MAÇ SONUÇLARI

Tarih :
Tarih
Kod
Ev Sahibi MS Rakip IY
11/09/2020
00:00
208636
UCR 2 2 Guanacasteca 2-2
11/09/2020
00:30
200847
CD Everton 0 0 Deportivo Antofagasta 0-0
11/09/2020
01:15
177473
SC Corinthians 0 2 Palmeiras 0-1
11/09/2020
01:15
175727
Internacional 2 0 Ceara FC 1-0
11/09/2020
01:15
176572
Bahia FC 0 2 Gremio 0-1
11/09/2020
02:00
173388
Treze 2 2 Remo 0-1
11/09/2020
02:00
204494
Carolina RailHawks 2 3 Memphis 901 0-1
11/09/2020
02:15
204463
Defensor Sporting 1 1 Club Nacional de Football 0-0
11/09/2020
03:00
187901
CA Morelia 2 3 Cancún 0-2
11/09/2020
03:00
176580
Vasco da Gama 1 2 Atlético GO FC 0-0
11/09/2020
05:00
176589
Seattle Sounders 7 1 SJ Earthquakes 5-0
11/09/2020
05:05
187920
Universidad Guadalajara 1 2 Tampico Madero 1-0
11/09/2020
12:00
208258
Kanbawza 5 2 Magway 5-2
11/09/2020
12:30
176679
Manly United 0 2 North Shore Mariners 0-2
11/09/2020
12:30
176680
Blacktown City Demons 1 1 Sydney II 1-1
11/09/2020
13:00
210301
Bà Ria Vũng Tàu 2 3 Ho Chi Minh 2-0
11/09/2020
13:00
176683
NE MetroStars 5 1 Campbelltown City 5-1
11/09/2020
13:00
203663
Zhetysu 1 0 Okzhetpes 1-0
11/09/2020
13:00
176684
Chongqing Lifan 3 1 Hebei CFFC 1-1
11/09/2020
15:00
201134
Sogdiana 0 1 Mash'al 0-0
11/09/2020
15:00
176765
Shijiazhuang Ever Bright 1 0 Hubei Zhongbo 1-0
11/09/2020
15:15
210302
TT Ha Noi 7 0 Can Tho 4-0
11/09/2020
16:00
171722
Terengganu 0 1 Johor FC 0-1
11/09/2020
16:00
201137
Buxoro 2 2 Kuruvchi Kokand 1912 0-0
11/09/2020
16:00
171720
Selangor 1 1 Malacca 1-1
11/09/2020
16:00
171721
Perak 1 0 UiTM 1-0
11/09/2020
16:30
207987
Masr 2 2 Al Ittihad 1-2
11/09/2020
17:00
189458
Minsk 3 0 Gorodeya 1-0
11/09/2020
17:00
178390
Jastrzebie 0 1 Radomiak Radom 0-1
11/09/2020
18:00
195168
Neftçi 0 2 Sumqayıt 0-1
11/09/2020
18:00
203039
Shakhter Karagandy 1 1 Taraz 0-0
11/09/2020
18:00
178502
Blansko 1 0 Dukla Prag 0-0
11/09/2020
18:00
178550
Argeș 1 1 UTA Arad 0-1
11/09/2020
18:00
176887
GBK 2 2 Kiisto 1-1
11/09/2020
18:00
178379
Wigry Suwałki 2 1 SKRA Częstochowa 0-0
11/09/2020
18:00
176878
Atlantis 2 1 GrIFK 2-0
11/09/2020
18:15
202914
Aris F.C. 3 1 Lamia 0-1
11/09/2020
18:30
176881
PK-35 1 0 Keski-Uusimaa 0-0
11/09/2020
18:30
176882
MP 1 2 Jaro 1-0
11/09/2020
18:30
176884
JBK 1 0 VIFK 1-0
11/09/2020
19:00
178386
Jagiellonia Białystok 2 2 Podb. Bielsko-Biała 0-2
11/09/2020
19:00
192962
Menemenspor 0 2 Altınordu 0-0
11/09/2020
19:00
207986
El Geish 4 1 El Gouna 1-0
11/09/2020
19:00
178507
Sigma Olomouc 3 0 Bohemians 1905 1-0
11/09/2020
19:00
171736
Alianza Universidad 1 2 Deportivo Binacional 0-2
11/09/2020
19:00
207990
Tanta 0 2 Misr Lel Makasa 0-0
11/09/2020
19:00
180916
Dynamo Kiev 0 0 Desna 0-0
11/09/2020
19:00
178498
Hradec Kralove 1 0 Chrudim 1-0
11/09/2020
19:30
184011
Austria Lustenau 1 1 SV Horn 1-0
11/09/2020
19:30
184012
Austria Klagenfurt 3 1 Blau-Weiß Linz 2-1
11/09/2020
19:30
182539
Rapid Viyana 4 1 Admira 2-0
11/09/2020
19:30
184006
Kapfenberger SV 0 3 Wacker Innsbruck 0-3
11/09/2020
19:30
184007
Floridsdorfer AC 1 2 Lafnitz 0-0
11/09/2020
19:45
176928
Bohemians 0 2 Waterford United 0-2
11/09/2020
19:45
176925
Eindhoven 0 0 Helmond Sport 0-0
11/09/2020
19:45
176926
Dordrecht 1 3 SBV Excelsior 1-2
11/09/2020
19:45
176927
Volendam 0 1 Utrecht II 0-0
11/09/2020
20:00
178623
FC Zlate Moravce 2 2 Senica 1-2
11/09/2020
20:00
176924
Homburg 3 0 Stuttgart II 1-0
11/09/2020
20:00
165587
Akropolis 2 2 Östers 2-1
11/09/2020
20:00
178392
Miedź Legnica 4 0 Resovia Rzeszów 3-0
11/09/2020
20:00
163996
Weiz 2 0 St. Anna 0-0
11/09/2020
20:00
179354
FC Helsingør 4 2 Silkeborg 2-0
11/09/2020
20:00
164185
Seekirchen 4 0 Salzburger AK 1-0
11/09/2020
20:00
176919
SønderjyskE 2 0 Midtjylland 0-0
11/09/2020
20:00
165606
Dalkurd 0 0 Umeå 0-0
11/09/2020
20:00
164078
Bad Gleichenberg 3 0 Neuhofen / Ried II 0-0
11/09/2020
20:00
179357
HB Koge 2 1 Hvidovre 2-0
11/09/2020
20:00
178592
Cukaricki 1 3 Kızılyıldız 0-1
11/09/2020
20:00
157229
Vänersborgs FK 5 3 IFK Tidaholm 4-1
11/09/2020
20:00
199796
Schwarz-Weiß Rehden 2 2 Hannover 96 II 1-1
11/09/2020
20:00
165607
Trelleborg FF 0 1 Brage 0-1
11/09/2020
20:00
164079
Hertha 2 1 Union Vöcklamarkt 1-0
11/09/2020
20:00
176920
Roskilde 1 0 Brønshøj 1-0
11/09/2020
20:00
164217
Kuchl 2 0 Pinzgau Saalfelden 1-0
11/09/2020
20:00
176921
HIK 3 2 Skovshoved 1-1
11/09/2020
20:00
195167
Keşlə 0 0 Qarabağ 0-0
11/09/2020
20:00
176922
Sonnenhof Grossaspach 0 2 Kickers Offenbach 0-0
11/09/2020
20:00
165577
Örgryte 4 0 Ljungskile 2-0
11/09/2020
20:00
178391
Puszcza Niepołomice 0 0 Korona Kielce 0-0
11/09/2020
20:00
191647
Çaykur Rizespor 1 2 Fenerbahçe 0-0
11/09/2020
20:00
163904
Spittal 1 1 Wels 0-0
11/09/2020
20:00
164226
TSV St. Johann 1 2 Grödig 0-1
11/09/2020
20:30
163801
Viyanaer Neustadt 0 1 Draßburg 0-0
11/09/2020
20:30
202913
PAOK 1 0 Larissa 1-0
11/09/2020
20:45
178389
Odra Opole 1 0 Zagłębie Sosnowiec 0-0
11/09/2020
21:00
177021
Avranches 0 2 Bastia-Borgo 0-1
11/09/2020
21:00
176843
Lommel United 3 2 Lierse Kempenzonen 2-2
11/09/2020
21:00
181558
Slaven Koprivnica 0 0 Sibenik 0-0
11/09/2020
21:00
177022
Cholet 1 1 Laval 1-1
11/09/2020
21:00
178529
Dinamo Bükreş 1 1 Botoşani 0-1
11/09/2020
21:00
177023
Red Star 0 2 Villefranche 0-0
11/09/2020
21:00
177025
Lyon-Duchère 0 0 Créteil 0-0
11/09/2020
21:00
178582
Ferencváros 5 0 Paksi SE 3-0
11/09/2020
21:00
178491
Sarajevo 4 2 Borac Banja Luka 2-1
11/09/2020
21:00
177020
Boulogne 0 0 Le Mans 0-0
11/09/2020
21:30
207997
Al Ahly 3 0 Ismaily 1-0
11/09/2020
21:30
177018
Bastia 3 1 Bourg-Péronnas 1-0
11/09/2020
21:30
182540
LASK 1 0 Austria Wien 1-0
11/09/2020
21:30
178384
Wisla Plock 0 1 Legia Varşova 0-1
11/09/2020
21:45
177030
AS Eupen 2 1 Gent 1-0
11/09/2020
21:45
177035
Wexford Youths 1 3 Bray Wanderers 1-0
11/09/2020
21:45
185476
Watford 1 0 Middlesbrough 1-0
11/09/2020
21:45
177036
Galway 2 1 Shamrock Rovers Res. 1-0
11/09/2020
21:45
176891
Eintracht Braunschweig 5 4 Hertha Berlin 3-2
11/09/2020
21:45
177037
Cabinteely 1 1 Athlone Town 1-1
11/09/2020
21:45
187240
Havelse 1 5 Mainz 05 1-0
11/09/2020
22:00
177031
AZ II 1 4 PSV II 1-1
11/09/2020
22:00
177032
Cambuur 0 2 Go Ahead Eagles 0-1
11/09/2020
22:00
160284
Bordeaux 0 0 Lyon 0-0
11/09/2020
22:00
177033
NEC 2 1 Ajax II 1-0
11/09/2020
22:00
177034
Dundalk 3 2 Shelbourne 2-2
11/09/2020
23:30
178362
Mushuc Runa 1 0 LDU Portoviejo 0-0
11/09/2020
23:30
171735
Alianza Lima 0 2 UTC Cajamarca 0-1

Maç Sonuçları

11 Eylül 2020 Cuma günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.

Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig,  diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.