MAÇ SONUÇLARI

Tarih :
Tarih
Kod
Ev Sahibi MS Rakip IY
12/09/2020
00:00
199735
Luqueno 2 1 12 de Octubre 0-1
12/09/2020
01:15
178613
Avai 0 1 Ponte Preta 0-0
12/09/2020
02:00
180813
Ituano 2 2 Criciuma E.C. 1-1
12/09/2020
02:30
199732
Club River Plate 0 4 Olimpia Asuncion 0-1
12/09/2020
02:30
170442
Charleston Battery 1 0 Tampa Bay 0-0
12/09/2020
03:00
178316
LDU Quito 2 0 Guayaquil City F.C. 1-0
12/09/2020
03:00
177481
Tormenta 2 2 Union Omaha 2-0
12/09/2020
03:00
200313
América de Cali 0 2 Junior 0-1
12/09/2020
03:30
178614
Cruzeiro 1 0 Vitoria FC 0-0
12/09/2020
03:30
177483
Necaxa 1 2 Guadalajara 0-0
12/09/2020
05:30
170459
Phoenix Rising 5 1 Las Vegas Lights 2-0
12/09/2020
05:30
177491
FC Juarez 1 0 Puebla 1-0
12/09/2020
07:00
156711
Grulla Marioka 1 3 YSCC 1-3
12/09/2020
07:30
208099
Broadmeadow Magic 4 2 Weston Workers 4-2
12/09/2020
07:30
208605
Lambton Jaffas FC 0 0 Charlestown Azzurri 0-0
12/09/2020
07:30
208609
Edgeworth Eagles 2 0 Valentine Phoenix 2-0
12/09/2020
08:30
177554
Adelaide Comets 0 4 Adelaide United II 0-4
12/09/2020
08:30
177493
Para Hills Knights 1 1 Adelaide Blue Eagles 1-1
12/09/2020
08:30
177494
Adelaide City 1 1 Adelaide Raiders 1-1
12/09/2020
09:00
177504
Marconi Stallions 3 0 Mt Druitt Town 3-0
12/09/2020
09:30
206028
Gold Coast United 0 1 Brisbane Olympic 0-1
12/09/2020
10:00
111828
Seoul E-Land 0 1 Chungnam Asan 0-1
12/09/2020
10:00
111631
Gwangju 3 3 Jeonbuk Motors 2-2
12/09/2020
10:30
177526
Cumberland United 1 4 Croydon Kings 1-4
12/09/2020
10:30
206027
Brisbane City 2 3 Redlands United 2-3
12/09/2020
11:00
156440
Fujieda MYFC 2 1 Kamatamare Sanuki 2-1
12/09/2020
11:15
177534
Frýdek-Místek 2 6 Uničov 1-5
12/09/2020
11:15
177535
Viktoria Otrokovice 2 0 Zlín II 1-0
12/09/2020
11:30
206025
Gold Coast Knights 1 1 Brisbane Strikers 1-1
12/09/2020
11:30
177536
Jihlava II 1 2 Dolní Benešov 0-2
12/09/2020
12:00
203041
Ordabasy 1 2 Astana 0-0
12/09/2020
12:00
208256
I.S.P.E 0 5 Ayeyawady United 0-5
12/09/2020
12:00
177512
Shimizu S-Pulse 1 2 Kashima Antlers 0-2
12/09/2020
12:00
206026
Eastern Suburbs A.F.C. 10 2 Capalaba 10-2
12/09/2020
12:30
111660
Chunnam Dragons 2 2 Gyeongnam 1-1
12/09/2020
12:30
156415
Kataller Toyama 1 0 Gamba Osaka U23 1-0
12/09/2020
13:00
111502
Ulsan 1 1 Daegu 0-0
12/09/2020
13:00
156470
Roasso Kumamoto 2 0 Sagamihara 2-0
12/09/2020
13:00
111600
Sangju Sangmu 0 0 Seongnam 0-0
12/09/2020
13:00
134431
Ehime 0 2 JEF United 0-2
12/09/2020
13:00
156689
Gainare Tottori 1 0 Azul Claro Numazu 1-0
12/09/2020
13:00
157005
Västra Frölunda 1 1 Rosengard 1-1
12/09/2020
13:00
134473
Tokushima Vortis 1 1 Zweigen Kanazawa 1-0
12/09/2020
13:00
177519
Vissel Kobe 2 2 Tokyo 1-0
12/09/2020
13:40
178393
LKS Lodz 3 0 Olsztyn 2-0
12/09/2020
13:45
178164
Tambov 2 0 Ufa 1-0
12/09/2020
14:00
177560
TPV 1 3 Ilves II 0-2
12/09/2020
14:00
177559
Vanløse 2 4 KFUM Roskilde 0-1
12/09/2020
14:00
189462
Ruh Brest 2 3 Neman Grodno 0-2
12/09/2020
14:00
157213
Stenungsund 1 5 Vänersborgs IF 0-2
12/09/2020
14:00
175083
Tvååker 0 2 Värnamo 0-1
12/09/2020
14:00
177557
SfB-Oure 0 4 Thisted 0-2
12/09/2020
14:00
180920
Dnipro-1 1 3 Olimpik Donetsk 0-1
12/09/2020
14:00
177558
Sydvest 0 1 VSK Århus 0-0
12/09/2020
14:00
210303
Hồng Lĩnh Hà Tĩnh 2 3 Quang Ninh 1-2
12/09/2020
14:00
203040
Tobol 2 0 Kyzylzhar 1-0
12/09/2020
14:30
183962
Fulham 0 3 Arsenal 0-1
12/09/2020
14:30
174975
Qviding FIF 1 0 Landskrona 1-0
12/09/2020
14:30
185473
Wycombe Wanderers 0 1 Rotherham United 0-0
12/09/2020
14:30
175017
Lund 1 1 Oskarshamns AIK 1-0
12/09/2020
14:30
184838
Birmingham City 1 0 Brentford 1-0
12/09/2020
14:45
178224
FA 2000 1 0 Tårnby 0-0
12/09/2020
15:00
178283
Bahlinger SC 1 0 Hoffenheim II 1-0
12/09/2020
15:00
199742
Heider SV 0 1 Weiche Flensburg 0-0
12/09/2020
15:00
178273
SV Lippstadt 08 2 2 Wuppertaler SV 1-1
12/09/2020
15:00
178304
Frem 2 0 Middelfart 1-0
12/09/2020
15:00
178285
Hessen Kassel 2 1 Schott Mainz 0-0
12/09/2020
15:00
178209
Dalum 2 2 Holbaek 1-2
12/09/2020
15:00
178276
Borussia Dortmund II 2 1 Köln II 1-1
12/09/2020
15:00
176636
Sportfreunde Lotte 2 1 Bonner SC 2-1
12/09/2020
15:00
178218
SJK II 1 1 Oulu 0-0
12/09/2020
15:00
179356
Skive 0 2 Esbjerg 0-2
12/09/2020
15:00
178286
Astoria Walldorf 2 2 Freiburg II 0-1
12/09/2020
15:00
178210
Næsby 1 2 Aarhus Fremad 0-1
12/09/2020
15:00
199782
Werder Bremen II 0 0 Atlas Delmenhorst 0-0
12/09/2020
15:00
178277
Fortuna Düsseldorf II 4 0 Homberg 1-0
12/09/2020
15:00
181000
FC Gießen 3 2 TuS RW Koblenz 0-1
12/09/2020
15:00
178275
Rot Weiss Ahlen 0 1 Alemannia Aachen 0-1
12/09/2020
15:00
178219
Gnistan 1 0 AC Kajaani 0-0
12/09/2020
15:00
178287
FSV Frankfurt 2 1 Bayern Alzenau 2-0
12/09/2020
15:00
178211
Hillerød 1 0 Avarta 0-0
12/09/2020
15:00
178278
Borussia M'gladbach II 2 0 Rödinghausen 0-0
12/09/2020
15:00
178282
Eintracht Stadtallendorf 0 0 Pirmasens 0-0
12/09/2020
15:00
178272
Fortuna Düsseldorf II 3 0 Homberg 2-0
12/09/2020
15:00
178288
Mainz 05 II 2 1 Balingen 0-1
12/09/2020
15:00
178281
Preußen Münster 4 0 Bergisch Gladbach 2-0
12/09/2020
15:30
178540
Buftea 0 0 ChHindistan Târgovişte 0-0
12/09/2020
15:30
184009
Juniors OÖ 1 1 Austria Wien II 1-1
12/09/2020
15:45
178584
Mezőkövesd-Zsóry 1 0 Budafoki MTE 0-0
12/09/2020
16:00
178387
Cracovia Kraków 1 1 Stal Mielec 0-0
12/09/2020
16:00
202932
Tshakhuma 1 3 Black Leopards 1-2
12/09/2020
16:00
171679
Spartaks 3 3 Daugava Daugavpils II 2-2
12/09/2020
16:00
178371
Cork City 0 3 Shamrock Rovers 0-2
12/09/2020
16:00
103085
Tulevik 1 4 Paide 1-1
12/09/2020
16:00
165521
Djurgårdens IF Fotboll 1 1 Elfsborg 0-1
12/09/2020
16:00
178306
LFA 0 0 B 73 Slagelse 0-0
12/09/2020
16:00
172718
FELDA United 1 2 Kedah 1-0
12/09/2020
16:00
165643
GAIS 3 1 GIF Sundsvall 1-1
12/09/2020
16:00
164191
Wals-Grünau 1 1 Avusturya Salzburg 1-1
12/09/2020
16:00
189463
BATE 5 2 Smolevichy 2-0
12/09/2020
16:00
171628
Ventspils 0 2 Riga 0-1
12/09/2020
16:00
178640
Guingamp 1 3 Le Havre 0-2
12/09/2020
16:00
172719
Pahang 2 1 PDRM 1-0
12/09/2020
16:00
178372
Bærum 1 1 Egersunds 0-1
12/09/2020
16:00
178303
Rotenberg 1 3 Avusturya Lustenau II 0-1
12/09/2020
16:00
172720
Petaling Jaya City 1 1 Sabah 0-0
12/09/2020
16:00
178370
EIF 2 0 KPV 1-0
12/09/2020
16:30
192963
Boluspor 0 1 Keçiörengücü 0-0
12/09/2020
16:30
178026
Ural 3 1 Khimki 2-0
12/09/2020
16:30
198867
1860 Münih 1 2 E. Frankfurt 0-0
12/09/2020
16:30
186556
Union Fürstenwalde 1 4 Wolfsburg 1-2
12/09/2020
16:30
195319
Caernarfon Town 1 1 Penybont 0-0
12/09/2020
16:30
192957
Ümraniyespor 2 1 Bandırmaspor 1-0
12/09/2020
16:30
195320
Barry Town 0 3 The New Saints 0-0
12/09/2020
16:30
195322
Aberystwyth Town 2 3 UWIC Cardiff 1-0
12/09/2020
16:30
186586
Altglienicke 0 6 Köln 0-3
12/09/2020
16:30
176890
Nürnberg 0 3 RB Leipzig 0-1
12/09/2020
16:30
195318
Flint Town United 1 0 Newtown 1-0
12/09/2020
17:00
164072
Stadl-Paura 3 2 Allerheiligen 1-0
12/09/2020
17:00
185515
Salford City 2 2 Exeter City 1-2
12/09/2020
17:00
197033
Eibar 0 0 Celta Vigo 0-0
12/09/2020
17:00
178446
MuSa 0 6 KTP 0-2
12/09/2020
17:00
165348
Motherwell 1 0 St. Johnstone 1-0
12/09/2020
17:00
185497
Swindon Town 3 1 Rochdale 3-0
12/09/2020
17:00
185479
Gillingham 0 2 Hull City 0-1
12/09/2020
17:00
203043
Kairat 2 1 Kaisar 0-1
12/09/2020
17:00
185508
Port Vale 2 0 Crawley Town 1-0
12/09/2020
17:00
178467
Fredrikstad 3 0 Alta 2-0
12/09/2020
17:00
184837
Derby County 0 2 Reading 0-2
12/09/2020
17:00
165284
Ross County 0 5 Celtic FC 0-2
12/09/2020
17:00
185491
Portsmouth 0 0 Shrewsbury Town 0-0
12/09/2020
17:00
197479
Ponferradina 1 2 Castellon 1-1
12/09/2020
17:00
179297
Fremad Amager 6 0 Vendsyssel 3-0
12/09/2020
17:00
185516
Bolton 0 1 Forest Green Rovers 0-0
12/09/2020
17:00
185499
Fleetwood Town FC 2 1 Burton Albion 1-0
12/09/2020
17:00
185482
Northampton Town 2 2 AFC Wimbledon 2-2
12/09/2020
17:00
185509
Cambridge United 3 0 Carlisle United 2-0
12/09/2020
17:00
178469
Notodden 0 4 Vard 0-1
12/09/2020
17:00
178443
RoPS 1 3 Honka 0-2
12/09/2020
17:00
165317
Livingston 1 2 Hamilton Academical 1-0
12/09/2020
17:00
185493
Sunderland 1 1 Bristol Rovers 0-1
12/09/2020
17:00
185477
Bristol City 2 1 Coventry City 1-1
12/09/2020
17:00
200991
SV Wallern 0 1 Reichenau 0-0
12/09/2020
17:00
185518
Southend United 0 4 Harrogate Town 0-2
12/09/2020
17:00
185504
Mansfield Town 0 0 Tranmere Rovers 0-0
12/09/2020
17:00
183984
Crystal Palace 1 0 Southampton 1-0
12/09/2020
17:00
185465
Barnsley 0 1 Luton Town 0-0
12/09/2020
17:00
180914
Kolos Kovalivka 4 0 Lviv 1-0
12/09/2020
17:00
185486
Plymouth Argyle 1 0 Blackpool 1-0
12/09/2020
17:00
185510
Oldham Athletic 0 1 Leyton Orient 0-0
12/09/2020
17:00
191661
Sivasspor 0 2 Alanyaspor 0-1
12/09/2020
17:00
178470
Flekkerøy 2 0 Sotra 0-0
12/09/2020
17:00
178444
Haka 1 4 SJK 0-2
12/09/2020
17:00
184843
Cardiff City 0 2 Sheffield Wednesday 0-2
12/09/2020
17:00
165320
Rangers 4 0 Dundee United 2-0
12/09/2020
17:00
185494
Crewe Alexandra 0 2 Charlton Athletic 0-2
12/09/2020
17:00
184836
Queens Park Rangers 2 0 Not. Forest 0-0
12/09/2020
17:00
185520
Cheltenham Town 1 2 Morecambe 1-0
12/09/2020
17:00
178616
Guarani 0 0 Brasil de Pelotas 0-0
12/09/2020
17:00
185505
Walsall 1 0 Grimsby Town 0-0
12/09/2020
17:00
185469
Millwall 0 0 Stoke City 0-0
12/09/2020
17:00
185487
Doncaster Rovers FC 1 1 Milton Keynes Dons 0-0
12/09/2020
17:00
164064
WAC / St. Andrä II 4 1 Kalsdorf 2-0
12/09/2020
17:00
185511
Bradford City 0 0 Colchester United 0-0
12/09/2020
17:00
178474
Levanger 4 2 Fram Larvik 3-0
12/09/2020
17:00
178445
MYPA 3 6 VPS 1-1
12/09/2020
17:00
165326
Aberdeen 1 0 Kilmarnock 1-0
12/09/2020
17:00
185496
Lincoln City 2 0 Oxford United 1-0
12/09/2020
17:00
185466
Preston North End 0 1 Swansea City 0-0
12/09/2020
17:00
185522
Scunthorpe United 1 1 Newport County 0-1
12/09/2020
17:00
185506
Barrow 1 1 Stevenage 1-0
12/09/2020
17:00
191644
Karagümrük 3 0 Yeni Malatyaspor 1-0
12/09/2020
17:00
178462
Kvik Halden 1 0 Moss 0-0
12/09/2020
17:00
184834
AFC Bournemouth 3 2 Blackburn Rovers FC 1-1
12/09/2020
17:00
165223
St. Mirren 0 3 Hibernian 0-2
12/09/2020
17:00
185489
Accrington Stanley 2 0 Peterborough United 1-0
12/09/2020
17:00
185472
Huddersfield Town 0 1 Norwich City 0-0
12/09/2020
17:15
178487
Mechelen 0 1 KV Oostende 0-0
12/09/2020
17:30
178496
De Graafschap 4 0 Roda JC 2-0
12/09/2020
17:30
178494
FK Olimpic 2 1 FK Velež 0-0
12/09/2020
17:30
197934
Stade Lausanne-Ouchy 1 2 Grasshopper 0-1
12/09/2020
18:00
202917
OFI 1 1 Panaitolikos 0-1
12/09/2020
18:00
178594
Backa Topola 1 3 Radnicki Nis 1-3
12/09/2020
18:00
178509
Pribram 1 1 Opava 0-0
12/09/2020
18:00
163743
Admira II 1 2 Stripfing 1-1
12/09/2020
18:00
178595
Vozdovac 4 0 Metalac GM 4-0
12/09/2020
18:00
178528
CSMS Iaşi 1 4 Gaz Metan Mediaş 1-4
12/09/2020
18:00
178512
Jablonec 2 0 Baník Ostrava 0-0
12/09/2020
18:00
178585
Diósgyőr 2 4 Budapest Honved 2-2
12/09/2020
18:00
182543
Rheindorf Altach 1 1 Hartberg 1-0
12/09/2020
18:00
178599
Spartak Subotica 1 1 FK Novi Pazar 0-0
12/09/2020
18:00
178501
Prostějov 0 2 Viktoria Zizkov 0-0
12/09/2020
18:00
178506
Teplice 0 2 Slovácko 0-0
12/09/2020
18:00
178600
Radnik Surdulica 0 2 Inđija 0-2
12/09/2020
18:00
195169
Səbail 1 2 Zira 0-0
12/09/2020
18:00
189467
Shakhtyor 5 0 Vitebsk 2-0
12/09/2020
18:00
178504
Líšeň 1 1 Slovan Varnsdorf 1-0
12/09/2020
18:00
160283
Montpellier 3 1 Nice 1-0
12/09/2020
18:00
178508
České Budějovice 0 2 Slovan Liberec 0-1
12/09/2020
18:00
171626
Liepāja 3 1 Jelgava 1-0
12/09/2020
18:00
181554
Osijek 3 0 Rijeka 2-0
12/09/2020
18:15
210862
Al Kharitiyath 0 2 Al Sailiya 0-1
12/09/2020
18:30
165575
Degerfors 4 2 Jönköpings Södra 1-0
12/09/2020
18:30
165580
AFC Eskilstuna 0 3 Halmstad 0-2
12/09/2020
18:30
178383
Warta Poznań 0 0 Piast Gliwice 0-0
12/09/2020
19:00
163788
Team Viyanaer Linien 2 0 Neusiedl 1-0
12/09/2020
19:00
207988
ENPPI 2 1 Wadi Degla 1-1
12/09/2020
19:00
178099
Akhmat Grozny 0 1 Petrotrest 0-1
12/09/2020
19:00
178589
St Patrick's 0 0 Sligo Rovers 0-0
12/09/2020
19:00
163845
Wiener Viktoria 0 3 Wiener SC 0-2
12/09/2020
19:00
164121
Imst 1 1 Schwaz 0-1
12/09/2020
19:00
170549
Maribor 4 1 Bravo 3-0
12/09/2020
19:00
192956
Ankaraspor 1 0 Eskişehirspor 0-0
12/09/2020
19:00
172165
Deportivo Llacuaba 0 1 Universitario 0-1
12/09/2020
19:00
195691
Kristiansund 3 5 Viking 1-1
12/09/2020
19:15
197474
Sporting Gijon 1 0 UD Logrones 0-0
12/09/2020
19:15
197486
CD Leganes 1 0 Las Palmas 0-0
12/09/2020
19:30
176893
Ingolstadt 0 1 Fortuna Düsseldorf 0-0
12/09/2020
19:30
183963
Liverpool FC 4 3 Leeds United 3-2
12/09/2020
19:30
186557
Ulm 2 0 Erzgebirge Aue 1-0
12/09/2020
19:30
176896
Karlsruher SC 0 0 Union Berlin 0-0
12/09/2020
19:30
178608
OH Leuven 1 0 Standard Liège 0-0
12/09/2020
19:30
197930
Aarau 0 0 Wil 0-0
12/09/2020
19:30
197032
Granada 2 0 Athletic Bilbao 0-0
12/09/2020
19:30
178624
Slovan Bratislava 2 0 Spartak Trnava 2-0
12/09/2020
19:30
171732
Sport Boys 0 1 Sport Huancayo 0-0
12/09/2020
19:45
178619
Heerenveen 2 0 Willem II 1-0
12/09/2020
19:45
195323
Connah's Quay 1 1 Bala Town 0-1
12/09/2020
20:00
178637
Amiens SC 1 2 Paris FC 0-1
12/09/2020
20:00
178643
Chambly 1 2 Grenoble 1-0
12/09/2020
20:00
199844
Iztapa 1 1 CSD Comunicaciones 0-1
12/09/2020
20:00
189454
Dinamo Minsk 2 4 Dinamo Brest 1-0
12/09/2020
20:00
178625
DAC 3 2 Ružomberok 0-1
12/09/2020
20:00
191659
Galatasaray 3 1 Gaziantep FK 3-0
12/09/2020
20:00
178638
Niort 1 0 Nancy 0-0
12/09/2020
20:00
178626
Zemplín Michalovce 1 1 FK AS Trencin 0-1
12/09/2020
20:00
178388
Tychy 71 2 0 Sandecja Nowy Sącz 1-0
12/09/2020
20:00
191660
Göztepe 5 1 Denizlispor 3-0
12/09/2020
20:00
178639
Valenciennes 1 0 Chateauroux 0-0
12/09/2020
20:00
178621
SKF Sered 3 2 MSK Zilina 2-0
12/09/2020
20:00
164046
Sturm Graz II 1 2 Gleisdorf 1-2
12/09/2020
20:00
178634
Auxerre 0 1 Clermont F.A 0-0
12/09/2020
20:00
178622
Nitra 3 1 Pohronie 1-0
12/09/2020
20:00
178636
Troyes 2 0 Pau 1-0
12/09/2020
20:00
178642
Rodez 0 3 Caen 0-1
12/09/2020
20:00
178581
Dinamo Batumi 1 3 Dinamo Tiflis 0-2
12/09/2020
20:05
181562
Hajduk Split 1 2 Dinamo Zagreb 0-1
12/09/2020
20:30
178513
FK Pardubice 1 1 Slavia Prag 1-0
12/09/2020
20:30
210860
Al Wakrah 2 0 Umm Salal 1-0
12/09/2020
20:30
178583
MOL Vidi 3 1 Puskas FC 1-0
12/09/2020
20:30
210861
Katar SC 1 0 Al Rayyan 0-0
12/09/2020
21:00
178644
Zwolle 0 2 Feyenoord 0-1
12/09/2020
21:00
178492
Zrinjski 2 0 Mladost Doboj Kakanj 1-0
12/09/2020
21:00
178597
Partizan 3 0 Rad Belgrad 1-0
12/09/2020
21:00
170434
Real Monarchs 0 2 New Mexico United 0-1
12/09/2020
21:00
178646
Śląsk Wrocław 3 3 Lech Poznań 2-3
12/09/2020
21:00
178532
Voluntari 2 1 Steaua Bükreş 1-0
12/09/2020
21:00
204462
Cerro Largo 1 2 Progreso 1-1
12/09/2020
21:00
178645
Cobh Ramblers 0 6 UCD 0-1
12/09/2020
21:00
184008
Grazer AK 0 1 Dornbirn 0-0
12/09/2020
21:00
178396
Nieciecza 2 0 GKS Belchatow 1-0
12/09/2020
21:00
197655
AEK 0 1 Olympiakos 0-1
12/09/2020
21:00
178633
EC São José 0 0 Boa 0-0
12/09/2020
21:15
170542
Celje 1 2 Domžale 0-2
12/09/2020
21:30
195672
Stabæk 2 1 Haugesund 1-1
12/09/2020
21:30
178650
Longford Town 1 1 Drogheda United 1-0
12/09/2020
21:45
186559
Carl Zeiss Jena 0 2 Werder Bremen 0-0
12/09/2020
21:45
176840
K.M.S.K. Deinze 1 0 RWDM 1-0
12/09/2020
21:45
178681
Club Brugge 4 1 Waasland-Beveren 2-1
12/09/2020
22:00
178686
Twente 2 0 Fortuna Sittard 1-0
12/09/2020
22:00
197036
Cadiz 0 2 Osasuna 0-1
12/09/2020
22:00
199849
Cobán Imperial 2 1 Sacachispas 2-0
12/09/2020
22:00
197483
Espanyol 3 0 Albacete 2-0
12/09/2020
22:00
160277
Saint-Etienne 2 0 Strasbourg 0-0
12/09/2020
22:00
183990
West Ham 0 2 Newcastle Utd 0-0
12/09/2020
22:00
178685
Tombense 1 1 Sao Bento 1-1
12/09/2020
22:30
179209
Chicago Fire 2 2 Columbus Crew 2-0
12/09/2020
22:30
178610
Sampaio Corrêa 0 1 Operário PR 0-0
12/09/2020
22:30
179213
CA Paranaense 1 0 Coritiba 1-0
12/09/2020
23:00
171734
Carlos Stein 2 2 Cesar Vallejo 1-1
12/09/2020
23:00
177478
Botafogo PB 0 0 Vila Nova 0-0
12/09/2020
23:15
204459
Montevideo Wanderers 1 2 Plaza Colonia 1-1
12/09/2020
23:30
171731
Academia Cantolao 0 2 Melgar 0-1

Maç Sonuçları

12 Eylül 2020 Cumartesi günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.

Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig,  diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.