MAÇ SONUÇLARI

Tarih :
11 EYLÜL ÇARŞAMBA
Kod - Ev Sahibi Rakip IY
Saat 00:45
15089 MS Crb Al 3 1 Brasil De Pelotas 2-0
Saat 01:00
21359 MS Haiti 1 1 Curacao 1-1
Saat 01:10
22115 MS Colon Santa Fe 1 1 Atl. Tucuman 0-0
Saat 01:45
21096 MS Sportivo Luq 2 0 N. Asuncion 1-0
Saat 03:00
15658 MS ABD 1 1 Uruguay 0-0
15088 MS America MG 2 1 Criciuma 2-0
20075 MS Ekvador 3 0 Bolivya 0-0
3543 MS Palmeiras SP 3 0 Fluminense 1-0
16847 MS Kolombiya 0 0 Venezuela 0-0
Saat 04:30
17356 MS Honduras 2 1 Şili 0-1
Saat 05:00
16845 MS Arjantin 4 0 Meksika 4-0
15118 MS Reno 1868 FC 5 0 Tacoma Defiance 5-0
Saat 06:00
16846 MS Brezilya 0 1 Peru 0-0
Saat 11:30
24142 MS Perseru Bada 1 1 Persela 0-1
24144 MS PSM Makassar 0 1 Psis Semar 0-0
Saat 13:00
20796 MS Ağrıspor 1970 Spor 2 2 Artvin Hopaspor 1-0
Saat 14:30
20790 MS Görelespor 3 0 Yomraspor 1-0
20798 MS Karaköprü Belediye 1 2 Siirt İl Özel İdaresi 0-1
20785 MS Malatya Yeşilyurt Bld. 0 5 Elazığ Belediyespor -
20802 MS 1954 Kelkit Belediyespor 1 0 Ofspor 0-0
20806 MS Batman Petrolspor 1 3 Mardin Buyuksehir Basak S 1-1
24143 MS Persipura J 2 0 Persija Jakarta 0-0
20782 MS Cizrespor 1 1 Diyarbekirspor 0-0
Saat 15:00
20789 MS Erzinspor 3 1 Kilis Bld Spor 1-0
20791 MS Kozanspor 0 3 Payasspor 0-2
20781 MS Nevşehir Belediye Spor 0 1 Osmaniyespor 0-0
20786 MS 1074 Çankırıspor 5 2 Kastamonu Özel İdare Köy 3-1
20795 MS Tokatspor 0 2 Erbaaspor 0-0
20801 MS Altındağ Belediyespor 1 2 Yozgatspor 1959 0-1
20787 MS Çankaya FK 1 4 Kırıkkale Büyük Anadolu 0-1
Saat 15:30
20780 MS Büyükçekmece Tepecikspor 1 0 Halide Edip Adıvarspor 0-0
20793 MS TKİ Tavşanlı Linyitspor 0 1 Somaspor 0-1
20799 MS Düzcespor 0 2 Darıca Gençlerbirliği 0-0
20794 MS Maltepespor 1 3 Erokspor 1-2
20797 MS Manisaspor 1 2 Turgutluspor 0-1
20808 MS Silivrispor 0 0 Bursa Yıldırımspor 0-0
20810 MS Bayrampaşaspor 4 1 Bigaspor 1-1
20800 MS Şile Yıldızspor 1 1 Karacabey Belediyespor 1-0
Saat 16:30
20611 MS NK Tolmin 0 6 NK Celje 0-2
20615 MS NK Radomlje 2 2 ND Gorica 2-2
Saat 17:00
16443 MS TJ Druzstevnik Besenov 2 0 FK Slovan Levice 1-0
16432 MS TJ Spartak Vysoka Nad Kys 0 0 FK Puchov 0-0
16448 MS FK Dunajska Luzna 7 0 FK Lokomotiva Devinska No 5-0
16442 MS TJ Druzstevnik Jacovce 2 0 MFK Aleksince 1-0
20409 MS TJ Tatran Krasno Nad Kysu 0 4 Spartak Trna 0-3
20385 MS FK Kechnec 1 1 TJ Mladost Kalsa 0-0
20412 MS MFK Vranov Nad Topou 1 1 Partizan Bardejov 0-0
20406 MS Osfk Sarisske Michalany 0 2 FC Vss Kosice 0-1
20383 MS 1. FC Tatran Presov 0 2 FK Poprad 0-1
20408 MS SK Bela 0 10 SKF Sered 0-4
16434 MS TJ Druzstevnik Radimov 1 0 TJ Slavoj Boleraz 0-0
Saat 17:30
16441 MS FC Pata 1 2 A. Petrzalka 1-1
16447 MS FK Strecno 1 10 Dukla BB 0-5
16444 MS Futbalovy Klub Bestrent H 2 4 MFK Skalica 0-0
Saat 18:00
24013 MS AS Ain Mlila 2 1 MC Oran 0-0
15159 MS Sotra SK 1 1 Elverum 0-1
Saat 18:15
23268 MS Noerresundby BK 0 8 Aalborg BK 0-3
23267 MS Marstal Rise 2 2 AGF Aarhus 1-0
Saat 18:30
20807 MS Cİ Group Buca 2 2 Nazilli Belediyespor 1-1
Saat 19:00
20788 MS Fethiyespor 3 2 Kızılcabölükspor 1-0
20616 MS Nafta 2 0 NK Krsko 1-0
Saat 20:00
11500 MS G Halberstad 3 3 Chem Leipzig 3-0
11511 MS SV Babelsberg 03 2 2 Wacker Nord. 0-1
Saat 20:30
19788 MS Eintracht Norderstedt 3 1 Hannoverscher SC 1-0
Saat 21:00
19117 MS Fremad Amage 1 1 Lyngby BK 0-0
Saat 21:45
23164 MS Biggleswade 2 0 ST Neots -
11392 MS Rochdale 0 2 Manchester City U21 0-1
23163 MS Sunderland Rca 0 5 Dunston Uts -
23146 MS Lewes 2 2 Leatherhead -
23159 MS Northwich Victoria 1 2 Lancaster -
Saat 23:30
21095 MS Libertad 3 2 Club Fernando De La Mora 2-1

Maç Sonuçları

11 Eylül 2019 Çarşamba günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.

Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig,  diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.