Tarih Kod |
Ev Sahibi | MS | Rakip | IY | ||
---|---|---|---|---|---|---|
03/09/2019 01:00 0 |
Morrinhos | 3 | 1 | Aparecida GO | 0-0 | |
03/09/2019 01:00 0 |
Coras de Nayarit | 1 | 1 | Atlético Bahía | 0-0 | |
03/09/2019 01:00 0 |
Deportivo Laferrere | 2 | 0 | General Lamadrid | 0-0 | |
03/09/2019 01:30 0 |
Estudiantes de Caseros | 1 | 0 | Agropecuario | 1-0 | |
03/09/2019 02:00 11917 |
Cerro Porteno | 2 | 0 | Club River Plate | 1-0 | |
03/09/2019 02:00 0 |
Imperatriz | 0 | 0 | Esporte Clube Juventude | 0-0 | |
03/09/2019 02:00 7750 |
Fluminense FC | 0 | 1 | Avai | 0-0 | |
03/09/2019 02:30 11244 |
Deportivo Nublense | 2 | 2 | Copiapo | 0-0 | |
03/09/2019 03:05 20281 |
Gimnasia Mendoza | 0 | 0 | Quilmes | 0-0 | |
03/09/2019 03:15 8169 |
Mushuc Runa | 1 | 1 | Macará | 1-1 | |
03/09/2019 03:45 0 |
Centauros | 0 | 1 | Fortaleza C.E.I.F. | 0-0 | |
03/09/2019 11:00 17728 |
Sakhalin | 0 | 2 | SKA-Energiya | 0-1 | |
03/09/2019 11:00 0 |
Universitatea Alexandria | 2 | 0 | Heniu Prundu Bârgăului | 0-0 | |
03/09/2019 11:30 0 |
İspanya U19 | 5 | 0 | İtalya U19 | 0-0 | |
03/09/2019 15:15 0 |
Gürcistan (K) | 0 | 1 | İtalya (K) | 0-1 | |
03/09/2019 15:30 0 |
Tzeirei Kafr Kanna | 0 | 1 | Elnahada Nazareth | 0-0 | |
03/09/2019 16:00 12877 |
Irtysh | 0 | 2 | Tom Tomsk | 0-1 | |
03/09/2019 17:00 20729 |
Tyumen | 0 | 1 | Yenisey | 0-0 | |
03/09/2019 17:00 0 |
Bulgaristan U19 | 1 | 2 | Makedonya U19 | 0-0 | |
03/09/2019 17:00 20528 |
Ukrayna (K) | 0 | 8 | Almanya (K) | 0-3 | |
03/09/2019 17:30 0 |
Kamerun (K) | 0 | 0 | Etiyopya (K) | 0-0 | |
03/09/2019 18:00 14884 |
Bosna Hersek (K) | 2 | 0 | Malta (K) | 0-0 | |
03/09/2019 18:00 14878 |
Slovenya (K) | 5 | 0 | Kosova (K) | 2-0 | |
03/09/2019 18:00 16359 |
Benešov | 2 | 1 | FK Pardubice | 0-0 | |
03/09/2019 18:15 19126 |
LSF | 1 | 4 | LFA | 0-0 | |
03/09/2019 18:15 19113 |
Djursland | 1 | 4 | VSK Århus | 0-0 | |
03/09/2019 18:15 19110 |
Fuglebakken KFUM | 0 | 3 | Viby | 0-0 | |
03/09/2019 18:15 19116 |
Herstedøster | 4 | 7 | HIK | 0-0 | |
03/09/2019 18:15 19118 |
Hillerød | 1 | 0 | Næstved | 0-0 | |
03/09/2019 18:15 19109 |
Otterup | 4 | 0 | Sydvest | 0-0 | |
03/09/2019 18:15 19123 |
KFUM Roskilde | 1 | 3 | HB Koge | 0-0 | |
03/09/2019 18:15 19119 |
Tarup-Paarup | 0 | 3 | Roskilde | 0-0 | |
03/09/2019 18:15 19112 |
Vejgaard B | 2 | 1 | Hobro | 0-0 | |
03/09/2019 19:00 0 |
Letonya (K) | 1 | 4 | İsveç (K) | 1-1 | |
03/09/2019 19:00 0 |
Blokhus | 0 | 2 | Middelfart | 0-0 | |
03/09/2019 19:00 14897 |
Avusturya (K) | 3 | 0 | Makedonya (K) | 3-0 | |
03/09/2019 19:00 14877 |
Rusya (K) | 4 | 0 | Estonya (K) | 2-0 | |
03/09/2019 19:00 14885 |
İsrail (K) | 0 | 3 | Danimarka (K) | 0-1 | |
03/09/2019 19:00 20506 |
Norveç (K) | 2 | 1 | İngiltere (K) | 0-1 | |
03/09/2019 19:30 6204 |
TuS Haltern | 2 | 2 | Wuppertaler SV | 0-2 | |
03/09/2019 20:00 0 |
Avusturya Lustenau II | 2 | 2 | Röthis | 0-0 | |
03/09/2019 20:00 14887 |
Beyaz Rusya (K) | 6 | 0 | Faroe Adaları (K) | 2-0 | |
03/09/2019 20:00 19125 |
FB | 2 | 3 | Vanløse | 0-0 | |
03/09/2019 20:00 19111 |
Marienlyst | 2 | 1 | Holstebro | 0-0 | |
03/09/2019 20:00 18965 |
İsviçre (K) | 4 | 0 | Litvanya (K) | 1-0 | |
03/09/2019 21:00 0 |
Gonçalense | 0 | 0 | Itaboraí | 0-0 | |
03/09/2019 21:00 0 |
Ponte Preta U20 | 0 | 2 | Vitória U20 | 0-0 | |
03/09/2019 21:00 14879 |
Hollanda (K) | 3 | 0 | Türkiye (K) | 1-0 | |
03/09/2019 21:00 11395 |
Forest Green Rovers | 3 | 2 | Southampton U21 | 1-1 | |
03/09/2019 21:00 11393 |
Bolton | 1 | 1 | Bradford City | 1-0 | |
03/09/2019 21:05 14888 |
Galler (K) | 2 | 2 | Kuzey İrlanda (K) | 1-1 | |
03/09/2019 21:30 0 |
Exmouth | 2 | 0 | Yate Town | 0-0 | |
03/09/2019 21:30 0 |
İrlanda Cumhuriyeti (K) | 2 | 0 | Karadağ (K) | 1-0 | |
03/09/2019 21:30 11399 |
AFC Wimbledon | 0 | 2 | Brighton U21 | 0-0 | |
03/09/2019 21:30 18559 |
Sacachispas F.C. | 2 | 3 | Colegiales | 0-0 | |
03/09/2019 21:30 11391 |
Northampton Town | 0 | 2 | Peterborough United | 0-2 | |
03/09/2019 21:30 11396 |
Crewe Alexandra | 1 | 3 | Burton Albion | 0-3 | |
03/09/2019 21:30 11397 |
Blackpool | 5 | 1 | Morecambe | 2-1 | |
03/09/2019 21:30 18966 |
Belçika (K) | 6 | 1 | Hırvatistan (K) | 2-0 | |
03/09/2019 21:45 0 |
St Neots Town | 3 | 1 | Godmanchester Rovers | 0-0 | |
03/09/2019 21:45 0 |
Hassocks | 2 | 3 | Chipstead | 0-0 | |
03/09/2019 21:45 0 |
AFC Croydon Athletic | 0 | 1 | Herne Bay | 0-0 | |
03/09/2019 21:45 0 |
Leighton Town | 2 | 1 | Thame | 0-0 | |
03/09/2019 21:45 0 |
Oxford United | 2 | 1 | Norwich U21 | 0-0 | |
03/09/2019 21:45 0 |
Ely City | 0 | 4 | Wisbech Town | 0-0 | |
03/09/2019 21:45 0 |
South Normanton Athletic | 1 | 0 | Long Eaton United FC | 0-0 | |
03/09/2019 21:45 0 |
Sherwood Colliery | 0 | 1 | Loughborough Dynamo | 0-0 | |
03/09/2019 21:45 0 |
Newcastle Town | 1 | 2 | Kidsgrove Athletic | 0-0 | |
03/09/2019 21:45 0 |
Marine | 3 | 0 | Padiham | 0-0 | |
03/09/2019 21:45 0 |
West Didsbury & Chorlton | 2 | 3 | Stalybridge Celtic | 0-0 | |
03/09/2019 21:45 0 |
Glossop North End FC | 3 | 1 | Eccleshill United | 0-0 | |
03/09/2019 21:45 0 |
Mossley | 2 | 3 | Widnes | 0-0 | |
03/09/2019 21:45 0 |
Hebburn Town | 0 | 4 | Pontefract Collieries | 0-0 | |
03/09/2019 21:45 0 |
Morpeth Town | 3 | 2 | Brighouse Town | 0-0 | |
03/09/2019 21:45 0 |
Goole | 1 | 4 | Dunston UTS | 0-0 | |
03/09/2019 21:45 0 |
AFC Mansfield | 2 | 1 | Heanor Town | 0-0 | |
03/09/2019 21:45 0 |
Ware | 2 | 1 | FC Romania | 0-0 | |
03/09/2019 21:45 0 |
Slough Town | 2 | 0 | Hemel Hempstead Town | 2-0 | |
03/09/2019 21:45 0 |
Brentwood Town | 2 | 1 | Harlow Town | 0-0 | |
03/09/2019 21:45 0 |
AFC Stoneham | 1 | 3 | Winchester City | 0-0 | |
03/09/2019 21:45 11386 |
Accrington Stanley | 2 | 1 | Fleetwood Town FC | 0-0 | |
03/09/2019 21:45 8772 |
Eastleigh | 2 | 0 | Boreham Wood | 1-0 | |
03/09/2019 21:45 11410 |
Exeter City | 1 | 0 | Cheltenham Town | 1-0 | |
03/09/2019 21:45 8786 |
Gateshead | 1 | 0 | Spennymoor Town | 1-0 | |
03/09/2019 21:45 11406 |
Gillingham | 2 | 3 | Colchester United | 1-1 | |
03/09/2019 21:45 11400 |
Grimsby Town | 1 | 2 | Scunthorpe United | 0-1 | |
03/09/2019 21:45 8782 |
Guiseley | 0 | 0 | York City | 0-0 | |
03/09/2019 21:45 8770 |
Harrogate Town | 2 | 0 | Chorley | 1-0 | |
03/09/2019 21:45 11405 |
Ipswich Town | 2 | 1 | Tottenham Hotspur U21 | 0-1 | |
03/09/2019 21:45 8793 |
Dulwich Hamlet | 0 | 1 | Maidstone United | 0-0 | |
03/09/2019 21:45 8777 |
Dover Athletic | 1 | 1 | Ebbsfleet United | 0-1 | |
03/09/2019 21:45 8794 |
Dorking Wanderers | 1 | 0 | Chippenham Town | 0-0 | |
03/09/2019 21:45 8788 |
St. Albans City | 2 | 3 | Wealdstone | 1-1 | |
03/09/2019 21:45 8768 |
Barrow | 0 | 1 | Hartlepool United | 0-0 | |
03/09/2019 21:45 8790 |
Bath City | 3 | 0 | Hampton & Richmond | 1-0 | |
03/09/2019 21:45 8781 |
Bradford (Park Avenue) | 0 | 3 | Farsley Celt | 0-0 | |
03/09/2019 21:45 8791 |
Concord Rangers | 2 | 2 | Braintree Town | 0-1 | |
03/09/2019 21:45 8776 |
Chesterfield | 2 | 3 | Halifax Town | 0-2 | |
03/09/2019 21:45 11394 |
Coventry City | 0 | 0 | Walsall | 0-0 | |
03/09/2019 21:45 11388 |
Doncaster Rovers FC | 3 | 1 | Lincoln City | 0-1 | |
03/09/2019 21:45 8779 |
Kettering Town | 0 | 2 | Boston United | 0-0 | |
03/09/2019 21:45 8784 |
Kidderminster Harriers | 1 | 3 | Brackley Town | 1-2 | |
03/09/2019 21:45 11411 |
Stevenage | 0 | 3 | Milton Keynes Dons | 0-1 | |
03/09/2019 21:45 8773 |
Stockport County | 2 | 1 | AFC Fylde | 2-0 | |
03/09/2019 21:45 8785 |
AFC Telford United | 4 | 3 | Gloucester City | 1-2 | |
03/09/2019 21:45 8789 |
Tonbridge Angels | 3 | 2 | Dartford | 2-1 | |
03/09/2019 21:45 8792 |
Welling United | 0 | 0 | Eastbourne Borough | 0-0 | |
03/09/2019 21:45 8778 |
Woking | 1 | 1 | Torquay United | 0-0 | |
03/09/2019 21:45 8774 |
Wrexham | 2 | 2 | Maidenhead United | 1-1 | |
03/09/2019 21:45 8775 |
Yeovil Town | 1 | 0 | Sutton United | 0-0 | |
03/09/2019 21:45 8796 |
Slough Town | Hemel Hempstead Town | - | |||
03/09/2019 21:45 8787 |
Southport | 2 | 1 | Altrincham | 2-0 | |
03/09/2019 21:45 8771 |
Notts County | 0 | 0 | Solihull Moors | 0-0 | |
03/09/2019 21:45 11398 |
Leyton Orient | 2 | 0 | Southend United | 1-0 | |
03/09/2019 21:45 11403 |
Macclesfield Town | 2 | 1 | Newcastle United U21 | 1-0 | |
03/09/2019 21:45 8795 |
Oxford City | 0 | 0 | Weymouth | 0-0 | |
03/09/2019 21:45 11389 |
Plymouth Argyle | 1 | 1 | Bristol Rovers | 1-1 | |
03/09/2019 21:45 11404 |
Port Vale | 2 | 1 | Shrewsbury Town | 0-1 | |
03/09/2019 21:45 11407 |
Portsmouth | 1 | 0 | Crawley Town | 0-0 | |
03/09/2019 21:45 11401 |
Salford City | 2 | 0 | Aston Villa U21 | 0-0 | |
03/09/2019 21:45 8780 |
King's Lynn Town | 3 | 2 | Alfreton Town | 2-0 | |
03/09/2019 22:30 0 |
Atlético Furrial | 0 | 4 | Carabobo | 0-2 | |
03/09/2019 22:30 0 |
Santos U20 | 0 | 0 | Corinthians U20 | 0-0 | |
03/09/2019 23:05 19134 |
Nueva Chicago | 1 | 1 | CA Platense | 0-0 |
3 Eylül 2019 Salı günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.
Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig, diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.
UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.