Tarih Kod |
Ev Sahibi | MS | Rakip | IY | ||
---|---|---|---|---|---|---|
08/04/2019 00:00 0 |
Chinandega FC | 0 | 3 | Walter Ferreti | 0-1 | |
08/04/2019 00:00 0 |
Botafogo PB | 3 | 1 | CSA | 0-0 | |
08/04/2019 00:00 0 |
Deportivo Tachira | 2 | 1 | Real Esppor | 0-0 | |
08/04/2019 00:00 0 |
Municipal Jalapa | 2 | 2 | Managua F.C | 1-1 | |
08/04/2019 00:00 0 |
Deportivo Ocotal | 1 | 2 | Real Esteli F.C. | 0-1 | |
08/04/2019 00:00 617 |
Jaguares de Córdoba | 2 | 0 | Rionegro Águilas | 1-0 | |
08/04/2019 00:05 0 |
Grecia | 0 | 0 | Limón | 0-0 | |
08/04/2019 00:15 0 |
Guabira | 2 | 3 | Oriente Petrolero | 1-0 | |
08/04/2019 00:15 0 |
Emelec | 1 | 0 | Macará | 1-0 | |
08/04/2019 00:15 0 |
Alianza | 6 | 2 | Audaz | 3-1 | |
08/04/2019 00:30 619 |
Racing Club AC | 1 | 1 | Defensa y Justicia | 0-0 | |
08/04/2019 00:30 620 |
Univ. Chile | 1 | 1 | Unión La Calera | 1-0 | |
08/04/2019 00:30 0 |
CD FAS | 1 | 1 | Sonsonate | 0-0 | |
08/04/2019 00:30 0 |
Municipal Limeno | 0 | 1 | Águila | 0-0 | |
08/04/2019 01:00 0 |
Portuguesa Santista | 2 | 2 | Inter de Limeira | 1-1 | |
08/04/2019 01:00 0 |
Panamá Oeste | 1 | 1 | S.D. Atlético Nacional | 0-0 | |
08/04/2019 01:00 0 |
CD Olimpia | 0 | 0 | Motagua | 0-0 | |
08/04/2019 01:00 0 |
Ellerton | 1 | 0 | Barbados Soccer Academy | 0-0 | |
08/04/2019 01:00 622 |
Atlético Nacional | 1 | 0 | Alianza Petrolera | 0-0 | |
08/04/2019 01:00 0 |
Independiente Rivadavia | 1 | 0 | Guillermo Brown | 0-0 | |
08/04/2019 01:00 621 |
Ponte Preta | 2 | 0 | Oeste | 1-0 | |
08/04/2019 02:00 0 |
Correcaminos UAT | 1 | 2 | Potros UAEM | 1-1 | |
08/04/2019 02:00 0 |
UCR | 1 | 0 | San Carlos | 1-0 | |
08/04/2019 02:00 624 |
Santos Laguna | 0 | 0 | Pachuca | 0-0 | |
08/04/2019 02:00 623 |
Atlético Bucaramanga | 2 | 1 | Santa Fe | 0-0 | |
08/04/2019 02:30 0 |
Club Libertad | 5 | 1 | Deportivo Capiatá | 5-1 | |
08/04/2019 02:30 0 |
Universidad Católica | 3 | 1 | El Nacional | 3-1 | |
08/04/2019 02:30 0 |
Blooming | 0 | 1 | Nacional Potosí | 0-0 | |
08/04/2019 03:00 625 |
Unión Española | 2 | 1 | Curicó Unido | 1-0 | |
08/04/2019 03:00 0 |
UWI Blackbirds | 2 | 2 | BDF | 0-0 | |
08/04/2019 03:00 0 |
Ahal | 1 | 0 | FC Energetik Mary | 0-0 | |
08/04/2019 03:00 0 |
Delhi | 1 | 0 | Meghalaya | 0-0 | |
08/04/2019 03:00 0 |
Services | 1 | 1 | Goa FC | 0-0 | |
08/04/2019 03:00 0 |
Altyn Asyr | 1 | 1 | Şagadam | 0-0 | |
08/04/2019 04:00 0 |
ABD (K) | 6 | 0 | Belçika (K) | 4-0 | |
08/04/2019 04:00 626 |
Millonarios | 1 | 0 | Cucuta Deportivo | 1-0 | |
08/04/2019 12:00 0 |
Letonya (K) | 1 | 4 | Beyaz Rusya (K) | 0-0 | |
08/04/2019 12:30 0 |
Adelaide City | 3 | 1 | Adelaide Olympic | 0-0 | |
08/04/2019 12:30 0 |
Arambagh | 2 | 1 | Team BJMC | 2-0 | |
08/04/2019 13:00 0 |
Binh Duong | 1 | 0 | Viettel | 0-0 | |
08/04/2019 13:00 0 |
Abahani | 2 | 0 | Abahani Chittagong | 2-0 | |
08/04/2019 13:00 0 |
Ararat-Armenia | 2 | 2 | Shirak | 0-0 | |
08/04/2019 13:00 0 |
Adelaide Blue Eagles | 4 | 0 | South Adelaide Panthers | 0-0 | |
08/04/2019 13:30 0 |
Bulleen Lions (K) | 2 | 1 | Calder United (K) | 0-0 | |
08/04/2019 14:00 0 |
Guria | 2 | 0 | Shukura | 2-0 | |
08/04/2019 14:00 0 |
Samtredia | 2 | 1 | Kolkheti Poti | 2-0 | |
08/04/2019 14:00 0 |
Shevardeni 1906 | 0 | 0 | Norchi Dinamoeli | 0-0 | |
08/04/2019 14:00 0 |
Spartaki Tskhinvali | 3 | 0 | Zugdidi | 1-0 | |
08/04/2019 14:00 0 |
Telavi | 3 | 1 | Gagra | 2-1 | |
08/04/2019 15:00 0 |
Kitchee | 1 | 1 | Southern District RSA | 1-1 | |
08/04/2019 15:30 0 |
Saipa | 3 | 1 | Paykan | 2-0 | |
08/04/2019 16:00 0 |
Ferizaj | 0 | 2 | FC Prishtina | 0-0 | |
08/04/2019 16:00 0 |
Liria Prizren | 0 | 4 | Feronikeli | 0-0 | |
08/04/2019 17:00 0 |
Kanada (K) | 2 | 1 | Nijerya (K) | 0-1 | |
08/04/2019 17:00 0 |
Nesebar | 0 | 0 | Strumska slava | 0-0 | |
08/04/2019 17:00 0 |
Maccabi Yavne FC | 5 | 0 | Hapoel Kfar Shalem FC | 0-0 | |
08/04/2019 17:00 627 |
Gazovik Orenburg | 1 | 3 | Akhmat Grozny | 1-1 | |
08/04/2019 17:30 0 |
Hajduk Split II | 3 | 1 | Osijek II | 1-0 | |
08/04/2019 17:30 0 |
Dunav | 2 | 2 | Septemvri Sofya | 2-1 | |
08/04/2019 18:00 0 |
WIT Gürcistan | 0 | 3 | Saburtalo | 0-0 | |
08/04/2019 18:00 0 |
Lobi Stars FC | 1 | 0 | Sunshine Stars FC | 0-0 | |
08/04/2019 18:30 0 |
Lekhwiya | 2 | 2 | Al Ain | 2-1 | |
08/04/2019 18:30 0 |
Vaprus | 3 | 0 | Levadia II | 2-0 | |
08/04/2019 18:30 0 |
Luunja | 1 | 2 | Flora II | 0-0 | |
08/04/2019 18:30 629 |
VPS | 1 | 2 | Inter Turku | 0-1 | |
08/04/2019 18:30 628 |
HJK | 2 | 1 | Mariehamn | 0-0 | |
08/04/2019 18:30 630 |
Astra Ploieşti | 1 | 4 | Viitorul Constanţa | 1-2 | |
08/04/2019 18:40 0 |
Al Wasl | 1 | 3 | Zob Ahan | 1-2 | |
08/04/2019 19:00 0 |
Sektzia Nes Tziona | 2 | 0 | Hapoel Ashkelon | 0-0 | |
08/04/2019 19:00 0 |
Hapoel Nof HaGalil | 0 | 1 | Hapoel Kfar Saba | 0-1 | |
08/04/2019 19:00 0 |
Hapoel Acre | 0 | 2 | Ironi Ramat HaSharon | 0-0 | |
08/04/2019 19:00 0 |
Viimsi | 3 | 3 | Kalju II | 0-0 | |
08/04/2019 19:00 0 |
Tallinna Kalev II | 2 | 5 | TJK Legion | 1-3 | |
08/04/2019 19:00 636 |
Elazığspor | 2 | 1 | Altınordu | 0-0 | |
08/04/2019 19:00 632 |
Sparta Prag | 2 | 0 | Zlín | 0-0 | |
08/04/2019 19:00 633 |
Atromitos | 1 | 0 | Apollon Smirnis | 1-0 | |
08/04/2019 19:00 631 |
Slaven Koprivnica | 3 | 3 | Istra 1961 | 1-1 | |
08/04/2019 19:00 634 |
Wisla Plock | 2 | 0 | Śląsk Wrocław | 0-0 | |
08/04/2019 19:00 635 |
Altay | 1 | 1 | Gaziantep FK | 1-1 | |
08/04/2019 19:30 0 |
Næstved | 0 | 0 | HB Koge | 0-0 | |
08/04/2019 19:30 0 |
Hapoel Bnei Zalafa | 1 | 2 | Hapoel Herzliya | 0-0 | |
08/04/2019 19:30 0 |
Tabasalu Charma | 5 | 0 | Põhja-Tallinna JK Volta | 0-0 | |
08/04/2019 20:00 0 |
Esteghlal | 2 | 1 | Al Hilal | 2-0 | |
08/04/2019 20:00 0 |
Chernomorets Balchik | 1 | 3 | Arda | 0-1 | |
08/04/2019 20:00 0 |
Rosengard | 4 | 1 | Olympic FC | 0-0 | |
08/04/2019 20:00 0 |
IFK Malmö | 1 | 2 | Eslov | 0-0 | |
08/04/2019 20:00 640 |
Vitoria Guimaraes II | 4 | 5 | Penafiel | 2-0 | |
08/04/2019 20:00 637 |
Nordsjaelland | 1 | 1 | Brøndby | 1-0 | |
08/04/2019 20:00 135 |
Çaykur Rizespor | 2 | 7 | Beşiktaş | 1-2 | |
08/04/2019 20:00 638 |
Sonnenhof Grossaspach | 1 | 0 | 1860 Münih | 0-0 | |
08/04/2019 20:00 639 |
Rosenborg | 1 | 1 | Odds | 1-0 | |
08/04/2019 20:00 641 |
Norrköping | 0 | 0 | AIK | 0-0 | |
08/04/2019 20:00 642 |
Örebro | 0 | 3 | Djurgårdens IF Fotboll | 0-1 | |
08/04/2019 20:00 643 |
IK Sirius | 3 | 2 | AFC Eskilstuna | 3-1 | |
08/04/2019 20:00 644 |
Norrby | 2 | 1 | Mjällby | 2-1 | |
08/04/2019 20:15 0 |
Al-Nasr Riyad | 4 | 1 | Al Zawraa | 2-1 | |
08/04/2019 20:30 0 |
Newroz | 3 | 1 | Huddinge | 0-0 | |
08/04/2019 21:00 0 |
Tottenham U23 | 0 | 3 | Blackburn Rovers U23 | 0-2 | |
08/04/2019 21:00 0 |
Arsenal U23 | 5 | 0 | Derby County U23 | 3-0 | |
08/04/2019 21:00 0 |
Hapoel Tel Aviv | 1 | 2 | Beitar Jerusalem | 1-0 | |
08/04/2019 21:00 0 |
Barcelona EC | 0 | 0 | Guarulhos | 0-0 | |
08/04/2019 21:00 0 |
İskoçya (K) | 1 | 0 | Brezilya (K) | 1-0 | |
08/04/2019 21:00 0 |
Aston Villa U23 | 1 | 0 | Wolves U23 | 0-0 | |
08/04/2019 21:00 0 |
Stoke City U23 | 2 | 3 | Newcastle United U23 | 2-0 | |
08/04/2019 21:00 646 |
PSV II | 1 | 2 | NEC Nijmegen | 0-2 | |
08/04/2019 21:00 647 |
Steaua Bükreş | 2 | 0 | Sepsi | 0-0 | |
08/04/2019 21:00 0 |
FAR Rabat | 0 | 2 | Kawkab Marrakech | 0-0 | |
08/04/2019 21:30 0 |
UAI Urquiza | 1 | 1 | Estudiantes de Caseros | 0-0 | |
08/04/2019 21:30 0 |
San Martín Burzaco | 0 | 1 | Deportivo Armenio | 0-0 | |
08/04/2019 21:30 0 |
Deportivo Laferrere | 6 | 3 | CA Villa San Carlos | 0-0 | |
08/04/2019 21:30 0 |
Talleres Remedios | 1 | 1 | Defensores Unidos | 0-0 | |
08/04/2019 21:30 0 |
Flandria | 1 | 0 | Barracas Central | 0-0 | |
08/04/2019 21:30 0 |
Central Córdoba | 1 | 1 | Ituzaingó | 0-0 | |
08/04/2019 21:30 156 |
Bologna | 3 | 0 | Chievo | 0-0 | |
08/04/2019 21:30 648 |
Club Brugge | 4 | 0 | Standard Liège | 3-0 | |
08/04/2019 21:30 649 |
Hamburg SV | 1 | 2 | Magdeburg | 1-0 | |
08/04/2019 21:35 0 |
Deportivo Riestra | 0 | 1 | All Boys | 0-1 | |
08/04/2019 21:45 0 |
Alessandria | 2 | 3 | Arezzo | 1-3 | |
08/04/2019 21:45 650 |
Chateauroux | 0 | 0 | Lens | 0-0 | |
08/04/2019 22:00 993 |
Palermo | 1 | 0 | Hellas Verona | 0-0 | |
08/04/2019 22:00 0 |
Fransa (K) | 4 | 0 | Danimarka (K) | 1-0 | |
08/04/2019 22:00 994 |
Cadiz CF | 3 | 3 | Real Zaragoza | 1-2 | |
08/04/2019 22:00 136 |
Chelsea | 2 | 0 | West Ham | 1-0 | |
08/04/2019 22:15 995 |
Tondela | 3 | 2 | Portimonense | 0-2 | |
08/04/2019 23:30 616 |
UTC Cajamarca | 2 | 0 | Sport Boys | 0-0 |
8 Nisan 2019 Pazartesi günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.
Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig, diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.
UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.