MAÇ SONUÇLARI

Tarih :
10 AĞUSTOS CUMARTESİ
Kod - Ev Sahibi Rakip IY
Saat 00:30
200 Nacional 1 0 Libertad 0-0
Saat 01:15
201 Operário PR 1 0 Vila Nova 0-0
Saat 02:30
202 Curicó Unido 4 2 Universidad Concepción 2-1
Saat 03:00
204 General Díaz 1 1 River Plate 0-0
203 Morelia 0 1 Monterrey 0-0
Saat 03:30
207 Once Caldas 0 0 Alianza Petrolera 0-0
206 Real Oviedo II 0 0 Las Palmas II 0-0
Saat 05:00
208 Veracruz 1 2 Atlas 1-0
Saat 05:06
209 Tijuana 1 0 Pumas UNAM 1-0
Saat 08:00
210 Consadole Sapporo 1 1 Urawa Reds 0-0
Saat 10:00
212 SKA-Energiya 0 0 Chertanovo 0-0
211 Luch Vladivostok 0 1 Torpedo Moskova 0-0
Saat 12:00
214 JEF United 2 3 Ehime 2-0
215 Shimizu S-Pulse 1 0 Matsumoto Yamaga 1-0
216 Yokohama 0 0 Mito Hollyhock 0-0
Saat 12:30
217 Kashima Antlers 2 1 Yokohama F. Marinos 1-0
Saat 13:00
221 Kashiwa Reysol 4 1 Renofa Yamaguchi 1-0
222 Kyoto Sanga 2 2 Tochigi 0-1
219 Tokyo 1 0 Vegalta Sendai 0-0
223 Machida Zelvia 2 3 Zweigen Kanazawa 2-1
224 Nagoya Grampus 3 0 Kawasaki Frontale 2-0
225 Oita Trinita 1 1 Vissel Kobe 0-1
218 Fagiano Okayama 0 1 Omiya Ardija 0-0
229 Yenisey 2 2 Neftekhimik 1-2
220 Gamba Osaka 1 1 Sanfrecce Hiroshima 0-0
227 Tokushima Vortis 0 2 Ventforet Kofu 0-1
Saat 13:30
231 Jeju United 1 4 Sangju Sangmu 1-2
230 Gyeongnam 2 0 Seongnam 0-0
Saat 14:00
234 Gazovik Orenburg 2 2 Tambov 0-1
235 Motherwell 2 5 Celtic 1-2
232 Suwon Bluewings 0 1 Incheon United 0-0
239 Shaanxi Chang'an 3 4 Shijiazhuang Ever Bright 2-1
Saat 14:30
238 Qingdao Huanghai 4 0 Nei Mongol Zhongyou 1-0
237 Changchun Yatai 2 0 Guangdong South Tigers 1-0
236 Leeds United 1 1 Not. Forest 0-0
103 West Ham 0 5 Manchester City 0-1
Saat 14:35
243 Tianjin Teda 2 1 Hubei Zhongbo 0-0
241 Hebei CFFC 0 3 Shandong Luneng 0-0
Saat 15:00
244 Grimsby Town 1 1 Bradford City 0-0
246 Tom Tomsk 0 1 Rotor Volgograd 0-0
245 Vidar 1 0 Bryne 0-0
Saat 16:00
248 Baník Ostrava 4 2 Bohemians 1905 2-1
249 Clermont 1 1 Lens 0-0
253 Carlstad United 2 1 Nyköping 0-0
250 Brattvåg 2 1 Hødd 0-0
251 Górnik Zabrze 1 0 Raków Częstochowa 0-0
254 Gefle 3 3 Vasalund 1-2
252 St. Johnstone 2 2 Livingston 0-2
Saat 16:30
260 Viktoria Berlin 0 1 Arminia Bielefeld 0-1
261 Wacker Nordhausen 1 4 Erzgebirge Aue 1-1
262 Rosenborg 5 2 Tromsø 3-1
263 KFUM 3 0 Sandnes Ulf 2-0
259 Verl 2 1 Augsburg 2-0
258 Magdeburg 0 0 Freiburg 0-0
257 Kaiserslautern 2 0 Mainz 05 0-0
256 Drochtersen / Assel 0 5 Schalke 04 0-1
255 Alemannia Aachen 1 4 Leverkusen 0-2
Saat 17:00
321 Nizhny Novgorod 2 1 Fakel 1-1
322 Tekstilshchik 1 1 Shinnik 1-1
323 Hamilton Academical 2 0 Kilmarnock 1-0
324 Hearts 0 0 Ross County 0-0
325 Dundee FC 1 0 Ayr United 0-0
326 Inverness CT 2 1 Arbroath 1-1
327 Greenock Morton 4 1 Alloa Athletic 1-1
328 Queen of the South 1 1 Dunfermline Athletic 0-1
320 Mordovia Saransk 0 3 Baltika 0-2
315 Oulu 1 2 EIF 0-1
305 Solihull Moors 2 1 Aldershot Town 1-0
309 HJK 4 0 Lahti 3-0
308 Yeovil Town 1 1 Stockport County 1-0
307 Woking 1 0 Harrogate Town 1-0
306 Sutton United 2 2 Chorley 1-2
310 Honka 0 0 SJK 0-0
311 KuPS 2 0 Inter Turku 0-0
313 AC Kajaani 1 2 Jaro 0-1
314 MuSa 1 3 TPS 1-1
329 East Fife 1 1 Peterhead 1-1
330 Falkirk 6 0 Dumbarton 5-0
331 Forfar Athletic 1 0 Stranraer 0-0
343 Tvååker 1 0 Lindome 0-0
342 Assyriska Turabdin 1 0 Torns 1-0
341 Akropolis 4 3 Karlslund 2-2
312 Haukar 1 2 Magni 0-0
264 Gomel 3 4 Slutsksakhar 1-3
319 Florö 1 2 Kjelsås 0-0
318 Elverum 1 2 Sotra 0-1
317 Alta 2 0 Oppsal 1-0
344 Dynamo Kiev 1 2 Shakhtar 1-1
340 Halmstad 2 0 Dalkurd 2-0
332 Montrose 0 1 Airdrie United 0-0
333 Raith Rovers 5 2 Clyde 2-0
334 Albion Rovers 4 4 Cove Rangers 1-3
335 Annan Athletic 1 1 Elgin City 0-0
336 Cowdenbeath 1 0 Stirling Albion 0-0
337 Edinburgh City 2 1 Brechin City 1-0
338 Queen's Park 1 1 Stenhousemuir 0-0
339 Djurgården 4 0 Sirius 3-0
316 Stjørdals-Blink 1 0 Nardo 1-0
104 AFC Bournemouth 1 1 Sheffield United 0-0
273 Queens Park Rangers 1 1 Huddersfield Town 0-0
274 Sheffield Wednesday 2 0 Barnsley 1-0
275 West Bromwich 1 1 Millwall 0-0
276 Bolton 0 0 Coventry City 0-0
277 Bristol Rovers 0 0 Wycombe Wanderers 0-0
278 Fleetwood Town 2 1 AFC Wimbledon 0-1
279 Gillingham 1 2 Burton Albion 1-2
280 Ipswich Town 1 1 Sunderland 1-0
281 Milton Keynes Dons 1 0 Shrewsbury Town 0-0
105 Burnley 3 0 Southampton 0-0
272 Preston North End 3 0 Wigan Athletic 2-0
106 Crystal Palace 0 0 Everton 0-0
107 Watford 0 3 Brighton & Hove Albion 0-1
265 Birmingham City 1 1 Bristol City 0-0
266 Cardiff City 2 1 Luton Town 0-0
267 Charlton Athletic 3 1 Stoke City 1-1
268 Derby County 0 0 Swansea City 0-0
269 Fulham 2 0 Blackburn Rovers 1-0
270 Hull City 2 1 Reading 2-0
271 Middlesbrough 0 1 Brentford 0-0
282 Oxford United 1 0 Peterborough United 1-0
283 Portsmouth 2 0 Tranmere Rovers 1-0
293 Plymouth Argyle 1 0 Colchester United 0-0
300 Boreham Wood 2 2 Chesterfield 1-2
299 Barrow 2 0 Eastleigh 0-0
298 AFC Fylde 1 0 Ebbsfleet United 1-0
297 Walsall 1 1 Forest Green Rovers 0-1
296 Swindon Town 3 2 Carlisle United 0-0
295 Stevenage 0 1 Exeter City 0-0
294 Port Vale 1 1 Northampton Town 1-1
302 Dover Athletic 2 1 Wrexham 0-1
303 Halifax Town 1 0 Dagenham & Redbridge 1-0
301 Bromley 3 3 Torquay United 2-1
304 Maidenhead United 0 1 Hartlepool United 0-0
284 Rochdale 1 1 Doncaster Rovers 0-0
285 Rotherham United 0 2 Lincoln City 0-1
286 Southend United 1 3 Blackpool 0-3
287 Cambridge United 0 0 Newport County 0-0
288 Cheltenham Town 4 1 Scunthorpe United 0-0
289 Crawley Town 2 0 Salford City 1-0
290 Macclesfield Town 3 0 Leyton Orient 1-0
291 Mansfield Town 2 2 Morecambe 1-2
292 Oldham Athletic 1 2 Crewe Alexandra 1-2
Saat 17:15
345 Vendsyssel 0 3 Vejle 0-2
Saat 17:30
346 Santa Clara 0 2 Famalicão 0-1
Saat 18:00
354 Varzim 0 0 UD Oliveirense 0-0
347 SV Roeselare 1 1 Wilrijk 1-0
348 Admira 0 1 LASK 0-1
349 Rapid Viyana 2 1 Rheindorf Altach 2-1
350 Salzburg 5 2 Wolfsberger AC 2-1
351 Pribram 2 0 České Budějovice 2-0
352 Sigma Olomouc 1 1 Karviná 1-0
355 Gaz Metan Mediaş 1 0 Astra Ploieşti 0-0
356 Avangard Kursk 2 2 Spartak Moskova II 1-0
357 Khimki 3 0 Krasnodar II 2-0
Saat 18:30
131 Marsilya 0 2 Reims 0-0
358 Zagłębie Lubin 2 0 Arka Gdynia 1-0
Saat 18:45
359 Dnyapro 0 1 Dinamo Brest 0-1
360 Miedź Legnica 2 1 Chrobry Głogów 1-1
Saat 19:00
367 Torpedo Armavir 2 1 Chayka 1-0
368 Ružomberok 2 3 Žilina 0-3
369 GIF Sundsvall 1 1 Östersunds FK 1-0
370 Norrby 1 0 Degerfors 0-0
366 Krasnodar 1 0 Rubin Kazan 1-0
365 Dinamo Moskova 0 2 Zenit 0-1
364 Tychy 71 4 1 Odra Opole 1-1
362 Atlético Madrid 2 1 Juventus 2-1
361 KV Oostende 0 2 Club Brugge 0-0
Saat 19:20
371 Notts County 1 2 Barnet 1-1
Saat 19:30
377 Oleksandria 2 1 Olimpik Donetsk 1-0
372 Cobresal 0 1 Deportes Iquique 0-0
374 Ulm 0 2 Heidenheim 0-1
375 Würzburger Kickers 2 2 Weiche Flensburg 0-1
376 Groningen 1 3 Twente 0-0
378 Vorskla 3 2 Lviv 2-1
109 Tottenham 3 1 Aston Villa 0-1
Saat 20:00
383 Puszcza Niepołomice 1 2 Sandecja Nowy Sącz 0-1
380 Beşiktaş 2 2 Panathinaikos 2-0
381 Sivasspor 2 1 Fenerbahçe 2-0
389 Zemplín Michalovce 3 0 Senica 3-0
391 Basel 3 1 Servette 2-1
392 St. Gallen 2 3 Young Boys 1-2
387 Slovan Bratislava 4 0 Zlaté Moravce 1-0
386 Nitra 3 2 Sereď 1-0
388 Eintracht Northeim 2 1 Slávia TU Košice 0-1
382 GKS Bełchatów 3 0 Radomiak Radom 2-0
390 Lausanne Sports 4 0 Kriens 2-0
385 Farense 3 1 Casa Pia 1-1
379 Inter Zaprešic 2 2 Varaždin 2-1
384 Mafra 3 2 CD Cova Piedade 2-0
Saat 20:30
394 Slavia Prag 1 0 Slovan Liberec 1-0
395 Diósgyőr 1 2 Újpest 1-1
Saat 20:45
397 Excelsior 2 0 Utrecht II 0-0
396 Ajax 5 0 Emmen 1-0
Saat 21:00
121 Brest 1 1 Toulouse 1-0
400 Cobh Ramblers 0 1 Dundalk 0-0
120 Angers 3 1 Bordeaux 3-1
415 Celta Vigo 1 2 Lazio 1-2
124 Nice 2 1 Amiens SC 1-0
122 Dijon 1 2 Saint-Étienne 1-2
123 Montpellier 0 1 Rennes 0-1
406 Liverpool 3 1 Montevideo Wanderers 2-0
405 CA Juventud 1 2 River Plate 1-0
404 CFR Cluj 3 0 Hermannstadt 1-0
403 Gil Vicente 2 1 Porto 0-0
402 Nieciecza 2 0 Zagłębie Sosnowiec 0-0
401 Górnik Zabrze 1 0 Raków Częstochowa 0-0
399 AS Eupen 1 1 Waasland-Beveren 0-1
398 Cercle Brugge 1 3 Kortrijk 1-0
407 Rampla Juniors 1 1 Cerro Largo 1-1
Saat 21:30
409 Genk 0 2 Zulte-Waregem 0-1
411 Longford Town 3 1 Athlone Town 0-1
410 Parma 2 1 Sampdoria 1-1
408 Excelsior Virton 0 1 Union Saint-Gilloise 0-0
Saat 21:45
412 Willem II 0 2 Vitesse 0-0
Saat 22:00
414 Lokomotiva 4 1 Istra 1961 2-0
597 Univ. Chile 1 0 Deportivo Antofagasta 0-0
413 Guabirá 2 0 Always Ready 0-0
Saat 22:30
417 Valencia 1 1 Inter 1-0
416 Coritiba 2 0 Figueirense 0-0
Saat 23:00
421 Seattle Sounders 3 3 New England 1-2
420 São Paulo 3 2 Santos 0-1
419 Ceará 4 1 Chapecoense 1-0
422 Sportivo San Lorenzo 1 1 Deportivo Capiatá 0-0
Saat 23:30
423 Benfica 5 0 Paços de Ferreira 2-0

Maç Sonuçları

10 Ağustos 2019 Cumartesi günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.

Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig,  diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.