MAÇ SONUÇLARI

Tarih :
Tarih
Kod
Ev Sahibi MS Rakip IY
06/09/2020
00:00
170506
New York RB II 0 3 Pittsburgh Riverhounds 0-1
06/09/2020
00:00
179307
Guadalupe F.C. 2 3 Herediano 2-1
06/09/2020
00:00
179318
Grecia 2 3 Alajuelense 1-0
06/09/2020
00:00
198719
Municipal 2 1 Guastatoya 0-1
06/09/2020
00:30
178331
LDU Portoviejo 1 1 LDU Quito 1-1
06/09/2020
00:30
199607
Club Libertad 5 2 Guaireña 1-2
06/09/2020
01:00
172452
SC Corinthians 2 2 Botafogo 1-1
06/09/2020
01:00
173400
Vila Nova 1 0 Santa Cruz 1-0
06/09/2020
01:00
171880
Operário PR 1 2 Guarani 1-1
06/09/2020
01:00
172454
Pumas UNAM 4 1 Puebla 2-1
06/09/2020
01:00
171889
Sampaio Corrêa 1 0 América Mineiro 0-0
06/09/2020
01:30
185778
Santiago Wanderers 2 0 Curicó Unido 2-0
06/09/2020
02:00
170435
Charlotte Independence 3 1 Carolina RailHawks 2-0
06/09/2020
02:00
170487
Indy Eleven 1 3 Louisville City 1-3
06/09/2020
02:00
170451
Hartford Athletic 2 1 Loudoun United 1-1
06/09/2020
02:30
170475
Miami FC 1 1 Charleston Battery 0-0
06/09/2020
03:00
172459
Ceara FC 0 1 Santos FC 0-1
06/09/2020
03:00
174006
Orlando City 1 1 Atlanta United 1-0
06/09/2020
03:00
170521
Memphis 901 1 1 Birmingham Legion 1-0
06/09/2020
03:00
172457
Atlas 1 0 Cruz Azul 0-0
06/09/2020
03:00
199603
Olimpia Asuncion 4 0 Club Nacional 1-0
06/09/2020
03:00
170445
Colorado Springs 0 0 OKC Energy 0-0
06/09/2020
03:00
178363
Macará 1 0 El Nacional 1-0
06/09/2020
03:00
171882
Brasil de Pelotas 2 1 Náutico 1-0
06/09/2020
03:00
174002
Houston Dynamo 2 1 Sporting KC 0-1
06/09/2020
04:00
176856
Real Estelí F.C. 1 0 Diriangén F.C 1-0
06/09/2020
04:00
170495
Austin Bold 1 1 Tulsa Roughnecks 0-1
06/09/2020
04:00
170473
San Antonio 3 2 Rio Grande Valley 3-1
06/09/2020
04:30
179200
Whitecaps 3 2 Toronto 1-1
06/09/2020
04:30
197502
El Paso Locomotive 3 2 New Mexico United 1-2
06/09/2020
05:00
172464
CF Tigres UANL 1 3 Guadalajara 0-1
06/09/2020
05:00
176862
Managua F.C 1 2 Walter Ferreti 1-2
06/09/2020
05:00
170498
Los Angeles Blues 1 2 LA Galaxy II 0-2
06/09/2020
05:00
179322
Pérez Zeledón 0 2 Santos de Guápiles 0-1
06/09/2020
05:00
170515
Reno 1868 7 1 Portland Timbers II 4-0
06/09/2020
05:30
170474
Las Vegas Lights 0 2 Phoenix Rising 0-0
06/09/2020
05:30
172467
Tucson 2 2 Richmond Kickers 2-1
06/09/2020
05:30
173990
SJ Earthquakes 1 1 Colorado Rapids 0-0
06/09/2020
07:00
197900
Brisbane Roar II 1 2 Moreton Bay United 1-2
06/09/2020
07:30
172471
Broadmeadow Magic 3 0 Adamstown Rosebuds 3-0
06/09/2020
07:30
172472
Maitland FC 1 2 Charlestown Azzurri 1-2
06/09/2020
07:30
172468
Valentine Phoenix 2 2 Weston Workers 2-2
06/09/2020
07:30
172469
Newcastle Olympic 6 2 Lake Macquarie City FC 6-2
06/09/2020
07:30
172473
South Coast Wolves 2 0 Blacktown City Demons 2-0
06/09/2020
07:30
172470
Lambton Jaffas FC 3 1 Edgeworth Eagles 3-1
06/09/2020
08:00
172475
Rockdale City Suns 1 3 Western Sydney W. II 1-3
06/09/2020
08:00
172476
Sydney University (K) 4 2 Football NSW Institute (K) 4-2
06/09/2020
09:00
156396
Grulla Marioka 2 0 Gainare Tottori 2-0
06/09/2020
10:00
156713
Azul Claro Numazu 1 1 Gifu 1-1
06/09/2020
10:00
197898
Brisbane City 1 4 Brisbane Olympic 1-4
06/09/2020
11:00
156584
YSCC 0 0 Imabari 0-0
06/09/2020
11:15
172503
Uničov 3 1 Odra Petřkovice 2-1
06/09/2020
11:30
172526
Šamorín 0 1 FK Košice 0-0
06/09/2020
11:30
172524
Petržalka 3 2 Púchov 1-0
06/09/2020
11:30
187811
Gangwon 2 3 Incheon United 0-0
06/09/2020
12:00
156762
Kamatamare Sanuki 0 1 Kataller Toyama 0-1
06/09/2020
12:00
156581
Blaublitz Akita 0 0 Cerezo Osaka U23 0-0
06/09/2020
13:00
111793
Anyang 2 1 Seoul E-Land 0-1
06/09/2020
13:00
134143
Machida Zelvia 4 2 Ryūkyū 4-0
06/09/2020
13:00
134186
Mito Hollyhock 1 2 Tochigi 1-0
06/09/2020
13:00
111677
Suwon City 2 2 Chunnam Dragons 1-1
06/09/2020
13:00
187807
Ulsan 1 1 Gwangju 0-1
06/09/2020
13:00
111686
Daejeon Citizen 1 0 Bucheon 1995 0-0
06/09/2020
13:00
172579
Tianjin Teda 1 2 Chongqing Lifan 0-2
06/09/2020
13:15
172582
SBV Excelsior 4 6 Almere City 3-4
06/09/2020
13:40
174735
Zagłębie Sosnowiec 3 0 Tychy 71 0-0
06/09/2020
14:00
172592
Lindome 2 1 Skövde AIK 1-0
06/09/2020
14:00
182531
Brentford 1 1 Wycombe Wanderers 1-0
06/09/2020
14:00
171755
Vålerenga II 3 1 Florö 2-1
06/09/2020
14:00
199745
Hamburger SV II 1 1 LSK Hansa 0-0
06/09/2020
14:00
174763
Akademisk Bo 2 1 B 73 Slagelse 1-0
06/09/2020
14:00
174771
Avarta 0 1 LFA 0-0
06/09/2020
14:30
172665
Optik Rathenow 1 1 Babelsberg 0-1
06/09/2020
14:30
172666
Bischofswerdaer FV 0 2 Lokomotive Leipzig 0-1
06/09/2020
14:30
171561
Energie Cottbus 0 2 Germania Halberstadt 0-1
06/09/2020
14:30
172667
Luckenwalde 2 5 BFC Dynamo 0-3
06/09/2020
14:30
174752
Holbaek 0 3 B 93 0-0
06/09/2020
14:30
172664
Tennis Borussia 1 2 FC Viktoria Berlin 1-1
06/09/2020
15:00
150589
Sandvikens IF 2 2 IFK Luleå 1-1
06/09/2020
15:00
157063
Österlen 3 1 Karlshamn 1-0
06/09/2020
15:00
172514
Schott Mainz 4 2 Eintracht Stadtallendorf 0-2
06/09/2020
15:00
197944
Khimik Svetlogorsk 2 2 FC Arsenal Dzerzhinsk 2-0
06/09/2020
15:00
150535
Täby 0 0 Nyköping 0-0
06/09/2020
15:00
195661
Oberneuland 0 2 Havelse 0-0
06/09/2020
15:00
172515
Oskarshamns AIK 2 2 Utsikten 0-1
06/09/2020
15:00
172721
Egersunds 4 0 Asker 1-0
06/09/2020
15:00
199746
Altona 93 1 2 Phönix Lübeck 1-1
06/09/2020
15:00
150476
Sollentuna United 3 1 IF Karlstad 2-1
06/09/2020
15:00
172513
Hubei Zhongbo 2 2 Beijing Guoan 0-2
06/09/2020
15:00
172516
Eskilsminne 3 0 Qviding FIF 2-0
06/09/2020
15:00
150528
Berga 0 1 Tegs 0-1
06/09/2020
15:00
172517
Motala 0 0 Lund 0-0
06/09/2020
15:00
199747
St. Pauli II 3 1 Heider SV 0-0
06/09/2020
15:30
165684
Umeå 1 1 Brage 0-0
06/09/2020
15:30
172679
Münsingen 1 1 Stade Nyonnais 1-1
06/09/2020
16:00
199748
Drochtersen / Assel 1 2 Teutonia Ottensen 0-1
06/09/2020
16:00
157117
Kristianstad 2 0 Husqvarna 0-0
06/09/2020
16:00
199673
TuS RW Koblenz 0 2 Bayern Alzenau 0-2
06/09/2020
16:00
172722
Assyriska Turabdin 2 2 Linköping City 1-2
06/09/2020
16:00
195662
VfB Oldenburg 1 0 HSC Hannover 1-0
06/09/2020
16:00
172723
Landskrona 1 0 Trollhättan 0-0
06/09/2020
16:00
172717
Andorra 0 1 Faroe Adaları 0-1
06/09/2020
16:00
171762
Sotra 2 1 Arendal 1-0
06/09/2020
16:00
172716
Galler 1 0 Bulgaristan 0-0
06/09/2020
16:30
191604
El Entag El Harby 3 0 Tanta 1-0
06/09/2020
17:00
189445
Gornik Leczna 2 0 Resovia Rzeszów 1-0
06/09/2020
17:00
172520
Röthis 2 2 Rotenberg 0-1
06/09/2020
17:00
172521
RB Bragantino 1 2 Palmeiras 0-0
06/09/2020
17:00
171885
Chapecoense 1 0 Avai 0-0
06/09/2020
17:00
171753
Kjelsås 1 1 Tromsdalen 0-1
06/09/2020
17:00
171765
Rosenborg II 2 0 Odd Grenland II 1-0
06/09/2020
17:00
171746
Chemnitzer FC 3 2 Union Fürstenwalde 2-1
06/09/2020
17:00
185772
Deportivo Antofagasta 2 2 Audax Italiano 1-0
06/09/2020
17:00
164239
Wals-Grünau 2 0 Seekirchen 1-0
06/09/2020
17:45
172733
Den Bosch 2 1 Dordrecht 0-1
06/09/2020
18:00
185805
Barnechea 3 1 Copiapo 1-1
06/09/2020
18:00
164155
Telfs 1 2 Imst 1-1
06/09/2020
18:00
185622
Puerto Montt 0 0 CSD Rangers 0-0
06/09/2020
18:30
165603
Västerås SK 1 0 Dalkurd 0-0
06/09/2020
18:30
172817
Jaro 2 2 Gnistan 1-1
06/09/2020
18:30
199638
Boston River 0 0 Fenix 0-0
06/09/2020
19:00
172849
Macaristan 2 3 Rusya 0-2
06/09/2020
19:00
191605
Al Masry 1 1 ENPPI 0-1
06/09/2020
19:00
172850
İrlanda Cumhuriyeti 0 1 Finlandiya 0-0
06/09/2020
19:00
185812
Cobreloa 0 1 Deportes Santa Cruz 0-1
06/09/2020
19:00
191617
El Gouna 2 1 Pyramids 0-1
06/09/2020
19:00
172851
Slovenya 1 0 Moldova 1-0
06/09/2020
20:00
185785
Univ. Chile 1 1 CSD Colo-Colo 0-1
06/09/2020
20:00
179325
Cartaginés 4 0 San Carlos 1-0
06/09/2020
20:00
198721
Malacateco 1 2 Santa Lucía 1-2
06/09/2020
21:00
172954
Helmond Sport 0 2 NAC Breda 0-1
06/09/2020
21:00
199637
Danubio 0 0 Defensor Sporting 0-0
06/09/2020
21:15
178311
Delfin 2 1 Club Deportivo Cuenca 0-1
06/09/2020
21:30
173421
Ypİranga Erechim 2 0 Tombense 0-0
06/09/2020
21:30
191602
Zamalek 1 0 El Geish 0-0
06/09/2020
21:30
23346
San Marino U21 0 1 Yunanistan U21 0-1
06/09/2020
21:45
172960
İsviçre 1 1 Almanya 0-1
06/09/2020
21:45
172961
İspanya 4 0 Ukrayna 3-0
06/09/2020
21:45
172963
Kosova 1 2 Yunanistan 0-1
06/09/2020
21:45
172962
Sırbistan 0 0 Türkiye 0-0
06/09/2020
21:45
172964
Malta 1 1 Letonya 1-1
06/09/2020
22:00
172958
Internacional 2 2 Bahia FC 1-1
06/09/2020
22:00
172959
Sao Paulo 3 1 Fluminense FC 0-1
06/09/2020
22:00
198716
Deportivo Sanarate 1 1 Sacachispas 0-0
06/09/2020
22:00
173408
Criciuma E.C. 1 1 Volta Redonda F.C 1-1
06/09/2020
22:00
173415
Boa 0 1 Brusque 0-0
06/09/2020
23:00
179315
Jicaral 0 2 Limón 0-0
06/09/2020
23:15
199635
Deportivo Maldonado 1 0 Progreso 0-0
06/09/2020
23:30
178332
Aucas 3 1 Guayaquil City F.C. 2-1

Maç Sonuçları

6 Eylül 2020 Pazar günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.

Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig,  diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.