Tarih Kod |
Ev Sahibi | MS | Rakip | IY | ||
---|---|---|---|---|---|---|
08/09/2019 00:00 0 |
UA Zacatecas | 2 | 1 | Gavilanes FC Matamoros | 0-0 | |
08/09/2019 00:00 0 |
Guadeloupe | 5 | 1 | Saint Martin SA | 2-0 | |
08/09/2019 00:00 0 |
Sporting San Miguelito | 0 | 0 | Costa del Este | 0-0 | |
08/09/2019 00:00 0 |
Orizaba | 2 | 1 | Irapuato | 0-0 | |
08/09/2019 00:00 0 |
Trujillanos | 3 | 2 | Monagas | 1-2 | |
08/09/2019 00:30 20418 |
CSD Colo-Colo | 2 | 1 | CD Everton | 0-1 | |
08/09/2019 00:30 0 |
Fernández Vial | 2 | 1 | Independiente de Cauquenes | 1-0 | |
08/09/2019 01:00 9714 |
SC Internacional | 1 | 0 | Sao Paulo | 0-0 | |
08/09/2019 01:00 11363 |
Rionegro Águilas | 1 | 1 | Envigado | 0-0 | |
08/09/2019 01:00 8804 |
Sport Recife | 2 | 1 | Red Bull Bragantino | 1-1 | |
08/09/2019 01:00 21303 |
Kurasao | 1 | 0 | Haiti | 0-0 | |
08/09/2019 01:00 11373 |
Junior | 1 | 0 | Unión Magdalena | 0-0 | |
08/09/2019 01:00 0 |
Cafetaleros Chiapas II | 0 | 1 | Sporting Canamy | 0-0 | |
08/09/2019 01:15 0 |
Sampaio Corrêa FC | 3 | 2 | EC São José | 1-0 | |
08/09/2019 01:45 11934 |
Melgar | 3 | 0 | Pirata | 2-0 | |
08/09/2019 02:00 11243 |
La Serena | 1 | 2 | Deportes Santa Cruz | 0-1 | |
08/09/2019 02:00 0 |
Plaza Amador | 1 | 0 | Árabe Unido | 1-0 | |
08/09/2019 02:00 9719 |
Pittsburgh Riverhounds | 0 | 0 | Louisville City | 0-0 | |
08/09/2019 02:00 9721 |
Carolina RailHawks | 3 | 3 | Philadelphia Union II | 2-1 | |
08/09/2019 02:00 9718 |
Charlotte Independence | 1 | 3 | Tampa Bay | 0-1 | |
08/09/2019 02:00 0 |
Richmond Kickers | 1 | 0 | Greenville Triumph | 1-0 | |
08/09/2019 02:00 11242 |
San Luis | 1 | 1 | Deportes Temuco | 1-0 | |
08/09/2019 02:05 20762 |
Instituto | 1 | 0 | Chacarita Juniors | 1-0 | |
08/09/2019 02:30 9724 |
Atlanta United II | 3 | 2 | Ottawa Fury | 2-1 | |
08/09/2019 02:30 9723 |
Cincinnati | 1 | 5 | Toronto | 0-3 | |
08/09/2019 02:30 9722 |
Orlando City | 2 | 2 | Los Angeles | 2-1 | |
08/09/2019 03:00 9727 |
Memphis 901 | 4 | 2 | Sporting Kansas City II | 2-1 | |
08/09/2019 03:00 9728 |
Colorado Springs | 1 | 1 | Austin Bold | 1-0 | |
08/09/2019 03:00 9110 |
Zacatepec | 1 | 4 | Toluca | 1-2 | |
08/09/2019 03:00 0 |
Mineros de Fresnillo | 1 | 1 | Estudiantes Tecos | 0-0 | |
08/09/2019 03:00 0 |
Forward Madison | 1 | 1 | South Georgia Tormenta FC | 1-0 | |
08/09/2019 03:00 21302 |
Kanada | 6 | 0 | Küba | 2-0 | |
08/09/2019 03:00 11349 |
Santa Fe | 1 | 0 | Millonarios | 1-0 | |
08/09/2019 03:00 9726 |
Goias ES | 1 | 2 | Palmeiras | 1-0 | |
08/09/2019 03:30 9730 |
Saint Louis | 1 | 0 | Nashville | 0-0 | |
08/09/2019 03:30 9729 |
Rio Grande Valley | 0 | 1 | Tulsa Roughnecks | 0-0 | |
08/09/2019 04:00 9733 |
Colorado Rapids | 2 | 0 | Seattle Sounders | 1-0 | |
08/09/2019 04:00 11952 |
Sport Boys | 2 | 1 | Deportivo Municipal | 1-0 | |
08/09/2019 05:00 9735 |
Reno 1868 | 2 | 3 | Fresno FC | 0-2 | |
08/09/2019 05:00 9734 |
LA Galaxy II | 3 | 1 | Real Monarchs | 2-0 | |
08/09/2019 05:00 0 |
San Carlos | 3 | 1 | Guadalupe F.C. | 2-1 | |
08/09/2019 05:00 0 |
Herediano | 4 | 1 | Pérez Zeledón | 0-0 | |
08/09/2019 05:00 0 |
El Salvador | 3 | 0 | St Luçiya | 1-0 | |
08/09/2019 05:00 0 |
Reign | 3 | 1 | Orlando Pride | 3-0 | |
08/09/2019 05:30 9757 |
Las Vegas Lights | 0 | 3 | El Paso Locomotive | 0-0 | |
08/09/2019 05:30 9736 |
Portland Timbers | 2 | 1 | Sporting KC | 0-0 | |
08/09/2019 05:30 9737 |
Phoenix Rising | 1 | 0 | San Antonio | 0-0 | |
08/09/2019 05:30 9756 |
Sacramento Republic | 3 | 0 | Tacoma Defiance | 2-0 | |
08/09/2019 06:00 0 |
Melville United | 2 | 3 | Napier | 0-0 | |
08/09/2019 06:00 0 |
Suzuka Unlimited | 1 | 2 | Reinmeer Aomori | 0-0 | |
08/09/2019 08:00 0 |
Queens Park (K) | 3 | 0 | Stirling Panthers (K) | 0-0 | |
08/09/2019 08:00 0 |
Balcatta (K) | 3 | 2 | FW NTC (K) | 0-0 | |
08/09/2019 08:00 0 |
Maitland FC | 1 | 1 | Broadmeadow Magic | 0-0 | |
08/09/2019 08:30 0 |
Resources Capital | 8 | 0 | Sham Shui Po | 0-0 | |
08/09/2019 08:30 0 |
Hong Kong Sapling | 1 | 5 | Eastern District | 0-0 | |
08/09/2019 09:00 0 |
Azul Claro Numazu | 1 | 2 | Vanraure Hachinohe | 1-1 | |
08/09/2019 09:30 0 |
Nippon SCU (K) | 1 | 4 | INAC Leonessa (K) | 0-0 | |
08/09/2019 09:30 0 |
Canberra Olympic | 1 | 2 | Gungahlin United | 0-0 | |
08/09/2019 10:00 11775 |
Tokyo Verdy | 4 | 0 | Renofa Yamaguchi | 2-0 | |
08/09/2019 10:00 0 |
Bulleen Lions (K) | 3 | 1 | Alamein (K) | 0-0 | |
08/09/2019 10:30 0 |
Central & Western | 1 | 1 | Hoi King | 0-0 | |
08/09/2019 10:30 0 |
Wong Tai | 1 | 2 | South China | 0-0 | |
08/09/2019 10:30 0 |
North District | 0 | 3 | Shatin SA | 0-0 | |
08/09/2019 10:30 11780 |
Tokyo | 2 | 1 | Gamba Osaka | 1-0 | |
08/09/2019 10:30 0 |
Air Force Rider | 0 | 2 | Stallion | 0-0 | |
08/09/2019 11:00 0 |
Parceiro Nagano | 1 | 2 | Fukushima United FC | 1-1 | |
08/09/2019 11:00 0 |
YSCC | 3 | 0 | Cerezo Osaka U23 | 0-0 | |
08/09/2019 11:00 0 |
Selena Constanţa | 1 | 5 | Independenţa Baia Mare | 0-0 | |
08/09/2019 11:00 0 |
ACS Fortuna Becicherecu Mic | 6 | 0 | Universitatea Alexandria | 0-0 | |
08/09/2019 11:00 0 |
Piros Security | 6 | 0 | Luceafarul Filiași | 0-0 | |
08/09/2019 11:00 0 |
Fairplay Bükreş | 0 | 4 | Universitatea Galaţi | 0-0 | |
08/09/2019 11:00 0 |
Yenisey (K) | 2 | 1 | Zenit Izhevsk (K) | 2-1 | |
08/09/2019 11:00 0 |
Gold Coast Knights | 2 | 1 | Peninsula Power | 2-0 | |
08/09/2019 11:15 0 |
Donaufeld | 0 | 0 | Slovan HAC | 0-0 | |
08/09/2019 11:15 0 |
Slovan Liberec II | 1 | 2 | Mladá Boleslav II | 0-0 | |
08/09/2019 11:15 0 |
Hradec Králové II | 2 | 0 | Sokol Zivanice | 0-0 | |
08/09/2019 11:15 0 |
Velké Meziříčí | 1 | 1 | Vyškov | 0-0 | |
08/09/2019 11:30 0 |
Vorwärts Brigittenau | 7 | 1 | Viyanaerberg | 0-0 | |
08/09/2019 12:00 0 |
Straßwalchen | 2 | 2 | TSV Neumarkt | 0-0 | |
08/09/2019 12:00 0 |
Spartak Trnava (K) | 0 | 2 | Žilina (K) | 0-0 | |
08/09/2019 12:00 0 |
Elche II | 2 | 1 | Vilamarxant | 2-0 | |
08/09/2019 12:00 20326 |
Grödig | 3 | 3 | Anif | 3-2 | |
08/09/2019 12:00 11781 |
Nagoya Grampus | 2 | 2 | Kawasaki Frontale | 0-0 | |
08/09/2019 12:00 11738 |
Mito Hollyhock | 3 | 1 | Zweigen Kanazawa | 1-1 | |
08/09/2019 12:30 12419 |
Cadiz II | 0 | 2 | Badajoz | 0-1 | |
08/09/2019 12:30 0 |
Basconia | 1 | 1 | Portugalete | 1-1 | |
08/09/2019 12:30 11784 |
Kashima Antlers | 2 | 2 | Urawa Reds | 0-1 | |
08/09/2019 12:30 0 |
Real Betis II | 1 | 1 | Utrera | 0-0 | |
08/09/2019 12:30 0 |
Coria CF | 4 | 2 | Pozoblanco | 3-1 | |
08/09/2019 12:30 0 |
Intercity | 2 | 2 | Roda | 2-1 | |
08/09/2019 12:30 0 |
Calamonte | 0 | 0 | Jerez | 0-0 | |
08/09/2019 12:30 0 |
Trival Valderas | 2 | 0 | El Álamo | 0-0 | |
08/09/2019 12:30 0 |
Alcobendas Sport | 0 | 0 | San Fernando Henares | 0-0 | |
08/09/2019 12:30 0 |
Pozoalbense | 5 | 1 | Collerense (K) | 0-0 | |
08/09/2019 12:30 0 |
RC Catarroja | 3 | 1 | Olímpic Xàtiva | 1-0 | |
08/09/2019 12:30 0 |
SFC Minerva | 1 | 1 | Atlético Pulpileño | 0-0 | |
08/09/2019 13:00 12346 |
Las Rozas | 3 | 0 | Celta de Vigo II | 0-0 | |
08/09/2019 13:00 12366 |
Deportivo Alavés II | 2 | 1 | Unionistas de Salamanca | 0-1 | |
08/09/2019 13:00 11746 |
Ehime | 0 | 1 | Tokushima Vortis | 0-0 | |
08/09/2019 13:00 12340 |
Rayo Majadahonda | 2 | 1 | Atlético Baleares | 1-1 | |
08/09/2019 13:00 11770 |
Fagiano Okayama | 3 | 0 | Kyoto Sanga | 2-0 | |
08/09/2019 13:00 12331 |
Peña Deportiva | 2 | 0 | Real Madrid II | 1-0 | |
08/09/2019 13:00 12308 |
Huesca | 1 | 0 | Sporting Gijon | 0-0 | |
08/09/2019 13:00 11778 |
Sanfrecce Hiroshima | 1 | 1 | Consadole Sapporo | 0-1 | |
08/09/2019 13:00 12329 |
SS Reyes | 0 | 3 | Ibiza | 0-1 | |
08/09/2019 13:00 12344 |
CF Internacional | 5 | 1 | Melilla | 2-0 | |
08/09/2019 13:00 0 |
Berceo | 1 | 3 | UD Logroñés II | 0-1 | |
08/09/2019 13:00 0 |
Peluqueria Mixta Friol | 2 | 1 | Deportivo Alavés (K) | 0-0 | |
08/09/2019 13:00 0 |
Real Zaragoza II | 1 | 1 | Borja | 0-0 | |
08/09/2019 13:00 0 |
Colunga | 2 | 1 | Urraca | 1-1 | |
08/09/2019 13:00 0 |
SS Reyes | 0 | 3 | Ibiza | 0-1 | |
08/09/2019 13:00 0 |
Athletic Club II (K) | 4 | 2 | Madrid II | 0-0 | |
08/09/2019 13:00 0 |
Logroño (K) | 4 | 1 | Rayo Vallecano (K) | 2-0 | |
08/09/2019 13:00 0 |
Vallobín | 2 | 0 | Praviano | 2-0 | |
08/09/2019 13:00 0 |
Cacereño | 1 | 1 | Trujillo | 1-1 | |
08/09/2019 13:00 0 |
Levante (K) | 2 | 0 | Athletic Club (K) | 0-0 | |
08/09/2019 13:00 0 |
Paro | 5 | 0 | Transport United | 0-0 | |
08/09/2019 13:00 0 |
Deportivo de La Coruña (K) | 3 | 1 | Espanyol (K) | 1-0 | |
08/09/2019 13:00 0 |
Barcelona II (K) | 3 | 1 | AEM (K) | 0-0 | |
08/09/2019 13:00 0 |
Manresa | 0 | 1 | Cerdanyola del Vallès | 0-1 | |
08/09/2019 13:15 9771 |
Helmond Sport | 1 | 0 | Eindhoven | 0-0 | |
08/09/2019 13:15 0 |
Valencia II (K) | 0 | 0 | Córdoba (K) | 0-0 | |
08/09/2019 13:30 0 |
Farul Constanţa 1920 | 2 | 0 | Csikszereda | 1-0 | |
08/09/2019 13:30 0 |
Ferriolense | 0 | 3 | Formentera | 0-2 | |
08/09/2019 14:00 9774 |
B 73 Slagelse | 0 | 0 | B 93 | 0-0 | |
08/09/2019 14:00 9577 |
Senja | 2 | 3 | Florö | 1-2 | |
08/09/2019 14:00 14844 |
Las Palmas II | 1 | 2 | Real Oviedo II | 1-0 | |
08/09/2019 14:00 0 |
CD Femarguín | 2 | 1 | Levante II (K) | 0-0 | |
08/09/2019 14:00 0 |
Avusturya - U19 | 4 | 0 | Güney Kıbrıs U19 | 0-0 | |
08/09/2019 14:00 0 |
Las Palmas II | 1 | 2 | Real Oviedo II | 1-0 | |
08/09/2019 14:00 0 |
Aston Villa (K) | 2 | 1 | Blackburn Rovers (K) | 1-0 | |
08/09/2019 14:00 0 |
Durham (K) | 2 | 0 | Charlton Athletic (K) | 2-0 | |
08/09/2019 14:00 0 |
Ukrayna U19 | 1 | 3 | Romanya U19 | 0-0 | |
08/09/2019 14:00 0 |
Marino | 2 | 0 | Santa Úrsula | 1-0 | |
08/09/2019 14:00 0 |
Atlético Tacoronte | 1 | 0 | Ibarra | 0-0 | |
08/09/2019 14:00 9579 |
Fram Larvik | 4 | 2 | Mjølner | 1-2 | |
08/09/2019 14:00 9775 |
Blokhus | 0 | 2 | Aarhus Fremad | 0-0 | |
08/09/2019 14:05 11976 |
Olimpia Elbląg | 1 | 2 | Znicz Pruszków | 0-1 | |
08/09/2019 14:30 0 |
Chelsea (K) | 1 | 0 | Tottenham Hotspur (K) | 1-0 | |
08/09/2019 14:30 0 |
Rukinzo | 1 | 1 | Kayanza United | 0-0 | |
08/09/2019 14:45 9794 |
Næstved | 1 | 0 | Roskilde | 0-0 | |
08/09/2019 15:00 9538 |
Zagłębie Sosnowiec | 1 | 1 | GKS Belchatow | 0-0 | |
08/09/2019 15:00 0 |
Hessen Wetzlar | 0 | 7 | Hoffenheim (K) | 0-4 | |
08/09/2019 15:00 0 |
Walddörfer SV | 1 | 4 | Werder Bremen (K) | 0-1 | |
08/09/2019 15:00 0 |
Forstern | 1 | 6 | Freiburg (K) | 0-3 | |
08/09/2019 15:00 0 |
Meppen (K) | 1 | 5 | Essen-Schönebeck (K) | 0-1 | |
08/09/2019 15:00 0 |
Borussia M'gladbach (K) | 1 | 2 | Bayer Leverkusen (K) | 1-1 | |
08/09/2019 15:00 0 |
Barca | 0 | 5 | JJK | 0-0 | |
08/09/2019 15:00 9578 |
Alta | 2 | 2 | Åsane | 0-1 | |
08/09/2019 15:00 0 |
RB Leipzig (K) | 0 | 1 | FFC Frankfurt (K) | 0-1 | |
08/09/2019 15:00 0 |
Ingolstadt (K) | 0 | 2 | Sand (K) | 0-1 | |
08/09/2019 15:00 9780 |
Havelse | 3 | 2 | Hamburger SV II | 2-1 | |
08/09/2019 15:00 9777 |
Ringkøbing | 1 | 2 | VSK Århus | 0-0 | |
08/09/2019 15:00 9791 |
Fredericia | 2 | 2 | LFA | 0-1 | |
08/09/2019 15:00 9781 |
Eintracht Norderstedt | 1 | 0 | Schwarz-Weiß Rehden | 0-0 | |
08/09/2019 15:00 9779 |
Altona 93 | 2 | 1 | St. Pauli II | 1-1 | |
08/09/2019 15:30 0 |
Ajax (K) | 0 | 0 | Heerenveen (K) | 0-0 | |
08/09/2019 15:30 12560 |
Elazığspor | 1 | 0 | Sakaryaspor | 0-0 | |
08/09/2019 15:30 0 |
Slovan Bratislava II | 2 | 1 | Slavoj Trebišov | 1-1 | |
08/09/2019 15:30 0 |
De Treffers | 3 | 1 | Jong Sparta | 1-0 | |
08/09/2019 15:30 12551 |
Hekimoğlu Trabzon | 2 | 2 | Afjet Afyonspor | 1-1 | |
08/09/2019 15:30 9782 |
Roda JC | 2 | 1 | TOP Oss | 2-0 | |
08/09/2019 15:45 0 |
Dijon (K) | 0 | 3 | Blanquefort (K) | 0-1 | |
08/09/2019 16:00 0 |
Liverpool (K) | 0 | 1 | Reading (K) | 0-1 | |
08/09/2019 16:00 0 |
Birmingham City (K) | 0 | 1 | Everton (K) | 0-0 | |
08/09/2019 16:00 0 |
Portsmouth (K) | 8 | 0 | Hounslow (K) | 0-0 | |
08/09/2019 16:00 0 |
Oxford United (K) | 4 | 0 | Chichester City (K) | 0-0 | |
08/09/2019 16:00 0 |
Rommen | 2 | 1 | Herd | 0-0 | |
08/09/2019 16:00 0 |
Cherkashchyna-Akademiya | 0 | 3 | Metalurh Zaporizhya FC | 0-1 | |
08/09/2019 16:00 0 |
Balkany Zorya | 0 | 2 | Avanhard Kramators'k | 0-2 | |
08/09/2019 16:00 0 |
Horn (K) | 0 | 2 | Spratzern (K) | 0-0 | |
08/09/2019 16:00 0 |
Musongati | 0 | 0 | Inter Star | 0-0 | |
08/09/2019 16:00 0 |
URSL Visé | 2 | 2 | Thes Sport | 1-1 | |
08/09/2019 16:00 0 |
Linense | 1 | 1 | Desportivo Brasil | 0-1 | |
08/09/2019 16:00 0 |
Fernandópolis | 3 | 2 | São José | 0-0 | |
08/09/2019 16:00 0 |
Lewes (K) | 1 | 1 | Crystal Palace (K) | 0-0 | |
08/09/2019 16:00 9584 |
Byåsen | 2 | 7 | Arendal | 1-4 | |
08/09/2019 16:00 0 |
Kvarnsveden | 1 | 1 | Täby | 0-0 | |
08/09/2019 16:00 0 |
Comercial | 1 | 0 | CA Juventus | 1-0 | |
08/09/2019 16:00 0 |
Anzhi Makhachkala | 6 | 1 | Urozhay | 3-0 | |
08/09/2019 16:00 0 |
FC Rosengard (K) | 3 | 1 | Djurgården | 2-0 | |
08/09/2019 16:00 0 |
Piteå IF | 5 | 1 | IFK Umeå | 0-0 | |
08/09/2019 16:00 0 |
Palermo | 3 | 2 | San Tommaso | 0-0 | |
08/09/2019 16:00 0 |
Hürth | 1 | 1 | Düren Merzenich | 0-0 | |
08/09/2019 16:00 15670 |
Tanzanya | 1 | 1 | Burundi | 1-1 | |
08/09/2019 16:00 0 |
London City Lionesses (K) | 3 | 1 | Leicester City (K) | 1-0 | |
08/09/2019 16:00 0 |
Barnet (K) | 2 | 1 | Coventry City (K) | 2-1 | |
08/09/2019 16:00 0 |
Radunia Stężyca | 1 | 0 | Bałtyk Gdynia | 0-0 | |
08/09/2019 16:00 0 |
Holzwickeder SC | 0 | 2 | Preußen Münster II | 0-0 | |
08/09/2019 16:00 11691 |
Fermana | 0 | 1 | FeralpiSalò | 0-1 | |
08/09/2019 16:00 9796 |
Kolding IF | 0 | 0 | Fremad Amager | 0-0 | |
08/09/2019 16:00 9797 |
Linköping City | 0 | 0 | Umeå | 0-0 | |
08/09/2019 16:00 9798 |
LSK Hansa | 1 | 1 | Heider SV | 0-0 | |
08/09/2019 16:00 11671 |
Pro Patria | 1 | 1 | Pizzighettone | 1-1 | |
08/09/2019 16:00 11712 |
Rende | 1 | 2 | Ternana | 1-1 | |
08/09/2019 16:00 11714 |
Sicula Leonzio | 2 | 2 | Paganese | 1-1 | |
08/09/2019 16:00 11730 |
Monopoli | 0 | 1 | Catanzaro | 0-0 | |
08/09/2019 16:00 21849 |
Tekstilshchik | 1 | 5 | Baltika | 1-0 | |
08/09/2019 16:00 11718 |
Reggina | 3 | 0 | Bisceglie | 2-0 | |
08/09/2019 16:00 11694 |
Virtus Verona | 0 | 2 | Cesena | 0-0 | |
08/09/2019 16:00 11717 |
FC Rieti | 1 | 2 | Bari | 1-0 | |
08/09/2019 16:00 11696 |
Arzignano Valchiampo | 1 | 1 | Gubbio | 1-0 | |
08/09/2019 16:00 0 |
Scandicci | 2 | 3 | Nuova Monterosi | 0-0 | |
08/09/2019 16:00 0 |
FV Bad Vilbel | 1 | 4 | Eddersheim | 0-0 | |
08/09/2019 16:00 0 |
Catanduva | 1 | 2 | Tupã | 0-0 | |
08/09/2019 16:00 0 |
Flamengo SP | 3 | 1 | Rio Branco SP | 0-0 | |
08/09/2019 16:00 0 |
AC Nardò | 0 | 1 | Città di Fasano | 0-0 | |
08/09/2019 16:00 0 |
Brindisi | 1 | 0 | Nocerina | 0-0 | |
08/09/2019 16:00 0 |
Vålerenga II | 2 | 0 | Mjøndalen II | 0-0 | |
08/09/2019 16:00 11649 |
Giana Erminio | 0 | 4 | Pianese | 0-2 | |
08/09/2019 16:00 11729 |
Cavese | 1 | 1 | Vibonese | 0-1 | |
08/09/2019 16:00 9834 |
Ermenistan | 4 | 2 | Bosna-Hersek | 1-1 | |
08/09/2019 16:00 11661 |
Pontedera | 3 | 2 | Olbia | 2-2 | |
08/09/2019 16:00 0 |
Schwarz-Weiß Essen | 0 | 2 | SV 1919 Straelen | 0-0 | |
08/09/2019 16:00 0 |
TuRU 1880 Düsseldorf | 4 | 0 | SF Baumberg | 0-0 | |
08/09/2019 16:00 22145 |
Kenya | 1 | 1 | Uganda | 0-1 | |
08/09/2019 16:00 12547 |
Zonguldak Kömürspor | 1 | 0 | Amed Sportif | 0-0 | |
08/09/2019 16:00 12568 |
Niğde Anadolu | 0 | 1 | Vanspor FK | 0-1 | |
08/09/2019 16:00 12555 |
1922 Konyaspor | 2 | 1 | Gümüşhanespor | 1-1 | |
08/09/2019 16:00 15666 |
Lesotho FC | 1 | 1 | Etiyopya | 0-0 | |
08/09/2019 16:00 12556 |
Hacettepe | 1 | 6 | Manisa FK | 0-3 | |
08/09/2019 16:00 0 |
Huddersfield Town (K) | 2 | 1 | Stoke City LFC (K) | 0-0 | |
08/09/2019 16:00 12564 |
Kırşehir Bld | 1 | 0 | Kastamonuspor | 1-0 | |
08/09/2019 16:00 0 |
Södertälje | 1 | 4 | Newroz | 0-0 | |
08/09/2019 16:00 0 |
Lokomotiv Moskva (K) | 5 | 0 | Kubanochka (K) | 0-0 | |
08/09/2019 16:00 0 |
Derby County (K) | 0 | 1 | Nottingham Forest (K) | 0-0 | |
08/09/2019 16:00 0 |
Sheffield FC (K) | 2 | 3 | Fylde (K) | 0-0 | |
08/09/2019 16:00 0 |
West Bromwich Albion WFC (K) | 5 | 0 | Loughborough Foxes (K) | 0-0 | |
08/09/2019 16:00 0 |
Skjetten | 0 | 4 | Melbo IL | 0-0 | |
08/09/2019 16:00 0 |
Monheim | 3 | 0 | SF Niederwenigern | 0-0 | |
08/09/2019 16:00 0 |
Germania Ratingen | 0 | 0 | SSVg Velbert | 0-0 | |
08/09/2019 16:30 12565 |
BB Bodrumspor | 0 | 0 | Sivas Bld | 0-0 | |
08/09/2019 16:30 12574 |
Bandırmaspor | 2 | 2 | Eyüpspor | 1-1 | |
08/09/2019 16:30 12576 |
Ergene Velimeşespor | 2 | 1 | Uşakspor | 1-0 | |
08/09/2019 16:30 0 |
Panthiraikos | 1 | 0 | AEEK INKA | 0-0 | |
08/09/2019 16:30 0 |
Arsenal (K) | 2 | 1 | West Ham United (K) | 2-0 | |
08/09/2019 16:30 0 |
Fortuna Köln II | 0 | 1 | Deutz | 0-0 | |
08/09/2019 16:30 0 |
Tuzlaspor | 3 | 0 | Bayburt İÖİ | 3-0 | |
08/09/2019 16:30 12900 |
İnegölspor | 1 | 2 | Yeni Çorumspor | 0-1 | |
08/09/2019 16:30 12548 |
Sancaktepe FK | 5 | 1 | Kırklarelispor | 1-0 | |
08/09/2019 16:30 12544 |
Sarıyer | 0 | 0 | Mamak FK | 0-0 | |
08/09/2019 17:00 0 |
SKA Rostov | 2 | 2 | Spartak Vladikavkaz | 1-0 | |
08/09/2019 17:00 0 |
Sivasspor | 1 | 3 | BB Erzurumspor | 0-0 | |
08/09/2019 17:00 0 |
MKE Ankaragücü | 0 | 3 | Desna | 0-1 | |
08/09/2019 17:00 0 |
Assyriska | 1 | 1 | Haninge | 0-0 | |
08/09/2019 17:00 0 |
Krasnodar III | 0 | 2 | Volgar-Gazprom | 0-1 | |
08/09/2019 17:00 0 |
Evesham United | 0 | 2 | Dorchester Town | 0-0 | |
08/09/2019 17:00 0 |
Stjarnan (K) | 4 | 1 | Keflavík (K) | 0-1 | |
08/09/2019 17:00 0 |
Selfoss (K) | 1 | 0 | Fylkir (K) | 1-0 | |
08/09/2019 17:00 0 |
Górnik Łęczna (K) | 6 | 4 | Olimpia Szczecin (K) | 0-0 | |
08/09/2019 17:00 0 |
Spartak Nal'chik | 1 | 1 | Dinamo Stavropol | 1-0 | |
08/09/2019 17:00 0 |
İstanbulspor | 0 | 1 | İstanbul Başakşehir | 0-1 | |
08/09/2019 17:00 0 |
Cray Wanderers | 2 | 1 | Bedfont Sports | 0-0 | |
08/09/2019 17:00 0 |
Polonia Środa | 2 | 3 | Sokół Kleczew | 0-0 | |
08/09/2019 17:00 0 |
Almirante Barroso | 1 | 2 | Avaí B | 0-0 | |
08/09/2019 17:00 0 |
CSKA Moskva (K) | 2 | 0 | Zvezda Perm (K) | 0-0 | |
08/09/2019 17:00 0 |
Lydia Ludic | 0 | 3 | Vital'O | 0-0 | |
08/09/2019 17:00 0 |
Aylesbury United | 0 | 3 | Walthamstow | 0-0 | |
08/09/2019 17:00 0 |
Ahrobiznes Volochysk | 4 | 0 | Hirnyk-Sport | 2-0 | |
08/09/2019 17:00 0 |
Kremin' | 3 | 4 | Prykarpattia | 2-3 | |
08/09/2019 17:00 0 |
Fana | 2 | 1 | Brann II | 0-0 | |
08/09/2019 17:00 0 |
Yeovil Town LFC (K) | 1 | 2 | Crawley Wasps (K) | 0-0 | |
08/09/2019 17:00 0 |
Watford (K) | 0 | 2 | Cardiff City Ladies F.C. | 0-0 | |
08/09/2019 17:00 0 |
Madrid (K) | 1 | 0 | Real Betis (K) | 0-0 | |
08/09/2019 17:00 0 |
São Paulo U20 | 2 | 0 | Inter U20 | 0-0 | |
08/09/2019 17:00 22577 |
Kingstonian | 2 | 0 | Walton Casuals | 0-0 | |
08/09/2019 17:00 0 |
Throttur Vogar | 1 | 4 | Selfoss | 0-0 | |
08/09/2019 17:00 8803 |
Coritiba | 1 | 2 | Atlético GO FC | 0-1 | |
08/09/2019 17:00 22625 |
Hollanda U20 | 1 | 2 | Almanya U20 | 0-0 | |
08/09/2019 17:00 9820 |
Admira II | 2 | 2 | Ebreichsdorf | 1-1 | |
08/09/2019 17:00 20919 |
San Telmo | 4 | 2 | Fénix FC | 2-1 | |
08/09/2019 17:00 9575 |
Asker | 2 | 1 | Oppsal | 0-0 | |
08/09/2019 17:00 9580 |
Levanger | 1 | 2 | Hødd | 1-1 | |
08/09/2019 17:00 11210 |
Excelsior Virton | 4 | 0 | Lokeren | 1-0 | |
08/09/2019 17:00 20625 |
Rio Ave | 1 | 1 | Vitoria Guimaraes | 1-1 | |
08/09/2019 17:00 9815 |
Nyköping | 4 | 1 | Karlslund | 1-0 | |
08/09/2019 17:00 9814 |
Kristianstad | 2 | 1 | Assyriska Turabdin | 2-0 | |
08/09/2019 17:00 9816 |
Karlstad | 1 | 2 | Akropolis | 1-0 | |
08/09/2019 17:00 12296 |
Girona | 3 | 1 | Rayo Vallecano | 1-0 | |
08/09/2019 17:00 20511 |
Dundee FC | 1 | 2 | Elgin City | 1-0 | |
08/09/2019 17:00 9817 |
Cruzeiro | 1 | 4 | Gremio | 1-2 | |
08/09/2019 17:30 0 |
Chernomorets | 3 | 0 | Mashuk-KMV | 2-0 | |
08/09/2019 17:30 0 |
Zemun | 1 | 0 | FK Graficar Belgrad | 1-0 | |
08/09/2019 17:30 0 |
Congo U23 | 3 | 3 | Zambiya U23 | 0-0 | |
08/09/2019 17:30 9826 |
Tegs | 0 | 3 | Gefle | 0-2 | |
08/09/2019 17:30 11720 |
Virtus Francavilla | 1 | 1 | Casertana | 0-0 | |
08/09/2019 17:30 0 |
İsrail U19 | 4 | 4 | Karadağ U19 | 0-0 | |
08/09/2019 17:30 0 |
Inhulets' | 0 | 0 | Volyn | 0-0 | |
08/09/2019 17:30 0 |
Rukh Vynnyky | 2 | 0 | Chornomorets | 0-0 | |
08/09/2019 17:30 0 |
Sırbistan U19 | 3 | 3 | Macaristan - U19 | 0-0 | |
08/09/2019 17:45 9827 |
Almere City | 1 | 0 | Volendam | 1-0 | |
08/09/2019 18:00 0 |
Kamen Ivanbegovina | 5 | 2 | Vodice | 0-0 | |
08/09/2019 18:00 9586 |
Fredrikstad | 3 | 0 | Nardo FC | 0-0 | |
08/09/2019 18:00 12202 |
Torpedo Moskova | 1 | 0 | Khimki | 1-0 | |
08/09/2019 18:00 11816 |
Sūduva | 1 | 0 | Panevėžys | 1-0 | |
08/09/2019 18:00 0 |
Alverca | 3 | 0 | Sacavenense | 0-0 | |
08/09/2019 18:00 0 |
Sokol Brozany | 1 | 5 | Sokol Zápy | 0-0 | |
08/09/2019 18:00 0 |
Rolnik Biedrzychowice (K) | 1 | 3 | Mitech Żywiec (K) | 0-0 | |
08/09/2019 18:00 0 |
Melhus | 5 | 1 | Orkla | 0-0 | |
08/09/2019 18:00 0 |
Real Esppor | 4 | 0 | LALA | 2-0 | |
08/09/2019 18:00 0 |
Sokol Hostouň | 0 | 1 | Písek | 0-0 | |
08/09/2019 18:00 0 |
Vårgårda | 6 | 1 | Uddevalla | 0-0 | |
08/09/2019 18:00 0 |
Sloga Mravince | 2 | 1 | Jadran LP | 0-0 | |
08/09/2019 18:00 0 |
Cristo Atlético | 3 | 0 | Bembibre | 0-0 | |
08/09/2019 18:00 9829 |
Sandvikens IF | 2 | 0 | Sylvia | 0-0 | |
08/09/2019 18:30 11241 |
Puerto Montt | 1 | 1 | Cobreloa | 0-0 | |
08/09/2019 18:30 11687 |
Vis Pesaro | 2 | 1 | Sambenedettese | 1-1 | |
08/09/2019 18:30 11654 |
Alessandria | 1 | 0 | Renate | 0-0 | |
08/09/2019 18:30 11652 |
Pistoiese | 1 | 1 | Gozzano | 0-1 | |
08/09/2019 18:30 11688 |
Triestina | 1 | 3 | Piacenza | 1-0 | |
08/09/2019 18:30 0 |
Guarnizo | 2 | 0 | Barreda | 0-0 | |
08/09/2019 18:30 0 |
Lealtad | 1 | 0 | Ceares | 0-0 | |
08/09/2019 18:30 0 |
Villanueva CF | 1 | 0 | Brea | 1-0 | |
08/09/2019 18:30 11695 |
Rimini | 1 | 1 | Südtirol | 0-0 | |
08/09/2019 18:30 11685 |
Reggiana FC | 2 | 2 | Imolese Calcio | 0-1 | |
08/09/2019 18:30 11669 |
Siena | 0 | 2 | Carrarese | 0-1 | |
08/09/2019 18:30 11684 |
Fano | 1 | 1 | Ravenna FC | 0-1 | |
08/09/2019 18:30 11707 |
Viterbese Castrense | 1 | 2 | Picerno | 0-2 | |
08/09/2019 18:30 0 |
Molde II | 0 | 2 | Eidsvold | 0-0 | |
08/09/2019 18:30 11657 |
Como | 0 | 1 | Monza | 0-0 | |
08/09/2019 18:30 11658 |
Pro Vercelli | 1 | 0 | AlbinoLeffe | 1-0 | |
08/09/2019 18:30 11706 |
Potenza Calcio | 2 | 0 | Catania | 2-0 | |
08/09/2019 19:00 0 |
Thór | 1 | 7 | Fjölnir | 1-3 | |
08/09/2019 19:00 0 |
UCAM Murcia II | 5 | 0 | Plus Ultra | 1-0 | |
08/09/2019 19:00 0 |
Eléctrico | 0 | 7 | Benfica Castelo Branco | 0-0 | |
08/09/2019 19:00 0 |
Gernika | 1 | 0 | Pasaia KE | 0-0 | |
08/09/2019 19:00 0 |
Valencia (K) | 2 | 2 | Real Sociedad (K) | 0-2 | |
08/09/2019 19:00 0 |
Olhanense | 1 | 0 | Armacenenses | 0-0 | |
08/09/2019 19:00 0 |
Víkingur Ólafsvík | 1 | 2 | Magni | 0-1 | |
08/09/2019 19:00 0 |
KR (K) | 4 | 0 | Thór / KA (K) | 2-0 | |
08/09/2019 19:00 0 |
Vila Cortez | 0 | 3 | Ginásio Figueirense | 0-0 | |
08/09/2019 19:00 0 |
União de Leiria | 5 | 0 | Crato | 0-0 | |
08/09/2019 19:00 0 |
Águias do Moradal | 2 | 4 | Vitória de Sernache | 0-0 | |
08/09/2019 19:00 0 |
São Roque (Açores) | 0 | 1 | Torreense | 0-0 | |
08/09/2019 19:00 0 |
União Almeirim | 2 | 3 | União Santarém | 0-0 | |
08/09/2019 19:00 0 |
Louletano | 1 | 0 | Ferreiras | 0-0 | |
08/09/2019 19:00 0 |
Coutada | 2 | 0 | Fayal | 0-0 | |
08/09/2019 19:00 0 |
Sóller | 2 | 3 | CF Platges de Calvià | 0-1 | |
08/09/2019 19:00 0 |
San Rafael | 0 | 0 | Portmany | 0-0 | |
08/09/2019 19:00 0 |
Almudévar | 0 | 0 | Atlético Monzón | 0-0 | |
08/09/2019 19:00 0 |
Real SC Massama | 4 | 1 | Estrela Vendas Novas | 0-0 | |
08/09/2019 19:00 0 |
Penedo Gordo | 2 | 0 | Praia Milfontes | 0-0 | |
08/09/2019 19:00 0 |
Paiosaco | 0 | 2 | As Pontes | 0-0 | |
08/09/2019 19:00 0 |
Siero | 3 | 2 | Lenense | 1-1 | |
08/09/2019 19:00 0 |
Mosconia | 3 | 2 | Navarro | 1-0 | |
08/09/2019 19:00 0 |
Mortágua | 4 | 2 | Anadia | 0-0 | |
08/09/2019 19:00 0 |
RD Agueda | 5 | 0 | Ferreira de Aves | 0-0 | |
08/09/2019 19:00 0 |
Beira-Mar | 6 | 0 | Pampilhosense | 0-0 | |
08/09/2019 19:00 0 |
Lusitano FCV | 3 | 2 | Ançã | 0-0 | |
08/09/2019 19:00 0 |
Slovenya U21 | 2 | 2 | Fransa U20 | 0-0 | |
08/09/2019 19:00 0 |
GRAP | 2 | 3 | AD Portomosense | 0-0 | |
08/09/2019 19:00 0 |
Vila Velha de Ródão | 0 | 5 | Caldas | 0-0 | |
08/09/2019 19:00 0 |
Somozas | 0 | 2 | RC Villalbés | 0-0 | |
08/09/2019 19:00 0 |
Oriental Lisboa | 2 | 0 | Ideal | 0-0 | |
08/09/2019 19:00 23067 |
Şanlıurfaspor | 0 | 2 | Tarsus İdman Yurdu | 0-1 | |
08/09/2019 19:00 0 |
Porto Cruz | 0 | 3 | AR São Martinho | 0-0 | |
08/09/2019 19:00 0 |
Pedras Rubras | 0 | 3 | Vizela | 0-0 | |
08/09/2019 19:00 0 |
Fafe | 3 | 0 | Rebordelo | 0-0 | |
08/09/2019 19:00 0 |
Espinho | 2 | 0 | Castro Daire | 0-0 | |
08/09/2019 19:00 0 |
Gondomar | 3 | 1 | Leça | 0-0 | |
08/09/2019 19:00 0 |
Canelas 2010 | 3 | 1 | Valadares Gaia | 0-0 | |
08/09/2019 19:00 0 |
Coimbrões | 4 | 1 | Régua | 0-0 | |
08/09/2019 19:00 0 |
Arouca | 5 | 0 | Rebordosa | 0-0 | |
08/09/2019 19:00 12371 |
Real Valladolid II | 3 | 2 | Leioa | 2-0 | |
08/09/2019 19:00 12293 |
CD Mirandés | 2 | 1 | Real Oviedo | 1-1 | |
08/09/2019 19:00 12402 |
Espanyol II | 2 | 2 | Cornella | 1-1 | |
08/09/2019 19:00 12322 |
Pontevedra | 2 | 1 | Sporting Gijón II | 0-1 | |
08/09/2019 19:00 12349 |
CD Tudelano | 0 | 0 | Amorebieta | 0-0 | |
08/09/2019 19:00 9581 |
Bryne FC | 3 | 4 | Kvik Halden | 2-1 | |
08/09/2019 19:00 12363 |
Calahorra | 1 | 1 | UD Logrones | 1-1 | |
08/09/2019 19:00 12359 |
Barakaldo | 1 | 2 | Izarra | 1-2 | |
08/09/2019 19:00 0 |
Amarante | 2 | 1 | Trofense | 0-0 | |
08/09/2019 19:00 0 |
União Madeira | 1 | 0 | Vila Real | 0-0 | |
08/09/2019 19:00 0 |
Mİrandela | 2 | 0 | Atlético Arcos | 0-0 | |
08/09/2019 19:00 12315 |
Elche CF | 1 | 1 | Lugo | 1-0 | |
08/09/2019 19:00 9831 |
Gürcistan | 0 | 0 | Danimarka | 0-0 | |
08/09/2019 19:00 9832 |
İsviçre | 4 | 0 | Cebelitarık | 3-0 | |
08/09/2019 19:00 9833 |
Romanya | 1 | 0 | Malta | 0-0 | |
08/09/2019 19:00 0 |
Pedras Salgadas | 3 | 1 | Vila Pouca | 0-0 | |
08/09/2019 19:00 12554 |
Samsunspor | 2 | 0 | Pendikspor | 0-0 | |
08/09/2019 19:00 15669 |
Ekvator Ginesi | 1 | 0 | Güney Sudan | 0-0 | |
08/09/2019 19:00 12338 |
Coruxo | 2 | 0 | Racing Ferrol | 2-0 | |
08/09/2019 19:00 0 |
Vilarinho | 0 | 2 | AD Oliveirense | 0-0 | |
08/09/2019 19:00 0 |
GD Prado | 1 | 2 | Carção | 0-0 | |
08/09/2019 19:00 12575 |
Karabükspor | 0 | 1 | Etimesgut Belediyespor | 0-1 | |
08/09/2019 19:00 12561 |
Kahramanmaraşspor | 1 | 0 | Ankara Demirspor | 0-0 | |
08/09/2019 19:00 0 |
Maria da Fonte | 3 | 0 | Bragança | 0-0 | |
08/09/2019 19:00 0 |
Montalegre | 1 | 0 | Cerveira | 0-0 | |
08/09/2019 19:15 11925 |
Sporting Cristal | 1 | 1 | Academia Cantolao | 0-0 | |
08/09/2019 19:30 12300 |
AD Alcorcon | 0 | 3 | Real Zaragoza | 0-2 | |
08/09/2019 19:30 15668 |
Sierra Leone | 1 | 0 | Liberya | 0-0 | |
08/09/2019 19:30 0 |
Kafr Qasim | 0 | 1 | Hapoel Rishon LeZion | 0-1 | |
08/09/2019 19:30 0 |
Hapoel Katamon FC | 2 | 2 | Hapoel Ramat Gan | 1-2 | |
08/09/2019 19:30 0 |
Hapoel Ashkelon | 1 | 3 | Hapoel Petah Tikva | 0-1 | |
08/09/2019 19:30 0 |
Ironi Ramat HaSharon | 3 | 1 | Hapoel Bnei Lod | 1-0 | |
08/09/2019 19:30 0 |
Real Jaén | 3 | 1 | Almería II | 3-1 | |
08/09/2019 19:30 12389 |
Badalona | 0 | 1 | Ebro | 0-0 | |
08/09/2019 19:30 0 |
Hapoel Afula FC | 1 | 1 | Maccabi Ahi Nazareth | 1-0 | |
08/09/2019 20:00 0 |
Antoniano | 0 | 0 | Rota | 0-0 | |
08/09/2019 20:00 0 |
Atlético San Luis II | 0 | 1 | Pumas UNAM Premier | 0-0 | |
08/09/2019 20:00 0 |
Linares Deportivo | 5 | 0 | Alhaurín | 2-0 | |
08/09/2019 20:00 0 |
El Ejido | 3 | 3 | Huétor Tájar | 2-3 | |
08/09/2019 20:00 0 |
Forge | 2 | 1 | York9 | 1-0 | |
08/09/2019 20:00 0 |
Alzira | 1 | 0 | Paterna | 1-0 | |
08/09/2019 20:00 0 |
Benigànim | 0 | 0 | Atzeneta | 0-0 | |
08/09/2019 20:00 0 |
La Hoya Lorca | 3 | 2 | Real Murcia II | 2-2 | |
08/09/2019 20:00 0 |
Olímpico Totana | 0 | 3 | Mar Menor | 0-2 | |
08/09/2019 20:00 0 |
Cartaginés | 3 | 0 | Limón | 2-0 | |
08/09/2019 20:00 0 |
Marquense | 0 | 2 | Quiché | 0-0 | |
08/09/2019 20:00 0 |
CD Rabo de Peixe | 1 | 0 | Olímpico do Montijo | 0-0 | |
08/09/2019 20:00 12405 |
Gimnàstic Tarragona | 0 | 3 | FC Andorra | 0-1 | |
08/09/2019 20:00 12432 |
San Fernando | 3 | 0 | Villarrubia | 2-0 | |
08/09/2019 20:00 12435 |
Merida AD | 1 | 1 | RB Linense | 1-1 | |
08/09/2019 20:00 12372 |
Cultural Leonesa | 5 | 2 | Athletic Club II | 2-1 | |
08/09/2019 20:00 12395 |
La Nucia | 1 | 1 | Castellon | 1-1 | |
08/09/2019 20:00 12386 |
Sabadell | 0 | 0 | Valencia II | 0-0 | |
08/09/2019 20:00 12436 |
Algeciras | 3 | 2 | Yeclano | 2-0 | |
08/09/2019 20:00 12358 |
Salamanca UDS | 1 | 1 | Real Union | 0-0 | |
08/09/2019 20:10 23139 |
Bursaspor | 2 | 1 | Fenerbahçe | 2-0 | |
08/09/2019 20:45 0 |
Sporting Braga (K) | 0 | 1 | SL Benfica (K) | 0-0 | |
08/09/2019 21:00 22064 |
Zamalek | 3 | 0 | Pyramids | 0-0 | |
08/09/2019 21:00 0 |
Circulo Deportivo | 1 | 1 | Huracán Las Heras | 1-1 | |
08/09/2019 21:00 21498 |
Liverpool FC (Montevideo) | 2 | 2 | CA River Plate (Montevideo) | 1-0 | |
08/09/2019 21:00 0 |
Moralo | 1 | 0 | Arroyo | 0-0 | |
08/09/2019 21:00 0 |
Figueirense B | 0 | 1 | Joinville | 0-0 | |
08/09/2019 21:00 0 |
Campos AA | 0 | 2 | Audax Rio EC RJ | 0-0 | |
08/09/2019 21:00 0 |
Unión La Calera | 2 | 1 | Univ. Catolica | 2-1 | |
08/09/2019 21:00 12415 |
Talavera | 3 | 2 | Granada II | 1-1 | |
08/09/2019 21:00 12438 |
F.C. Cartagena | 0 | 1 | Sevilla II | 0-1 | |
08/09/2019 21:00 0 |
Aimoré | 5 | 0 | Real SC | 0-0 | |
08/09/2019 21:05 20816 |
Villa Mitre | 1 | 2 | Central Córdoba Santiago | 0-0 | |
08/09/2019 21:30 0 |
Villa Teresa | 1 | 4 | Bella Vista FC | 1-1 | |
08/09/2019 21:30 0 |
Deportivo Camioneros | 0 | 0 | Olimpo | 0-0 | |
08/09/2019 21:30 0 |
Atlético Cearense | 1 | 2 | Fortaleza B | 0-0 | |
08/09/2019 21:30 0 |
Gimnasia Concepción | 2 | 1 | Sportivo Las Parejas | 1-0 | |
08/09/2019 21:30 0 |
Argentino Merlo | 0 | 1 | Real Pilar | 0-0 | |
08/09/2019 21:30 0 |
Deportivo Español | 0 | 3 | Ituzaingó | 0-0 | |
08/09/2019 21:30 0 |
Defensores de Cambaceres | 1 | 0 | Argentino Rosario | 0-0 | |
08/09/2019 21:30 0 |
Centro Espanol | 0 | 1 | Club Atlético Atlas | 0-0 | |
08/09/2019 21:30 0 |
I.A. Sud América | 2 | 0 | Deportivo Maldonado | 0-0 | |
08/09/2019 21:30 20918 |
Flandria | 2 | 3 | UAI Urquiza | 1-1 | |
08/09/2019 21:30 0 |
General Lamadrid | 0 | 0 | Deportivo Merlo | 0-0 | |
08/09/2019 21:30 11949 |
Unión Comercio | 0 | 0 | Cesar Vallejo | 0-0 | |
08/09/2019 21:30 20916 |
Deportivo Armenio | 2 | 0 | Almİrante Brown | 1-0 | |
08/09/2019 21:30 20914 |
San Miguel | 1 | 2 | Argentino Quilmes | 1-1 | |
08/09/2019 21:30 11225 |
Deportivo Nublense | 3 | 1 | Unión San Felipe | 1-1 | |
08/09/2019 21:45 9785 |
İspanya | 4 | 0 | Faroe Adaları | 1-0 | |
08/09/2019 21:45 10006 |
Finlandiya | 1 | 2 | İtalya | 0-0 | |
08/09/2019 21:45 11331 |
Deportivo Pasto | 1 | 0 | Once Caldas | 1-0 | |
08/09/2019 21:45 10005 |
Yunanistan | 1 | 1 | Lihtenştayn | 1-0 | |
08/09/2019 21:45 10004 |
İsveç | 1 | 1 | Norveç | 0-1 | |
08/09/2019 22:00 0 |
Cipolletti | 2 | 2 | Sportivo Peñarol | 0-0 | |
08/09/2019 22:00 0 |
Juventud Unida Uni. | 1 | 1 | Sansinena | 1-0 | |
08/09/2019 22:00 0 |
St. Vincent ve Grenadine | 1 | 0 | Dominika | 1-0 | |
08/09/2019 22:00 0 |
Grecia | 0 | 6 | Deportivo Saprissa | 0-4 | |
08/09/2019 22:00 0 |
Saint Martin | 1 | 2 | Amerikan Virgin Adaları | 0-2 | |
08/09/2019 22:00 0 |
Ferro Carril Oeste | 0 | 0 | Mitre Santiago d. Estero | 0-0 | |
08/09/2019 22:00 0 |
CA Platense | 1 | 2 | Guillermo Brown | 1-1 | |
08/09/2019 22:00 0 |
Agropecuario | 0 | 0 | San Martín San Juan | 0-0 | |
08/09/2019 22:00 0 |
San Martín Tucumán | 2 | 0 | Deportivo Riestra | 1-0 | |
08/09/2019 22:00 0 |
Anápolis | 1 | 0 | Jaraguá EC | 0-0 | |
08/09/2019 22:00 0 |
Def. Belgrano Villa Ramalho | 2 | 0 | San Martín Formosa | 0-0 | |
08/09/2019 22:00 11229 |
Melipilla | 2 | 0 | Deportes Valdivia | 0-0 | |
08/09/2019 22:00 10009 |
Aurora | 1 | 1 | Guabira | 1-1 | |
08/09/2019 22:00 10007 |
Santos FC | 1 | 1 | Athletico Paranaense | 0-1 | |
08/09/2019 22:00 10008 |
Botafogo | 2 | 1 | Clube Atlético Mineiro | 1-0 | |
08/09/2019 22:15 0 |
Grótta | 0 | 5 | Afturelding | 0-3 | |
08/09/2019 22:30 0 |
General Velásquez | 2 | 0 | Recoleta | 2-0 | |
08/09/2019 22:30 0 |
Jocoro | 0 | 3 | El Vencedor | 0-1 | |
08/09/2019 23:00 0 |
Llaneros FC | 1 | 0 | Centauros | 0-0 | |
08/09/2019 23:00 0 |
Arjantin U23 | 3 | 1 | Kolombiya U23 | 0-0 | |
08/09/2019 23:00 0 |
Angostura FC | 1 | 1 | Fundación AIFI | 0-0 | |
08/09/2019 23:00 0 |
Barranquilla | 0 | 0 | Orsomarso | 0-0 | |
08/09/2019 23:00 0 |
Crucero del Norte | 1 | 2 | Douglas Haig | 1-1 | |
08/09/2019 23:00 0 |
Union Sunchales | 3 | 0 | Defensores de Pronunciamiento | 1-0 | |
08/09/2019 23:00 0 |
Central Norte | 0 | 0 | Sarmiento Resistencia | 0-0 | |
08/09/2019 23:00 0 |
Llaneros de Guanare | 1 | 0 | Portuguesa FC | 1-0 | |
08/09/2019 23:00 11221 |
Copiapo | 1 | 0 | CSD Rangers | 0-0 | |
08/09/2019 23:00 11950 |
Alianza Universidad | 0 | 1 | Universitario | 0-0 | |
08/09/2019 23:00 0 |
Zulia | 2 | 4 | Estudiantes de Mérida | 0-2 | |
08/09/2019 23:30 21572 |
Audax Italiano | 0 | 1 | Unión Española | 0-1 | |
08/09/2019 23:30 0 |
Sportivo Belgrano | 1 | 1 | Club Atlético Güemes | 0-0 | |
08/09/2019 23:30 0 |
Deportivo Maipú | 2 | 1 | Estudiantes de San Luis | 1-1 | |
08/09/2019 23:30 0 |
Independiente Rivadavia | 4 | 1 | Nueva Chicago | 2-0 | |
08/09/2019 23:30 0 |
Molynes United | 3 | 2 | UWI | 0-1 | |
08/09/2019 23:45 11359 |
Alianza Petrolera | 1 | 0 | Jaguares de Córdoba | 0-0 |
8 Eylül 2019 Pazar günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.
Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig, diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.
UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.