MAÇ SONUÇLARI

Tarih :
7 EYLÜL CUMARTESİ
Kod - Ev Sahibi Rakip IY
Saat 00:45
8806 MS Sao Bento SP 0 0 Figueirense 0-0
Saat 01:00
21126 MS Martinik 1 1 Tri Tobago 1-0
Saat 03:00
11216 MS Barnechea 0 1 Deportes Magallanes 0-1
Saat 03:05
20755 MS Deportivo Moron 1 1 Belgrano 1-0
Saat 03:30
11536 MS ABD 0 3 Meksika 0-1
17357 MS Brezilya 2 2 Kolombiya 1-2
Saat 04:00
11924 MS Carlos Man 1 0 CD Usmp 1-0
Saat 05:00
17358 MS Kosta Rika 1 2 Uruguay 0-1
Saat 08:00
12207 MS SKA-Khabaro. 1 0 Avangard Kur 0-0
Saat 12:00
11773 MS V-Varen 1 0 Fukuoka 0-0
11769 MS Yokohama 3 2 Ventforet 1-1
Saat 13:00
11740 MS Niigata 2 1 JEF United 2-0
11755 MS Omiya Ardija 1 1 Machida Z 0-1
11758 MS FC Ryukyu 2 1 Kagoshima United 1-1
11737 MS Gifu 0 0 Tochigi 0-0
11749 MS Kashiwa 3 4 M Yamagata 0-2
Saat 14:00
9583 MS Vidar 2 2 Brattvag 1-1
9410 MS Lindome 3 0 Torns IF 1-0
20515 MS MK Dons 2 1 Wimbledon 2-0
9409 MS Vejgaard BK 1 5 Akademisk Bo 1-3
Saat 14:30
11319 MS Inner Mongolia Zhongyou F 0 2 Heilongjiang 0-0
11295 MS Shanghai S 0 1 Guizhou Hengfeng FC 0-1
11276 MS Changchun Y 1 2 Xinjiang Tianshan Leopard 1-1
20514 MS Doncaster 2 1 Rotherham 0-1
Saat 14:45
9463 MS FA 2000 1 3 Hallerup 0-2
Saat 15:00
12188 MS Nizhny Novgo 1 0 Torpedo 0-0
9475 MS Lunds BK 0 2 Landskrona 0-2
11972 MS Blekitni Sta 2 1 Gryf Wejherowo 0-0
9474 MS Eskilsminne 0 1 Ljungskile 0-1
9489 MS TUS Haltern 1 3 1. FC Cologne II 1-1
9476 MS BK Forward 1 3 Sollen Utd 1-0
12194 MS Shinnik Yar. 2 1 Tom Tomsk 1-0
9509 MS Offenbacher 0 0 Pirmasens 0-0
9472 MS Brabrand 2 2 Sydvest 2-2
9505 MS FC Giessen 0 0 Astoria W 0-0
9478 MS Rovaniemen P 3 2 J. Bollklubb 2-2
9486 MS Werder Bremen II 3 1 VfB Oldenburg 1-0
9504 MS Bahlinger 1 3 Steinb. 1921 0-0
9507 MS 1921 Aalen 0 0 Rot-Weiss Ko 0-0
9496 MS Schweinfurt 2 0 Memmingen 1-0
12184 MS Chertanovo 2 2 Neftekhimik 1-1
9492 MS Fortuna Düsseldorf II 0 4 SC Verl 0-1
9500 MS Schalding 3 2 V Aschaffen. 1-2
9487 MS Wuppertaler 1 2 Wattenscheid 0-0
9493 MS Dortmund (A) 3 0 VfB Homberg 1-0
9491 MS A. Aachen 3 2 Rodinghausen 1-1
9497 MS Türkgücü 4 1 Rosenheim 2-0
9494 MS Sportfreunde 0 2 Oberhausen 0-0
9490 MS Fortuna Köln 0 1 Bonner 0-0
9499 MS Greuther Furth II 1 3 Illertissen 0-1
20505 MS Airdrieonian 3 2 Bohemians 1-1
9495 MS Eichstatt 0 1 Bayreuth 0-1
9473 MS Tvaakers 0 2 IFK Varnamo 0-2
9501 MS Wacker Burg. 3 2 Augsburg II 1-0
9471 MS Middelfart 5 1 Thisted 1-1
9485 MS Lubeck 2 0 W.Flensburg 0-0
9470 MS Bk Frem 3 2 Bronshoj 1-0
9506 MS Elversberg 2 3 Homburg-Saar 1-2
9477 MS V Essinge 2 1 Bodens Bk 2-0
9488 MS SV Bergisch Gladbach 09 1 5 Lippstadt 08 0-5
9508 MS B Alzenau 0 3 Mainz 05 II 0-1
Saat 15:30
12615 MS Osmaniyespor 1 2 Karacabey Belediyespor 0-1
12577 MS Yomraspor 0 0 Tokatspor 0-0
Saat 15:45
9532 MS Chojniczanka 1 3 Stomil Ols. 1-1
Saat 16:00
22467 MS Brescia 3 2 Frosinone 2-0
12220 MS Spartak-2 M. 0 3 Krasnodar II 0-1
12604 MS Kemerspor 2003 1 3 Turgutluspor 0-2
9522 MS Kosova 2 1 Çekya 1-1
11964 MS Stal Rzeszow 1 1 Katowice 1-0
9479 MS VIFK 4 2 Js Hercules 3-1
9530 MS Carlstad Utd 3 3 Rynninge 1-1
12618 MS Altındağ Belediyespor 3 3 Muğlaspor 1-2
12582 MS 68 Yeni Aksaray Belediye 1 2 Serik Belediyespor 1-0
12588 MS Çankaya FK 0 0 Düzcespor 0-0
9529 MS Skovshoved 1 1 Avarta 1-1
12601 MS Erbaaspor 1 0 Büyükçekmece Tepecikspor 1-0
Saat 16:30
9550 MS Penybont 1 6 Bala Town FC 1-5
12584 MS Çatalcaspor 1 1 Sultanbeyli Belediyespor 0-1
12608 MS Karşıyaka 1 2 Kozanspor 1-1
12624 MS Darıca Gençlerbirliği 0 1 Halide Edip Adıvarspor 0-0
9549 MS Aberystwyth 1 2 Broughton 0-1
12602 MS Erokspor 3 0 Cizrespor 1-0
9551 MS Barry Utd 0 0 Caernarfon 0-0
12592 MS Kızılcabölükspor 3 5 Artvin Hopaspor 1-4
12610 MS 1877 Alemdağ Spor 1 0 Ofspor 1-0
9548 MS Carmarthen 2 2 Card Metro Ü 1-1
12589 MS Şile Yıldızspor 0 0 Silivrispor 0-0
12628 MS Bayrampaşaspor 0 1 Gölcükspor 0-0
Saat 17:00
9609 MS Drochtersen 0 5 Wolfsburg II 0-2
20548 MS Cheltenham 4 2 Stevenage 1-0
11429 MS Pepo Lappeen 4 2 Vantaan Jalk 3-1
20502 MS Stenhousemur 1 1 TNS 0-0
9622 MS Hungerford 1 2 Albans City 1-0
9630 MS Braintree 2 1 Dulwich 0-1
11826 MS Coleraine FC 5 0 Dungannon S 0-0
20522 MS Plymouth 2 2 Oldham 1-1
9614 MS Gloucester 2 1 Darlington 1-1
20560 MS Boreham Wood 3 1 Dover 2-1
9627 MS Maidst. Utd 2 2 Hav&Waterloo 1-0
9621 MS Farsley Celt 3 2 Kettering 1-0
9624 MS Weymouth 1 0 Welling Utd 0-0
9715 MS Corinthians 2 2 Ceara CE 2-0
9603 MS SV Ried II 4 0 Stadl-Paura 2-0
20497 MS Dundee Utd 0 0 Arbroath 0-0
9617 MS Chester 3 1 Guiseley 2-0
12355 MS Real Sociedad B 2 0 CD Guijuelo 1-0
20558 MS Sutton utd 1 1 Notts County 1-0
22463 MS Cluj 0 1 Karpaty Lviv 0-1
20552 MS Aldershot 1 2 Barrow 0-1
20498 MS Inverness 3 1 G. Morton 2-0
20519 MS Bristol Rov 3 3 Accrington 2-2
11839 MS Glentoran 2 1 Larne FC 1-1
20509 MS Raith Rovers 2 0 Falkirk 1-0
20521 MS Grimsby Town 0 2 Crewe 0-0
20517 MS Coventry 3 2 Blackpool 2-2
9598 MS Wiener Viktoria 0 1 ASV Drassburg 0-0
9620 MS Boston Utd 2 1 Bradford P A 0-0
20549 MS Mansfield 2 0 Scunthorpe 1-0
12214 MS FC Mordovia Saransk 1 2 Vladivostok 1-0
20501 MS Wrexham 1 1 Ayr United 0-0
20510 MS Dunfermline 1 2 Alloa 1-1
9623 MS Chippenham 2 1 Tonbridge 1-0
20555 MS Torquay 4 2 Harrogate 0-1
9618 MS Alfreton 3 2 Curzon Ashto 2-0
20504 MS Kelty Hearts FC 1 1 Soli. Moors 1-0
20556 MS Bromley 2 1 Chesterfield 1-0
9576 MS Grorud IL 1 1 Sotra SK 0-0
9612 MS Spennymoor 2 2 Kings Lynn 1-0
9629 MS H Hempstead 2 0 Chelmsford C 0-0
11987 MS Czestochowa 0 0 S. Stalowa 0-0
8802 MS Botafogo 0 0 America MG 0-0
20503 MS Montrose 0 2 P. Thistle 0-1
9574 MS Baerum 1 4 Kjelsas 0-1
20516 MS Fleetwood 2 1 Oxford 1-1
20526 MS Wycombe 3 1 Lincoln City 2-0
20550 MS Leyton Orie 1 3 Swindon Town 0-3
9632 MS East.Borough 0 2 Slough Town 0-1
20557 MS Chorley 3 0 Stockport 2-0
20527 MS Tranmere 2 2 Gillingham 0-2
9611 MS Altringham 5 0 Leamington 2-0
20524 MS Cambridge 0 1 Forest Green 0-0
11843 MS Institute FC 0 6 Crusaders FC 0-2
9608 MS SSV Jeddeloh II 4 2 Holstein Kiel II 3-1
20561 MS Halifax Town 0 2 Yeovil Town 0-1
9628 MS Dartford 3 4 Dorking Wand 2-2
9613 MS Brackley 1 1 Telford 1-1
11829 MS Ballymena U 4 0 Warrenpoint 1-0
20523 MS Morecambe 2 2 Salford cty 0-1
11849 MS Knockbreda FC 2 2 Harland And Wolff Welders -
19143 MS SC Imst 1933 3 1 SVG Reichenau 0-0
2762 MS Forfar 1 2 East Fife 1-0
9616 MS York City 1 1 Southport 1-1
9626 MS Billericay 1 1 Bath City FC 1-1
20547 MS Macclesfield 1 1 Crawley Town 1-0
20554 MS Ebbsfleet 1 1 Eastleigh 1-0
20508 MS Clyde Bank 3 2 Queen Of S. 0-1
9610 MS TSV Aubstadt 1 1 Nürnberg (A) 1-0
20520 MS Carlisle 1 3 Exeter City 0-1
14680 MS Odds BK II 2 1 Elverum 1-1
20500 MS ST Mirren U21 1 0 Stirling Alb 0-0
9625 MS Hampton&Rich 2 3 C Rangers 1-1
12280 MS Deportivo 0 1 Albacete 0-0
20546 MS Bradford 2 1 Northampton 0-1
11824 MS Cliftonville 0 1 Linfield FC 0-0
20525 MS Newport 1 0 Port Vale 0-0
22409 MS STOR/BLINK 3 1 Moss 2-0
20499 MS Formartine United 0 3 Glenavon FC 0-1
9615 MS Blyth Spart 1 1 Kidd.minster 0-0
20553 MS Maidenhead 0 1 Dagenham&Red 0-0
9593 MS EIF 2 3 Mypa Mylly. 2-1
9631 MS Wealdstone 1 0 Oxford City 0-0
20551 MS Colchester 0 0 Walsall 0-0
11545 MS Botsvana 0 0 Malavi 0-0
9713 MS Vasco Da Gam 0 2 Bahia BA 0-0
Saat 17:30
22465 MS FC Dinamo Brest 1 2 Jagiellonia Bialystok 0-0
9635 MS SV Stripfing 3 0 SC Team Wie 2-0
11983 MS Legionovia 0 2 Widzew Lodz 0-0
Saat 18:00
22245 MS AL Wahda FC 1 1 FC Baniyas 1-0
21319 MS CA Bizertin 1 1 Club S Hammam-Lif 0-0
12193 MS Fakel 1 1 Y Krasnoyars 1-1
20586 MS SCR Altach Youth 0 3 FC Lauterach 0-1
11205 MS KVC Westerlo 2 0 Kfco Beersch 1-0
12350 MS Club Haro Deportivo 1 1 CF Burgos 1-0
11971 MS RKS Garbarnia Krakow 0 0 Elana Torun 0-0
20314 MS FC Pinzgau Saalfelden 10 1 B.hofshofen 4-0
22246 MS Ajman Club 0 5 Sharjah FC 0-2
20312 MS SAK 1914 Salzburg 3 0 SV Austria Salzburg 0-0
Saat 19:00
12286 MS Malaga CF 0 1 Almeira 0-1
12612 MS Diyarbekirspor 6 0 Modafen 2-0
12607 MS Kocaelispor 1 0 Fethiyespor 1-0
9539 MS Wigry 2 3 Niepolmice 0-1
12370 MS CA Osasuna B 4 1 Arenas Club De Getxo 1-0
2780 MS İngiltere 4 0 Bulgaristan 1-0
20754 MS Club Atletico Temperley 0 0 CA Alvarado 0-0
22469 MS Lecce 2 1 Cosenza 1-0
9652 MS İzlanda 3 0 Moldova 1-0
12391 MS UE Olot 0 1 Club Lleida Esportiu 0-0
11992 MS Bytovia Byto 1 3 Pogon Siedl 0-1
9651 MS Litvanya 0 3 Ukrayna 0-2
12339 MS UP Langreo 1 2 Atletico Madrid B 0-1
12200 MS Chayka Pesch 2 1 Rotor 2-0
Saat 19:05
20758 MS All Boys 0 1 CA Defensores De Belgrano 0-0
Saat 19:15
20507 MS Connah's 1 0 Cove Rangers 0-0
Saat 19:30
12380 MS Atletico Levante UD 1 0 Hercules CF 1-0
12413 MS Cordoba 1 0 Murcia 1-0
9655 MS Dordrecht 1 1 Maastricht 1-1
9708 MS Telstar 0 2 SC Cambuur 0-1
Saat 19:45
12383 MS AE Prat 1 2 UE Llagostera 1-0
Saat 20:00
12382 MS CF Villarreal B 2 1 Orihuela CF 1-1
12319 MS Club Marino De Luanco 2 3 CF Getafe B 1-1
12442 MS Ucam Murcia 2 2 Marbella 0-1
Saat 20:10
9540 MS Sandecja 1 1 Jastrzebie 0-0
Saat 20:15
22249 MS Al-Nasr Dubai SC 0 2 Shabab AL Ahli Dubai Club 0-1
Saat 21:00
12421 MS CP Villarrobledo 2 1 Recreativo 1-0
12295 MS Extremadura 0 0 Numancia 0-0
12304 MS Fuenlabrada 1 1 SD Ponferradina 0-1
Saat 21:05
20764 MS Almagro 0 0 CA Sarmiento 0-0
Saat 21:09
11981 MS G. Leczna 2 1 Resovia 0-0
Saat 21:15
12387 MS SD Ejea 1 0 FC Barcelona B 0-0
Saat 21:30
20915 MS T. Suarez 2 1 Sacachispas 0-0
20757 MS CA Atlanta 1 2 Estudiantes Río Cuarto 1-2
20913 MS Colegiales 0 1 Villa San Ca 0-1
20760 MS Villa Dalmine 2 0 Gimnasia Y 1-0
20911 MS Comunicacion 1 1 Acassuso 0-0
20559 MS Hartlepool 1 1 Woking 1-0
12427 MS Don Benito 1 1 A.Sanluqueno 1-0
11201 MS O.H. Leuven 4 0 Roeselare 3-0
Saat 21:45
9707 MS Fransa 4 1 Arnavutluk 2-0
11731 MS AS Avellino 1912 2 0 SS Teramo Calcio 1-0
9705 MS Sırbistan 2 4 Portekiz 0-1
11693 MS Carpi FC 1 1 LR Vicenza Virtus 0-0
9706 MS Türkiye 1 0 Andorra 0-0
9701 MS Go Ahead 2 2 Excelsior 1-0
11672 MS Novara Calcio 3 0 Calcio Lecco 1912 1-0
20908 MS Sligo Rovers 4 0 Col. Dublin 2-0
Saat 22:00
12309 MS Teneriffa 0 0 Las Palmas 0-0
20420 MS Cobresal 3 1 U. Chile 2-1
Saat 22:30
8805 MS Guarani SP 2 3 Oeste 1-2
20562 MS New York City 2 1 New England Revolution 0-1
8797 MS Operario 2 1 Cuiaba 1-0
Saat 23:00
9712 MS Fortaleza CE 0 1 Fluminense 0-0
9720 MS Hartford Ath 5 1 Loudoun United 5-1
9711 MS Avai SC 0 3 Flamengo 0-2
11380 MS Cucuta Depor 2 0 A. Bucaraman 1-0
Saat 23:10
19071 MS Ath Lanus 4 1 Argentinos J 2-1
Saat 23:30
11935 MS Huancayo 2 1 Cajamarca 1-0

Maç Sonuçları

7 Eylül 2019 Cumartesi günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.

Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig,  diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.