Tarih Kod |
Ev Sahibi | MS | Rakip | IY | ||
---|---|---|---|---|---|---|
10/08/2019 00:00 0 |
Cruz Azul (K) | 0 | 1 | Toluca (K) | 0-0 | |
10/08/2019 00:30 0 |
Guastatoya | 2 | 3 | Deportivo Sanarate | 1-2 | |
10/08/2019 00:30 200 |
Club Nacional | 1 | 0 | Club Libertad | 0-0 | |
10/08/2019 01:15 201 |
Operário PR | 1 | 0 | Vila Nova FC | 0-0 | |
10/08/2019 02:00 0 |
Inter de Limeira | 1 | 1 | Rio Claro | 0-1 | |
10/08/2019 02:00 0 |
XV de Piracicaba | 1 | 2 | SC Atibaia | 0-1 | |
10/08/2019 02:00 0 |
Volta Redonda F.C | 0 | 0 | Remo | 0-0 | |
10/08/2019 02:00 0 |
Velo Clube | 1 | 1 | Noroeste | 1-0 | |
10/08/2019 02:30 202 |
Curicó Unido | 4 | 2 | Universidad Concepción | 2-1 | |
10/08/2019 02:30 0 |
Loudoun United | 3 | 3 | Charlotte Independence | 1-1 | |
10/08/2019 03:00 203 |
CA Morelia | 0 | 1 | C.F. Monterrey | 0-0 | |
10/08/2019 03:00 0 |
Nebitçi Balkanabat | 1 | 0 | Merw | 0-0 | |
10/08/2019 03:00 0 |
Mineros de Zacatecas | 0 | 2 | Tampico Madero | 0-1 | |
10/08/2019 03:00 204 |
General Díaz | 1 | 1 | Club River Plate | 0-0 | |
10/08/2019 03:15 0 |
Macará | 1 | 0 | América de Quito | 0-0 | |
10/08/2019 03:30 206 |
Red Bull Bragantino | 0 | 0 | Botafogo SP | 0-0 | |
10/08/2019 03:30 207 |
Once Caldas | 0 | 0 | Alianza Petrolera | 0-0 | |
10/08/2019 04:00 0 |
Walter Ferreti | 1 | 2 | Chinandega FC | 0-1 | |
10/08/2019 04:08 0 |
Correcaminos UAT | 1 | 2 | Atlante | 0-1 | |
10/08/2019 05:00 208 |
Veracruz | 1 | 2 | Atlas | 1-0 | |
10/08/2019 05:00 0 |
Xelaju | 3 | 2 | Iztapa | 1-0 | |
10/08/2019 05:00 0 |
Tacoma Defiance | 2 | 1 | Los Angeles Blues | 1-1 | |
10/08/2019 05:06 209 |
Tijuana | 1 | 0 | Pumas UNAM | 1-0 | |
10/08/2019 06:00 0 |
Lower Hutt City | 3 | 4 | Napier | 0-0 | |
10/08/2019 07:00 0 |
Khangarid | 2 | 3 | SP Falcons | 0-0 | |
10/08/2019 07:15 0 |
Devonport City | 3 | 1 | Glenorchy Knights | 0-0 | |
10/08/2019 07:30 0 |
Riverside Ol | 1 | 1 | Kingborough Lions | 0-0 | |
10/08/2019 08:00 0 |
Riverina Rhinos | 1 | 5 | Canberra Olympic | 0-0 | |
10/08/2019 08:00 0 |
Belconnen United (K) | 6 | 0 | Monaro Panthers (K) | 0-0 | |
10/08/2019 08:00 0 |
Maitland FC | 3 | 2 | Valentine Phoenix | 0-0 | |
10/08/2019 08:00 210 |
Consadole Sapporo | 1 | 1 | Urawa Reds | 0-0 | |
10/08/2019 08:30 0 |
Adelaide Blue Eagles | 2 | 2 | Adelaide United FC Youth | 0-0 | |
10/08/2019 08:30 0 |
Croydon Kings | 1 | 1 | Adelaide Raiders | 0-0 | |
10/08/2019 08:30 0 |
Adelaide Comets | 4 | 1 | Campbelltown City | 0-0 | |
10/08/2019 08:30 0 |
South Adelaide Panthers | 0 | 2 | Para Hills Knights | 0-0 | |
10/08/2019 08:45 0 |
Wellington Olympic | 1 | 0 | Waterside Karori | 0-0 | |
10/08/2019 08:45 0 |
Blacktown Spartans | 4 | 5 | Illawarra Stingrays | 0-0 | |
10/08/2019 09:00 0 |
Western Pride (K) | 3 | 2 | Gold Coast United (K) | 0-0 | |
10/08/2019 09:30 0 |
Olympia Warriors | 7 | 1 | Clarence United | 0-0 | |
10/08/2019 09:30 0 |
Launceston City | 2 | 2 | South Hobart | 0-0 | |
10/08/2019 09:45 0 |
Eastern Suburbs A.F.C. | 1 | 4 | Magpies Crusaders | 0-2 | |
10/08/2019 10:00 0 |
Fukushima United FC | 3 | 1 | Fujieda MYFC | 3-0 | |
10/08/2019 10:00 0 |
Athletic 220 | 0 | 0 | FC Ulaanbaatar | 0-0 | |
10/08/2019 10:00 0 |
Taringa Rovers | 1 | 1 | Grange Thistle | 0-0 | |
10/08/2019 10:00 0 |
SWQ Thunder | 3 | 2 | Moreton Bay United | 2-0 | |
10/08/2019 10:00 212 |
SKA-Energiya | 0 | 0 | Chertanovo | 0-0 | |
10/08/2019 10:00 211 |
Luch Vladivostok | 0 | 1 | Torpedo Moskova | 0-0 | |
10/08/2019 10:00 0 |
Cockburn City | 1 | 5 | Armadale | 0-0 | |
10/08/2019 10:00 0 |
Perth SC | 3 | 0 | Balcatta | 0-0 | |
10/08/2019 10:00 0 |
Stirling Lions | 2 | 1 | Bayswater City | 0-0 | |
10/08/2019 10:00 0 |
Acacia Ridge | 3 | 0 | Univ. Queensland | 0-0 | |
10/08/2019 10:00 0 |
Rockingham City | 2 | 1 | Perth Glory II | 0-0 | |
10/08/2019 10:00 0 |
Sorrento FC | 3 | 3 | Floreat Athena | 0-0 | |
10/08/2019 10:00 0 |
ECU Joondalup | 1 | 1 | Inglewood United | 0-0 | |
10/08/2019 10:30 0 |
Monaro Panthers | 1 | 4 | Belconnen Utd | 0-0 | |
10/08/2019 10:30 0 |
NE MetroStars | 4 | 2 | Adelaide City | 0-0 | |
10/08/2019 11:00 0 |
Bayside United | 2 | 1 | Centenary Stormers | 0-0 | |
10/08/2019 11:00 0 |
Mioveni | 1 | 1 | CSM Reşiţa | 0-0 | |
10/08/2019 11:00 0 |
Pandurii Târgu Jiu | 0 | 3 | ASU Poli Timişoara | 0-1 | |
10/08/2019 11:00 0 |
Rochedale Rovers | 3 | 2 | Mitchelton | 0-0 | |
10/08/2019 11:00 0 |
Juventus Bükreş | 0 | 3 | Turris-Oltul T. Măgurele | 0-0 | |
10/08/2019 11:00 0 |
Lions FC | 2 | 0 | Western Pride | 1-0 | |
10/08/2019 11:00 0 |
Ripensia Timişoara | 1 | 2 | SCM Gloria Buzău | 1-2 | |
10/08/2019 11:00 0 |
Minsk (K) | 2 | 1 | Split (K) | 1-1 | |
10/08/2019 11:00 0 |
Daejeon HNP | 1 | 0 | Incheon Korail | 1-0 | |
10/08/2019 11:00 0 |
Mendiola | 2 | 5 | Ceres FC | 0-0 | |
10/08/2019 11:00 0 |
Caboolture | 0 | 1 | The Gap | 0-0 | |
10/08/2019 11:00 0 |
Csikszereda | 3 | 0 | Metaloglobus | 2-0 | |
10/08/2019 11:00 0 |
Sagamihara | 0 | 2 | Cerezo Osaka U23 | 0-1 | |
10/08/2019 11:00 0 |
Farul Constanţa 1920 | 1 | 0 | Dunărea Călăraşi | 1-0 | |
10/08/2019 11:15 0 |
Slavoj Vyšehrad | 2 | 1 | Baník Sokolov | 0-0 | |
10/08/2019 11:15 0 |
Chrudim | 1 | 0 | Trinec | 0-0 | |
10/08/2019 11:30 0 |
Electricite du Cambodge | 1 | 2 | Asia Europe University | 0-0 | |
10/08/2019 11:30 0 |
Persebaya Surabaya | 2 | 2 | Madura United | 1-1 | |
10/08/2019 11:30 0 |
Boeung Ket | 6 | 0 | National Sports Academy | 0-0 | |
10/08/2019 11:30 0 |
Persija Jakarta | 1 | 1 | Bhayangkara Utd | 1-1 | |
10/08/2019 11:30 0 |
Gold Coast Knights | 3 | 0 | Brisbane Strikers | 1-0 | |
10/08/2019 11:30 0 |
Myanmar U19 | 1 | 0 | Timor-Leste U19 | 0-0 | |
10/08/2019 11:30 0 |
Borneo | 2 | 0 | PSM Makassar | 2-0 | |
10/08/2019 12:00 0 |
Blagoveshchensk | 0 | 2 | Sakhalin | 0-1 | |
10/08/2019 12:00 0 |
Holstein Kiel U19 | 0 | 1 | Energie Cottbus U19 | 0-0 | |
10/08/2019 12:00 0 |
Union Berlin U19 | 4 | 3 | Hannover 96 U19 | 2-2 | |
10/08/2019 12:00 0 |
Viktoria Köln U19 | 1 | 4 | Leverkusen U19 | 1-1 | |
10/08/2019 12:00 0 |
Breidablik (K) | 11 | 0 | Dragon 2014 | 4-0 | |
10/08/2019 12:00 0 |
Young Africans | 1 | 1 | Township Rollers | 0-1 | |
10/08/2019 12:00 0 |
Giravanz Kitakyushu | 2 | 1 | Gamba Osaka U23 | 0-1 | |
10/08/2019 12:00 0 |
Uzda | 6 | 3 | Belshina II | 0-0 | |
10/08/2019 12:00 0 |
Energosbyt-BSATU | 0 | 2 | Viktoriya Maryina Horka | 0-0 | |
10/08/2019 12:00 0 |
Kletsk | 5 | 0 | Neman-Agro Stolbtsy | 0-0 | |
10/08/2019 12:00 0 |
SMI Autotrans | 1 | 5 | Zabudova-Molodechno | 0-0 | |
10/08/2019 12:00 0 |
Brunei U19 | 1 | 6 | Endonezya U19 | 0-0 | |
10/08/2019 12:00 0 |
Kamatamare Sanuki | 0 | 1 | Thespa Kusatsu | 0-1 | |
10/08/2019 12:00 0 |
Hibernian (K) | 2 | 1 | Cardiff Metropolitan | 1-0 | |
10/08/2019 12:00 0 |
Heidenheim U19 | 2 | 6 | Mainz 05 U19 | 1-4 | |
10/08/2019 12:00 214 |
JEF United | 2 | 3 | Ehime | 2-0 | |
10/08/2019 12:00 215 |
Shimizu S-Pulse | 1 | 0 | Matsumoto Yamaga | 1-0 | |
10/08/2019 12:00 216 |
Yokohama | 0 | 0 | Mito Hollyhock | 0-0 | |
10/08/2019 12:00 0 |
North Pine | 2 | 4 | Toowong | 0-0 | |
10/08/2019 12:00 0 |
Eastern Suburbs NPL (K) | 1 | 0 | The Gap FC (K) | 0-0 | |
10/08/2019 12:30 0 |
Adelaide Olympic | 1 | 1 | West Adelaide | 0-0 | |
10/08/2019 12:30 217 |
Kashima Antlers | 2 | 1 | F. Marinos | 1-0 | |
10/08/2019 12:45 0 |
Metro United | 1 | 7 | Adelaide City (K) | 0-0 | |
10/08/2019 13:00 0 |
Newcastle United U18 | 3 | 3 | Middlesbrough U18 | 1-2 | |
10/08/2019 13:00 0 |
Stoke City U18 | 0 | 3 | Wolverhampton Wanderers U18 | 0-2 | |
10/08/2019 13:00 0 |
Vllaznia (K) | 1 | 0 | Birkirkara (K) | 1-0 | |
10/08/2019 13:00 0 |
Arsenal U18 | 1 | 2 | Chelsea U18 | 0-1 | |
10/08/2019 13:00 0 |
CSKA Moskva (K) | 4 | 0 | Donchanka Novoshakhtinsk (K) | 0-0 | |
10/08/2019 13:00 0 |
Blackburn Rovers U18 | 1 | 7 | Liverpool U18 | 0-2 | |
10/08/2019 13:00 0 |
BATE Res. | 2 | 0 | Energetyk-BGU Res. | 0-0 | |
10/08/2019 13:00 0 |
Medyk Konin (K) | 9 | 1 | Rolnik Biedrzychowice (K) | 0-0 | |
10/08/2019 13:00 0 |
Luunja | 1 | 0 | Flora II | 1-0 | |
10/08/2019 13:00 0 |
Greuther Fürth U19 | 0 | 0 | Karlsruher SC U19 | 0-0 | |
10/08/2019 13:00 0 |
Cheonan City | 3 | 0 | Changwon City | 2-0 | |
10/08/2019 13:00 0 |
Busan Kyotong | 1 | 1 | Gimhae City | 1-0 | |
10/08/2019 13:00 0 |
Roasso Kumamoto | 1 | 1 | YSCC | 0-1 | |
10/08/2019 13:00 0 |
HJK (K) | 1 | 1 | JyPK | 1-0 | |
10/08/2019 13:00 0 |
West Ham United U18 | 2 | 1 | Swansea City U18 | 2-1 | |
10/08/2019 13:00 0 |
Ryūkyū | 3 | 2 | V-Varen Nagasaki | 1-1 | |
10/08/2019 13:00 0 |
Khaan Khuns | 1 | 2 | Anduud City | 0-0 | |
10/08/2019 13:00 0 |
Bronowianka Kraków (K) | 7 | 0 | Bydgoszcz (K) | 0-0 | |
10/08/2019 13:00 0 |
Dinamo Minsk Res. | 0 | 1 | Minsk Res. | 0-0 | |
10/08/2019 13:00 0 |
Quang Nam | 2 | 0 | Ho Chi Minh | 1-0 | |
10/08/2019 13:00 225 |
Oita Trinita | 1 | 1 | Vissel Kobe | 0-1 | |
10/08/2019 13:00 224 |
Nagoya Grampus | 3 | 0 | Kawasaki Frontale | 2-0 | |
10/08/2019 13:00 223 |
Machida Zelvia | 2 | 3 | Zweigen Kanazawa | 2-1 | |
10/08/2019 13:00 222 |
Kyoto Sanga | 2 | 2 | Tochigi | 0-1 | |
10/08/2019 13:00 221 |
Kashiwa Reysol | 4 | 1 | Renofa Yamaguchi | 1-0 | |
10/08/2019 13:00 220 |
Gamba Osaka | 1 | 1 | Sanfrecce Hiroshima | 0-0 | |
10/08/2019 13:00 219 |
Tokyo | 1 | 0 | Vegalta Sendai | 0-0 | |
10/08/2019 13:00 218 |
Fagiano Okayama | 0 | 1 | Omiya Ardija | 0-0 | |
10/08/2019 13:00 226 |
Tuggen | 3 | 2 | Avântul Valea Mărului | 1-1 | |
10/08/2019 13:00 229 |
Yenisey | 2 | 2 | Neftekhimik | 1-2 | |
10/08/2019 13:00 0 |
N. Madeira | 3 | 0 | Chaves | 0-0 | |
10/08/2019 13:00 0 |
Nõmme United | 4 | 1 | Viimsi | 0-0 | |
10/08/2019 13:00 0 |
Gainare Tottori | 0 | 2 | Vanraure Hachinohe | 0-1 | |
10/08/2019 13:00 0 |
Fulham U18 | 4 | 0 | Tottenham Hotspur U18 | 2-0 | |
10/08/2019 13:00 227 |
Tokushima Vortis | 0 | 2 | Ventforet Kofu | 0-1 | |
10/08/2019 13:00 0 |
Avedøre | 3 | 3 | BK Union | 0-0 | |
10/08/2019 13:30 0 |
West Bromwich Albion U18 | 0 | 4 | Manchester City U18 | 0-2 | |
10/08/2019 13:30 0 |
Esse IK | 2 | 1 | Kaskö IK | 0-0 | |
10/08/2019 13:30 0 |
Sturm Graz / Stattegg (K) | 4 | 0 | Rīgas FS (K) | 1-0 | |
10/08/2019 13:30 0 |
Everton U18 | 2 | 1 | Derby County U18 | 2-0 | |
10/08/2019 13:30 231 |
Jeju United | 1 | 4 | Sangju Sangmu | 1-2 | |
10/08/2019 13:30 230 |
Gyeongnam | 2 | 0 | Seongnam | 0-0 | |
10/08/2019 13:45 0 |
Chiangmai | 2 | 1 | Chonburi | 1-1 | |
10/08/2019 14:00 0 |
Brodd | 1 | 2 | Flint | 0-0 | |
10/08/2019 14:00 0 |
KoldingQ (K) | 4 | 2 | OB (K) | 1-1 | |
10/08/2019 14:00 0 |
Vilniaus Vytis | 3 | 0 | Banga | 0-0 | |
10/08/2019 14:00 0 |
Hegelmann Litauen | 5 | 2 | Atmosfera | 0-0 | |
10/08/2019 14:00 0 |
B 1908 | 1 | 0 | Greve | 0-0 | |
10/08/2019 14:00 0 |
GVI | 1 | 4 | Karlslunde | 0-0 | |
10/08/2019 14:00 239 |
Shaanxi Chang'an | 3 | 4 | Shijiazhuang Ever Bright | 2-1 | |
10/08/2019 14:00 0 |
Start II | 2 | 1 | Storm | 0-0 | |
10/08/2019 14:00 0 |
Okzhetpes | 0 | 1 | Zhetysu | 0-1 | |
10/08/2019 14:00 0 |
Śląsk Wrocław II | 2 | 0 | Pawłowice Śląskie | 0-0 | |
10/08/2019 14:00 234 |
Gazovik Orenburg | 2 | 2 | FK Tambov | 0-1 | |
10/08/2019 14:00 235 |
Motherwell | 2 | 5 | Celtic FC | 1-2 | |
10/08/2019 14:00 232 |
Suwon Bluewings | 0 | 1 | Incheon United | 0-0 | |
10/08/2019 14:00 0 |
Ratchaburi | 1 | 1 | PTT Rayong | 0-1 | |
10/08/2019 14:00 0 |
Wolfsburg II | 3 | 3 | Hamburger SV II | 2-0 | |
10/08/2019 14:00 0 |
Onsala | 3 | 2 | Halmia | 0-0 | |
10/08/2019 14:00 0 |
VfB Stuttgart U19 | 2 | 2 | Hoffenheim U19 | 0-0 | |
10/08/2019 14:00 0 |
Ferencváros (K) | 2 | 0 | Anenii Noi | 2-0 | |
10/08/2019 14:00 0 |
Grebbestad | 6 | 1 | Torslanda | 0-0 | |
10/08/2019 14:00 0 |
Bucheon 1995 | 1 | 1 | Gwangju | 1-1 | |
10/08/2019 14:00 0 |
Global Smartmatic | 1 | 4 | Stallion | 0-0 | |
10/08/2019 14:00 0 |
Phnom Penh Crown | 2 | 2 | Naga Corp | 0-0 | |
10/08/2019 14:00 0 |
Vanløse | 1 | 0 | Holbaek | 0-0 | |
10/08/2019 14:00 0 |
Vitebsk Res. | 4 | 0 | Gorodeya Res. | 0-0 | |
10/08/2019 14:00 0 |
Brighton U18 | 3 | 2 | Reading U18 | 1-2 | |
10/08/2019 14:00 0 |
Leicester City U18 | 1 | 1 | Norwich City U18 | 0-1 | |
10/08/2019 14:30 236 |
Leeds United | 1 | 1 | Nottingham Forest FC | 0-0 | |
10/08/2019 14:30 103 |
West Ham | 0 | 5 | Manchester City | 0-1 | |
10/08/2019 14:30 237 |
Changchun Yatai | 2 | 0 | Guangdong South Tigers | 1-0 | |
10/08/2019 14:30 238 |
Qingdao Huanghai | 4 | 0 | Nei Mongol Zhongyou | 1-0 | |
10/08/2019 14:30 0 |
Southampton U18 | 2 | 3 | Aston Villa U18 | 0-2 | |
10/08/2019 14:30 0 |
Beijing Sport University | 5 | 3 | Sichuan Longfor | 3-1 | |
10/08/2019 14:30 0 |
VSK Århus | 0 | 0 | Vejgaard B | 0-0 | |
10/08/2019 14:30 0 |
Weiche Flensburg | 0 | 2 | Schwarz-Weiß Rehden | 0-1 | |
10/08/2019 14:30 0 |
Ullared | 4 | 1 | Hittarp | 0-0 | |
10/08/2019 14:30 0 |
Punjab United | 0 | 1 | Broadbridge Heath | 0-0 | |
10/08/2019 14:30 0 |
Manchester United U18 | 3 | 0 | Sunderland U18 | 2-0 | |
10/08/2019 14:35 241 |
Hebei CFFC | 0 | 3 | Shandong Luneng | 0-0 | |
10/08/2019 14:35 243 |
Tianjin Teda | 2 | 1 | Hubei Zhongbo | 0-0 | |
10/08/2019 14:45 0 |
FA 2000 | 1 | 1 | FC Helsingør | 0-0 | |
10/08/2019 14:45 0 |
KIF Örebro | 1 | 0 | Piteå | 0-0 | |
10/08/2019 15:00 0 |
Transport United | 3 | 3 | High Quality United | 0-0 | |
10/08/2019 15:00 0 |
Balingen | 1 | 3 | Astoria Walldorf | 0-2 | |
10/08/2019 15:00 0 |
Enskede | 3 | 1 | Assyriska IF | 0-0 | |
10/08/2019 15:00 0 |
Stockholm Internazionale | 1 | 4 | Huddinge | 0-0 | |
10/08/2019 15:00 0 |
FSV Frankfurt | 1 | 1 | Mainz 05 II | 0-1 | |
10/08/2019 15:00 0 |
Pirmasens | 0 | 1 | FC Gießen | 0-0 | |
10/08/2019 15:00 0 |
Stenungsund | 0 | 1 | Nordvärmland | 0-0 | |
10/08/2019 15:00 0 |
Gauthiod | 3 | 2 | Sävedalen | 0-0 | |
10/08/2019 15:00 0 |
Filipinler U19 | 0 | 1 | Laos U19 | 0-0 | |
10/08/2019 15:00 0 |
Friska Viljor | 1 | 1 | IFK Luleå | 0-0 | |
10/08/2019 15:00 0 |
IFK Timra | 6 | 0 | Täfteå | 0-0 | |
10/08/2019 15:00 0 |
Skellefteå | 2 | 1 | Östersund | 0-0 | |
10/08/2019 15:00 0 |
Phu Dong | 1 | 2 | Tay Ninh | 0-0 | |
10/08/2019 15:00 0 |
Lillestrøm (K) | 2 | 3 | Anderlecht (K) | 0-0 | |
10/08/2019 15:00 246 |
Tom Tomsk | 0 | 1 | Rotor Volgograd | 0-0 | |
10/08/2019 15:00 0 |
SF Grei | 0 | 1 | Oslo Frigg | 0-0 | |
10/08/2019 15:00 0 |
Sukhothai | 1 | 1 | Prachuap | 0-0 | |
10/08/2019 15:00 0 |
Täby | 1 | 0 | Valbo | 0-0 | |
10/08/2019 15:00 0 |
Karlberg | 2 | 3 | Enköping | 0-0 | |
10/08/2019 15:00 0 |
Kungsängen | 3 | 3 | Gute | 0-0 | |
10/08/2019 15:00 0 |
Sundbyberg | 1 | 3 | Stocksund | 0-0 | |
10/08/2019 15:00 0 |
IFK Malmö | 0 | 9 | Vinberg | 0-0 | |
10/08/2019 15:00 0 |
Prespa Birlik | 2 | 3 | Qviding FIF | 0-0 | |
10/08/2019 15:00 0 |
Assyriska BK | 0 | 1 | Eslov | 0-0 | |
10/08/2019 15:00 0 |
Rosengard | 1 | 0 | Stafsinge | 0-0 | |
10/08/2019 15:00 244 |
Grimsby Town | 1 | 1 | Bradford City | 0-0 | |
10/08/2019 15:00 0 |
Quang Ninh | 0 | 0 | Nam Dinh | 0-0 | |
10/08/2019 15:00 0 |
Schweinfurt | 3 | 2 | Heimstetten | 2-2 | |
10/08/2019 15:00 0 |
Nürnberg II | 1 | 3 | Rosenheim | 1-2 | |
10/08/2019 15:00 0 |
Türkgücü-Ataspor | 3 | 2 | Augsburg II | 3-2 | |
10/08/2019 15:00 0 |
Aubstadt | 1 | 1 | Memmingen | 1-1 | |
10/08/2019 15:00 0 |
Greuther Fürth II | 2 | 1 | Garching | 2-0 | |
10/08/2019 15:00 0 |
Schalke 04 II | 1 | 1 | SV Lippstadt 08 | 0-0 | |
10/08/2019 15:00 0 |
Fortuna Köln | 1 | 1 | Wattenscheid 09 | 0-0 | |
10/08/2019 15:00 0 |
Sportfreunde Lotte | 1 | 0 | Homberg | 0-0 | |
10/08/2019 15:00 0 |
Aarhus Fremad | 1 | 1 | Dalum | 0-0 | |
10/08/2019 15:00 0 |
Fortuna Düsseldorf II | 1 | 3 | Bonner SC | 1-1 | |
10/08/2019 15:00 0 |
Regar-TadAZ | 0 | 1 | Khujand | 0-0 | |
10/08/2019 15:00 0 |
Sydvest | 3 | 2 | Næsby | 0-0 | |
10/08/2019 15:00 0 |
Brabrand | 2 | 0 | Ringkøbing | 0-0 | |
10/08/2019 15:00 0 |
PK-35 (K) | 5 | 0 | EBS / Skála | 1-0 | |
10/08/2019 15:00 0 |
Sanna Khanh Hoa | 1 | 0 | Da Nang | 1-0 | |
10/08/2019 15:00 0 |
Rain / Lech | 1 | 3 | Schalding-Heining | 1-1 | |
10/08/2019 15:00 0 |
Ilves (K) | 3 | 0 | KuPS (K) | 1-0 | |
10/08/2019 15:00 0 |
Hoffenheim (K) | 3 | 1 | Bayer Leverkusen (K) | 0-0 | |
10/08/2019 15:00 0 |
Hillerød | 1 | 0 | Frem | 0-0 | |
10/08/2019 15:00 0 |
Bandari | 0 | 0 | Al Ahly Shendi | 0-0 | |
10/08/2019 15:00 0 |
Karlskrona | 1 | 0 | Husqvarna | 0-0 | |
10/08/2019 15:00 0 |
Vittsjö | 4 | 0 | Limhamn Bunkeflo (K) | 2-0 | |
10/08/2019 15:00 0 |
Hoffenheim II | 3 | 2 | Bahlinger SC | 3-1 | |
10/08/2019 15:00 245 |
Vidar | 1 | 0 | Bryne FC | 0-0 | |
10/08/2019 15:00 0 |
Rynninge | 2 | 1 | Forward | 1-1 | |
10/08/2019 15:00 0 |
Panjsher | 1 | 1 | Kuktosh | 0-0 | |
10/08/2019 15:00 0 |
Vakhsh | 0 | 1 | CSKA Pomir | 0-0 | |
10/08/2019 15:00 0 |
BEC Tero Sasana | 0 | 1 | Siam Navy | 0-0 | |
10/08/2019 15:00 0 |
Eidsvold | 4 | 0 | Spjelkavik | 0-0 | |
10/08/2019 15:00 0 |
Hertha BSC U19 | 2 | 2 | Niendorfer TSV U19 | 0-0 | |
10/08/2019 15:00 0 |
Turbine Potsdam (K) | 1 | 1 | Sparta Prag (K) | 0-0 | |
10/08/2019 15:00 0 |
Wacker Burghausen | 0 | 0 | Viktoria Aschaffenburg | 0-0 | |
10/08/2019 15:30 0 |
Rapid Bükreş | 3 | 1 | Concordia Chiajna | 3-1 | |
10/08/2019 15:30 0 |
Nyasa Big Bullets | 0 | 0 | Platinum | 0-0 | |
10/08/2019 16:00 0 |
Räppe | 1 | 1 | Nosaby | 0-0 | |
10/08/2019 16:00 0 |
Buildcon | 0 | 1 | Young Buffaloes | 0-0 | |
10/08/2019 16:00 0 |
Hässleholms IF | 1 | 1 | Raslatts SK | 0-0 | |
10/08/2019 16:00 0 |
Bangkok United | 2 | 0 | Chainat | 1-0 | |
10/08/2019 16:00 0 |
Dalstorps | 0 | 1 | Bromölla | 0-0 | |
10/08/2019 16:00 0 |
Jeddeloh | 2 | 4 | Havelse | 1-2 | |
10/08/2019 16:00 0 |
Botsvana | 0 | 3 | Zimbabve (K) | 0-0 | |
10/08/2019 16:00 0 |
Trans | 1 | 3 | Levadia | 0-2 | |
10/08/2019 16:00 0 |
Örebro Syrianska | 2 | 1 | IFK Tidaholm | 0-0 | |
10/08/2019 16:00 0 |
African Stars | 3 | 2 | Kampala City Council | 1-1 | |
10/08/2019 16:00 0 |
FC Rosengard (K) | 2 | 1 | Eskilstuna United | 1-0 | |
10/08/2019 16:00 0 |
Göteborg (K) | 6 | 0 | Tölö | 2-0 | |
10/08/2019 16:00 0 |
Asarum | 2 | 1 | Nässjö | 0-0 | |
10/08/2019 16:00 0 |
Gorki | 0 | 0 | Ivatsevichi | 0-0 | |
10/08/2019 16:00 0 |
FC Arsenal Dzerzhinsk | 7 | 1 | Osipovichy | 0-0 | |
10/08/2019 16:00 0 |
Stenles Pinsk | 1 | 2 | Oshmyany | 0-0 | |
10/08/2019 16:00 0 |
Bay United | 1 | 0 | AmaZulu | 0-0 | |
10/08/2019 16:00 0 |
Vålerenga (K) | 1 | 0 | Kolbotn | 1-0 | |
10/08/2019 16:00 0 |
Stabæk (K) | 0 | 0 | Avaldsnes (K) | 0-0 | |
10/08/2019 16:00 0 |
Arna-Bjørnar (K) | 3 | 1 | Fart | 3-1 | |
10/08/2019 16:00 0 |
Resovia Rzeszów | 3 | 0 | Znicz Pruszków | 1-0 | |
10/08/2019 16:00 0 |
Spartaks | 3 | 0 | Valmiera | 1-0 | |
10/08/2019 16:00 0 |
Kolos Kovalivka U21 | 1 | 2 | Zorya Luhansk U21 | 0-0 | |
10/08/2019 16:00 0 |
Karpaty Lviv U21 | 4 | 0 | Mariupol' U21 | 0-0 | |
10/08/2019 16:00 0 |
Dinamo Samarqand | 0 | 1 | Kuruvchi Kokand 1912 | 0-1 | |
10/08/2019 16:00 0 |
Street | 4 | 1 | Odd Down | 0-0 | |
10/08/2019 16:00 0 |
AS Kigali | 0 | 0 | KMC | 0-0 | |
10/08/2019 16:00 0 |
Preußen Münster | 0 | 4 | Dortmund | 0-1 | |
10/08/2019 16:00 0 |
Flambeau du Centre | 3 | 1 | Kayanza United | 0-0 | |
10/08/2019 16:00 0 |
Olympic Star | 1 | 2 | Musongati | 0-0 | |
10/08/2019 16:00 0 |
Ponte Preta B | 2 | 1 | Santo André | 1-1 | |
10/08/2019 16:00 0 |
Liverpool U23 | 0 | 4 | Tottenham U23 | 0-1 | |
10/08/2019 16:00 0 |
Green Eagles | 1 | 0 | Orlando Pirates | 0-0 | |
10/08/2019 16:00 0 |
Green Mamba | 0 | 2 | ZESCO United | 0-1 | |
10/08/2019 16:00 0 |
Proline | 3 | 0 | Masters Security | 0-0 | |
10/08/2019 16:00 254 |
Gefle | 3 | 3 | Vasalund | 1-2 | |
10/08/2019 16:00 250 |
Brattvåg | 2 | 1 | Hødd | 0-0 | |
10/08/2019 16:00 253 |
Carlstad United | 2 | 1 | Nyköping | 0-0 | |
10/08/2019 16:00 249 |
Clermont F.A | 1 | 1 | Lens | 0-0 | |
10/08/2019 16:00 248 |
Baník Ostrava | 4 | 2 | Bohemians 1905 | 2-1 | |
10/08/2019 16:00 251 |
Pogoń Szczecin | 1 | 0 | Wisla Krakow | 0-0 | |
10/08/2019 16:00 252 |
St. Johnstone | 2 | 2 | Livingston | 0-2 | |
10/08/2019 16:15 0 |
KMKM | 0 | 2 | 1º de Agosto | 0-0 | |
10/08/2019 16:30 257 |
Kaiserslautern | 2 | 0 | Mainz 05 | 0-0 | |
10/08/2019 16:30 0 |
Anzhi Makhachkala | 2 | 2 | Spartak Vladikavkaz | 1-2 | |
10/08/2019 16:30 262 |
Rosenborg | 5 | 2 | Tromsø | 3-1 | |
10/08/2019 16:30 0 |
Corwen | 0 | 2 | Caernarfon Town | 0-0 | |
10/08/2019 16:30 0 |
Rhyl | 0 | 2 | Connah's Quay | 0-0 | |
10/08/2019 16:30 0 |
Airbus UK | 4 | 0 | Llanfair United | 0-0 | |
10/08/2019 16:30 0 |
Cefn Druids | 1 | 2 | Prestatyn Town | 0-0 | |
10/08/2019 16:30 0 |
Flint Town United | 5 | 1 | Porthmadog | 0-0 | |
10/08/2019 16:30 0 |
Cambrian & Clydach | 3 | 4 | Aberystwyth Town | 0-0 | |
10/08/2019 16:30 0 |
Newtown | 2 | 0 | Ammanford | 0-0 | |
10/08/2019 16:30 0 |
Eisbachtal | 2 | 4 | Elversberg II | 0-0 | |
10/08/2019 16:30 0 |
Linlithgow Rose | 2 | 1 | Preston Athletic | 0-0 | |
10/08/2019 16:30 256 |
Drochtersen / Assel | 0 | 5 | Schalke 04 | 0-1 | |
10/08/2019 16:30 255 |
Alemannia Aachen | 1 | 4 | Leverkusen | 0-2 | |
10/08/2019 16:30 258 |
Elversberg | 0 | 0 | Freiburg II | 0-0 | |
10/08/2019 16:30 259 |
Verl | 2 | 1 | Augsburg | 2-0 | |
10/08/2019 16:30 0 |
KFG | 2 | 3 | Leiknir Fáskrúdsfjördur | 0-0 | |
10/08/2019 16:30 260 |
FC Viktoria Berlin | 0 | 1 | Arminia Bielefeld | 0-1 | |
10/08/2019 16:30 261 |
Wacker Nordhausen | 1 | 4 | Erzgebirge Aue | 1-1 | |
10/08/2019 16:30 0 |
Dassendorf | 0 | 3 | Dynamo Dresden | 0-1 | |
10/08/2019 16:30 0 |
STM Sports | 4 | 0 | Cwmbran Celtic | 0-0 | |
10/08/2019 16:30 0 |
Carmarthen Town | 4 | 1 | Cwmamman United | 0-0 | |
10/08/2019 16:30 263 |
KFUM Oslo | 3 | 0 | Sandnes Ulf | 2-0 | |
10/08/2019 16:30 0 |
Llantwit Major | 1 | 2 | UWIC Cardiff | 0-0 | |
10/08/2019 16:30 0 |
Guilsfield | 1 | 0 | Llandudno | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Leyton Athletic | 0 | 1 | Cockfosters | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
City of Liverpool | 3 | 1 | Campion | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Liversedge | 5 | 1 | Abbey Hey | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Coventry Sphinx | 1 | 1 | Coventry United | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Lye Town | 0 | 3 | Lutterworth Town | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Romulus | 0 | 0 | Wolverhampton Casuals | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Lichfield City | 3 | 2 | Highgate United | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Haughmond | 3 | 2 | Walsall Wood | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Athersley Recreation | 0 | 4 | Padiham | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Eccleshill United | 2 | 1 | Bootle FC | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Clitheroe | 1 | 2 | 1874 Northwich | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Stotfold FC | 3 | 1 | Harpenden Town | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Ilford | 1 | 2 | Harwich & Parkeston | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Irlam | 4 | 0 | Ashton Athletic | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Northwich Victoria | 2 | 2 | Silsden | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
AFC Croydon Athletic | 1 | 0 | Virginia Water | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Avro | 3 | 4 | Litherland Remyca | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Runcorn Town | 2 | 0 | Rylands | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Squires Gate | 1 | 2 | West Didsbury & Chorlton | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Atherstone Town | 1 | 3 | Stourport Swifts | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Congleton Town FC | 1 | 1 | Westfields | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Saffron Walden Town FC | 1 | 0 | Baldock Town | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
AFC Telford United | 0 | 0 | Gateshead | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Alfreton Town | 3 | 0 | Blyth Spartans | 1-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Bradford (Park Avenue) | 0 | 3 | Kidderminster Harriers | 0-2 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Chester | 2 | 1 | Farsley Celt | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Darlington 1883 | 3 | 0 | Kettering Town | 1-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Gloucester City | 1 | 1 | Altrincham | 0-1 | |
10/08/2019 17:00 0 |
King's Lynn Town | 3 | 1 | Hereford | 2-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Leamington | 1 | 1 | Curzon Ashton | 1-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Zhytlobud-1 (K) | 6 | 0 | Bettembourg | 4-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Avanhard Kramators'k | 3 | 1 | Mykolaiv | 2-1 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Fairford Town FC | 3 | 2 | Enfield 1893 | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
AFC Hayes | 1 | 1 | Wembley | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Atyrau | 1 | 3 | Kaisar | 1-2 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Tavistock | 3 | 0 | Hengrove Athletic | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Shepton Mallet | 3 | 1 | Cadbury Heath | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Bridgwater Town | 1 | 0 | Hallen | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Hirnyk-Sport | 0 | 1 | Obolon-Brovar | 0-1 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Minai | 1 | 0 | Chornomorets | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Southport | 3 | 0 | Guiseley | 2-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Walton & Hersham | 2 | 4 | Southall | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
YF Juventus | 1 | 1 | Basel II | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Corinthian | 1 | 2 | Little Common | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Hassocks | 2 | 0 | Langney Wanderers | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Arundel FC | 2 | 0 | Banstead | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Haverhill Rovers | 1 | 6 | Colney Heath | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Crawley Green | 2 | 5 | Takeley | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Hadley | 4 | 2 | Redbridge | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Trondheims-Ørn | 0 | 1 | Røa | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Horley Town | 2 | 2 | Bearsted | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Egham | 2 | 2 | Lancing | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Longlevens | 3 | 0 | Malmesbury Victoria | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Chichester City | 3 | 1 | Erith Town | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Tower Hamlets | 2 | 1 | Selsey | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Chertsey Town | 1 | 1 | Cobham | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Saltdean United | 6 | 1 | Eastbourne United | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Horsham YMCA | 2 | 1 | Croydon | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
CB Hounslow United | 2 | 1 | Sheerwater | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Lordswood | 0 | 1 | Steyning Town | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Woodbridge Town | 1 | 0 | Coggeshall United | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
BSC Glasgow | 5 | 0 | Dalbeattie Star | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Clapton | 0 | 6 | Stowmarket Town | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Hampton & Richmond | 1 | 2 | Hemel Hempstead Town | 1-1 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Eastbourne Borough | 1 | 1 | Oxford City | 1-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Dulwich Hamlet | 2 | 1 | St. Albans City | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Dorking Wanderers | 3 | 1 | Tonbridge Angels | 2-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Hullbridge Sports | 1 | 2 | Stanway Rovers FC | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
London Colney | 2 | 0 | Hadleigh United | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Sawbridgeworth Town | 1 | 3 | Halstead Town | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
FC Clacton | 3 | 0 | St Margaretsbury | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Hungerford Town | 1 | 3 | Maidstone United | 1-1 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Welling United | 0 | 3 | Bath City | 0-3 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Gala Fairydean | 0 | 2 | The Spartans FC | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Stirling University | 4 | 4 | Cumbernauld Colts | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Tunbridge Wells | 1 | 1 | Pagham | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Bridon Ropes | 3 | 1 | Broadfields United | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Cray Valley PM | 2 | 1 | Chatham Town | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Crawley Down | 0 | 2 | Newhaven | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Dnipro-1 U21 | 0 | 3 | Desna U21 | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Weymouth | 4 | 1 | Chelmsford City | 1-1 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Southend Manor | 0 | 0 | Long Melford | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Boldmere St. Michaels | 3 | 1 | Daventry Town | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Barton Town Old Boys | 3 | 2 | Carlton Town | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Shepshed Dynamo | 2 | 4 | Maltby Main | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Österlen | 3 | 2 | IFK Hassleholm | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Ytterhogdal | 4 | 0 | IFK Umeå | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Lidköping | 2 | 0 | Uddevalla | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
VJS | 2 | 1 | NJS | 0-1 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Viikingit | 1 | 1 | JäPS | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Motala | 2 | 1 | Värmbols | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Gamla Upsala | 1 | 0 | Skiljebo | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Lidingö | 1 | 1 | IFK Mora | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Anstey Nomads | 0 | 3 | Kirby Muxloe | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Bottesford Town | 2 | 8 | Long Eaton United FC | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
South Normanton Athletic | 5 | 0 | Selston | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Mulbarton Wanderers | 0 | 0 | Boston Town FC | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Tividale | 2 | 1 | Wednesfield | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Racing Club Warwick | 0 | 2 | AFC Wulfrunians | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Sporting Khalsa | 5 | 4 | Rugby Town | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Heather St Johns | 2 | 0 | Wolves Sporting | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Malvern Town | 1 | 2 | Whitchurch Alport | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Radford | 0 | 7 | Heanor Town | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Winterton Rangers FC | 2 | 1 | Grimsby Borough | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Quorn | 1 | 2 | Sherwood Colliery | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Thurnby Nirvana | 2 | 1 | Oadby Town | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Worksop Town | 1 | 2 | Melton Town | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Sleaford Town FC | 0 | 7 | AFC Mansfield | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Loughborough University | 3 | 1 | Ilkeston Town | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Potton United | 1 | 2 | Ely City | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
March Town United | 2 | 1 | Norwich United | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Slimbridge | 1 | 0 | Edgware Town | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Tuffley Rovers | 1 | 1 | North Greenford United | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Wootton Bassett Town | 1 | 1 | Aylesbury Vale Dynamos | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
London Tigers | 0 | 2 | Thame Rangers | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Newport Pagnell Town FC | 6 | 2 | Cheltenham Saracens | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Leverstock Green | 1 | 1 | Ardley United | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Oxhey Jets FC | 0 | 4 | Flackwell Heath FC | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Bishop's Cleeve | 3 | 0 | Easington Sports | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Wantage Town | 1 | 1 | Brackley Town Saints | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Leighton Town | 4 | 1 | Thornbury Town | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Shrivenham | 1 | 1 | Holmer Green | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Dunstable Town | 3 | 2 | Chipping Sodbury Town | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Clanfield 85 | 1 | 3 | Shortwood United FC | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Walthamstow | 5 | 0 | Sporting Bengal United | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Walsham Le Willows | 1 | 2 | Peterborough N Star | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Eynesbury Rovers | 3 | 3 | Wellingborough Town | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Desborough Town | 1 | 3 | Histon | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Biggleswade | 4 | 1 | Mildenhall Town FC | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Holbeach United | 2 | 0 | Fakenham Town | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Bugbrooke St Michaels | 1 | 0 | Norwich CBS | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Biggleswade United FC | 1 | 0 | Swaffham Town | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Harborough Town | 1 | 2 | Deeping Rangers | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Newmarket Town | 2 | 2 | Arlesey Town | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Gorleston | 1 | 0 | Pinchbeck Utd | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Great Yarmouth Town | 4 | 2 | Whitworths | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Harefield United | 3 | 0 | Lydney Town | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
York City | 1 | 0 | Brackley Town | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Hall Road Rangers | 0 | 3 | Goole | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Knaresborough Town | 0 | 3 | Newcastle Benfield FC | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Vauxhall Motors | 1 | 2 | Winsford United | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Charnock Richard | 2 | 1 | Lower Breck | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Thackley | 1 | 4 | Handsworth | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Longridge Town | 6 | 1 | Barnoldswick Town | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Banks O' Dee | 5 | 0 | Glasgow University | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Broxburn Athletic | 2 | 0 | Tynecastle | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Camelon Juniors | 4 | 0 | Newton Stewart | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Coldstream | 1 | 9 | Jeanfield Swifts | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Dundonald Bluebell | 2 | 2 | Auchinleck Talbot | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Nostell MW | 2 | 2 | Stockton Town | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Harrogate Railway | 1 | 10 | Whickham | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Seaham Red Star | 4 | 2 | Penrith AFC | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Consett AFC | 1 | 1 | Dunston UTS | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Newton Aycliffe | 0 | 2 | Northallerton Town | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Kendal Town | 0 | 4 | Hemsworth MW | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Shildon AFC | 0 | 0 | Garforth Town | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Whitley Bay FC | 1 | 7 | Hebburn Town | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Ashington AFC | 2 | 0 | Albion Sports | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Billingham Town | 3 | 0 | Yorkshire Amateur | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
West Auckland Town | 1 | 3 | Bridlington Town | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
North Shields | 2 | 2 | Guisborough Town | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Bishop Auckland | 0 | 2 | Thornaby | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Sunderland RCA | 0 | 0 | Sunderland Ryhope CW | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Easthouses Lily | 1 | 6 | Penicuik Athletic | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Hawick Royal Albert Utd | 1 | 6 | Threave Rovers | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Hill Of Beath Hawthorn | 2 | 0 | Blackburn United | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Team Solent | 0 | 3 | Portland United | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Cowes Sports FC | 0 | 4 | Lymington Town | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Shaftesbury Town | 1 | 4 | Knaphill | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Fleet Town | 2 | 2 | Farnham Town | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Brockenhurst | 0 | 2 | AFC Stoneham | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Bournemouth FC | 2 | 1 | Frimley Green | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Coleraine | 1 | 1 | Cliftonville | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Crusaders | 3 | 0 | Carrick Rangers | 2-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Dungannon Swifts | 2 | 2 | Ballymena United | 0-1 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Larne | 6 | 0 | Warrenpoint Town | 2-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Linfield | 3 | 1 | Institute | 2-1 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Beckenham Town | 4 | 3 | Raynes Park Vale | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Hanworth Villa | 3 | 2 | Fisher | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Welling Town | 1 | 4 | Uckfield Town | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Lochee United | 7 | 0 | Burntisland Shipyard | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
St. Cuthbert Wanderers | 1 | 7 | Girvan | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Redhill | 2 | 1 | K Sports | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Glebe | 3 | 1 | Hollands & Blair | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Colliers Wood United FC | 2 | 3 | Shoreham | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Sheppey United | 4 | 1 | East Preston | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Guildford City | 3 | 2 | Tooting Bec | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Sutton Athletic | 3 | 2 | Deal Town | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Spelthorne Sports | 1 | 1 | Lingfield | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Greenwich Borough | 2 | 3 | Canterbury City | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Crowborough Athletic | 1 | 2 | Varndeanians | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Hanley Town | 2 | 3 | Leicester Road | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Dartford | 1 | 1 | Havant & Waterlooville | 1-0 | |
10/08/2019 17:00 289 |
Crawley Town | 2 | 0 | Salford City | 1-0 | |
10/08/2019 17:00 306 |
Sutton United | 2 | 2 | Chorley | 1-2 | |
10/08/2019 17:00 307 |
Woking | 1 | 0 | Harrogate Town | 1-0 | |
10/08/2019 17:00 308 |
Yeovil Town | 1 | 1 | Stockport County | 1-0 | |
10/08/2019 17:00 310 |
Honka | 0 | 0 | SJK | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 311 |
KuPS | 2 | 0 | Inter Turku | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 313 |
AC Kajaani | 1 | 2 | Jaro | 0-1 | |
10/08/2019 17:00 314 |
Musan Salama | 1 | 3 | TPS | 1-1 | |
10/08/2019 17:00 315 |
Oulu | 1 | 2 | EIF | 0-1 | |
10/08/2019 17:00 320 |
Mordovia Saransk | 0 | 3 | Baltika | 0-2 | |
10/08/2019 17:00 321 |
Nizhny Novgorod | 2 | 1 | Fakel | 1-1 | |
10/08/2019 17:00 322 |
Tekstilshchik | 1 | 1 | Shinnik | 1-1 | |
10/08/2019 17:00 323 |
Hamilton Academical | 2 | 0 | Kilmarnock | 1-0 | |
10/08/2019 17:00 305 |
Solihull Moors | 2 | 1 | Aldershot Town | 1-0 | |
10/08/2019 17:00 304 |
Maidenhead United | 0 | 1 | Hartlepool United | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 303 |
Halifax Town | 1 | 0 | Dagenham & Redbridge | 1-0 | |
10/08/2019 17:00 291 |
Mansfield Town | 2 | 2 | Morecambe | 1-2 | |
10/08/2019 17:00 292 |
Oldham Athletic | 1 | 2 | Crewe Alexandra | 1-2 | |
10/08/2019 17:00 293 |
Plymouth Argyle | 1 | 0 | Colchester United | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 294 |
Port Vale | 1 | 1 | Northampton Town | 1-1 | |
10/08/2019 17:00 295 |
Stevenage | 0 | 1 | Exeter City | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 296 |
Swindon Town | 3 | 2 | Carlisle United | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 297 |
Walsall | 1 | 1 | Forest Green Rovers | 0-1 | |
10/08/2019 17:00 298 |
AFC Fylde | 1 | 0 | Ebbsfleet United | 1-0 | |
10/08/2019 17:00 299 |
Barrow | 2 | 0 | Eastleigh | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 300 |
Boreham Wood | 2 | 2 | Chesterfield | 1-2 | |
10/08/2019 17:00 301 |
Bromley | 3 | 3 | Torquay United | 2-1 | |
10/08/2019 17:00 302 |
Dover Athletic | 2 | 1 | Wrexham | 0-1 | |
10/08/2019 17:00 324 |
Hearts | 0 | 0 | Ross County | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 325 |
Dundee FC | 1 | 0 | Ayr United | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
AFC Liverpool | 2 | 3 | Burscough | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 326 |
Inverness CT | 2 | 1 | Arbroath | 1-1 | |
10/08/2019 17:00 290 |
Macclesfield Town | 3 | 0 | Leyton Orient | 1-0 | |
10/08/2019 17:00 316 |
Stjørdals-Blink | 1 | 0 | Nardo FC | 1-0 | |
10/08/2019 17:00 317 |
Alta | 2 | 0 | Oppsal | 1-0 | |
10/08/2019 17:00 318 |
Elverum | 1 | 2 | Sotra | 0-1 | |
10/08/2019 17:00 319 |
Florö | 1 | 2 | Kjelsås | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 309 |
HJK | 4 | 0 | Lahti | 3-0 | |
10/08/2019 17:00 264 |
Gomel | 3 | 4 | Slutsksakhar | 1-3 | |
10/08/2019 17:00 312 |
Haukar | 1 | 2 | Magni | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 341 |
Akropolis | 4 | 3 | Karlslund | 2-2 | |
10/08/2019 17:00 342 |
Assyriska Turabdin | 1 | 0 | Torns | 1-0 | |
10/08/2019 17:00 344 |
Dynamo Kiev | 1 | 2 | Shakhtar | 1-1 | |
10/08/2019 17:00 340 |
Halmstad | 2 | 0 | Dalkurd | 2-0 | |
10/08/2019 17:00 339 |
Djurgårdens IF Fotboll | 4 | 0 | IK Sirius | 3-0 | |
10/08/2019 17:00 327 |
Greenock Morton | 4 | 1 | Alloa Athletic | 1-1 | |
10/08/2019 17:00 328 |
Queen of the South | 1 | 1 | Dunfermline Athletic | 0-1 | |
10/08/2019 17:00 329 |
East Fife | 1 | 1 | Peterhead | 1-1 | |
10/08/2019 17:00 330 |
Falkirk | 6 | 0 | Dumbarton | 5-0 | |
10/08/2019 17:00 331 |
Forfar Athletic | 1 | 0 | Stranraer | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 332 |
Montrose | 0 | 1 | Airdrie United | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 333 |
Raith Rovers | 5 | 2 | Clyde | 2-0 | |
10/08/2019 17:00 334 |
Albion Rovers FC | 4 | 4 | Cove Rangers | 1-3 | |
10/08/2019 17:00 335 |
Annan Athletic | 1 | 1 | Elgin City | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 336 |
Cowdenbeath | 1 | 0 | Stirling Albion | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 337 |
Edinburgh City | 2 | 1 | Brechin City | 1-0 | |
10/08/2019 17:00 338 |
Queen's Park | 1 | 1 | Stenhousemuir | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 343 |
Tvååker | 1 | 0 | Lindome | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 288 |
Cheltenham Town | 4 | 1 | Scunthorpe United | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Alresford Town | 0 | 0 | Baffins Milton Rovers | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Binfield | 3 | 2 | United Services | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Ascot United | 2 | 2 | Badshot Lea | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Bemerton Heath Harleq. | 3 | 3 | Andover New Street | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Windsor | 0 | 3 | Reading City | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Throttur Vogar | 2 | 3 | Vestri | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 104 |
AFC Bournemouth | 1 | 1 | Sheffield United | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 105 |
Burnley | 3 | 0 | Southampton | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 106 |
Crystal Palace | 0 | 0 | Everton | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 107 |
Watford | 0 | 3 | Brighton & Hove Albion | 0-1 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Ilves II | 3 | 2 | KaaPo | 2-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Loxwood | 1 | 1 | Abbey Rangers | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Romsey Town | 1 | 5 | Hamble Club | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Amesbury Town | 2 | 7 | Christchurch | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Westbury United | 0 | 1 | Fareham Town | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Cheddar | 2 | 3 | Bradford Town | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Bitton AFC | 2 | 1 | Bridport FC | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Braintree Town | 0 | 4 | Wealdstone | 0-1 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Wellington AFC | 1 | 1 | Cribbs | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Keynsham Town | 0 | 1 | Brislington | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Espoo | 6 | 0 | Tampere United | 3-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Exmouth | 2 | 0 | Barnstaple Town | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Saltash United | 1 | 2 | Clevedon Town | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Willand Rovers | 2 | 1 | St Austell | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Horndean | 5 | 3 | Camberley Town | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Hamworthy United FC | 3 | 0 | Bashley | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
AFC Portchester | 2 | 2 | Hythe & Dibden | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 287 |
Cambridge United | 0 | 0 | Newport County | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 275 |
West Bromwich | 1 | 1 | Millwall | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 276 |
Bolton | 0 | 0 | Coventry City | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 277 |
Bristol Rovers | 0 | 0 | Wycombe Wanderers | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 278 |
Fleetwood Town FC | 2 | 1 | AFC Wimbledon | 0-1 | |
10/08/2019 17:00 279 |
Gillingham | 1 | 2 | Burton Albion | 1-2 | |
10/08/2019 17:00 280 |
Ipswich Town | 1 | 1 | Sunderland | 1-0 | |
10/08/2019 17:00 281 |
Milton Keynes Dons | 1 | 0 | Shrewsbury Town | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 282 |
Oxford United | 1 | 0 | Peterborough United | 1-0 | |
10/08/2019 17:00 283 |
Portsmouth | 2 | 0 | Tranmere Rovers | 1-0 | |
10/08/2019 17:00 284 |
Rochdale | 1 | 1 | Doncaster Rovers FC | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 285 |
Rotherham United | 0 | 2 | Lincoln City | 0-1 | |
10/08/2019 17:00 286 |
Southend United | 1 | 3 | Blackpool | 0-3 | |
10/08/2019 17:00 274 |
Sheffield Wednesday | 2 | 0 | Barnsley | 1-0 | |
10/08/2019 17:00 273 |
Queens Park Rangers | 1 | 1 | Huddersfield Town | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Chippenham Town | 2 | 0 | Billericay Town | 1-0 | |
10/08/2019 17:00 0 |
Concord Rangers | 2 | 1 | Slough Town | 1-0 | |
10/08/2019 17:00 265 |
Birmingham City | 1 | 1 | Bristol City | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 266 |
Cardiff City | 2 | 1 | Luton Town | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 267 |
Charlton Athletic | 3 | 1 | Stoke City | 1-1 | |
10/08/2019 17:00 268 |
Derby County | 0 | 0 | Swansea City | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 271 |
Middlesbrough | 0 | 1 | Brentford | 0-0 | |
10/08/2019 17:00 269 |
Fulham | 2 | 0 | Blackburn Rovers FC | 1-0 | |
10/08/2019 17:00 270 |
Hull City | 2 | 1 | Reading | 2-0 | |
10/08/2019 17:00 272 |
Preston North End | 3 | 0 | Wigan Athletic | 2-0 | |
10/08/2019 17:15 345 |
Vendsyssel | 0 | 3 | Vejle | 0-2 | |
10/08/2019 17:30 0 |
Çaykur Rizespor | 0 | 1 | Giresunspor | 0-0 | |
10/08/2019 17:30 346 |
Santa Clara | 0 | 2 | FC Famalicao | 0-1 | |
10/08/2019 17:30 0 |
Pélican | 1 | 1 | Maniema Union | 0-0 | |
10/08/2019 18:00 0 |
Botev Plovdiv | 0 | 2 | Tsarsko selo | 0-0 | |
10/08/2019 18:00 0 |
SFK 2000 | 1 | 0 | ASA Tel Aviv (K) | 0-0 | |
10/08/2019 18:00 0 |
Akonangui | 1 | 1 | Ashanti Gold | 0-0 | |
10/08/2019 18:00 0 |
Niger Tornadoes FC | 1 | 2 | Santoba | 0-0 | |
10/08/2019 18:00 0 |
Linköping | 0 | 0 | Kristianstad FC | 0-0 | |
10/08/2019 18:00 0 |
Kano Pillars | 3 | 2 | Asante Kotoko | 1-0 | |
10/08/2019 18:00 0 |
Sfîntul Gheorghe | 1 | 0 | Codru Călăraşi | 1-0 | |
10/08/2019 18:00 0 |
Stade Briochin (K) | 6 | 1 | La Roche-sur-Yon | 0-0 | |
10/08/2019 18:00 0 |
Backa Topola | 1 | 0 | Cukaricki | 0-0 | |
10/08/2019 18:00 0 |
Rahimo | 1 | 0 | Enyimba | 1-0 | |
10/08/2019 18:00 354 |
Varzim | 0 | 0 | UD Oliveirense | 0-0 | |
10/08/2019 18:00 0 |
Slovan Velvary | 0 | 1 | Slovan Liberec II | 0-0 | |
10/08/2019 18:00 0 |
Abingdon United | 1 | 2 | Brimscombe & Thrupp | 0-0 | |
10/08/2019 18:00 0 |
Prostějov | 0 | 0 | FK Pardubice | 0-0 | |
10/08/2019 18:00 353 |
Kaposvari Rakoczi | 1 | 2 | Mezőkövesd-Zsóry | 1-2 | |
10/08/2019 18:00 0 |
Dolní Benešov | 1 | 2 | Uničov | 0-0 | |
10/08/2019 18:00 0 |
Apollon Limassol (K) | 0 | 1 | Sporting Braga (K) | 0-1 | |
10/08/2019 18:00 356 |
Avangard Kursk | 2 | 2 | Spartak Moskova II | 1-0 | |
10/08/2019 18:00 0 |
Orense | 0 | 1 | Manta | 0-1 | |
10/08/2019 18:00 0 |
ZNK Pomurje (K) | 4 | 0 | Nike (K) | 2-0 | |
10/08/2019 18:00 0 |
Wörrstadt | 0 | 3 | FCR Duisburg (K) | 0-0 | |
10/08/2019 18:00 347 |
SV Roeselare | 1 | 1 | Beerschot-Wilrijk | 1-0 | |
10/08/2019 18:00 348 |
Admira | 0 | 1 | LASK | 0-1 | |
10/08/2019 18:00 349 |
Rapid Viyana | 2 | 1 | Rheindorf Altach | 2-1 | |
10/08/2019 18:00 351 |
Pribram | 2 | 0 | České Budějovice | 2-0 | |
10/08/2019 18:00 350 |
Salzburg | 5 | 2 | Wolfsberger AC | 2-1 | |
10/08/2019 18:00 352 |
Sigma Olomouc | 1 | 1 | Karviná | 1-0 | |
10/08/2019 18:00 357 |
Khimki | 3 | 0 | Krasnodar II | 2-0 | |
10/08/2019 18:00 0 |
Paris FC (K) | 3 | 1 | Athletic Club (K) | 0-0 | |
10/08/2019 18:00 0 |
WAC / St. Andrä II | 5 | 2 | Wels | 2-1 | |
10/08/2019 18:00 0 |
Cherkashchyna-Akademiya | 2 | 2 | Kremin' | 0-2 | |
10/08/2019 18:00 0 |
Metalurh Zaporizhya FC | 0 | 2 | Inhulets' | 0-1 | |
10/08/2019 18:00 0 |
Ahrobiznes Volochysk | 3 | 0 | Balkany Zorya | 2-0 | |
10/08/2019 18:00 0 |
Metalist 1925 Kharkiv | 1 | 1 | Rukh Vynnyky | 1-0 | |
10/08/2019 18:00 0 |
Dila Gori | 0 | 1 | Lokomotivi | 0-0 | |
10/08/2019 18:00 0 |
Gintra-Universitetas (K) | 1 | 2 | Wexford Youths (K) | 1-1 | |
10/08/2019 18:00 0 |
Stal Stalowa Wola | 0 | 0 | Gryf Wejherowo | 0-0 | |
10/08/2019 18:00 0 |
Elana Toruń | 0 | 2 | Olimpia Elbląg | 0-2 | |
10/08/2019 18:00 0 |
Garbarnia Kraków | 2 | 1 | Stal Rzeszow | 2-0 | |
10/08/2019 18:00 0 |
Jelgava | 1 | 0 | Metta / LU | 1-0 | |
10/08/2019 18:00 355 |
Gaz Metan Mediaş | 1 | 0 | Astra Ploieşti | 0-0 | |
10/08/2019 18:30 131 |
Marsilya | 0 | 2 | Reims | 0-0 | |
10/08/2019 18:30 0 |
Triglav | 1 | 3 | NS Mura | 0-2 | |
10/08/2019 18:30 0 |
Mladost Doboj Kakanj | 0 | 1 | Tuzla City | 0-0 | |
10/08/2019 18:30 358 |
Zaglebie | 2 | 0 | Arka Gdynia | 1-0 | |
10/08/2019 18:30 0 |
Ararat-Armenia | 3 | 1 | Gandzasar | 0-1 | |
10/08/2019 18:30 0 |
Radnik Bijeljina | 1 | 2 | Borac Banja Luka | 1-0 | |
10/08/2019 18:30 0 |
Renova | 1 | 0 | Sileks | 1-0 | |
10/08/2019 18:30 0 |
Struga | 2 | 1 | Rabotnicki | 1-1 | |
10/08/2019 18:30 0 |
Shkupi | 2 | 0 | Borec | 0-0 | |
10/08/2019 18:30 0 |
Akademija Pandev | 1 | 0 | Škendija 79 | 0-0 | |
10/08/2019 18:30 0 |
Legionovia Legionowo | 1 | 3 | Pogoń Siedlce | 0-2 | |
10/08/2019 18:30 0 |
FC NSA Sofia (K) | 0 | 2 | Mitrovica | 0-1 | |
10/08/2019 18:30 0 |
Pistoiese | 1 | 2 | Pontedera | 0-0 | |
10/08/2019 18:30 0 |
Spartak Subotica (K) | 7 | 0 | Slovan Bratislava (K) | 2-0 | |
10/08/2019 18:45 360 |
Miedź Legnica | 2 | 1 | Chrobry Głogów | 1-1 | |
10/08/2019 18:45 359 |
Dnyapro | 0 | 1 | Dinamo Brest | 0-1 | |
10/08/2019 19:00 0 |
Fleury 91 (K) | 3 | 2 | Dijon (K) | 0-0 | |
10/08/2019 19:00 0 |
Olimpia Cluj | 2 | 3 | Breznica | 1-1 | |
10/08/2019 19:00 0 |
Volyn | 3 | 2 | Prykarpattia | 0-2 | |
10/08/2019 19:00 0 |
Avusturya Salzburg | 1 | 0 | Kuchl | 1-0 | |
10/08/2019 19:00 0 |
Modena | 2 | 2 | Virtus Verona | 0-0 | |
10/08/2019 19:00 0 |
Stade Malien | 1 | 1 | Horoya | 0-0 | |
10/08/2019 19:00 0 |
Cano Sport | 2 | 1 | Mekelle 70 Enderta | 1-0 | |
10/08/2019 19:00 0 |
Riteriai | 1 | 1 | Atlantas | 0-1 | |
10/08/2019 19:00 0 |
Brikama United | 3 | 3 | Raja Casablanca | 3-2 | |
10/08/2019 19:00 0 |
Bastia | 3 | 1 | Reims II | 1-1 | |
10/08/2019 19:00 0 |
Monaco II | 4 | 6 | Louhans-Cuiseaux | 1-3 | |
10/08/2019 19:00 0 |
Twente (K) | 2 | 2 | Beşiktaş (K) | 1-1 | |
10/08/2019 19:00 0 |
Mpumalanga Black Aces | 1 | 0 | Stellenbosch FC | 1-0 | |
10/08/2019 19:00 0 |
Mantes | 0 | 1 | Granville | 0-1 | |
10/08/2019 19:00 0 |
Oissel | 0 | 2 | Fleury-Mérogis | 0-1 | |
10/08/2019 19:00 0 |
Poissy | 0 | 0 | Vitré | 0-0 | |
10/08/2019 19:00 0 |
Górnik Łęczna (K) | 13 | 0 | Alashkert (K) | 7-0 | |
10/08/2019 19:00 0 |
Blois | 2 | 1 | Stade Bordelais | 2-1 | |
10/08/2019 19:00 0 |
Eskişehirspor | 1 | 1 | Konyaspor | 1-1 | |
10/08/2019 19:00 0 |
BIIK Kazygurt | 2 | 0 | Flora (K) | 2-0 | |
10/08/2019 19:00 370 |
Norrby | 1 | 0 | Degerfors | 0-0 | |
10/08/2019 19:00 369 |
GIF Sundsvall | 1 | 1 | Östersunds FK | 1-0 | |
10/08/2019 19:00 368 |
Ružomberok | 2 | 3 | MSK Zilina | 0-3 | |
10/08/2019 19:00 367 |
Torpedo Armavir | 2 | 1 | FC Chayka Peschanokopskoye | 1-0 | |
10/08/2019 19:00 366 |
Krasnodar | 1 | 0 | FC Rubin Kazan | 1-0 | |
10/08/2019 19:00 365 |
Dinamo Moskova | 0 | 2 | Zenit | 0-1 | |
10/08/2019 19:00 362 |
Atlético Madrid | 2 | 1 | Juventus FC | 2-1 | |
10/08/2019 19:00 361 |
KV Oostende | 0 | 2 | Club Brugge | 0-0 | |
10/08/2019 19:00 364 |
Tychy 71 | 4 | 1 | Odra Opole | 1-1 | |
10/08/2019 19:20 371 |
Notts County | 1 | 2 | Barnet | 1-1 | |
10/08/2019 19:30 374 |
Ulm | 0 | 2 | Heidenheim | 0-1 | |
10/08/2019 19:30 375 |
Würzburger Kickers | 3 | 3 | Hoffenheim | 0-1 | |
10/08/2019 19:30 372 |
Cobresal | 0 | 1 | Deportes Iquique | 0-0 | |
10/08/2019 19:30 376 |
Groningen | 1 | 3 | Twente | 0-0 | |
10/08/2019 19:30 377 |
Oleksandria | 2 | 1 | Olimpik Donetsk | 1-0 | |
10/08/2019 19:30 378 |
Vorskla | 3 | 2 | Lviv | 2-1 | |
10/08/2019 19:30 0 |
FC PAOK | 2 | 3 | Linfield (K) | 2-2 | |
10/08/2019 19:30 0 |
Deportivo de La Coruña (K) | 1 | 5 | Granadilla Tenerife (K) | 0-0 | |
10/08/2019 19:30 109 |
Tottenham | 3 | 1 | Aston Villa FC | 0-1 | |
10/08/2019 19:30 0 |
Baunatal | 2 | 3 | Bochum | 2-1 | |
10/08/2019 19:30 0 |
Ürdün | 3 | 0 | Suudi Arabistan | 0-0 | |
10/08/2019 19:30 0 |
Aywaille | 0 | 2 | Olympic Charleroi | 0-0 | |
10/08/2019 19:30 0 |
Ascoli | 5 | 1 | Pro Vercelli | 2-1 | |
10/08/2019 20:00 0 |
HFX Wanderers | 0 | 0 | Cavalry | 0-0 | |
10/08/2019 20:00 0 |
WIT Gürcistan | 0 | 3 | Dinamo Batumi | 0-2 | |
10/08/2019 20:00 0 |
Čelik | 0 | 2 | Željezničar | 0-0 | |
10/08/2019 20:00 0 |
Bambrugge | 2 | 1 | Genly-Quévy | 0-0 | |
10/08/2019 20:00 0 |
Nijlen | 1 | 0 | Stockay-Warfusée | 0-0 | |
10/08/2019 20:00 0 |
Milsami-Ursidos | 0 | 3 | FC Petrocub Hîncești | 0-0 | |
10/08/2019 20:00 0 |
Kasımpaşa | 2 | 1 | Khouribga | 1-1 | |
10/08/2019 20:00 0 |
GKS Katovice | 1 | 2 | Bytovia Bytów | 0-1 | |
10/08/2019 20:00 0 |
Leobendorf | 1 | 3 | Bruck/Leitha | 0-1 | |
10/08/2019 20:00 0 |
Osasuna (K) | 1 | 2 | Logroño (K) | 0-0 | |
10/08/2019 20:00 0 |
RWDM | 6 | 0 | Alken | 0-0 | |
10/08/2019 20:00 0 |
Crumlin United | 3 | 1 | Malahide | 3-1 | |
10/08/2019 20:00 0 |
Górnik Polkowice | 1 | 1 | Gornik Leczna | 0-1 | |
10/08/2019 20:00 390 |
Lausanne Sports | 4 | 0 | Kriens | 2-0 | |
10/08/2019 20:00 385 |
Farense | 3 | 1 | Casa Pia | 1-1 | |
10/08/2019 20:00 384 |
Mafra | 3 | 2 | CD Cova Piedade | 2-0 | |
10/08/2019 20:00 381 |
Sivasspor | 2 | 1 | Fenerbahçe | 2-0 | |
10/08/2019 20:00 380 |
Beşiktaş | 2 | 2 | Panathinaikos F.C. | 2-0 | |
10/08/2019 20:00 0 |
Cansado | 0 | 5 | Esae | 0-0 | |
10/08/2019 20:00 0 |
Kayserispor | 1 | 1 | Adana Demirspor | 0-1 | |
10/08/2019 20:00 389 |
Zemplín Michalovce | 3 | 0 | Senica | 3-0 | |
10/08/2019 20:00 391 |
Basel | 3 | 1 | Servette | 2-1 | |
10/08/2019 20:00 388 |
FK AS Trencin | 2 | 1 | DAC | 0-1 | |
10/08/2019 20:00 0 |
Hartford Athletic | 1 | 5 | New York RB II | 1-0 | |
10/08/2019 20:00 387 |
Slovan Bratislava | 4 | 0 | FC Zlate Moravce | 1-0 | |
10/08/2019 20:00 386 |
Nitra | 3 | 2 | SKF Sered | 1-0 | |
10/08/2019 20:00 383 |
Puszcza Niepołomice | 1 | 2 | Sandecja Nowy Sącz | 0-1 | |
10/08/2019 20:00 382 |
GKS Belchatow | 3 | 0 | Radomiak Radom | 2-0 | |
10/08/2019 20:00 379 |
Inter Zaprešic | 2 | 2 | Varazdin | 2-1 | |
10/08/2019 20:00 392 |
St. Gallen | 2 | 3 | Young Boys | 1-2 | |
10/08/2019 20:15 0 |
Ind. del Valle | 2 | 3 | Mushuc Runa | 2-0 | |
10/08/2019 20:30 395 |
Diósgyőr | 1 | 2 | Ujpest FC | 1-1 | |
10/08/2019 20:30 394 |
Slavia Prag | 1 | 0 | Slovan Liberec | 1-0 | |
10/08/2019 20:30 0 |
Levski Sofya | 1 | 3 | Beroe | 0-1 | |
10/08/2019 20:30 0 |
Rupel Boom | 4 | 0 | Racing Waregem | 0-0 | |
10/08/2019 20:45 397 |
SBV Excelsior | 2 | 0 | Utrecht II | 0-0 | |
10/08/2019 20:45 396 |
Ajax | 5 | 0 | Emmen | 1-0 | |
10/08/2019 21:00 0 |
Olaria | 0 | 0 | Duque de Caxias | 0-0 | |
10/08/2019 21:00 0 |
Radnicki Nis | 2 | 1 | FK Vozdovac | 1-0 | |
10/08/2019 21:00 0 |
Rad Belgrad | 1 | 0 | Inđija | 0-0 | |
10/08/2019 21:00 0 |
Javor Ivanjica | 3 | 1 | Mačva Šabac | 1-0 | |
10/08/2019 21:00 0 |
Tubize | 2 | 0 | Greunsjotters | 0-0 | |
10/08/2019 21:00 0 |
São Caetano | 1 | 2 | Água Santa | 0-2 | |
10/08/2019 21:00 0 |
Nacional SP | 1 | 2 | Desportivo Brasil | 1-0 | |
10/08/2019 21:00 0 |
Artsul | 2 | 1 | Serra Macaense | 0-0 | |
10/08/2019 21:00 0 |
Couvin-Mariembourg | 2 | 3 | Londerzeel | 0-0 | |
10/08/2019 21:00 0 |
EC São Bernardo | 2 | 0 | Grêmio Osasco | 2-0 | |
10/08/2019 21:00 404 |
FC CFR Cluj | 3 | 0 | Hermannstadt | 1-0 | |
10/08/2019 21:00 407 |
Rampla Juniors | 1 | 1 | Cerro Largo | 1-1 | |
10/08/2019 21:00 406 |
Liverpool FC (Montevideo) | 3 | 1 | Montevideo Wanderers | 2-0 | |
10/08/2019 21:00 405 |
CA Juventud | 1 | 2 | CA River Plate (Montevideo) | 1-0 | |
10/08/2019 21:00 120 |
Angers | 3 | 1 | Bordeaux | 3-1 | |
10/08/2019 21:00 403 |
Gil Vicente | 2 | 1 | Porto | 0-0 | |
10/08/2019 21:00 402 |
Nieciecza | 2 | 0 | Zagłębie Sosnowiec | 0-0 | |
10/08/2019 21:00 401 |
Górnik Zabrze | 1 | 0 | Raków Częstochowa | 0-0 | |
10/08/2019 21:00 399 |
AS Eupen | 1 | 1 | Waasland-Beveren | 0-1 | |
10/08/2019 21:00 398 |
Cercle Brugge | 1 | 3 | KV Kortrijk | 1-0 | |
10/08/2019 21:00 121 |
Brest | 1 | 1 | Toulouse FC | 1-0 | |
10/08/2019 21:00 124 |
Nice | 2 | 1 | Amiens SC | 1-0 | |
10/08/2019 21:00 122 |
Dijon | 1 | 2 | Saint-Etienne | 1-2 | |
10/08/2019 21:00 400 |
Cobh Ramblers | 0 | 1 | Dundalk | 0-0 | |
10/08/2019 21:00 123 |
Montpellier | 0 | 1 | Rennes | 0-1 | |
10/08/2019 21:00 415 |
Celta Vigo | 1 | 2 | Lazio | 1-2 | |
10/08/2019 21:15 0 |
Kaizer Chiefs | 1 | 0 | Black Leopards | 1-0 | |
10/08/2019 21:15 0 |
Maribor | 4 | 2 | MND Tabor Sežana | 1-1 | |
10/08/2019 21:30 411 |
Longford Town | 3 | 1 | Athlone Town | 0-1 | |
10/08/2019 21:30 410 |
Parma | 2 | 1 | Sampdoria | 1-1 | |
10/08/2019 21:30 0 |
Thetford Town | 0 | 1 | Rothwell Corinthians | 0-0 | |
10/08/2019 21:30 408 |
Excelsior Virton | 0 | 1 | Union Saint-Gilloise | 0-0 | |
10/08/2019 21:30 409 |
Genk | 0 | 2 | Zulte-Waregem | 0-1 | |
10/08/2019 21:45 412 |
Willem II | 0 | 2 | Vitesse | 0-0 | |
10/08/2019 21:45 0 |
Atlas Delmenhorst | 1 | 6 | Werder Bremen | 1-4 | |
10/08/2019 21:45 0 |
Feronikeli | 0 | 2 | Milan | 0-1 | |
10/08/2019 22:00 0 |
Unión San Felipe | 4 | 0 | CSD Rangers | 1-0 | |
10/08/2019 22:00 0 |
Deportes Temuco | 0 | 0 | Santiago Wanderers | 0-0 | |
10/08/2019 22:00 0 |
Aparecida GO | 0 | 1 | Trindade | 0-0 | |
10/08/2019 22:00 413 |
Guabira | 2 | 0 | Always Ready | 0-0 | |
10/08/2019 22:00 414 |
Lokomotiva FC | 4 | 1 | Istra 1961 | 2-0 | |
10/08/2019 22:00 0 |
Sholing | 1 | 0 | Tadley Calleva | 0-0 | |
10/08/2019 22:00 0 |
HCB Songo | 0 | 0 | Simba | 0-0 | |
10/08/2019 22:00 0 |
Colina | 4 | 2 | Lautaro de Buin | 0-1 | |
10/08/2019 22:00 597 |
Univ. Chile | 1 | 0 | Deportivo Antofagasta | 0-0 | |
10/08/2019 22:00 0 |
Sloboda Tuzla | 0 | 0 | FK Velež | 0-0 | |
10/08/2019 22:30 0 |
York9 | 0 | 2 | Valour | 0-1 | |
10/08/2019 22:30 0 |
Kuveyt | 0 | 1 | Bahreyn | 0-0 | |
10/08/2019 22:30 0 |
Delfin | 2 | 1 | Universidad Católica | 1-0 | |
10/08/2019 22:30 417 |
Valencia | 1 | 1 | Inter | 1-0 | |
10/08/2019 22:30 416 |
Coritiba | 2 | 0 | Figueirense | 0-0 | |
10/08/2019 22:45 0 |
Belouizdad | 2 | 0 | ASCOT | 0-0 | |
10/08/2019 23:00 0 |
Once Caldas (K) | 0 | 1 | Deportivo Pereira (K) | 0-0 | |
10/08/2019 23:00 0 |
Paysandu | 4 | 0 | Atlético Acreano | 3-0 | |
10/08/2019 23:00 0 |
Orsomarso | 1 | 1 | Deportivo Pereira | 0-1 | |
10/08/2019 23:00 0 |
Linares Unido | 1 | 0 | Rengo Unido | 0-0 | |
10/08/2019 23:00 0 |
Caracas | 0 | 0 | Deportivo Tachira | 0-0 | |
10/08/2019 23:00 0 |
Carabobo | 1 | 1 | Metropolitanos | 1-1 | |
10/08/2019 23:00 0 |
Estudiantes Caracas | 0 | 1 | Portuguesa FC | 0-0 | |
10/08/2019 23:00 422 |
Sportivo San Lorenzo | 1 | 1 | Deportivo Capiatá | 0-0 | |
10/08/2019 23:00 421 |
Seattle Sounders | 3 | 3 | New England | 1-2 | |
10/08/2019 23:00 420 |
Sao Paulo | 3 | 2 | Santos FC | 0-1 | |
10/08/2019 23:00 419 |
Ceara FC | 4 | 1 | Chapecoense | 1-0 | |
10/08/2019 23:30 423 |
Benfica | 5 | 0 | Paços de Ferreira | 2-0 |
10 Ağustos 2019 Cumartesi günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.
Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig, diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.
UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.