MAÇ SONUÇLARI

Tarih :
Tarih
Kod
Ev Sahibi MS Rakip IY
09/10/2019
01:15
23215
Botafogo SP 0 0 Figueirense 0-0
09/10/2019
01:15
23213
Coritiba 1 0 Guarani 1-0
09/10/2019
01:15
23210
Operário PR 0 1 Paraná 0-1
09/10/2019
02:30
23209
Criciuma 2 2 Brasil de Pelotas 1-2
09/10/2019
02:30
23212
Atlético GO 1 1 Cuiaba 1-0
09/10/2019
02:30
23211
Vitoria 3 1 Oeste 1-0
09/10/2019
03:00
23219
Swope Park Rangers 1 2 Ottawa Fury 0-1
09/10/2019
03:00
23220
Nashville 2 1 Louisville City 1-0
09/10/2019
03:30
23977
Envigado 2 0 Jaguares de Córdoba 1-0
09/10/2019
03:30
23207
Ponte Preta 3 1 Londrina 2-1
09/10/2019
03:30
23206
América Mineiro 2 0 RB Bragantino 0-0
09/10/2019
13:00
23528
Kawasaki Frontale 3 1 Kashima Antlers 1-1
09/10/2019
13:00
29623
Jove Espanol 0 0 Sabadell -
09/10/2019
13:00
23529
Gamba Osaka 2 1 Consadole Sapporo 0-0
09/10/2019
14:00
23516
Batman Petrolspor 0 1 Diyarbekirspor 0-0
09/10/2019
14:00
23514
1954 Kelkit 2 3 Darıca GB 1-1
09/10/2019
14:00
23509
Cizrespor 0 0 Fethiyespor 0-0
09/10/2019
14:00
23506
Ofspor 1 0 Ağrı 1970 Spor 0-0
09/10/2019
14:00
23501
Karaköprü Bld 3 0 Kızılcabölükspor 1-0
09/10/2019
14:00
23490
Elazığspor 2 3 Karabükspor 1-3
09/10/2019
14:00
23488
Vanspor FK 1 2 Uşakspor 1-1
09/10/2019
14:00
23515
Yeşilyurt Bld 3 1 Karacabey Bld 0-1
09/10/2019
14:00
23505
Yeni Orduspor 0 0 Tokatspor 0-0
09/10/2019
14:30
23489
Kastamonuspor 1 0 Kahramanmaraşspor 1-0
09/10/2019
14:30
23503
Çankaya FK 2 1 Manisaspor 0-0
09/10/2019
14:30
23517
Altındağ Bld 0 2 Bayrampaşaspor 0-1
09/10/2019
14:30
23491
Etimesgut Bld 1 2 Ankara Demirspor 0-1
09/10/2019
14:30
23521
Yozgatspor 1959 1 1 Modafen 1-0
09/10/2019
14:30
23507
Kozan Spor FK 1 4 Erokspor 0-4
09/10/2019
14:30
23493
Kırşehir Bld 2 2 Bandırmaspor 1-0
09/10/2019
14:30
23480
Zonguldak Kömürspor 0 0 Hacettepe 0-0
09/10/2019
14:30
23497
Serik Bld 2 2 Artvin Hopaspor 1-1
09/10/2019
14:30
23510
Erbaaspor 2 1 Fatsa Bld 1-0
09/10/2019
14:30
23504
Düzcespor 1 0 Sultanbeyli Bld 0-0
09/10/2019
15:00
23511
Derincespor 0 0 Elazığ Bld FK 0-0
09/10/2019
15:00
23487
Sancaktepe FK 4 1 Hekimoğlu Trabzon 0-0
09/10/2019
15:00
23481
Yeni Çorumspor 3 2 Başkent Akademi 0-0
09/10/2019
15:00
23513
Büyükçekmece Tepecikspor 2 1 Kocaelispor 1-0
09/10/2019
15:00
23520
Gölcükspor 1 1 Osmaniyespor 0-0
09/10/2019
15:00
23512
Karşıyaka 2 0 Kemerspor 2003 1-0
09/10/2019
15:00
23518
Muğlaspor 2 3 Pazarspor 1-1
09/10/2019
15:00
23519
Nazilli Bld 1 1 Somaspor 1-1
09/10/2019
15:00
23499
Silivrispor 3 1 Yomraspor 0-1
09/10/2019
15:00
23508
Turgutluspor 1 0 Payasspor 0-0
09/10/2019
15:00
23492
Tuzlaspor 2 0 Niğde Anadolu 0-0
09/10/2019
15:00
23502
Şile Yıldızspor 0 0 24 Erzincanspor 0-0
09/10/2019
15:00
23483
Manisa FK 6 2 1922 Konyaspor 4-1
09/10/2019
15:00
23522
Halide Edip Adıvar 0 1 Nevşehir Bld 0-1
09/10/2019
15:00
23495
Eyüpspor 0 0 Ergene Velimeşespor 0-0
09/10/2019
15:00
23484
İnegölspor 4 0 Şanlıurfaspor 2-0
09/10/2019
15:00
34601
Hırvatistan U19 3 0 Kazakistan U19 2-0
09/10/2019
15:00
23485
Kırklarelispor 0 0 Sarıyer 0-0
09/10/2019
15:30
23877
Teramo 2 0 Sicula Leonzio 1-0
09/10/2019
16:00
27697
Carpi 2 0 Carrarese 0-0
09/10/2019
16:00
34589
Azerbaycan U19 0 1 Norveç U19 0-1
09/10/2019
16:00
34436
Slávia TU Košice 0 3 Pohronie 0-1
09/10/2019
18:00
23479
Amed Sportif 0 0 Samsunspor 0-0
09/10/2019
18:00
23486
Tarsus İdman Yurdu 1 0 Pendikspor 0-0
09/10/2019
18:30
27699
Monza 4 1 Renate 3-1
09/10/2019
19:00
34587
Çekya U19 6 0 San Marino U19 3-0
09/10/2019
19:00
23498
Buca FK 1 2 Çatalcaspor 0-1
09/10/2019
19:00
23482
Afjet Afyonspor 3 2 Gümüşhanespor 1-0
09/10/2019
19:00
23496
Sakaryaspor 1 0 Sivas Bld 1-0
09/10/2019
19:00
23298
Lihtenştayn U21 2 4 Slovakya U21 0-2
09/10/2019
19:00
34596
Macaristan U19 2 4 Gürcistan U19 1-1
09/10/2019
19:00
29620
Alcoyano 2 2 Castellon -
09/10/2019
19:30
34673
Bahreyn 2 3 Azerbaycan 1-1
09/10/2019
19:30
27692
Südtirol 0 1 FeralpiSalò 0-1
09/10/2019
19:30
27698
Sambenedettese 0 2 Fermana 0-1
09/10/2019
20:00
29888
Orihuela 1 1 Levante II 0-0
09/10/2019
20:00
28119
Vendsyssel 0 2 Nordsjaelland 0-1
09/10/2019
21:00
34576
Beyaz Rusya U19 2 2 İskoçya U19 1-2
09/10/2019
21:30
27694
Siena 2 0 Pontedera 1-0
09/10/2019
21:30
27695
Monopoli 3 2 Virtus Francavilla 1-1
09/10/2019
21:30
27693
Potenza Calcio 4 1 Rende 2-0
09/10/2019
21:30
27696
Novara 0 1 Alessandria 0-0
09/10/2019
21:45
23927
Stockport County 2 1 Hartlepool United 2-0
09/10/2019
21:45
23928
Almanya 2 2 Arjantin 2-0
09/10/2019
22:00
30097
Fenix 1 2 Boston River 0-1
09/10/2019
22:00
30090
Progreso 2 1 Racing Club 2-0
09/10/2019
22:00
30093
River Plate 0 0 Plaza Colonia 0-0

Maç Sonuçları

9 Ekim 2019 Çarşamba günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.

Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig,  diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.