MAÇ SONUÇLARI

Tarih :
12 EKİM CUMARTESİ
Kod - Ev Sahibi Rakip IY
Saat 01:15
24803 Vila Nova 1 1 Atlético GO 0-1
24804 Sport Recife 2 0 São Bento 0-0
24811 Brasil de Pelotas 1 0 Botafogo SP 1-0
Saat 02:00
21355 ABD 7 0 Küba 6-0
29839 Uruguay 1 0 Peru 1-0
24827 Univ. Chile 4 1 Cobresal 2-0
Saat 02:30
36385 River Plate 2 0 Almagro 1-0
Saat 03:30
24809 Guarani 1 0 CRB 0-0
24806 Oeste 1 1 Ponte Preta 0-0
24802 Cuiabá 1 3 Vitória 1-0
Saat 04:00
24260 Altamira 1 2 Monterrey 1-1
21084 Bermuda 1 5 Meksika 0-2
Saat 05:00
24830 Portland Timbers II 3 4 San Antonio 1-3
Saat 08:00
27168 Renofa Yamaguchi 1 0 Kyoto Sanga 0-0
Saat 09:00
24847 Western Sydney Wanderers 2 1 Central Coast Mariners 1-1
Saat 11:30
24867 Melbourne Victory 0 0 Melbourne Heart 0-0
Saat 12:00
24873 Ryūkyū 1 5 Tokyo Verdy 0-3
24915 Tom Tomsk 0 0 Baltika 0-0
24869 V-Varen Nagasaki 0 2 JEF United 0-0
24910 Spartak Moskova II 2 3 Torpedo Moskova 1-0
Saat 13:00
24912 Yenisey 1 1 Torpedo Armavir 0-1
22764 Girona 0 2 Elche 0-1
Saat 14:00
24918 Wolfsburg II 5 1 St. Pauli II 1-1
24919 Hamburger SV II 1 0 Drochtersen / Assel 1-0
37359 KaaPo 3 1 Espoo 2-0
34575 Almanya U19 9 2 Beyaz Rusya U19 4-1
24920 Lindome 5 1 Värnamo 2-0
24917 HIK 2 0 FA 2000 0-0
37358 JIPPO 8 1 JäPS 2-1
34578 İskoçya U19 2 0 Andorra U19 0-0
Saat 14:30
24923 Weiche Flensburg 5 1 LSK Hansa 3-0
24922 VSK Århus 1 0 Thisted 0-0
Saat 15:00
24943 Borussia Dortmund II 1 2 SV Lippstadt 08 1-1
24942 Alemannia Aachen 0 1 Schalke 04 II 0-0
24950 Saarbrücken 2 0 Aalen 1-0
24949 TuS RW Koblenz 1 3 Pirmasens 0-2
24940 Wuppertaler SV 2 5 Verl 0-4
24945 Sportfreunde Lotte 4 2 Borussia M'gladbach II 0-1
24944 Fortuna Düsseldorf II 3 0 Bergisch Gladbach 2-0
24947 Rödinghausen 2 2 Wattenscheid 09 1-1
24938 Türkgücü-Ataspor 2 0 Rain / Lech 1-0
24948 TuS Haltern 1 2 Bonner SC 0-0
24953 Mainz 05 II 1 0 Bahlinger SC 0-0
24937 Aubstadt 2 0 Greuther Fürth II 0-0
27493 Nyköping 3 0 Sylvia 3-0
27499 Rynninge 1 3 Sollentuna United 1-2
27488 Torns 0 0 Trollhättan 0-0
24936 Eichstätt 2 1 Wacker Burghausen 2-0
24926 Wals-Grünau 1 1 Avusturya Salzburg 1-0
24939 Augsburg II 2 3 Viktoria Aschaffenburg 2-2
24935 Bayreuth 3 1 Schweinfurt 1-0
24932 Illertissen 2 1 Schalding-Heining 0-0
24933 Nürnberg II 3 1 Heimstetten 2-1
24954 Kvik Halden 3 1 Byåsen 1-1
28869 Palanga 0 4 Sūduva 0-2
24906 Shinnik 2 3 Chayka 1-0
27310 Skive 2 1 Hvidovre 0-1
24930 Sydvest 1 4 Brabrand 1-2
24913 Tekstilshchik 4 3 Luch Vladivostok 2-3
24602 Radomiak Radom 1 3 Podb. Bielsko-Biała 0-1
24929 Middelfart 2 0 Vejgaard B 2-0
24911 Krasnodar II 2 2 SKA-Energiya 0-1
24914 Khimki 4 0 Mordovia Saransk 2-0
24928 Dalum 0 0 Næsby 0-0
24951 Balingen 2 4 Elversberg 1-2
34597 Gürcistan U19 3 1 Kazakistan U19 2-0
37360 MP 0 0 Viikingit 0-0
24909 Rotor Volgograd 2 1 Nizhny Novgorod 1-1
24927 Frem 1 0 Hillerød 1-0
Saat 16:00
27489 Eskilsminne 2 0 Skövde AIK 0-0
19969 Gürcistan 0 0 İrlanda Cumhuriyeti 0-0
34586 Norveç U19 8 1 San Marino U19 2-1
24994 Neuhofen / Ried II 4 0 Union Vöcklamarkt 1-0
27486 Assyriska Turabdin 2 2 Landskrona 0-1
27496 Karlstad 2 0 Sandviken 0-0
24908 Avangard Kursk 0 1 Chertanovo 0-1
24907 Neftekhimik 1 0 Fakel 1-0
25091 Katowice 2 0 Elana Toruń 2-0
25089 Gryf Wejherowo 1 2 Legionovia Legionowo 1-0
24996 Brønshøj 0 0 Holbaek 0-0
24693 Avusturya Lustenau II 0 4 Rot-Weiß Rankweil 0-1
25095 Resovia Rzeszów 3 2 Lech Poznań II 0-2
24992 Stadl-Paura 1 0 Wels 0-0
24998 Schwarz-Weiß Rehden 2 0 Altona 93 0-0
24997 B 93 2 1 B 73 Slagelse 1-0
Saat 16:30
25005 Aberystwyth Town 2 2 UWIC Cardiff 1-0
28328 The New Saints 6 2 Airbus UK 4-0
25000 Reichenau 3 1 Telfs 2-1
25004 Bala Town 2 1 Carmarthen Town 2-1
24999 Stripfing 2 1 Traiskirchen 1-1
Saat 16:45
23393 İsveç U21 5 0 İzlanda U21 2-0
Saat 17:00
25015 Yeovil Town 1 2 Harrogate Town 0-0
25162 Wrexham 4 1 St. Mirren U21 0-0
25040 Tonbridge Angels 5 1 Braintree Town 3-0
25036 Welling United 0 1 Hampton & Richmond 0-0
25007 Imst 1 2 Wacker Innsbruck II 0-1
27487 Lund 3 1 Oskarshamns AIK 1-1
27485 Utsikten 0 0 Ljungskile 0-0
25057 Grorud 1 2 Asker 0-1
25059 Kjelsås 3 0 Oppsal 1-0
25056 Moss 1 1 Arendal 0-0
25058 Florö 1 0 Åsane 0-0
25008 Grödig 1 3 Salzburger AK 1-1
25024 AFC Telford United 1 1 York City 0-0
25022 Curzon Ashton 0 1 Blyth Spartans 0-0
17552 Leyton Orient 3 1 Walsall 0-1
17545 Macclesfield Town 2 1 Port Vale 1-1
17547 Mansfield Town 6 1 Oldham Athletic 3-1
17548 Morecambe 1 2 Bradford City 0-0
25019 Notts County 2 0 Torquay United 1-0
13029 Oxford United 3 0 Doncaster Rovers 1-0
25043 Oxford City 0 1 Dartford 0-1
13024 Peterborough United 2 0 Lincoln City 0-0
13220 Portsmouth 0 0 Gillingham 0-0
25164 Raith Rovers 3 1 Glenavon 2-1
13261 Rochdale 2 1 Accrington Stanley 1-0
23038 Sporting Gijón 1 3 Alcorcón 0-3
17550 Salford City 1 0 Cambridge United 0-0
17555 Scunthorpe United 3 0 Northampton Town 3-0
25037 Chelmsford City 1 3 Wealdstone 0-1
25026 Leamington 0 1 Alfreton Town 0-1
25028 King's Lynn Town 2 2 Chester 1-0
25025 Darlington 1883 2 1 Boston United 2-1
25038 Dorking Wanderers 1 0 Hungerford Town 1-0
25035 Dulwich Hamlet 2 2 Weymouth 1-1
25046 Dungannon Swifts 1 4 Linfield 0-4
25014 Eastleigh 0 0 Chorley 0-0
25016 Ebbsfleet United 1 2 Maidenhead United 1-1
17554 Exeter City 1 0 Forest Green Rovers 1-0
25049 Coleraine 3 0 Warrenpoint Town 2-0
25023 Gateshead 1 0 Gloucester City 1-0
25047 Glentoran 3 1 Carrick Rangers 1-1
25027 Guiseley 1 1 Altrincham 1-0
25048 Cliftonville 1 0 Larne 0-0
25042 Havant & Waterlooville 1 2 Hemel Hempstead Town 0-0
25167 Inverness CT 3 0 Alloa Athletic 1-0
25031 Kettering Town 0 2 Spennymoor Town 0-1
17549 Carlisle United 2 4 Crewe Alexandra 0-2
25033 Concord Rangers 0 1 Chippenham Town 0-0
25090 Bytovia Bytów 3 2 Stal Rzeszów 1-1
25039 St. Albans City 1 3 Eastbourne Borough 1-2
25166 Airdrie United 0 2 Elgin City 0-0
17546 Swindon Town 1 1 Plymouth Argyle 1-0
25020 Halifax Town 0 2 Boreham Wood 0-1
17556 Crawley Town 2 1 Colchester United 0-1
25041 Slough Town 3 1 Billericay Town 2-0
13408 Southend United 1 4 AFC Wimbledon 1-2
25032 Southport 1 0 Brackley Town 0-0
17553 Stevenage 2 1 Grimsby Town 2-0
25017 Aldershot Town 0 3 Hartlepool United 0-1
22851 Almería 0 0 Lugo 0-0
25034 Bath City 1 1 Maidstone United 0-0
12989 Blackpool 1 2 Rotherham United 0-0
25045 Ballymena United 1 1 Crusaders 0-0
25029 Bradford (Park Avenue) 3 2 Hereford 2-1
13105 Bristol Rovers 1 0 Milton Keynes Dons 0-0
25165 Arbroath 0 2 Clyde 0-1
25011 Barnet 2 2 Woking 0-1
Saat 17:15
25063 Al Ahli 0 2 Al Dhafra 0-1
25064 Fujairah 1 0 Hatta 0-0
Saat 17:30
34669 Al Khor 1 1 Al Arabi 0-0
27208 Granada II 1 0 Atlético Sanluqueño 0-0
Saat 18:00
24477 GKS Bełchatów 1 0 Olimpia Grudziądz 0-0
29792 Chaves 2 0 Estoril 0-0
34244 Górnik Polkowice 3 0 Stal Stalowa Wola 2-0
27181 Real Unión 2 1 Real Valladolid II 1-0
25086 SV Roeselare 3 1 OH Leuven 3-0
27184 Unionistas de Salamanca 1 1 Tudelano 0-0
37153 Belouizdad 3 2 Biskra 2-1
Saat 19:00
19964 Bosna-Hersek 4 1 Finlandiya 2-0
19973 Danimarka 1 0 İsviçre 0-0
19984 Faroe Adaları 0 3 Romanya 0-0
34588 Çekya U19 4 0 Azerbaycan U19 2-0
25103 Zirl 0 6 Kitzbühel 0-1
27193 Valencia II 1 1 Gimnàstic Tarragona 1-1
24814 Unión Comercio 1 0 Alianza Universidad 1-0
27190 Llagostera 0 1 Sabadell 0-0
27188 Leioa 3 3 Calahorra 2-3
22816 Málaga 1 2 Cádiz 0-1
29790 Leixões 1 0 Casa Pia 1-0
27189 Barcelona II 3 0 Orihuela 3-0
25102 Team Viyanaer Linien 0 0 Wiener Viktoria 0-0
32940 Kolombiya 0 0 Şili 0-0
22877 Extremadura UD 1 1 Ponferradina 1-0
Saat 19:15
25163 Partick Thistle 2 0 Connah's Quay 1-0
Saat 19:30
27176 Real Madrid II 2 1 Pontevedra 2-0
25112 TOP Oss 2 2 Telstar 2-1
Saat 19:40
34667 Lekhwiya 2 2 Al Gharafa 0-1
34668 Al Sailiya 0 4 Katar SC 0-2
Saat 19:45
25135 Sharjah 4 0 Al Wasl 1-0
37156 Chlef 1 0 Kabylie 1-0
Saat 20:00
37172 Tunus 0 0 Kamerun 0-0
27182 UD Logroñés 4 0 Arenas Getxo 1-0
Saat 20:10
25096 Widzew Łódź 7 3 Pogoń Siedlce 4-0
Saat 20:30
27203 Sevilla II 1 1 Talavera 1-1
Saat 21:00
37154 JS Saoura 1 0 Paradou 0-0
25150 Ottawa Fury 1 1 Bethlehem Steel 1-0
34599 Hırvatistan U19 2 0 Macaristan U19 0-0
Saat 21:15
25141 Everton 1 2 Colo Colo 1-0
Saat 21:30
25084 Excelsior Virton 1 0 Lommel United 0-0
25149 Santiago Morning 2 0 Barnechea 1-0
Saat 21:45
25158 Roda JC 4 0 Helmond Sport 1-0
25161 Reggina 1 0 Catanzaro 0-0
19960 Lihtenştayn 1 1 Ermenistan 0-1
19961 İtalya 2 0 Yunanistan 0-0
25160 Calcio Padova 1 2 Ravenna 0-0
19978 Norveç 1 1 İspanya 0-0
19985 Malta 0 4 İsveç 0-1
Saat 22:30
24808 RB Bragantino 2 0 Paraná 1-0
24805 Coritiba 1 0 Criciúma 0-0
24810 Londrina 1 2 Operário PR 0-0
Saat 23:00
25172 Goiás 1 0 CSA 1-0
27529 Deportivo Pasto 2 1 Junior 1-1
Saat 23:30
24813 Inti Gas 2 0 Deportivo Municipal 0-0
Saat 23:45
25180 Unión Española 2 1 Audax Italiano 1-1

Maç Sonuçları

12 Ekim 2019 Cumartesi günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.

Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig,  diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.