Tarih Kod |
Ev Sahibi | MS | Rakip | IY | ||
---|---|---|---|---|---|---|
09/08/2019 02:00 0 |
Esporte Clube Juventude | 2 | 0 | Tombense | 0-0 | |
09/08/2019 02:00 0 |
Kosta Rika FC | 2 | 1 | Sinop | 1-1 | |
09/08/2019 02:00 500 |
New York City | 3 | 2 | Houston Dynamo | 1-1 | |
09/08/2019 03:00 0 |
Antigua GFC | 0 | 0 | Forge | 0-0 | |
09/08/2019 03:00 0 |
San Francisco F.C. | 0 | 1 | Alianza | 0-0 | |
09/08/2019 03:00 0 |
Köpetdag Aşgabat | 2 | 0 | Şagadam | 0-0 | |
09/08/2019 03:30 454 |
Junior | 2 | 0 | Atlético Bucaramanga | 2-0 | |
09/08/2019 03:30 0 |
Oriente Petrolero | 1 | 0 | San José | 1-0 | |
09/08/2019 05:00 0 |
Cimarrones de Sonora | 3 | 0 | Zacatepec | 1-0 | |
09/08/2019 05:00 0 |
Marathón | 1 | 1 | CSD Comunicaciones | 0-0 | |
09/08/2019 11:30 0 |
Badak Lampung | 0 | 2 | PSS Sleman | 0-1 | |
09/08/2019 11:30 0 |
Tayland U19 | 3 | 4 | Kamboçya U19 | 0-0 | |
09/08/2019 12:00 0 |
Redlands United | 3 | 0 | Gold Coast United | 0-0 | |
09/08/2019 12:30 0 |
Malezya U19 | 3 | 1 | Singapur U19 | 0-0 | |
09/08/2019 12:45 0 |
Heidelberg United | 0 | 0 | Oakleigh Cannons | 0-0 | |
09/08/2019 13:00 0 |
Hoang Anh Gia Lai | 2 | 3 | Viettel | 1-1 | |
09/08/2019 13:00 0 |
Gangneung City | 1 | 0 | Mokpo City | 0-0 | |
09/08/2019 13:30 0 |
Adelaide University (K) | 1 | 0 | West Adelaide (K) | 0-0 | |
09/08/2019 13:45 0 |
Salisbury Inter (K) | 6 | 2 | Fulham United (K) | 0-0 | |
09/08/2019 14:00 0 |
FC Vorskla U21 | 6 | 0 | Lviv U21 | 0-0 | |
09/08/2019 14:00 0 |
Dynamo Kyiv U21 | 1 | 2 | Shakhtar Donetsk U21 | 0-0 | |
09/08/2019 14:00 0 |
Dnyapro Res. | 3 | 0 | Dinamo Brest Res. | 0-0 | |
09/08/2019 14:00 0 |
Norwich City U23 | 0 | 1 | Swansea City U23 | 0-1 | |
09/08/2019 14:30 0 |
Barito Putera | 2 | 4 | TIRA-Persikabo | 1-2 | |
09/08/2019 14:30 0 |
Bali United | 4 | 1 | PS Semen Padang | 2-1 | |
09/08/2019 15:00 0 |
Istaravshan | 0 | 1 | Istiqlol | 0-0 | |
09/08/2019 15:30 0 |
Vietnam - U19 | 1 | 4 | Avustralya - U19 | 0-0 | |
09/08/2019 16:00 0 |
Olimp Khimki | 1 | 2 | Znamya | 1-0 | |
09/08/2019 16:00 0 |
Rodina Moskva | 0 | 2 | Murom | 0-1 | |
09/08/2019 16:00 0 |
Yerevan | 0 | 2 | Noah | 0-0 | |
09/08/2019 16:00 0 |
Irtysh | 3 | 0 | Dinamo Barnaul | 2-0 | |
09/08/2019 16:30 0 |
Shukura | 0 | 0 | Gagra | 0-0 | |
09/08/2019 16:30 0 |
Zugdidi | 1 | 0 | Kolkheti Poti | 1-0 | |
09/08/2019 16:30 0 |
Legion Dynamo | 0 | 3 | Volgar-Gazprom | 0-2 | |
09/08/2019 16:30 0 |
Wolfsburg (K) | 2 | 0 | Spratzern (K) | 0-0 | |
09/08/2019 16:30 0 |
Spartaki Tskhinvali | 1 | 4 | Norchi Dinamoeli | 0-3 | |
09/08/2019 17:00 0 |
Leningradets | 0 | 0 | Kazanka | 0-0 | |
09/08/2019 17:00 0 |
FC Kolomna | 1 | 0 | Dolgoprudny | 1-0 | |
09/08/2019 17:00 0 |
Spartak Nal'chik | 2 | 0 | Krasnodar III | 1-0 | |
09/08/2019 17:00 0 |
Zorkiy | 2 | 2 | Sokol Saratov | 1-0 | |
09/08/2019 17:30 0 |
Ararat Moskva | 2 | 0 | Rotor-2 | 0-0 | |
09/08/2019 18:00 0 |
Viktoria Otrokovice | 0 | 0 | Vyškov | 0-0 | |
09/08/2019 18:00 0 |
Dinamo Bryansk | 2 | 0 | Strogino | 2-0 | |
09/08/2019 18:00 0 |
Botev Vratsa | 1 | 1 | Cherno More | 0-1 | |
09/08/2019 18:00 0 |
SKA Rostov | 2 | 1 | Mashuk-KMV | 2-1 | |
09/08/2019 18:00 0 |
Essen-Schönebeck (K) | 2 | 0 | Ajax (K) | 0-0 | |
09/08/2019 18:00 0 |
Torpedo Zhodino | 1 | 1 | Slavia | 0-0 | |
09/08/2019 18:00 0 |
Druzhba | 2 | 1 | Inter Cherkessk | 0-0 | |
09/08/2019 18:30 0 |
Kupiškis | 2 | 0 | Žalgiris II | 0-0 | |
09/08/2019 18:30 0 |
FA Ararat | 2 | 1 | Shirak | 0-0 | |
09/08/2019 18:30 0 |
Bravo | 0 | 1 | Aluminij | 0-0 | |
09/08/2019 18:30 0 |
SONIDEP | 1 | 2 | USM Alger | 1-0 | |
09/08/2019 18:30 0 |
PIF | 2 | 0 | Inter Turku II | 0-0 | |
09/08/2019 18:30 0 |
Salyut-Belgorod | 0 | 1 | FK Kvant Obninsk | 0-1 | |
09/08/2019 18:30 0 |
Kaluga | 2 | 2 | Khimik-Arsenal | 2-2 | |
09/08/2019 19:00 0 |
Urozhay | 1 | 2 | Dinamo Stavropol | 0-2 | |
09/08/2019 19:00 0 |
Vysočina Jihlava | 1 | 0 | Dukla Prag | 0-0 | |
09/08/2019 19:00 0 |
Hradec Kralove | 8 | 0 | Slovan Varnsdorf | 4-0 | |
09/08/2019 19:00 0 |
Levadia II | 1 | 2 | Vaprus | 0-0 | |
09/08/2019 19:00 0 |
Nevėžis | 3 | 2 | Riteriai II | 0-0 | |
09/08/2019 19:00 0 |
Hanácká Slávia Kroměříž | 4 | 0 | Znojmo | 0-0 | |
09/08/2019 19:00 0 |
Jyväskylä Blackbird | 4 | 0 | Warkaus | 0-0 | |
09/08/2019 19:00 0 |
Králův Dvůr | 3 | 2 | Štěchovice | 0-0 | |
09/08/2019 19:00 0 |
Kuressaare | 0 | 1 | Tallinna Kalev | 0-0 | |
09/08/2019 19:00 0 |
Benešov | 1 | 3 | FK MAS Táborsko | 0-0 | |
09/08/2019 19:00 0 |
Saturn | 2 | 2 | Zvezda Ryazan | 1-1 | |
09/08/2019 19:15 0 |
CLE | 1 | 3 | LPS | 0-0 | |
09/08/2019 19:30 0 |
Tårnby FF | 2 | 4 | Skjold Birkerød | 0-0 | |
09/08/2019 19:30 0 |
CfR Pforzheim | 3 | 1 | Bissingen | 0-0 | |
09/08/2019 19:30 0 |
Altınordu | 0 | 3 | Menemenspor | 0-0 | |
09/08/2019 19:30 0 |
Flora | 0 | 1 | Tammeka | 0-0 | |
09/08/2019 19:30 0 |
Lyseng | 3 | 2 | Viby | 0-0 | |
09/08/2019 19:30 0 |
Nørresundby | 4 | 1 | Skjold Sæby | 0-0 | |
09/08/2019 19:30 0 |
Bayreuth | 7 | 2 | Illertissen | 5-1 | |
09/08/2019 19:30 0 |
Altay | 3 | 1 | Denizlispor | 1-0 | |
09/08/2019 19:30 0 |
Taastrup | 2 | 0 | Køge Nord | 0-0 | |
09/08/2019 19:30 0 |
Marienlyst | 0 | 1 | SfB-Oure | 0-0 | |
09/08/2019 19:45 0 |
TPV II | 1 | 9 | NoPS | 0-0 | |
09/08/2019 20:00 0 |
Gleisdorf | 1 | 0 | Allerheiligen | 0-0 | |
09/08/2019 20:00 0 |
Bad Gleichenberg | 3 | 1 | Gurten | 3-1 | |
09/08/2019 20:00 0 |
Neusiedl | 2 | 0 | Wiener Viktoria | 1-0 | |
09/08/2019 20:00 0 |
MKE Ankaragücü | 0 | 2 | Gençlerbirliği | 0-1 | |
09/08/2019 20:00 0 |
Siquinala | 0 | 2 | Cobán Imperial | 0-0 | |
09/08/2019 20:00 0 |
Grödig | 1 | 1 | Pinzgau Saalfelden | 1-0 | |
09/08/2019 20:00 0 |
Bergen Nord | 0 | 7 | Lysekloster | 0-0 | |
09/08/2019 20:00 0 |
Zbrojovka Brno | 2 | 2 | Ústí nad Labem | 1-1 | |
09/08/2019 20:00 0 |
TSV Steinbach | 4 | 1 | Bayern Alzenau | 1-0 | |
09/08/2019 20:00 0 |
Vänersborgs IF | 3 | 1 | Vänersborgs FK | 0-0 | |
09/08/2019 20:00 0 |
Almeboda Linneryd | 1 | 0 | Berga | 0-0 | |
09/08/2019 20:00 0 |
HIK | 1 | 1 | B 93 | 0-0 | |
09/08/2019 20:00 0 |
Växjö (K) | 2 | 1 | Djurgården | 1-1 | |
09/08/2019 20:00 0 |
Wandsbeker TSV Concordia | 2 | 1 | Victoria Hamburg | 0-0 | |
09/08/2019 20:00 0 |
Osasuna (K) | 0 | 6 | Atletico Madrid (K) | 0-0 | |
09/08/2019 20:00 0 |
TSV Schott Mainz | 3 | 2 | Kaiserslautern II | 0-0 | |
09/08/2019 20:00 0 |
Podbrezová | 4 | 0 | Tatran Liptovský Mikuláš | 1-0 | |
09/08/2019 20:00 0 |
Umeå FC Akademi | 0 | 1 | Sandviks | 0-0 | |
09/08/2019 20:00 0 |
Kramfors | 4 | 2 | Anundsjö | 0-0 | |
09/08/2019 20:10 0 |
Widzew Łódź | 2 | 0 | Stargard Szczeciński | 1-0 | |
09/08/2019 20:15 0 |
KÍ Klaksvík | 2 | 0 | Víkingur | 0-0 | |
09/08/2019 20:30 0 |
Wörgl | 1 | 1 | Hall | 1-0 | |
09/08/2019 20:30 0 |
Aspudden-Tellus | 3 | 1 | AFK Linköping | 0-0 | |
09/08/2019 20:30 0 |
Wiener SC | 4 | 1 | Viyanaer Neustadt | 1-1 | |
09/08/2019 20:30 0 |
Borussia M'gladbach II | 1 | 5 | Rot-Weiß Oberhausen | 1-2 | |
09/08/2019 20:30 0 |
Wuppertaler SV | 1 | 0 | Borussia Dortmund II | 1-0 | |
09/08/2019 20:30 0 |
Slavia Sofya | 2 | 1 | Etar | 1-0 | |
09/08/2019 20:30 0 |
Kickers Offenbach | 1 | 1 | Aalen | 0-0 | |
09/08/2019 20:30 0 |
Thróttur Reykjavík | 1 | 3 | Thór | 1-2 | |
09/08/2019 21:00 0 |
Middlesbrough U23 | 1 | 0 | Aston Villa U23 | 0-0 | |
09/08/2019 21:00 0 |
Red Star | 1 | 1 | Toulon | 0-0 | |
09/08/2019 21:00 0 |
Le Puy | 2 | 3 | Créteil | 0-2 | |
09/08/2019 21:00 0 |
Gazélec Ajaccio | 0 | 1 | Avranches | 0-0 | |
09/08/2019 21:00 0 |
Kızılyıldız | 2 | 0 | FK Mladost Lucani | 2-0 | |
09/08/2019 21:00 0 |
Grasshopper | 0 | 1 | FC Schaffhausen | 0-0 | |
09/08/2019 21:00 0 |
Corinthians B | 1 | 0 | Portuguesa | 1-0 | |
09/08/2019 21:00 0 |
West Ham U23 | 3 | 0 | Fulham U23 | 2-0 | |
09/08/2019 21:00 0 |
Maritzburg United | 1 | 1 | Highlands Park | 0-0 | |
09/08/2019 21:00 0 |
West Bromwich Albion U23 | 0 | 5 | Manchester United U23 | 0-3 | |
09/08/2019 21:00 0 |
Cobh Wanderers | 0 | 1 | Limerick | 0-0 | |
09/08/2019 21:00 155 |
OB Odense | 1 | 0 | Randers FC | 0-0 | |
09/08/2019 21:00 171 |
Quevilly | 1 | 3 | Dunkerque | 1-1 | |
09/08/2019 21:00 170 |
Lyon-Duchère | 0 | 0 | Pau | 0-0 | |
09/08/2019 21:00 168 |
Bastia-Borgo | 2 | 0 | Concarneau | 0-0 | |
09/08/2019 21:00 167 |
Cholet | 1 | 1 | Villefranche | 1-0 | |
09/08/2019 21:00 166 |
Boulogne | 1 | 1 | Laval | 1-1 | |
09/08/2019 21:00 165 |
Béziers | 2 | 1 | Bourg-Péronnas | 0-1 | |
09/08/2019 21:00 164 |
Troyes | 1 | 2 | Le Havre | 0-1 | |
09/08/2019 21:00 163 |
Sochaux | 1 | 0 | Auxerre | 0-0 | |
09/08/2019 21:00 162 |
Rodez | 2 | 1 | Paris FC | 1-1 | |
09/08/2019 21:00 161 |
Nancy | 1 | 1 | Lorient | 0-0 | |
09/08/2019 21:00 160 |
Le Mans | 1 | 2 | Valenciennes | 0-0 | |
09/08/2019 21:00 159 |
Guingamp | 1 | 0 | Orleans | 1-0 | |
09/08/2019 21:00 158 |
Niort | 3 | 0 | Chateauroux | 1-0 | |
09/08/2019 21:00 157 |
Chambly | 0 | 0 | Grenoble | 0-0 | |
09/08/2019 21:00 156 |
Ajaccio | 1 | 2 | Caen | 0-2 | |
09/08/2019 21:00 173 |
Sparta Rotterdam | 4 | 1 | VVV | 0-1 | |
09/08/2019 21:00 174 |
De Graafschap | 2 | 0 | Cambuur | 1-0 | |
09/08/2019 21:00 177 |
Helmond Sport | 1 | 1 | Volendam | 0-0 | |
09/08/2019 21:00 175 |
Dordrecht | 0 | 2 | NAC Breda | 0-1 | |
09/08/2019 21:00 181 |
CSMS Iaşi | 2 | 0 | Dinamo Bükreş | 2-0 | |
09/08/2019 21:00 180 |
Roda JC | 1 | 1 | Almere City | 0-1 | |
09/08/2019 21:00 179 |
TOP Oss | 2 | 1 | Ajax II | 1-0 | |
09/08/2019 21:00 178 |
NEC Nijmegen | 1 | 2 | Eindhoven | 1-1 | |
09/08/2019 21:00 176 |
Go Ahead Eagles | 3 | 2 | MVV Maastricht | 2-1 | |
09/08/2019 21:05 183 |
Partick Thistle | 1 | 2 | Dundee United | 1-0 | |
09/08/2019 21:30 0 |
Lyra-Lierse Berlaar | 1 | 0 | Helson Helchteren | 0-0 | |
09/08/2019 21:30 0 |
CSD Municipal | 1 | 0 | Malacateco | 1-0 | |
09/08/2019 21:30 184 |
KVC Westerlo | 1 | 0 | OH Leuven | 0-0 | |
09/08/2019 21:30 186 |
Lech Poznań | 1 | 3 | Śląsk Wrocław | 1-3 | |
09/08/2019 21:30 185 |
Anderlecht | 0 | 0 | Mechelen | 0-0 | |
09/08/2019 21:45 0 |
Woodford Town | 1 | 1 | White Ensign | 0-0 | |
09/08/2019 21:45 0 |
Skelmersdale United | 1 | 1 | Penistone Church | 0-0 | |
09/08/2019 21:45 0 |
Drogheda United | 2 | 1 | Avondale | 1-0 | |
09/08/2019 21:45 0 |
Sutton Common Rovers | 1 | 1 | Molesey FC | 0-0 | |
09/08/2019 21:45 0 |
Glenavon | 1 | 1 | Glentoran | 1-1 | |
09/08/2019 21:45 0 |
St Patrick's | 2 | 1 | Bray Wanderers | 0-1 | |
09/08/2019 21:45 0 |
Bohemians | 3 | 2 | Shelbourne | 0-0 | |
09/08/2019 21:45 0 |
Bala Town | 7 | 0 | Gresford Athletic | 0-0 | |
09/08/2019 21:45 0 |
Penybont | 4 | 1 | Goytre United | 0-0 | |
09/08/2019 21:45 0 |
Derry City | 1 | 0 | Wexford Youths | 0-0 | |
09/08/2019 21:45 0 |
Glebe North | 0 | 8 | Sligo Rovers | 0-2 | |
09/08/2019 21:45 188 |
Sandhausen | 0 | 1 | M'gladbach | 0-1 | |
09/08/2019 21:45 189 |
Uerdingen | 0 | 2 | Dortmund | 0-0 | |
09/08/2019 21:45 101 |
Monaco | 0 | 3 | Lyon | 0-2 | |
09/08/2019 21:45 0 |
Plymouth Parkway | 1 | 0 | Buckland Athletic | 0-0 | |
09/08/2019 21:45 0 |
Balham | 1 | 0 | Rusthall | 0-0 | |
09/08/2019 21:45 0 |
Bexhill United | 1 | 6 | Eastbourne Town | 0-0 | |
09/08/2019 21:45 187 |
Ingolstadt | 0 | 1 | Nürnberg | 0-0 | |
09/08/2019 22:00 0 |
Hackney Wick | 1 | 3 | Framlingham Town | 0-0 | |
09/08/2019 22:00 0 |
Shamrock Rovers | 1 | 0 | Finn Harps | 1-0 | |
09/08/2019 22:00 0 |
Paradou | 3 | 0 | CI Kamsar | 0-0 | |
09/08/2019 22:00 102 |
Liverpool FC | 4 | 1 | Norwich City | 4-0 | |
09/08/2019 22:15 0 |
Afturelding | 3 | 0 | Fram | 1-0 | |
09/08/2019 22:15 0 |
Fylkir (K) | 3 | 1 | Stjarnan (K) | 1-0 | |
09/08/2019 22:15 0 |
Valur (K) | 7 | 0 | HK / Víkingur (K) | 2-0 | |
09/08/2019 22:15 0 |
Grótta | 4 | 3 | Keflavík | 1-2 | |
09/08/2019 22:15 0 |
Víkingur Ólafsvík | 1 | 1 | Leiknir Reykjavík | 1-1 | |
09/08/2019 22:15 0 |
Njardvík | 1 | 1 | Fjölnir | 1-0 | |
09/08/2019 22:30 199 |
Portimonense | 0 | 0 | Belenenses | 0-0 | |
09/08/2019 22:45 0 |
Kabylie | 1 | 0 | Al Merreikh SC | 1-0 | |
09/08/2019 23:00 0 |
Toronto II | 1 | 3 | Greenville Triumph | 0-3 | |
09/08/2019 23:30 0 |
Atlético Cali (K) | 0 | 6 | Cortuluá (K) | 0-0 |
9 Ağustos 2019 Cuma günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.
Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig, diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.
UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.