MAÇ SONUÇLARI

Tarih :
Tarih
Kod
Ev Sahibi MS Rakip IY
06/10/2019
00:30
34470
Montevideo Wanderers 0 1 Progreso 0-1
06/10/2019
01:00
22057
Deportes Santa Cruz 2 0 Puerto Montt 1-0
06/10/2019
01:00
22092
Club Leon 1 1 Veracruz 0-0
06/10/2019
01:00
22089
Bahia 1 2 Athletico Paranaense 0-0
06/10/2019
01:00
22429
Deportivo Capiatá 3 2 Cerro Porteno 2-2
06/10/2019
01:00
22081
Gremio 0 0 Corinthians 0-0
06/10/2019
01:00
20687
Operário PR 1 2 Brasil de Pelotas 1-0
06/10/2019
01:00
20689
Cuiaba 0 1 Londrina 0-1
06/10/2019
01:30
22449
Atlético Huila 0 0 Envigado 0-0
06/10/2019
01:30
22450
Jaguares de Córdoba 2 1 Once Caldas 1-1
06/10/2019
02:00
22097
Pittsburgh Riverhounds 1 1 Atlanta United II 1-0
06/10/2019
02:00
19359
Racing Club 2 0 Aldosivi 1-0
06/10/2019
02:00
22098
Hartford Athletic 2 2 Swope Park Rangers 0-0
06/10/2019
02:00
22096
Indy Eleven 3 0 Memphis 901 2-0
06/10/2019
02:00
22056
Deportivo Nublense 1 1 Deportes Temuco 0-0
06/10/2019
02:00
22094
Carolina RailHawks 2 0 New York RB II 1-0
06/10/2019
02:00
22091
Loros Universidad 1 1 Mineros de Zacatecas 1-0
06/10/2019
02:30
22099
Blooming 4 0 Nacional Potosí 1-0
06/10/2019
03:00
22103
Tulsa Roughnecks 2 3 Sacramento Republic 2-2
06/10/2019
03:00
22107
Tigres UANL 4 0 Santos Laguna 2-0
06/10/2019
03:00
22095
Colorado Springs 2 0 LA Galaxy II 2-0
06/10/2019
03:00
22088
Cruzeiro 1 1 Internacional 0-1
06/10/2019
03:00
22102
Birmingham Legion 0 0 Charleston Battery 0-0
06/10/2019
03:00
22101
Cruz Azul 5 2 America 1-2
06/10/2019
03:10
22427
Olimpia 3 0 Nacional 1-0
06/10/2019
03:30
22104
Saint Louis 0 1 Louisville City 0-1
06/10/2019
04:00
22455
Cucuta Deportivo 1 1 Alianza Petrolera 1-0
06/10/2019
04:00
22105
Reno 1868 0 0 El Paso Locomotive 0-0
06/10/2019
04:00
21558
Alianza Lima 3 2 Pirata 1-0
06/10/2019
04:30
22106
New Mexico United 1 1 Rio Grande Valley 1-1
06/10/2019
05:00
22110
Los Angeles Blues 2 0 OKC Energy 0-0
06/10/2019
05:00
22109
Portland Timbers II 3 5 Phoenix Rising 1-2
06/10/2019
05:05
22108
Guadalajara 1 1 Pumas UNAM 1-0
06/10/2019
05:06
21570
Tijuana 2 2 Atlas 1-1
06/10/2019
05:30
22111
Las Vegas Lights 4 2 San Antonio 3-1
06/10/2019
05:30
22112
Fresno FC 1 4 Tacoma Defiance 0-1
06/10/2019
08:00
22117
Incheon United 0 0 Jeonbuk Motors 0-0
06/10/2019
08:00
22120
Jeju United 1 2 Gyeongnam 0-0
06/10/2019
08:00
22156
Kyoto Sanga 2 2 Ehime 1-0
06/10/2019
08:00
22116
Pohang Steelers 2 1 Ulsan 0-0
06/10/2019
08:00
22121
Sangju Sangmu 2 1 Gangwon 0-1
06/10/2019
08:00
22158
Zweigen Kanazawa 2 3 Ventforet Kofu 2-1
06/10/2019
08:00
22152
Yokohama 1 0 Kashiwa Reysol 0-0
06/10/2019
08:00
22154
Mito Hollyhock 2 3 Omiya Ardija 2-0
06/10/2019
08:00
22155
Tochigi 1 1 Tokushima Vortis 1-0
06/10/2019
08:00
22119
Suwon Bluewings 1 2 Seoul 0-1
06/10/2019
08:00
22118
Seongnam 1 2 Daegu 0-0
06/10/2019
08:30
32680
Japonya 4 0 Kanada 1-0
06/10/2019
09:00
22153
JEF United 1 4 Montedio Yamagata 0-1
06/10/2019
09:00
22133
Cerezo Osaka 0 1 Kashima Antlers 0-1
06/10/2019
11:00
21615
Asan Mugunghwa 0 1 Gwangju 0-0
06/10/2019
11:00
22149
Urawa Reds 2 1 Shimizu S-Pulse 1-1
06/10/2019
11:15
21985
Viktoria Zizkov 1 0 Slavoj Vyšehrad 1-0
06/10/2019
11:30
21767
Hillerød 0 3 Avarta 0-2
06/10/2019
11:30
569
Ural 1 3 Zenit 0-2
06/10/2019
11:30
21256
Austria Lustenau 3 2 Liefering 2-1
06/10/2019
13:00
22184
Gimnàstic Tarragona 1 1 Castellon 0-0
06/10/2019
13:00
22157
Gifu 1 1 Renofa Yamaguchi 1-0
06/10/2019
13:00
22203
Fuenlabrada 2 0 Sporting Gijon 0-0
06/10/2019
13:00
22222
Esbjerg 1 2 SønderjyskE 0-0
06/10/2019
13:00
22163
Racing Ferrol 0 3 Atlético Baleares 0-0
06/10/2019
13:00
22194
Villarrobledo 1 1 Yeclano 1-0
06/10/2019
13:00
21995
Lech Poznań II 2 2 Stal Stalowa Wola 0-1
06/10/2019
13:00
22166
CF Internacional 1 0 Marino de Luanco 0-0
06/10/2019
13:00
22189
UCAM Murcia 0 0 Real Murcia 0-0
06/10/2019
13:00
22183
Prat 1 2 Cornella 0-0
06/10/2019
13:00
22202
Shonan Bellmare 0 5 Kawasaki Frontale 0-4
06/10/2019
13:00
22185
Villarreal II 1 1 Ebro 0-0
06/10/2019
13:00
22180
Ejea 0 0 Lleida Esportiu 0-0
06/10/2019
13:00
22172
Osasuna II 0 1 UD Logrones 0-0
06/10/2019
13:00
22164
Peña Deportiva 2 1 Las Rozas 2-1
06/10/2019
13:00
22167
UP Langreo 0 1 Melilla 0-0
06/10/2019
13:00
14205
Mallorca 2 0 Espanyol 1-0
06/10/2019
13:15
22214
ADO Den Haag 0 2 Ajax 0-1
06/10/2019
13:30
22215
Fiorentina 1 0 Udinese 0-0
06/10/2019
13:30
9067
LKS Lodz 4 1 Korona Kielce 2-1
06/10/2019
14:00
22217
B 73 Slagelse 1 3 Elite 3000 1-2
06/10/2019
14:00
16014
Sivasspor 3 1 MKE Ankaragücü 1-1
06/10/2019
14:00
21840
Dnipro-1 0 2 Shakhtar 0-1
06/10/2019
14:00
565
Lokomotiv Moskova 2 1 Arsenal-Tula 2-1
06/10/2019
14:00
33174
Sivasspor 3 1 MKE Ankaragücü 1-1
06/10/2019
14:00
22219
Livingston 2 0 Celtic 0-0
06/10/2019
14:00
1546
Bayern Münih II 2 0 Eintracht Braunschweig 1-0
06/10/2019
14:00
21993
Elana Toruń 0 1 Widzew Łódź 0-1
06/10/2019
14:00
22218
Thisted 3 0 Sydvest 0-0
06/10/2019
14:00
16710
Ümraniyespor 2 1 Adanaspor 1-0
06/10/2019
14:00
22216
Holbaek 1 2 HIK 0-1
06/10/2019
14:00
17679
Isloch 1 1 Dinamo Minsk 0-1
06/10/2019
14:05
22234
Chemie Leipzig 2 0 Lokomotive Leipzig 1-0
06/10/2019
14:05
21992
Gornik Leczna 1 0 Stargard Szczeciński 0-0
06/10/2019
14:30
22232
BFC Dynamo 2 0 Auerbach 2-0
06/10/2019
14:30
1082
Heidenheim 2 3 Bochum 1-2
06/10/2019
14:30
22235
BAK '07 1 1 Optik Rathenow 0-1
06/10/2019
14:30
1080
Nürnberg 1 1 St. Pauli 0-1
06/10/2019
14:30
22231
Union Fürstenwalde 1 2 Altglienicke 0-1
06/10/2019
14:30
22228
Bischofswerdaer FV 2 7 Hertha BSC II 2-4
06/10/2019
14:30
22230
Wacker Nordhausen 1 2 Energie Cottbus 1-2
06/10/2019
14:30
1083
Holstein Kiel 1 2 Jahn Regensburg 1-1
06/10/2019
14:30
13836
M'gladbach 5 1 Augsburg 4-0
06/10/2019
14:45
22260
Roskilde 0 2 Viborg 0-2
06/10/2019
15:00
22379
Volos NFC 2 3 Atromitos 2-2
06/10/2019
15:00
22259
HB Koge 0 2 Skive 0-0
06/10/2019
15:00
21909
Arendal 2 3 Brattvåg 0-1
06/10/2019
15:00
21656
Ordabasy 1 1 Astana 0-1
06/10/2019
15:00
22242
Egersunds 0 3 Kvik Halden 0-2
06/10/2019
15:00
1540
Chemnitzer FC 3 1 MSV Duisburg 0-0
06/10/2019
15:00
22223
Brøndby 3 1 Kopenhag 2-1
06/10/2019
15:00
22262
LFA 2 2 Fremad Amager 1-2
06/10/2019
15:00
22243
Nyköping 1 1 Tegs 1-1
06/10/2019
15:00
22237
OB 3 0 Horsens 2-0
06/10/2019
15:00
22238
St. Pauli II 0 1 Holstein Kiel II 0-0
06/10/2019
15:00
21779
Schalding-Heining 0 0 Augsburg II 0-0
06/10/2019
15:00
21780
Schweinfurt 0 2 Nürnberg II 0-0
06/10/2019
15:00
22241
Havelse 0 1 Eintracht Norderstedt 0-0
06/10/2019
15:00
22244
Umeå 3 3 Karlslund 1-1
06/10/2019
15:00
21777
Viktoria Aschaffenburg 4 0 Buchbach 3-0
06/10/2019
15:00
21783
Bonner SC 2 0 Alemannia Aachen 0-0
06/10/2019
15:00
22239
Altona 93 1 1 Weiche Flensburg 1-0
06/10/2019
15:00
14169
Celta Vigo 1 0 Athletic Bilbao 0-0
06/10/2019
15:00
21773
Lübeck 2 1 Werder Bremen II 1-1
06/10/2019
15:30
21966
Hartberg 1 2 LASK 0-0
06/10/2019
15:30
22247
Fortuna Sittard 4 2 Feyenoord 3-1
06/10/2019
15:30
21969
Wolfsberger AC 4 0 St. Pölten 2-0
06/10/2019
15:30
22014
Club Brugge 4 0 Gent 2-0
06/10/2019
16:00
22283
Kalmar 0 0 AFC Eskilstuna 0-0
06/10/2019
16:00
23924
HJK 0 1 Inter Turku 0-0
06/10/2019
16:00
22285
Halmstad 3 0 Norrby 1-0
06/10/2019
16:00
21839
Karlstad 1 2 Carlstad United 0-2
06/10/2019
16:00
22281
KFUM 1 1 Tromsdalen 1-0
06/10/2019
16:00
23946
KuPS 1 1 Honka 1-0
06/10/2019
16:00
22661
Lahti 1 4 KPV 1-0
06/10/2019
16:00
22263
LSK Hansa 2 1 HSC Hannover 1-1
06/10/2019
16:00
23923
Mariehamn 2 2 Ilves 0-0
06/10/2019
16:00
21908
Nardo 0 2 Hødd 0-0
06/10/2019
16:00
22268
Pro Patria 1 0 Lecco 1-0
06/10/2019
16:00
22282
Hacken 1 1 Östersunds FK 1-0
06/10/2019
16:00
22686
VPS 2 3 HIFK 1-0
06/10/2019
16:00
22256
Schwaz 5 1 Zirl 2-0
06/10/2019
16:00
21914
Alta 4 1 Odd Grenland II 2-0
06/10/2019
16:00
22261
Vejle 1 0 Vendsyssel 0-0
06/10/2019
16:00
22270
Triestina 0 1 Ravenna 0-0
06/10/2019
16:00
22266
Pistoiese 2 1 Olbia 1-1
06/10/2019
16:00
22264
AlbinoLeffe 0 1 Siena 0-1
06/10/2019
16:00
22276
Ternana 3 2 Catania 1-1
06/10/2019
16:00
22275
Bari 4 0 Cavese 2-0
06/10/2019
16:00
22272
Sambenedettese 4 2 Piacenza 1-1
06/10/2019
16:00
21826
Salerno 1 1 Frosinone 1-0
06/10/2019
16:00
22658
RoPS 1 0 SJK 1-0
06/10/2019
16:00
22271
Reggiana 1 1 Gubbio 0-1
06/10/2019
16:00
22280
Strømmen 0 2 Nest-Sotra 0-0
06/10/2019
16:00
22273
Potenza Calcio 3 0 Viterbese Castrense 1-0
06/10/2019
16:00
22267
Pianese 0 1 Juventus II 0-0
06/10/2019
16:00
22393
Hamarkameratene 2 1 Skeid 0-1
06/10/2019
16:00
22277
Bologna 2 2 Lazio 2-2
06/10/2019
16:00
13642
Manchester City 0 2 Wolverhampton 0-0
06/10/2019
16:00
22279
Roma 1 1 Cagliari 1-1
06/10/2019
16:00
13496
Arsenal 1 0 AFC Bournemouth 1-0
06/10/2019
16:00
4500
Lille 2 2 Nîmes 1-1
06/10/2019
16:00
13743
Southampton 1 4 Chelsea 1-3
06/10/2019
16:00
22240
Drochtersen / Assel 5 1 VfB Oldenburg 3-0
06/10/2019
16:00
22265
Gozzano 1 1 Carrarese 1-1
06/10/2019
16:00
22288
Akropolis 2 1 Forward 2-0
06/10/2019
16:00
22274
Avellino 0 0 Rende 0-0
06/10/2019
16:00
22269
Südtirol 4 3 Modena 2-2
06/10/2019
16:00
17672
Zorka-BDU 2 0 Vitebsk 1-0
06/10/2019
16:00
28475
El Gouna 1 0 Misr Lel Makasa 1-0
06/10/2019
16:00
22284
Djurgården 1 2 Hammarby 0-0
06/10/2019
16:00
22286
Dalkurd 1 1 Frej 1-0
06/10/2019
16:00
21822
Cremonese 0 2 Cittadella 0-1
06/10/2019
16:00
8950
Cracovia Kraków 1 1 Górnik Zabrze 1-1
06/10/2019
16:00
22278
Atalanta 3 1 Lecce 2-0
06/10/2019
16:30
16579
BB Erzurumspor 1 0 Altınordu 1-0
06/10/2019
16:30
564
CSKA Moskova 1 3 Rostov 0-2
06/10/2019
16:30
17978
České Budějovice 3 2 Bohemians 1905 1-0
06/10/2019
16:30
17858
Mlada Boleslav 2 1 Viktoria Plzeň 0-1
06/10/2019
16:30
16538
Osmanlıspor FK 0 1 Hatayspor 0-1
06/10/2019
16:30
22008
Triglav 2 3 Olimpija 1-0
06/10/2019
16:30
33176
Beşiktaş 2 0 Alanyaspor 0-0
06/10/2019
16:30
13826
Wolfsburg 1 0 Union Berlin 0-0
06/10/2019
16:30
16073
Beşiktaş 2 0 Alanyaspor 0-0
06/10/2019
17:00
22330
Linköping City 4 0 Sollentuna United 1-0
06/10/2019
17:00
21910
Oppsal 2 0 Mjølner 0-0
06/10/2019
17:00
22315
Randers 2 0 AGF 0-0
06/10/2019
17:00
22206
Real Oviedo 1 1 Numancia 1-0
06/10/2019
17:00
22333
Sion 1 2 Lugano 0-0
06/10/2019
17:00
21911
Sotra 0 1 Senja 0-0
06/10/2019
17:00
22331
St. Gallen 0 0 Basel 0-0
06/10/2019
17:00
21971
Union Saint-Gilloise 1 1 Wilrijk 0-0
06/10/2019
17:00
21280
Vaduz 3 2 Stade Lausanne-Ouchy 1-0
06/10/2019
17:00
19327
Vélez Sarsfield 2 0 Independiente 1-0
06/10/2019
17:00
22211
Real Zaragoza 0 2 Cadiz 0-0
06/10/2019
17:00
21841
Kolos Kovalivka 0 4 Dynamo Kiev 0-0
06/10/2019
17:00
22329
Värnamo 3 1 Lund 3-0
06/10/2019
17:00
14394
Real Valladolid 0 0 Atlético Madrid 0-0
06/10/2019
17:00
22314
Zira 1 1 Qabala 0-0
06/10/2019
17:00
34992
FAR Rabat 0 0 Olympic Safi 0-0
06/10/2019
17:00
22042
Leobendorf 0 3 Mattersburg II 0-0
06/10/2019
17:00
21885
Budapest Honved 0 0 Ferencváros 0-0
06/10/2019
17:00
21905
Byåsen 3 0 Bryne 2-0
06/10/2019
17:00
22083
Chapecoense 0 1 Flamengo 0-1
06/10/2019
17:00
22311
Admira II 0 0 Stripfing 0-0
06/10/2019
17:00
21982
Slovan Varnsdorf 2 1 Vlašim 0-1
06/10/2019
17:00
22328
Rangers 5 0 Hamilton Academical 2-0
06/10/2019
17:00
22332
Zürih 0 4 Young Boys 0-1
06/10/2019
17:15
22377
OFI 4 1 Panionios 1-1
06/10/2019
17:15
22382
Asteras Tripolis 1 2 PAOK 0-1
06/10/2019
17:45
22066
PSV 4 1 VVV 0-0
06/10/2019
17:45
22335
Willem II 1 1 AZ Alkmaar 1-1
06/10/2019
18:00
34666
Hussein Dey 1 1 AS Aïn M'lila 0-0
06/10/2019
18:00
22161
Pontevedra 1 5 Atlético Madrid II 0-3
06/10/2019
18:00
22196
Linense 1 1 Marbella 1-1
06/10/2019
18:00
22171
Salamanca UDS 2 0 Unionistas de Salamanca 0-0
06/10/2019
18:00
22337
Skövde AIK 1 1 Landskrona 0-1
06/10/2019
18:00
22061
Magallanes 0 2 Santiago Wanderers 0-0
06/10/2019
18:00
4615
Rennes 0 1 Reims 0-0
06/10/2019
18:00
22338
Oddevold 0 1 Assyriska Turabdin 0-0
06/10/2019
18:00
21907
Fredrikstad 0 1 Moss 0-0
06/10/2019
18:00
17660
Gomel 0 0 Dnyapro 0-0
06/10/2019
18:00
22336
FK AS Trencin 2 2 FC Zlate Moravce 1-1
06/10/2019
18:00
21967
Austria Wien 1 0 Sturm Graz 0-0
06/10/2019
18:00
22174
Calahorra 1 0 Izarra 1-0
06/10/2019
18:00
22175
Tudelano 2 2 Burgos 0-1
06/10/2019
18:00
22181
Badalona 1 2 Valencia II 0-1
06/10/2019
18:00
22177
Haro Deportivo 0 0 Leioa 0-0
06/10/2019
18:30
22355
Arezzo 0 4 Monza 0-4
06/10/2019
18:30
28476
El Geish 2 2 Pyramids 0-0
06/10/2019
18:30
22370
Trelleborg FF 2 2 Brage 0-0
06/10/2019
18:30
22367
Sicula Leonzio 1 2 Monopoli 1-1
06/10/2019
18:30
22356
Alessandria 0 2 Pontedera 0-0
06/10/2019
18:30
22366
Catanzaro 3 1 Virtus Francavilla 1-1
06/10/2019
18:30
22358
Pizzighettone 0 1 Renate 0-1
06/10/2019
18:30
22365
Vibonese 3 1 Casertana 2-1
06/10/2019
18:30
13456
Newcastle Utd 1 0 Man United 0-0
06/10/2019
18:30
22363
Paganese 1 1 Reggina 0-1
06/10/2019
18:30
22362
Rimini 1 2 Virtus Verona 0-0
06/10/2019
18:30
9057
Piast Gliwice 2 0 Legia Varşova 0-0
06/10/2019
18:30
22191
Atletico Sanluqueno 1 1 Recreativo Huelva 0-0
06/10/2019
18:30
22364
Bisceglie 2 2 Picerno 2-1
06/10/2019
18:30
22361
Carpi 1 0 FeralpiSalò 1-0
06/10/2019
18:30
22052
Deportes Iquique 0 0 Everton 0-0
06/10/2019
18:30
22369
Elfsborg 4 0 Falkenberg 1-0
06/10/2019
18:30
22359
Imolese 0 1 Fano 0-0
06/10/2019
18:30
22371
Jönköpings Södra 1 2 GAIS 0-0
06/10/2019
18:30
22368
Malmö FF 1 0 IFK Göteborg 0-0
06/10/2019
18:30
22360
Calcio Padova 2 0 Arzignano Valchiampo 1-0
06/10/2019
18:30
28471
Haras El Hodood 1 1 Tanta 1-1
06/10/2019
19:00
22394
Ružomberok 1 1 Slovan Bratislava 1-0
06/10/2019
19:00
20834
Rudar 1 2 Aluminij 1-0
06/10/2019
19:00
16184
Çaykur Rizespor 1 2 Trabzonspor 1-0
06/10/2019
19:00
22386
Ranheim 0 2 Sarpsborg 08 0-1
06/10/2019
19:00
22392
Notodden 0 0 Ullensaker / Kisa 0-0
06/10/2019
19:00
22193
San Fernando 1 2 Sevilla II 1-1
06/10/2019
19:00
22391
Sandnes Ulf 0 1 Sogndal 0-0
06/10/2019
19:00
22224
Silkeborg 1 2 Midtjylland 0-1
06/10/2019
19:00
21556
Sporting Cristal 3 0 Real Atlético Garcilaso 2-0
06/10/2019
19:00
22387
Stabæk 0 0 Viking 0-0
06/10/2019
19:00
22195
Talavera 0 2 Badajoz 0-1
06/10/2019
19:00
22384
Tromsø 5 0 Kristiansund 3-0
06/10/2019
19:00
34994
Hassania Agadir 0 1 RSB Berkane 0-0
06/10/2019
19:00
22190
Merida AD 1 3 Villarrubia 0-2
06/10/2019
19:00
22385
Lillestrøm 0 0 Bodø / Glimt 0-0
06/10/2019
19:00
34662
Bordj Bou Arreridj 1 2 JS Saoura 1-1
06/10/2019
19:00
22017
Antwerp 2 2 Standard Liège 1-0
06/10/2019
19:00
16510
Adana Demirspor 0 1 Menemenspor 0-1
06/10/2019
19:00
22389
Aalesund 3 1 Raufoss 2-0
06/10/2019
19:00
33177
Gaziantep FK 1 2 İstanbul Başakşehir 1-1
06/10/2019
19:00
33178
Çaykur Rizespor 1 2 Trabzonspor 1-0
06/10/2019
19:00
22383
Torino 0 0 Napoli 0-0
06/10/2019
19:00
13961
E. Frankfurt 2 2 Werder Bremen 0-1
06/10/2019
19:00
22188
Cartagena 2 0 Algeciras 0-0
06/10/2019
19:00
22182
Sabadell 1 1 UE Olot 1-0
06/10/2019
19:00
22192
Cordoba 1 0 Cadiz II 0-0
06/10/2019
19:00
563
Krasnodar 2 1 Spartak Moskova 2-1
06/10/2019
19:00
22390
Kongsvinger 2 3 Sandefjord 1-2
06/10/2019
19:00
34665
Kabylie 1 0 ES Sétif 0-0
06/10/2019
19:00
17918
Jablonec 0 2 Slavia Prag 0-0
06/10/2019
19:00
22388
Haugesund 2 1 Rosenborg 0-0
06/10/2019
19:00
16167
Gaziantep FK 1 2 İstanbul Başakşehir 1-1
06/10/2019
19:00
22165
Coruxo 1 0 Real Oviedo II 1-0
06/10/2019
19:00
22197
Don Benito 3 0 Granada II 1-0
06/10/2019
19:15
19387
Lanus 1 1 Rosario Central 0-0
06/10/2019
19:30
22313
Qarabağ 2 0 Sabah 1-0
06/10/2019
19:30
14268
Real Sociedad 1 2 Getafe 1-0
06/10/2019
19:30
22376
Aris 1 2 Olympiakos 1-2
06/10/2019
19:30
22205
Deportivo La Coruña 0 0 Almería 0-0
06/10/2019
19:30
21845
Oleksandria 2 1 Karpaty 0-0
06/10/2019
20:00
22405
Universidad Guadalajara 3 2 Potros UAEM 2-0
06/10/2019
20:00
22406
Toluca 1 1 Puebla 0-0
06/10/2019
20:00
22178
Hercules 4 1 Barcelona II 2-0
06/10/2019
20:00
21832
Olimpia Grudziądz 1 0 Olsztyn 1-0
06/10/2019
20:00
21976
Rijeka 1 1 Lokomotiva 1-0
06/10/2019
20:30
12132
Viitorul Constanţa 3 1 CFR Cluj 2-0
06/10/2019
20:45
34660
Paradou 0 0 Belouizdad 0-0
06/10/2019
21:00
22408
Brann 0 0 Molde 0-0
06/10/2019
21:00
22054
Palestino 4 2 Curicó Unido 2-2
06/10/2019
21:00
22019
Genk 2 1 Royal Mouscron 0-0
06/10/2019
21:00
22209
Huesca 2 0 Málaga 2-0
06/10/2019
21:00
28465
Zamalek 1 1 Masr 1-1
06/10/2019
21:00
34991
Difaâ El Jadida 0 1 Wydad Casablanca 0-1
06/10/2019
21:15
21557
Unión Comercio 2 1 Deportivo Municipal 0-0
06/10/2019
21:30
19265
Union 1 0 Colón 0-0
06/10/2019
21:30
22207
Racing Santander 0 3 Girona 0-1
06/10/2019
21:45
14444
Inter 1 2 Juventus 1-1
06/10/2019
22:00
14088
Barcelona 4 0 Sevilla 3-0
06/10/2019
22:00
22062
Cobreloa 2 1 Deportes Valdivia 0-0
06/10/2019
22:00
4581
Saint-Etienne 1 0 Lyon 0-0
06/10/2019
22:00
22085
Ceara 0 1 Goias 0-1
06/10/2019
22:00
34471
Liverpool 1 0 CA Penarol 0-0
06/10/2019
22:00
21829
Ascoli 0 2 Pescara 0-0
06/10/2019
22:00
22090
Botafogo 0 1 Fluminense 0-1
06/10/2019
22:00
34466
CA Juventud 1 3 Defensor Sporting 0-1
06/10/2019
22:00
22446
Deportivo Pasto 0 0 Deportes Tolima 0-0
06/10/2019
22:00
22411
Guabira 3 1 Aurora 1-0
06/10/2019
22:00
22410
Real Potosi 0 1 Oriente Petrolero 0-0
06/10/2019
22:00
34465
Plaza Colonia 1 0 Cerro 0-0
06/10/2019
22:00
22086
Palmeiras 1 1 Atlético Mineiro 0-1
06/10/2019
22:30
22426
Bolivar 1 1 Jorge Wilstermann 0-1
06/10/2019
23:00
22434
Portland Timbers 3 1 SJ Earthquakes 1-1
06/10/2019
23:00
22060
Melipilla 0 2 Unión San Felipe 0-1
06/10/2019
23:00
21555
Alianza Universidad 2 1 Melgar 0-1
06/10/2019
23:00
22438
Atlanta United 3 1 New England 1-1
06/10/2019
23:00
22441
Houston Dynamo 4 2 LA Galaxy 1-1
06/10/2019
23:00
22440
DC United 0 0 Cincinnati 0-0
06/10/2019
23:00
22435
Los Angeles 3 1 Colorado Rapids 2-1
06/10/2019
23:00
22451
Millonarios 0 0 Patriotas 0-0
06/10/2019
23:00
22442
Montreal Impact 3 0 New York RB 2-0
06/10/2019
23:00
22437
Orlando City 2 5 Chicago Fire 1-1
06/10/2019
23:00
22444
Philadelphia Union 1 2 New York City 0-2
06/10/2019
23:00
22428
General Díaz 0 1 Deportivo Santaní 0-1
06/10/2019
23:00
22439
Seattle Sounders 1 0 Minnesota Stars 1-0
06/10/2019
23:00
22436
Toronto 1 0 Columbus Crew 0-0
06/10/2019
23:00
22443
Whitecaps 0 1 Real Salt Lake 0-1
06/10/2019
23:00
22433
Dallas 6 0 Sporting KC 2-0
06/10/2019
23:30
22059
Copiapo 1 0 Santiago Morning 1-0
06/10/2019
23:30
21554
Sport Boys 0 0 Universitario 0-0
06/10/2019
23:30
22051
Univ. Catolica 5 0 Cobresal 2-0
06/10/2019
23:45
19336
River Plate 2 0 Patronato 0-0

Maç Sonuçları

6 Ekim 2019 Pazar günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.

Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig,  diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.