MAÇ SONUÇLARI

Tarih :
Tarih
Kod
Ev Sahibi MS Rakip IY
14/09/2019
01:15
15094
Botafogo SP 1 0 Sao Bento 1-0
14/09/2019
01:30
15457
Huachipato 2 0 Curicó Unido 1-0
14/09/2019
01:45
11899
River Plate 1 0 Deportivo Santaní 0-0
14/09/2019
02:30
15120
Loudoun United 1 2 Memphis 901 1-0
14/09/2019
02:30
15087
Oeste 3 0 Operário PR 1-0
14/09/2019
03:00
15127
Birmingham Legion 0 2 Saint Louis 0-1
14/09/2019
03:00
15359
Mineros de Zacatecas 3 0 Potros UAEM 2-0
14/09/2019
03:00
15313
Puebla 1 3 Atlético San Luis 1-2
14/09/2019
03:30
12769
Atlético Bucaramanga 2 0 Itagüí Ditaires 2-0
14/09/2019
03:30
15090
Atlético GO 1 1 RB Bragantino 1-0
14/09/2019
04:00
12783
Deportivo Cuenca 2 1 Olmedo 2-0
14/09/2019
04:08
15355
Correcaminos UAT 1 1 Dorados 0-0
14/09/2019
05:00
15310
Veracruz 0 0 Cruz Azul 0-0
14/09/2019
05:06
15312
Tijuana 1 1 Tigres UANL 0-1
14/09/2019
08:00
15687
Consadole Sapporo 1 3 Vegalta Sendai 0-1
14/09/2019
09:30
27275
R&F 0 4 Eastern Football Team 0-1
14/09/2019
10:00
15160
Luch Vladivostok 0 0 Nizhny Novgorod 0-0
14/09/2019
10:30
11255
Heilongjiang Lava Spring 3 2 Shijiazhuang Ever Bright 1-1
14/09/2019
11:00
14996
Gyeongnam 3 3 Ulsan 2-2
14/09/2019
11:15
15226
Slavoj Vyšehrad 1 2 Trinec 1-0
14/09/2019
11:15
15224
FK Pardubice 3 1 Dukla Prag 2-1
14/09/2019
11:30
9880
Madura United 2 2 Barito Putera 0-1
14/09/2019
12:00
15101
Ventforet Kofu 1 1 Kashiwa Reysol 0-0
14/09/2019
12:00
15097
JEF United 2 1 Mito Hollyhock 1-1
14/09/2019
12:00
15098
Zweigen Kanazawa 2 2 Ryūkyū 1-1
14/09/2019
12:00
15688
Oita Trinita 2 1 Shonan Bellmare 2-0
14/09/2019
12:30
11282
Xinjiang Tianshan 2 3 Hangzhou Lucheng 1-1
14/09/2019
12:30
27274
Kitchee 2 2 Yuen Long 1-0
14/09/2019
12:30
15045
Tampines Rovers 3 3 Balestier Khalsa 2-2
14/09/2019
13:00
15685
F. Marinos 3 0 Sanfrecce Hiroshima 0-0
14/09/2019
13:00
15163
Yenisey 2 2 Baltika 1-0
14/09/2019
13:00
15691
Vissel Kobe 2 1 Matsumoto Yamaga 1-0
14/09/2019
13:00
15103
Tochigi 0 1 Avispa Fukuoka 0-1
14/09/2019
13:00
15096
Tokushima Vortis 1 1 V-Varen Nagasaki 0-0
14/09/2019
13:00
15690
Kawasaki Frontale 2 0 Júbilo Iwata 2-0
14/09/2019
13:00
15106
Renofa Yamaguchi 2 1 Ehime 2-1
14/09/2019
13:00
15100
Albirex Niigata 1 1 Tokyo Verdy 0-0
14/09/2019
13:00
15099
Kyoto Sanga 2 0 Machida Zelvia 0-0
14/09/2019
13:00
14998
Jeonbuk Motors 2 1 Sangju Sangmu 1-0
14/09/2019
13:00
15684
Gamba Osaka 1 0 Sagan Tosu 0-0
14/09/2019
13:00
15104
Fagiano Okayama 2 0 Gifu 1-0
14/09/2019
13:00
12869
Estoril 2 1 Porto II 1-0
14/09/2019
13:00
15000
Daegu 0 0 Pohang Steelers 0-0
14/09/2019
13:00
15005
Daejeon Citizen 1 0 Seoul E-Land 0-0
14/09/2019
13:00
15683
Kashima Antlers 2 0 Tokyo 1-0
14/09/2019
14:00
15225
Zbrojovka Brno 2 0 Líšeň 1-0
14/09/2019
14:00
15378
Vanløse 1 0 Avarta 0-0
14/09/2019
14:00
15165
Tom Tomsk 2 2 Spartak Moskova II 0-1
14/09/2019
14:00
15272
Oleksandria 2 0 Dnipro-1 0-0
14/09/2019
14:00
15251
Hamilton Academical 0 1 Celtic 0-1
14/09/2019
14:00
10079
Jazz 0 2 P-Iirot 0-2
14/09/2019
14:00
12895
Real Madrid 3 2 Levante 3-0
14/09/2019
14:00
15463
Hamburger SV II 0 1 Werder Bremen II 0-0
14/09/2019
14:00
1090
Jahn Regensburg 2 3 Stuttgart 0-1
14/09/2019
14:00
1088
Hannover 96 0 2 Arminia Bielefeld 0-1
14/09/2019
14:00
1089
Heidenheim 3 0 Holstein Kiel 2-0
14/09/2019
14:00
15109
Ventspils 1 1 Jelgava 1-0
14/09/2019
14:15
9861
TIRA-Persikabo 1 1 Persib Bandung 1-1
14/09/2019
14:30
14945
Örebro 0 0 GIF Sundsvall 0-0
14/09/2019
14:30
14949
Örgryte 0 1 Trelleborg FF 0-1
14/09/2019
14:30
15384
VSK Århus 0 2 Næsby 0-1
14/09/2019
14:30
13639
Liverpool 3 1 Newcastle Utd 2-1
14/09/2019
14:30
15422
Auerbach 5 2 Optik Rathenow 3-0
14/09/2019
14:30
15246
Fulham 1 1 West Bromwich 0-0
14/09/2019
14:30
11274
Guizhou Toro 1 2 Sichuan Longfor 1-1
14/09/2019
14:30
11281
Liaoning Hongyun 1 2 Changchun Yatai 1-1
14/09/2019
14:30
11293
Qingdao Huanghai 1 0 Meizhou Hakka 1-0
14/09/2019
14:35
15012
Henan Jianye 4 1 Hebei CFFC 2-0
14/09/2019
14:35
15010
Shenzhen Phoenix 2 1 Tianjin Songjiang 1-1
14/09/2019
14:45
15379
FA 2000 3 1 Hillerød 3-1
14/09/2019
15:00
1532
Preußen Münster 2 3 Viktoria Köln 0-2
14/09/2019
15:00
15202
Pohronie 0 3 Nitra 0-2
14/09/2019
15:00
1538
Meppen 6 1 Kaiserslautern 3-1
14/09/2019
15:00
1530
Zwickau 1 2 Uerdingen 0-1
14/09/2019
15:00
1539
Waldhof Mannheim 1 2 Würzburger Kickers 1-1
14/09/2019
15:00
10030
Jaro 1 3 Haka 0-2
14/09/2019
15:00
14954
Skövde AIK 0 2 Lindome 0-1
14/09/2019
15:00
14963
Rynninge 4 3 Sandviken 2-3
14/09/2019
15:00
10034
Oulu 0 0 TPS 0-0
14/09/2019
15:00
10032
AC Kajaani 4 5 KTP 3-2
14/09/2019
15:00
10033
EIF 1 0 TPV 0-0
14/09/2019
15:00
10039
VIFK 1 0 GBK 0-0
14/09/2019
15:00
10031
MYPA 3 2 MuSa 1-1
14/09/2019
15:00
10083
EPS 1 1 Honka Akatemia 0-0
14/09/2019
15:00
10080
Ilves II 1 7 Gnistan 1-2
14/09/2019
15:00
10082
KäPa 3 1 Tampere United 1-0
14/09/2019
15:00
10081
SalPa 2 1 Espoo 0-0
14/09/2019
15:00
10038
SJK II 2 2 FCV 0-1
14/09/2019
15:00
11419
Viikingit 1 0 MiKi Mikkeli 1-0
14/09/2019
15:00
14956
Lund 3 1 Kristianstad 1-0
14/09/2019
15:00
1534
Sonnenhof Grossaspach 2 2 Bayern Münih II 0-2
14/09/2019
15:00
14955
Eskilsminne 2 0 Assyriska Turabdin 1-0
14/09/2019
15:00
15430
Balingen 1 2 Freiburg II 0-1
14/09/2019
15:00
15112
Palanga 2 3 Spyris Kaunas 1-1
14/09/2019
15:00
15191
Türkgücü-Ataspor 0 1 Eichstätt 0-0
14/09/2019
15:00
22624
TuS Haltern 1 5 Rödinghausen 1-3
14/09/2019
15:00
15437
TSV Steinbach 1 0 Kickers Offenbach 0-0
14/09/2019
15:00
15433
Pirmasens 1 3 Elversberg 0-3
14/09/2019
15:00
15187
Illertissen 2 0 Wacker Burghausen 1-0
14/09/2019
15:00
15192
Buchbach 3 2 Schweinfurt 2-0
14/09/2019
15:00
15436
Hoffenheim II 0 1 Homburg 0-0
14/09/2019
15:00
15435
FSV Frankfurt 0 4 Aalen 0-1
14/09/2019
15:00
15466
Heider SV 0 1 Havelse 0-1
14/09/2019
15:00
15186
Bayreuth 2 2 Aubstadt 1-0
14/09/2019
15:00
15479
Bonner SC 0 3 Bergisch Gladbach 0-1
14/09/2019
15:00
1536
1860 Münih 3 1 Carl Zeiss Jena 2-0
14/09/2019
15:00
15385
Aarhus Fremad 2 0 Middelfart 1-0
14/09/2019
15:00
15382
Brabrand 4 4 AB 1-3
14/09/2019
15:00
15184
Garching 2 2 Schalding-Heining 1-0
14/09/2019
15:00
15387
Dalum 3 3 Ringkøbing 1-0
14/09/2019
15:15
15044
DPMM FC 3 0 Warriors 1-0
14/09/2019
15:30
15375
Wacker Innsbruck 2 0 Grazer AK 0-0
14/09/2019
15:30
15585
Keçiörengücü 1 0 BB Erzurumspor 0-0
14/09/2019
15:30
15738
Ofspor 2 0 Fatsa Bld 1-0
14/09/2019
15:45
15174
Clermont 0 2 Lorient 0-2
14/09/2019
16:00
20317
Anif 1 1 Seekirchen 1-1
14/09/2019
16:00
15107
Daugava Daugavpils II 2 2 Valmiera 1-1
14/09/2019
16:00
15376
Brønshøj 2 1 Elite 3000 1-0
14/09/2019
16:00
15682
Fiorentina 0 0 Juventus 0-0
14/09/2019
16:00
15465
Schwarz-Weiß Rehden 1 0 Lübeck 0-0
14/09/2019
16:00
15079
Torpedo Zhodino 1 0 Neman Grodno 1-0
14/09/2019
16:00
15758
Ascoli 2 0 Livorno 1-0
14/09/2019
16:00
9007
Raków Częstochowa 2 0 Arka Gdynia 1-0
14/09/2019
16:00
18849
Orlando Pirates 2 1 Chippa United 0-0
14/09/2019
16:00
15581
Golden Arrows 1 1 AmaZulu 1-0
14/09/2019
16:00
15753
Perugia 0 0 Juve Stabia 0-0
14/09/2019
16:00
15364
Institute 1 4 Larne 0-3
14/09/2019
16:00
15578
Elana Toruń 2 4 Lech Poznań II 1-2
14/09/2019
16:00
15166
Tekstilshchik 3 1 SKA-Energiya 1-0
14/09/2019
16:00
14957
Utsikten 4 0 Trollhättan 2-0
14/09/2019
16:00
15756
Virtus Entella 1 0 Frosinone 0-0
14/09/2019
16:00
15161
Neftekhimik 2 2 Shinnik 0-0
14/09/2019
16:00
15377
B 93 0 0 Skovshoved 0-0
14/09/2019
16:00
24234
Stal Rzeszow 2 1 Stal Stalowa Wola 1-0
14/09/2019
16:00
15755
Cittadella 2 0 Trapani 0-0
14/09/2019
16:30
13984
Dortmund 4 0 Leverkusen 1-0
14/09/2019
16:30
14010
Köln 0 1 M'gladbach 0-1
14/09/2019
16:30
13983
Union Berlin 1 2 Werder Bremen 1-1
14/09/2019
16:30
13916
Mainz 05 2 1 Hertha Berlin 1-0
14/09/2019
16:30
13855
Augsburg 2 1 E. Frankfurt 2-0
14/09/2019
16:30
15740
Derincespor 0 0 Kemerspor 2003 0-0
14/09/2019
16:30
15709
Pendikspor 3 1 1922 Konyaspor 1-0
14/09/2019
16:30
15718
Eyüpspor 3 2 Niğde Anadolu 2-0
14/09/2019
16:30
15334
Caernarfon Town 3 2 Penybont 2-2
14/09/2019
16:30
12860
Kongsvinger 1 1 Aalesund 0-0
14/09/2019
16:30
548
Spartak Moskova 1 2 Ural 1-0
14/09/2019
16:30
15332
Newtown 1 0 Bala Town 0-0
14/09/2019
16:30
15336
Airbus UK 0 1 Barry Town 0-1
14/09/2019
16:30
15335
Cefn Druids 3 3 Carmarthen Town 1-2
14/09/2019
16:55
15692
Al-Shahaniya 0 2 Al Wakrah 0-0
14/09/2019
17:00
15264
Stenhousemuir 0 3 Cowdenbeath 0-1
14/09/2019
17:00
3695
Stevenage 2 3 Carlisle United 1-1
14/09/2019
17:00
15401
Southport 2 0 Blyth Spartans 0-0
14/09/2019
17:00
15267
Stirling Albion 1 0 Elgin City 1-0
14/09/2019
17:00
15391
Stockport County 1 2 Aldershot Town 0-2
14/09/2019
17:00
3705
Swindon Town 3 0 Macclesfield Town 2-0
14/09/2019
17:00
12979
Southend United 3 3 Fleetwood Town 1-2
14/09/2019
17:00
14967
Sollentuna United 1 3 Carlstad United 1-3
14/09/2019
17:00
15416
Slough Town 3 1 Hampton & Richmond 2-1
14/09/2019
17:00
14939
Florö 3 3 Bærum 1-1
14/09/2019
17:00
15269
Shakhtar 4 3 Zorya 1-2
14/09/2019
17:00
3702
Salford City 0 2 Cheltenham Town 0-1
14/09/2019
17:00
12980
Rotherham United 6 1 Bolton 3-1
14/09/2019
17:00
15252
Ross County 2 1 St. Mirren 0-0
14/09/2019
17:00
15573
Resovia Rzeszów 2 0 SKRA Częstochowa 1-0
14/09/2019
17:00
15260
Raith Rovers 4 0 Peterhead 2-0
14/09/2019
17:00
15168
Rotor Volgograd 2 0 Fakel 0-0
14/09/2019
17:00
3704
Scunthorpe United 3 0 Morecambe 3-0
14/09/2019
17:00
15318
Radomiak Radom 2 1 Zagłębie Sosnowiec 1-0
14/09/2019
17:00
15408
AFC Telford United 1 3 Chester 0-2
14/09/2019
17:00
15420
Tonbridge Angels 0 2 Hemel Hempstead Town 0-0
14/09/2019
17:00
3697
Walsall 0 1 Bradford City 0-0
14/09/2019
17:00
15245
Swansea City 0 1 Not. Forest 0-0
14/09/2019
17:00
14948
Syrianska FC 0 3 Frej 0-1
14/09/2019
17:00
3699
Exeter City 2 2 Leyton Orient 1-1
14/09/2019
17:00
15471
Wolfsburg II 1 1 Jeddeloh 1-0
14/09/2019
17:00
21760
Sumqayıt 1 2 Zira 1-1
14/09/2019
17:00
11427
Kiffen 1 1 VJS 0-1
14/09/2019
17:00
15303
Stadl-Paura 0 5 Gleisdorf 0-1
14/09/2019
17:00
11453
JIPPO 1 3 NJS 0-1
14/09/2019
17:00
15238
Stoke City 1 2 Bristol City 1-0
14/09/2019
17:00
15244
Queens Park Rangers 3 2 Luton Town 3-1
14/09/2019
17:00
15366
Warrenpoint Town 0 3 Carrick Rangers 0-2
14/09/2019
17:00
15418
Welling United 1 2 Wealdstone 0-0
14/09/2019
17:00
13198
AFC Wimbledon 1 1 Shrewsbury Town 1-0
14/09/2019
17:00
15397
Woking 2 2 Ebbsfleet United 1-0
14/09/2019
17:00
15396
Yeovil Town 3 2 AFC Fylde 2-0
14/09/2019
17:00
15239
Hull City 2 2 Wigan Athletic 2-1
14/09/2019
17:00
15236
Middlesbrough 1 0 Reading 0-0
14/09/2019
17:00
15247
Preston North End 2 0 Brentford 1-0
14/09/2019
17:00
19147
Wacker Innsbruck II 2 2 Zirl 2-0
14/09/2019
17:00
15399
Harrogate Town 0 0 Boreham Wood 0-0
14/09/2019
17:00
15392
Dover Athletic 1 1 Chorley 1-0
14/09/2019
17:00
15216
Dornbirn 2 2 Liefering 2-1
14/09/2019
17:00
15411
Dorking Wanderers 3 1 Maidstone United 2-1
14/09/2019
17:00
15404
Darlington 1883 0 2 York City 0-0
14/09/2019
17:00
15394
Dagenham & Redbridge 3 1 Hartlepool United 1-0
14/09/2019
17:00
15402
Curzon Ashton 0 4 Brackley Town 0-1
14/09/2019
17:00
15363
Crusaders 3 2 Glenavon 1-1
14/09/2019
17:00
3701
Crewe Alexandra 2 3 Cambridge United 0-1
14/09/2019
17:00
3700
Crawley Town 1 0 Mansfield Town 0-0
14/09/2019
17:00
15262
Clyde 6 1 Stranraer 3-0
14/09/2019
17:00
15421
Dulwich Hamlet 2 3 Hungerford Town 2-0
14/09/2019
17:00
15259
Dumbarton 0 1 Airdrie United 0-1
14/09/2019
17:00
15255
Dundee FC 2 1 Alloa Athletic 2-1
14/09/2019
17:00
15410
Guiseley 3 0 Hereford 1-0
14/09/2019
17:00
15248
Rangers 3 1 Livingston 0-0
14/09/2019
17:00
13399
Gillingham 2 0 Wycombe Wanderers 0-0
14/09/2019
17:00
15307
Fremad Amager 1 2 Viborg 1-0
14/09/2019
17:00
3694
Forest Green Rovers 1 0 Colchester United 1-0
14/09/2019
17:00
15263
Falkirk 3 0 Forfar Athletic 2-0
14/09/2019
17:00
15265
Edinburgh City 4 0 Annan Athletic 1-0
14/09/2019
17:00
15398
Eastleigh 1 1 Bromley 0-0
14/09/2019
17:00
15362
Dungannon Swifts 0 4 Cliftonville 0-1
14/09/2019
17:00
15258
Dunfermline Athletic 0 1 Inverness CT 0-0
14/09/2019
17:00
15388
Chesterfield 1 0 Torquay United 1-0
14/09/2019
17:00
15417
Chelmsford City 3 3 Chippenham Town 0-2
14/09/2019
17:00
15443
Mirandes 1 1 Málaga 0-0
14/09/2019
17:00
13425
Accrington Stanley 1 3 Sunderland 1-3
14/09/2019
17:00
15249
Aberdeen 1 1 St. Johnstone 1-1
14/09/2019
17:00
15243
Charlton Athletic 0 1 Birmingham City 0-0
14/09/2019
17:00
15242
Blackburn Rovers 2 0 Millwall 1-0
14/09/2019
17:00
15555
İstanbul Başakşehir 1 1 Sivasspor 0-1
14/09/2019
17:00
13692
Wolverhampton 2 5 Chelsea 0-3
14/09/2019
17:00
13572
Tottenham 4 0 Crystal Palace 4-0
14/09/2019
17:00
13683
Sheffield United 0 1 Southampton 0-0
14/09/2019
17:00
13681
Man United 1 0 Leicester City 1-0
14/09/2019
17:00
12890
CD Leganes 0 3 Villarreal 0-2
14/09/2019
17:00
15412
St. Albans City 1 4 Weymouth 1-2
14/09/2019
17:00
14953
Åtvidaberg 1 2 Torns 0-0
14/09/2019
17:00
15167
Avangard Kursk 2 2 Mordovia Saransk 1-1
14/09/2019
17:00
15413
Concord Rangers 0 2 Dartford 0-2
14/09/2019
17:00
12995
Burton Albion 0 0 Coventry City 0-0
14/09/2019
17:00
15266
Brechin City 2 4 Cove Rangers 2-4
14/09/2019
17:00
15405
Bradford (Park Avenue) 1 1 Spennymoor Town 1-0
14/09/2019
17:00
13193
Blackpool 0 3 Milton Keynes Dons 0-1
14/09/2019
17:00
15414
Bath City 2 2 Eastbourne Borough 1-0
14/09/2019
17:00
15390
Barrow 3 0 Solihull Moors 2-0
14/09/2019
17:00
15393
Barnet 1 0 Maidenhead United 0-0
14/09/2019
17:00
15361
Ballymena United 1 1 Coleraine 1-1
14/09/2019
17:00
15254
Ayr United 2 0 Dundee United 1-0
14/09/2019
17:00
13658
Brighton & Hove Albion 1 1 Burnley 0-0
14/09/2019
17:00
15415
Havant & Waterlooville 1 3 Braintree Town 1-2
14/09/2019
17:00
15389
Notts County 1 0 Halifax Town 0-0
14/09/2019
17:00
13021
Peterborough United 6 0 Rochdale 3-0
14/09/2019
17:00
15365
Linfield 1 0 Glentoran 0-0
14/09/2019
17:00
15406
Gateshead 3 0 Boston United 0-0
14/09/2019
17:00
15270
Karpaty 2 1 Vorskla 0-1
14/09/2019
17:00
15407
Kettering Town 2 1 Alfreton Town 2-1
14/09/2019
17:00
15409
Kidderminster Harriers 2 0 Altrincham 1-0
14/09/2019
17:00
15250
Kilmarnock 2 0 Hibernian 0-0
14/09/2019
17:00
15400
King's Lynn Town 2 2 Gloucester City 1-1
14/09/2019
17:00
14938
Kjelsås 1 2 Asker 0-0
14/09/2019
17:00
22667
Lahti 3 0 RoPS 1-0
14/09/2019
17:00
15403
Leamington 0 3 Farsley 0-1
14/09/2019
17:00
13428
Lincoln City 0 1 Bristol Rovers 0-0
14/09/2019
17:00
15091
Londrina 2 1 Coritiba 0-1
14/09/2019
17:00
14932
Nardo 2 1 Byåsen 2-1
14/09/2019
17:00
3696
Northampton Town 2 0 Newport County 1-0
14/09/2019
17:00
14946
Östersunds FK 1 2 Kalmar 1-0
14/09/2019
17:00
15419
Oxford City 2 2 Billericay Town 1-2
14/09/2019
17:00
13055
Ipswich Town 0 0 Doncaster Rovers 0-0
14/09/2019
17:00
15268
Queen's Park 1 1 Albion Rovers 0-1
14/09/2019
17:00
15257
Queen of the South 1 0 Greenock Morton 1-0
14/09/2019
17:00
3698
Port Vale 1 0 Plymouth Argyle 0-0
14/09/2019
17:00
13207
Oxford United 3 0 Tranmere Rovers 1-0
14/09/2019
17:00
15261
Montrose 1 3 East Fife 0-1
14/09/2019
17:00
14951
Östers 0 2 Jönköpings Södra 0-1
14/09/2019
17:00
14937
Oppsal 1 1 Grorud 0-0
14/09/2019
17:00
15253
Hearts 2 3 Motherwell 0-1
14/09/2019
17:00
14964
Karlslund 3 4 Vasalund 2-0
14/09/2019
17:00
3703
Oldham Athletic 2 2 Grimsby Town 1-0
14/09/2019
17:00
15442
Numancia 1 0 Huesca 0-0
14/09/2019
17:30
15529
Amorebieta 1 0 Osasuna II 1-0
14/09/2019
17:30
15232
Mlada Boleslav 6 0 Pribram 3-0
14/09/2019
17:30
15292
Viyanaer Neustadt 1 2 Neusiedl 0-1
14/09/2019
17:30
15230
Slovan Liberec 1 1 Teplice 1-1
14/09/2019
17:30
15138
Inter Zaprešic 3 1 Slaven Koprivnica 0-0
14/09/2019
17:45
15110
Riga 5 0 Metta / LU 1-0
14/09/2019
18:00
14819
Freienbach 2 11 Young Boys 0-5
14/09/2019
18:00
14822
Olympique de Genève 1 2 Bavois 0-0
14/09/2019
18:00
15462
Magallanes 1 2 Melipilla 0-0
14/09/2019
18:00
20324
Avusturya Salzburg 0 3 Pinzgau Saalfelden 0-1
14/09/2019
18:00
12873
Varzim 2 1 CD Cova Piedade 1-1
14/09/2019
18:00
15354
Ujpest FC 3 2 Debrecen 0-1
14/09/2019
18:00
15348
Union Saint-Gilloise 1 1 OH Leuven 0-0
14/09/2019
18:00
12192
Torpedo Moskova 2 1 Krasnodar II 1-0
14/09/2019
18:00
15211
Sturm Graz 0 2 LASK 0-0
14/09/2019
18:00
15212
Salzburg 7 2 Hartberg 2-1
14/09/2019
18:00
15352
Puskas FC 2 0 Kaposvari Rakoczi 0-0
14/09/2019
18:00
15209
Mattersburg 0 2 Swarovski Tirol 0-1
14/09/2019
18:00
15349
Varda SE 1 2 Mezőkövesd-Zsóry 0-1
14/09/2019
18:00
15227
Prostějov 3 2 Slovan Varnsdorf 2-0
14/09/2019
18:00
15353
Budapest Honved 0 1 MOL Vidi 0-0
14/09/2019
18:00
15162
Khimki 1 0 Chayka 1-0
14/09/2019
18:00
15350
Diósgyőr 1 0 Zalaegerszegi TE 1-0
14/09/2019
18:30
10228
FC Famalicao 4 2 Paços de Ferreira 1-0
14/09/2019
18:30
14811
Kriens 2 4 Stade Lausanne-Ouchy 2-1
14/09/2019
18:30
8928
Lechia Gdańsk 2 1 Lech Poznań 2-1
14/09/2019
18:30
15080
Dinamo Brest 3 0 Minsk 0-0
14/09/2019
18:30
15456
Palestino 2 0 Coquimbo Unido 0-0
14/09/2019
18:30
4638
Paris SG 1 0 Strasbourg 0-0
14/09/2019
18:30
12110
ChHindistan Târgovişte 0 0 Sepsi 0-0
14/09/2019
18:40
15701
Al Hilal 1 1 Al Feiha 0-0
14/09/2019
18:50
15703
Abha 1 1 Al Raed 1-1
14/09/2019
19:00
15574
GKS Katovice 3 1 Legionovia Legionowo 0-0
14/09/2019
19:00
14817
Lausanne Sports 3 0 Lugano 0-0
14/09/2019
19:00
15322
Puszcza Niepołomice 0 1 Podb. Bielsko-Biała 0-1
14/09/2019
19:00
14991
Pirata 0 0 Alianza Universidad 0-0
14/09/2019
19:00
15524
Leioa 1 3 Barakaldo 1-1
14/09/2019
19:00
15533
Llagostera 0 3 Villarreal II 0-1
14/09/2019
19:00
15535
Valencia II 0 0 La Nucia 0-0
14/09/2019
19:00
15752
Venezia 0 2 Chievo 0-1
14/09/2019
19:00
15678
Napoli 2 0 Sampdoria 1-0
14/09/2019
19:00
21756
Sabah 0 1 Qabala 0-0
14/09/2019
19:00
15317
Tychy 71 2 1 Wigry Suwałki 1-0
14/09/2019
19:00
553
Petrotrest 0 1 Lokomotiv Moskova 0-1
14/09/2019
19:00
15343
KV Oostende 1 4 Standard Liège 1-1
14/09/2019
19:00
12853
Rosenborg 3 1 Lillestrøm 1-0
14/09/2019
19:00
15525
Guijuelo 1 0 Deportivo Alavés II 1-0
14/09/2019
19:00
15575
Bytovia Bytów 1 0 Stargard Szczeciński 0-0
14/09/2019
19:00
15587
Altınordu 4 1 Eskişehirspor 1-0
14/09/2019
19:00
15439
Atromitos 2 3 PAOK 1-2
14/09/2019
19:00
15591
Boluspor 0 2 Altay 0-1
14/09/2019
19:00
15583
Kaizer Chiefs 0 1 Bay United 0-1
14/09/2019
19:00
15536
Barcelona II 2 2 Prat 1-1
14/09/2019
19:05
15693
Katar SC 1 3 Al Gharafa 1-1
14/09/2019
19:05
24231
Almİrante Brown 1 0 San Telmo 0-0
14/09/2019
19:15
15494
Arsenal 4 1 Union 2-0
14/09/2019
19:15
15438
OFI 3 1 Panaitolikos 0-0
14/09/2019
19:20
15395
Wrexham 1 1 Sutton United 0-0
14/09/2019
19:30
17986
Sharjah 0 0 Al Ahli 0-0
14/09/2019
19:30
14976
New York City 2 1 SJ Earthquakes 2-1
14/09/2019
19:30
15446
Las Palmas 0 3 Almería 0-1
14/09/2019
19:30
15149
AZ Alkmaar 5 1 Sparta Rotterdam 4-1
14/09/2019
19:30
15154
Ajax 4 1 Heerenveen 2-1
14/09/2019
19:30
13894
RB Leipzig 1 1 Bayern Münih 1-1
14/09/2019
19:30
13523
Norwich City 3 2 Manchester City 2-1
14/09/2019
19:30
12889
Real Sociedad 2 0 Atlético Madrid 0-0
14/09/2019
20:00
15201
FC Zlate Moravce 0 0 MSK Zilina 0-0
14/09/2019
20:00
15302
St. Anna 0 0 Wels 0-0
14/09/2019
20:00
15200
Zemplín Michalovce 2 1 FK AS Trencin 2-0
14/09/2019
20:00
15231
Slavia Prag 3 0 Slovácko 2-0
14/09/2019
20:00
14814
Wil 1 2 Zürih 1-1
14/09/2019
20:00
15204
Ružomberok 1 1 SKF Sered 1-0
14/09/2019
20:00
15576
Górnik Polkowice 1 1 Pogoń Siedlce 1-1
14/09/2019
20:00
15554
Antalyaspor 2 2 Kayserispor 1-1
14/09/2019
20:00
15552
Gaziantep FK 3 2 Beşiktaş 1-0
14/09/2019
20:00
15531
Izarra 1 1 Real Sociedad II 0-1
14/09/2019
20:00
15203
Senica 0 1 DAC 0-0
14/09/2019
20:00
15323
Nieciecza 1 1 Warta Poznań 0-0
14/09/2019
20:00
15316
Jastrzebie 1 0 Chrobry Głogów 0-0
14/09/2019
20:00
15139
Gorica 0 0 Lokomotiva 0-0
14/09/2019
20:10
15572
Widzew Łódź 1 1 Garbarnia Kraków 0-0
14/09/2019
20:15
12871
Feirense 1 0 Chaves 1-0
14/09/2019
20:15
12874
Farense 3 0 Vilafranquense 3-0
14/09/2019
20:30
15351
Paksi SE 0 4 Ferencváros 0-3
14/09/2019
20:35
15700
Al Ahli 1 2 Al Wahda 0-2
14/09/2019
20:45
15199
TOP Oss 1 2 Go Ahead Eagles 1-0
14/09/2019
20:45
15074
BATE 2 1 Gorodeya 0-0
14/09/2019
20:45
15148
VVV 2 1 Groningen 1-1
14/09/2019
21:00
27508
Génération Foot 2 1 Zamalek -
14/09/2019
21:00
15518
Real Madrid II 0 0 UP Langreo 0-0
14/09/2019
21:00
15546
Villarrubia 1 1 Talavera 1-0
14/09/2019
21:00
4690
Brest 0 0 Rennes 0-0
14/09/2019
21:00
4573
Dijon 0 0 Nîmes 0-0
14/09/2019
21:00
4686
Montpellier 2 1 Nice 1-1
14/09/2019
21:00
12786
Mushuc Runa 3 0 Fuerza Amarilla 1-0
14/09/2019
21:00
9055
Korona Kielce 1 1 Wisla Krakow 0-1
14/09/2019
21:00
15339
AS Eupen 1 1 Zulte-Waregem 0-1
14/09/2019
21:00
15340
Sint-Truiden 1 1 Waasland-Beveren 0-0
14/09/2019
21:00
4725
Bordeaux 2 0 Metz 2-0
14/09/2019
21:00
10232
Benfica 2 0 Gil Vicente 1-0
14/09/2019
21:00
12135
Dinamo Bükreş 1 1 Botoşani 0-0
14/09/2019
21:00
15455
Deportes Iquique 1 3 Audax Italiano 0-1
14/09/2019
21:15
15582
SuperSport United 3 3 Mpumalanga Black Aces 2-2
14/09/2019
21:15
15328
Maribor 2 1 Aluminij 0-0
14/09/2019
21:15
14994
Universidad San Martín 1 1 Melgar 0-0
14/09/2019
21:30
15449
Ponferradina 1 1 AD Alcorcon 1-0
14/09/2019
21:30
15461
Unión San Felipe 0 0 Copiapo 0-0
14/09/2019
21:30
15440
Olympiakos 5 0 Volos NFC 1-0
14/09/2019
21:30
14984
Longford Town 1 2 Bray Wanderers 1-1
14/09/2019
21:30
15345
Wilrijk 2 0 Lommel United 0-0
14/09/2019
21:30
15499
Godoy Cruz 0 1 Argentinos Juniors 0-1
14/09/2019
21:30
15447
Cadiz 2 0 Girona 1-0
14/09/2019
21:30
15495
Central Córdoba Santiago 1 2 Defensa y Justicia 0-0
14/09/2019
21:30
24227
Acassuso 2 2 Villa San Carlos 1-0
14/09/2019
21:30
15342
Cercle Brugge 0 2 Club Brugge 0-1
14/09/2019
21:45
15679
Inter 1 0 Udinese 1-0
14/09/2019
21:45
15150
Utrecht 3 1 Emmen 1-0
14/09/2019
21:45
15631
Gubbio 1 1 Fano 1-0
14/09/2019
21:45
15618
Monza 1 0 Pro Vercelli 0-0
14/09/2019
21:45
15638
Casertana 6 1 FC Rieti 6-1
14/09/2019
21:45
15147
PSV 5 0 Vitesse 2-0
14/09/2019
22:00
24119
Fenix 2 2 CA Juventud 1-1
14/09/2019
22:00
12894
Barcelona 5 2 Valencia 2-1
14/09/2019
22:00
15656
The Strongest 6 2 Real Potosi 1-1
14/09/2019
22:00
24129
River Plate 3 1 Montevideo Wanderers 3-0
14/09/2019
22:00
15129
Real Monarchs 5 1 Portland Timbers II 2-1
14/09/2019
22:00
24883
FUS Rabat 1 0 Ittihad Tanger 0-0
14/09/2019
22:00
24128
Cerro 1 0 Racing Club 0-0
14/09/2019
22:00
16770
Derry City 2 2 Dundalk 1-1
14/09/2019
22:30
14971
Chicago Fire 4 0 Dallas 4-0
14/09/2019
22:30
15092
Vitoria 0 1 Guarani 0-1
14/09/2019
23:00
11896
Libertad 2 1 Cerro Porteno 2-0
14/09/2019
23:00
15083
Flamengo 1 0 Santos 1-0
14/09/2019
23:15
12781
Delfin 1 2 Barcelona SC 1-2
14/09/2019
23:15
12777
Unión Magdalena 1 2 Deportes Tolima 0-1
14/09/2019
23:30
14989
UTC Cajamarca 1 1 Alianza Lima 1-1
14/09/2019
23:30
10233
Vitoria Guimaraes 5 1 Desportivo Aves 2-1
14/09/2019
23:30
15458
Unión Española 1 1 Univ. Chile 0-0
14/09/2019
23:45
15490
Colón 2 1 San Lorenzo 1-0

Maç Sonuçları

14 Eylül 2019 Cumartesi günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.

Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig,  diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.