MAÇ SONUÇLARI

Tarih :
Tarih
Kod
Ev Sahibi MS Rakip IY
10/10/2020
00:00
231203
Coquimbo Unido 2 2 CSD Colo-Colo 1-0
10/10/2020
00:30
192534
Cuiaba 2 1 Ponte Preta 1-0
10/10/2020
01:15
192454
América Mineiro 2 0 Náutico 1-0
10/10/2020
02:00
208588
New England II 4 1 Fort Lauderdale 1-0
10/10/2020
02:00
205203
Carlos Manucci Trujillo 1 1 Melgar 1-1
10/10/2020
02:30
222278
Kolombiya 3 0 Venezuela 3-0
10/10/2020
03:30
222275
Brezilya 5 0 Bolivya 2-0
10/10/2020
07:00
208627
Croydon Kings 3 0 Para Hills Knights 1-0
10/10/2020
07:30
208628
Cumberland United 2 4 Adelaide City 2-2
10/10/2020
07:30
111843
Gyeongnam 1 0 Anyang 0-0
10/10/2020
08:00
134395
Giravanz Kitakyushu 0 0 Thespa Kusatsu 0-0
10/10/2020
08:00
134184
Omiya Ardija 0 0 Tochigi 0-0
10/10/2020
08:00
134409
Matsumoto Yamaga 0 0 Júbilo Iwata 0-0
10/10/2020
08:00
134263
Montedio Yamagata 3 0 Ryūkyū 2-0
10/10/2020
08:00
195335
Tokyo 0 1 Gamba Osaka 0-1
10/10/2020
08:00
134499
V-Varen Nagasaki 4 3 Renofa Yamaguchi 1-2
10/10/2020
08:00
134311
Tokushima Vortis 2 0 Ehime 1-0
10/10/2020
08:00
195486
Shimizu S-Pulse 2 3 Sanfrecce Hiroshima 0-1
10/10/2020
08:00
134324
Kyoto Sanga 1 2 Albirex Niigata 0-0
10/10/2020
08:00
195400
Nagoya Grampus 1 0 Cerezo Osaka 0-0
10/10/2020
08:00
195491
Consadole Sapporo 2 1 Shonan Bellmare 1-1
10/10/2020
09:00
195330
Kashiwa Reysol 4 3 Vissel Kobe 3-0
10/10/2020
09:00
134004
JEF United 1 5 Mito Hollyhock 0-3
10/10/2020
09:00
134146
Ventforet Kofu 0 2 Avispa Fukuoka 0-0
10/10/2020
10:00
195481
Kashima Antlers 3 2 Yokohama 0-2
10/10/2020
10:00
195399
F. Marinos 4 0 Oita Trinita 0-0
10/10/2020
10:00
111771
Daejeon Citizen 0 1 Suwon City 0-0
10/10/2020
11:00
215274
Suzhou Jinfu 0 1 Chengdu Better City 0-1
10/10/2020
11:00
208617
Mt Druitt Town 1 1 Sydney Olympic 1-1
10/10/2020
11:15
205987
Baník Ostrava II 1 1 Vyškov 0-1
10/10/2020
11:15
205953
Frýdek-Místek 1 2 Hlučín 0-2
10/10/2020
11:30
215075
Peninsula Power 2 1 Gold Coast United 1-1
10/10/2020
11:30
215071
Brisbane Strikers 2 0 Capalaba 1-0
10/10/2020
11:30
208671
Adelaide Olympic 1 3 NE MetroStars 0-1
10/10/2020
12:00
195426
Kawasaki Frontale 1 0 Vegalta Sendai 1-0
10/10/2020
12:00
195483
Sagan Tosu 0 1 Urawa Reds 0-0
10/10/2020
12:00
215070
Moreton Bay United 4 2 Gold Coast Knights 3-1
10/10/2020
13:00
241323
Ebro 0 2 Gimnàstic Tarragona 0-0
10/10/2020
13:00
157238
Stenungsund 0 1 Grebbestad 0-0
10/10/2020
13:00
208898
Śląsk Wrocław II 2 0 Chojniczanka Chojnice 1-0
10/10/2020
13:40
208129
Arka Gdynia 0 0 LKS Lodz 0-0
10/10/2020
14:00
165597
Trelleborg FF 1 1 Akropolis 0-0
10/10/2020
14:00
210871
Sabadell 0 2 CD Mirandés 0-0
10/10/2020
14:00
208835
EIF 3 0 MP 2-0
10/10/2020
14:00
208839
KaaPo 0 0 GrIFK 0-0
10/10/2020
14:00
210680
Uşakspor 3 0 Amed Sportif 1-0
10/10/2020
14:00
215326
Heilongjiang Lava Spring 0 0 Xinjiang Tianshan 0-0
10/10/2020
14:00
156996
Västra Frölunda 3 3 Limhamn Bunkeflo 0-1
10/10/2020
14:00
208125
HIK 4 2 Hillerød 2-2
10/10/2020
14:00
208836
KPV 8 2 AC Kajaani 2-1
10/10/2020
14:00
224906
Rain / Lech 1 0 Memmingen 0-0
10/10/2020
14:00
150637
Örebro Syrianska 2 0 Nyköping 1-0
10/10/2020
14:00
208838
Oulu 2 1 MuSa 1-0
10/10/2020
14:00
208833
Sydvest 3 3 SfB-Oure 2-1
10/10/2020
14:00
208834
Vanløse 3 0 B 73 Slagelse 0-0
10/10/2020
14:30
210719
Çarşambaspor 3 0 Cizrespor 1-0
10/10/2020
14:30
208805
VSK Århus 1 1 Blokhus 0-0
10/10/2020
14:30
157158
Umeå 3 1 Stöde 1-0
10/10/2020
14:30
208806
KFUM Roskilde 3 0 Brønshøj 1-0
10/10/2020
14:30
210682
Gümüşhanespor 3 3 Ergene Velimeşespor 1-2
10/10/2020
14:30
210696
Sivas Bld 0 0 Serik Bld 0-0
10/10/2020
14:30
210683
Şanlıurfaspor 1 1 Kahramanmaraşspor 0-1
10/10/2020
14:30
210690
Elazığspor 0 1 Turgutluspor 0-1
10/10/2020
14:30
210688
Hekimoğlu Trabzon 1 1 24 Erzincanspor 0-0
10/10/2020
14:30
210693
Pazarspor 2 0 Vanspor FK 0-0
10/10/2020
14:30
210689
Bayburt İÖİ 2 0 Karabükspor 1-0
10/10/2020
14:35
215301
Hangzhou Lucheng 1 1 Meizhou Hakka 1-1
10/10/2020
15:00
208888
Mainz 05 II 1 0 Stuttgart II 1-0
10/10/2020
15:00
157054
Onsala 3 2 Eslov 1-1
10/10/2020
15:00
208878
Fortuna Köln 1 1 Rot-Weiss Essen 0-1
10/10/2020
15:00
157212
Sandviks 1 1 IFK Umeå 0-0
10/10/2020
15:00
208865
Dalum 0 0 Holstebro 0-0
10/10/2020
15:00
157217
Åmål 1 3 Sävedalen 1-1
10/10/2020
15:00
240059
Hoffenheim II 0 1 Freiburg II 0-0
10/10/2020
15:00
224891
Heimstetten 1 2 Viktoria Aschaffenburg 0-0
10/10/2020
15:00
208884
SV Lippstadt 08 0 1 Bonner SC 0-1
10/10/2020
15:00
208870
Uerdingen 1 1 Bayern Münih II 0-0
10/10/2020
15:00
210695
Kırşehir Bld 1 0 1922 Konyaspor 0-0
10/10/2020
15:00
208889
Bahlinger SC 3 1 FC Gießen 3-1
10/10/2020
15:00
157061
Nosaby 3 1 Kristianstad 1-0
10/10/2020
15:00
224884
Schalding-Heining 3 0 Rosenheim 2-0
10/10/2020
15:00
208879
Fortuna Düsseldorf II 1 1 Wiedenbrück 0-0
10/10/2020
15:00
157267
Nordvärmland 2 2 Carlstad United 1-1
10/10/2020
15:00
208866
1860 Münih 4 1 Lübeck 2-1
10/10/2020
15:00
224904
Greuther Fürth II 0 2 Augsburg II 0-0
10/10/2020
15:00
208885
Astoria Walldorf 4 1 Eintracht Stadtallendorf 1-0
10/10/2020
15:00
208871
Türkgücü-Ataspor 0 0 Wehen Wiesbaden 0-0
10/10/2020
15:00
210721
Altındağ Bld 1 0 Erbaaspor 1-0
10/10/2020
15:00
209618
Gillingham 3 1 Oxford United 2-0
10/10/2020
15:00
208890
Elversberg 0 1 Pirmasens 0-1
10/10/2020
15:00
157078
Husqvarna 0 1 Dalstorps 0-0
10/10/2020
15:00
224886
Wacker Burghausen 1 1 Buchbach 1-0
10/10/2020
15:00
210687
Hacettepe 0 1 Sancaktepe FK 0-1
10/10/2020
15:00
208867
Dynamo Dresden 1 0 Magdeburg 0-0
10/10/2020
15:00
210684
Yeni Çorumspor 1 1 Afjet Afyonspor 0-1
10/10/2020
15:00
208886
Bergisch Gladbach 3 1 SV 1919 Straelen 0-0
10/10/2020
15:00
208876
Alemannia Aachen 2 1 Rot-Weiß Oberhausen 1-0
10/10/2020
15:00
157079
IFK Hassleholm 1 2 Karlshamn 1-2
10/10/2020
15:00
164178
Wals-Grünau 1 3 Anif 0-3
10/10/2020
15:00
157094
Tord 3 1 Almeboda Linneryd 2-0
10/10/2020
15:00
224890
Aubstadt 3 0 Illertissen 2-0
10/10/2020
15:00
208882
Preußen Münster 4 1 Sportfreunde Lotte 2-1
10/10/2020
15:00
208868
Verl 2 3 Hansa Rostock 1-3
10/10/2020
15:00
210685
Zonguldak Kömürspor 0 2 Ankara Demirspor 0-1
10/10/2020
15:00
157252
Vårgårda 1 2 Vänersborgs IF 0-0
10/10/2020
15:00
174981
Karlskrona 2 5 Utsikten 1-3
10/10/2020
15:00
208887
FSV Frankfurt 3 1 Hessen Kassel 1-0
10/10/2020
15:00
157028
Halmia 1 1 IFK Malmö 1-1
10/10/2020
15:00
208901
Garbarnia Kraków 0 0 Stal Rzeszow 0-0
10/10/2020
15:00
208877
Bergisch Gladbach 0 1 SV 1919 Straelen 0-0
10/10/2020
15:00
157091
Asarum 0 3 Österlen 0-2
10/10/2020
15:00
208864
Middelfart 1 2 B 93 0-1
10/10/2020
15:00
157101
Bromölla 1 3 Hässleholms IF 1-0
10/10/2020
15:00
224887
Eichstätt 2 4 Nürnberg II 1-0
10/10/2020
15:00
208883
Borussia Dortmund II 3 2 Wegberg-Beeck 1-1
10/10/2020
15:00
208869
Kaiserslautern 1 1 Waldhof Mannheim 0-1
10/10/2020
15:00
210692
Mamak FK 1 1 Kastamonuspor 1-1
10/10/2020
15:00
157253
Gauthiod 0 3 Oddevold 0-2
10/10/2020
15:30
210697
Karacabey Bld 3 0 Tarsus İdman Yurdu 3-0
10/10/2020
15:30
157370
Stocksund 0 0 Karlberg 0-0
10/10/2020
15:30
210691
Sakaryaspor 0 0 Kırklarelispor 0-0
10/10/2020
15:30
217701
Modafen 4 0 Bergama Bld 1-0
10/10/2020
15:30
210694
BB Bodrumspor 1 2 Eyüpspor 0-0
10/10/2020
15:30
210698
Pendikspor 0 2 Etimesgut Belediyespor 0-0
10/10/2020
15:30
210681
Manisa FK 5 1 İnegölspor 2-1
10/10/2020
15:30
210686
Sarıyer 3 0 Niğde Anadolu 0-0
10/10/2020
16:00
244109
Caldas 1 1 Sporting Covilha 1-0
10/10/2020
16:00
187971
Selangor 6 1 FELDA United 2-1
10/10/2020
16:00
208896
SKRA Częstochowa 3 0 Sokół Ostróda 1-0
10/10/2020
16:00
205998
Uherský Brod 1 0 Slovan Rosice 1-0
10/10/2020
16:00
243261
MKE Ankaragücü 0 2 Sivasspor 0-1
10/10/2020
16:00
208897
Stargard Szczeciński 1 0 Hutnik Kraków 0-0
10/10/2020
16:00
157380
Stockholm Internazionale 0 3 Skiljebo 0-0
10/10/2020
16:00
195283
Lüksemburg 2 0 Güney Kıbrıs 2-0
10/10/2020
16:00
208913
Dukla Banská Bystrica 1 0 Partizán Bardejov 0-0
10/10/2020
16:00
165637
Umeå 1 2 Jönköpings Södra 0-0
10/10/2020
16:00
208914
Poprad 1 5 Tatran Liptovský Mikuláš 0-1
10/10/2020
16:00
163992
WAC / St. Andrä II 0 1 St. Anna 0-1
10/10/2020
16:00
195288
Karadağ 2 0 Azerbaycan 1-0
10/10/2020
16:00
208894
Frem 2 1 Brabrand 1-1
10/10/2020
16:00
187207
Petaling Jaya City 4 1 PDRM 1-0
10/10/2020
16:00
208915
Dubnica 0 1 Šamorín 0-0
10/10/2020
16:00
157396
Gamla Upsala 6 2 Fagersta Södra IK 2-1
10/10/2020
16:00
208895
LFA 3 0 FA 2000 0-0
10/10/2020
16:00
187209
Malacca 0 5 Johor FC 0-0
10/10/2020
16:00
208916
Slavoj Trebišov 2 4 Petržalka 1-2
10/10/2020
16:00
205972
Odra Petřkovice 5 1 Vrchovina 4-0
10/10/2020
16:30
209585
Flint Town United 0 2 Haverfordwest County 0-0
10/10/2020
16:30
208880
Schalke 04 II 1 2 Wuppertaler SV 0-1
10/10/2020
16:30
209586
Penybont 0 4 The New Saints 0-2
10/10/2020
16:30
141881
Jerv 4 2 Raufoss 1-2
10/10/2020
16:30
209587
Newtown 1 1 Barry Town 0-0
10/10/2020
16:30
209588
UWIC Cardiff 1 2 Connah's Quay 1-0
10/10/2020
17:00
231209
Deportes Iquique 2 1 Audax Italiano 2-1
10/10/2020
17:00
209645
Chorley 1 2 Gloucester City 0-1
10/10/2020
17:00
209706
Partick Thistle 2 0 Queen's Park 0-0
10/10/2020
17:00
206267
Boreham Wood 0 0 Halifax Town 0-0
10/10/2020
17:00
209633
Walsall 1 1 Colchester United 0-1
10/10/2020
17:00
157437
Fanna BK 0 2 Kvarnsveden 0-1
10/10/2020
17:00
219459
Mickleover Sports 3 2 Warrington Town 1-1
10/10/2020
17:00
209654
Havant & Waterlooville 2 2 Maidstone United 2-0
10/10/2020
17:00
209622
Crewe Alexandra 3 0 Wigan Athletic 2-0
10/10/2020
17:00
206275
Eastleigh 1 1 Altrincham 1-1
10/10/2020
17:00
209638
Cambridge United 2 1 Newport County 1-0
10/10/2020
17:00
209702
Clyde 3 2 Dumbarton 3-1
10/10/2020
17:00
209659
Bath City 2 0 Billericay Town 1-0
10/10/2020
17:00
209629
Mansfield Town 0 0 Stevenage 0-0
10/10/2020
17:00
219406
Stafford Rangers 0 2 Hyde 0-1
10/10/2020
17:00
209649
Darlington 1883 1 3 Kidderminster Harriers 1-2
10/10/2020
17:00
209616
Accrington Stanley 2 1 Rochdale 0-0
10/10/2020
17:00
209646
Brackley Town 2 2 Curzon Ashton 2-0
10/10/2020
17:00
244112
Ovarense 1 1 Oriental Dragon 0-1
10/10/2020
17:00
209707
Edinburgh City 2 2 Stenhousemuir 1-1
10/10/2020
17:00
206269
Solihull Moors 5 0 King's Lynn Town 1-0
10/10/2020
17:00
209634
Port Vale 0 1 Carlisle United 0-0
10/10/2020
17:00
219469
Stalybridge Celtic 0 4 Buxton 0-2
10/10/2020
17:00
209655
Hampton & Richmond 0 0 Dartford 0-0
10/10/2020
17:00
209625
Northampton Town 0 2 Peterborough United 0-1
10/10/2020
17:00
157237
Lidköping 2 1 IFK Tidaholm 2-0
10/10/2020
17:00
209641
Chester 3 2 Leamington 2-1
10/10/2020
17:00
209703
Annan Athletic 1 1 Stranraer 0-1
10/10/2020
17:00
209660
Concord Rangers 1 1 St. Albans City 1-0
10/10/2020
17:00
206197
Notts County 4 2 Barnet 3-1
10/10/2020
17:00
209630
Bolton 0 0 Grimsby Town 0-0
10/10/2020
17:00
212953
Banga 1 2 Sūduva 1-1
10/10/2020
17:00
219414
Whitby Town 2 0 Grantham Town 2-0
10/10/2020
17:00
209651
Tonbridge Angels 0 2 Hungerford Town 0-0
10/10/2020
17:00
157018
Ängelholm 1 1 Vinberg 0-1
10/10/2020
17:00
209647
Blyth Spartans 1 1 AFC Telford United 0-1
10/10/2020
17:00
209708
Livingston 2 1 Alloa Athletic 0-1
10/10/2020
17:00
206194
Stockport County 3 0 Dover Athletic 0-0
10/10/2020
17:00
210868
UD Logrones 1 0 Almería 0-0
10/10/2020
17:00
206270
Yeovil Town 0 1 Wrexham 0-1
10/10/2020
17:00
209635
Salford City 2 2 Tranmere Rovers 2-0
10/10/2020
17:00
219473
Radcliffe Borough 0 3 Basford United 0-1
10/10/2020
17:00
209656
Ebbsfleet United 1 1 Dulwich Hamlet 1-1
10/10/2020
17:00
209626
Portsmouth 2 1 Milton Keynes Dons 2-1
10/10/2020
17:00
157002
Assyriska BK 3 1 Rosengard 1-0
10/10/2020
17:00
209643
Gateshead 0 1 AFC Fylde 0-0
10/10/2020
17:00
209704
Hamilton Academical 2 1 Ayr United 2-0
10/10/2020
17:00
209662
MYPA 2 4 Gnistan 1-3
10/10/2020
17:00
206253
Bromley 1 2 Torquay United 1-0
10/10/2020
17:00
209631
Scunthorpe United 1 4 Forest Green Rovers 1-2
10/10/2020
17:00
244113
Vidago 1 5 Vilafranquense 0-1
10/10/2020
17:00
219451
Bamber Bridge 1 3 South Shields 1-2
10/10/2020
17:00
209652
Chelmsford City 1 1 Oxford City 1-1
10/10/2020
17:00
209619
Plymouth Argyle 2 0 Burton Albion 1-0
10/10/2020
17:00
209695
Cowdenbeath 0 1 Hearts 0-0
10/10/2020
17:00
209712
YF Juventus 1 2 SC Cham -
10/10/2020
17:00
210869
Espanyol 1 0 AD Alcorcon 0-0
10/10/2020
17:00
206272
Chesterfield 4 0 Woking 1-0
10/10/2020
17:00
209636
Oldham Athletic 2 3 Morecambe 0-1
10/10/2020
17:00
209700
Arbroath 3 1 Montrose 2-1
10/10/2020
17:00
219483
Matlock Town 4 1 Ashton United 2-1
10/10/2020
17:00
209657
Dorking Wanderers 3 1 Slough Town 2-1
10/10/2020
17:00
209627
Lincoln City 1 2 Bristol Rovers 0-0
10/10/2020
17:00
209710
Zürih II 4 0 Breitenrain -
10/10/2020
17:00
209644
Alfreton Town 1 1 Spennymoor Town 1-1
10/10/2020
17:00
209705
Queen of the South 2 2 St. Mirren 2-0
10/10/2020
17:00
209669
Shamrock Rovers Res. 0 2 Bray Wanderers 0-0
10/10/2020
17:00
206254
Maidenhead United 0 4 Hartlepool United 0-1
10/10/2020
17:00
209632
Barrow 1 1 Leyton Orient 1-0
10/10/2020
17:00
244298
Youssoufia Berrechid 1 0 Difaâ El Jadida 1-0
10/10/2020
17:00
219456
Witton Albion 1 0 Scarborough Athletic 0-0
10/10/2020
17:00
209653
Hemel Hempstead Town 1 4 Eastbourne Borough 0-3
10/10/2020
17:00
209620
Swindon Town 0 1 AFC Wimbledon 0-1
10/10/2020
17:00
239542
Blackpool 1 4 Ipswich Town 0-3
10/10/2020
17:00
209696
Raith Rovers 2 1 East Fife 1-1
10/10/2020
17:00
157411
IFK Österåker 1 2 Hudiksvall 0-0
10/10/2020
17:00
192495
Esporte Clube Juventude 1 2 Brasil de Pelotas 0-2
10/10/2020
17:00
206274
Weymouth 0 1 Sutton United 0-0
10/10/2020
17:00
209637
Cheltenham Town 2 0 Crawley Town 1-0
10/10/2020
17:00
209701
Elgin City 2 0 Stirling Albion 0-0
10/10/2020
17:00
209658
Chippenham Town 1 0 Braintree Town 0-0
10/10/2020
17:00
209628
Southend United 2 2 Exeter City 1-1
10/10/2020
17:00
209648
Farsley 1 1 York City 0-1
10/10/2020
17:30
209714
MVV Maastricht 0 2 Go Ahead Eagles 0-2
10/10/2020
17:30
209715
Žilina II 5 1 Púchov 3-1
10/10/2020
18:00
208904
Olimpia Elbląg 1 2 GKS Katovice 1-1
10/10/2020
18:00
163724
Wiener Viktoria 0 3 Leobendorf 0-0
10/10/2020
18:00
244111
Lagos 1 3 Penafiel 1-2
10/10/2020
18:00
157389
Lidingö 2 1 Enköping 1-0
10/10/2020
18:00
235760
Olsztyn 1 1 Resovia Rzeszów 0-1
10/10/2020
18:00
241328
Leioa 1 0 Caudal 1-0
10/10/2020
18:00
164209
Pinzgau Saalfelden 1 2 Seekirchen 0-1
10/10/2020
18:00
241335
UP Langreo 3 0 Beti Kozkor 1-0
10/10/2020
18:30
243251
Progreso 1 2 CA River Plate (Montevideo) 0-1
10/10/2020
18:30
165625
GAIS 1 3 Halmstad 0-2
10/10/2020
18:30
165596
Brage 0 0 Degerfors 0-0
10/10/2020
19:00
209769
Stade Nyonnais 5 1 Basel II -
10/10/2020
19:00
205215
Universidad San Martín 1 1 Sport Boys 0-0
10/10/2020
19:00
241333
Villarrubia 1 0 Utrera 1-0
10/10/2020
19:00
208909
GKS Belchatow 1 0 Zagłębie Sosnowiec 1-0
10/10/2020
19:00
208917
Skalica 5 1 FK Košice 2-1
10/10/2020
19:00
195271
Lihtenştayn 0 1 Cebelitarık 0-1
10/10/2020
19:00
244296
Rapide Oued Zem 5 3 Ittihad Tanger 3-0
10/10/2020
19:00
208902
Wigry Suwałki 1 0 Motor Lublin 0-0
10/10/2020
19:00
208391
Waterford United 0 1 Shelbourne 0-0
10/10/2020
19:00
241330
Real Murcia 0 0 Calvo Sotelo 0-0
10/10/2020
19:00
241324
SD Balmaseda FC 1 0 Barakaldo 0-0
10/10/2020
19:00
208903
Olimpia Grudziądz 0 1 Górnik Polkowice 0-0
10/10/2020
19:00
195228
Faroe Adaları 1 1 Letonya 1-1
10/10/2020
19:15
208399
Bala Town 5 2 Aberystwyth Town 2-1
10/10/2020
19:15
208899
Kalisz 2 1 Bytovia Bytów 0-1
10/10/2020
19:20
206196
Dagenham & Redbridge 1 0 Wealdstone 0-0
10/10/2020
19:30
156878
Al Salt 0 0 Aqaba 0-0
10/10/2020
19:30
231210
Huachipato 0 0 Deportivo Antofagasta 0-0
10/10/2020
19:30
210870
Tenerife 1 0 Rayo Vallecano 0-0
10/10/2020
19:45
208821
Almere City 2 1 Roda JC 2-1
10/10/2020
20:00
201302
Cobán Imperial 0 0 Achuapa 0-0
10/10/2020
20:00
244320
Estrela 2 0 Lusitano FCV 0-0
10/10/2020
20:30
233308
Thes Sport 1 1 K.M.S.K. Deinze 1-0
10/10/2020
21:00
244294
CR Khemis Zemamra 1 1 Raja Beni Mellal 0-1
10/10/2020
21:00
233302
Merksem 1 2 Rupel Boom 1-1
10/10/2020
21:00
244291
Moghreb Tétouan 2 1 Khouribga 2-0
10/10/2020
21:00
205903
Volta Redonda F.C 0 0 Boa 0-0
10/10/2020
21:00
233355
El Geish 1 0 Misr Lel Makasa 1-0
10/10/2020
21:15
205201
Academia Cantolao 1 0 Alianza Lima 0-0
10/10/2020
21:30
243252
Fenix 0 0 CA Penarol 0-0
10/10/2020
21:45
195174
İspanya 1 0 İsviçre 1-0
10/10/2020
21:45
195175
Ukrayna 1 2 Almanya 0-1
10/10/2020
21:45
195226
Andorra 0 0 Malta 0-0
10/10/2020
22:00
209790
Telstar 1 1 TOP Oss 1-0
10/10/2020
22:00
211407
La Equidad 2 0 Once Caldas 1-0
10/10/2020
22:00
192399
Vitoria FC 1 2 Avai 1-2
10/10/2020
22:00
231196
CD Everton 2 2 Santiago Wanderers 1-0
10/10/2020
22:05
201305
Sacachispas 1 1 Deportivo Sanarate 1-0
10/10/2020
22:30
192317
Guarani 3 1 Clube de Regatas Brasil (CRB) 2-1
10/10/2020
23:00
205865
Botafogo PB 2 1 Ferroviário 0-0
10/10/2020
23:00
205231
Atlético Grau 1 1 Cusco FC 0-0
10/10/2020
23:00
205896
Tombense 0 0 Ituano 0-0
10/10/2020
23:00
184278
Vasco da Gama 1 2 Flamengo 1-0
10/10/2020
23:30
205224
Universitario 1 1 Deportivo Binacional 1-0

Maç Sonuçları

10 Ekim 2020 Cumartesi günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.

Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig,  diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.