MAÇ SONUÇLARI

Tarih :
13 EKİM PAZAR
Kod - Ev Sahibi Rakip IY
Saat 00:00
25147 Puerto Montt 1 3 Melipilla 1-2
Saat 01:00
24807 Figueirense 2 1 América Mineiro 0-1
25143 Copiapó 0 0 San Luis 0-0
25177 Fluminense 2 0 Bahia 2-0
27527 Deportivo Cali 0 0 Santa Fe 0-0
Saat 01:20
27523 Alianza Petrolera 0 1 Deportes Tolima 0-1
Saat 01:45
24820 Carlos Manucci Trujillo 3 3 Sport Huancayo 0-2
Saat 02:00
26022 Louisville City 8 3 Swope Park Rangers 3-3
Saat 02:15
25601 Univ. Católica 2 0 Unión La Calera 1-0
Saat 02:30
27126 Tampa Bay 1 1 Indy Eleven 1-0
Saat 03:00
27128 Memphis 901 1 2 Charlotte Independence 0-1
25171 Palmeiras 1 0 Botafogo 1-0
27127 Nashville 2 0 Carolina RailHawks 1-0
27129 Tulsa Roughnecks 2 1 New Mexico United 1-0
Saat 03:30
27146 Saint Louis 0 1 Pittsburgh Riverhounds 0-0
Saat 03:45
27521 Millonarios 1 2 América de Cali 1-1
Saat 04:00
24816 Universitario 0 0 Sporting Cristal 0-0
Saat 05:00
6432 Veracruz 0 1 Toluca 0-0
27147 Tacoma Defiance 2 0 Colorado Springs 0-0
Saat 05:30
27151 Sacramento Republic 2 3 Los Angeles Blues 1-2
27149 Phoenix Rising 1 2 Real Monarchs 0-0
27150 Fresno FC 2 2 LA Galaxy II 1-1
27148 Las Vegas Lights 0 2 Reno 1868 0-1
Saat 07:00
27153 Consadole Sapporo 1 0 Gamba Osaka 0-0
Saat 08:00
27167 Tokushima Vortis 2 1 Fagiano Okayama 0-1
27155 Wellington Phoenix 0 1 Western United 0-1
Saat 09:00
27164 Ehime 0 1 Albirex Niigata 0-1
Saat 10:00
27165 Ventforet Kofu 1 1 Tochigi 0-1
27161 Perth Glory 1 1 Brisbane Roar 1-0
Saat 11:00
27169 Machida Zelvia 0 0 Kagoshima United 0-0
Saat 12:30
27175 Getafe II 0 2 SS Reyes 0-0
Saat 13:00
27178 Real Oviedo II 0 1 Racing Ferrol 0-0
27260 Melilla 0 1 Las Palmas II 0-0
27157 Kashima Antlers 0 0 Kawasaki Frontale 0-0
27177 Las Rozas 0 0 UP Langreo 0-0
27171 Ibiza 2 0 CF Internacional 0-0
27197 FC Andorra 2 1 Hércules 2-0
27174 Marino de Luanco 1 0 Peña Deportiva 0-0
27173 Celta de Vigo II 0 1 Rayo Majadahonda 0-0
22718 Mirandes 2 1 Fuenlabrada 1-0
27198 Ebro 3 1 Levante II 1-0
27170 Atlético Madrid II 3 0 Coruxo 2-0
Saat 13:15
27256 Volendam 1 1 Den Bosch 1-0
Saat 14:00
27235 Artvin Hopaspor 0 0 Karaköprü Bld 0-0
27495 Tegs 3 0 Forward 1-0
27258 Senja 2 0 Fram Larvik 1-0
27236 Yomraspor 0 1 Buca FK 0-0
27234 Kızılcabölükspor 1 1 Silivrispor 1-0
13337 Coventry City 0 1 Tranmere Rovers 0-0
27230 24 Erzincanspor 1 0 Düzcespor 0-0
27224 Sivas Bld 0 0 Etimesgut Bld 0-0
27222 BB Bodrumspor 5 1 Elazığspor 2-1
27261 VfB Oldenburg 2 0 Jeddeloh 1-0
27259 Avarta 0 3 Vanløse 0-1
27217 Gümüşhanespor 0 1 Manisa FK 0-0
27219 Hekimoğlu Trabzon 1 4 Zonguldak Kömürspor 0-1
Saat 14:05
25092 Olimpia Elbląg 1 1 Bogdanka Łęczna 1-0
Saat 14:30
27237 Tokatspor 1 2 Serik Bld 0-1
27233 Sultanbeyli Bld 0 0 Yeni Orduspor 0-0
27231 68 Aksaray Bld 1 0 Şile Yıldızspor 0-0
27221 Niğde Anadolu 1 3 Kırşehir Bld 0-1
27227 Karabükspor 0 2 Tuzlaspor 0-0
27223 Ankara Demirspor 2 0 Vanspor FK 0-0
27213 Hacettepe 1 3 Yeni Çorumspor -
27216 1922 Konyaspor 0 1 Amed Sportif 0-0
27214 Başkent Akademi 1 0 Tarsus İdman Yurdu -
Saat 14:35
15011 Shaanxi Chanba 1 4 Chongqing Lifan 1-3
Saat 15:00
27226 Bandırmaspor 3 0 Sakaryaspor 1-0
27238 Çatalcaspor 1 1 Çankaya FK 0-0
27272 Holstein Kiel II 0 0 Havelse 0-0
27232 Manisaspor 1 4 Erzin Spor 1-2
27215 Pendikspor 0 0 Afjet Afyonspor 0-0
27220 Sarıyer 3 2 İnegölspor 1-1
27277 Mjølner 3 2 Sotra 1-1
27276 Elverum 2 2 Alta 1-2
27228 Ergene Velimeşespor 2 3 Kastamonu 1966 0-1
25088 Stargard Szczeciński 3 0 SKRA Częstochowa 1-0
32942 Brezilya 1 1 Nijerya 0-1
27225 Uşakspor 2 0 Eyüpspor 1-0
27273 Eintracht Norderstedt 1 2 Lübeck 0-2
27271 Ringkøbing 1 3 Aarhus Fremad 1-0
Saat 15:30
27287 Almere City 1 1 Go Ahead Eagles 0-0
27376 Excelsior 3 2 Dordrecht 0-1
Saat 16:00
27391 Virtus Francavilla 6 2 Vibonese 3-0
39623 Kenya 0 1 Mozambik 0-0
27318 Virtus Verona 3 1 Vis Pesaro 2-0
27497 Karlslund 2 5 Boden 1-1
37092 Güney Afrika 2 1 Mali 2-0
27311 HSC Hannover 1 2 Heider SV 1-1
27358 Bryne 1 0 Nardo 0-0
27326 Vidar 1 3 Levanger 1-0
27319 Reggiana 3 1 Triestina 1-1
27309 Vendsyssel 1 1 Næstved 0-0
27323 Rende 0 1 Cavese 0-0
27322 Potenza Calcio 1 0 Teramo 0-0
27317 Cesena 1 3 Sambenedettese 0-2
27320 Fano 0 0 Rimini 0-0
27321 Gubbio 1 2 Carpi 1-1
27324 Catania 1 0 Picerno 0-0
27313 Lecco 1 3 Pianese 1-3
27314 Carrarese 3 0 Pizzighettone 1-0
27312 FC Gießen 0 3 Ulm 0-0
27316 FeralpiSalò 1 0 Südtirol 1-0
27492 Gefle 2 3 Akropolis 0-1
20021 Kazakistan 0 2 Belçika 0-1
27315 Olbia 0 1 Pro Patria 0-1
40013 Etiyopya 0 1 Uganda 0-1
27494 Carlstad United 2 1 Umeå 1-0
27284 AB 0 1 Blokhus 0-0
27325 Stjørdals-Blink 2 3 Fredrikstad 1-0
Saat 16:30
27327 Hødd 0 2 Egersunds 0-1
Saat 17:00
29791 CD Cova Piedade 0 2 Farense 0-2
22861 Numancia 0 1 Real Zaragoza 0-0
32941 Ekvador 6 1 Arjantin 3-0
25087 Lokeren 1 1 Union Saint-Gilloise 0-1
27357 Brattvåg 6 4 Sola 5-3
27212 Samsunspor 4 0 Kırklarelispor 2-0
21265 Sporting Braga 2 1 Marítimo 2-0
27359 Odd Grenland II 2 1 Bærum 0-1
Saat 18:00
27218 Şanlıurfaspor 0 5 Sancaktepe FK 0-3
27491 Kristianstad 1 2 Åtvidaberg 1-2
27498 Vasalund 0 3 Linköping City 0-0
27204 Cádiz II 1 0 San Fernando 0-0
27183 Izarra 0 1 Cultural Leonesa 0-0
27186 Burgos 3 2 Osasuna II 0-1
27192 Lleida Esportiu 2 0 Prat 2-0
21264 Penafiel 1 2 Paços de Ferreira 1-0
29789 Vilafranquense 3 2 UD Oliveirense 2-0
27196 UE Olot 1 1 Espanyol II 0-1
Saat 18:30
27187 Guijuelo 1 2 Salamanca UDS 1-2
27383 Alessandria 1 1 Como 1-0
27387 Paganese 3 1 Avellino 0-1
27392 Bari 2 0 Ternana 0-0
27389 Viterbese Castrense 1 0 Bisceglie 0-0
27390 Casertana 1 1 Sicula Leonzio 1-1
27385 Arzignano Valchiampo 1 1 Modena 1-0
27388 FC Rieti 0 1 Monopoli 0-0
27384 Fermana 0 1 Imolese 0-0
27206 Real Murcia 1 0 Mérida 1-0
28130 O'Higgins 1 2 Universidad Concepción 1-2
27386 Piacenza 2 1 Vicenza Virtus 0-1
27380 Monza 1 0 AlbinoLeffe 0-0
27379 Giana Erminio 2 1 Novara 2-0
27382 Renate 3 0 Gozzano 3-0
27381 Siena 1 1 Arezzo 0-0
Saat 19:00
27199 Badajoz 3 2 Villarrobledo 1-2
20024 Güney Kıbrıs 0 5 Rusya 0-2
22894 Huesca 1 1 Racing Santander 0-0
27195 La Nucía 1 1 Badalona 0-1
20005 Beyaz Rusya 1 2 Hollanda 0-2
24821 Pirata 1 1 Sport Boys 1-0
22935 Albacete 1 2 Real Oviedo 1-0
27200 Algeciras 2 2 Córdoba 0-1
27205 Recreativo Huelva 1 1 Linense 1-0
27229 Kahramanmaraşspor 1 1 Bayburt İÖİ 1-0
20016 Macaristan 1 0 Azerbaycan 1-0
27201 Marbella 0 0 Cartagena 0-0
27180 Barakaldo 2 1 Haro Deportivo 1-0
20027 İskoçya 6 0 San Marino 3-0
27191 Cornellà 1 2 Villarreal II 0-1
27207 Yeclano 2 1 UCAM Murcia 1-0
Saat 19:30
27202 Villarrubia 0 1 Don Benito 0-1
27194 Castellón 1 1 Ejea 1-0
Saat 20:00
35377 Potros UAEM 0 0 Pumas UNAM 0-0
40014 Fildişi Sahili 3 1 Demokratik Kongo Cumh. 2-0
Saat 21:00
27501 Charleston Battery 1 2 Loudoun United 1-1
Saat 21:45
20002 Estonya 0 3 Almanya 0-0
20018 Galler 1 1 Hırvatistan 1-1
19991 Polonya 2 0 Makedonya 0-0
34603 Slovakya 1 1 Paraguay 0-0
19998 Slovenya 0 1 Avusturya 0-1
Saat 22:00
25179 Vasco da Gama 1 0 Fortaleza 0-0
22875 Las Palmas 3 0 Deportivo La Coruña 2-0
25175 Athletico Paranaense 0 2 Flamengo 0-1
25173 Internacional 0 0 Santos 0-0
25176 Ceará 1 0 Avaí 0-0
27522 La Equidad 1 1 Once Caldas 0-0
25144 Deportes Valdivia 2 3 Ñublense 2-1
Saat 23:30
24819 Universidad San Martín 2 3 Alianza Lima 1-1

Maç Sonuçları

13 Ekim 2019 Pazar günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.

Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig,  diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.