12 Şubat 2024 Pazartesi - İddaa Bülteni - İddaa Programı

Tarih :

iddaa oran analizi yapmak için seçtiğiniz orana tıklayınca analiz sayfamız açılır ve o oranda yapılan maçların detaylı istatistikleri karşınıza gelir.

Takım Analizi yapmak için takım üzerine tıklayıp açılan sayfada takımın geçmiş maçlarının analizini bulabilirsiniz.
Ayrıca takımların iddaa oranları sayfamızda bulabilirsiniz.


En fazla 10 Günlük geçmiş bültene ulaşabilirsiniz.


12 Şubat 2024 Pazartesi Maç Programı

12 Şubat 2024 Pazartesi günü oynanacak olan iddaa maçları sayfamızdan takip edebilirsiniz. sayfamızda yayınlanan maç programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktadır. iddaa bülteni anlık olarak oranların detaylı analizi yapılmaktadır.

Bugünün futbol maç bülteni, yaklaşan maçlar ve maç geniş bülteni. Futbol maç programı, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig,  diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere ait maç analiz. her ülkede kupalar ve diğer tüm maçların maç oran analizleri. bugünkü maçlar UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının iddaa bülteni sitemizde bulabilirsiniz.