Tarih Kod |
Ev Sahibi | MS | Rakip | IY | ||
---|---|---|---|---|---|---|
08/09/2021 01:00 504213 |
Guadalupe F.C. | 0 | 2 | Grecia | 0-1 | |
08/09/2021 01:00 504891 |
Mineros de Zacatecas | 3 | 0 | Correcaminos UAT | 1-0 | |
08/09/2021 01:00 504912 |
Coritiba | 4 | 0 | Brusque | 2-0 | |
08/09/2021 02:00 504588 |
Hartford Athletic | 2 | 4 | Louisville City | 2-2 | |
08/09/2021 02:00 519541 |
Univ. Catolica | 3 | 1 | Audax Italiano | 1-0 | |
08/09/2021 02:00 504629 |
Charleston Battery | 0 | 1 | Tampa Bay | 0-0 | |
08/09/2021 02:00 514212 |
Bogotá | 2 | 1 | Boyaca Chico | 2-1 | |
08/09/2021 03:00 504406 |
Alajuelense | 2 | 0 | Jicaral | 1-0 | |
08/09/2021 03:00 504485 |
Atlético Porteño | 0 | 1 | Gualaceo | - | |
08/09/2021 03:05 504270 |
Raya2 | 0 | 0 | Tampico Madero | 0-0 | |
08/09/2021 03:30 503331 |
Chapecoense | 1 | 2 | Fluminense FC | 0-2 | |
08/09/2021 03:30 503260 |
SC Corinthians | 1 | 1 | Esporte Clube Juventude | 0-1 | |
08/09/2021 03:30 501309 |
Goias ES | 1 | 1 | Cruzeiro | 0-0 | |
08/09/2021 04:00 504159 |
Sporting San José | 4 | 0 | Deportivo Saprissa | 3-0 | |
08/09/2021 04:00 504626 |
Austin Bold | 2 | 1 | San Antonio | 2-1 | |
08/09/2021 05:05 504379 |
Cancún | 0 | 1 | Venados | 0-0 | |
08/09/2021 05:30 504530 |
Cartaginés | 2 | 1 | Pérez Zeledón | 0-0 | |
08/09/2021 10:30 535137 |
BIT | 0 | 0 | Kunshan | 0-0 | |
08/09/2021 13:00 504354 |
Consadole Sapporo | 0 | 3 | Cerezo Osaka | 0-1 | |
08/09/2021 14:35 533671 |
Hangzhou Greentown | 2 | 0 | Jiangxi Beidamen | 1-0 | |
08/09/2021 14:35 534405 |
Wuhan Three Towns | 4 | 0 | Beijing Sport University | 3-0 | |
08/09/2021 14:35 532837 |
Shaanxi Chang'an | 0 | 0 | Heilongjiang Lava Spring | 0-0 | |
08/09/2021 15:00 527828 |
Siirt İl Özel İdaresi | 0 | 0 | Çankaya FK | 0-0 | |
08/09/2021 15:00 540999 |
Brattvåg | 3 | 1 | Fløya | 2-0 | |
08/09/2021 15:00 524087 |
76 Iğdır Bld | 0 | 0 | Orduspor 1967 | 0-0 | |
08/09/2021 15:30 525022 |
Karaman Belediyespor | 2 | 5 | Kahta 02 Spor | 1-3 | |
08/09/2021 16:00 519568 |
Kedah | 3 | 3 | UiTM | 1-1 | |
08/09/2021 16:00 524060 |
Kuşadası GSK | 3 | 0 | Modafen | 0-0 | |
08/09/2021 16:30 536242 |
1910 Oradea | 2 | 1 | FC Universitatea Cluj | 2-0 | |
08/09/2021 16:30 536239 |
Unirea Dej | 0 | 1 | Minaur Baia Mare | 0-0 | |
08/09/2021 16:30 536127 |
Municipal Braşov | 2 | 6 | Csikszereda | 1-3 | |
08/09/2021 16:30 536090 |
Hușana Huși | 0 | 1 | CSMS Iaşi | 0-0 | |
08/09/2021 16:30 536046 |
CSM Reşiţa | 1 | 2 | Ripensia Timişoara | 0-1 | |
08/09/2021 16:30 536186 |
Unirea Bascov | 0 | 1 | Slatina | 0-1 | |
08/09/2021 16:30 536154 |
Tunari | 0 | 1 | Concordia Chiajna | 0-1 | |
08/09/2021 16:30 536136 |
Brăila | 1 | 1 | FC Petrolul Ploiești | 0-0 | |
08/09/2021 16:30 536019 |
Dunărea Călăraşi | 1 | 0 | Astra Ploieşti | 1-0 | |
08/09/2021 17:00 504747 |
Znojmo | 2 | 3 | Frýdek-Místek | 2-1 | |
08/09/2021 17:00 504882 |
Jihlava II | 3 | 3 | Velké Meziříčí | 1-3 | |
08/09/2021 17:00 522826 |
Loko Vltavín | 3 | 2 | Ústí nad Labem | - | |
08/09/2021 17:30 504506 |
Baník Ostrava II | 2 | 1 | Uherský Brod | 0-0 | |
08/09/2021 18:00 504265 |
Dolní Benešov | 0 | 2 | Hanácká Slávia Kroměříž | 0-1 | |
08/09/2021 18:00 504306 |
Slovan Rosice | 1 | 0 | Sigma Olomouc II | 1-0 | |
08/09/2021 18:00 504609 |
Vrchovina | 1 | 3 | Blansko | 0-0 | |
08/09/2021 18:00 504501 |
Zlín II | 2 | 0 | Hlučín | 1-0 | |
08/09/2021 18:00 504602 |
Slovácko II | 4 | 0 | Viktoria Otrokovice | 1-0 | |
08/09/2021 18:00 484184 |
Karlovy Vary | 1 | 2 | Králův Dvůr | 0-2 | |
08/09/2021 18:00 519551 |
Chlumec n.C. | 0 | 0 | Chrudim | - | |
08/09/2021 18:00 519945 |
SalPa | 2 | 0 | Honka Akatemia | 0-0 | |
08/09/2021 18:00 504209 |
CD Santiago Morning | 2 | 3 | Copiapo | 0-1 | |
08/09/2021 18:00 518613 |
Vítkovice | 0 | 3 | Trinec | - | |
08/09/2021 18:00 504214 |
Vratimov | 0 | 3 | Uničov | 0-2 | |
08/09/2021 18:15 519361 |
Aalborg Freja | 2 | 1 | Helsted Fremad | 1-1 | |
08/09/2021 18:30 536228 |
HJS Akatemia | 2 | 2 | VJS | 1-2 | |
08/09/2021 18:30 519640 |
MiKi Mikkeli | 0 | 11 | PEPO | 0-8 | |
08/09/2021 18:30 534751 |
EPS | 0 | 4 | PIF | 0-2 | |
08/09/2021 18:40 519935 |
Al Shoalah | 1 | 1 | Al Sahel | - | |
08/09/2021 19:00 404744 |
Forward | 1 | 2 | Nordvärmland | 1-1 | |
08/09/2021 19:00 462972 |
Asarum | 2 | 2 | IFK Hassleholm | 2-0 | |
08/09/2021 19:00 434916 |
Stöde | 2 | 0 | Ytterhogdal | 1-0 | |
08/09/2021 19:00 504253 |
Ermenistan | 1 | 1 | Lihtenştayn | 1-0 | |
08/09/2021 19:10 519697 |
Al Wahda | 2 | 1 | Al Akhdoud | - | |
08/09/2021 19:30 536766 |
Husqvarna | 2 | 0 | Tord | 1-0 | |
08/09/2021 19:30 525516 |
Bulgaristan | 4 | 1 | Gürcistan | 3-0 | |
08/09/2021 19:30 435832 |
Notvikens IK | 0 | 3 | Bergnäsets | 0-2 | |
08/09/2021 20:00 536217 |
SV Innsbruck | 4 | 4 | Swarovski Tirol II | 0-0 | |
08/09/2021 20:00 484975 |
Seekirchen | 3 | 0 | Kuchl | 2-0 | |
08/09/2021 20:00 393579 |
Enköping | 3 | 0 | Arlanda | 2-0 | |
08/09/2021 20:00 462926 |
Eslov | 1 | 1 | Olympic FC | 1-1 | |
08/09/2021 20:00 504685 |
Karlslund | 2 | 1 | Rynninge | 2-0 | |
08/09/2021 20:00 404467 |
Stenungsund | 2 | 2 | Vänersborgs FK | 1-0 | |
08/09/2021 20:00 404468 |
Ahlafors | 3 | 0 | Grebbestad | 1-0 | |
08/09/2021 20:00 404748 |
Oddevold | 4 | 2 | Gauthiod | 3-1 | |
08/09/2021 20:00 462946 |
Rosengard | 1 | 0 | Nosaby | 1-0 | |
08/09/2021 20:00 469633 |
Friska Viljor | 1 | 0 | Gottne | 0-0 | |
08/09/2021 20:00 451929 |
Onsala | 1 | 2 | Assyriska BK | 0-0 | |
08/09/2021 20:00 451836 |
Västra Frölunda | 5 | 3 | Astrio | 3-1 | |
08/09/2021 20:00 436085 |
Umeå FC Akademi | 3 | 1 | Sandviks | 1-1 | |
08/09/2021 20:00 452190 |
Eskilsminne | 1 | 1 | Ängelholm | 0-0 | |
08/09/2021 20:30 404747 |
IFK Tidaholm | 0 | 5 | Yxhult | 0-3 | |
08/09/2021 20:30 498246 |
Oberneuland | 0 | 3 | VfB Oldenburg | 0-2 | |
08/09/2021 20:30 519382 |
Al Khaleej | 1 | 1 | Al Jeel | - | |
08/09/2021 20:30 404746 |
IFK Skövde | 0 | 1 | IF Karlstad II | 0-0 | |
08/09/2021 20:30 393578 |
Enskede | 2 | 2 | Gamla Upsala | 1-1 | |
08/09/2021 20:30 436498 |
Frösö | 2 | 1 | Östersund | 2-1 | |
08/09/2021 20:30 393583 |
Karlberg | 4 | 3 | Lidingö | 3-1 | |
08/09/2021 20:30 436308 |
Storfors | 0 | 2 | Skellefteå | 0-2 | |
08/09/2021 20:45 504854 |
Stocksund | 2 | 3 | Järfälla | 1-3 | |
08/09/2021 21:00 436189 |
Tegs | 1 | 1 | Täfteå | 1-0 | |
08/09/2021 21:00 540996 |
Club Atlético Güemes | 0 | 3 | Guillermo Brown | 0-1 | |
08/09/2021 21:30 532817 |
Piacenza | 2 | 1 | Mantova | 0-1 | |
08/09/2021 21:30 537072 |
Sevenoaks Town | 3 | 4 | Redhill | - | |
08/09/2021 21:30 519435 |
Unión La Calera | 0 | 1 | Santiago Wanderers | 0-1 | |
08/09/2021 21:45 537332 |
Bedfont Sports | 2 | 0 | Spelthorne Sports | 1-0 | |
08/09/2021 21:45 504835 |
Macaristan | 2 | 1 | Andorra | 2-0 | |
08/09/2021 21:45 504798 |
Beyaz Rusya | 0 | 1 | Belçika | 0-1 | |
08/09/2021 21:45 537157 |
Kingstonian | 8 | 1 | Oxhey Jets FC | 1-0 | |
08/09/2021 21:45 537209 |
Enfield 1893 | 2 | 2 | Hadley | 0-1 | |
08/09/2021 21:45 504927 |
Arnavutluk | 5 | 0 | San Marino | 1-0 | |
08/09/2021 21:45 504339 |
Galler | 0 | 0 | Estonya | 0-0 | |
08/09/2021 21:45 504704 |
İzlanda | 0 | 4 | Almanya | 0-2 | |
08/09/2021 21:45 535324 |
Çek Cumhuriyeti | 1 | 1 | Ukrayna | 0-1 | |
08/09/2021 21:45 504505 |
Makedonya | 0 | 0 | Romanya | 0-0 | |
08/09/2021 21:45 504580 |
Polonya | 1 | 1 | İngiltere | 0-0 | |
08/09/2021 21:45 504661 |
Yunanistan | 2 | 1 | İsveç | 0-0 | |
08/09/2021 21:45 504672 |
Kuzey İrlanda | 0 | 0 | İsviçre | 0-0 | |
08/09/2021 21:45 504752 |
İtalya | 5 | 0 | Litvanya | 4-0 | |
08/09/2021 21:45 504252 |
Kosova | 0 | 2 | İspanya | 0-1 | |
08/09/2021 23:00 504756 |
Chacaritas | 1 | 1 | El Nacional | 0-1 | |
08/09/2021 23:00 504175 |
América de Quito | 1 | 1 | Atletico Santo Domingo | 0-1 | |
08/09/2021 23:00 504567 |
LDU Portoviejo | 0 | 1 | Independiente Juniors | 0-1 | |
08/09/2021 23:30 504862 |
Santos de Guápiles | 2 | 2 | San Carlos | 0-1 |
8 Eylül 2021 Çarşamba günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.
Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig, diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.
UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.