Tarih Kod |
Ev Sahibi | MS | Rakip | IY | ||
---|---|---|---|---|---|---|
07/10/2022 01:00 836488 |
Palmeiras | 4 | 0 | Coritiba | 2-0 | |
07/10/2022 01:00 835771 |
Huracan | 1 | 0 | Talleres de Córdoba | 0-0 | |
07/10/2022 01:00 835767 |
Lanus | 0 | 4 | Argentinos Juniors | 0-2 | |
07/10/2022 01:15 867050 |
Blooming | 0 | 0 | Universitario de Vinto | 0-0 | |
07/10/2022 01:30 837271 |
Atlético Bucaramanga | 0 | 1 | Rionegro Águilas | 0-1 | |
07/10/2022 02:00 836486 |
Avai | 1 | 2 | Botafogo | 1-0 | |
07/10/2022 02:00 822658 |
12 de Octubre | 0 | 1 | Club Guarani | 0-0 | |
07/10/2022 02:00 836485 |
América Mineiro | 1 | 2 | Sao Paulo | 1-1 | |
07/10/2022 02:15 877460 |
Academia Puerto Cabello | 3 | 1 | Deportivo Lara | 0-0 | |
07/10/2022 03:00 832856 |
América de Quito | 1 | 0 | Olmedo | 0-0 | |
07/10/2022 03:00 837341 |
Tepatitlán de Morelos | 0 | 2 | Cimarrones de Sonora | 0-1 | |
07/10/2022 03:30 867044 |
Club Universitario | 2 | 1 | Independiente Petrolero | 1-0 | |
07/10/2022 04:00 847711 |
Atlético Nacional | 3 | 2 | Medellín | 2-1 | |
07/10/2022 11:30 837395 |
Dak Lak | 0 | 2 | Bà Ria Vũng Tàu | 0-1 | |
07/10/2022 11:45 837230 |
Melbourne Heart | 2 | 1 | Western United FC | 1-0 | |
07/10/2022 12:00 837397 |
Hue | 1 | 1 | Long An | 0-1 | |
07/10/2022 13:00 837398 |
Bình Phước | 0 | 0 | Công An Nhân Dân | 0-0 | |
07/10/2022 13:00 837396 |
Quang Nam | 1 | 5 | Pho Hien | 0-2 | |
07/10/2022 13:00 837399 |
Da Nang | 0 | 4 | Binh Duong | 0-1 | |
07/10/2022 14:30 837337 |
Sabah | 4 | 1 | Pulau Pinang | 1-0 | |
07/10/2022 14:45 837362 |
Lion City Sailors | 2 | 4 | Albirex Niigata S | 1-2 | |
07/10/2022 15:00 839300 |
Veres Rivne | 1 | 2 | Metal Kharkiv | 0-1 | |
07/10/2022 15:00 837375 |
Lamphun Warrior | 0 | 2 | Buriram PEA | 0-0 | |
07/10/2022 15:15 837335 |
Malacca | 2 | 4 | Terengganu | 1-3 | |
07/10/2022 15:15 837334 |
Petaling Jaya City | 0 | 1 | Selangor | 0-0 | |
07/10/2022 16:00 837336 |
Pahang | 0 | 0 | Johor FC | 0-0 | |
07/10/2022 16:00 838698 |
Igman | 0 | 1 | FK Velež | 0-0 | |
07/10/2022 16:00 840926 |
Slovan Bratislava II | 1 | 1 | Komárno | 0-1 | |
07/10/2022 16:15 837388 |
Dibba Al Fujairah | 0 | 2 | Al Ain | 0-1 | |
07/10/2022 16:15 837390 |
Al-Ahli Dubai | 0 | 0 | Kalba | 0-0 | |
07/10/2022 16:30 876134 |
Esteghlal | 1 | 1 | Foolad | 0-1 | |
07/10/2022 16:30 839216 |
Ajax Cape Town | 2 | 0 | Bay United | - | |
07/10/2022 16:30 837366 |
MM Platinum | 1 | 0 | Venda Football Academy | 0-0 | |
07/10/2022 16:30 837249 |
Zira | 1 | 0 | Keşlə | 0-0 | |
07/10/2022 16:30 840937 |
Aluminij | 4 | 1 | Jadran Dekani | 2-1 | |
07/10/2022 17:00 839295 |
Kolos Kovalivka | 0 | 0 | Inhulets' | 0-0 | |
07/10/2022 17:00 838648 |
Mitre Santiago d. Estero | 0 | 0 | Alvarado | 0-0 | |
07/10/2022 17:00 826804 |
Sahab | 2 | 0 | Al Sareeh | 1-0 | |
07/10/2022 17:00 842639 |
Kerala Blasters | 3 | 1 | East Bengal | 0-0 | |
07/10/2022 17:00 877175 |
US Ben Guerdane | 1 | 0 | EO Sidi Bouzid | 0-0 | |
07/10/2022 17:00 877176 |
Rejiche | 0 | 0 | AS Slimane | 0-0 | |
07/10/2022 17:30 874481 |
FK Ural | 2 | 1 | Khimki | 1-0 | |
07/10/2022 17:30 873868 |
NC Magra | 0 | 0 | RC Arba | 0-0 | |
07/10/2022 17:30 876132 |
Mes Kerman | 0 | 1 | Havadar | 0-0 | |
07/10/2022 17:30 876133 |
Rafsanjan | 1 | 0 | Tractor Sazi | 1-0 | |
07/10/2022 17:55 837327 |
Al Fehaiheel | 2 | 0 | Al Tadhamon | 2-0 | |
07/10/2022 18:00 845711 |
AS Salé | 4 | 0 | USMO | 1-0 | |
07/10/2022 18:00 838871 |
Dila Gori | 2 | 1 | Torpedo | 2-1 | |
07/10/2022 18:00 839187 |
Radnik Surdulica | 1 | 1 | FK Novi Pazar | 1-1 | |
07/10/2022 18:00 839134 |
Voluntari FC | 3 | 1 | Mioveni | 2-1 | |
07/10/2022 18:00 845710 |
Racing de Casablanca | 0 | 0 | CR Khemis Zemamra | 0-0 | |
07/10/2022 18:15 837343 |
Sohar | 1 | 0 | SUR SC | 0-0 | |
07/10/2022 18:30 837364 |
Podbrezová | 0 | 2 | Ružomberok | 0-1 | |
07/10/2022 18:30 837359 |
Abha | 0 | 3 | Al-Nasr Riyad | 0-1 | |
07/10/2022 18:30 876129 |
Naft MIS | 0 | 5 | Gol Gohar Sirjan | 0-1 | |
07/10/2022 19:00 840936 |
Triglav | 2 | 1 | Fužinar | 0-1 | |
07/10/2022 19:00 838971 |
MOL Vidi | 1 | 1 | Zalaegerszegi TE | 1-0 | |
07/10/2022 19:00 840932 |
Nafta | 0 | 2 | Bistrica | 0-2 | |
07/10/2022 19:00 837331 |
Neptūną | 1 | 0 | BFA | 0-0 | |
07/10/2022 19:00 837329 |
Atmosfera | 2 | 3 | Garliava | 1-1 | |
07/10/2022 19:00 850692 |
Al Sadd | 4 | 0 | Al Ahli Doha | 3-0 | |
07/10/2022 19:00 850694 |
Al Wakrah | 3 | 5 | Umm Salal | 1-3 | |
07/10/2022 19:00 838720 |
Lokomotiva FC | 1 | 1 | Sibenik | 0-0 | |
07/10/2022 19:00 838687 |
Dinamo Brest | 4 | 0 | Dnepr Mogilev | 1-0 | |
07/10/2022 19:00 839108 |
Sandecja Nowy Sącz | 2 | 1 | Chojniczanka Chojnice | 0-0 | |
07/10/2022 19:00 837272 |
Vysočina Jihlava | 1 | 1 | Prostějov | 1-0 | |
07/10/2022 19:00 850691 |
Al Sailiya | 0 | 2 | Katar SC | 0-0 | |
07/10/2022 19:00 839101 |
Stal Mielec | 4 | 2 | Pogoń Szczecin | 2-1 | |
07/10/2022 19:00 837391 |
Ajman | 2 | 0 | FC Baniyas | 1-0 | |
07/10/2022 19:00 837389 |
AL Jazira (UAE) | 3 | 3 | Sharjah | 3-2 | |
07/10/2022 19:10 837234 |
Vorwärts Steyr | 0 | 1 | St. Pölten | 0-1 | |
07/10/2022 19:10 837232 |
Austria Wien II | 1 | 1 | Grazer AK | 1-0 | |
07/10/2022 19:10 837233 |
Amstetten | 0 | 1 | Lafnitz | 0-0 | |
07/10/2022 19:10 837236 |
Kapfenberger SV | 0 | 2 | Rapid Viyana II | 0-1 | |
07/10/2022 19:30 840635 |
Fredericia | 0 | 1 | LFA | 0-1 | |
07/10/2022 19:30 874526 |
Arminia Bielefeld | 1 | 2 | Karlsruher SC | 0-1 | |
07/10/2022 19:30 874527 |
Jahn Regensburg | 2 | 2 | Greuther Fürth | 1-1 | |
07/10/2022 19:30 840636 |
Fremad Amager | 1 | 4 | Hvidovre | 0-1 | |
07/10/2022 19:30 876394 |
Sepahan | 0 | 0 | Persepolis | 0-0 | |
07/10/2022 20:00 838937 |
Balingen | 2 | 3 | TSV Steinbach | 2-2 | |
07/10/2022 20:00 838940 |
Kickers Offenbach | 3 | 0 | Astoria Walldorf | 0-0 | |
07/10/2022 20:00 837371 |
Eslov | 2 | 0 | Balkan | 1-0 | |
07/10/2022 20:00 837367 |
Sund | 2 | 3 | Älgarna | 1-0 | |
07/10/2022 20:00 877174 |
UTS Rabat | 1 | 0 | Chabab Mohammédia | 1-0 | |
07/10/2022 20:00 837376 |
Adanaspor | 1 | 1 | Bandırmaspor | 0-0 | |
07/10/2022 20:00 837370 |
IFK Hassleholm | 0 | 1 | Kristianstad | 0-1 | |
07/10/2022 20:00 837368 |
Stenungsund | 5 | 1 | Angered BK | 2-1 | |
07/10/2022 20:00 838874 |
Dinamo Tiflis | 1 | 0 | Dinamo Batumi | 0-0 | |
07/10/2022 20:00 838930 |
Fortuna Köln | 3 | 2 | Düren Merzenich | 2-0 | |
07/10/2022 20:00 837330 |
Riteriai II | 0 | 2 | Ekranas | 0-0 | |
07/10/2022 20:00 840708 |
Chemie Leipzig | 1 | 0 | Carl Zeiss Jena | 0-0 | |
07/10/2022 20:00 840709 |
Altglienicke | 3 | 3 | Chemnitzer FC | 1-2 | |
07/10/2022 20:00 840630 |
Lyngby | 1 | 1 | Viborg | 1-1 | |
07/10/2022 20:00 840914 |
Belenenses | 2 | 3 | Farense | 2-1 | |
07/10/2022 20:00 841069 |
Gaziantep FK | 1 | 1 | Adana Demirspor | 0-0 | |
07/10/2022 20:00 874525 |
Verl | 2 | 2 | Viktoria Köln | 0-0 | |
07/10/2022 20:00 838910 |
Augsburg II | 4 | 0 | Pipinsried | 3-0 | |
07/10/2022 20:00 837279 |
Illertissen | 3 | 1 | Eichstätt | 2-0 | |
07/10/2022 20:00 837278 |
Buchbach | 4 | 2 | Ansbach | 1-2 | |
07/10/2022 20:00 837277 |
Viktoria Aschaffenburg | 1 | 1 | Rain / Lech | 1-1 | |
07/10/2022 20:00 837276 |
Schweinfurt | 0 | 1 | Türkgücü-Ataspor | 0-0 | |
07/10/2022 20:11 839095 |
Polonia Varşova | 1 | 1 | Garbarnia Kraków | 1-1 | |
07/10/2022 20:15 837326 |
Al Jahra | 1 | 2 | Al Nasar | 1-0 | |
07/10/2022 20:30 837363 |
Spartak Myjava | 1 | 2 | Pohronie | 0-1 | |
07/10/2022 20:30 826808 |
Al Wihdat | 0 | 1 | Al Hussein | 0-0 | |
07/10/2022 20:30 837374 |
Neuchâtel Xamax | 4 | 0 | Bellinzona | 3-0 | |
07/10/2022 20:30 838924 |
Rot Weiss Ahlen | 1 | 1 | Rödinghausen | 1-0 | |
07/10/2022 20:30 837365 |
SuperSport United | 3 | 1 | Sekhukhune United | 2-0 | |
07/10/2022 20:30 837339 |
Hibernians | 1 | 0 | Zebbug Rangers | 0-0 | |
07/10/2022 20:30 837275 |
BW Lohne | 3 | 2 | Jeddeloh | 1-1 | |
07/10/2022 21:00 837264 |
Anderlecht II | 3 | 1 | Excelsior Virton | 0-0 | |
07/10/2022 21:00 837266 |
Dender | 0 | 3 | Waasland-Beveren | 0-2 | |
07/10/2022 21:00 837293 |
Utrecht II | 0 | 2 | Almere City | 0-0 | |
07/10/2022 21:00 837294 |
Dordrecht | 3 | 0 | Zwolle | 1-0 | |
07/10/2022 21:00 837295 |
AZ II | 4 | 0 | NAC Breda | 1-0 | |
07/10/2022 21:00 837298 |
ADO Den Haag | 1 | 0 | Eindhoven | 0-0 | |
07/10/2022 21:00 837302 |
Ajax II | 0 | 1 | Helmond Sport | 0-1 | |
07/10/2022 21:00 837301 |
PSV II | 0 | 2 | Telstar | 0-0 | |
07/10/2022 21:00 837360 |
Al Adalh Club | 2 | 1 | Al Feiha | 1-0 | |
07/10/2022 21:00 837299 |
Heracles | 3 | 2 | De Graafschap | 1-1 | |
07/10/2022 21:00 837297 |
Willem II | 1 | 2 | Den Bosch | 0-1 | |
07/10/2022 21:00 837296 |
TOP Oss | 0 | 1 | MVV Maastricht | 0-0 | |
07/10/2022 21:00 878565 |
Caldas | 0 | 0 | Alverca | 0-0 | |
07/10/2022 21:00 837300 |
Roda JC | 4 | 1 | VVV | 1-1 | |
07/10/2022 21:00 837361 |
Al-Ittihad FC | 3 | 1 | Al Fateh | 1-0 | |
07/10/2022 21:00 837292 |
Groningen | 2 | 3 | RKC Waalwijk | 1-1 | |
07/10/2022 21:00 839135 |
Argeș | 1 | 0 | Universitatea Craiova | 0-0 | |
07/10/2022 21:05 838973 |
Ujpest FC | 1 | 2 | Kecskeméti TE | 0-0 | |
07/10/2022 21:15 874544 |
Aarau | 2 | 2 | Thun | 0-1 | |
07/10/2022 21:30 874524 |
Hoffenheim | 1 | 2 | Werder Bremen | 1-1 | |
07/10/2022 21:30 838991 |
Genoa | 0 | 0 | Cagliari | 0-0 | |
07/10/2022 21:30 839106 |
Jagiellonia Białystok | 1 | 1 | Wisla Plock | 0-1 | |
07/10/2022 21:30 837231 |
FC Dornbirn | 2 | 5 | Blau-Weiß Linz | 0-2 | |
07/10/2022 21:30 839115 |
Wisla Krakow | 2 | 2 | LKS Lodz | 2-0 | |
07/10/2022 21:45 837308 |
Dundalk | 1 | 2 | St Patrick's | 1-1 | |
07/10/2022 21:45 837307 |
Derry City | 3 | 0 | Finn Harps | 1-0 | |
07/10/2022 21:45 837309 |
Bohemians | 0 | 1 | Drogheda United | 0-0 | |
07/10/2022 21:45 839033 |
Newry City AFC | 0 | 2 | Larne | 0-0 | |
07/10/2022 21:45 837310 |
UCD | 0 | 2 | Sligo Rovers | 0-1 | |
07/10/2022 21:45 837312 |
Cork City | 0 | 0 | Wexford Youths | 0-0 | |
07/10/2022 21:45 837313 |
Cobh Ramblers | 2 | 4 | Longford Town | 0-1 | |
07/10/2022 21:45 837315 |
Galway | 1 | 2 | Athlone Town | 1-1 | |
07/10/2022 21:45 837314 |
Waterford United | 3 | 0 | Treaty United | 2-0 | |
07/10/2022 21:45 839035 |
Cliftonville | 0 | 0 | Crusaders | 0-0 | |
07/10/2022 21:45 839036 |
Glentoran | 5 | 0 | Carrick Rangers | 4-0 | |
07/10/2022 21:45 837257 |
Antwerp | 2 | 0 | Sint-Truiden | 1-0 | |
07/10/2022 21:45 839166 |
Inverness CT | 1 | 0 | Partick Thistle | 0-0 | |
07/10/2022 22:00 874485 |
Osasuna | 1 | 2 | Valencia | 0-1 | |
07/10/2022 22:00 838779 |
Queens Park Rangers | 2 | 1 | Reading | 1-1 | |
07/10/2022 22:00 840670 |
Lyon | 1 | 1 | Toulouse FC | 1-0 | |
07/10/2022 22:00 840606 |
AD Municipal Santa Ana | 2 | 0 | Turrialba | 1-0 | |
07/10/2022 22:00 840966 |
Sporting Gijon | 3 | 1 | Villarreal II | 2-0 | |
07/10/2022 22:00 867056 |
Atlético Palmaflor | 1 | 1 | Bolivar | 0-1 | |
07/10/2022 22:00 875494 |
Deportivo Maldonado | 0 | 1 | Cerro Largo | 0-0 | |
07/10/2022 22:15 840902 |
Gil Vicente | 0 | 1 | Estoril | 0-0 | |
07/10/2022 23:00 866289 |
El Nacional | 0 | 2 | Ind. del Valle | 0-2 | |
07/10/2022 23:30 837357 |
UTC Cajamarca | 2 | 1 | Cienciano | 0-1 |
7 Ekim 2022 Cuma günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.
Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig, diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.
UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.