MAÇ SONUÇLARI

Tarih :
Tarih
Kod
Ev Sahibi MS Rakip IY
14/10/2020
00:00
184120
Flamengo 2 1 Goias ES 1-1
14/10/2020
00:00
212461
Ekvador 4 2 Uruguay 2-0
14/10/2020
01:00
222281
Venezuela 0 1 Paraguay 0-0
14/10/2020
01:15
131510
Avai 1 1 CSA 1-1
14/10/2020
03:00
222276
Peru 2 4 Brezilya 1-1
14/10/2020
03:30
222274
Şili 2 2 Kolombiya 2-1
14/10/2020
03:30
131517
Guarani 1 0 Cuiaba 1-0
14/10/2020
05:00
243436
Kosta Rika 0 1 Panama 0-1
14/10/2020
10:30
215275
Shaanxi Chanba 1 2 Taizhou Yuanda 0-1
14/10/2020
12:45
195521
Sagan Tosu 0 2 Kashima Antlers 0-1
14/10/2020
13:00
134534
Tochigi 0 1 Montedio Yamagata 0-1
14/10/2020
13:00
134067
Matsumoto Yamaga 2 2 Mito Hollyhock 1-0
14/10/2020
13:00
134418
Ventforet Kofu 3 2 Giravanz Kitakyushu 2-1
14/10/2020
13:00
195449
Tokyo 3 1 Shimizu S-Pulse 1-0
14/10/2020
13:00
195385
Gamba Osaka 1 1 F. Marinos 1-1
14/10/2020
13:00
134493
Zweigen Kanazawa 4 2 Renofa Yamaguchi 2-0
14/10/2020
13:00
134075
Machida Zelvia 3 0 Kyoto Sanga 1-0
14/10/2020
13:00
195407
Vegalta Sendai 0 0 Yokohama 0-0
14/10/2020
13:00
134519
Fagiano Okayama 1 1 Tokushima Vortis 0-0
14/10/2020
13:00
134157
Ehime 1 4 Tokyo Verdy 0-3
14/10/2020
13:00
195410
Vissel Kobe 1 1 Oita Trinita 1-0
14/10/2020
13:00
243472
Gifu 0 5 Blaublitz Akita 0-1
14/10/2020
13:00
134532
Ryūkyū 0 1 Thespa Kusatsu 0-0
14/10/2020
13:00
134018
Albirex Niigata 1 2 Avispa Fukuoka 0-1
14/10/2020
13:00
195363
Kashiwa Reysol 1 1 Urawa Reds 1-0
14/10/2020
13:00
134361
Omiya Ardija 0 0 JEF United 0-0
14/10/2020
13:00
195443
Sanfrecce Hiroshima 0 2 Kawasaki Frontale 0-0
14/10/2020
13:00
245798
Mardin Fosfat 0 3 Siirt İl Özel İdaresi 0-2
14/10/2020
13:30
247277
Yalovaspor 1 1 Halide Edip Adıvar 1-1
14/10/2020
13:30
245805
Kırıkkale Büyük Anadolu 2 1 Gölcükspor 1-0
14/10/2020
13:30
195366
Nagoya Grampus 3 0 Consadole Sapporo 2-0
14/10/2020
13:30
245804
Erzin Spor 1 1 Payasspor 0-1
14/10/2020
13:30
245808
Şile Yıldızspor 5 1 Modafen 0-1
14/10/2020
13:30
134071
Júbilo Iwata 1 0 V-Varen Nagasaki 0-0
14/10/2020
13:30
245807
Yeşilyurt Bld 1 0 Adıyaman 1954 0-0
14/10/2020
13:30
245806
Kozanspor 2 1 Kahta 02 Spor 1-1
14/10/2020
13:30
195468
Cerezo Osaka 1 0 Shonan Bellmare 0-0
14/10/2020
13:30
245799
1877 Alemdağspor 0 0 Edirnespor 0-0
14/10/2020
13:30
245801
Arnavutköy Bld 2 0 Çengelköyspor 2-0
14/10/2020
13:30
245800
Kestelspor 2 0 Karaman Belediyespor 1-0
14/10/2020
13:30
245802
Elazığ Bld FK 1 0 Batman Petrolspor 1-0
14/10/2020
13:30
245803
Fatsa Bld 1 2 Yomraspor 0-1
14/10/2020
14:00
215338
Changchun Yatai 1 1 Sichuan Jiuniu 0-0
14/10/2020
14:30
213434
Pazarspor 4 2 Sivas Bld 3-0
14/10/2020
14:30
213423
24 Erzincanspor 4 1 Şanlıurfaspor 3-0
14/10/2020
14:30
213431
Vanspor FK 1 0 Sakaryaspor 0-0
14/10/2020
14:35
215306
Guizhou Hengfeng 1 1 Jiangxi Liansheng 1-0
14/10/2020
15:00
245810
Bld. Kütahyaspor 1 0 Yıldırımspor 0-0
14/10/2020
15:00
213427
Tarsus İdman Yurdu 3 2 BB Bodrumspor 3-0
14/10/2020
15:00
213421
Ankara Demirspor 2 2 Gümüşhanespor 1-1
14/10/2020
15:00
245811
Tekirdağspor 1 1 Bayrampaşaspor 1-0
14/10/2020
15:00
213429
Kastamonuspor 1 4 Pendikspor 0-1
14/10/2020
15:00
213432
1922 Konyaspor 0 1 Mamak FK 0-0
14/10/2020
15:00
213424
Niğde Anadolu 0 4 Manisa FK 0-3
14/10/2020
15:00
213430
Karabükspor 0 2 Serik Bld 0-2
14/10/2020
15:00
213435
Etimesgut Belediyespor 1 2 Elazığspor 0-2
14/10/2020
15:30
213433
Kırklarelispor 2 0 Karacabey Bld 2-0
14/10/2020
15:30
213428
Turgutluspor 1 0 Bayburt İÖİ 0-0
14/10/2020
15:30
213436
Eyüpspor 2 1 Kırşehir Bld 1-1
14/10/2020
15:30
213422
Ergene Velimeşespor 0 1 Sarıyer 0-0
14/10/2020
15:30
213425
İnegölspor 2 3 Yeni Çorumspor 2-0
14/10/2020
15:30
213419
Sancaktepe FK 1 0 Zonguldak Kömürspor 0-0
14/10/2020
16:00
240098
Foggia 1 3 Bisceglie 1-1
14/10/2020
17:00
213426
Amed Sportif 1 0 Hacettepe 0-0
14/10/2020
17:00
231205
La Serena 4 2 Palestino 2-0
14/10/2020
17:00
213418
Kahramanmaraşspor 2 1 Uşakspor 1-1
14/10/2020
17:30
241994
Al Ahli Doha 1 1 Umm Salal 0-1
14/10/2020
17:30
235682
Bahlinger SC 2 1 Bayern Alzenau 1-1
14/10/2020
18:00
233360
Wadi Degla 0 2 El Gouna 0-0
14/10/2020
18:30
241336
Llagostera 1 1 Ejea 0-0
14/10/2020
19:00
195209
Finlandiya 1 0 İrlanda Cumhuriyeti 0-0
14/10/2020
19:00
213591
Patriotas 1 1 Deportivo Pasto 0-0
14/10/2020
19:00
243481
Jerv 2 1 Ullensaker / Kisa 0-0
14/10/2020
19:00
195262
Litvanya 0 0 Arnavutluk 0-0
14/10/2020
19:00
245812
İçel İdmanyurdu 1 1 Ceyhanspor 1-1
14/10/2020
19:00
205225
Melgar 3 0 Atlético Grau 1-0
14/10/2020
19:00
213420
Afjet Afyonspor 0 1 Kocaelispor 0-1
14/10/2020
19:30
231208
Cobresal 0 1 Coquimbo Unido 0-1
14/10/2020
19:45
241992
El Arabi 1 1 Al Rayyan 1-1
14/10/2020
19:45
241993
Al Gharafa 3 1 Al Kharitiyath 2-1
14/10/2020
20:00
233464
FC Gießen 1 2 Astoria Walldorf 1-1
14/10/2020
20:00
199847
Municipal 1 0 Cobán Imperial 0-0
14/10/2020
20:00
233467
TuS RW Koblenz 1 0 Stuttgart II 1-0
14/10/2020
20:30
245818
Wegberg-Beeck 2 3 Rot-Weiß Oberhausen 0-3
14/10/2020
20:30
248982
Swarovski Tirol II 1 5 Imst 1-2
14/10/2020
21:15
205232
Sport Boys 2 1 Cienciano 1-0
14/10/2020
21:30
243327
El Geish 0 0 Pyramids 0-0
14/10/2020
21:45
195234
Polonya 3 0 Bosna-Hersek 2-0
14/10/2020
21:45
241173
Bishop's Stortford 3 0 Royston Town FC 1-0
14/10/2020
21:45
195255
Beyaz Rusya 2 0 Kazakistan 1-0
14/10/2020
21:45
195279
İngiltere 0 1 Danimarka 0-1
14/10/2020
21:45
195241
Romanya 0 1 Avusturya 0-0
14/10/2020
21:45
195215
Yunanistan 0 0 Kosova 0-0
14/10/2020
21:45
195293
Portekiz 3 0 İsveç 2-0
14/10/2020
21:45
195243
Norveç 1 0 Kuzey İrlanda 0-0
14/10/2020
21:45
195180
Türkiye 2 2 Sırbistan 0-1
14/10/2020
21:45
195265
Makedonya 1 1 Gürcistan 0-0
14/10/2020
21:45
195217
Moldova 0 4 Slovenya 0-3
14/10/2020
21:45
195296
Hırvatistan 1 2 Fransa 0-1
14/10/2020
21:45
195247
Slovakya 2 3 İsrail 2-0
14/10/2020
21:45
195205
Rusya 0 0 Macaristan 0-0
14/10/2020
21:45
195268
Estonya 1 1 Ermenistan 1-1
14/10/2020
21:45
195231
İtalya 1 1 Hollanda 1-1
14/10/2020
21:45
195253
İskoçya 1 0 Çek Cumhuriyeti 1-0
14/10/2020
21:45
195207
Bulgaristan 0 1 Galler 0-0
14/10/2020
21:45
212565
Bala Town 4 0 Barry Town 3-0
14/10/2020
21:45
195276
İzlanda 1 2 Belçika 1-2
14/10/2020
22:00
213584
Deportivo Cali 3 1 Boyaca Chico 3-1
14/10/2020
22:00
239891
Sampaio Corrêa FC 3 0 Figueirense 1-0
14/10/2020
22:00
231207
Huachipato 1 0 CD Everton 1-0
14/10/2020
23:00
214128
Fort Lauderdale 2 2 Forward Madison 1-0
14/10/2020
23:30
205220
Cesar Vallejo 2 1 Inti Gas 2-0

Maç Sonuçları

14 Ekim 2020 Çarşamba günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.

Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig,  diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.