Tarih Kod |
Ev Sahibi | MS | Rakip | IY | ||
---|---|---|---|---|---|---|
02/10/2019 01:15 20686 |
Vila Nova FC | 1 | 1 | Criciuma E.C. | 0-0 | |
02/10/2019 01:30 0 |
Agropecuario | 0 | 1 | Deportivo Morón | 0-0 | |
02/10/2019 02:00 20864 |
Rionegro Águilas | 3 | 0 | Jaguares de Córdoba | 2-0 | |
02/10/2019 02:30 20700 |
Loudoun United | 1 | 2 | Pittsburgh Riverhounds | 0-0 | |
02/10/2019 03:00 11823 |
Atlas | 2 | 0 | Atlético Zacatepec | 1-0 | |
02/10/2019 03:00 20701 |
Celaya | 1 | 2 | Dorados | 1-1 | |
02/10/2019 03:30 20702 |
CA River Plate | 2 | 0 | Boca Juniors | 1-0 | |
02/10/2019 04:00 20865 |
Medellín | 3 | 1 | Deportivo Pasto | 1-1 | |
02/10/2019 05:00 20706 |
Correcaminos UAT | 0 | 2 | Guadalajara | 0-0 | |
02/10/2019 05:00 20704 |
C.A. Independiente de La Chorrera | 0 | 1 | Deportivo Saprissa | 0-0 | |
02/10/2019 05:00 20705 |
Puebla | 0 | 1 | CA Morelia | 0-0 | |
02/10/2019 11:00 0 |
Mendiola | 0 | 0 | Kaya | 0-0 | |
02/10/2019 11:00 0 |
April 25 | 0 | 0 | TT Ha Noi | 0-0 | |
02/10/2019 11:00 0 |
Khoromkhon | 2 | 3 | FC Ulaanbaatar | 0-0 | |
02/10/2019 11:30 9944 |
Persipura Jayapura | 3 | 0 | TIRA-Persikabo | 1-0 | |
02/10/2019 12:00 0 |
Slovenya - U19 | 0 | 5 | Rusya U19 | 0-2 | |
02/10/2019 12:00 0 |
İngiltere - U19 | 8 | 0 | Güney Kıbrıs - U19 | 4-0 | |
02/10/2019 12:00 0 |
İsveç - U19 | 14 | 0 | Ermenistan U19 | 10-0 | |
02/10/2019 12:30 28601 |
Central Coast Mariners | 1 | 2 | Adelaide United | 0-0 | |
02/10/2019 13:00 20713 |
Chunnam Dragons | 3 | 2 | Suwon City | 2-0 | |
02/10/2019 13:00 20714 |
Sangju Sangmu | 1 | 1 | Incheon Korail | 0-0 | |
02/10/2019 13:30 20726 |
Anyang | 2 | 2 | Busan I'Park | 2-0 | |
02/10/2019 13:30 20727 |
Bucheon 1995 | 1 | 3 | Daejeon Citizen | 1-2 | |
02/10/2019 13:30 28636 |
Urawa Reds | 2 | 0 | Guangzhou | 1-0 | |
02/10/2019 13:30 30466 |
Ulsan | 2 | 0 | Gangwon | 0-0 | |
02/10/2019 13:30 0 |
Danimarka - U19 | 8 | 0 | Kosova - U19 | 4-0 | |
02/10/2019 13:30 20728 |
Suwon Bluewings | 1 | 0 | Hwaseong | 0-0 | |
02/10/2019 13:45 0 |
Bangkok United | 2 | 0 | Chiangmai | 0-0 | |
02/10/2019 14:00 0 |
Suriye U19 | 1 | 1 | Lübnan U19 | 0-0 | |
02/10/2019 14:00 0 |
Khaan Khuns | 4 | 1 | Anduud City | 0-0 | |
02/10/2019 14:00 24099 |
Zenit U19 | 1 | 7 | Benfica U19 | 0-3 | |
02/10/2019 14:00 24094 |
Genk U19 | 3 | 1 | Napoli U19 | 0-0 | |
02/10/2019 14:00 0 |
Green Archers | 1 | 2 | Ceres FC | 0-0 | |
02/10/2019 14:00 0 |
Thai Port | 4 | 0 | Chainat | 1-0 | |
02/10/2019 14:30 0 |
Ialisos | 1 | 0 | Kerkyra | 0-0 | |
02/10/2019 14:30 9915 |
Arema | 2 | 0 | PSM Makassar | 0-0 | |
02/10/2019 15:00 0 |
Nakhon Ratchasima | 2 | 3 | Buriram PEA | 1-2 | |
02/10/2019 15:00 0 |
Besëlidhja Lezhë | 1 | 0 | Korabi Peshkopi | 0-0 | |
02/10/2019 15:00 0 |
Suphanburi | 1 | 1 | Prachuap | 1-0 | |
02/10/2019 15:00 0 |
Samut Prakan City | 2 | 1 | Muang Thong United | 1-1 | |
02/10/2019 15:00 0 |
Novosibirsk | 1 | 0 | Chita | 1-0 | |
02/10/2019 15:00 0 |
Dinamo Tirana | 0 | 1 | Erzeni Shijak | 0-0 | |
02/10/2019 15:00 0 |
Vllaznia Shkodër | 2 | 0 | Burreli | 2-0 | |
02/10/2019 15:00 0 |
Besa Kavajë | 2 | 0 | Egnatia Rrogozhinë | 2-0 | |
02/10/2019 15:00 0 |
Laçi | 4 | 0 | Elbasani | 2-0 | |
02/10/2019 15:00 0 |
Tirana | 4 | 0 | Shënkolli | 3-0 | |
02/10/2019 15:00 0 |
Flamurtari Vlorë | 5 | 0 | Veleçiku Koplik | 0-0 | |
02/10/2019 15:00 0 |
Teuta Durrës | 6 | 2 | Tërbuni Pukë | 2-1 | |
02/10/2019 15:00 0 |
Bulgaristan U17 | 0 | 7 | Macaristan - U17 | 0-3 | |
02/10/2019 15:00 0 |
Bylis Ballsh | 1 | 2 | Pogradeci | 0-1 | |
02/10/2019 15:00 0 |
Aiolikos Mitilini | 2 | 0 | Korinthos | 0-0 | |
02/10/2019 15:00 0 |
Kastrioti Krujë | 1 | 0 | Iliria Fushë-Krujë | 1-0 | |
02/10/2019 15:00 0 |
Skënderbeu Korçë | 0 | 2 | Devolli | 0-1 | |
02/10/2019 15:00 0 |
Oriku | 0 | 2 | Lushnja | 0-2 | |
02/10/2019 15:00 24100 |
Lille U19 | 2 | 0 | Chelsea U19 | 1-0 | |
02/10/2019 15:00 24101 |
Valencia U19 | 3 | 5 | Ajax U19 | 1-3 | |
02/10/2019 15:00 24096 |
Slavia Prag U19 | 1 | 0 | Dortmund U19 | 0-0 | |
02/10/2019 15:30 0 |
Ferizaj | 1 | 2 | Ballkani | 0-0 | |
02/10/2019 15:30 0 |
Dukagjini | 1 | 0 | Trepça'89 | 0-0 | |
02/10/2019 15:30 0 |
Feronikeli | 1 | 2 | Llapi | 0-0 | |
02/10/2019 15:30 0 |
Shkëndija Tiranë U19 | 1 | 2 | Sheriff U19 | 1-2 | |
02/10/2019 16:00 0 |
Andijan | 2 | 1 | Surkhon | 2-1 | |
02/10/2019 16:00 0 |
Türkiye - U19 | 0 | 2 | Macaristan U19 | 0-2 | |
02/10/2019 16:00 0 |
Norveç - U19 | 8 | 0 | Moldova - U19 | 2-0 | |
02/10/2019 16:00 0 |
İtalya U19 | 5 | 0 | Estonya - U19 | 2-0 | |
02/10/2019 16:00 0 |
Sukhothai | 2 | 2 | Ratchaburi | 1-0 | |
02/10/2019 16:00 0 |
Bumamuru | 0 | 2 | Le Messager Ngozi | 0-0 | |
02/10/2019 16:00 0 |
Olympic Star | 2 | 1 | Rukinzo | 0-0 | |
02/10/2019 16:00 0 |
Ukrayna - U19 | 0 | 2 | İrlanda Cumhuriyeti U19 | 0-1 | |
02/10/2019 16:00 0 |
Minsk U19 | 0 | 2 | Derby County U19 | 0-1 | |
02/10/2019 16:00 24098 |
RB Leipzig U19 | 1 | 3 | Lyon U19 | 1-1 | |
02/10/2019 16:00 0 |
Azerbaycan - U19 | 0 | 6 | Portekiz - U19 | 0-4 | |
02/10/2019 16:00 0 |
Aspropyrgos Enosis | 0 | 2 | PAS Giannina | 0-0 | |
02/10/2019 16:00 0 |
Aetos Orfani | 0 | 1 | Apollon Larisas | 0-0 | |
02/10/2019 16:00 20749 |
Makedonya (K) | 4 | 1 | Kazakistan (K) | 3-0 | |
02/10/2019 16:30 34437 |
Malženice | 0 | 0 | Senica | 0-0 | |
02/10/2019 16:30 0 |
Dinamo Zagreb II | 2 | 1 | Bijelo Brdo | 1-0 | |
02/10/2019 16:30 0 |
Solin | 0 | 1 | Kustošija | 0-0 | |
02/10/2019 16:30 0 |
Zrinjski | 2 | 0 | Sloboda Tuzla | 0-0 | |
02/10/2019 16:30 0 |
Cibalia | 2 | 1 | Rudeš | 2-0 | |
02/10/2019 16:30 0 |
Hrvatski Dragovoljac | 0 | 4 | Dubrava Zagreb | 0-2 | |
02/10/2019 16:30 0 |
Radnik Sesvete | 4 | 1 | Croatia Zmijavci | 2-0 | |
02/10/2019 16:30 0 |
Bosna Hersek - U19 | 1 | 3 | Belçika - U19 | 1-1 | |
02/10/2019 17:00 0 |
Tacikistan U19 | 9 | 0 | Maldivler U19 | 0-0 | |
02/10/2019 17:00 0 |
Finlandiya - U19 | 9 | 0 | Litvanya - U19 | 7-0 | |
02/10/2019 17:00 0 |
Al-Birah Institution | 0 | 0 | Shabab Al Amaari | 0-0 | |
02/10/2019 17:00 0 |
Dynamo Kiev U19 | 8 | 0 | Shkendija U19 | 4-0 | |
02/10/2019 17:00 0 |
APOEL U19 | 1 | 1 | Qabala U19 | 0-1 | |
02/10/2019 17:00 0 |
Biancavilla | 1 | 3 | Marsala | 0-0 | |
02/10/2019 17:00 0 |
Osijek II | 0 | 0 | Hajduk Split II | 0-0 | |
02/10/2019 17:00 0 |
Porto U19 | 4 | 2 | Liepāja U19 | 1-0 | |
02/10/2019 17:00 30845 |
US Ben Guerdane | 2 | 0 | Bizertin | 0-0 | |
02/10/2019 17:00 24095 |
Liverpool U19 | 4 | 2 | Salzburg U19 | 1-1 | |
02/10/2019 17:00 24097 |
Barcelona U19 | 0 | 3 | Inter U19 | 0-1 | |
02/10/2019 17:00 30846 |
Etoile Sahel | 2 | 0 | Kairouan | 1-0 | |
02/10/2019 17:00 21516 |
Chlumec n.C. | 2 | 1 | Bohemians 1905 | 1-0 | |
02/10/2019 17:30 0 |
Orijent 1919 | 3 | 2 | Dugopolje | 2-2 | |
02/10/2019 18:00 0 |
İskoçya - U19 | 4 | 0 | Bulgaristan - U19 | 1-0 | |
02/10/2019 18:00 32244 |
FAR Rabat | 0 | 1 | Difaâ El Jadida | 0-0 | |
02/10/2019 18:00 0 |
Almanya - U19 | 8 | 0 | Arnavutluk - U19 | 5-0 | |
02/10/2019 18:00 0 |
Al Kharitiyath | 3 | 1 | Al Shamal | 0-0 | |
02/10/2019 18:00 29872 |
Rukh Vynnyky | 0 | 1 | Illychivets | 0-0 | |
02/10/2019 18:00 0 |
Medimurje | 1 | 2 | Sibenik | 0-1 | |
02/10/2019 18:00 0 |
Rennes U19 | 2 | 1 | Brodarac U19 | 0-1 | |
02/10/2019 18:00 0 |
Manama | 1 | 1 | Al Hala Muharraq | 1-1 | |
02/10/2019 18:00 0 |
Anorthosis | 3 | 1 | Apollon | 2-0 | |
02/10/2019 18:00 0 |
Belarus U19 (K) | 1 | 4 | Sırbistan U19 (K) | 0-2 | |
02/10/2019 18:00 0 |
Viitorul U19 | 0 | 0 | Domžale U19 | 0-0 | |
02/10/2019 18:00 0 |
Hırvatistan - U19 | 0 | 2 | Polonya - U19 | 0-0 | |
02/10/2019 18:30 30081 |
Sūduva | 5 | 0 | Palanga | 1-0 | |
02/10/2019 18:30 28464 |
Ismaily | 1 | 3 | Al Masry | 1-2 | |
02/10/2019 19:00 0 |
Željezničar | 6 | 1 | Mladost Doboj Kakanj | 0-0 | |
02/10/2019 19:00 0 |
S.Bratislava U19 | 1 | 0 | Ludogorets U19 | 0-0 | |
02/10/2019 19:00 0 |
Dinamo Tiflis | 2 | 1 | Saburtalo | 0-1 | |
02/10/2019 19:00 29622 |
Poblense | 2 | 1 | Teruel | 0-0 | |
02/10/2019 19:00 0 |
ÍA U19 | 4 | 0 | Levadia U19 | 1-0 | |
02/10/2019 19:00 0 |
MTK U19 | 1 | 1 | Zrinjski U19 | 0-0 | |
02/10/2019 19:30 0 |
Levadia - U19 | 3 | 1 | Honka U19 | 2-1 | |
02/10/2019 19:30 0 |
Tabasalu Charma | 0 | 2 | Nõmme United | 0-0 | |
02/10/2019 19:30 0 |
Široki Brijeg | 3 | 2 | Sarajevo | 0-0 | |
02/10/2019 19:30 0 |
Elfsborg U19 | 1 | 2 | Midtjylland U19 | 0-2 | |
02/10/2019 19:30 28113 |
HIK | 0 | 1 | Silkeborg | 0-0 | |
02/10/2019 19:55 20829 |
Genk | 0 | 0 | Napoli | 0-0 | |
02/10/2019 19:55 20830 |
Slavia Prag | 0 | 2 | Dortmund | 0-1 | |
02/10/2019 20:00 0 |
Baunatal | 1 | 0 | Eintracht Stadtallendorf | 0-0 | |
02/10/2019 20:00 0 |
Yunanistan - U19 | 0 | 6 | İzlanda - U19 | 0-3 | |
02/10/2019 20:00 0 |
İspanya U19 | 14 | 0 | Kazakistan - U19 | 7-0 | |
02/10/2019 20:00 0 |
Hollanda - U19 | 9 | 0 | Karadağ - U19 | 3-0 | |
02/10/2019 20:00 0 |
Al-Mu'aidar | 2 | 4 | Al-Mesaimeer | 0-0 | |
02/10/2019 20:00 0 |
CS Sfaxien | 1 | 0 | Tataouine | 0-0 | |
02/10/2019 20:00 20716 |
CD Mirandés | 1 | 1 | Lugo | 0-0 | |
02/10/2019 20:00 28509 |
Hassania Agadir | 1 | 0 | AS Salé | 0-0 | |
02/10/2019 20:00 21102 |
MSV Duisburg | 1 | 3 | Meppen | 1-3 | |
02/10/2019 20:00 9792 |
HB Koge | 0 | 0 | Vejle | 0-0 | |
02/10/2019 20:00 20719 |
Cadiz CF | 1 | 0 | Huesca | 0-0 | |
02/10/2019 20:15 0 |
Faroe Adaları - U19 | 0 | 5 | Çekya - U19 | 0-3 | |
02/10/2019 20:30 29625 |
Prat | 1 | 1 | Muleño | - | |
02/10/2019 20:30 18795 |
Black Leopards | 1 | 2 | Mamelodi Sundowns | 0-2 | |
02/10/2019 20:30 18851 |
Bay United | 0 | 2 | Stellenbosch FC | 0-2 | |
02/10/2019 20:30 18785 |
Maritzburg United | 1 | 0 | Baroka | 0-0 | |
02/10/2019 20:30 0 |
Muharraq | 5 | 3 | Al-Shabab Club | 4-2 | |
02/10/2019 21:00 0 |
Novelda | 0 | 0 | Alzira | 0-0 | |
02/10/2019 21:00 0 |
Vitória U20 | 3 | 2 | São Paulo U20 | 0-0 | |
02/10/2019 21:00 0 |
América RJ | 1 | 1 | Bonsucesso | 0-0 | |
02/10/2019 21:00 29624 |
Durango | 2 | 0 | CD Tropezon | 0-0 | |
02/10/2019 21:00 0 |
Corinthians U20 | 1 | 0 | Atlético Mineiro U20 | 0-0 | |
02/10/2019 21:00 0 |
Coritiba U20 | 0 | 0 | Bahia U20 | 0-0 | |
02/10/2019 21:00 0 |
Flamengo U20 | 3 | 1 | Athletico PR U20 | 0-0 | |
02/10/2019 21:00 0 |
Ginsheim | 1 | 1 | FV Bad Vilbel | 0-0 | |
02/10/2019 21:00 0 |
Inter U20 | 2 | 2 | Botafogo U20 | 0-0 | |
02/10/2019 21:00 28480 |
Al Ahly | 4 | 0 | El Entag El Harby | 1-0 | |
02/10/2019 21:00 0 |
Malacateco | 1 | 0 | Guastatoya | 0-0 | |
02/10/2019 21:00 0 |
América Mineiro U20 | 0 | 1 | Sport Recife U20 | 0-0 | |
02/10/2019 21:00 0 |
ES Tunis | 2 | 0 | Al Nejmeh | 0-0 | |
02/10/2019 21:30 0 |
Avaí B | 3 | 2 | Fluminense SC | 0-0 | |
02/10/2019 21:30 0 |
Galler - U19 | 0 | 1 | Kuzey İrlanda - U19 | 0-0 | |
02/10/2019 21:30 0 |
CSD Municipal | 2 | 2 | Antigua GFC | 1-0 | |
02/10/2019 21:30 0 |
Bohemians U19 | 1 | 1 | PAOK U19 | 1-1 | |
02/10/2019 21:30 0 |
Crema | 1 | 0 | AC Fanfulla 1874 | 0-0 | |
02/10/2019 21:45 0 |
BSC Glasgow | 1 | 1 | East Kilbride | 0-0 | |
02/10/2019 21:45 0 |
Cumbernauld Colts | 0 | 2 | Civil Service Strollers | 0-0 | |
02/10/2019 21:45 0 |
East Stirlingshire | 6 | 1 | Vale of Leithen | 0-0 | |
02/10/2019 21:45 0 |
Kidlington | 1 | 2 | Thame | 0-0 | |
02/10/2019 21:45 20842 |
Brentford | 1 | 1 | Bristol City | 0-0 | |
02/10/2019 21:45 20841 |
Charlton Athletic | 1 | 2 | Swansea City | 1-1 | |
02/10/2019 21:45 20840 |
Barnsley | 2 | 2 | Derby County | 1-2 | |
02/10/2019 21:45 20844 |
Cardiff City | 3 | 0 | Queens Park Rangers | 2-0 | |
02/10/2019 21:45 20843 |
Luton Town | 1 | 1 | Millwall | 0-0 | |
02/10/2019 22:00 20861 |
Lille | 1 | 2 | Chelsea | 1-1 | |
02/10/2019 22:00 20858 |
FC Barcelona | 2 | 1 | Inter | 0-1 | |
02/10/2019 22:00 0 |
Dinamo Puerto La Cruz | 2 | 2 | Chicó de Guayana | 0-0 | |
02/10/2019 22:00 0 |
Iztapa | 4 | 0 | Siquinala | 1-0 | |
02/10/2019 22:00 20857 |
Liverpool FC | 4 | 3 | Salzburg | 3-1 | |
02/10/2019 22:00 20859 |
RB Leipzig | 0 | 2 | Lyon | 0-1 | |
02/10/2019 22:00 20862 |
Valencia | 0 | 3 | Ajax | 0-2 | |
02/10/2019 22:00 20860 |
Zenit | 3 | 1 | Benfica | 1-0 | |
02/10/2019 22:00 20721 |
Ponferradina | 0 | 2 | Las Palmas | 0-1 | |
02/10/2019 22:00 20720 |
Tenerife | 0 | 1 | Real Oviedo | 0-1 | |
02/10/2019 22:00 30468 |
FUS Rabat | 1 | 1 | RSB Berkane | 1-1 | |
02/10/2019 22:30 0 |
Real Frontera | 1 | 3 | Titanes | 0-0 | |
02/10/2019 22:30 0 |
ULA | 1 | 1 | Hermanos Colmenares | 0-0 | |
02/10/2019 23:00 0 |
Zulia | 0 | 2 | Aragua | 0-0 |
2 Ekim 2019 Çarşamba günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.
Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig, diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.
UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.