Tarih Kod |
Ev Sahibi | MS | Rakip | IY | ||
---|---|---|---|---|---|---|
07/04/2019 00:00 0 |
Sporting Kansas City II | 3 | 4 | Philadelphia Union II | 2-1 | |
07/04/2019 00:00 0 |
Cruz Azul Hidalgo | 2 | 0 | Yalmakan | 0-0 | |
07/04/2019 00:00 0 |
San Antonio Unido | 2 | 0 | General Velásquez | 1-0 | |
07/04/2019 00:00 0 |
Linares Unido | 3 | 1 | Provincial Osorno | 0-0 | |
07/04/2019 00:00 0 |
Richmond Kickers | 0 | 0 | South Georgia Tormenta FC | 0-0 | |
07/04/2019 00:00 0 |
Deportes Santa Cruz | 0 | 4 | Deportes Temuco | 0-2 | |
07/04/2019 00:30 446 |
Universidad Concepción | 1 | 0 | Audax Italiano | 0-0 | |
07/04/2019 00:30 0 |
Marathón | 2 | 2 | Real España | 1-1 | |
07/04/2019 00:30 0 |
Ceara FC | 0 | 2 | Nautico PE | 0-0 | |
07/04/2019 01:00 0 |
Cruzeiro | 3 | 0 | América Mineiro | 2-0 | |
07/04/2019 01:00 0 |
Flamengo | 1 | 1 | Fluminense FC | 0-1 | |
07/04/2019 01:00 0 |
São José | 0 | 0 | Paulista | 0-0 | |
07/04/2019 01:00 0 |
CA Penarol | 1 | 0 | Danubio | 1-0 | |
07/04/2019 01:00 447 |
Atlético Huila | 2 | 1 | América de Cali | 0-0 | |
07/04/2019 01:00 0 |
CD Santiago Morning | 1 | 0 | Copiapo | 1-0 | |
07/04/2019 01:30 0 |
Club Deportivo Cuenca | 2 | 3 | Delfin | 0-1 | |
07/04/2019 01:30 0 |
Cerro Porteno | 2 | 0 | General Díaz | 0-0 | |
07/04/2019 01:30 0 |
Deportivo Rionegro | 1 | 0 | Deportivo Pereira | 1-0 | |
07/04/2019 01:45 448 |
Academia Cantolao | 1 | 1 | Unión Comercio | 0-0 | |
07/04/2019 02:00 449 |
Aldosivi | 1 | 1 | Boca Juniors | 1-1 | |
07/04/2019 02:00 0 |
Atlético Zacatepec | 4 | 0 | Cimarrones de Sonora | 2-0 | |
07/04/2019 02:00 0 |
Louisville City | 0 | 1 | Pittsburgh Riverhounds | 0-0 | |
07/04/2019 02:00 0 |
Carolina RailHawks | 1 | 1 | Memphis 901 | 0-0 | |
07/04/2019 02:00 0 |
Tepatitlán de Morelos | 1 | 2 | Murciélagos | 0-0 | |
07/04/2019 02:00 0 |
Greenville Triumph | 2 | 1 | Lansing Ignite | 0-1 | |
07/04/2019 02:00 0 |
Chattanooga Red Wolves | 1 | 0 | Forward Madison | 0-0 | |
07/04/2019 02:00 0 |
Imperatriz | 1 | 1 | Sampaio Corrêa FC | 0-0 | |
07/04/2019 02:00 0 |
San Luis | 1 | 1 | Unión San Felipe | 1-0 | |
07/04/2019 02:00 0 |
Alianza FC | 0 | 2 | C.A. Independiente de La Chorrera | 0-0 | |
07/04/2019 02:00 0 |
Plaza Amador | 0 | 0 | Costa del Este | 0-0 | |
07/04/2019 02:00 0 |
Brittons Hill | 2 | 2 | St. Andrew Lions | 0-0 | |
07/04/2019 02:00 450 |
Cruz Azul | 3 | 0 | Querétaro | 1-0 | |
07/04/2019 02:00 451 |
New York RB | 1 | 2 | Minnesota Stars | 0-1 | |
07/04/2019 02:10 0 |
Sarmiento | 2 | 2 | Ferro Carril Oeste | 1-1 | |
07/04/2019 02:30 0 |
Atlanta United II | 0 | 2 | Saint Louis | 0-2 | |
07/04/2019 02:30 0 |
Tampa Bay | 4 | 0 | Hartford Athletic | 1-0 | |
07/04/2019 02:30 0 |
Aurora | 1 | 2 | Jorge Wilstermann | 1-0 | |
07/04/2019 02:30 0 |
Arue | 0 | 4 | Tiare Tahiti | 0-0 | |
07/04/2019 02:30 454 |
Philadelphia Union | 2 | 1 | Dallas | 0-1 | |
07/04/2019 02:30 453 |
Orlando City | 4 | 3 | Colorado Rapids | 2-1 | |
07/04/2019 02:30 452 |
Columbus Crew | 1 | 0 | New England | 1-0 | |
07/04/2019 03:00 0 |
Porey Springs | 6 | 0 | Youth Milan | 0-0 | |
07/04/2019 03:00 0 |
UPNFM | 2 | 0 | Platense F.C. | 1-0 | |
07/04/2019 03:00 455 |
SJ Earthquakes | 3 | 0 | Portland Timbers | 3-0 | |
07/04/2019 03:00 0 |
Alajuelense | 1 | 1 | Deportivo Saprissa | 0-0 | |
07/04/2019 03:00 0 |
Aşgabat | 1 | 0 | Merw | 0-0 | |
07/04/2019 03:00 0 |
Red Star FC | 0 | 3 | Amical Club | 0-0 | |
07/04/2019 03:00 0 |
CSD Comunicaciones | 3 | 0 | Malacateco | 2-0 | |
07/04/2019 03:30 0 |
San Antonio | 2 | 1 | Las Vegas Lights | 1-0 | |
07/04/2019 03:30 0 |
AD Chalatenango | 0 | 2 | Santa Tecla | 0-1 | |
07/04/2019 03:30 0 |
OKC Energy | 2 | 3 | Portland Timbers II | 2-0 | |
07/04/2019 03:30 0 |
Rio Grande Valley | 0 | 0 | New Mexico United | 0-0 | |
07/04/2019 03:45 456 |
La Equidad | 2 | 2 | Junior | 1-1 | |
07/04/2019 04:00 0 |
Diriangén F.C | 1 | 0 | UNAN Managua | 0-0 | |
07/04/2019 04:00 0 |
América de Quito | 2 | 2 | Barcelona SC | 1-0 | |
07/04/2019 04:00 457 |
CF Tigres UANL | 2 | 0 | Pumas UNAM | 1-0 | |
07/04/2019 04:00 459 |
Club Leon | 2 | 1 | Necaxa | 2-0 | |
07/04/2019 04:00 0 |
Mitre Santiago d. Estero | 2 | 1 | Los Andes | 2-1 | |
07/04/2019 04:00 0 |
Firpo | 0 | 1 | Pasaquina | 0-1 | |
07/04/2019 04:00 0 |
Atlante | 2 | 1 | FC Juarez | 1-0 | |
07/04/2019 04:00 0 |
Alebrijes | 3 | 0 | Celaya | 1-0 | |
07/04/2019 04:00 0 |
Real Madriz | 3 | 0 | Juventus Managua | 1-0 | |
07/04/2019 04:00 0 |
Cobán Imperial | 3 | 0 | Deportivo Chiantla | 1-0 | |
07/04/2019 04:15 0 |
Juticalpa | 1 | 1 | Vida | 1-0 | |
07/04/2019 04:30 0 |
Isidro Metapán | 4 | 1 | Jocoro | 1-0 | |
07/04/2019 04:55 0 |
Herediano | 1 | 0 | Guadalupe F.C. | 1-0 | |
07/04/2019 05:00 0 |
Team Wellington | 6 | 1 | Henderson Eels | 2-1 | |
07/04/2019 05:00 0 |
Pérez Zeledón | 1 | 1 | Santos de Guápiles | 1-1 | |
07/04/2019 05:00 0 |
LA Galaxy II | 4 | 2 | Tulsa Roughnecks | 1-0 | |
07/04/2019 05:00 0 |
Los Angeles Blues | 2 | 0 | Colorado Springs | 1-0 | |
07/04/2019 05:00 0 |
Marquense | 1 | 0 | Santa Lucía | 0-0 | |
07/04/2019 05:00 461 |
Seattle Sounders | 1 | 0 | Real Salt Lake | 1-0 | |
07/04/2019 05:06 460 |
Tijuana | 3 | 2 | America | 1-2 | |
07/04/2019 05:30 0 |
Sacramento Republic | 1 | 0 | Austin Bold | 0-0 | |
07/04/2019 05:30 0 |
Phoenix Rising | 0 | 0 | Fresno FC | 0-0 | |
07/04/2019 06:00 0 |
Central United | 2 | 0 | East Coast Bays | 0-0 | |
07/04/2019 06:00 462 |
Guadalajara | 0 | 1 | Lobos BUAP | 0-0 | |
07/04/2019 07:00 0 |
Fagiano Okayama | 3 | 3 | Albirex Niigata | 1-1 | |
07/04/2019 07:00 0 |
Roasso Kumamoto | 2 | 3 | Sagamihara | 1-0 | |
07/04/2019 07:00 0 |
South Hobart | 0 | 1 | Devonport City | 0-0 | |
07/04/2019 07:00 0 |
Blaublitz Akita | 3 | 0 | Cerezo Osaka U23 | 2-0 | |
07/04/2019 07:00 0 |
Vanraure Hachinohe | 2 | 2 | Gainare Tottori | 0-1 | |
07/04/2019 07:00 0 |
Bucheon 1995 | 1 | 1 | Chunnam Dragons | 1-1 | |
07/04/2019 07:00 0 |
Kagoshima United | 0 | 2 | Omiya Ardija | 0-0 | |
07/04/2019 07:00 0 |
Ehime | 2 | 0 | Gifu | 1-0 | |
07/04/2019 07:00 0 |
Kamatamare Sanuki | 2 | 1 | Fukushima United FC | 0-0 | |
07/04/2019 07:30 0 |
Charlestown Azzurri | 1 | 3 | Adamstown Rosebuds | 0-0 | |
07/04/2019 07:30 0 |
Weston Workers | 1 | 1 | Valentine Phoenix | 0-0 | |
07/04/2019 08:00 0 |
Pohang Steelers | 1 | 1 | Jeju United | 0-1 | |
07/04/2019 08:00 0 |
Gangwon | 0 | 2 | Suwon Bluewings | 0-0 | |
07/04/2019 08:00 0 |
Cooma Tigers | 3 | 0 | Tuggeranong United | 0-0 | |
07/04/2019 08:00 0 |
Luch Vladivostok | 0 | 0 | Chertanovo | 0-0 | |
07/04/2019 08:00 0 |
Kataller Toyama | 1 | 1 | Giravanz Kitakyushu | 1-0 | |
07/04/2019 08:00 0 |
Gamba Osaka U23 | 2 | 1 | Tokyo U23 | 0-0 | |
07/04/2019 08:00 0 |
Manly United | 1 | 0 | Blacktown City Demons | 0-0 | |
07/04/2019 08:00 0 |
Yokohama | 1 | 1 | Avispa Fukuoka | 0-0 | |
07/04/2019 08:00 0 |
Western Pride (K) | 1 | 3 | Sunshine Coast Wanderers (K) | 0-0 | |
07/04/2019 08:00 0 |
NTV Beleza (K) | 0 | 3 | Parceiro Nagano (K) | 0-0 | |
07/04/2019 08:00 0 |
V-Varen Nagasaki | 2 | 2 | Renofa Yamaguchi | 1-2 | |
07/04/2019 08:00 0 |
Heidelberg United (K) | 0 | 1 | Box Hill United (K) | 0-0 | |
07/04/2019 08:00 0 |
Erchim | 4 | 2 | Athletic 220 | 0-0 | |
07/04/2019 08:00 0 |
Illawarra Stingrays | 1 | 1 | Sydney Olympic (K) | 0-0 | |
07/04/2019 08:00 0 |
North Shore Mariners (K) | 0 | 7 | Sydney University (K) | 0-0 | |
07/04/2019 08:00 0 |
Montedio Yamagata | 2 | 1 | Tokyo Verdy | 0-1 | |
07/04/2019 08:00 0 |
Mito Hollyhock | 1 | 1 | Tokushima Vortis | 0-0 | |
07/04/2019 08:00 0 |
Tochigi | 1 | 2 | Kyoto Sanga | 1-1 | |
07/04/2019 08:00 0 |
Zweigen Kanazawa | 1 | 0 | JEF United | 0-0 | |
07/04/2019 08:00 0 |
Alamein (K) | 3 | 0 | Geelong Galaxy (K) | 0-0 | |
07/04/2019 08:30 0 |
Northern Tigers (K) | 3 | 0 | Manly United (K) | 0-0 | |
07/04/2019 08:30 0 |
Mutual | 1 | 5 | South China | 0-0 | |
07/04/2019 08:30 0 |
APIA Leichhardt Tigers | 4 | 0 | Rockdale City Suns | 2-0 | |
07/04/2019 09:00 0 |
Gwangju | 2 | 2 | Anyang | 1-1 | |
07/04/2019 09:00 0 |
Sydney Olympic | 0 | 2 | South Coast Wolves | 0-1 | |
07/04/2019 09:00 0 |
Gold Coast United (K) | 1 | 1 | The Gap FC (K) | 0-0 | |
07/04/2019 09:00 0 |
Machida Zelvia | 1 | 1 | Ventforet Kofu | 0-0 | |
07/04/2019 09:00 0 |
Sunshine Coast | 2 | 3 | Redlands United | 1-0 | |
07/04/2019 09:00 0 |
Busan I'Park | 2 | 1 | Daejeon Citizen | 0-0 | |
07/04/2019 09:30 0 |
Hoi King | 1 | 5 | Wofoo Tai Po | 1-3 | |
07/04/2019 10:00 465 |
Adelaide United | 3 | 1 | Wellington Phoenix | 3-0 | |
07/04/2019 10:00 0 |
Rusya (K) | 3 | 0 | Hırvatistan (K) | 0-0 | |
07/04/2019 10:00 0 |
SKA-Energiya | 1 | 0 | Shinnik | 1-0 | |
07/04/2019 10:00 0 |
Ryūkyū | 1 | 1 | Kashiwa Reysol | 0-1 | |
07/04/2019 10:00 0 |
Rochedale Rovers | 4 | 0 | Southside Eagles | 0-0 | |
07/04/2019 10:35 466 |
Dalian Pro | 1 | 2 | Tianjin Teda | 0-1 | |
07/04/2019 11:00 0 |
Fairplay Bükreş | 2 | 1 | Heniu Prundu Bârgăului | 0-0 | |
07/04/2019 11:00 0 |
Chornomorets U21 | 7 | 1 | Mariupol' U21 | 0-0 | |
07/04/2019 11:00 0 |
Univ. Queensland | 1 | 2 | Taringa Rovers | 0-0 | |
07/04/2019 11:00 0 |
Toowong | 3 | 2 | Brisbane Knights | 0-0 | |
07/04/2019 11:00 0 |
NWS Koalas | 3 | 4 | Macarthur Rams (K) | 0-0 | |
07/04/2019 11:00 0 |
Romanya (K) | 5 | 0 | Malta (K) | 0-0 | |
07/04/2019 11:15 0 |
Viktoria Zizkov | 1 | 1 | Baník Sokolov | 1-1 | |
07/04/2019 11:15 0 |
Vlašim | 0 | 0 | Hradec Kralove | 0-0 | |
07/04/2019 11:30 468 |
FK Ufa | 1 | 0 | FK Rostov | 1-0 | |
07/04/2019 11:30 0 |
Angkor Tiger | 1 | 1 | Boeung Ket | 0-0 | |
07/04/2019 11:30 0 |
Kirivong Sok Sen Chey | 0 | 2 | Preah Khan Reach | 0-0 | |
07/04/2019 11:30 0 |
Vorwärts Brigittenau | 4 | 2 | Mannswörth | 0-0 | |
07/04/2019 11:30 467 |
Amstetten | 4 | 0 | Vorwärts Steyr | 4-0 | |
07/04/2019 12:00 469 |
Central Coast Mariners | 0 | 3 | Perth Glory FC | 0-2 | |
07/04/2019 12:00 0 |
Hue | 0 | 0 | Can Tho | 0-0 | |
07/04/2019 12:00 0 |
Tom Tomsk | 1 | 1 | FK Tambov | 0-0 | |
07/04/2019 12:00 0 |
Kaiserslautern U19 | 2 | 2 | Nürnberg U19 | 0-2 | |
07/04/2019 12:00 0 |
FC Jumilla | 1 | 1 | Villanovense | 1-0 | |
07/04/2019 12:00 0 |
Marconi Stallions | 3 | 1 | Hakoah Sydney City | 1-1 | |
07/04/2019 12:00 0 |
Trnje | 4 | 1 | Vrbovec | 0-0 | |
07/04/2019 12:00 0 |
Werder Bremen U19 | 1 | 2 | Union Berlin U19 | 0-2 | |
07/04/2019 12:00 0 |
Pogoń Szczecin II | 2 | 2 | Mieszko Gniezno | 0-0 | |
07/04/2019 12:15 0 |
Pelikan Łowicz | 2 | 2 | Lechia T. Mazowiecki | 0-0 | |
07/04/2019 12:30 0 |
Basconia | 3 | 1 | San Pedro | 3-1 | |
07/04/2019 12:30 0 |
Lorca Deportiva | 2 | 0 | La Unión Atlético | 1-0 | |
07/04/2019 12:30 0 |
Gerena | 1 | 0 | Utrera | 0-0 | |
07/04/2019 12:30 0 |
Llosetense | 0 | 4 | Constancia | 0-2 | |
07/04/2019 12:30 0 |
Villaverde-Boetticher | 1 | 2 | San Agustín | 0-1 | |
07/04/2019 12:30 0 |
Carabanchel | 0 | 0 | AD Parla | 0-0 | |
07/04/2019 12:30 0 |
Damila Măciuca | 0 | 2 | Buftea | 0-1 | |
07/04/2019 12:30 0 |
Trival Valderas | 1 | 1 | San Fernando Henares | 0-0 | |
07/04/2019 12:30 0 |
Tarancón | 2 | 1 | Azuqueca | 1-1 | |
07/04/2019 12:30 0 |
Almería II | 1 | 0 | Atletico Sanluqueno | 0-0 | |
07/04/2019 12:30 0 |
Yuen Long | 0 | 1 | TSW Pegasus | 0-0 | |
07/04/2019 12:30 0 |
Casetas | 1 | 0 | Binéfar | 0-0 | |
07/04/2019 12:45 0 |
Siete Villas | 2 | 0 | Textil Escudo | 1-0 | |
07/04/2019 12:45 0 |
Grama | 1 | 0 | San Cristóbal FC | 0-0 | |
07/04/2019 13:00 0 |
Atlético Pinto | 1 | 0 | AD Alcorcon II | 0-0 | |
07/04/2019 13:00 0 |
CD Mostoles Urjc | 2 | 1 | Santa Ana | 1-0 | |
07/04/2019 13:00 0 |
Pozuelo Alarcón | 1 | 2 | RSD Alcala | 0-1 | |
07/04/2019 13:00 0 |
Tulevik | 2 | 3 | Kalju | 2-3 | |
07/04/2019 13:00 0 |
Tammeka | 1 | 2 | Levadia | 0-1 | |
07/04/2019 13:00 0 |
CF Internacional | 1 | 2 | Unión Adarve | 0-0 | |
07/04/2019 13:00 0 |
Las Palmas II | 0 | 0 | Deportivo La Coruña II | 0-0 | |
07/04/2019 13:00 0 |
Sóller | 2 | 1 | Mercadal | 1-1 | |
07/04/2019 13:00 0 |
Covadonga | 3 | 0 | Llanera | 1-0 | |
07/04/2019 13:00 0 |
Real Betis II | 1 | 3 | Algeciras | 0-1 | |
07/04/2019 13:00 0 |
Plasencia | 6 | 0 | Atlético Pueblonuevo | 2-0 | |
07/04/2019 13:00 0 |
Elva | 6 | 0 | Rakvere Tarvas | 2-0 | |
07/04/2019 13:00 0 |
Ida-Virumaa FC Alliance | 2 | 1 | Welco Elekter | 1-0 | |
07/04/2019 13:00 0 |
Sport Academy Kairat | 4 | 1 | Aktobe Jas | 0-0 | |
07/04/2019 13:00 471 |
AD Alcorcon | 0 | 1 | Albacete | 0-1 | |
07/04/2019 13:00 470 |
Hobro | 1 | 1 | Aalborg BK | 1-0 | |
07/04/2019 13:00 144 |
Deportivo Alavés | 1 | 1 | CD Leganes | 1-0 | |
07/04/2019 13:00 0 |
Mohammedan Dhaka | 1 | 4 | Bashundhara Kings | 1-3 | |
07/04/2019 13:00 0 |
Sumy | 0 | 3 | Avanhard Kramators'k | 0-1 | |
07/04/2019 13:00 0 |
Lam So'n Thanh Hoa | 0 | 0 | Da Nang | 0-0 | |
07/04/2019 13:00 0 |
Pobla Mafumet | 0 | 1 | UE Figueres | 0-0 | |
07/04/2019 13:00 0 |
Granollers | 1 | 1 | Santboià | 0-1 | |
07/04/2019 13:00 0 |
Broń Radom | 3 | 1 | Unia Skierniewice | 0-0 | |
07/04/2019 13:00 0 |
Valencia II | 0 | 1 | Peralada | 0-0 | |
07/04/2019 13:00 0 |
Levante II | 1 | 1 | Conquense | 0-1 | |
07/04/2019 13:00 0 |
Teruel | 1 | 1 | Atlético Baleares | 0-0 | |
07/04/2019 13:00 0 |
Galler (K) | 1 | 1 | Çekya (K) | 0-0 | |
07/04/2019 13:00 0 |
Espanyol II | 0 | 1 | Villarreal II | 0-1 | |
07/04/2019 13:00 0 |
L'Hospitalet | 0 | 2 | CE Europa | 0-0 | |
07/04/2019 13:00 0 |
Cerdanyola del Vallès | 1 | 2 | Castelldefels | 0-1 | |
07/04/2019 13:00 0 |
Rotor Volgograd | 1 | 0 | Baltika | 0-0 | |
07/04/2019 13:00 0 |
Qabala | 1 | 2 | Qarabağ | 1-1 | |
07/04/2019 13:00 0 |
Melilla | 1 | 1 | Recreativo Huelva | 0-0 | |
07/04/2019 13:00 0 |
Málaga II | 3 | 0 | Sevilla II | 0-0 | |
07/04/2019 13:00 0 |
Don Benito | 2 | 2 | Ibiza | 0-2 | |
07/04/2019 13:00 0 |
Talavera | 0 | 3 | Marbella | 0-3 | |
07/04/2019 13:00 0 |
UD San Pedro | 2 | 1 | Antequera | 2-0 | |
07/04/2019 13:00 0 |
Sporting Gijón II | 3 | 2 | Vitoria | 2-1 | |
07/04/2019 13:15 473 |
Leixoes | 2 | 3 | FC Famalicao | 1-1 | |
07/04/2019 13:15 472 |
Emmen | 2 | 0 | Heerenveen | 1-0 | |
07/04/2019 13:15 0 |
Sants | 3 | 2 | Martinenc | 2-2 | |
07/04/2019 13:15 0 |
Rincon | 1 | 0 | Torreperogil | 1-0 | |
07/04/2019 13:15 0 |
Silva | 2 | 2 | Arenteiro | 2-2 | |
07/04/2019 13:30 145 |
Fiorentina | 0 | 1 | Frosinone | 0-0 | |
07/04/2019 13:30 0 |
Khujand | 1 | 0 | Vakhsh | 0-0 | |
07/04/2019 13:30 0 |
UD Logroñés II | 1 | 0 | Alberite | 0-0 | |
07/04/2019 13:30 0 |
Istiqlol | 4 | 1 | Regar-TadAZ | 0-0 | |
07/04/2019 13:30 123 |
Kasımpaşa | 2 | 1 | BB Erzurumspor | 1-0 | |
07/04/2019 14:00 0 |
Pyunik | 1 | 2 | Lori | 0-1 | |
07/04/2019 14:00 0 |
Alashkert | 1 | 0 | Noah | 0-0 | |
07/04/2019 14:00 0 |
Sukhothai | 0 | 0 | Chonburi | 0-0 | |
07/04/2019 14:00 0 |
Kaisar | 0 | 0 | Astana | 0-0 | |
07/04/2019 14:00 0 |
Phnom Penh Crown | 1 | 3 | Visakha | 0-0 | |
07/04/2019 14:00 0 |
Onsala | 1 | 2 | Hittarp | 0-0 | |
07/04/2019 14:00 0 |
AaB | 1 | 2 | Næsby (K) | 0-0 | |
07/04/2019 14:00 0 |
Zenit II | 2 | 2 | Sibir Novosibirsk | 1-1 | |
07/04/2019 14:00 0 |
FSV Frankfurt U19 | 1 | 2 | VfB Stuttgart U19 | 1-2 | |
07/04/2019 14:00 0 |
BG Pathum United | 6 | 1 | Samut Sakhon | 0-0 | |
07/04/2019 14:00 0 |
Tenisca | 2 | 1 | Panadería Pulido | 0-1 | |
07/04/2019 14:00 0 |
Villa Santa Brígida | 3 | 0 | Unión Sur Yaiza | 0-0 | |
07/04/2019 14:00 0 |
Naga Corp | 6 | 0 | Police Commissary | 0-0 | |
07/04/2019 14:00 475 |
Fortuna Köln | 1 | 1 | Hansa Rostock | 1-0 | |
07/04/2019 14:00 477 |
Ümraniyespor | 0 | 0 | Hatayspor | 0-0 | |
07/04/2019 14:00 482 |
Inhulets' | 1 | 1 | Karpaty | 0-0 | |
07/04/2019 14:00 478 |
Kırklarelispor | 2 | 0 | Kahramanmaraşspor | 1-0 | |
07/04/2019 14:00 479 |
Batman Petrolspor | 0 | 1 | Nazilli Bld | 0-0 | |
07/04/2019 14:00 480 |
Gebzespor | 1 | 0 | Karaköprü Bld | 1-0 | |
07/04/2019 14:00 481 |
Lviv | 0 | 1 | Zorya | 0-0 | |
07/04/2019 14:00 476 |
FK Ural | 3 | 2 | Yenisey | 0-1 | |
07/04/2019 14:00 474 |
RoPS | 1 | 2 | Honka | 0-0 | |
07/04/2019 14:05 0 |
GKS Belchatow | 3 | 0 | Znicz Pruszków | 1-0 | |
07/04/2019 14:30 0 |
Neustrelitz | 3 | 0 | Lok Stendal | 0-0 | |
07/04/2019 14:30 0 |
BAK '07 | 1 | 3 | Lokomotive Leipzig | 0-1 | |
07/04/2019 14:30 0 |
Canillas | 0 | 2 | Vicálvaro | 0-1 | |
07/04/2019 14:30 0 |
Union Fürstenwalde | 0 | 2 | Bischofswerdaer FV | 0-0 | |
07/04/2019 14:30 0 |
Rot-Weiß Erfurt | 4 | 0 | Oberlausitz | 2-0 | |
07/04/2019 14:30 0 |
Guangdong South Tigers | 1 | 2 | Guizhou Hengfeng | 1-2 | |
07/04/2019 14:30 486 |
Motherwell | 0 | 3 | Rangers FC | 0-2 | |
07/04/2019 14:30 0 |
Spartak Moskova II | 2 | 3 | Krasnodar II | 0-1 | |
07/04/2019 14:30 0 |
Germania Halberstadt | 5 | 0 | Wacker Nordhausen | 2-0 | |
07/04/2019 14:30 485 |
Heidenheim | 0 | 2 | Köln | 0-2 | |
07/04/2019 14:30 484 |
Greuther Fürth | 2 | 1 | Darmstadt 98 | 0-0 | |
07/04/2019 14:30 483 |
Dynamo Dresden | 0 | 0 | Union Berlin | 0-0 | |
07/04/2019 14:35 488 |
Shanghai Shenhua | 5 | 1 | Shaanxi Chanba | 3-0 | |
07/04/2019 14:45 0 |
Viborg | 2 | 2 | LFA | 1-1 | |
07/04/2019 14:45 0 |
Roskilde | 1 | 2 | Silkeborg | 0-0 | |
07/04/2019 14:45 0 |
Fremad Amager | 1 | 0 | Thisted | 1-0 | |
07/04/2019 14:45 0 |
Hvidovre | 2 | 1 | FC Helsingør | 1-1 | |
07/04/2019 14:45 0 |
Fredericia | 0 | 3 | Lyngby | 0-1 | |
07/04/2019 15:00 0 |
Pazarspor | 3 | 1 | Alibeyköyspor | 2-0 | |
07/04/2019 15:00 0 |
IFK Timra | 3 | 4 | Friska Viljor | 0-0 | |
07/04/2019 15:00 0 |
Bağcılar Spor | 0 | 1 | Çankaya FK | 0-0 | |
07/04/2019 15:00 0 |
Sultanbeyli Bld | 1 | 0 | Düzcespor | 0-0 | |
07/04/2019 15:00 0 |
Holstein Kiel II | 1 | 1 | Lupo-Martini | 0-1 | |
07/04/2019 15:00 0 |
Almeboda Linneryd | 0 | 1 | Raslatts SK | 0-0 | |
07/04/2019 15:00 146 |
Getafe CF | 1 | 0 | Athletic Bilbao | 0-0 | |
07/04/2019 15:00 0 |
Nakhon Ratchasima | 3 | 1 | Muang Thong United | 2-0 | |
07/04/2019 15:00 0 |
Platanias | 2 | 0 | Kerkyra | 1-0 | |
07/04/2019 15:00 0 |
Middlesbrough U23 | 0 | 0 | Sunderland U23 | 0-0 | |
07/04/2019 15:00 0 |
Bayburt İÖİ | 0 | 0 | Cizrespor | 0-0 | |
07/04/2019 15:00 0 |
Payasspor | 1 | 0 | Fatsa Bld | 1-0 | |
07/04/2019 15:00 0 |
24 Erzincanspor | 1 | 0 | Gölcükspor | 0-0 | |
07/04/2019 15:00 0 |
Beyoğlu Yeni Çarşı FK | 0 | 1 | Turgutluspor | 0-0 | |
07/04/2019 15:00 0 |
Kocaelispor | 0 | 0 | Yeni Çorumspor | 0-0 | |
07/04/2019 15:00 0 |
Serik Bld | 3 | 1 | Muğlaspor | 2-0 | |
07/04/2019 15:00 0 |
Ratchaburi | 0 | 2 | Chiangrai United | 0-1 | |
07/04/2019 15:00 0 |
4 de Julho | 1 | 2 | Altos | 0-1 | |
07/04/2019 15:00 489 |
Vejle | 4 | 1 | SønderjyskE | 3-0 | |
07/04/2019 15:00 490 |
KPV | 0 | 2 | Ilves | 0-1 | |
07/04/2019 15:00 491 |
Osnabrück | 1 | 0 | Eintracht Braunschweig | 1-0 | |
07/04/2019 15:00 0 |
Kuressaare | 2 | 0 | Tallinna Kalev | 0-0 | |
07/04/2019 15:00 0 |
TT Ha Noi | 4 | 0 | Song Lam Nghe An | 3-0 | |
07/04/2019 15:00 0 |
Manchester City U23 | 4 | 3 | Everton U23 | 2-1 | |
07/04/2019 15:00 0 |
West Ham U23 | 1 | 0 | Leicester U23 | 0-0 | |
07/04/2019 15:00 0 |
Havelse | 0 | 1 | Drochtersen / Assel | 0-0 | |
07/04/2019 15:00 0 |
Eintracht Norderstedt | 0 | 4 | VfB Oldenburg | 0-2 | |
07/04/2019 15:00 0 |
Bucaspor | 1 | 2 | 1461 Trabzon | 0-0 | |
07/04/2019 15:00 513 |
Ergene Velimeşespor | 2 | 1 | Nevşehir Bld | 1-1 | |
07/04/2019 15:00 509 |
Yomraspor | 3 | 0 | Körfez Spor | 1-0 | |
07/04/2019 15:00 0 |
Sioni | 2 | 4 | Dinamo Batumi | 1-2 | |
07/04/2019 15:00 0 |
Manisa FK | 5 | 1 | Menemenspor | 1-1 | |
07/04/2019 15:00 0 |
Aerostar Bacău | 0 | 2 | FC Petrolul Ploiești | 0-2 | |
07/04/2019 15:00 493 |
BB Bodrumspor | 2 | 0 | Manisaspor | 0-0 | |
07/04/2019 15:00 500 |
Bandırmaspor | 4 | 0 | Darıca Gençlerbirliği | 4-0 | |
07/04/2019 15:00 501 |
Etimesgut Belediyespor | 0 | 0 | Tuzlaspor | 0-0 | |
07/04/2019 15:00 503 |
Şanlıurfaspor | 0 | 0 | Karagümrük | 0-0 | |
07/04/2019 15:00 504 |
Zonguldak Kömürspor | 4 | 1 | Sivas Bld | 0-0 | |
07/04/2019 15:00 505 |
Mamak FK | 1 | 1 | Fethiyespor | 1-0 | |
07/04/2019 15:00 506 |
Pendikspor | 2 | 2 | Tokatspor | 1-0 | |
07/04/2019 15:00 507 |
1922 Konyaspor | 3 | 0 | Tarsus İdman Yurdu | 1-0 | |
07/04/2019 15:00 508 |
Büyükçekmece Tepecikspor | 2 | 3 | Erzin Spor | 2-0 | |
07/04/2019 15:00 510 |
Hekimoğlu Trabzon | 0 | 0 | Artvin Hopaspor | 0-0 | |
07/04/2019 15:00 511 |
Şile Yıldızspor | 0 | 1 | Kozanspor | 0-0 | |
07/04/2019 15:00 512 |
Erbaaspor | 1 | 0 | Bucaspor 1928 | 1-0 | |
07/04/2019 15:00 0 |
Ankara Keçiörengücü | 5 | 0 | Niğde Anadolu | 1-0 | |
07/04/2019 15:00 0 |
Diyarbekirspor | 2 | 1 | Karacabey Bld | 1-0 | |
07/04/2019 15:00 0 |
Adıyaman 1954 | 2 | 0 | Elazığ Bld FK | 1-0 | |
07/04/2019 15:00 0 |
Bergama Bld | 0 | 3 | Kemerspor 2003 | 0-1 | |
07/04/2019 15:00 502 |
IRB Aïn Lhadjar | 5 | 1 | Patronato Res. | 1-1 | |
07/04/2019 15:00 0 |
52 Orduspor FK | 0 | 3 | Vanspor FK | 0-1 | |
07/04/2019 15:00 0 |
Khimki | 0 | 2 | Nizhny Novgorod | 0-0 | |
07/04/2019 15:00 0 |
Osmaniyespor | 1 | 3 | Kırşehir Bld | 1-0 | |
07/04/2019 15:00 0 |
Avangard Kursk | 2 | 0 | Mordovia Saransk | 0-0 | |
07/04/2019 15:00 0 |
Bayrampaşaspor | 3 | 1 | Hacettepe | 3-0 | |
07/04/2019 15:00 0 |
Kızılcabölükspor | 1 | 1 | Altındağ Bld | 1-0 | |
07/04/2019 15:00 0 |
Çatalcaspor | 0 | 2 | Karşıyaka | 0-0 | |
07/04/2019 15:00 0 |
Kastamonuspor | 2 | 1 | Uşakspor | 2-1 | |
07/04/2019 15:00 0 |
Atyrau | 0 | 0 | Shakhter Karagandy | 0-0 | |
07/04/2019 15:00 0 |
İnegölspor | 1 | 2 | Amed Sportif | 0-0 | |
07/04/2019 15:00 0 |
Ankara Demirspor | 1 | 0 | Gümüşhanespor | 1-0 | |
07/04/2019 15:00 0 |
Eyüpspor | 3 | 3 | Sancaktepe FK | 2-1 | |
07/04/2019 15:00 0 |
Samsunspor | 1 | 1 | Sarıyer | 1-0 | |
07/04/2019 15:00 0 |
Ofspor | 1 | 3 | Erokspor | 0-0 | |
07/04/2019 15:15 0 |
Olmaliq | 7 | 1 | Kuruvchi Kokand 1912 | 3-0 | |
07/04/2019 15:15 0 |
DPMM FC | 2 | 1 | Tampines Rovers | 1-0 | |
07/04/2019 15:30 535 |
VVV | 0 | 3 | Feyenoord | 0-1 | |
07/04/2019 15:30 532 |
Austria Wien | 0 | 1 | Sturm Graz | 0-0 | |
07/04/2019 15:30 536 |
Zwolle | 5 | 0 | Fortuna Sittard | 1-0 | |
07/04/2019 15:30 533 |
St. Pölten | 1 | 3 | Wolfsberger AC | 0-1 | |
07/04/2019 15:30 0 |
Siracusa | 3 | 0 | Vibonese | 0-0 | |
07/04/2019 15:30 534 |
Wacker Innsbruck II | 1 | 0 | Lafnitz | 1-0 | |
07/04/2019 15:30 0 |
Gubbio | 2 | 2 | Triestina | 1-0 | |
07/04/2019 15:30 0 |
Sheikh Russel | 0 | 0 | Muktijoddha SKC | 0-0 | |
07/04/2019 15:30 0 |
Zbrojovka Brno | 0 | 0 | Ústí nad Labem | 0-0 | |
07/04/2019 15:30 0 |
České Budějovice | 1 | 0 | FK Pardubice | 0-0 | |
07/04/2019 15:30 0 |
Sabah FC | 3 | 1 | Səbail | 1-1 | |
07/04/2019 15:30 0 |
Catanzaro | 2 | 3 | Virtus Francavilla | 2-1 | |
07/04/2019 15:30 0 |
Juve Stabia | 2 | 0 | Trapani | 0-0 | |
07/04/2019 15:30 0 |
Reggina | 0 | 1 | Sicula Leonzio | 0-1 | |
07/04/2019 15:30 0 |
Paganese | 0 | 1 | FC Rieti | 0-0 | |
07/04/2019 15:30 0 |
Catania | 2 | 1 | Bisceglie | 0-1 | |
07/04/2019 15:30 0 |
Bellinzona | 3 | 2 | Stade Nyonnais | 0-0 | |
07/04/2019 15:45 0 |
ND Gorica | 0 | 1 | NS Mura | 0-0 | |
07/04/2019 16:00 0 |
LSK Hansa | 0 | 2 | Lübeck | 0-1 | |
07/04/2019 16:00 0 |
Sportfreunde Siegen | 1 | 2 | Westfalia Herne | 0-0 | |
07/04/2019 16:00 0 |
Holzwickeder SC | 1 | 2 | ASC Dortmund | 0-0 | |
07/04/2019 16:00 0 |
Kramfors | 1 | 1 | Täfteå | 0-0 | |
07/04/2019 16:00 0 |
Slavia | 1 | 2 | Torpedo Zhodino | 0-2 | |
07/04/2019 16:00 0 |
Fakel | 0 | 0 | Torpedo Armavir | 0-0 | |
07/04/2019 16:00 0 |
Sandvikens IF | 3 | 1 | Sollentuna United | 3-0 | |
07/04/2019 16:00 0 |
Pahang | 1 | 1 | Petaling Jaya City | 0-1 | |
07/04/2019 16:00 0 |
Petrotrest | 1 | 1 | Tyumen | 0-0 | |
07/04/2019 16:00 0 |
Linköping City | 4 | 0 | Boden | 2-0 | |
07/04/2019 16:00 0 |
Mykolaiv | 0 | 3 | Kolos Kovalivka | 0-1 | |
07/04/2019 16:00 0 |
VfL Oldenburg | 1 | 4 | St. Pauli II | 1-0 | |
07/04/2019 16:00 0 |
Garbarnia Kraków | 0 | 1 | Jastrzebie | 0-0 | |
07/04/2019 16:00 0 |
Perak | 2 | 2 | PKNS | 1-1 | |
07/04/2019 16:00 0 |
Apollon Larisas | 2 | 2 | Ergotelis | 1-1 | |
07/04/2019 16:00 0 |
Irodotos | 4 | 1 | Sparta | 3-1 | |
07/04/2019 16:00 0 |
Täby | 3 | 2 | Gute | 0-0 | |
07/04/2019 16:00 0 |
Kvarnsveden | 6 | 2 | Lidingö | 0-0 | |
07/04/2019 16:00 0 |
Progrès Niedercorn | 1 | 1 | Fola Esch | 0-1 | |
07/04/2019 16:00 0 |
Güney Afrika (K) | 1 | 1 | Jamaika (K) | 0-0 | |
07/04/2019 16:00 0 |
Schwarz-Weiß Essen | 2 | 0 | Kleve | 0-0 | |
07/04/2019 16:00 0 |
Ballkani | 2 | 0 | Flamurtari | 0-0 | |
07/04/2019 16:00 0 |
Bay United | 3 | 1 | Black Leopards | 1-1 | |
07/04/2019 16:00 0 |
Carlstad United | 2 | 0 | Forward | 0-0 | |
07/04/2019 16:00 0 |
Saint-Etienne U19 | 1 | 0 | Bordeaux U19 | 0-0 | |
07/04/2019 16:00 0 |
Team Altamura | 1 | 2 | Nuvla San Felice | 0-0 | |
07/04/2019 16:00 0 |
Grazer AK | 3 | 0 | Kalsdorf | 1-0 | |
07/04/2019 16:00 0 |
Fiorenzuola | 1 | 2 | Lentigione | 0-0 | |
07/04/2019 16:00 0 |
Hamarkameratene | 2 | 1 | Tromsdalen | 1-1 | |
07/04/2019 16:00 0 |
Raufoss | 0 | 2 | Sandefjord | 0-1 | |
07/04/2019 16:00 0 |
Jerv | 1 | 1 | Strømmen | 1-0 | |
07/04/2019 16:00 0 |
KFUM Oslo | 1 | 2 | Start | 0-2 | |
07/04/2019 16:00 0 |
Wisła Sandomierz | 0 | 3 | Hutnik Kraków | 0-0 | |
07/04/2019 16:00 0 |
Uberlândia | 3 | 1 | Athletic Club | 0-0 | |
07/04/2019 16:00 537 |
Gor Mahia | 0 | 2 | RSB Berkane | 0-1 | |
07/04/2019 16:00 0 |
Independente SP | 6 | 0 | Jaguariúna | 0-0 | |
07/04/2019 16:00 0 |
Frisia 03 Risum-Lindholm | 0 | 3 | Heider SV | 0-0 | |
07/04/2019 16:00 0 |
CA Juventus | 1 | 1 | XV de Piracicaba | 0-0 | |
07/04/2019 16:00 0 |
América SP | 1 | 0 | Bandeİrante SP | 0-0 | |
07/04/2019 16:00 0 |
SpVgg Neu-Isenburg | 0 | 1 | Bayern Alzenau | 0-0 | |
07/04/2019 16:00 0 |
AaB II | 3 | 2 | Vatanspor | 0-0 | |
07/04/2019 16:00 0 |
Fortuna Mfou | 3 | 0 | Eding Sport | 0-0 | |
07/04/2019 16:00 0 |
Flamengo SP | 2 | 0 | Mauá | 0-0 | |
07/04/2019 16:00 0 |
Monte Azul | 0 | 1 | Capivariano | 0-1 | |
07/04/2019 16:00 0 |
Liège | 2 | 1 | Lierse Kempenzonen | 0-0 | |
07/04/2019 16:00 0 |
Inveruno | 1 | 2 | Stresa | 0-0 | |
07/04/2019 16:00 0 |
PWD | 1 | 0 | New Star | 0-0 | |
07/04/2019 16:00 0 |
AC Nardò | 1 | 1 | Gragnano | 0-0 | |
07/04/2019 16:00 124 |
Reims | 1 | 1 | Lille | 0-0 | |
07/04/2019 16:00 538 |
Nkana | 2 | 1 | CS Sfaxien | 1-0 | |
07/04/2019 16:00 546 |
Varberg | 3 | 1 | Trelleborg FF | 3-1 | |
07/04/2019 16:00 545 |
Dalkurd | 0 | 4 | Brommapojkarna | 0-1 | |
07/04/2019 16:00 544 |
Östersunds FK | 3 | 2 | Falkenberg | 1-1 | |
07/04/2019 16:00 543 |
IFK Göteborg | 3 | 0 | Elfsborg | 2-0 | |
07/04/2019 16:00 542 |
Slovan Bratislava | 4 | 1 | Zemplín Michalovce | 1-0 | |
07/04/2019 16:00 148 |
Udinese | 3 | 2 | Empoli | 3-2 | |
07/04/2019 16:00 147 |
Cagliari | 2 | 1 | SPAL | 1-1 | |
07/04/2019 16:00 0 |
UiTM | 0 | 1 | PBDKT T-Team | 0-0 | |
07/04/2019 16:00 127 |
Göztepe | 0 | 1 | Akhisarspor | 0-0 | |
07/04/2019 16:00 540 |
Ascoli | 2 | 1 | Pescara | 1-1 | |
07/04/2019 16:00 541 |
Cremonese | 2 | 0 | Lecce | 0-0 | |
07/04/2019 16:00 125 |
Toulouse FC | 1 | 0 | Nantes | 0-0 | |
07/04/2019 16:00 539 |
Xanthi | 1 | 3 | AEK | 1-0 | |
07/04/2019 16:00 126 |
MKE Ankaragücü | 1 | 1 | Fenerbahçe | 1-0 | |
07/04/2019 16:05 128 |
Everton | 1 | 0 | Arsenal FC | 1-0 | |
07/04/2019 16:30 0 |
Independiente FSJ | 2 | 1 | Nacional PR | 0-0 | |
07/04/2019 16:30 555 |
Giresunspor | 0 | 1 | Gençlerbirliği | 0-0 | |
07/04/2019 16:30 0 |
Shkupi | 1 | 2 | Rabotnicki | 1-0 | |
07/04/2019 16:30 0 |
Škendija 79 | 2 | 1 | Renova | 1-0 | |
07/04/2019 16:30 0 |
Deutz | 5 | 3 | Düren Merzenich | 0-0 | |
07/04/2019 16:30 0 |
Treska | 3 | 0 | Pobeda Junior | 1-0 | |
07/04/2019 16:30 0 |
Belasica | 0 | 1 | Sileks | 0-0 | |
07/04/2019 16:30 0 |
Vardar | 1 | 1 | Akademija Pandev | 1-0 | |
07/04/2019 16:30 554 |
Afjet Afyonspor | 0 | 2 | Adana Demirspor | 0-0 | |
07/04/2019 16:30 553 |
FC Rubin Kazan | 0 | 0 | Arsenal-Tula | 0-0 | |
07/04/2019 16:30 548 |
Baník Ostrava | 3 | 1 | Teplice | 3-1 | |
07/04/2019 16:30 549 |
Bohemians 1905 | 0 | 0 | Mlada Boleslav | 0-0 | |
07/04/2019 16:30 551 |
Slovan Liberec | 0 | 0 | Jablonec | 0-0 | |
07/04/2019 16:30 550 |
Sigma Olomouc | 3 | 2 | Karviná | 2-1 | |
07/04/2019 16:30 129 |
Augsburg | 0 | 4 | Hoffenheim | 0-1 | |
07/04/2019 16:30 552 |
Pogoń Szczecin | 3 | 3 | Arka Gdynia | 1-1 | |
07/04/2019 17:00 0 |
Alki Oroklini | 2 | 0 | Enosis | 1-0 | |
07/04/2019 17:00 563 |
Sion | 2 | 2 | Luzern | 1-1 | |
07/04/2019 17:00 0 |
GKS Katovice | 2 | 2 | Chrobry Głogów | 1-2 | |
07/04/2019 17:00 0 |
Leganés II | 3 | 1 | Alcobendas Sport | 2-0 | |
07/04/2019 17:00 0 |
Assyriska | 1 | 1 | Assyriska IF | 0-0 | |
07/04/2019 17:00 0 |
Litvanya (K) | 2 | 2 | Faroe Adaları (K) | 0-0 | |
07/04/2019 17:00 0 |
Peña Deportiva | 2 | 1 | Ferriolense | 2-0 | |
07/04/2019 17:00 0 |
Panevėžys | 1 | 2 | Riteriai | 0-0 | |
07/04/2019 17:00 562 |
Basel | 1 | 1 | FC Lugano | 0-0 | |
07/04/2019 17:00 556 |
Huracan | 2 | 0 | Atlético Tucumán | 0-0 | |
07/04/2019 17:00 0 |
FC Boca Juniors | 2 | 3 | Glacis United | 0-0 | |
07/04/2019 17:00 0 |
Pietà Hotspurs | 3 | 1 | St. Andrews | 0-0 | |
07/04/2019 17:00 0 |
Cruzeiro RS | 0 | 0 | Lajeadense | 0-0 | |
07/04/2019 17:00 0 |
Temperley | 1 | 2 | Central Córdoba Santiago | 1-2 | |
07/04/2019 17:00 0 |
Tegs | 0 | 1 | Umeå | 0-0 | |
07/04/2019 17:00 0 |
Nyköping | 2 | 1 | Gefle | 1-0 | |
07/04/2019 17:00 0 |
Sheriff | 0 | 1 | Milsami-Ursidos | 0-1 | |
07/04/2019 17:00 0 |
Granada II | 1 | 1 | El Ejido | 1-1 | |
07/04/2019 17:00 0 |
US Ben Guerdane | 1 | 0 | Metlaoui | 0-0 | |
07/04/2019 17:00 0 |
Bizertin | 1 | 2 | Tataouine | 0-2 | |
07/04/2019 17:00 0 |
Real Sociedad II | 1 | 1 | Gernika | 0-1 | |
07/04/2019 17:00 0 |
Landskrona | 1 | 0 | Trollhättan | 1-0 | |
07/04/2019 17:00 0 |
Ljungskile | 1 | 1 | Lindome | 0-0 | |
07/04/2019 17:00 0 |
Värnamo | 0 | 0 | Oskarshamns AIK | 0-0 | |
07/04/2019 17:00 0 |
Assyriska Turabdin | 0 | 1 | Skövde AIK | 0-0 | |
07/04/2019 17:00 0 |
Ruch Wysokie Mazowieckie | 1 | 2 | Sokół Aleksandrów Łódzki | 0-0 | |
07/04/2019 17:00 0 |
Osasco Audax | 0 | 0 | Velo Clube | 0-0 | |
07/04/2019 17:00 0 |
TB Tvoeroyri | 1 | 0 | EB / Streymur | 1-0 | |
07/04/2019 17:00 0 |
B36 FC | 2 | 1 | HB Torshavn | 1-0 | |
07/04/2019 17:00 564 |
Young Boys | 5 | 1 | Thun | 4-0 | |
07/04/2019 17:00 558 |
Coventry City | 0 | 0 | Bristol Rovers | 0-0 | |
07/04/2019 17:00 559 |
Lahti | 3 | 3 | KuPS | 0-3 | |
07/04/2019 17:00 557 |
Esbjerg | 2 | 2 | Midtjylland | 0-0 | |
07/04/2019 17:00 566 |
Shakhtar | 1 | 1 | Dynamo Kiev | 0-1 | |
07/04/2019 17:00 565 |
Dnipro-1 | 2 | 0 | Vorskla | 0-0 | |
07/04/2019 17:00 561 |
Lugo | 2 | 2 | Osasuna | 1-0 | |
07/04/2019 17:00 560 |
Vitoria Setubal | 1 | 0 | Marítimo | 1-0 | |
07/04/2019 17:15 567 |
Asteras Tripolis | 0 | 0 | Levadiakos | 0-0 | |
07/04/2019 17:15 0 |
Sogdiana | 0 | 3 | Surkhon | 0-3 | |
07/04/2019 17:15 149 |
Real Valladolid | 0 | 2 | Sevilla | 0-0 | |
07/04/2019 17:30 0 |
Cherno More | 0 | 1 | Levski Sofya | 0-1 | |
07/04/2019 17:30 0 |
Fermana | 0 | 0 | Ternana | 0-0 | |
07/04/2019 17:30 0 |
FeralpiSalò | 1 | 0 | Vis Pesaro | 0-0 | |
07/04/2019 17:30 0 |
Dunakanyar-Vác | 2 | 1 | Siófok | 2-1 | |
07/04/2019 17:30 0 |
Sokol Zápy | 3 | 0 | Jiskra Domažlice | 0-0 | |
07/04/2019 17:30 0 |
Fano | 0 | 0 | Renate | 0-0 | |
07/04/2019 17:30 569 |
Gaz Metan Mediaş | 2 | 0 | FC Botoşani | 1-0 | |
07/04/2019 17:30 0 |
Südtirol | 2 | 1 | Sambenedettese | 1-1 | |
07/04/2019 17:30 0 |
Zrinjski | 2 | 0 | Krupa na Vrbasu | 1-0 | |
07/04/2019 17:30 0 |
Bijelo Brdo | 0 | 0 | Hrvatski Dragovoljac | 0-0 | |
07/04/2019 17:30 0 |
Ravenna FC | 0 | 0 | Pordenone | 0-0 | |
07/04/2019 17:30 0 |
Giana Erminio | 3 | 2 | Monza | 1-1 | |
07/04/2019 17:30 0 |
Teramo | 1 | 1 | Vicenza Virtus | 1-1 | |
07/04/2019 17:30 0 |
Mosonmagyaróvári TE | 0 | 1 | Budaörs | 0-0 | |
07/04/2019 17:30 0 |
Balmazújváros | 1 | 3 | Csákvári TK | 0-2 | |
07/04/2019 17:30 0 |
Rápido de Bouzas | 0 | 0 | Coruxo | 0-0 | |
07/04/2019 17:30 0 |
Monor | 0 | 2 | Soroksár SC | 0-0 | |
07/04/2019 17:30 0 |
Potenza Calcio | 4 | 0 | Cavese | 2-0 | |
07/04/2019 17:30 0 |
Stjarnan (K) | 3 | 1 | ÍBV (K) | 0-0 | |
07/04/2019 17:30 0 |
Široki Brijeg | 1 | 0 | GOŠK Gabela | 1-0 | |
07/04/2019 17:30 0 |
AlbinoLeffe | 1 | 1 | Rimini | 0-1 | |
07/04/2019 17:30 568 |
Rudeš | 0 | 2 | Dinamo Zagreb | 0-0 | |
07/04/2019 17:45 570 |
Vitesse | 3 | 3 | PSV | 1-1 | |
07/04/2019 17:45 0 |
Olimpija Ljubljana | 3 | 3 | NK Rudar Velenje | 2-0 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Gondomar | 1 | 2 | Lusitania FC Lourosa | 1-0 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Rivers United | 1 | 0 | Niger Tornadoes FC | 0-0 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Wikki Tourist | 2 | 1 | Remo Stars | 0-0 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Olímpic Xàtiva | 4 | 1 | Paiporta | 2-1 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Eldense | 1 | 2 | Paterna | 0-1 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Silla | 4 | 0 | Roda | 2-0 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Leandro Nicéforo Alem | 2 | 2 | Luján | 0-0 | |
07/04/2019 18:00 0 |
UP Langreo | 2 | 1 | Calahorra | 0-1 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Apollon | 1 | 1 | Nea Salamis | 1-1 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Enugu Rangers Intl | 1 | 0 | Katsina United | 0-0 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Dinamo Brest | 3 | 1 | Dnyapro | 1-0 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Ferreiras | 0 | 4 | Real SC Massama | 0-1 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Sacavenense | 1 | 2 | Casa Pia | 1-1 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Ideal | 2 | 1 | Louletano | 1-1 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Angrense | 2 | 2 | Moura | 0-1 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Marítimo II | 1 | 1 | Paredes | 0-1 | |
07/04/2019 18:00 0 |
RD Agueda | 1 | 0 | Cesarense | 1-0 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Lusitano FCV | 2 | 0 | Penalva do Castelo | 1-0 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Espinho | 1 | 0 | Coimbrões | 0-0 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Real Pilar | 0 | 0 | Yupanqui | 0-0 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Pontevedra | 3 | 1 | SS Reyes | 1-1 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Navalcarnero | 0 | 2 | Fuenlabrada | 0-1 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Chennaiyin F.C. | 2 | 1 | NorthEast United | 0-0 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Budafoki MTE | 2 | 2 | Nyiregyhaza Spartacus | 1-0 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Kaposvari Rakoczi | 0 | 2 | Békéscsaba | 0-2 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Värmbols | 1 | 1 | Tyresö | 0-0 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Vizela | 3 | 0 | GD Mirandês | 0-0 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Radnicki Nis | 5 | 1 | Bačka | 4-0 | |
07/04/2019 18:00 0 |
FK Vozdovac | 1 | 0 | Mačva Šabac | 1-0 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Spartak Subotica | 1 | 0 | Rad Belgrad | 0-0 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Dragon de Yaoundé | 0 | 0 | Cotonsport | 0-0 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Kwara United | 1 | 0 | MFM | 0-0 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Enyimba | 0 | 0 | Bendel Insurance | 0-0 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Badalona | 2 | 0 | Sabadell | 1-0 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Atlético Porteño | 0 | 0 | Gualaceo | 0-0 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Dinamo Tiflis | 3 | 1 | Rustavi | 2-0 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Kristianstad | 0 | 2 | Lund | 0-1 | |
07/04/2019 18:00 0 |
UD Logrones | 3 | 4 | Real Oviedo II | 2-1 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Izarra | 2 | 2 | Gimnástica Torrelavega | 1-1 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Barakaldo | 3 | 1 | Real Union | 1-0 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Vilafranquense | 3 | 0 | Fátima | 1-0 | |
07/04/2019 18:00 0 |
RB Linense | 0 | 1 | San Fernando | 0-0 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Utebo | 1 | 1 | San Juan Mozarrifar | 1-0 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Dinamo Vranje | 0 | 3 | Radnik Surdulica | 0-1 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Vojvodina | 3 | 2 | Partizan | 1-1 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Cukaricki | 0 | 0 | FK Mladost Lucani | 0-0 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Napredak | 1 | 0 | Zemun | 1-0 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Gil Vicente | 1 | 0 | Torcatense | 1-0 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Oriental Lisboa | 1 | 0 | Amora | 1-0 | |
07/04/2019 18:00 0 |
AD Oliveirense | 3 | 1 | Mİrandela | 1-1 | |
07/04/2019 18:00 573 |
Sporting Covilha | 1 | 2 | Estoril | 1-1 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Akwa United FC | 2 | 0 | Gombe United FC | 0-0 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Kano Pillars | 2 | 1 | El Kanemi Warriors | 0-0 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Plateau United | 0 | 0 | Heartland FC Owerri | 0-0 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Nasarawa United FC | 1 | 0 | Gabros | 0-0 | |
07/04/2019 18:00 572 |
Paços de Ferreira | 0 | 1 | UD Oliveirense | 0-1 | |
07/04/2019 18:00 571 |
LASK | 0 | 2 | Salzburg | 0-1 | |
07/04/2019 18:00 130 |
Watford | 2 | 2 | Wolverhampton | 0-1 | |
07/04/2019 18:00 131 |
Nice | 1 | 0 | Montpellier | 1-0 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Raja Casablanca | 1 | 0 | Olympic Safi | 0-0 | |
07/04/2019 18:00 0 |
CD Tropezon | 5 | 3 | Guarnizo | 4-2 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Yobe Stars | 0 | 0 | Delta Force | 0-0 | |
07/04/2019 18:00 0 |
Go Round | 1 | 0 | Abia Warriors | 0-0 | |
07/04/2019 18:15 0 |
Castellon | 1 | 1 | UE Olot | 0-0 | |
07/04/2019 18:30 575 |
Frej | 0 | 3 | Syrianska FC | 0-1 | |
07/04/2019 18:30 0 |
Petrojet | 1 | 0 | Al Ittihad | 0-0 | |
07/04/2019 18:30 0 |
El Dakhleya | 1 | 1 | ENPPI | 0-1 | |
07/04/2019 18:30 0 |
Atlético Espeleño | 0 | 2 | Xerez Deportivo | 0-1 | |
07/04/2019 18:30 0 |
UCAM Murcia | 1 | 2 | Badajoz | 1-0 | |
07/04/2019 18:30 574 |
Hammarby | 1 | 1 | Kalmar | 0-1 | |
07/04/2019 18:30 0 |
San-Pédro | 1 | 1 | ASEC | 0-0 | |
07/04/2019 18:30 0 |
Bouaké | 1 | 2 | Africa Sports | 0-0 | |
07/04/2019 18:30 0 |
Lys Sassandra | 1 | 2 | Indenié Abengourou | 0-0 | |
07/04/2019 18:30 0 |
IF Fuglafjordur | 2 | 3 | KÍ Klaksvík | 0-3 | |
07/04/2019 18:30 0 |
CD Mirandés | 2 | 1 | Leioa | 0-1 | |
07/04/2019 18:45 0 |
Podb. Bielsko-Biała | 2 | 0 | Tychy 71 | 1-0 | |
07/04/2019 19:00 0 |
Ullensaker / Kisa | 3 | 0 | Sogndal | 2-0 | |
07/04/2019 19:00 0 |
Notodden | 1 | 1 | Skeid | 0-1 | |
07/04/2019 19:00 0 |
Sandnes Ulf | 0 | 0 | Nest-Sotra | 0-0 | |
07/04/2019 19:00 0 |
Doxa | 3 | 3 | Anorthosis | 3-1 | |
07/04/2019 19:00 0 |
Valletta | 1 | 1 | Gzira United | 1-0 | |
07/04/2019 19:00 0 |
Los Barrios | 3 | 3 | Arcos | 1-0 | |
07/04/2019 19:00 0 |
Hapoel Ra'anana | 1 | 2 | Ashdod | 1-0 | |
07/04/2019 19:00 0 |
Quintanar del Rey | 0 | 1 | Manchego | 0-0 | |
07/04/2019 19:00 0 |
Real Racing Santander | 2 | 1 | CD Tudelano | 0-0 | |
07/04/2019 19:00 0 |
CD Toledo | 1 | 0 | CD Guadalajara | 0-0 | |
07/04/2019 19:00 0 |
Bergantiños | 2 | 1 | UD Ourense | 1-1 | |
07/04/2019 19:00 0 |
AB Argir | 0 | 1 | Skála | 0-0 | |
07/04/2019 19:00 0 |
Moralo | 1 | 1 | Extremadura UD II | 0-1 | |
07/04/2019 19:00 0 |
Lleida Esportiu | 0 | 1 | Ejea | 0-1 | |
07/04/2019 19:00 0 |
Xerez | 2 | 0 | Lebrijana | 0-0 | |
07/04/2019 19:00 0 |
Zalgiris V | 1 | 0 | Sūduva | 1-0 | |
07/04/2019 19:00 0 |
Gijón Industrial | 1 | 2 | Llanes | 1-2 | |
07/04/2019 19:00 0 |
Gyirmót | 1 | 2 | Zalaegerszegi TE | 0-1 | |
07/04/2019 19:00 0 |
Flora | 6 | 0 | FC Maardu | 4-0 | |
07/04/2019 19:00 0 |
Necaxa Premier | 4 | 3 | Cimarrones de Sonora II | 0-0 | |
07/04/2019 19:00 0 |
Cultural Leonesa | 1 | 1 | Ponferradina | 1-1 | |
07/04/2019 19:00 0 |
Sestao | 3 | 1 | Lagun Onak | 0-1 | |
07/04/2019 19:00 0 |
Atlético Madrid II | 0 | 1 | Guijuelo | 0-0 | |
07/04/2019 19:00 0 |
FC Petrocub Hîncești | 2 | 2 | Sfîntul Gheorghe | 1-0 | |
07/04/2019 19:00 0 |
Linares Deportivo | 2 | 1 | El Palo | 1-0 | |
07/04/2019 19:00 0 |
Nieciecza | 3 | 0 | Odra Opole | 2-0 | |
07/04/2019 19:00 0 |
Guadix | 2 | 3 | Polideportivo Almería | 1-1 | |
07/04/2019 19:00 0 |
Cornella | 2 | 2 | Barcelona II | 0-2 | |
07/04/2019 19:00 585 |
Molde | 3 | 0 | Stabæk | 2-0 | |
07/04/2019 19:00 583 |
Kristiansund | 2 | 0 | Vålerenga | 1-0 | |
07/04/2019 19:00 584 |
Lillestrøm | 2 | 1 | Ranheim | 1-0 | |
07/04/2019 19:00 586 |
Tromsø | 0 | 2 | Viking | 0-1 | |
07/04/2019 19:00 587 |
Górnik Zabrze | 1 | 2 | Legia Varşova | 1-0 | |
07/04/2019 19:00 588 |
Lokomotiv Moskova | 1 | 1 | Zenit | 0-0 | |
07/04/2019 19:00 589 |
Gimnàstic Tarragona | 2 | 0 | Numancia | 1-0 | |
07/04/2019 19:00 577 |
CA Rosario Central | 1 | 2 | Independiente | 1-2 | |
07/04/2019 19:00 576 |
Etoile Sahel | 3 | 1 | Al Hilal Omdurman | 2-0 | |
07/04/2019 19:00 582 |
Haugesund | 1 | 1 | Sarpsborg 08 | 1-0 | |
07/04/2019 19:00 581 |
Panaitolikos | 0 | 5 | Olympiakos | 0-1 | |
07/04/2019 19:00 580 |
OB Odense | 0 | 1 | Kopenhag | 0-0 | |
07/04/2019 19:00 579 |
Slovácko | 0 | 1 | Viktoria Plzeň | 0-1 | |
07/04/2019 19:00 578 |
Anderlecht | 1 | 2 | Antwerp | 1-1 | |
07/04/2019 19:00 151 |
Lazio | 2 | 2 | Sassuolo | 0-0 | |
07/04/2019 19:00 150 |
Inter | 0 | 0 | Atalanta | 0-0 | |
07/04/2019 19:00 132 |
M'gladbach | 1 | 1 | Werder Bremen | 0-0 | |
07/04/2019 19:00 133 |
İstanbul Başakşehir | 2 | 0 | Konyaspor | 0-0 | |
07/04/2019 19:15 591 |
Deportivo Municipal | 1 | 0 | Cesar Vallejo | 0-0 | |
07/04/2019 19:30 592 |
Deportes Iquique | 2 | 0 | Deportivo Antofagasta | 0-0 | |
07/04/2019 19:30 0 |
Monopoli | 0 | 1 | Casertana | 0-0 | |
07/04/2019 19:30 595 |
Adanaspor | 3 | 4 | Denizlispor | 0-0 | |
07/04/2019 19:30 593 |
PAOK | 3 | 0 | Lamia | 1-0 | |
07/04/2019 19:30 153 |
Levante | 2 | 2 | Huesca | 1-0 | |
07/04/2019 19:30 152 |
Celta Vigo | 3 | 1 | Real Sociedad | 0-1 | |
07/04/2019 19:30 594 |
C.D. Feirense | 1 | 4 | Benfica | 1-2 | |
07/04/2019 20:00 0 |
Aluminij | 1 | 1 | Krško | 1-1 | |
07/04/2019 20:00 0 |
Lech Poznań II | 4 | 1 | Kalisz | 0-0 | |
07/04/2019 20:00 596 |
Hajduk Split | 0 | 0 | Osijek | 0-0 | |
07/04/2019 20:00 0 |
Beroe | 1 | 1 | Botev Plovdiv | 0-0 | |
07/04/2019 20:00 0 |
Cartaginés | 2 | 1 | Carmelita | 1-1 | |
07/04/2019 20:00 0 |
Universidad Guadalajara | 2 | 2 | Atlético San Luis FC | 0-1 | |
07/04/2019 20:00 0 |
Deportivo Reu | 0 | 2 | Quiché | 0-0 | |
07/04/2019 20:00 0 |
Dila Gori | 0 | 2 | Torpedo | 0-0 | |
07/04/2019 20:00 0 |
F.C. Cartagena | 1 | 1 | Real Murcia | 1-0 | |
07/04/2019 20:00 597 |
Toluca | 5 | 1 | C.F. Monterrey | 1-0 | |
07/04/2019 20:00 0 |
Kızılyıldız | 4 | 0 | Proleter Novi Sad | 1-0 | |
07/04/2019 20:08 0 |
LKS Lodz | 0 | 1 | Puszcza Niepołomice | 0-1 | |
07/04/2019 20:30 0 |
Real Madrid II | 1 | 1 | Salamanca UDS | 0-0 | |
07/04/2019 20:30 0 |
Maccabi Netanya | 1 | 4 | Maccabi Tel Aviv | 1-1 | |
07/04/2019 20:30 598 |
Universitatea Craiova | 0 | 0 | FC CFR Cluj | 0-0 | |
07/04/2019 21:00 0 |
Santos (K) | 3 | 1 | Taubaté (K) | 0-0 | |
07/04/2019 21:00 0 |
Ferroviária (K) | 1 | 1 | Audax (K) | 0-0 | |
07/04/2019 21:00 0 |
Haras El Hodood | 1 | 2 | Smouha | 1-0 | |
07/04/2019 21:00 0 |
Gjilani | 0 | 0 | Drita | 0-0 | |
07/04/2019 21:00 0 |
CA Juventus (K) | 0 | 2 | São José (K) | 0-0 | |
07/04/2019 21:00 0 |
Olímpia BA | 1 | 1 | Doce Mel | 0-0 | |
07/04/2019 21:00 0 |
Juventud Antoniana | 0 | 0 | Gimnasia y Tiro | 0-0 | |
07/04/2019 21:00 0 |
Siquinala | 0 | 1 | Deportivo Sanarate | 0-1 | |
07/04/2019 21:00 602 |
Elche CF | 1 | 0 | Cordoba | 1-0 | |
07/04/2019 21:00 601 |
Brann | 1 | 1 | Strømsgodset | 0-1 | |
07/04/2019 21:00 600 |
AS Eupen | 0 | 1 | Sporting Charleroi | 0-0 | |
07/04/2019 21:00 599 |
SV Roeselare | 2 | 2 | OH Leuven | 1-0 | |
07/04/2019 21:15 603 |
Belgrano | 1 | 0 | Godoy Cruz | 0-0 | |
07/04/2019 21:15 604 |
Patronato | 2 | 1 | Argentinos Juniors | 2-1 | |
07/04/2019 21:15 605 |
CA River Plate | 2 | 3 | Tigre | 1-1 | |
07/04/2019 21:15 606 |
San Martín San Juan | 2 | 1 | Talleres de Córdoba | 1-0 | |
07/04/2019 21:30 0 |
Canuelas | 0 | 1 | Dock Sud | 0-0 | |
07/04/2019 21:30 0 |
Dominik Cumhuriyeti U17 | 2 | 0 | Antigua ve Barbuda U17 | 0-0 | |
07/04/2019 21:30 0 |
Colegiales | 1 | 0 | San Miguel | 0-0 | |
07/04/2019 21:30 0 |
Deportivo Español | 0 | 3 | Fénix FC | 0-0 | |
07/04/2019 21:30 0 |
PSTC | 1 | 5 | Apucarana | 0-0 | |
07/04/2019 21:30 0 |
Midland | 0 | 1 | Argentino Quilmes | 0-0 | |
07/04/2019 21:30 154 |
Napoli | 1 | 1 | Genoa | 1-1 | |
07/04/2019 21:30 0 |
Virtus Verona | 0 | 0 | Imolese Calcio | 0-0 | |
07/04/2019 21:30 607 |
Pirata | 1 | 2 | Deportivo Binacional | 1-0 | |
07/04/2019 21:45 155 |
Real Betis | 2 | 1 | Villarreal | 1-1 | |
07/04/2019 22:00 0 |
Figueirense | 0 | 1 | Marcílio Dias | 0-1 | |
07/04/2019 22:00 0 |
Chicó de Guayana | 3 | 1 | Fundación AIFI | 0-0 | |
07/04/2019 22:00 0 |
Dinamo Puerto La Cruz | 0 | 2 | Angostura FC | 0-0 | |
07/04/2019 22:00 0 |
Liverpool FC (Montevideo) | 3 | 2 | Cerro Largo | 2-2 | |
07/04/2019 22:00 0 |
Fenix | 2 | 1 | Cerro | 2-1 | |
07/04/2019 22:00 0 |
San Jorge Tucumán | 1 | 0 | Def. Belgrano Villa Ramalho | 0-0 | |
07/04/2019 22:00 0 |
Sport Recife | 3 | 1 | Salgueiro | 1-0 | |
07/04/2019 22:00 0 |
Defensor Sporting | 0 | 0 | Boston River | 0-0 | |
07/04/2019 22:00 0 |
Progreso | 0 | 1 | Plaza Colonia | 0-1 | |
07/04/2019 22:00 0 |
Moto Club MA | 2 | 0 | Maranhão | 1-0 | |
07/04/2019 22:00 0 |
Esportivo | 2 | 3 | São Borja | 0-0 | |
07/04/2019 22:00 0 |
Gremio | 3 | 0 | São Luiz | 2-0 | |
07/04/2019 22:00 0 |
Globo | 2 | 0 | Palmeira | 0-0 | |
07/04/2019 22:00 0 |
ASSU | 1 | 0 | América RN | 1-0 | |
07/04/2019 22:00 0 |
Força e Luz | 0 | 4 | ABC | 0-2 | |
07/04/2019 22:00 0 |
Santa Cruz de Natal RN | 1 | 1 | Potiguar Mossoró | 1-1 | |
07/04/2019 22:00 0 |
Fuerza Amarilla | 0 | 1 | Ind. del Valle | 0-0 | |
07/04/2019 22:00 0 |
Huracán Ingeniero White | 1 | 0 | Circulo Deportivo | 0-0 | |
07/04/2019 22:00 0 |
Clube Atlético Mineiro | 5 | 0 | Boa | 3-0 | |
07/04/2019 22:00 0 |
Hercílio Luz | 0 | 1 | Criciuma E.C. | 0-0 | |
07/04/2019 22:00 0 |
Joinville | 0 | 1 | Atlético Tubarão | 0-0 | |
07/04/2019 22:00 611 |
CD Everton | 1 | 2 | Univ. Catolica | 1-1 | |
07/04/2019 22:00 610 |
Palmeiras | 0 | 0 | Sao Paulo | 0-0 | |
07/04/2019 22:00 609 |
Hassania Agadir | 0 | 0 | Zamalek | 0-0 | |
07/04/2019 22:00 615 |
Sporting Lizbon | 3 | 0 | Rio Ave | 2-0 | |
07/04/2019 22:00 614 |
Cincinnati | 1 | 1 | Sporting KC | 1-0 | |
07/04/2019 22:00 612 |
Deportivo Pasto | 1 | 0 | Medellín | 0-0 | |
07/04/2019 22:00 134 |
Paris SG | 2 | 2 | Strasbourg | 1-2 | |
07/04/2019 22:00 0 |
CR Vasco da Gama | 2 | 1 | Bangu | 0-0 | |
07/04/2019 22:00 0 |
Coritiba | 2 | 1 | Londrina | 0-1 | |
07/04/2019 22:00 0 |
Expreso Rojo | 4 | 0 | Barranquilla | 3-0 | |
07/04/2019 22:00 0 |
Metropolitano | 2 | 1 | Brusque | 0-0 | |
07/04/2019 22:00 0 |
Chapecoense | 1 | 2 | Avai | 0-1 | |
07/04/2019 22:00 0 |
Union Sunchales | 1 | 1 | Sol de Mayo | 1-0 | |
07/04/2019 22:00 0 |
Jacyobá | 0 | 1 | Coruripe | 0-0 | |
07/04/2019 22:00 0 |
Real Potosi | 0 | 2 | The Strongest | 0-0 | |
07/04/2019 22:00 0 |
Atlético GO FC | 1 | 0 | Vila Nova FC | 0-0 | |
07/04/2019 22:00 0 |
Deportes Valdivia | 1 | 1 | CSD Rangers | 0-0 | |
07/04/2019 22:00 613 |
Cosenza | 1 | 0 | Crotone | 1-0 | |
07/04/2019 22:15 0 |
ÍA Akranes | 1 | 2 | KR Reykjavík | 0-0 | |
07/04/2019 22:30 0 |
Charleston Battery | 2 | 0 | Charlotte Independence | 1-0 | |
07/04/2019 22:30 0 |
Deportivo Petare | 0 | 0 | Atlético Furrial | 0-0 | |
07/04/2019 22:30 0 |
Estudiantes Río Cuarto | 2 | 1 | Alvarado | 0-1 | |
07/04/2019 22:30 0 |
Deportivo Nublense | 0 | 4 | Santiago Wanderers | 0-1 | |
07/04/2019 23:00 0 |
Academia Puerto Cabello | 2 | 0 | Portuguesa FC | 1-0 | |
07/04/2019 23:00 0 |
Trujillanos | 0 | 3 | Carabobo | 0-1 | |
07/04/2019 23:00 0 |
Zulia | 1 | 1 | Estudiantes Caracas | 0-0 | |
07/04/2019 23:00 0 |
Caracas | 2 | 2 | Atlético Venezuela | 1-1 | |
07/04/2019 23:00 0 |
Estudiantes de Mérida | 2 | 1 | Anzoátegui | 1-1 | |
07/04/2019 23:00 0 |
Monagas | 2 | 1 | Mineros de Guayana | 1-1 | |
07/04/2019 23:00 0 |
Independiente de Cauquenes | 0 | 5 | Colchagua | 0-2 | |
07/04/2019 23:00 0 |
Fernández Vial | 1 | 1 | Lautaro de Buin | 0-0 | |
07/04/2019 23:00 0 |
Gimnasia Jujuy | 1 | 2 | Gimnasia Mendoza | 1-0 | |
07/04/2019 23:00 0 |
Paradise | 3 | 4 | Notre Dame | 0-0 | |
07/04/2019 23:00 0 |
Bolivar | 2 | 3 | San José | 1-1 | |
07/04/2019 23:00 0 |
Cobreloa | 2 | 1 | Puerto Montt | 2-1 | |
07/04/2019 23:00 0 |
Melipilla | 0 | 0 | Magallanes | 0-0 | |
07/04/2019 23:30 0 |
Ben Hur | 1 | 0 | PSM Fútbol | 0-0 | |
07/04/2019 23:30 0 |
Mercedes | 1 | 2 | Independiente Chivilcoy | 0-0 | |
07/04/2019 23:30 0 |
Real San Andrés | 0 | 1 | Boyaca Chico | 0-0 | |
07/04/2019 23:30 0 |
Real Cartagena | 3 | 2 | Cortuluá | 2-0 | |
07/04/2019 23:30 618 |
Cusco FC | 2 | 1 | Alianza Lima | 1-1 | |
07/04/2019 23:30 0 |
Guastatoya | 1 | 1 | CSD Municipal | 0-0 |
7 Nisan 2019 Pazar günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.
Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig, diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.
UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.