MAÇ SONUÇLARI

Tarih :
Tarih
Kod
Ev Sahibi MS Rakip IY
04/10/2019
00:00
20866
Junior 1 0 La Equidad 1-0
04/10/2019
01:15
20690
América Mineiro 1 0 CRB 1-0
04/10/2019
02:00
20869
Deportes Tolima 5 2 Deportivo Cali 1-2
04/10/2019
03:00
21206
ABD 2 0 Güney Kore 1-0
04/10/2019
03:30
20684
Vitoria 2 2 Sport Recife 1-0
04/10/2019
04:00
20873
Santa Fe 2 0 Atlético Bucaramanga 1-0
04/10/2019
05:00
21210
Comunicaciones 0 0 Olimpia -
04/10/2019
11:30
9956
Bhayangkara Utd 0 2 PSS Sleman 0-0
04/10/2019
13:00
21229
Gamba Osaka 5 0 Consadole Sapporo 0-0
04/10/2019
16:00
20933
Türkiye 0 0 Estonya 0-0
04/10/2019
17:30
21285
Ajman 1 0 Al Wasl 1-0
04/10/2019
17:30
21284
Fujairah 2 1 Khorfakkan 1-1
04/10/2019
17:40
34417
Al-Shahaniya 1 1 Umm Salal 1-1
04/10/2019
18:00
20945
Danimarka 2 0 Bosna Hersek 1-0
04/10/2019
18:00
12157
Botoşani 1 1 Sepsi 0-0
04/10/2019
18:05
29942
Al Fateh 2 2 Al Raed 2-1
04/10/2019
18:30
10017
MYPA 3 2 TPV 1-2
04/10/2019
18:30
20944
Malta 0 2 İtalya 0-0
04/10/2019
18:30
21059
Litvanya 0 3 İsviçre 0-1
04/10/2019
18:45
20971
Beyaz Rusya 1 7 Norveç 1-3
04/10/2019
19:00
9005
Wisla Plock 4 1 Arka Gdynia 2-0
04/10/2019
19:00
17882
Slovácko 3 1 Slovan Liberec 2-1
04/10/2019
19:00
21975
Istra 1961 2 2 Inter Zaprešic 0-1
04/10/2019
19:00
21337
Dunkerque 1 2 Laval 0-0
04/10/2019
19:00
21005
Arnavutluk 0 1 Portekiz 0-1
04/10/2019
19:00
16552
Altay 2 1 Bursaspor 2-1
04/10/2019
19:00
21986
Vysočina Jihlava 3 1 Baník Sokolov 1-1
04/10/2019
19:00
21027
Letonya 1 2 Slovakya 1-1
04/10/2019
19:30
1084
Darmstadt 98 1 1 Karlsruher SC 1-1
04/10/2019
19:30
1079
Stuttgart 1 2 Wehen Wiesbaden 1-2
04/10/2019
19:30
21322
Traiskirchen 1 3 Wiener SC 1-2
04/10/2019
19:30
21260
Juniors OÖ 0 2 Austria Klagenfurt 0-1
04/10/2019
19:50
34418
Al Khor 1 3 Al Arabi 1-0
04/10/2019
20:00
22229
Germania Halberstadt 1 1 Lichtenberg 1-0
04/10/2019
20:00
21314
Salzburger AK 4 2 Wals-Grünau 2-1
04/10/2019
20:00
21315
Seekirchen 2 2 Grödig 1-1
04/10/2019
20:00
21813
Wels 1 6 Hertha 1-4
04/10/2019
20:00
21812
Union Vöcklamarkt 4 1 Weiz 1-1
04/10/2019
20:00
1541
Uerdingen 0 0 Magdeburg 0-0
04/10/2019
20:00
20932
Slovenya 2 4 Hollanda 1-1
04/10/2019
20:00
21309
Rapid Viyana II 0 0 Ebreichsdorf 0-0
04/10/2019
20:00
21318
Miedź Legnica 1 0 Puszcza Niepołomice 1-0
04/10/2019
20:00
21310
Bad Gleichenberg 1 4 Neuhofen / Ried II 0-2
04/10/2019
20:00
21311
Allerheiligen 1 2 St. Anna 0-1
04/10/2019
20:00
22226
Nordsjaelland 1 1 Lyngby 1-0
04/10/2019
20:00
21313
TSV St. Johann 1 1 Kuchl 1-0
04/10/2019
20:00
21312
Gleisdorf 4 0 Kalsdorf 3-0
04/10/2019
20:00
21317
Mjøndalen 1 1 Strømsgodset 0-0
04/10/2019
20:00
21308
Neusiedl 0 4 Team Viyanaer Linien 0-3
04/10/2019
20:00
21787
Verl 1 1 Sportfreunde Lotte 1-0
04/10/2019
20:10
21261
SV Ried 1 0 Vorwärts Steyr 0-0
04/10/2019
20:10
21258
SV Horn 2 4 Blau-Weiß Linz 1-2
04/10/2019
20:10
21263
Floridsdorfer AC 0 2 Amstetten 0-0
04/10/2019
20:10
29935
Al Ittihad 1 2 Al Hazm 1-1
04/10/2019
20:10
21257
Wacker Innsbruck 1 2 Kapfenberger SV 0-1
04/10/2019
20:15
21320
Bani Yas 4 3 Al Wahda 2-1
04/10/2019
20:30
33170
Yeni Malatyaspor 5 1 Denizlispor 2-0
04/10/2019
20:30
16135
Yeni Malatyaspor 5 1 Denizlispor 2-0
04/10/2019
20:30
12052
Universitatea Craiova 1 1 CSMS Iaşi 0-0
04/10/2019
20:30
16255
Fenerbahçe 0 1 Antalyaspor 0-1
04/10/2019
20:30
21321
Draßburg 5 2 Mauerwerk 2-2
04/10/2019
20:30
33171
Fenerbahçe 0 1 Antalyaspor 0-1
04/10/2019
20:45
17688
Gorodeya 1 2 Minsk 1-0
04/10/2019
21:00
21338
Pau 1 1 Villefranche 1-1
04/10/2019
21:00
21334
Red Star 2 0 Avranches 1-0
04/10/2019
21:00
21344
Cambuur 4 0 Excelsior 3-0
04/10/2019
21:00
21336
Toulon 0 1 Concarneau 0-1
04/10/2019
21:00
28466
Smouha 2 1 ENPPI 1-1
04/10/2019
21:00
21328
Sochaux 4 0 Clermont 1-0
04/10/2019
21:00
21346
Telstar 1 2 Roda JC 0-0
04/10/2019
21:00
21341
Quevilly 3 0 Le Puy 2-0
04/10/2019
21:00
21326
Valenciennes 0 2 Grenoble 0-1
04/10/2019
21:00
21333
Paris FC 1 0 Troyes 1-0
04/10/2019
21:00
21335
Béziers 1 1 Bastia-Borgo 1-1
04/10/2019
21:00
21340
Lyon-Duchère 2 0 Boulogne 1-0
04/10/2019
21:00
21329
Nancy 2 1 Niort 0-1
04/10/2019
21:00
21327
Caen 1 1 Chateauroux 0-0
04/10/2019
21:00
21350
Den Bosch 4 0 TOP Oss 1-0
04/10/2019
21:00
21347
Dordrecht 2 5 Utrecht II 0-2
04/10/2019
21:00
21342
Bourg-Péronnas 0 0 Créteil 0-0
04/10/2019
21:00
21349
Go Ahead Eagles 1 1 AZ II 1-0
04/10/2019
21:00
21339
Gazélec Ajaccio 1 1 Cholet 1-1
04/10/2019
21:00
21345
De Graafschap 0 0 Almere City 0-0
04/10/2019
21:00
21332
Lorient 0 0 Ajaccio 0-0
04/10/2019
21:00
21348
NAC Breda 1 0 NEC 0-0
04/10/2019
21:00
21305
Guingamp 4 1 Rodez 2-1
04/10/2019
21:00
21351
Helmond Sport 3 1 MVV 0-1
04/10/2019
21:00
21352
Ajax II 6 0 Eindhoven 3-0
04/10/2019
21:00
21353
PSV II 3 1 Volendam 1-1
04/10/2019
21:00
21281
Lausanne Sports 0 0 Winterthur 0-0
04/10/2019
21:00
21304
Le Mans 1 0 Chambly 0-0
04/10/2019
21:00
21343
Groningen 3 0 RKC Waalwijk 2-0
04/10/2019
21:05
21923
Alloa Athletic 1 0 Dundee United 1-0
04/10/2019
21:10
32486
Flandria 2 0 Tristán Suárez 1-0
04/10/2019
21:15
21025
Macaristan 0 5 İsveç 0-1
04/10/2019
21:30
13790
Hertha Berlin 3 1 Fortuna Düsseldorf 2-1
04/10/2019
21:30
21972
Lommel United 2 1 SV Roeselare 2-0
04/10/2019
21:30
9015
Śląsk Wrocław 1 1 Jagiellonia Białystok 0-0
04/10/2019
21:30
22021
Sporting Charleroi 1 2 Anderlecht 1-1
04/10/2019
21:45
33015
Cabinteely 0 0 Longford Town 0-0
04/10/2019
21:45
21897
Glentoran 0 1 Cliftonville 0-0
04/10/2019
21:45
21499
Birmingham City 2 1 Middlesbrough 1-0
04/10/2019
21:45
21545
Caernarfon Town 1 0 The New Saints 0-0
04/10/2019
21:45
19168
Bohemians 1 0 Cork City 0-0
04/10/2019
21:45
19166
St Patrick's 0 2 Waterford United 0-1
04/10/2019
21:45
4672
Amiens SC 3 1 Marsilya 2-1
04/10/2019
21:45
21893
Crusaders 1 0 Linfield 0-0
04/10/2019
21:45
19170
Dundalk 1 0 Derry City 0-0
04/10/2019
21:45
21544
Penybont 1 1 Aberystwyth Town 0-0
04/10/2019
21:45
21896
Larne 6 0 Glenavon 3-0
04/10/2019
21:45
21835
Stal Mielec 3 1 Jastrzebie 1-1
04/10/2019
22:00
14135
Real Betis 1 1 Eibar 0-1
04/10/2019
22:00
21821
Perugia 1 0 Pisa 1-0
04/10/2019
22:00
21503
Fransa 4 0 İzlanda 2-0
04/10/2019
22:00
19177
Finn Harps 0 0 UCD 0-0
04/10/2019
22:00
21543
Cefn Druids 0 3 Bala Town 0-3
04/10/2019
22:00
22210
AD Alcorcon 0 1 Albacete 0-0
04/10/2019
22:30
20986
İspanya 4 0 Azerbaycan 2-0
04/10/2019
22:30
22003
Chaves 1 0 Santa Clara 0-0

Maç Sonuçları

4 Ekim 2019 Cuma günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.

Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig,  diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.