MAÇ SONUÇLARI

Tarih :
Tarih
Kod
Ev Sahibi MS Rakip IY
13/09/2020
00:00
178360
El Nacional 0 1 Técnico Universitario 0-1
13/09/2020
00:00
199848
Municipal 5 0 Deportivo Sanarate 3-0
13/09/2020
00:30
199733
Club Sol de América 1 2 Club Guarani 0-1
13/09/2020
00:30
200844
Unión La Calera 0 0 CSD Colo-Colo 0-0
13/09/2020
01:00
178617
Náutico 3 1 Botafogo SP 3-0
13/09/2020
01:00
178684
Santos FC 2 2 Sao Paulo 1-2
13/09/2020
01:00
177565
Atlas 1 1 Mazatlán 0-0
13/09/2020
01:00
179637
Pérez Zeledón 1 0 Herediano 1-0
13/09/2020
02:00
170492
Loudoun United 1 1 Philadelphia Union II 1-1
13/09/2020
02:00
179205
New York City 2 1 Cincinnati 1-0
13/09/2020
02:00
179206
DC United 0 2 New York RB 0-1
13/09/2020
02:00
170471
Pittsburgh Riverhounds 5 0 Hartford Athletic 3-0
13/09/2020
02:00
202512
Deportivo Cali 1 1 Millonarios 1-0
13/09/2020
02:15
204460
CA Penarol 0 0 Torque 0-0
13/09/2020
02:30
179210
Orlando City 2 1 Inter Miami 1-0
13/09/2020
02:30
170518
Birmingham Legion 1 3 Charlotte Independence 1-2
13/09/2020
02:30
178353
Olmedo 1 1 Emelec 0-1
13/09/2020
02:30
170460
Louisville City 3 0 Saint Louis 2-0
13/09/2020
02:30
170529
Atlanta United II 1 2 Miami FC 1-1
13/09/2020
02:30
179208
Philadelphia Union 2 1 New England 0-0
13/09/2020
03:00
177601
CF Tigres UANL 2 0 Santos Laguna 1-0
13/09/2020
03:00
179214
Fort Lauderdale 2 0 Central Florida Kraze 1-0
13/09/2020
03:00
199736
General Díaz 0 2 Club Libertad 0-1
13/09/2020
03:00
170525
Tulsa Roughnecks 1 1 OKC Energy 0-0
13/09/2020
03:30
179215
Nashville SC 4 2 Atlanta United 3-1
13/09/2020
03:30
180814
Dallas 2 1 Houston Dynamo 1-1
13/09/2020
04:30
170430
El Paso Locomotive 2 1 San Antonio 1-1
13/09/2020
04:30
179217
Real Salt Lake 0 5 Colorado Rapids 0-2
13/09/2020
05:00
177631
America 1 1 Toluca 1-1
13/09/2020
05:00
176853
Junior Managua 0 0 Real Estelí F.C. 0-0
13/09/2020
05:00
179639
San Carlos 0 1 Sporting San José 0-0
13/09/2020
05:00
179640
Deportivo Saprissa 1 0 Jicaral 1-0
13/09/2020
05:30
170453
Sacramento Republic 3 3 Reno 1868 2-1
13/09/2020
05:30
179226
Tucson 0 2 North Texas 0-0
13/09/2020
07:00
156376
Vanraure Hachinohe 0 3 Gifu 0-3
13/09/2020
07:05
177515
Consadole Sapporo 3 4 Urawa Reds 2-2
13/09/2020
07:30
208101
Maitland FC 0 1 Newcastle Olympic 0-1
13/09/2020
08:00
179228
Sydney United 4 2 Western Sydney W. II 4-2
13/09/2020
08:00
179229
Sydney Olympic 4 2 APIA Leichhardt Tigers 4-2
13/09/2020
08:30
206023
Moreton Bay United 2 1 Lions 2-1
13/09/2020
09:00
179227
Rockdale City Suns 3 1 South Coast Wolves 3-1
13/09/2020
09:00
156506
Imabari 0 1 Blaublitz Akita 0-1
13/09/2020
09:00
156704
Fukushima United FC 1 4 Kagoshima United 1-4
13/09/2020
10:00
111734
Jeju United 2 0 Daejeon Citizen 1-0
13/09/2020
10:00
206022
Brisbane Roar II 1 3 SC Wanderers 1-3
13/09/2020
11:15
179281
Baník Ostrava II 2 0 Slovan Rosice 0-0
13/09/2020
11:15
179280
Sigma Olomouc II 2 1 Hlučín 1-1
13/09/2020
11:30
179293
Žilina II 2 3 Skalica 2-3
13/09/2020
11:30
111548
Seoul 2 1 Suwon Bluewings 1-1
13/09/2020
11:30
184013
Amstetten 2 2 Vorwärts Steyr 1-0
13/09/2020
12:00
134402
Tochigi 1 1 Matsumoto Yamaga 1-1
13/09/2020
12:00
156747
Parceiro Nagano 2 0 Cerezo Osaka U23 2-0
13/09/2020
12:00
177513
Vegalta Sendai 0 3 Oita Trinita 0-1
13/09/2020
12:00
134190
Tokyo Verdy 1 3 Thespa Kusatsu 1-2
13/09/2020
12:00
134050
Fagiano Okayama 0 0 Ventforet Kofu 0-0
13/09/2020
12:00
134082
V-Varen Nagasaki 0 0 Júbilo Iwata 0-0
13/09/2020
12:00
134343
Avispa Fukuoka 2 1 Machida Zelvia 2-1
13/09/2020
12:00
177516
Yokohama 3 2 Nagoya Grampus 2-1
13/09/2020
12:30
134142
Kyoto Sanga 1 0 Ryūkyū 0-0
13/09/2020
12:30
177514
Kawasaki Frontale 5 1 Sanfrecce Hiroshima 1-0
13/09/2020
12:30
111694
Ansan Greeners 1 0 Anyang 0-0
13/09/2020
12:45
177520
Sagan Tosu 2 1 Kashiwa Reysol 1-1
13/09/2020
13:00
177517
Gamba Osaka 0 1 Shonan Bellmare 0-0
13/09/2020
13:00
156234
Vändra 1 6 Nõmme United 0-2
13/09/2020
13:00
134529
Omiya Ardija 1 1 Montedio Yamagata 1-0
13/09/2020
13:00
177518
F. Marinos 1 2 Cerezo Osaka 0-0
13/09/2020
13:00
111562
Gangwon 0 3 Pohang Steelers 0-2
13/09/2020
13:00
179295
Jiangsu Shuntian 3 3 Shenzhen Phoenix 1-1
13/09/2020
13:00
103169
TJK Legion 2 1 Trans 0-1
13/09/2020
13:00
111601
Busan I'Park 0 0 Incheon United 0-0
13/09/2020
13:00
134314
Mito Hollyhock 4 2 Renofa Yamaguchi 1-0
13/09/2020
13:00
197485
Real Oviedo 0 0 F.C. Cartagena 0-0
13/09/2020
13:00
134137
Giravanz Kitakyushu 2 1 Albirex Niigata 1-0
13/09/2020
13:15
179298
Emmen 3 5 VVV 1-0
13/09/2020
13:15
195558
CD Cova Piedade 0 4 Mafra 0-1
13/09/2020
13:30
184014
Liefering 3 0 Rapid Viyana II 2-0
13/09/2020
14:00
180923
Minai 1 0 Oleksandria 1-0
13/09/2020
14:00
179331
Holstebro 1 1 Brabrand 0-0
13/09/2020
14:00
206229
Górnik Polkowice 3 0 Hutnik Kraków 1-0
13/09/2020
14:00
185495
Ipswich Town 2 0 Wigan Athletic 1-0
13/09/2020
14:00
179332
Akademisk Bo 0 0 Næstved 0-0
13/09/2020
14:00
157088
Asarum 2 5 Nosaby 0-3
13/09/2020
14:00
150482
Tegs 3 2 Örebro Syrianska 1-0
13/09/2020
14:00
160281
Lille 1 0 Metz 0-0
13/09/2020
14:30
179335
Anderlecht 2 0 Cercle Brugge 1-0
13/09/2020
15:00
199768
Altona 93 0 1 Hamburger SV II 0-1
13/09/2020
15:00
177940
Akron 0 2 FC Chayka Peschanokopskoye 0-1
13/09/2020
15:00
162318
Saburtalo 0 0 Norchi Dinamoeli 0-0
13/09/2020
15:00
177809
Krylya Sovetov 2 0 Tom Tomsk 0-0
13/09/2020
15:00
199771
Holstein Kiel II 1 0 St. Pauli II 1-0
13/09/2020
15:00
103086
Kuressaare 1 5 Levadia 0-2
13/09/2020
15:00
178280
Rot-Weiß Oberhausen 0 0 Schalke 04 II 0-0
13/09/2020
15:00
157055
Prespa Birlik 4 1 Olympic FC 1-0
13/09/2020
15:00
197035
Deportivo Alavés 0 1 Real Betis 0-0
13/09/2020
15:00
199776
Teutonia Ottensen 2 0 Phönix Lübeck 1-0
13/09/2020
15:00
179344
Lyngby 0 0 Aalborg BK 0-0
13/09/2020
15:00
179347
PIF 2 1 KaaPo 2-0
13/09/2020
15:00
179355
Fredericia 2 1 Kolding IF 0-1
13/09/2020
15:00
179345
Horsens 0 3 Randers 0-0
13/09/2020
15:00
179349
RoPS II 4 0 PS Kemi 2-0
13/09/2020
15:00
179343
Shandong Luneng 1 2 Guangzhou 0-1
13/09/2020
15:30
179352
Heracles 2 0 ADO Den Haag 0-0
13/09/2020
15:30
179353
Sparta Rotterdam 0 1 Ajax 0-1
13/09/2020
15:30
165494
Hammarby 2 2 Helsingborg 1-0
13/09/2020
15:30
165585
Norrby 3 1 Västerås SK 0-1
13/09/2020
15:30
182541
St. Pölten 0 0 Sturm Graz 0-0
13/09/2020
15:30
165501
Falkenberg 0 3 IFK Göteborg 0-2
13/09/2020
15:30
182542
SV Ried 3 2 Swarovski Tirol 1-2
13/09/2020
16:00
178586
Ujpest FC 2 4 Varda SE 2-2
13/09/2020
16:00
160282
Angers 1 0 Reims 0-0
13/09/2020
16:00
171682
Valmiera 1 0 Metta / LU 0-0
13/09/2020
16:00
178382
Pogoń Szczecin 2 2 Wisla Krakow 1-1
13/09/2020
16:00
160278
Nîmes 2 4 Rennes 1-2
13/09/2020
16:00
160285
Dijon 0 2 Brest 0-1
13/09/2020
16:00
197936
Neuchâtel Xamax 1 4 Kriens 0-2
13/09/2020
16:00
178460
Eidsvold 1 5 Hødd 1-2
13/09/2020
16:00
189464
Belshina 2 3 Isloch 1-1
13/09/2020
16:00
178461
Florö 3 0 Senja 2-0
13/09/2020
16:00
160280
Lorient 2 3 Lens 1-2
13/09/2020
16:00
183987
West Bromwich 0 3 Leicester City 0-0
13/09/2020
16:00
199788
HSC Hannover 3 5 Jeddeloh 1-2
13/09/2020
16:00
177770
Krasnodar II 4 2 SKA-Energiya 3-1
13/09/2020
16:00
199798
Borussia Hildesheim 0 3 Wolfsburg II 0-2
13/09/2020
16:00
178305
B 93 1 2 Blokhus 1-0
13/09/2020
16:30
191548
Wiedenbrück 0 5 Paderborn 0-3
13/09/2020
16:30
186583
TSV Steinbach 1 2 Sandhausen 1-2
13/09/2020
16:30
178052
Dinamo Moskova 0 1 Rubin Kazan 0-1
13/09/2020
16:30
186584
Hansa Rostock 0 1 Stuttgart 0-1
13/09/2020
16:30
186593
Kaiserslautern 1 1 Jahn Regensburg 0-1
13/09/2020
16:30
206184
CA River Plate (Montevideo) 1 2 Liverpool FC (Montevideo) 0-1
13/09/2020
16:30
186555
Chemnitzer FC 1 1 Hoffenheim 0-0
13/09/2020
16:30
186594
Elversberg 4 2 St. Pauli 2-1
13/09/2020
16:30
192959
Bursaspor 1 3 Adana Demirspor 1-0
13/09/2020
17:00
197935
Chiasso 3 2 Zürih 2-1
13/09/2020
17:00
197019
Real Valladolid 1 1 Real Sociedad 1-0
13/09/2020
17:00
179423
KR Reykjavík 1 2 Stjarnan 0-0
13/09/2020
17:00
197932
Thun 0 1 Luzern 0-0
13/09/2020
17:00
191642
MKE Ankaragücü 1 2 BB Erzurumspor 0-0
13/09/2020
17:00
178612
Oeste 2 1 CSA 1-1
13/09/2020
17:00
177665
Fakel 0 1 Nizhny Novgorod 0-1
13/09/2020
17:00
200840
Santiago Wanderers 3 2 Huachipato 0-0
13/09/2020
17:00
170555
MND Tabor Sežana 3 1 Aluminij 1-0
13/09/2020
17:00
179386
Sint-Truiden 2 3 Antwerp 2-2
13/09/2020
17:00
177708
Volgar-Gazprom 1 0 Chertanovo 0-0
13/09/2020
17:00
191655
Kayserispor 1 0 Kasımpaşa 1-0
13/09/2020
17:00
178000
Tekstilshchik 2 1 Irtysh 0-1
13/09/2020
17:00
180915
Zorya 0 1 Illychivets 0-0
13/09/2020
17:00
197497
Mallorca 0 1 Rayo Vallecano 0-0
13/09/2020
17:00
176841
Club Brugge II 1 1 Union Saint-Gilloise 1-1
13/09/2020
17:00
179389
Brøndby 3 2 Nordsjaelland 0-2
13/09/2020
17:30
178511
Zlín 3 1 Zbrojovka Brno 1-1
13/09/2020
17:30
178510
Karviná 2 5 Sparta Prag 2-2
13/09/2020
17:30
178489
Krupa na Vrbasu 2 3 Sloboda Tuzla 0-0
13/09/2020
17:45
179403
RKC Waalwijk 0 1 Vitesse 0-1
13/09/2020
17:45
179404
Groningen 1 3 PSV 0-1
13/09/2020
18:00
179414
Asker 3 1 Arendal 2-0
13/09/2020
18:00
201171
Metlaoui 3 1 AS Slimane 3-1
13/09/2020
18:00
182544
Wolfsberger AC 1 3 Salzburg 0-2
13/09/2020
18:00
195528
Leixoes 2 2 Casa Pia 1-1
13/09/2020
18:00
177956
Neftekhimik 0 1 Spartak Moskova II 0-0
13/09/2020
18:00
201176
Tataouine 1 0 Bizertin 1-0
13/09/2020
18:00
160279
Monaco 2 1 Nantes 1-0
13/09/2020
18:00
177974
Torpedo Moskova 1 2 Gazovik Orenburg 0-0
13/09/2020
18:00
201173
Hammam-Lif 0 2 Stade Tunisien 0-0
13/09/2020
18:00
181560
Istra 1961 0 1 Varazdin 0-1
13/09/2020
18:00
196926
Sabah FC 3 0 Qabala 2-0
13/09/2020
18:00
189466
Torpedo Zhodino 4 2 Slavia 2-1
13/09/2020
18:00
201174
Chebba 2 2 CS Sfaxien 1-2
13/09/2020
18:00
179413
Skeid 3 2 Tromsdalen 1-0
13/09/2020
18:00
171669
Rīgas Futbola skola 3 0 Tukums 2000 2-0
13/09/2020
18:00
158611
Dila Gori 0 0 Telavi 0-0
13/09/2020
18:15
210858
Al Khor 0 1 Al Ahli Doha 0-1
13/09/2020
18:30
165571
Mjällby 2 3 Varberg 0-2
13/09/2020
18:30
202916
Atromitos 0 2 Volos NFC 0-0
13/09/2020
18:30
178587
MTK 0 3 Zalaegerszegi TE 0-1
13/09/2020
18:30
165475
Malmö FF 0 0 AIK 0-0
13/09/2020
18:30
212212
Al Najma Manama 1 0 East Riffa 0-0
13/09/2020
18:30
178385
Górnik Zabrze 3 0 Lechia Gdańsk 1-0
13/09/2020
18:30
212215
Busaiteen 1 0 Al Ahli Manama 1-0
13/09/2020
18:30
179415
Ilves 1 2 HJK 0-1
13/09/2020
18:30
183988
Tottenham 0 1 Everton 0-0
13/09/2020
18:45
204461
Boston River 1 1 Defensor Sporting 0-0
13/09/2020
19:00
195687
Strømsgodset 3 3 Rosenborg 2-1
13/09/2020
19:00
192961
Altay 0 0 Samsunspor 0-0
13/09/2020
19:00
179431
Finn Harps 0 0 Derry City 0-0
13/09/2020
19:00
178593
Proleter Novi Sad 0 0 Mačva Šabac 0-0
13/09/2020
19:00
179422
OB Odense 3 2 Kopenhag 3-0
13/09/2020
19:00
195694
Mjøndalen 0 2 Sandefjord 0-1
13/09/2020
19:00
195678
Aalesund 0 1 Sarpsborg 08 0-0
13/09/2020
19:00
178493
Široki Brijeg 0 1 Željezničar 0-0
13/09/2020
19:00
178596
FK Mladost Lucani 2 1 Bačka 1-1
13/09/2020
19:00
178144
CSKA Moskova 3 1 Spartak Moskova 2-1
13/09/2020
19:00
178598
Napredak 1 1 Zlatibor Čajetina 0-0
13/09/2020
19:00
192953
Adanaspor 1 0 İstanbulspor 0-0
13/09/2020
19:00
170556
Gorica 2 4 Koper 1-1
13/09/2020
19:00
179429
KA Akureyri 2 0 Fylkir 2-0
13/09/2020
19:00
195684
Bodø / Glimt 6 1 Odds 4-1
13/09/2020
19:00
178601
Javor Ivanjica 2 1 Vojvodina 1-0
13/09/2020
19:00
178544
Astra Ploieşti 2 2 Sepsi 1-1
13/09/2020
19:15
197498
Fuenlabrada 2 0 Lugo 0-0
13/09/2020
19:15
197481
CD Mirandés 0 0 AD Alcorcon 0-0
13/09/2020
19:15
179434
Zulte-Waregem 0 2 Sporting Charleroi 0-0
13/09/2020
19:30
176892
Wehen Wiesbaden 1 0 Heidenheim 0-0
13/09/2020
19:30
179426
FH Hafnarfjördur 3 1 Breidablik 1-1
13/09/2020
19:30
176894
Magdeburg 2 2 Darmstadt 98 2-0
13/09/2020
19:30
180913
Vorskla 2 0 Inhulets' 1-0
13/09/2020
19:30
197053
Villarreal 1 1 Huesca 0-1
13/09/2020
19:30
186582
Waldhof Mannheim 1 2 Freiburg 0-1
13/09/2020
20:00
177780
Baltika 1 2 Veles 0-2
13/09/2020
20:00
159522
Torpedo 2 1 Samtredia 0-0
13/09/2020
20:00
191643
Antalyaspor 2 0 Gençlerbirliği 1-0
13/09/2020
20:00
195532
Benfica-B 3 2 Vilafranquense 1-1
13/09/2020
20:00
199857
Malacateco 2 1 Antigua GFC 1-1
13/09/2020
20:00
178505
Viktoria Plzeň 2 1 Mlada Boleslav 1-1
13/09/2020
20:00
177590
Pumas UNAM 3 0 Atlético San Luis FC 1-0
13/09/2020
20:00
201164
Club Africain 2 3 Etoile Sahel 0-2
13/09/2020
20:00
191656
Trabzonspor 1 3 Beşiktaş 0-1
13/09/2020
20:00
179635
Cartaginés 4 0 Limón 3-0
13/09/2020
20:05
181550
Lokomotiva FC 1 2 HNK Gorica 0-1
13/09/2020
20:30
202915
Asteras Tripolis 1 0 Panathinaikos 0-0
13/09/2020
20:30
195553
Varzim 1 0 Porto II 1-0
13/09/2020
20:30
210859
El Arabi 1 2 Al Gharafa 0-1
13/09/2020
20:30
201163
Monastir 1 1 US Ben Guerdane 0-1
13/09/2020
21:00
204457
Rentistas 1 1 Fenix 0-0
13/09/2020
21:00
176842
Sérésien 0 2 KVC Westerlo 0-0
13/09/2020
21:00
178490
Tuzla City 1 0 Radnik Bijeljina 0-0
13/09/2020
21:00
179598
Telstar 1 2 MVV Maastricht 0-1
13/09/2020
21:00
207994
Zamalek 1 0 El Entag El Harby 0-0
13/09/2020
21:15
170545
Olimpija 0 0 NS Mura 0-0
13/09/2020
21:15
178348
Aucas 2 0 Club Deportivo Cuenca 0-0
13/09/2020
21:30
195683
Vålerenga 5 1 Brann 5-1
13/09/2020
21:30
178538
CFR Cluj 1 0 Hermannstadt 0-0
13/09/2020
21:45
179630
KV Kortrijk 3 0 Royal Mouscron 0-0
13/09/2020
22:00
179631
Gremio 1 1 Fortaleza FC 0-1
13/09/2020
22:00
200838
Univ. Catolica 3 0 Audax Italiano 3-0
13/09/2020
22:00
197468
Tenerife 2 0 Málaga FC 1-0
13/09/2020
22:00
179632
Fluminense FC 2 1 SC Corinthians 1-0
13/09/2020
22:00
197023
Valencia 4 2 Levante 2-2
13/09/2020
22:00
160345
Paris SG 0 1 Marsilya 0-1
13/09/2020
22:00
199864
Santa Lucía 0 1 Xelaju 0-1
13/09/2020
22:00
201306
FUS Rabat 1 1 Raja Beni Mellal 0-0
13/09/2020
22:15
179430
HK Kópavogs 3 2 ÍA Akranes 2-2
13/09/2020
23:00
179425
Valur 2 0 Víkingur Reykjavík 0-0
13/09/2020
23:15
204453
Deportivo Maldonado 1 0 Cerro 0-0
13/09/2020
23:30
178368
Ind. del Valle 4 2 Delfin 1-2

Maç Sonuçları

13 Eylül 2020 Pazar günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.

Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig,  diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.