MAÇ SONUÇLARI

Tarih :
14 EYLÜL CUMARTESİ
Kod - Ev Sahibi Rakip IY
Saat 01:15
15094 MS Botafogo 1 0 Sao Bento SP 1-0
Saat 01:30
15457 MS Huachipato 2 0 Curico Unido 1-0
Saat 01:45
11899 MS Club River Plate 1 0 Depor Santan 0-0
Saat 02:00
15130 MS NYRB II 2 0 Charlotte In 1-0
Saat 02:30
15087 MS Oeste 3 0 Operario 1-0
15120 MS Loudoun United 1 2 Memphis 901 1-0
Saat 03:00
15127 MS Birmingham Legion 0 2 Saint Louis 0-1
15313 MS Puebla FC 1 3 At. San Luis 1-2
15359 MS CD Mineros De Zacatecas 3 0 CF Potros Uaem 2-0
Saat 03:30
12769 MS A. Bucaraman 2 0 R Aguilas 2-0
15090 MS Goianiense 1 1 Bragantino SP 1-0
Saat 04:00
12783 MS CD Cuenca 2 1 CD Olmedo 2-0
Saat 04:08
15355 MS CF Correcaminos Uat 1 1 CSD Dorados Sinaloa 0-0
Saat 05:00
15310 MS Veracruz 0 0 Cruz Azul 0-0
Saat 05:06
15312 MS XolosTijuana 1 1 Tigres 0-1
Saat 08:00
15687 MS Sapporo 1 3 Sendai 0-1
Saat 09:30
27275 MS R And F (HK) 0 4 Eastern Sports Club 0-1
Saat 10:00
15160 MS Vladivostok 0 0 Nizhny Novgo 0-0
Saat 10:30
11255 MS Heilongjiang 3 2 Shijiazhuang 1-1
Saat 11:00
15003 MS Jeonnam Drag 3 3 Busan I Park 3-2
14996 MS Gyeongnam FC 3 3 Ulsan Hora-I 2-2
Saat 11:15
15226 MS Vysehrad 1 2 Trinec 1-0
15224 MS FK Pardubice 3 1 Dukla Prag 2-1
Saat 11:30
9880 MS Madura Utd. 2 2 Barito Pute 0-1
Saat 12:00
15097 MS JEF United 2 1 M Hollyhock 1-1
15688 MS Oita Trinata 2 1 Sh Bellmare 2-0
15101 MS Ventforet 1 1 Kashiwa 0-0
15098 MS Zweigen Kanazawa 2 2 FC Ryukyu 1-1
Saat 12:30
27274 MS Kitchee SC 2 2 Yuen Long FC 1-0
11282 MS Xinjiang Tianshan Leopard 2 3 Zhejiang Greentown FC 1-1
15045 MS Tampines Rov 3 3 Balestier 2-2
Saat 13:00
15000 MS Daegu FC 0 0 Pohang Steelers 0-0
15099 MS Kyoto Sanga 2 0 Machida Z 0-0
15691 MS Vissel Kobe 2 1 Matsumoto Y 1-0
15683 MS Kashima 2 0 Tokyo 1-0
12869 MS Estoril Praia 2 1 FC Porto B 1-0
11432 MS Klubi 04 4 3 Lahden Reipa 2-0
15100 MS Niigata 1 1 Tokyo Verdy 0-0
15163 MS Y Krasnoyars 2 2 FC Baltika Kaliningrad 1-0
15104 MS Fagiano 2 0 Gifu 1-0
15106 MS R Yamaguchi 2 1 Ehime 2-1
15685 MS Yokohama F Marinos 3 0 Sanfrecce Hiroshima 0-0
15684 MS Gamba Osaka 1 0 Sagan Tosu 0-0
15096 MS T Vortis 1 1 V-Varen 0-0
14998 MS Jeonbuk 2 1 Sangju Sangmu Phoenix 1-0
15005 MS Daejeon Citi 1 0 Seoul E-Land 0-0
15103 MS Tochigi 0 1 Fukuoka 0-1
15690 MS Kawasaki F 2 0 Iwata Jubilo 2-0
Saat 14:00
15463 MS Hamburg II 0 1 Werder Bremen II 0-0
15109 MS FK Ventspils 1 1 FK Jelgava 1-0
15272 MS Oleksandriya 2 0 SC Dnipro-1 0-0
15165 MS Tom Tomsk 2 2 Spartak-2 M. 0-1
15378 MS Vanlose 1 0 Avarta 0-0
10079 MS FC Jazz 0 2 Piirot 0-2
1089 MS Heidenheim 3 0 Holstein Kiel 2-0
12895 MS Real Madrid 3 2 Levante 3-0
1088 MS Hannover 96 0 2 Arminia Bielefeld 0-1
15225 MS Brno 2 0 SK Lisen 1-0
15251 MS Hamilton 0 1 Celtic 0-1
1090 MS Jahn Regensburg 2 3 Stuttgart 0-1
Saat 14:15
9861 MS Tira-Persika 1 1 Persib Bandung 1-1
Saat 14:30
15384 MS Vejlby Skovbakken Aarhus 0 2 Naesby 0-1
11274 MS Guizhou Hengfeng FC 1 2 Sichuan Longfor FC 1-1
15246 MS Fulham 1 1 West Bromwich Albion 0-0
11281 MS Liaoning Shenyang Whowin 1 2 Changchun Y 1-1
15422 MS Auerbach 5 2 FSV Optik Rathenow 3-0
11293 MS Qingdao Huan 1 0 Meizhou Hakka FC 1-0
14945 MS Orebro SK 0 0 Sundsvall 0-0
11250 MS Shanghai S 1 2 Beijing Uni 0-2
13639 MS Liverpool 3 1 Newcastle United 2-1
14949 MS Orgryte 0 1 Trelleborgs 0-1
Saat 14:35
15010 MS Guangzhou RF 2 1 Tianjin FC 1-1
15012 MS Henan Jianye 4 1 Hebei 2-0
Saat 14:45
15379 MS FA 2000 3 1 Hilleroed 3-1
Saat 15:00
14954 MS Skövde 0 2 Lindome 0-1
15466 MS Heider SV 0 1 TSV Havelse 0-1
15184 MS VFR Garching 2 2 Schalding 1-0
10083 MS Eps 1 1 Honka/Akatem 0-0
15432 MS Rot-Weiss Ko 1 4 Bahlinger 1-3
10034 MS Oulu 0 0 TPS Turku 0-0
1539 MS Mannheim 07 1 2 Würzburg 1-1
15192 MS Buchbach 3 2 Schweinfurt 2-0
15382 MS Brabrand 4 4 Akademisk Bo 1-3
10039 MS VIFK 1 0 GBK 0-0
10030 MS FF Jaro 1 3 Haka 0-2
15434 MS Saarbrucken 0 2 B Alzenau 0-1
10081 MS Salpa 2 1 Espoo 0-0
1538 MS Meppen 6 1 Kaiserslaut. 3-1
15435 MS Frankfurt 1899 0 4 1921 Aalen 0-1
15387 MS Dalum 3 3 Ringkobing 1-0
1530 MS Zwickau 1 2 Uerdingen 05 0-1
15112 MS FK Palanga 2 3 Zalgiris 1-1
10080 MS Ilves 2 1 7 Gnistan 1-2
15437 MS Steinb. 1921 1 0 Offenbacher 0-0
10037 MS Sc Kufu 98 2 0 J Akatemia 1-0
15202 MS Pohronie 0 3 Nitra 0-2
15436 MS Hoffenheim II 0 1 Homburg-Saar 0-0
14955 MS Eskilsminne 2 0 Assyriska Tu 1-0
15477 MS 1. FC Cologne II 0 3 Dortmund (A) 0-1
1532 MS Preussen 06 Munster 2 3 Vik. Cologne 0-2
10082 MS Kapa 3 1 Tampere Utd 1-0
22624 MS TUS Haltern 1 5 Rodinghausen 1-3
10038 MS Sjk/2 2 2 Vaajakoski 0-1
10032 MS Ac Kajaani 4 5 FC KTP 3-2
15187 MS Illertissen 2 0 Wacker Burg. 1-0
1534 MS Grossaspach 2 2 Bayern Münih II 0-2
15186 MS Bayreuth 2 2 TSV Aubstadt 1-0
1536 MS 1860 Münih 3 1 Carl Zeiss Jena 2-0
14963 MS Rynninge 4 3 Sandvikens 2-3
15430 MS Balingen 1 2 Freiburg II 0-1
10031 MS Mypa Mylly. 3 2 Musan Salama 1-1
15191 MS Türkgücü 0 1 Eichstatt 0-0
11419 MS Viikingit 1 0 Mikk. Kissat 1-0
10033 MS EIF 1 0 TPV 0-0
15433 MS Pirmasens 1 3 Elversberg 0-3
14956 MS Lunds BK 3 1 Kristianstad 1-0
15479 MS Bonner 0 3 SV Bergisch Gladbach 09 0-1
15385 MS Aarhus Frem 2 0 Middelfart 1-0
Saat 15:15
15044 MS Brunei Dpmm FC 3 0 Warriors 1-0
Saat 15:30
15738 MS Ofspor 2 0 Fatsa Belediyespor 1-0
15585 MS Keçiörengücü 1 0 Bşb Erzurum 0-0
15375 MS Wacker Innsbruck 2 0 Grazer AK 0-0
Saat 15:45
15174 MS Clermont Foo 0 2 Lorient 0-2
Saat 16:00
18849 MS Orland Pirat 2 1 Chippa Utd 0-0
14957 MS Utsiktens 4 0 Trollhattan 2-0
15376 MS Bronshoj 2 1 Helsingoer 1-0
15465 MS Rehden 1 0 Lubeck 0-0
15107 MS Daugavpils 2 2 Valmiera 1-1
15756 MS Virtus Entella 1 0 Frosinone 0-0
20317 MS FC Anif 1 1 Seekirchen 1-1
15578 MS Elana Torun 2 4 Lech II Poznan 1-2
15753 MS Perugia 0 0 Juve Stabia 0-0
15758 MS Ascoli 2 0 Livorno 1-0
15079 MS Torpedo Belaz Zhodino 1 0 Neman Grodno 1-0
15581 MS Gold. Arrow 1 1 Amazulu 1-0
9007 MS Rakow Czestochowa 2 0 Arka Gdynia 1-0
15755 MS Cittadella 2 0 Trapani 0-0
15364 MS Institute FC 1 4 Larne FC 0-3
24234 MS Stal Rzeszow 2 1 S. Stalowa 1-0
15161 MS Neftekhimik 2 2 Shinnik Yar. 0-0
15166 MS T.Telec Ivan 3 1 SKA-Khabaro. 1-0
15682 MS Fiorentina 0 0 Juventus 0-0
15377 MS B93 Kopenhag 0 0 Skovshoved 0-0
Saat 16:30
15332 MS Newtown 1 0 Bala Town FC 0-0
13855 MS Augsburg 2 1 Eintracht Frankfurt 2-0
15709 MS Pendikspor 3 1 1922 Konyaspor 1-0
548 MS Spartak Moskova 1 2 FC Ural 1-0
13984 MS Borussia Dortmund 4 0 Bayer Leverkusen 1-0
15336 MS Broughton 0 1 Barry Utd 0-1
14010 MS Köln 0 1 Monchengladbach 0-1
15334 MS Caernarfon 3 2 Penybont 2-2
12860 MS Kongsvinger 1 1 Aalesunds 0-0
13916 MS Mainz 2 1 Hertha Berlin 1-0
15740 MS Belediye Derincespor 0 0 Kemerspor 2003 0-0
15335 MS CEFN Druids 3 3 Carmarthen 1-2
13983 MS Union Berlin 1 2 Werder Bremen 1-1
15718 MS Eyüpspor 3 2 Niğde Anadolu 2-0
Saat 16:55
15692 MS Al Shahaniya 0 2 AL Wakrah 0-0
Saat 17:00
15413 MS C Rangers 0 2 Dartford 0-2
15257 MS Queen Of S. 1 0 G. Morton 1-0
3699 MS Exeter City 2 2 Leyton Orie 1-1
13692 MS Wolverhampton 2 5 Chelsea 0-3
15247 MS Preston 2 0 Brentford 1-0
15264 MS Stenhousemur 0 3 Cowdenbeath 0-1
15250 MS Kilmarnock 2 0 Hibernian 0-0
15397 MS Woking 2 2 Ebbsfleet 1-0
13658 MS Brighton Hove Albion 1 1 Burnley 0-0
15389 MS Notts County 1 0 Halifax Town 0-0
15411 MS Dorking Wand 3 1 Maidst. Utd 2-1
14939 MS SK Floro 3 3 Baerum 1-1
13055 MS Ipswich Town 0 0 Doncaster 0-0
15414 MS Bath City FC 2 2 East.Borough 1-0
13207 MS Oxford 3 0 Tranmere 1-0
15255 MS Dundee 2 1 Alloa 2-1
15420 MS Tonbridge 0 2 H Hempstead 0-0
15365 MS Linfield FC 1 0 Glentoran 0-0
3701 MS Crewe 2 3 Cambridge 0-1
12980 MS Rotherham 6 1 Bolton 3-1
15248 MS Glasgow Rangers 3 1 Livingston 0-0
15167 MS Avangard Kur 2 2 FC Mordovia Saransk 1-1
15400 MS Kings Lynn 2 2 Gloucester 1-1
15443 MS CD Mirandes 1 1 Malaga CF 0-0
15268 MS Queen's Park 1 1 Albion Rov. 0-1
15263 MS Falkirk 3 0 Forfar 2-0
15471 MS Wolfsburg II 1 1 SSV Jeddeloh II 1-0
15244 MS QPR 3 2 Luton Town 3-1
3695 MS Stevenage 2 3 Carlisle 1-1
15243 MS Charlton 0 1 Birmingham 0-0
15396 MS Yeovil Town 3 2 AFC Fylde 2-0
12890 MS Leganes 0 3 Villarreal 0-2
15442 MS Numancia 1 0 Huesca 0-0
15216 MS Dornbirn 2 2 FC Liefering 2-1
15416 MS Slough Town 3 1 Hampton&Rich 2-1
14964 MS Karlslund 3 4 V Essinge 2-0
13193 MS Blackpool 0 3 MK Dons 0-1
15419 MS Oxford City 2 2 Billericay 1-2
15258 MS Dunfermline 0 1 Inverness 0-0
3697 MS Walsall 0 1 Bradford 0-0
15091 MS Londrina PR 2 1 Coritiba 0-1
15363 MS Crusaders FC 3 2 Glenavon FC 1-1
15168 MS Rotor 2 0 Fakel 0-0
15410 MS Guiseley 3 0 Hereford 1-0
15254 MS Ayr United 2 0 Dundee Utd 1-0
15267 MS Stirling Alb 1 0 Elgin City 1-0
11427 MS Kiffen 1 1 Vantaan Jalk 0-1
14938 MS Kjelsas 1 2 Asker 0-0
15417 MS Chelmsford C 3 3 Chippenham 0-2
15318 MS Radomiak Rad 2 1 Z Sosnowiec 1-0
3694 MS Forest Green 1 0 Colchester 1-0
15249 MS Aberdeen 1 1 St Johnstone 1-1
15238 MS Stoke City 1 2 Bristol City 1-0
15362 MS Dungannon S 0 4 Cliftonville 0-1
15555 MS Başakşehir 1 1 Sivasspor 0-1
13681 MS Manchester United 1 0 Leicester City 1-0
3703 MS Oldham 2 2 Grimsby Town 1-0
14967 MS Sollen Utd 1 3 Carlstad Utd 1-3
15270 MS Karpaty Lviv 2 1 Vorskla Poltava 0-1
15405 MS Bradford P A 1 1 Spennymoor 1-0
14946 MS Östersund 1 2 Kalmar 1-0
15366 MS Warrenpoint 0 3 Carrick Rang 0-2
15261 MS Montrose 1 3 East Fife 0-1
15402 MS Curzon Ashto 0 4 Brackley 0-1
3702 MS Salford cty 0 2 Cheltenham 0-1
15399 MS Harrogate 0 0 Boreham Wood 0-0
15361 MS Ballymena U 1 1 Coleraine FC 1-1
15392 MS Dover 1 1 Chorley 1-0
15391 MS Stockport 1 2 Aldershot 0-2
15303 MS Stadl-Paura 0 5 Gleisdorf 09 0-1
22667 MS Lahti 3 0 Rovaniemen 1-0
15388 MS Chesterfield 1 0 Torquay 1-0
15260 MS Raith Rovers 4 0 Peterhead 2-0
15307 MS Fremad Amage 1 2 Viborg 1-0
13425 MS Accrington 1 3 Sunderland 1-3
14948 MS Syrianska FC 0 3 Frej 0-1
21760 MS FK Sumgayit 1 2 Zira FK 1-1
15245 MS Swansea City 0 1 Nottingham F 0-0
15398 MS Eastleigh 1 1 Bromley 0-0
13683 MS Sheffield United 0 1 Southampton 0-0
15239 MS Hull City 2 2 Wigan Athletic 2-1
12979 MS Southend 3 3 Fleetwood 1-2
15407 MS Kettering 2 1 Alfreton 2-1
15266 MS Brechin City 2 4 Cove Rangers 2-4
13021 MS Peterborough 6 0 Rochdale 3-0
15418 MS Welling Utd 1 2 Wealdstone 0-0
14932 MS Nardo 2 1 Byasen 2-1
15394 MS Dagenham&Red 3 1 Hartlepool 1-0
3704 MS Scunthorpe 3 0 Morecambe 3-0
15415 MS Hav&Waterloo 1 3 Braintree 1-2
15393 MS Barnet 1 0 Maidenhead 0-0
14937 MS Oppsal 1 1 Grorud IL 0-0
15421 MS Dulwich 2 3 Hungerford 2-0
3705 MS Swindon Town 3 0 Macclesfield 2-0
11453 MS Jippo 1 3 Nurmijarven 0-1
15403 MS Leamington 0 3 Farsley Celt 0-1
15262 MS Clyde Bank 6 1 Stranraer 3-0
15573 MS Resovia 2 0 Czestochowa 1-0
15406 MS Gateshead 3 0 Boston Utd 0-0
15412 MS Albans City 1 4 Weymouth 1-2
19147 MS Innsbruck 2 2 2 Zirl 2-0
12995 MS Burton Alb 0 0 Coventry 0-0
3698 MS Port Vale 1 0 Plymouth 0-0
15265 MS Edinburgh 4 0 Annan Athl. 1-0
13572 MS Tottenham Hotspur 4 0 Crystal Palace 4-0
15236 MS Middlesbrough 1 0 Reading 0-0
15401 MS Southport 2 0 Blyth Spart 0-0
15409 MS Kidd.minster 2 0 Altringham 1-0
13198 MS Wimbledon 1 1 Shrewsbury 1-0
3696 MS Northampton 2 0 Newport 1-0
15404 MS Darlington 0 2 York City 0-0
15269 MS Shakhtar Donetsk 4 3 Zory Luhansk 1-2
15253 MS Hearts 2 3 Motherwell 0-1
15390 MS Barrow 3 0 Soli. Moors 2-0
14951 MS Osters 0 2 Jönköping 0-1
15259 MS Dumbarton 0 1 Airdrieonian 0-1
15408 MS Telford 1 3 Chester 0-2
13428 MS Lincoln City 0 1 Bristol Rov 0-0
3700 MS Crawley Town 1 0 Mansfield 0-0
15252 MS Ross County 2 1 St Mirren 0-0
13399 MS Gillingham 2 0 Wycombe 0-0
14953 MS Atvidabergs 1 2 Torns IF 0-0
15242 MS Blackburn Rovers 2 0 Millwall 1-0
Saat 17:30
15292 MS Wr. Neustadt 1 2 SC Neusiedl 0-1
15138 MS Inter Zapresic 3 1 NK Slaven 0-0
15232 MS Mlada Boleslav 6 0 Pribram 3-0
15230 MS Slovan Liberec 1 1 Teplice 1-1
15529 MS Amorebieta 1 0 CA Osasuna B 1-0
Saat 17:45
15110 MS Riga FC 5 0 FS METTA/LU 1-0
Saat 18:00
15209 MS Mattersburg 0 2 WSG Tirol 0-1
15227 MS 1.SK Prostej 3 2 FK Varnsdorf 2-0
15354 MS Ujpest 3 2 Debrecen 0-1
15352 MS Puskas Akad 2 0 Kaposvari R 0-0
15353 MS Bud. Honved 0 1 Fehervar 0-0
12873 MS Varzim 2 1 CD Cova Piedade 1-1
15212 MS Salzburg 7 2 Hartberg 2-1
15350 MS Diosgyör 1 0 Zalaegerszeg 1-0
20324 MS SV Austria Salzburg 0 3 FC Pinzgau Saalfelden 0-1
15211 MS Sturm Graz 0 2 LASK 0-0
15462 MS Deportes Magallanes 1 2 CD Melipilla 0-0
24884 MS OCS de Safi 1 1 O.Khouribga 1-0
15162 MS Khimki 1 0 Chayka Pesch 1-0
12192 MS Torpedo Mosk 2 1 Krasnodar II 1-0
14819 MS FC Freienbach 2 11 Young Boys 0-5
15349 MS Kisvarda 1 2 Mezokovesd Z 0-1
15348 MS U S-Gilloise 1 1 O.H. Leuven 0-0
14822 MS Olympique De Geneve FC 1 2 FC Bavois 0-0
Saat 18:30
14811 MS Kriens 2 4 Stade Ouchy 2-1
4638 MS Paris Saint Germain 1 0 Strasbourg 0-0
10228 MS Famalicao 4 2 P. Ferreira 1-0
12110 MS Chindia 0 0 Sepsi Os Sf 0-0
15080 MS FC Dinamo Brest 3 0 FC Minsk 0-0
8928 MS Lechia Gdansk 2 1 Lech Poznan 2-1
15456 MS Palestino 2 0 Coquimbo Unido 0-0
Saat 18:40
15701 MS Al Hilal 1 1 AL Fayha FC 0-0
Saat 18:50
15703 MS Abha Club 1 1 AL Raed FC 1-1
Saat 19:00
15752 MS Venezia 0 2 Chievo 0-1
15317 MS GKS Tychy 2 1 Wigry 1-0
15343 MS Oostende 1 4 Standard Liege 1-1
21756 MS Sabah 0 1 FK GABALA 0-0
15530 MS Arenas Club De Getxo 0 3 Real Valladolid B 0-0
15587 MS Altınordu 4 1 Eskişehirspor 1-0
15294 MS SC Team Wie 2 1 SV Mattersburg (A) 0-1
15526 MS Athletic Bilbao B 4 0 Salamanca CF 1-0
15439 MS Atromitos 2 3 PAOK 1-2
15583 MS Kaizer Ch 0 1 Polokwane 0-1
15574 MS Katowice 3 1 Legionovia 0-0
15678 MS Napoli 2 0 Sampdoria 1-0
15524 MS SD Leioa 1 3 Barakaldo CF 1-1
15575 MS Bytovia Byto 1 0 Blekitni Sta 0-0
15591 MS Boluspor 0 2 Altay 0-1
14817 MS Lausanne 3 0 Lugano 0-0
15533 MS UE Llagostera 0 3 CF Villarreal B 0-1
15525 MS CD Guijuelo 1 0 Deportivo Alaves II 1-0
15322 MS Niepolmice 0 1 P. Bielsko 0-1
553 MS Sochi 0 1 Lokomotiv Moskova 0-1
15535 MS Valencia CF Mestalla 0 0 CF La Nucia 0-0
15536 MS FC Barcelona B 2 2 AE Prat 1-1
12853 MS Rosenborg 3 1 Lillestrom 1-0
14991 MS Pirata FC 0 0 Alianza Un 0-0
Saat 19:05
15693 MS Qatar SC 1 3 Al-Gharrafa 1-1
24231 MS Almirante B 1 0 San Telmo 0-0
Saat 19:15
15494 MS Arsenal Sarandi 4 1 Union Santa 2-0
15438 MS Ofi Crete 3 1 Panaitolikos 0-0
Saat 19:20
15395 MS Wrexham 1 1 Sutton utd 0-0
Saat 19:30
15154 MS Ajax 4 1 Heerenveen 2-1
17986 MS Sharjah FC 0 0 Shabab AL Ahli Dubai Club 0-0
15149 MS AZ Alkmaar 5 1 Sparta Rotterdam 4-1
15446 MS Las Palmas 0 3 Almeira 0-1
14976 MS New York City 2 1 San Jose Earthquakes 2-1
13523 MS Norwich City 3 2 Manchester City 2-1
13894 MS RB Leipzig 1 1 Bayern Münih 1-1
12889 MS Real Sociedad 2 0 Atletico Madrid 0-0
Saat 20:00
15552 MS Gazişehir 3 2 Beşiktaş 1-0
15576 MS Polkowice 1 1 Pogon Siedl 1-1
15203 MS FK Senica 0 1 Dunajska S 0-0
14814 MS Wil 1900 1 2 Zürih 1-1
15204 MS Ruzomberok 1 1 SKF Sered 1-0
15554 MS Antalyaspor 2 2 Kayserispor 1-1
17110 MS Hafnarfjor. 0 1 Vigingur Rey 0-0
15200 MS Z Michalovce 2 1 AS Trencin 2-0
24881 MS Moghreb 2 0 AS Far Rabat 1-0
15139 MS HNK Gorica 0 0 L. Zagreb 0-0
15231 MS Slavia Prag 3 0 Slovacko 2-0
15316 MS Jastrzebie 1 0 C Glogow 0-0
15302 MS USV Weindorf ST Anna AM A 0 0 Wels 0-0
15531 MS CD Izarra 1 1 Real Sociedad B 0-1
15323 MS Nieciecza 1 1 Warta Poznan 0-0
14816 MS FC Meyrin 0 3 Basel 0-0
15201 MS VZ Moravce V 0 0 MSK Zilina 0-0
Saat 20:10
15572 MS Widzew Lodz 1 1 RKS Garbarnia Krakow 0-0
Saat 20:15
12871 MS CD Feirense 1 0 Chaves 1-0
12874 MS Sporting Farense 3 0 UD Vilafranquense 3-0
Saat 20:30
15351 MS Paksi 0 4 Ferencvaros 0-3
Saat 20:35
15700 MS Ahli Saudi 1 2 AL Wehda FC 0-2
Saat 20:45
15074 MS Bate Borisov 2 1 FC Gorodeya 0-0
15148 MS VVV Venlo 2 1 Groningen 1-1
15199 MS TOP Oss 1 2 Go Ahead 1-0
Saat 21:00
9055 MS Korona Kielce 1 1 Wisla Krakow 0-1
4725 MS Bordeaux 2 0 Metz 2-0
12786 MS Mushuc Runa 3 0 Fuerza Amari 1-0
4690 MS Brest 0 0 Rennes 0-0
15340 MS St. Truidense 1 1 Waasland Beveren 0-0
27508 MS Generation Foot 2 1 El Zamalek -
10232 MS Benfica 2 0 Gil Vicente 1-0
15518 MS Real Madrid Castilla 0 0 UP Langreo 0-0
4573 MS Dijon 0 0 Nimes 0-0
15546 MS Villarrubia CF 1 1 Talavera R 1-0
12135 MS D. Bükreş 1 1 Botosani 0-0
4686 MS Montpellier 2 1 Nice 1-1
15455 MS Dep. Iquique 1 3 Audax Ital. 0-1
15339 MS Eupen 1 1 Zulte Waregem 0-1
Saat 21:15
15582 MS Supersport u 3 3 Cape Town Ct 2-2
14994 MS CD Usmp 1 1 Melgar 0-0
15328 MS NK Maribor 2 1 A. Kidricevo 0-0
Saat 21:30
15449 MS SD Ponferradina 1 1 Alcorcon 1-0
15499 MS Godoy Cruz 0 1 Argentinos J 0-1
15345 MS Kfco Beersch 2 0 Lommel SK 0-0
24227 MS Acassuso 2 2 Villa San Ca 1-0
14984 MS Longford 1 2 Bray Wand 1-1
15495 MS C Cordoba 1 2 Df. Justicia 0-0
15440 MS Olympiacos 5 0 Volos 1-0
15447 MS Cadiz 2 0 Girona 1-0
15461 MS San Felipe 0 0 Deportes Copiapo 0-0
15342 MS Cercle Brugge 0 2 Club Brugge 0-1
Saat 21:45
15631 MS AS Gubbio 1910 1 1 AJ Fano 1906 1-0
15638 MS Casertana FC 6 1 FC Rieti 6-1
15147 MS PSV 5 0 Vitesse 2-0
15618 MS SS Monza 1912 1 0 FC Pro Vercelli 1892 0-0
15679 MS İnter 1 0 Udinese 1-0
15150 MS Utrecht 3 1 Emmen 1-0
Saat 22:00
24129 MS River Plate (Uru) 3 1 Montevideo 3-0
12894 MS Barcelona 5 2 Valencia 2-1
24119 MS Atletico Fenix Montevideo 2 2 CA Juventud De Las Piedra 1-1
15656 MS Strongest 6 2 Real Potosi 1-1
24128 MS Ca Cerro 1 0 R Montevideo 0-0
16770 MS Derry City 2 2 Dundalk 1-1
24883 MS Fus Rabat 1 0 Itt. Tanger 0-0
15129 MS Real Monarchs Slc 5 1 Portland Timbers II 2-1
Saat 22:30
14971 MS Chicago Fire 4 0 FC Dallas 4-0
15092 MS Vitoria BA 0 1 Guarani SP 0-1
Saat 23:00
11896 MS Libertad 2 1 C Porteno 2-0
15083 MS Flamengo 1 0 Santos SP 1-0
Saat 23:15
12781 MS Delfin Sc 1 2 Barcelona SC 1-2
12777 MS U. Magdalena 1 2 Deportes Tol 0-1
Saat 23:30
10233 MS Vitoria Guimaraes 5 1 Aves 2-1
14989 MS Cajamarca 1 1 Alianza Lima 1-1
15458 MS Un. Espanola 1 1 U. Chile 0-0
Saat 23:45
15490 MS Colon Santa Fe 2 1 San Lorenzo 1-0

Maç Sonuçları

14 Eylül 2019 Cumartesi günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.

Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig,  diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.