MAÇ SONUÇLARI

Tarih :
Tarih
Kod
Ev Sahibi MS Rakip IY
02/08/2020
00:00
157445
Chattanooga Red Wolves 1 0 Tucson 0-0
02/08/2020
01:00
167389
Paragominas 0 4 Paysandu -
02/08/2020
01:30
160241
Club Libertad 1 3 Club Guarani 0-1
02/08/2020
02:00
144219
Carolina RailHawks 1 0 Birmingham Legion 0-0
02/08/2020
02:00
144157
Pittsburgh Riverhounds 4 0 Philadelphia Union II 3-0
02/08/2020
02:00
144226
Indy Eleven 0 1 Swope Park Rangers 0-0
02/08/2020
03:00
149507
CF Tigres UANL 1 1 Pachuca 0-0
02/08/2020
03:00
163349
SJ Earthquakes 1 4 Minnesota Stars 0-2
02/08/2020
03:00
167369
RB Bragantino 1 1 Botafogo SP 0-0
02/08/2020
03:00
144189
OKC Energy 0 3 New Mexico United 0-2
02/08/2020
03:00
144191
Colorado Springs 1 2 Real Monarchs 0-1
02/08/2020
03:30
144162
Memphis 901 1 0 Saint Louis 0-0
02/08/2020
04:00
144198
Rio Grande Valley 1 2 Tulsa Roughnecks 0-1
02/08/2020
04:00
144193
Austin Bold 2 4 San Antonio 1-2
02/08/2020
05:00
149499
America 4 0 Tijuana 1-0
02/08/2020
05:00
144187
San Diego Loyal 0 0 Sacramento Republic 0-0
02/08/2020
05:30
144233
Phoenix Rising 3 1 El Paso Locomotive 3-1
02/08/2020
05:30
144215
Las Vegas Lights 0 1 Reno 1868 0-1
02/08/2020
05:30
163350
SJ Earthquakes 1 3 Minnesota Stars 1-1
02/08/2020
07:30
162500
Adamstown Rosebuds 1 0 Weston Workers -
02/08/2020
07:30
144120
Charlestown Azzurri 1 1 Lake Macquarie City FC -
02/08/2020
07:30
144119
Maitland FC 5 1 Valentine Phoenix -
02/08/2020
07:30
144121
Broadmeadow Magic 0 1 Edgeworth Eagles -
02/08/2020
07:30
144112
Adamstown Rosebuds 1 1 Weston Workers -
02/08/2020
08:00
162497
North Star 0 2 Bayside United -
02/08/2020
08:00
158347
Wagga City Wanderers (K) 2 4 Canberra Olympic (K) -
02/08/2020
08:00
140803
Consadole Sapporo 2 3 Vissel Kobe 1-2
02/08/2020
08:00
144175
Peninsula Power 1 0 Brisbane Roar II -
02/08/2020
08:00
158335
Gungahlin United 3 1 Belconnen Utd -
02/08/2020
09:00
70263
SC Wanderers 1 2 Brisbane Olympic -
02/08/2020
09:00
156448
Grulla Marioka 3 1 Cerezo Osaka U23 -
02/08/2020
09:00
70249
Gold Coast United 1 1 Moreton Bay United -
02/08/2020
10:00
156517
Imabari 1 1 Vanraure Hachinohe -
02/08/2020
11:00
156572
Fujieda MYFC 3 1 Gifu -
02/08/2020
11:00
156603
YSCC 0 1 Blaublitz Akita -
02/08/2020
11:00
156402
Sagamihara 2 1 Kagoshima United -
02/08/2020
12:00
134136
Matsumoto Yamaga 1 2 Giravanz Kitakyushu 0-0
02/08/2020
12:00
134270
V-Varen Nagasaki 0 0 Tokyo Verdy 0-0
02/08/2020
12:00
156462
Kamatamare Sanuki 0 1 Azul Claro Numazu -
02/08/2020
12:00
134449
Ventforet Kofu 1 1 Renofa Yamaguchi 0-1
02/08/2020
12:00
156772
Parceiro Nagano 1 0 Gamba Osaka U23 -
02/08/2020
12:00
134503
Tochigi 0 0 Albirex Niigata 0-0
02/08/2020
12:00
156782
Roasso Kumamoto 2 0 Fukushima United FC -
02/08/2020
12:30
140822
Newcastle Jets 1 0 Western United FC 1-0
02/08/2020
12:30
134406
Kyoto Sanga 1 0 Machida Zelvia 0-0
02/08/2020
13:00
111646
Gangwon 2 2 Sangju Sangmu 1-1
02/08/2020
13:00
134179
JEF United 1 2 Thespa Kusatsu 1-1
02/08/2020
13:00
111527
Busan I'Park 1 2 Ulsan 0-1
02/08/2020
13:00
156734
Gainare Tottori 2 0 Kataller Toyama -
02/08/2020
13:00
111641
Suwon Bluewings 0 1 Daegu 0-0
02/08/2020
13:00
133990
Tokushima Vortis 1 0 Montedio Yamagata 0-0
02/08/2020
13:00
134016
Ehime 1 2 Júbilo Iwata 0-0
02/08/2020
13:00
111827
Seoul E-Land 3 0 Bucheon 1995 1-0
02/08/2020
13:00
148713
Shanghai East Asia 4 0 Hebei CFFC 1-0
02/08/2020
13:00
111787
Gyeongnam 1 0 Anyang 0-0
02/08/2020
13:00
134159
Mito Hollyhock 3 2 Zweigen Kanazawa 1-1
02/08/2020
14:00
140134
Brattvåg 3 1 Senja 0-0
02/08/2020
14:00
165140
CSMS Iaşi 1 0 ChHindistan Târgovişte 0-0
02/08/2020
14:00
140908
Egersunds 1 2 Nardo FC 0-0
02/08/2020
15:00
140844
SJK II 2 2 Gnistan 0-2
02/08/2020
15:00
148712
Chongqing Lifan 2 2 Tianjin Teda 1-1
02/08/2020
15:00
140845
Espoo 1 3 Klubi-04 0-1
02/08/2020
15:00
157009
Prespa Birlik 0 3 Halmia 0-2
02/08/2020
15:00
164427
Skiljebo 1 2 Karlslund 1-0
02/08/2020
15:30
163515
Go Ahead Eagles 0 0 Telstar 0-0
02/08/2020
15:30
142275
Norrby 1 2 Jönköpings Södra 0-0
02/08/2020
15:30
167406
Bragantino PA 2 0 Independente PA -
02/08/2020
15:30
140937
Helsingborg 1 1 Hammarby 1-0
02/08/2020
16:00
160812
Torpedo Zhodino 3 2 BATE 1-2
02/08/2020
16:00
140857
Kiisto 1 0 GBK 0-0
02/08/2020
16:30
139292
Al Khor 1 1 Al Wakrah 0-1
02/08/2020
16:30
162611
Shinnik 1 0 Torpedo Moskova 0-0
02/08/2020
16:30
160749
Saburtalo 1 1 Dila Gori 1-0
02/08/2020
17:00
139763
FC Schaffhausen 2 4 Aarau 0-1
02/08/2020
17:00
168094
Caldense 0 1 Tombense 0-1
02/08/2020
17:00
139759
Grasshopper 0 6 Winterthur 0-1
02/08/2020
17:00
140852
Víkingur 6 0 EB / Streymur 5-0
02/08/2020
17:00
140919
Ilves II 3 0 TPV 1-0
02/08/2020
17:00
139762
Chiasso 3 1 Stade Lausanne-Ouchy 1-0
02/08/2020
17:00
142630
Sūduva 1 0 Panevėžys 1-0
02/08/2020
17:00
140854
Skála 0 6 KÍ Klaksvík 0-3
02/08/2020
17:00
139760
Kriens 2 1 Vaduz 1-1
02/08/2020
17:00
160785
Harrogate Town 3 1 Notts County 2-0
02/08/2020
17:00
139761
Lausanne Sports 5 3 Wil 3-2
02/08/2020
17:00
149366
Shamrock Rovers Res. 2 2 Drogheda United 2-1
02/08/2020
17:00
140856
HB Torshavn 2 0 NSÍ 1-0
02/08/2020
17:00
140918
Kiffen 1 1 Honka Akatemia 1-0
02/08/2020
18:00
162573
Krylya Sovetov 0 0 Baltika 0-0
02/08/2020
18:00
160827
Minsk 0 1 Ruh Brest 0-1
02/08/2020
18:00
164432
Kvarnsveden 0 3 Sandvikens IF 0-1
02/08/2020
18:30
156114
Krupa na Vrbasu 0 2 Sarajevo 0-0
02/08/2020
18:30
142272
Akropolis 2 2 GAIS 1-1
02/08/2020
18:30
140938
Varberg 1 1 Östersunds FK 0-0
02/08/2020
18:30
140961
OLS 1 3 JS Hercules 0-1
02/08/2020
18:30
140951
MP 1 2 MuSa 0-1
02/08/2020
18:30
140949
Kultsu 1 3 MiKi Mikkeli 1-1
02/08/2020
18:30
163641
Soroksár SC 1 0 DEAC 0-0
02/08/2020
18:30
140935
IFK Göteborg 0 3 Malmö FF 0-2
02/08/2020
18:30
140955
GrIFK 5 1 Atlantis 3-0
02/08/2020
18:30
144887
Celtic FC 5 1 Hamilton Academical 2-1
02/08/2020
18:45
163630
Debrecen 1 0 Budaörs 0-0
02/08/2020
18:45
139183
Al Gharafa 0 2 Lekhwiya 0-1
02/08/2020
19:00
141068
Bodø / Glimt 3 2 Strømsgodset 2-1
02/08/2020
19:00
140855
AB Argir 0 0 TB Tvoeroyri 0-0
02/08/2020
19:00
128664
SPAL 1 3 Fiorentina 1-1
02/08/2020
19:00
161624
Chebba 3 0 Hammam-Lif 1-0
02/08/2020
19:00
141066
Sarpsborg 08 4 0 Aalesund 0-0
02/08/2020
19:00
140941
Kalmar 0 0 AIK 0-0
02/08/2020
19:00
141067
Start 3 0 Mjøndalen 1-0
02/08/2020
19:00
142627
Zalgiris V 3 1 Zalgiris 1-0
02/08/2020
19:00
103058
Levadia 5 1 Tulevik 3-0
02/08/2020
19:00
161623
Tataouine 1 1 CS Sfaxien 0-0
02/08/2020
19:00
141064
Haugesund 3 1 Stabæk 2-0
02/08/2020
19:00
149208
Cork City 0 1 Bohemians 0-1
02/08/2020
19:00
141065
Viking 1 2 Kristiansund 1-0
02/08/2020
19:00
161625
Metlaoui 2 1 Stade Tunisien 1-0
02/08/2020
20:00
163637
Szolnoki MÁV 1 0 Szentlőrinc SE 1-0
02/08/2020
20:00
163653
Siófok 1 5 Szombathelyi Haladás 1-3
02/08/2020
20:00
163624
Szeged 2011 1 2 Békéscsaba 0-0
02/08/2020
20:00
160810
Gorodeya 1 1 Zorka-BDU 0-0
02/08/2020
20:00
168167
Dinamo Batumi 2 0 Samtredia 1-0
02/08/2020
20:00
163632
Pécsi MFC 4 0 Dorogi FC 4-0
02/08/2020
20:00
161628
Monastir 0 0 Club Africain 0-0
02/08/2020
20:00
140210
OH Leuven 1 4 Beerschot-Wilrijk 0-1
02/08/2020
20:00
163635
Gyirmót 3 0 Csákvári TK 2-0
02/08/2020
20:00
149495
Toluca 3 2 Atlético San Luis FC 2-1
02/08/2020
20:00
140853
B36 FC 2 0 IF Fuglafjordur 0-0
02/08/2020
20:00
163651
Ajka 2 1 Győri ETO 0-0
02/08/2020
21:00
161674
Orijent 1919 0 3 Istra 1961 0-1
02/08/2020
21:00
163646
Vasas 1 1 Kazincbarcika 0-1
02/08/2020
21:00
156110
Široki Brijeg 1 0 Tuzla City 1-0
02/08/2020
21:30
141375
Odds 2 1 Rosenborg 1-0
02/08/2020
21:30
167404
Remo 4 2 Águia de Marabá -
02/08/2020
21:30
64794
Voluntari 1 2 Dinamo Bükreş 0-1
02/08/2020
21:45
128624
Genoa 3 0 Hellas Verona 3-0
02/08/2020
21:45
128650
Bologna 1 1 Torino 1-0
02/08/2020
21:45
128661
Sassuolo 0 1 Udinese 0-0
02/08/2020
21:45
128660
Lecce 3 4 Parma 2-2
02/08/2020
22:00
165825
CA Paranaense 1 0 Coritiba 0-0
02/08/2020
22:00
167599
Bahia FC 2 2 Jacuipense 1-0
02/08/2020
22:00
153646
Raja Casablanca 2 0 Youssoufia Berrechid 0-0
02/08/2020
22:00
168095
Itabaiana 1 4 Sergipe 1-2
02/08/2020
22:00
167600
Internacional 4 0 Esportivo 3-0
02/08/2020
22:00
166526
SC Corinthians 1 0 Mirassol 0-0
02/08/2020
22:00
166657
Juventus SC 2 3 Brusque 1-2
02/08/2020
22:00
168096
Atlético Alagoinhas 0 2 Juazeirense 0-1
02/08/2020
22:00
166654
Salgueiro 1 1 Santa Cruz 1-1
02/08/2020
22:00
167598
Clube Atlético Mineiro 2 1 América Mineiro 2-0
02/08/2020
23:00
160232
Cerro Porteno 4 1 Sportivo San Lorenzo 2-0

Maç Sonuçları

2 Ağustos 2020 Pazar günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.

Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig,  diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.