MAÇ SONUÇLARI

Tarih :
Tarih
Kod
Ev Sahibi MS Rakip IY
16/10/2020
00:00
238014
Platense FC 0 0 Honduras Progreso 0-0
16/10/2020
00:00
213585
Deportes Tolima 3 1 Alianza Petrolera 2-0
16/10/2020
00:30
231213
Audax Italiano 2 1 O'Higgins 1-1
16/10/2020
00:30
249189
LDU Portoviejo 3 0 El Nacional 1-0
16/10/2020
00:30
249251
Deportivo Lara 3 0 Trujillanos 2-0
16/10/2020
02:00
205892
Sao Bento 2 0 EC São José 1-0
16/10/2020
02:00
205888
Ituano 2 0 Volta Redonda F.C 1-0
16/10/2020
02:00
238018
Motagua 0 0 CD Olimpia -
16/10/2020
02:00
184289
Flamengo 1 1 Red Bull Bragantino 0-0
16/10/2020
02:05
213593
Rionegro Águilas 2 3 Atlético Nacional 1-1
16/10/2020
02:15
205211
UTC Cajamarca 2 2 Carlos Manucci Trujillo 0-2
16/10/2020
03:00
249996
Universidad Católica 2 1 Macará 1-0
16/10/2020
04:10
213586
Atlético Bucaramanga 1 0 Deportivo Pereira 0-0
16/10/2020
05:00
177583
Atlético San Luis FC 2 1 Querétaro 1-0
16/10/2020
10:30
251180
Tianjin Teda 2 0 Shenzhen Ruby 1-0
16/10/2020
11:30
217332
Adelaide City 1 0 Adelaide Blue Eagles 1-0
16/10/2020
12:00
217328
NE MetroStars 3 1 Cumberland United 0-1
16/10/2020
12:30
215035
SC Wanderers 1 1 Brisbane Strikers 0-0
16/10/2020
12:45
217329
Adelaide United II 1 0 Croydon Kings 1-0
16/10/2020
12:45
217330
Campbelltown City 2 1 Adelaide Raiders 1-0
16/10/2020
12:45
218461
Adelaide Comets 2 0 Adelaide Olympic 1-0
16/10/2020
13:00
226341
Gangwon 3 1 Incheon United 2-0
16/10/2020
13:00
250727
Song Lam Nghe An 1 0 Hai Phong 0-0
16/10/2020
14:35
251173
Hebei CFFC 1 3 Guangzhou 1-0
16/10/2020
15:30
228712
Slutsksakhar 2 1 Minsk 1-0
16/10/2020
16:00
218563
Tuzla City 0 4 Zrinjski 0-3
16/10/2020
17:15
238374
Al Wahda FC 6 0 Hatta 3-0
16/10/2020
17:15
238380
Al Dhafra 4 1 Ajman 3-0
16/10/2020
18:30
219527
MP 4 0 MYPA 2-0
16/10/2020
18:30
196886
Haka 2 1 TPS 1-0
16/10/2020
19:00
218556
Radnik Bijeljina 1 0 Borac Banja Luka 0-0
16/10/2020
19:00
220930
Backa Topola 7 0 FK Novi Pazar 4-0
16/10/2020
19:00
220932
Vojvodina 4 1 Rad Belgrad 1-1
16/10/2020
19:00
156320
Vaprus 6 2 Vändra 2-1
16/10/2020
19:00
220789
Miedź Legnica 1 1 Puszcza Niepołomice 0-0
16/10/2020
19:00
220933
Cukaricki 1 2 Proleter Novi Sad 0-1
16/10/2020
19:00
215257
Viborg 3 1 Fremad Amager 2-0
16/10/2020
19:00
190633
Slaven Koprivnica 5 1 Istra 1961 2-0
16/10/2020
19:00
224671
Admira 1 1 Kapfenberger SV 1-0
16/10/2020
19:00
220776
Nieciecza 2 0 Jastrzebie 1-0
16/10/2020
19:00
220922
Radnik Surdulica 1 0 Bačka 1-0
16/10/2020
19:30
215233
Pirmasens 1 4 TSV Steinbach 0-0
16/10/2020
19:30
224675
Swarovski Tirol 0 1 Floridsdorfer AC 0-1
16/10/2020
19:30
218707
Hvidovre 1 5 Silkeborg 0-2
16/10/2020
19:45
215238
Ajax II 3 2 AZ II 2-1
16/10/2020
19:45
215415
Dundalk 0 0 Bohemians 0-0
16/10/2020
19:45
215237
Utrecht II 1 4 NEC 1-1
16/10/2020
20:00
219574
Magdeburg 2 0 Türkgücü-Ataspor 1-0
16/10/2020
20:00
191014
Chambly 0 3 Clermont F.A 0-2
16/10/2020
20:00
224901
Buchbach 5 0 Greuther Fürth II 2-0
16/10/2020
20:00
163954
Spittal 2 0 Weiz 1-0
16/10/2020
20:00
165599
Akropolis 3 2 AFC Eskilstuna 3-1
16/10/2020
20:00
219614
Lokomotive Leipzig 4 0 Tennis Borussia 2-0
16/10/2020
20:00
164203
Salzburger AK 0 6 Grödig 0-2
16/10/2020
20:00
215384
Stade Lausanne-Ouchy 1 1 Aarau 1-0
16/10/2020
20:00
165615
GAIS 3 3 Norrby 2-3
16/10/2020
20:00
219621
Babelsberg 3 1 Meuselwitz 0-0
16/10/2020
20:00
238377
Fujairah 2 4 Sharjah 1-1
16/10/2020
20:00
215262
Ulm 1 0 Kickers Offenbach 0-0
16/10/2020
20:00
165649
Umeå 0 1 Trelleborg FF 0-0
16/10/2020
20:00
164125
Schwaz 3 3 Telfs 2-3
16/10/2020
20:00
209124
Dijon 1 1 Rennes 0-1
16/10/2020
20:00
219722
Antigua GFC 0 1 Malacateco 0-1
16/10/2020
20:00
215263
Havelse 2 0 Hannover 96 II 1-0
16/10/2020
20:00
224676
Lafnitz 2 4 Austria Klagenfurt 0-3
16/10/2020
20:00
224878
Augsburg II 4 0 Aubstadt 1-0
16/10/2020
20:00
238382
Al Wasl 1 4 Bani Yas 0-3
16/10/2020
20:00
163902
Wels 1 4 WAC / St. Andrä II 0-2
16/10/2020
20:30
241123
SV Horn 0 3 Elektra 0-0
16/10/2020
20:30
215388
Chiasso 0 2 Thun 0-0
16/10/2020
20:30
220753
Chojniczanka Chojnice 3 0 Kalisz 2-0
16/10/2020
20:45
220780
Odra Opole 1 1 Radomiak Radom 1-0
16/10/2020
21:00
218548
Club Brugge II 1 1 K.M.S.K. Deinze 0-0
16/10/2020
21:00
215394
Neuchâtel Xamax 1 0 Grasshopper 1-0
16/10/2020
21:00
233372
Misr Lel Makasa 0 0 Smouha 0-0
16/10/2020
21:00
219749
Varda SE 0 2 Ferencváros 0-0
16/10/2020
21:00
215395
Winterthur 2 2 FC Schaffhausen 2-1
16/10/2020
21:00
218562
FK Velež 3 0 Sloboda Tuzla 1-0
16/10/2020
21:00
220820
Argeș 1 0 Astra Ploieşti 0-0
16/10/2020
21:00
215393
Wil 0 1 Kriens 0-0
16/10/2020
21:30
220783
Tychy 71 4 0 Chrobry Głogów 2-0
16/10/2020
21:45
220891
Hearts 6 2 Dundee FC 4-1
16/10/2020
21:45
227787
Coleraine 0 1 Ballymena United 0-1
16/10/2020
21:45
196204
Derby County 0 1 Watford 0-0
16/10/2020
21:45
215416
UCD 5 1 Cabinteely 0-0
16/10/2020
21:45
215419
Aberystwyth Town 2 2 The New Saints 0-1
16/10/2020
22:00
220804
Leixoes 3 1 Varzim 0-0
16/10/2020
22:00
215408
Volendam 5 1 PSV II 0-0
16/10/2020
22:00
219915
Brescia 3 0 Lecce 1-0
16/10/2020
22:00
209030
Nîmes 0 4 Paris SG 0-1
16/10/2020
22:00
215409
SBV Excelsior 2 0 MVV Maastricht 0-0
16/10/2020
23:00
205227
Universidad San Martín 2 1 Academia Cantolao 1-1

Maç Sonuçları

16 Ekim 2020 Cuma günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.

Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig,  diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.