Tarih Kod |
Ev Sahibi | MS | Rakip | IY | ||
---|---|---|---|---|---|---|
13/10/2020 02:00 131516 |
Nautico PE | 0 | 2 | Ponte Preta | 0-0 | |
13/10/2020 02:00 205844 |
Vila Nova FC | 2 | 1 | Manaus | 1-1 | |
13/10/2020 02:05 211409 |
Alianza Petrolera | 1 | 2 | Atlético Bucaramanga | 0-1 | |
13/10/2020 04:10 211406 |
Jaguares de Córdoba | 1 | 1 | Santa Fe | 0-0 | |
13/10/2020 11:30 177802 |
SKA-Energiya | 0 | 1 | Yenisey | 0-1 | |
13/10/2020 13:00 245795 |
Çarşambaspor | 0 | 1 | Yozgatspor 1959 | 0-0 | |
13/10/2020 14:30 177827 |
Krasnodar II | 2 | 0 | Tom Tomsk | 2-0 | |
13/10/2020 14:30 245796 |
Altındağ | 1 | 2 | Çankaya FK | 1-1 | |
13/10/2020 15:30 212324 |
Makedonya U21 | 1 | 1 | İsrail U21 | 0-1 | |
13/10/2020 15:30 245797 |
Bergama Bld | 1 | 0 | Manisaspor | 0-0 | |
13/10/2020 16:00 23291 |
Estonya U21 | 0 | 0 | Sırbistan U21 | 0-0 | |
13/10/2020 16:00 241999 |
Irtysh | 1 | 0 | Akron | 1-0 | |
13/10/2020 17:00 23462 |
Moldova U21 | 1 | 0 | Belçika U21 | 1-0 | |
13/10/2020 17:00 23361 |
Yunanistan U21 | 0 | 1 | Hırvatistan U21 | 0-1 | |
13/10/2020 17:00 207956 |
BSF | 0 | 0 | Næstved | 0-0 | |
13/10/2020 17:00 23282 |
Letonya U21 | 1 | 4 | Rusya U21 | 0-1 | |
13/10/2020 17:30 177878 |
Volgar-Gazprom | 0 | 0 | Tekstilshchik | 0-0 | |
13/10/2020 17:45 241963 |
Japonya | 1 | 0 | Fildişi Sahili | 0-0 | |
13/10/2020 18:00 177955 |
Krylya Sovetov | 2 | 1 | Spartak Moskova II | 1-0 | |
13/10/2020 18:00 177914 |
FC Chayka Peschanokopskoye | 0 | 1 | Gazovik Orenburg | 0-1 | |
13/10/2020 18:00 23402 |
İtalya U21 | 2 | 0 | İrlanda Cumhuriyeti U21 | 1-0 | |
13/10/2020 18:00 23299 |
Gürcistan U21 | 1 | 0 | Azerbaycan U21 | 1-0 | |
13/10/2020 18:00 23404 |
Lüksemburg U21 | 0 | 2 | İzlanda U21 | 0-2 | |
13/10/2020 18:30 23355 |
San Marino U21 | 0 | 7 | İskoçya U21 | 0-3 | |
13/10/2020 18:30 205216 |
Cusco FC | 1 | 1 | Deportivo Municipal | 1-0 | |
13/10/2020 18:30 177789 |
Shinnik | 1 | 2 | Neftekhimik | 0-1 | |
13/10/2020 18:30 23357 |
Litvanya U21 | 0 | 1 | Çekya U21 | 0-1 | |
13/10/2020 19:00 23305 |
İsviçre U21 | 3 | 0 | Lihtenştayn U21 | 2-0 | |
13/10/2020 19:00 245012 |
Unión San Felipe | 1 | 2 | Magallanes | 0-1 | |
13/10/2020 19:00 23455 |
Danimarka U21 | 2 | 1 | Finlandiya U21 | 1-0 | |
13/10/2020 19:00 177873 |
Veles | 1 | 3 | Nizhny Novgorod | 0-0 | |
13/10/2020 19:00 177851 |
Fakel | 0 | 0 | Alaniya II | 0-0 | |
13/10/2020 19:00 195287 |
Azerbaycan | 0 | 0 | Güney Kıbrıs | 0-0 | |
13/10/2020 19:00 23279 |
Polonya U21 | 1 | 1 | Bulgaristan U21 | 0-1 | |
13/10/2020 19:00 23364 |
Güney Kıbrıs U21 | 0 | 7 | Hollanda U21 | 0-1 | |
13/10/2020 19:00 212326 |
Faroe Adaları U21 | 1 | 0 | Karadağ U21 | 1-0 | |
13/10/2020 19:00 172678 |
Go Ahead Eagles | 0 | 0 | De Graafschap | 0-0 | |
13/10/2020 19:00 195230 |
Letonya | 0 | 1 | Malta | 0-0 | |
13/10/2020 19:15 23473 |
Almanya U21 | 1 | 0 | Bosna Hersek U21 | 1-0 | |
13/10/2020 19:30 177674 |
Torpedo Moskova | 3 | 0 | Dinamo Bryansk | 3-0 | |
13/10/2020 19:30 23401 |
İsveç U21 | 10 | 0 | Ermenistan U21 | 3-0 | |
13/10/2020 19:30 212457 |
Hohenems | 3 | 1 | Rotenberg | 1-1 | |
13/10/2020 19:45 212325 |
İspanya U21 | 3 | 0 | Kazakistan U21 | 0-0 | |
13/10/2020 20:00 164205 |
Seekirchen | 0 | 0 | TSV St. Johann | 0-0 | |
13/10/2020 20:00 23334 |
Kosova U21 | 1 | 0 | Andorra U21 | 0-0 | |
13/10/2020 20:00 163910 |
Weiz | 0 | 1 | Sturm Graz II | 0-1 | |
13/10/2020 20:00 191165 |
Avranches | 4 | 1 | Quevilly | 1-1 | |
13/10/2020 20:00 23444 |
Kuzey İrlanda U21 | 1 | 0 | Ukrayna U21 | 0-0 | |
13/10/2020 20:00 23384 |
Cebelitarık U21 | 0 | 3 | Portekiz U21 | 0-1 | |
13/10/2020 20:00 23450 |
Romanya U21 | 4 | 1 | Malta U21 | 4-0 | |
13/10/2020 20:30 243485 |
Inverness CT | 0 | 0 | Cowdenbeath | 0-0 | |
13/10/2020 20:30 177722 |
Baltika | 1 | 2 | Chertanovo | 0-1 | |
13/10/2020 21:00 191282 |
Orleans | 1 | 1 | Red Star | 1-0 | |
13/10/2020 21:00 191260 |
Sète | 1 | 0 | Bourg-Péronnas | 0-0 | |
13/10/2020 21:00 243435 |
Fas | 1 | 1 | Demokratik Kongo Cumh. | 1-0 | |
13/10/2020 21:00 191304 |
Bastia-Borgo | 0 | 1 | Villefranche | 0-1 | |
13/10/2020 21:00 243329 |
Walsall | 2 | 1 | Leyton Orient | 1-1 | |
13/10/2020 21:00 244152 |
Cheltenham Town | 1 | 3 | Grimsby Town | 1-2 | |
13/10/2020 21:00 191261 |
Stade Briochin | 1 | 0 | Annecy | 0-0 | |
13/10/2020 21:15 205197 |
Alianza Lima | 0 | 1 | Universidad San Martín | 0-0 | |
13/10/2020 21:30 241166 |
Braintree Town | 0 | 1 | Maldon & Tiptree | 0-0 | |
13/10/2020 21:30 243499 |
Stenhousemuir | 0 | 2 | Airdrie United | 0-0 | |
13/10/2020 21:30 243494 |
Stranraer | 2 | 2 | Albion Rovers FC | 1-2 | |
13/10/2020 21:30 243433 |
Nijerya | 1 | 1 | Tunus | 1-1 | |
13/10/2020 21:30 241176 |
Hartley Wintney | 3 | 1 | Barking | 0-1 | |
13/10/2020 21:30 212323 |
İngiltere U21 | 2 | 1 | Türkiye U21 | 1-0 | |
13/10/2020 21:30 241192 |
Wimborne Town | 2 | 2 | Maidstone United | 1-1 | |
13/10/2020 21:30 241167 |
Sholing | 5 | 2 | Walton Casuals | 2-2 | |
13/10/2020 21:45 241162 |
Eastbourne Borough | 3 | 1 | Sheppey United | 0-1 | |
13/10/2020 21:45 241194 |
Chester | 3 | 1 | Spennymoor Town | 1-1 | |
13/10/2020 21:45 241187 |
Weston-super-Mare | 6 | 0 | Larkhall Athletic FC | 4-0 | |
13/10/2020 21:45 241189 |
Marske United | 1 | 0 | Blyth Spartans | 1-0 | |
13/10/2020 21:45 241157 |
Chichester City | 1 | 2 | Tonbridge Angels | 1-1 | |
13/10/2020 21:45 241179 |
Oxford City | 6 | 1 | Tamworth FC | 2-0 | |
13/10/2020 21:45 241163 |
Chorley | 1 | 0 | York City | 1-0 | |
13/10/2020 21:45 241188 |
Cambridge City | 2 | 0 | Halesowen Town | 1-0 | |
13/10/2020 21:45 241190 |
Bristol Manor Farm | 3 | 3 | Cray Wanderers | 1-3 | |
13/10/2020 21:45 241170 |
Leiston | 0 | 0 | AFC Telford United | 0-0 | |
13/10/2020 21:45 241183 |
Ilkeston Town | 1 | 0 | Alvechurch | 0-0 | |
13/10/2020 21:45 234453 |
Radcliffe Borough | 2 | 1 | Bamber Bridge | 1-0 | |
13/10/2020 21:45 241174 |
Taunton Town | 4 | 2 | Truro City | 2-2 | |
13/10/2020 21:45 241177 |
Southport | 1 | 1 | South Shields | 1-0 | |
13/10/2020 21:45 241168 |
Guiseley | 2 | 0 | Matlock Town | 1-0 | |
13/10/2020 21:45 241164 |
Hampton & Richmond | 2 | 2 | AFC Hornchurch | 1-1 | |
13/10/2020 21:45 241160 |
Marine | 4 | 1 | Nantwich Town | 1-0 | |
13/10/2020 21:45 241180 |
Slough Town | 0 | 1 | Bath City | 0-0 | |
13/10/2020 21:45 241181 |
Peterborough Sports | 1 | 1 | Banbury United | 0-1 | |
13/10/2020 21:45 241158 |
Darlington 1883 | 6 | 1 | Tadcaster | 3-0 | |
13/10/2020 21:45 241182 |
Farsley Celt | 1 | 3 | AFC Fylde | 0-2 | |
13/10/2020 21:45 241165 |
Ebbsfleet United | 1 | 1 | Chippenham Town | 0-1 | |
13/10/2020 21:45 241195 |
St. Albans City | 1 | 1 | Mickleover Sports | 1-0 | |
13/10/2020 21:45 212566 |
The New Saints | 1 | 0 | Connah's Quay | 1-0 | |
13/10/2020 21:45 234455 |
Atherton Collieries | 1 | 0 | Ashton United | 1-0 | |
13/10/2020 21:45 206247 |
Barnet | 1 | 0 | Weymouth | 1-0 | |
13/10/2020 21:45 206249 |
Sutton United | 0 | 1 | Notts County | 0-0 | |
13/10/2020 21:45 206259 |
Woking | 2 | 0 | Dagenham & Redbridge | 2-0 | |
13/10/2020 21:45 206271 |
Torquay United | 2 | 1 | Chesterfield | 1-1 | |
13/10/2020 21:45 243484 |
Hearts | 3 | 1 | Raith Rovers | 2-0 | |
13/10/2020 21:45 243486 |
Brora Rangers | 2 | 2 | Cove Rangers | 1-2 | |
13/10/2020 21:45 243487 |
Forfar Athletic | 0 | 1 | Hibernian | 0-0 | |
13/10/2020 21:45 243489 |
Dundee United | 1 | 0 | Kelty Hearts | 1-0 | |
13/10/2020 21:45 243490 |
Montrose | 0 | 2 | Elgin City | 0-2 | |
13/10/2020 21:45 243491 |
Ross County | 2 | 1 | Arbroath | 0-0 | |
13/10/2020 21:45 243492 |
Falkirk | 2 | 1 | Clyde | 1-1 | |
13/10/2020 21:45 243493 |
Kilmarnock | 0 | 3 | Dunfermline Athletic | 0-0 | |
13/10/2020 21:45 243495 |
Ayr United | 1 | 0 | Annan Athletic | 1-0 | |
13/10/2020 21:45 243496 |
Queen of the South | 0 | 0 | Partick Thistle | 0-0 | |
13/10/2020 21:45 243497 |
Greenock Morton | 1 | 0 | Queen's Park | 0-0 | |
13/10/2020 21:45 206246 |
Hartlepool United | 0 | 0 | Bromley | 0-0 | |
13/10/2020 21:45 206245 |
Halifax Town | 1 | 1 | Yeovil Town | 1-0 | |
13/10/2020 21:45 191180 |
Concarneau | 3 | 1 | Le Mans | 1-0 | |
13/10/2020 21:45 234454 |
Buxton | 4 | 1 | Scarborough Athletic | 2-0 | |
13/10/2020 21:45 243488 |
Peterhead | 3 | 1 | Brechin City | 3-0 | |
13/10/2020 21:45 243470 |
Cork City | 0 | 2 | Dundalk | 0-0 | |
13/10/2020 21:45 195171 |
Almanya | 3 | 3 | İsviçre | 1-2 | |
13/10/2020 21:45 195176 |
Ukrayna | 1 | 0 | İspanya | 0-0 | |
13/10/2020 21:45 195227 |
Faroe Adaları | 2 | 0 | Andorra | 2-0 | |
13/10/2020 21:45 195274 |
Lihtenştayn | 0 | 0 | San Marino | 0-0 | |
13/10/2020 21:45 206202 |
Wealdstone | 2 | 5 | Stockport County | 1-1 | |
13/10/2020 21:45 206192 |
King's Lynn Town | 0 | 3 | Boreham Wood | 0-2 | |
13/10/2020 21:45 206188 |
Dover Athletic | 0 | 5 | Aldershot Town | 0-3 | |
13/10/2020 21:45 203336 |
Crawley Town | 1 | 2 | Arsenal U21 | 1-1 | |
13/10/2020 21:45 195290 |
Karadağ | 1 | 2 | Lüksemburg | 1-1 | |
13/10/2020 21:45 243498 |
Alloa Athletic | 2 | 1 | Edinburgh City | 1-0 | |
13/10/2020 22:00 241964 |
Meksika | 2 | 2 | Cezayir | 1-1 | |
13/10/2020 23:00 222279 |
Bolivya | 1 | 2 | Arjantin | 1-1 | |
13/10/2020 23:30 205217 |
Sport Huancayo | 1 | 0 | Deportivo Binacional | 1-0 |
13 Ekim 2020 Salı günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.
Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig, diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.
UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.