MAÇ SONUÇLARI

Tarih :
Tarih
Kod
Ev Sahibi MS Rakip IY
21/06/2020
11:30
105237
Vorwärts Steyr 2 0 Amstetten 0-0
21/06/2020
12:00
106933
Jeonbuk Motors 1 0 Gwangju 0-0
21/06/2020
12:00
106932
Incheon United 0 1 Busan I'Park 0-0
21/06/2020
12:00
106934
Gyeongnam 1 1 Bucheon 1995 1-0
21/06/2020
13:00
119843
Znicz Pruszków 2 1 SKRA Częstochowa 0-1
21/06/2020
13:00
106940
Suwon City 3 2 Anyang 3-1
21/06/2020
13:00
119308
Örebro Syrianska 2 1 IFK Luleå 1-1
21/06/2020
13:30
126039
Pogoń Szczecin 0 1 Lechia Gdańsk 0-1
21/06/2020
13:40
107870
Tychy 71 1 1 Podb. Bielsko-Biała 1-0
21/06/2020
14:00
106938
Daegu 3 1 Suwon Bluewings 0-1
21/06/2020
14:00
106244
Meppen 3 0 Unterhaching 1-0
21/06/2020
14:00
120573
Cardiff City 2 0 Leeds United 1-0
21/06/2020
14:00
107060
LFA 2 1 Næstved 2-0
21/06/2020
14:05
119876
Resovia Rzeszów 0 0 Stal Rzeszow 0-0
21/06/2020
14:30
103345
Voluntari 1 0 CSMS Iaşi 1-0
21/06/2020
15:00
121317
Silkeborg 1 2 SønderjyskE 1-0
21/06/2020
15:00
107016
Ufa 2 1 Tambov 1-0
21/06/2020
15:00
119323
Frej 1 1 Gefle 0-0
21/06/2020
15:00
119547
Lund 3 1 Linköping City 2-0
21/06/2020
15:00
114815
Celta Vigo 6 0 Deportivo Alavés 4-0
21/06/2020
15:00
119529
Eskilsminne 1 1 Trollhättan 0-0
21/06/2020
15:00
106226
1860 Münih 2 1 Hallescher FC 1-1
21/06/2020
15:30
116284
Falkenberg 0 2 Kalmar 0-0
21/06/2020
15:30
116311
Norrby 3 0 GAIS 0-0
21/06/2020
15:30
116281
Norrköping 3 0 Djurgårdens IF Fotboll 2-0
21/06/2020
15:30
116282
Malmö FF 2 2 Varberg 1-1
21/06/2020
15:30
116303
Umeå 1 1 Akropolis 0-0
21/06/2020
16:00
119536
Motala 1 3 Utsikten 0-1
21/06/2020
16:00
107006
Belshina 0 2 BATE 0-1
21/06/2020
16:00
107869
GKS Belchatow 2 1 Stal Mielec 1-1
21/06/2020
16:00
126087
Slovácko 1 2 Bohemians 1905 1-1
21/06/2020
16:00
119516
Tvååker 1 3 Assyriska Turabdin 1-1
21/06/2020
16:00
118152
Newcastle Utd 3 0 Sheffield United 0-0
21/06/2020
16:00
119877
Gryf Wejherowo 1 2 Gornik Leczna 0-1
21/06/2020
16:00
107059
Vejle 5 3 Hvidovre 2-3
21/06/2020
16:00
119510
Skövde AIK 2 3 Landskrona 2-0
21/06/2020
16:00
109813
Oshmyany 1 1 Granit 1-1
21/06/2020
16:00
126042
Cracovia Kraków 1 2 Jagiellonia Białystok 0-1
21/06/2020
16:10
107871
Olsztyn 1 0 Wigry Suwałki 1-0
21/06/2020
16:30
97762
Sandhausen 0 1 Dynamo Dresden 0-0
21/06/2020
16:30
119336
Vasalund 7 1 Nyköping 4-0
21/06/2020
16:30
97736
Heidenheim 2 1 Hamburg SV 0-0
21/06/2020
16:30
97745
St. Pauli 1 1 Jahn Regensburg 1-1
21/06/2020
16:30
97765
Darmstadt 98 3 1 Wehen Wiesbaden 0-1
21/06/2020
16:30
97742
Erzgebirge Aue 2 1 Hannover 96 1-0
21/06/2020
16:30
97739
Osnabrück 4 1 Holstein Kiel 2-0
21/06/2020
16:30
97738
Bochum 2 2 Greuther Fürth 1-1
21/06/2020
16:30
97761
Nürnberg 0 6 Stuttgart 0-3
21/06/2020
16:30
97750
Karlsruher SC 3 3 Arminia Bielefeld 1-3
21/06/2020
17:00
124880
Triglav 1 4 Aluminij 0-1
21/06/2020
17:00
119856
Stargard Szczeciński 2 3 Pogoń Siedlce 1-2
21/06/2020
17:00
119517
Torns 3 0 Qviding FIF 2-0
21/06/2020
17:00
112608
Servette 1 1 FC Lugano 0-1
21/06/2020
17:00
103344
Dinamo Bükreş 1 3 Sepsi 0-1
21/06/2020
17:00
112609
Luzern 2 1 Basel 1-0
21/06/2020
17:00
109805
Kommunalnik 0 3 Gomel 0-1
21/06/2020
17:00
121336
Esbjerg 1 3 Hobro 1-0
21/06/2020
17:30
121575
Ümraniyespor 1 1 Karagümrük 1-1
21/06/2020
17:30
107019
Lokomotiv Moskova 1 0 Gazovik Orenburg 1-0
21/06/2020
18:00
119872
Elana Toruń 1 4 Górnik Polkowice 1-2
21/06/2020
18:00
107043
Rapid Viyana 0 1 Hartberg 0-1
21/06/2020
18:00
119542
Värnamo 2 0 Lindome 1-0
21/06/2020
18:00
126088
Mlada Boleslav 2 1 České Budějovice 0-1
21/06/2020
18:00
106266
Zwickau 0 3 Ingolstadt 0-2
21/06/2020
18:00
109808
Orsha 0 4 NFK Minsk 0-3
21/06/2020
18:00
106119
Zbrojovka Brno 3 2 Chrudim 2-1
21/06/2020
18:00
122508
Spartaks 2 1 Riga 1-0
21/06/2020
18:00
106121
Slavoj Vyšehrad 0 0 Viktoria Zizkov 0-0
21/06/2020
18:00
106123
Baník Sokolov 1 3 Vysočina Jihlava 0-1
21/06/2020
18:00
115552
Racing Santander 1 2 Tenerife 0-1
21/06/2020
18:00
107044
Salzburg 2 2 Wolfsberger AC 1-0
21/06/2020
18:00
106118
Prostějov 2 3 Dukla Prag 2-2
21/06/2020
18:00
115544
CD Mirandés 1 2 Ponferradina 1-1
21/06/2020
18:00
117585
SKF Sered 2 2 Pohronie 0-2
21/06/2020
18:00
119858
GKS Katovice 2 0 Garbarnia Kraków 0-0
21/06/2020
18:00
107045
Vitebsk 1 0 Minsk 1-0
21/06/2020
18:00
106124
Vlašim 2 1 Slovan Varnsdorf 2-0
21/06/2020
18:00
119310
Sandvikens IF 3 1 IF Karlstad 0-0
21/06/2020
18:15
118164
Aston Villa FC 1 2 Chelsea 1-0
21/06/2020
18:30
116288
Hammarby 0 2 AIK 0-0
21/06/2020
18:30
112707
Kasımpaşa 2 0 Fenerbahçe 0-0
21/06/2020
18:30
116307
Västerås SK 2 2 Degerfors 1-2
21/06/2020
18:30
126046
Legia Varşova 2 0 Śląsk Wrocław 1-0
21/06/2020
18:30
116283
Örebro 0 0 Östersunds FK 0-0
21/06/2020
18:40
107866
Warta Poznań 2 0 Sandecja Nowy Sącz 0-0
21/06/2020
19:00
124894
Domžale 0 1 Olimpija 0-0
21/06/2020
19:00
107062
Bodø / Glimt 6 1 Haugesund 3-0
21/06/2020
19:00
107063
Sandefjord 2 2 Start 1-2
21/06/2020
19:00
119879
Bytovia Bytów 1 0 Olimpia Elbląg 0-0
21/06/2020
19:00
106302
Kristiansund 7 2 Aalesund 3-2
21/06/2020
19:00
117551
Zemplín Michalovce 1 1 Ružomberok 0-0
21/06/2020
19:00
117296
Cremonese 0 1 Benevento 0-0
21/06/2020
19:00
107065
Vålerenga 2 2 Stabæk 1-2
21/06/2020
19:00
119327
Tegs 2 0 Berga 1-0
21/06/2020
19:00
121305
Brøndby 1 1 Kopenhag 0-0
21/06/2020
19:00
107061
Strømsgodset 1 0 Odds 1-0
21/06/2020
19:15
115681
Asteras Tripolis 1 1 Atromitos 1-1
21/06/2020
19:30
115683
Xanthi 1 1 Panaitolikos 0-0
21/06/2020
19:30
110267
Desna 1 2 Zorya 0-1
21/06/2020
19:45
107093
Fjölnir 1 4 Stjarnan 1-1
21/06/2020
19:55
107091
Slaven Koprivnica 1 0 Rijeka 1-0
21/06/2020
20:00
121544
Altay 3 1 Akhisarspor 2-1
21/06/2020
20:00
122518
Liepāja 3 0 Metta / LU 1-0
21/06/2020
20:00
100032
Steaua Bükreş 2 2 Gaz Metan Mediaş 1-0
21/06/2020
20:00
126102
Viktoria Plzeň 2 0 Jablonec 1-0
21/06/2020
20:00
119313
Sylvia 1 0 Karlslund 0-0
21/06/2020
20:00
107092
Kaposvari Rakoczi 1 2 Varda SE 1-2
21/06/2020
20:00
107090
Shakhtyor 1 1 Ruh Brest 0-0
21/06/2020
20:00
121548
Boluspor 0 0 Altınordu 0-0
21/06/2020
20:10
119867
Widzew Łódź 3 2 Lech Poznań II 1-2
21/06/2020
20:30
112723
Atalanta 4 1 Sassuolo 3-0
21/06/2020
20:30
115483
Cadiz 1 1 AD Alcorcon 0-0
21/06/2020
20:30
107109
Sturm Graz 0 2 LASK 0-1
21/06/2020
20:30
115563
Albacete 2 2 Huesca 1-0
21/06/2020
20:30
114824
Valencia 2 0 Osasuna 2-0
21/06/2020
21:00
118159
Everton 0 0 Liverpool FC 0-0
21/06/2020
21:00
117555
Spartak Trnava 0 2 DAC 0-0
21/06/2020
21:00
112701
Konyaspor 2 2 Sivasspor 2-1
21/06/2020
21:00
121310
Midtjylland 3 4 AGF 1-1
21/06/2020
21:00
112702
Galatasaray 3 3 Gaziantep FK 2-1
21/06/2020
21:30
110628
Olympiakos 3 0 Panathinaikos 2-0
21/06/2020
21:30
107192
Brann 3 0 Viking 0-0
21/06/2020
21:30
117292
Ascoli 0 1 Perugia 0-0
21/06/2020
21:30
124876
Maribor 3 0 NK Rudar Velenje 1-0
21/06/2020
22:05
107584
Debrecen 4 0 Diósgyőr 3-0
21/06/2020
22:05
107583
Lokomotiva FC 3 2 Hajduk Split 1-2
21/06/2020
22:15
106456
FH Hafnarfjördur 2 1 ÍA Akranes 0-0
21/06/2020
22:15
107594
Fylkir 0 1 Breidablik 0-0
21/06/2020
22:45
112720
Inter 2 1 Sampdoria 2-0
21/06/2020
22:45
115551
Fuenlabrada 2 0 Numancia 1-0
21/06/2020
23:00
107804
Gil Vicente 3 0 Desportivo Aves 2-0
21/06/2020
23:00
114808
Real Sociedad 1 2 Real Madrid 0-0

Maç Sonuçları

21 Haziran 2020 Pazar günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.

Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig,  diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.