MAÇ SONUÇLARI

Tarih :
6 EKİM PAZAR
Kod - Ev Sahibi Rakip IY
Saat 00:30
34470 Montevideo Wanderers 0 1 Progreso 0-1
Saat 01:00
22092 León 1 1 Veracruz 0-0
22089 Bahia 1 2 Athletico Paranaense 0-0
22429 Deportivo Capiatá 3 2 Cerro Porteño 2-2
22081 Grêmio 0 0 Corinthians 0-0
20687 Operário PR 1 2 Brasil de Pelotas 1-0
20689 Cuiabá 0 1 Londrina 0-1
Saat 01:30
22449 Atlético Huila 0 0 Envigado 0-0
22450 Jaguares de Córdoba 2 1 Once Caldas 1-1
Saat 02:00
22097 Pittsburgh Riverhounds 1 1 Atlanta United II 1-0
19359 Racing Club 2 0 Aldosivi 1-0
22098 Hartford Athletic 2 2 Swope Park Rangers 0-0
22096 Indy Eleven 3 0 Memphis 901 2-0
22091 Loros Universidad 1 1 Mineros de Zacatecas 1-0
Saat 02:30
22099 Blooming 4 0 Nacional Potosí 1-0
Saat 03:00
22103 Tulsa Roughnecks 2 3 Sacramento Republic 2-2
22107 Tigres UANL 4 0 Santos Laguna 2-0
22088 Cruzeiro 1 1 Internacional 0-1
22102 Birmingham Legion 0 0 Charleston Battery 0-0
22101 Cruz Azul 5 2 América 1-2
Saat 03:10
22427 Olimpia 3 0 Nacional 1-0
Saat 03:30
22104 Saint Louis 0 1 Louisville City 0-1
Saat 04:00
22455 Cúcuta Deportivo 1 1 Alianza Petrolera 1-0
22105 Reno 1868 0 0 El Paso Locomotive 0-0
21558 Alianza Lima 3 2 Pirata 1-0
Saat 04:30
22106 New Mexico United 1 1 Rio Grande Valley 1-1
Saat 05:00
22109 Portland Timbers II 3 5 Phoenix Rising 1-2
Saat 05:05
22108 Guadalajara 1 1 Pumas UNAM 1-0
Saat 05:06
21570 Tijuana 2 2 Atlas 1-1
Saat 05:30
22111 Las Vegas Lights 4 2 San Antonio 3-1
22112 Fresno FC 1 4 Tacoma Defiance 0-1
Saat 08:00
22117 Incheon United 0 0 Jeonbuk Motors 0-0
22120 Jeju United 1 2 Gyeongnam 0-0
22156 Kyoto Sanga 2 2 Ehime 1-0
22116 Pohang Steelers 2 1 Ulsan 0-0
22121 Sangju Sangmu 2 1 Gangwon 0-1
22158 Zweigen Kanazawa 2 3 Ventforet Kofu 2-1
22152 Yokohama 1 0 Kashiwa Reysol 0-0
22154 Mito Hollyhock 2 3 Omiya Ardija 2-0
22155 Tochigi 1 1 Tokushima Vortis 1-0
22119 Suwon Bluewings 1 2 Seoul 0-1
22118 Seongnam 1 2 Daegu 0-0
Saat 08:30
32680 Japonya 4 0 Kanada 1-0
Saat 09:00
22153 JEF United 1 4 Montedio Yamagata 0-1
22133 Cerezo Osaka 0 1 Kashima Antlers 0-1
Saat 11:00
21615 Asan Mugunghwa 0 1 Gwangju 0-0
22149 Urawa Reds 2 1 Shimizu S-Pulse 1-1
Saat 11:15
21985 Viktoria Žižkov 1 0 Slavoj Vyšehrad 1-0
Saat 11:30
21767 Hillerød 0 3 Avarta 0-2
569 Ural 1 3 Zenit 0-2
21256 Austria Lustenau 3 2 Liefering 2-1
Saat 13:00
22184 Gimnàstic Tarragona 1 1 Castellón 0-0
22157 Gifu 1 1 Renofa Yamaguchi 1-0
22203 Fuenlabrada 2 0 Sporting Gijón 0-0
22222 Esbjerg 1 2 SønderjyskE 0-0
21995 Lech Poznań II 2 2 Stal Stalowa Wola 0-1
22166 CF Internacional 1 0 Marino de Luanco 0-0
22202 Shonan Bellmare 0 5 Kawasaki Frontale 0-4
22172 Osasuna II 0 1 UD Logroñés 0-0
22167 UP Langreo 0 1 Melilla 0-0
14205 Mallorca 2 0 Espanyol 1-0
Saat 13:15
22214 ADO Den Haag 0 2 Ajax 0-1
Saat 13:30
22215 Fiorentina 1 0 Udinese 0-0
9067 Łódzki KS 4 1 Korona Kielce 2-1
Saat 14:00
22217 B 73 Slagelse 1 3 Elite 3000 1-2
16014 Sivasspor 3 1 MKE Ankaragücü 1-1
21840 Dnipro-1 0 2 Shakhtar 0-1
565 Lokomotiv Moskova 2 1 Arsenal-Tula 2-1
33174 Sivasspor 3 1 MKE Ankaragücü 1-1
22219 Livingston 2 0 Celtic 0-0
1546 Bayern Münih II 2 0 Eintracht Braunschweig 1-0
21993 Elana Toruń 0 1 Widzew Łódź 0-1
22218 Thisted 3 0 Sydvest 0-0
16710 Ümraniyespor 2 1 Adanaspor 1-0
22216 Holbaek 1 2 HIK 0-1
17679 Isloch 1 1 Dinamo Minsk 0-1
Saat 14:05
22234 Chemie Leipzig 2 0 Lokomotive Leipzig 1-0
21992 Bogdanka Łęczna 1 0 Stargard Szczeciński 0-0
Saat 14:30
22232 BFC Dynamo 2 0 Auerbach 2-0
1082 Heidenheim 2 3 Bochum 1-2
22235 BAK '07 1 1 Optik Rathenow 0-1
1080 Nürnberg 1 1 St. Pauli 0-1
22231 Union Fürstenwalde 1 2 Altglienicke 0-1
22228 Bischofswerdaer FV 2 7 Hertha BSC II 2-4
22230 Wacker Nordhausen 1 2 Energie Cottbus 1-2
1083 Holstein Kiel 1 2 Jahn Regensburg 1-1
13836 M'gladbach 5 1 Augsburg 4-0
Saat 14:45
22260 Roskilde 0 2 Viborg 0-2
Saat 15:00
22379 Volos NFC 2 3 Atromitos 2-2
22259 HB Køge 0 2 Skive 0-0
21909 Arendal 2 3 Brattvåg 0-1
21656 Ordabasy 1 1 Astana 0-1
22242 Egersunds 0 3 Kvik Halden 0-2
1540 Chemnitzer FC 3 1 MSV Duisburg 0-0
22223 Brøndby 3 1 Kopenhag 2-1
22262 LFA 2 2 Fremad Amager 1-2
22243 Nyköping 1 1 Tegs 1-1
22237 OB 3 0 Horsens 2-0
22238 St. Pauli II 0 1 Holstein Kiel II 0-0
21779 Schalding-Heining 0 0 Augsburg II 0-0
21780 Schweinfurt 0 2 Nürnberg II 0-0
22241 Havelse 0 1 Eintracht Norderstedt 0-0
22244 Umeå 3 3 Karlslund 1-1
21777 Viktoria Aschaffenburg 4 0 Buchbach 3-0
21783 Bonner SC 2 0 Alemannia Aachen 0-0
22239 Altona 93 1 1 Weiche Flensburg 1-0
14169 Celta Vigo 1 0 Athletic Bilbao 0-0
21773 Lübeck 2 1 Werder Bremen II 1-1
Saat 15:30
21966 Hartberg 1 2 LASK 0-0
22247 Fortuna Sittard 4 2 Feyenoord 3-1
21969 Wolfsberger AC 4 0 St. Pölten 2-0
22014 Club Brugge 4 0 Gent 2-0
Saat 16:00
22283 Kalmar 0 0 AFC Eskilstuna 0-0
23924 HJK 0 1 Inter Turku 0-0
22285 Halmstad 3 0 Norrby 1-0
21839 Karlstad 1 2 Carlstad United 0-2
22281 KFUM 1 1 Tromsdalen 1-0
23946 KuPS 1 1 Honka 1-0
22661 Lahti 1 4 KPV 1-0
22263 LSK Hansa 2 1 HSC Hannover 1-1
23923 Mariehamn 2 2 Ilves 0-0
21908 Nardo 0 2 Hødd 0-0
22268 Pro Patria 1 0 Lecco 1-0
22282 Häcken 1 1 Östersunds FK 1-0
22686 VPS 2 3 HIFK 1-0
22256 Schwaz 5 1 Zirl 2-0
21914 Alta 4 1 Odd Grenland II 2-0
22261 Vejle 1 0 Vendsyssel 0-0
22270 Triestina 0 1 Ravenna 0-0
22266 Pistoiese 2 1 Olbia 1-1
22264 AlbinoLeffe 0 1 Siena 0-1
22276 Ternana 3 2 Catania 1-1
22275 Bari 4 0 Cavese 2-0
22272 Sambenedettese 4 2 Piacenza 1-1
21826 Salerno 1 1 Frosinone 1-0
22658 RoPS 1 0 SJK 1-0
22271 Reggiana 1 1 Gubbio 0-1
22280 Strømmen 0 2 Nest-Sotra 0-0
22273 Potenza Calcio 3 0 Viterbese Castrense 1-0
22267 Pianese 0 1 Juventus II 0-0
22393 Hamarkameratene 2 1 Skeid 0-1
22277 Bologna 2 2 Lazio 2-2
13642 Manchester City 0 2 Wolverhampton 0-0
22279 Roma 1 1 Cagliari 1-1
13496 Arsenal 1 0 AFC Bournemouth 1-0
4500 Lille 2 2 Nîmes 1-1
13743 Southampton 1 4 Chelsea 1-3
22240 Drochtersen / Assel 5 1 VfB Oldenburg 3-0
22265 Gozzano 1 1 Carrarese 1-1
22288 Akropolis 2 1 Forward 2-0
22274 Avellino 0 0 Rende 0-0
22269 Südtirol 4 3 Modena 2-2
28475 El Gouna 1 0 Misr Lel Makasa 1-0
22284 Djurgården 1 2 Hammarby 0-0
22286 Dalkurd 1 1 Frej 1-0
21822 Cremonese 0 2 Cittadella 0-1
8950 Cracovia Kraków 1 1 Górnik Zabrze 1-1
22278 Atalanta 3 1 Lecce 2-0
Saat 16:30
16579 BB Erzurumspor 1 0 Altınordu 1-0
564 CSKA Moskova 1 3 Rostov 0-2
17978 České Budějovice 3 2 Bohemians 1905 1-0
17858 Mladá Boleslav 2 1 Viktoria Plzeň 0-1
16538 Osmanlıspor FK 0 1 Hatayspor 0-1
22008 Triglav 2 3 Olimpija 1-0
33176 Beşiktaş 2 0 Alanyaspor 0-0
13826 Wolfsburg 1 0 Union Berlin 0-0
16073 Beşiktaş 2 0 Alanyaspor 0-0
Saat 17:00
22330 Linköping City 4 0 Sollentuna United 1-0
21910 Oppsal 2 0 Mjølner 0-0
22315 Randers 2 0 AGF 0-0
22206 Real Oviedo 1 1 Numancia 1-0
22333 Sion 1 2 Lugano 0-0
21911 Sotra 0 1 Senja 0-0
22331 St. Gallen 0 0 Basel 0-0
21971 Union Saint-Gilloise 1 1 Wilrijk 0-0
21280 Vaduz 3 2 Stade Lausanne-Ouchy 1-0
19327 Vélez Sarsfield 2 0 Independiente 1-0
22211 Real Zaragoza 0 2 Cádiz 0-0
21841 Kolos Kovalivka 0 4 Dynamo Kiev 0-0
22329 Värnamo 3 1 Lund 3-0
14394 Real Valladolid 0 0 Atlético Madrid 0-0
22314 Zira 1 1 Qabala 0-0
22042 Leobendorf 0 3 Mattersburg II 0-0
21885 Honvéd 0 0 Ferencváros 0-0
21905 Byåsen 3 0 Bryne 2-0
22083 Chapecoense 0 1 Flamengo 0-1
22311 Admira II 0 0 Stripfing 0-0
21982 Slovan Varnsdorf 2 1 Vlašim 0-1
22328 Rangers 5 0 Hamilton Academical 2-0
22332 Zürih 0 4 Young Boys 0-1
Saat 17:15
22377 OFI 4 1 Panionios 1-1
22382 Asteras Tripolis 1 2 PAOK 0-1
Saat 17:45
22066 PSV 4 1 VVV 0-0
22335 Willem II 1 1 AZ Alkmaar 1-1
Saat 18:00
34666 Hussein Dey 1 1 AS Aïn M'lila 0-0
22337 Skövde AIK 1 1 Landskrona 0-1
4615 Rennes 0 1 Reims 0-0
22338 Oddevold 0 1 Assyriska Turabdin 0-0
21907 Fredrikstad 0 1 Moss 0-0
17660 Gomel 0 0 Dnyapro 0-0
22336 Trenčín 2 2 Zlaté Moravce 1-1
21967 Austria Wien 1 0 Sturm Graz 0-0
22174 Calahorra 1 0 Izarra 1-0
22175 Tudelano 2 2 Burgos 0-1
22177 Haro Deportivo 0 0 Leioa 0-0
Saat 18:30
22355 Arezzo 0 4 Monza 0-4
28476 El Geish 2 2 Pyramids 0-0
22370 Trelleborg FF 2 2 Brage 0-0
22367 Sicula Leonzio 1 2 Monopoli 1-1
22356 Alessandria 0 2 Pontedera 0-0
22366 Catanzaro 3 1 Virtus Francavilla 1-1
22358 Pizzighettone 0 1 Renate 0-1
22365 Vibonese 3 1 Casertana 2-1
13456 Newcastle Utd 1 0 Man United 0-0
22363 Paganese 1 1 Reggina 0-1
22362 Rimini 1 2 Virtus Verona 0-0
9057 Piast Gliwice 2 0 Legia Varşova 0-0
22364 Bisceglie 2 2 Picerno 2-1
22361 Carpi 1 0 FeralpiSalò 1-0
22052 Deportes Iquique 0 0 Everton 0-0
22369 Elfsborg 4 0 Falkenberg 1-0
22359 Imolese 0 1 Fano 0-0
22371 Jönköpings Södra 1 2 GAIS 0-0
22368 Malmö FF 1 0 IFK Göteborg 0-0
22360 Calcio Padova 2 0 Arzignano Valchiampo 1-0
28471 Haras El Hodood 1 1 Tanta 1-1
Saat 19:00
22394 Ružomberok 1 1 Slovan Bratislava 1-0
20834 Rudar 1 2 Aluminij 1-0
16184 Çaykur Rizespor 1 2 Trabzonspor 1-0
22386 Ranheim 0 2 Sarpsborg 08 0-1
22392 Notodden 0 0 Ullensaker / Kisa 0-0
22391 Sandnes Ulf 0 1 Sogndal 0-0
22224 Silkeborg 1 2 Midtjylland 0-1
21556 Sporting Cristal 3 0 Real Atlético Garcilaso 2-0
22387 Stabæk 0 0 Viking 0-0
22384 Tromsø 5 0 Kristiansund 3-0
34994 Hassania Agadir 0 1 RSB Berkane 0-0
22385 Lillestrøm 0 0 Bodø / Glimt 0-0
34662 Bordj Bou Arreridj 1 2 JS Saoura 1-1
22017 Antwerp 2 2 Standard Liège 1-0
16510 Adana Demirspor 0 1 Menemenspor 0-1
22389 Aalesund 3 1 Raufoss 2-0
33177 Gaziantep FK 1 2 İstanbul Başakşehir 1-1
33178 Çaykur Rizespor 1 2 Trabzonspor 1-0
22383 Torino 0 0 Napoli 0-0
13961 E. Frankfurt 2 2 Werder Bremen 0-1
22182 Sabadell 1 1 UE Olot 1-0
563 Krasnodar 2 1 Spartak Moskova 2-1
22390 Kongsvinger 2 3 Sandefjord 1-2
34665 Kabylie 1 0 ES Sétif 0-0
17918 Jablonec 0 2 Slavia Prag 0-0
22388 Haugesund 2 1 Rosenborg 0-0
16167 Gaziantep FK 1 2 İstanbul Başakşehir 1-1
22165 Coruxo 1 0 Real Oviedo II 1-0
Saat 19:15
19387 Lanús 1 1 Rosario Central 0-0
Saat 19:30
22313 Qarabağ 2 0 Sabah 1-0
14268 Real Sociedad 1 2 Getafe 1-0
22376 Aris 1 2 Olympiakos 1-2
22205 Deportivo La Coruña 0 0 Almería 0-0
21845 Oleksandria 2 1 Karpaty 0-0
Saat 20:00
22405 Universidad Guadalajara 3 2 Potros UAEM 2-0
22406 Toluca 1 1 Puebla 0-0
22178 Hércules 4 1 Barcelona II 2-0
21832 Olimpia Grudziądz 1 0 Olsztyn 1-0
21976 Rijeka 1 1 Lokomotiva 1-0
Saat 20:30
12132 Viitorul Constanţa 3 1 CFR Cluj 2-0
Saat 20:45
34660 Paradou 0 0 Belouizdad 0-0
Saat 21:00
22408 Brann 0 0 Molde 0-0
22054 Palestino 4 2 Curicó Unido 2-2
22019 Genk 2 1 Royal Mouscron 0-0
22209 Huesca 2 0 Málaga 2-0
28465 Zamalek 1 1 Masr 1-1
34991 Difaâ El Jadida 0 1 Wydad Casablanca 0-1
Saat 21:15
21557 Unión Comercio 2 1 Deportivo Municipal 0-0
Saat 21:30
19265 Unión 1 0 Colón 0-0
22207 Racing Santander 0 3 Girona 0-1
Saat 21:45
14444 Inter 1 2 Juventus 1-1
Saat 22:00
14088 Barcelona 4 0 Sevilla 3-0
4581 Saint-Étienne 1 0 Lyon 0-0
22085 Ceará 0 1 Goiás 0-1
34471 Liverpool 1 0 Peñarol 0-0
21829 Ascoli 0 2 Pescara 0-0
22090 Botafogo 0 1 Fluminense 0-1
34466 CA Juventud 1 3 Defensor Sporting 0-1
22446 Deportivo Pasto 0 0 Deportes Tolima 0-0
22411 Guabirá 3 1 Aurora 1-0
22410 Real Potosí 0 1 Oriente Petrolero 0-0
34465 Plaza Colonia 1 0 Cerro 0-0
22086 Palmeiras 1 1 Atlético Mineiro 0-1
Saat 22:30
22426 Bolívar 1 1 Jorge Wilstermann 0-1
Saat 23:00
22434 Portland Timbers 3 1 SJ Earthquakes 1-1
21555 Alianza Universidad 2 1 Melgar 0-1
22438 Atlanta United 3 1 New England 1-1
22441 Houston Dynamo 4 2 LA Galaxy 1-1
22440 DC United 0 0 Cincinnati 0-0
22435 Los Angeles 3 1 Colorado Rapids 2-1
22451 Millonarios 0 0 Patriotas 0-0
22442 Montreal Impact 3 0 New York RB 2-0
22437 Orlando City 2 5 Chicago Fire 1-1
22444 Philadelphia Union 1 2 New York City 0-2
22428 General Díaz 0 1 Deportivo Santaní 0-1
22439 Seattle Sounders 1 0 Minnesota Stars 1-0
22436 Toronto 1 0 Columbus Crew 0-0
22443 Whitecaps 0 1 Real Salt Lake 0-1
22433 Dallas 6 0 Sporting KC 2-0
Saat 23:30
21554 Sport Boys 0 0 Universitario 0-0
22051 Univ. Católica 5 0 Cobresal 2-0
Saat 23:45
19336 River Plate 2 0 Patronato 0-0

Maç Sonuçları

6 Ekim 2019 Pazar günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.

Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig,  diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.