MAÇ SONUÇLARI

Tarih :
Tarih
Kod
Ev Sahibi MS Rakip IY
17/10/2020
00:00
245955
General Díaz 0 1 Sportivo San Lorenzo 0-0
17/10/2020
01:15
131512
Botafogo SP 1 2 América Mineiro 0-0
17/10/2020
02:00
184368
Goias ES 1 1 Bahia FC 0-0
17/10/2020
02:00
217319
New England II 1 1 North Texas 1-0
17/10/2020
03:30
131511
Cruzeiro 0 0 Esporte Clube Juventude 0-0
17/10/2020
03:30
177571
Necaxa 2 0 Tijuana 1-0
17/10/2020
05:30
177568
Mazatlán 3 2 FC Juarez 3-1
17/10/2020
07:00
156661
YSCC 0 0 Roasso Kumamoto 0-0
17/10/2020
07:30
111656
Anyang 1 1 Seoul E-Land 1-1
17/10/2020
07:30
217331
Para Hills Knights 3 1 Modbury Jets 0-0
17/10/2020
07:30
111740
Daejeon Citizen 0 1 Bucheon 1995 0-0
17/10/2020
08:00
226322
Sangju Sangmu 2 1 Daegu 2-0
17/10/2020
08:00
134452
Tokyo Verdy 0 0 Tochigi 0-0
17/10/2020
08:00
227062
Jeonju 0 1 Cheonan City 0-1
17/10/2020
08:00
134219
Tokushima Vortis 0 1 Ventforet Kofu 0-0
17/10/2020
09:00
195454
Cerezo Osaka 4 1 F. Marinos 1-0
17/10/2020
09:00
133999
Giravanz Kitakyushu 1 1 V-Varen Nagasaki 0-0
17/10/2020
09:00
251175
Charlestown Azzurri 1 1 Maitland FC 0-0
17/10/2020
09:00
134280
JEF United 0 0 Machida Zelvia 0-0
17/10/2020
10:00
218450
Moreton Bay United 2 1 Redlands United 1-1
17/10/2020
10:00
251808
Okzhetpes 2 1 Kyzylzhar 0-1
17/10/2020
10:00
111777
Gyeongnam 0 1 Jeju United 0-0
17/10/2020
10:30
251183
Broadmeadow Magic 3 1 Newcastle Olympic 1-0
17/10/2020
10:30
251181
Shandong Luneng 2 2 Beijing Guoan 2-0
17/10/2020
10:30
226335
Seongnam 0 1 Seoul 0-0
17/10/2020
10:30
251824
Dalian Aerbin 1 2 Shijiazhuang Ever Bright 1-1
17/10/2020
10:30
218447
Brisbane City 1 3 Gold Coast United 1-2
17/10/2020
11:00
251178
Rockdale City Suns 3 0 Sydney Olympic 2-0
17/10/2020
11:30
218443
Gold Coast Knights 2 1 Lions 0-0
17/10/2020
11:30
218449
Peninsula Power 4 0 Eastern Suburbs A.F.C. 2-0
17/10/2020
12:00
251807
Taraz 2 2 Kaisar 2-0
17/10/2020
12:00
177687
Tom Tomsk 0 1 Baltika 0-1
17/10/2020
12:30
134140
Ryūkyū 2 0 Matsumoto Yamaga 0-0
17/10/2020
13:00
103251
Levadia 2 0 Tulevik 2-0
17/10/2020
13:00
171687
Jelgava 0 2 Riga 0-1
17/10/2020
13:00
220797
Arouca 1 0 Benfica-B 0-0
17/10/2020
13:00
156238
Nõmme United 1 1 Pärnu JK 1-1
17/10/2020
13:00
156337
K-Järve JK Järve 2 3 Elva 1-1
17/10/2020
13:00
177717
Yenisey 3 2 FC Chayka Peschanokopskoye 2-1
17/10/2020
13:00
156324
Luunja 3 3 FC Maardu 2-0
17/10/2020
13:00
239883
Səbail 1 1 Keşlə 0-0
17/10/2020
13:00
177821
Veles 3 0 Chertanovo 1-0
17/10/2020
13:30
244993
FC Arsenal Dzerzhinsk 3 2 Volna 1-1
17/10/2020
13:30
213069
Ümraniyespor 1 2 Keçiörengücü 1-0
17/10/2020
13:30
213082
Bandırmaspor 1 1 Eskişehirspor 0-1
17/10/2020
13:30
213066
Samsunspor 0 3 İstanbulspor 0-0
17/10/2020
13:30
221097
Çaykur Rizespor 5 3 MKE Ankaragücü 2-3
17/10/2020
13:40
220786
Gornik Leczna 0 0 Widzew Łódź 0-0
17/10/2020
14:00
177728
Irtysh 0 0 Krasnodar II 0-0
17/10/2020
14:00
216652
Kahta 02 Spor 1 1 Yozgatspor 1959 0-0
17/10/2020
14:00
216450
Fatsa Bld 1 0 Payasspor 0-0
17/10/2020
14:00
219505
JäPS 0 3 Kiffen 0-1
17/10/2020
14:00
219535
GrIFK 5 1 Jazz 2-0
17/10/2020
14:00
216737
Yomraspor 2 1 Büyükçekmece Tepecikspor 0-1
17/10/2020
14:00
219507
EPS 0 3 Keski-Uusimaa 0-2
17/10/2020
14:00
219537
Atlantis 3 5 HJS Akatemia 2-2
17/10/2020
14:00
178141
Zenit 3 1 Petrotrest 2-0
17/10/2020
14:00
219609
Greuther Fürth 0 1 Hamburg SV 0-1
17/10/2020
14:00
219515
PEPO 6 0 Reipas 4-0
17/10/2020
14:00
220812
ChHindistan Târgovişte 1 0 Gaz Metan Mediaş 0-0
17/10/2020
14:00
219510
NJS 1 2 Viikingit 0-0
17/10/2020
14:00
177692
Spartak Moskova II 0 3 Gazovik Orenburg 0-1
17/10/2020
14:00
174998
Lund 3 0 Karlskrona 2-0
17/10/2020
14:00
219523
Jaro 1 1 AC Kajaani 1-0
17/10/2020
14:00
219610
Eintracht Braunschweig 2 1 Bochum 1-1
17/10/2020
14:00
219530
P-Iirot 1 0 Ilves II 0-0
17/10/2020
14:00
216627
Mardin Fosfat 1 1 Darıca Gençlerbirliği 0-1
17/10/2020
14:00
221127
Minai 0 1 Illychivets 0-0
17/10/2020
14:00
175024
Lindome 1 1 Qviding FIF 1-0
17/10/2020
14:00
218683
SfB-Oure 1 2 VSK Århus 0-1
17/10/2020
14:00
209509
Granada 1 0 Sevilla 0-0
17/10/2020
14:00
219524
EIF 4 2 SJK II 1-0
17/10/2020
14:00
219611
Karlsruher SC 3 0 Sandhausen 2-0
17/10/2020
14:00
150617
Täby 1 1 Örebro Syrianska 1-0
17/10/2020
14:00
219531
TPV 3 3 PIF 2-0
17/10/2020
14:00
219543
FCV 3 1 GBK 0-0
17/10/2020
14:30
219622
BAK '07 3 1 Optik Rathenow 1-1
17/10/2020
14:30
216829
Erzin Spor 0 4 Nazilli Bld 0-0
17/10/2020
14:30
196328
Everton 2 2 Liverpool FC 1-1
17/10/2020
14:30
219630
Luckenwalde 2 0 Bischofswerdaer FV 1-0
17/10/2020
14:30
216693
Ceyhanspor 4 0 Tekirdağspor 2-0
17/10/2020
14:30
165303
Celtic FC 0 2 Rangers 0-1
17/10/2020
14:30
219616
Auerbach 0 2 Chemie Leipzig 0-1
17/10/2020
14:45
218696
FA 2000 1 0 Vanløse 0-0
17/10/2020
15:00
218714
Kolding IF 1 1 Esbjerg 1-0
17/10/2020
15:00
175057
Tvååker 2 1 Skövde AIK 1-0
17/10/2020
15:00
219675
Eintracht Stadtallendorf 1 0 Aalen 1-0
17/10/2020
15:00
157178
Stöde 3 2 Gottne 2-1
17/10/2020
15:00
219641
Bonner SC 0 2 Fortuna Düsseldorf II 0-2
17/10/2020
15:00
219580
Ingolstadt 2 1 Verl 1-1
17/10/2020
15:00
218693
Skovshoved 3 3 Næstved 2-0
17/10/2020
15:00
220782
Olsztyn 1 1 Arka Gdynia 0-1
17/10/2020
15:00
150663
Berga 1 5 Vasalund 1-3
17/10/2020
15:00
219506
PK-35 6 0 Kultsu 2-0
17/10/2020
15:00
157241
IFK Tidaholm 1 2 Nordvärmland 1-1
17/10/2020
15:00
218886
Milton Keynes Dons 2 0 Gillingham 1-0
17/10/2020
15:00
219663
Stuttgart II 6 2 Bahlinger SC 0-1
17/10/2020
15:00
218688
Frem 1 1 Thisted 0-0
17/10/2020
15:00
219565
Wehen Wiesbaden 0 1 Waldhof Mannheim 0-1
17/10/2020
15:00
224893
Schalding-Heining 1 1 Heimstetten 0-1
17/10/2020
15:00
219898
Reggiana FC 0 1 Chievo 0-1
17/10/2020
15:00
219680
TSV Schott Mainz 3 0 Mainz 05 II 1-0
17/10/2020
15:00
157184
IFK Umeå 1 2 Notvikens IK 1-1
17/10/2020
15:00
219591
Hansa Rostock 1 1 1860 Münih 0-1
17/10/2020
15:00
219642
Wiedenbrück 4 4 Fortuna Köln 3-3
17/10/2020
15:00
178003
Krylya Sovetov 3 0 Volgar-Gazprom 0-0
17/10/2020
15:00
222296
Zalgiris V 0 0 Sūduva 0-0
17/10/2020
15:00
219919
Salerno 4 1 AC Pisa 1-0
17/10/2020
15:00
157279
Grebbestad 1 1 Gauthiod 0-0
17/10/2020
15:00
174978
Motala 3 5 Eskilsminne 2-2
17/10/2020
15:00
219666
Hessen Kassel 1 3 Astoria Walldorf 1-0
17/10/2020
15:00
157151
Piteå 4 0 Sandviks 1-0
17/10/2020
15:00
218689
Dalum 4 3 Middelfart 2-3
17/10/2020
15:00
219567
Lübeck 0 1 Dynamo Dresden 0-0
17/10/2020
15:00
171706
Spartaks 1 2 Ventspils 1-1
17/10/2020
15:00
224897
Viktoria Aschaffenburg 2 0 Schweinfurt 0-0
17/10/2020
15:00
219526
Gnistan 1 2 Oulu 0-1
17/10/2020
15:00
219904
Pordenone 3 3 SPAL 2-1
17/10/2020
15:00
219683
FC Gießen 1 1 Sonnenhof Grossaspach 1-0
17/10/2020
15:00
157215
Sävedalen 0 5 Lidköping 0-0
17/10/2020
15:00
218701
Hillerød 1 3 LFA 0-1
17/10/2020
15:00
219643
Wuppertaler SV 0 0 Rödinghausen 0-0
17/10/2020
15:00
157282
Vänersborgs IF 3 0 Åmål 1-0
17/10/2020
15:00
219667
Bayern Alzenau 1 4 Hoffenheim II 1-1
17/10/2020
15:00
157164
Boden 1 1 Östersund 0-1
17/10/2020
15:00
219636
Borussia Dortmund II 6 0 Rot Weiss Ahlen 5-0
17/10/2020
15:00
219576
Zwickau 1 2 Uerdingen 1-2
17/10/2020
15:00
218679
Holbaek 2 3 Sydvest 1-1
17/10/2020
15:00
224910
Illertissen 2 1 Eichstätt 2-0
17/10/2020
15:00
219909
Cosenza 1 1 Cittadella 1-1
17/10/2020
15:00
216831
Bld. Kütahyaspor 1 2 Çengelköyspor 0-1
17/10/2020
15:00
219685
Homburg 2 2 FSV Frankfurt 1-1
17/10/2020
15:00
157226
Ahlafors 2 1 Vårgårda 0-0
17/10/2020
15:00
219657
Sportfreunde Lotte 3 2 Borussia M'gladbach II 0-0
17/10/2020
15:00
150608
Sollentuna United 2 1 Karlslund 1-0
17/10/2020
15:00
171650
Daugava Daugavpils II 1 0 Metta / LU 0-0
17/10/2020
15:00
219669
Elversberg 4 2 TuS RW Koblenz 2-1
17/10/2020
15:00
157174
Skellefteå 3 0 Ytterhogdal 1-0
17/10/2020
15:00
219637
Rot-Weiss Essen 1 0 Preußen Münster 0-0
17/10/2020
15:00
219579
Bayern Münih II 0 0 Kaiserslautern 0-0
17/10/2020
15:00
218692
Tårnby 1 2 KFUM Roskilde 1-2
17/10/2020
15:00
224911
Rosenheim 0 1 Bayreuth 0-0
17/10/2020
15:00
219916
Cremonese 0 0 Venezia 0-0
17/10/2020
15:00
216849
Halide Edip Adıvar 0 0 Ağrı 1970 Spor 0-0
17/10/2020
15:00
219705
Werder Bremen II 2 2 Jeddeloh 2-1
17/10/2020
15:00
157228
Oddevold 4 0 Vänersborgs FK 0-0
17/10/2020
15:00
219660
Wegberg-Beeck 1 1 SV 1919 Straelen 0-0
17/10/2020
15:00
218684
Brabrand 1 1 Aarhus Fremad 0-0
17/10/2020
15:45
219751
Budafoki MTE 2 1 Diósgyőr 1-0
17/10/2020
16:00
220088
Ternana 3 0 Potenza Calcio 2-0
17/10/2020
16:00
165663
Halmstad 2 0 Brage 2-0
17/10/2020
16:00
177977
Nizhny Novgorod 1 0 SKA-Energiya 0-0
17/10/2020
16:00
219998
Matelica Calcio 2 1 Modena 2-1
17/10/2020
16:00
218559
FK Olimpic 0 3 Željezničar 0-1
17/10/2020
16:00
219711
Schwarz-Weiß Rehden 3 0 Oberneuland 1-0
17/10/2020
16:00
165427
Falkenberg 2 1 Örebro 0-0
17/10/2020
16:00
221100
Kayserispor 1 3 Sivasspor 0-1
17/10/2020
16:00
220757
Stal Rzeszow 0 3 Śląsk Wrocław II 0-1
17/10/2020
16:00
171700
Valmiera 5 0 Tukums 2000 3-0
17/10/2020
16:00
175100
Torns 2 1 Värnamo 1-0
17/10/2020
16:00
190934
Valenciennes 0 0 Sochaux 0-0
17/10/2020
16:00
219534
Klubi-04 3 2 Espoo 2-2
17/10/2020
16:00
218564
Krupa na Vrbasu 0 1 Mladost Doboj Kakanj 0-0
17/10/2020
16:00
221110
Konyaspor 1 1 Yeni Malatyaspor 0-0
17/10/2020
16:00
218677
B 93 2 3 Næsby 1-1
17/10/2020
16:00
220770
Cracovia Kraków 1 0 Piast Gliwice 1-0
17/10/2020
16:00
221067
Black Stars 0 1 Köniz -
17/10/2020
16:00
242032
Tshakhuma 2 3 SuperSport United 1-3
17/10/2020
16:00
228714
Vitebsk 1 0 Zorka-BDU 0-0
17/10/2020
16:00
220131
Napoli 4 1 Atalanta 4-0
17/10/2020
16:00
220040
Virtus Verona 0 0 Vis Pesaro 0-0
17/10/2020
16:00
165609
Östers 2 0 Degerfors 1-0
17/10/2020
16:00
218691
Brønshøj 1 2 Akademisk Bo 1-1
17/10/2020
16:00
164168
Kufstein 5 2 Hall 1-2
17/10/2020
16:00
190682
Dinamo Zagreb 3 2 HNK Gorica 2-0
17/10/2020
16:00
213234
Adanaspor 5 2 Altınordu 2-0
17/10/2020
16:00
220071
Vibonese 5 2 Paganese 2-0
17/10/2020
16:00
103214
Tallinna Kalev 1 4 Kalju 0-4
17/10/2020
16:00
220751
Hutnik Kraków 3 1 SKRA Częstochowa 0-0
17/10/2020
16:00
218709
Hobro 3 1 HB Koge 1-0
17/10/2020
16:00
164207
Anif 0 2 Avusturya Salzburg 0-0
17/10/2020
16:00
219997
Triestina 2 1 Ravenna FC 1-1
17/10/2020
16:00
174967
Landskrona 3 0 Oskarshamns AIK 2-0
17/10/2020
16:00
214120
Virtus Entella 1 1 Reggina 0-0
17/10/2020
16:00
246542
Volos NFC 2 1 PAS Giannina 0-1
17/10/2020
16:00
220929
Inđija 1 0 Zlatibor Čajetina 1-0
17/10/2020
16:30
141750
Kongsvinger 1 1 Jerv 1-0
17/10/2020
16:30
221227
Newtown 0 2 Bala Town 0-1
17/10/2020
16:30
196666
Mainz 05 0 1 Leverkusen 0-1
17/10/2020
16:30
178085
Lokomotiv Moskova 1 0 FK Ufa 0-0
17/10/2020
16:30
196818
Augsburg 0 2 RB Leipzig 0-1
17/10/2020
16:30
141816
Øygarden 1 4 Strømmen 1-0
17/10/2020
16:30
221230
UWIC Cardiff 2 1 Flint Town United 0-0
17/10/2020
16:30
141737
Grorud 1 2 Hamarkameratene 1-1
17/10/2020
16:30
196678
Hertha Berlin 0 2 Stuttgart 0-1
17/10/2020
16:30
196869
Hoffenheim 0 1 Dortmund 0-0
17/10/2020
16:30
141844
Sandnes Ulf 1 1 Åsane 1-1
17/10/2020
16:30
221231
Cefn Druids 0 2 Penybont 0-1
17/10/2020
16:30
141747
Raufoss 2 1 Sogndal 2-0
17/10/2020
16:30
221069
Basel II 3 4 Zürih II -
17/10/2020
16:30
221224
Haverfordwest County 1 1 Caernarfon Town 0-0
17/10/2020
16:30
178174
Krasnodar 3 1 FC Rubin Kazan 1-0
17/10/2020
16:30
220819
CSMS Iaşi 1 4 Sepsi 0-3
17/10/2020
16:30
141873
Tromsø 1 1 KFUM Oslo 0-0
17/10/2020
16:30
164108
Neuhofen / Ried II 3 0 Union Vöcklamarkt 0-0
17/10/2020
16:30
196726
Freiburg 1 1 Werder Bremen 1-1
17/10/2020
16:45
191561
Koper 2 0 Domžale 1-0
17/10/2020
17:00
206263
Torquay United 2 0 Dover Athletic 2-0
17/10/2020
17:00
220755
Górnik Polkowice 4 0 Znicz Pruszków 2-0
17/10/2020
17:00
218933
Harrogate Town 1 0 Barrow 1-0
17/10/2020
17:00
165215
Ross County 0 0 Hibernian 0-0
17/10/2020
17:00
218894
Fleetwood Town FC 0 0 Lincoln City 0-0
17/10/2020
17:00
196165
Brentford 2 0 Coventry City 0-0
17/10/2020
17:00
219458
Scarborough Athletic 1 1 Nantwich Town 0-0
17/10/2020
17:00
196339
Chelsea 3 3 Southampton 2-1
17/10/2020
17:00
220898
Forfar Athletic 0 0 Dumbarton 0-0
17/10/2020
17:00
219120
Oxford City 4 0 Tonbridge Angels 3-0
17/10/2020
17:00
220916
Albion Rovers FC 1 3 Stenhousemuir 0-1
17/10/2020
17:00
219100
Spennymoor Town 2 1 Chester 1-1
17/10/2020
17:00
218945
Port Vale 1 0 Salford City 0-0
17/10/2020
17:00
218904
Portsmouth 0 1 Doncaster Rovers FC 0-0
17/10/2020
17:00
206257
Dagenham & Redbridge 0 0 Yeovil Town 0-0
17/10/2020
17:00
219917
Pescara 1 2 Empoli 1-1
17/10/2020
17:00
220908
Stranraer 1 4 Elgin City 0-1
17/10/2020
17:00
219129
Hungerford Town 1 0 Concord Rangers 1-0
17/10/2020
17:00
195992
Birmingham City 0 1 Sheffield Wednesday 0-0
17/10/2020
17:00
219405
United of Manchester 2 1 Stafford Rangers 1-1
17/10/2020
17:00
220890
Greenock Morton 1 0 Alloa Athletic 1-0
17/10/2020
17:00
219110
Braintree Town 0 4 Dorking Wanderers 0-1
17/10/2020
17:00
220936
Napredak 0 0 Radnicki Nis 0-0
17/10/2020
17:00
177739
Dinamo Bryansk 2 0 Akron 1-0
17/10/2020
17:00
163945
Stadl-Paura 1 2 Gurten 0-1
17/10/2020
17:00
209263
Celta Vigo 0 2 Atlético Madrid 0-1
17/10/2020
17:00
165227
Dundee United 0 0 Aberdeen 0-0
17/10/2020
17:00
218895
Rochdale 0 3 Hull City 0-1
17/10/2020
17:00
227797
Larne 3 0 Dungannon Swifts 2-0
17/10/2020
17:00
219958
Lecco 0 0 Carrarese 0-0
17/10/2020
17:00
196223
Swansea City 1 2 Huddersfield Town 1-1
17/10/2020
17:00
219467
Atherton Collieries 1 1 Stalybridge Celtic 1-1
17/10/2020
17:00
220899
Clyde 1 0 Partick Thistle 0-0
17/10/2020
17:00
219122
Dulwich Hamlet 0 2 Chippenham Town 0-1
17/10/2020
17:00
206268
Weymouth 2 1 King's Lynn Town 1-0
17/10/2020
17:00
195799
Rotherham United 1 2 Norwich City 1-0
17/10/2020
17:00
219102
Southport 1 0 Chorley 1-0
17/10/2020
17:00
220920
Vozdovac 2 1 Spartak Subotica 2-1
17/10/2020
17:00
218949
Crawley Town 4 0 Morecambe 0-0
17/10/2020
17:00
218908
Charlton Athletic 1 0 Wigan Athletic 0-0
17/10/2020
17:00
206258
Wealdstone 4 3 Wrexham 2-2
17/10/2020
17:00
221122
Rukh Vynnyky 0 2 Dynamo Kiev 0-1
17/10/2020
17:00
218887
Bristol Rovers 1 1 Burton Albion 0-0
17/10/2020
17:00
220911
Cowdenbeath 0 3 Annan Athletic 0-2
17/10/2020
17:00
219890
Shamrock Rovers Res. 3 1 Athlone Town 2-1
17/10/2020
17:00
196030
Middlesbrough 0 0 Reading 0-0
17/10/2020
17:00
219426
Basford United 2 1 Bamber Bridge 2-0
17/10/2020
17:00
220893
Ayr United 2 1 Queen of the South 2-0
17/10/2020
17:00
219112
Eastbourne Borough 1 1 Chelmsford City 1-1
17/10/2020
17:00
220802
Mafra 2 0 Vizela 1-0
17/10/2020
17:00
177749
Torpedo Moskova 4 0 Neftekhimik 1-0
17/10/2020
17:00
218936
Walsall 0 0 Exeter City 0-0
17/10/2020
17:00
165228
Hamilton Academical 3 5 St. Johnstone 2-3
17/10/2020
17:00
218896
Peterborough United 2 0 Oxford United 1-0
17/10/2020
17:00
227798
Warrenpoint Town 0 1 Crusaders 0-1
17/10/2020
17:00
206201
Solihull Moors 1 0 Boreham Wood 0-0
17/10/2020
17:00
219468
Warrington Town 2 1 Radcliffe Borough 2-0
17/10/2020
17:00
220900
Cove Rangers 3 1 East Fife 1-0
17/10/2020
17:00
219126
Slough Town 4 4 Welling United 1-3
17/10/2020
17:00
218947
Newport County 1 0 Tranmere Rovers 1-0
17/10/2020
17:00
195868
Wycombe Wanderers 1 2 Millwall 1-0
17/10/2020
17:00
219103
York City 0 0 Brackley Town 0-0
17/10/2020
17:00
220924
FK Mladost Lucani 2 1 Mačva Šabac 0-1
17/10/2020
17:00
218953
Bolton 1 2 Oldham Athletic 1-1
17/10/2020
17:00
206260
Woking 0 0 Halifax Town 0-0
17/10/2020
17:00
221124
Shakhtar 5 1 Lviv 4-1
17/10/2020
17:00
218916
Plymouth Argyle 2 1 Northampton Town 1-0
17/10/2020
17:00
218890
Crewe Alexandra 1 1 Blackpool 0-0
17/10/2020
17:00
220912
Brechin City 1 5 Edinburgh City 0-1
17/10/2020
17:00
196032
Blackburn Rovers FC 0 1 Not. Forest 0-0
17/10/2020
17:00
219436
South Shields 0 1 Matlock Town 0-0
17/10/2020
17:00
221073
SC Cham 0 1 Étoile Carouge -
17/10/2020
17:00
220978
Albacete 3 0 Sabadell 1-0
17/10/2020
17:00
220895
Raith Rovers 3 0 Arbroath 3-0
17/10/2020
17:00
219113
St. Albans City 3 2 Ebbsfleet United 2-2
17/10/2020
17:00
220807
Casa Pia 2 1 Porto II 0-0
17/10/2020
17:00
177753
Alaniya II 4 4 Shinnik 1-3
17/10/2020
17:00
219093
Gloucester City 6 1 Blyth Spartans 5-1
17/10/2020
17:00
218938
Mansfield Town 1 3 Bradford City 0-2
17/10/2020
17:00
218898
AFC Wimbledon 0 1 Shrewsbury Town 0-0
17/10/2020
17:00
227800
Cliftonville 1 0 Glentoran 0-0
17/10/2020
17:00
206203
Eastleigh 2 2 Aldershot Town 1-1
17/10/2020
17:00
165251
Livingston 1 3 Kilmarnock 1-2
17/10/2020
17:00
220901
Montrose 1 3 Falkirk 0-1
17/10/2020
17:00
219127
Billericay Town 1 2 Havant & Waterlooville 1-0
17/10/2020
17:00
195941
Barnsley 2 2 Bristol City 1-0
17/10/2020
17:00
219397
Grantham Town 2 4 Lancaster City 1-3
17/10/2020
17:00
218667
Midtjylland 3 1 OB Odense 0-1
17/10/2020
17:00
219105
Guiseley 0 1 Hereford 0-1
17/10/2020
17:00
220928
Javor Ivanjica 1 3 Metalac GM 1-2
17/10/2020
17:00
218960
Scunthorpe United 0 5 Cambridge United 0-2
17/10/2020
17:00
206261
Notts County 2 3 Maidenhead United 2-1
17/10/2020
17:00
218929
Southend United 0 2 Cheltenham Town 0-1
17/10/2020
17:00
218892
Swindon Town 0 2 Sunderland 0-1
17/10/2020
17:00
220913
Stirling Albion 0 0 Queen's Park 0-0
17/10/2020
17:00
227786
Linfield 5 1 Carrick Rangers 2-1
17/10/2020
17:00
196158
AFC Bournemouth 0 0 Queens Park Rangers 0-0
17/10/2020
17:00
219441
Gainsborough Trinity 1 3 Witton Albion 1-1
17/10/2020
17:00
221074
Bavois 1 0 Brühl -
17/10/2020
17:00
220896
Dunfermline Athletic 3 1 Inverness CT 1-1
17/10/2020
17:00
219117
Maidstone United 4 1 Hemel Hempstead Town 3-0
17/10/2020
17:00
219098
AFC Telford United 1 0 Gateshead 1-0
17/10/2020
17:00
218942
Forest Green Rovers 1 0 Stevenage 1-0
17/10/2020
17:00
218903
Ipswich Town 2 0 Accrington Stanley 0-0
17/10/2020
17:00
220903
Airdrie United 2 0 Peterhead 1-0
17/10/2020
17:00
219128
Dartford 1 0 Bath City 0-0
17/10/2020
17:00
195963
Luton Town 0 2 Stoke City 0-0
17/10/2020
17:00
219400
Ashton United 0 3 Mickleover Sports 0-2
17/10/2020
17:00
219106
Curzon Ashton 2 1 Farsley 0-0
17/10/2020
17:00
218966
Carlisle United 3 2 Colchester United 2-1
17/10/2020
17:15
238383
Kalba 0 3 Al-Ahli Dubai 0-2
17/10/2020
17:15
218531
Cercle Brugge 5 2 Gent 2-1
17/10/2020
17:15
238384
Al Ain 2 0 Khorfakkan 1-0
17/10/2020
17:30
219725
Go Ahead Eagles 3 0 Eindhoven 1-0
17/10/2020
17:30
207450
Gil Vicente 1 1 Tondela 1-0
17/10/2020
17:30
207460
Marítimo 1 2 Portimonense 0-0
17/10/2020
17:30
251018
Atzeneta 2 2 Valencia II 1-1
17/10/2020
17:30
241292
Lekhwiya 2 1 Katar SC 2-0
17/10/2020
18:00
209093
Reims 1 3 Lorient 1-0
17/10/2020
18:00
174973
Utsikten 4 0 Assyriska Turabdin 4-0
17/10/2020
18:00
150656
Brommapojkarna 4 1 Frej 3-1
17/10/2020
18:00
220961
Zemplín Michalovce 2 4 DAC 0-1
17/10/2020
18:00
242009
Eş-Şebab 1 0 Abha 1-0
17/10/2020
18:00
220952
FC Zlate Moravce 3 1 Nitra 1-1
17/10/2020
18:00
219745
Ujpest FC 1 0 Mezőkövesd-Zsóry 0-0
17/10/2020
18:00
221066
Rapperswil-Jona 0 2 Stade Nyonnais -
17/10/2020
18:00
220953
Senica 1 2 Ružomberok 0-0
17/10/2020
18:00
220747
Pogoń Siedlce 0 1 Olimpia Grudziądz 0-1
17/10/2020
18:00
224678
Wacker Innsbruck 1 0 Stripfing 0-0
17/10/2020
18:00
150615
Haninge 2 1 Sylvia 1-0
17/10/2020
18:00
220959
Slovan Bratislava 3 0 SKF Sered 3-0
17/10/2020
18:00
228716
Neman Grodno 0 1 Gorodeya 0-0
17/10/2020
18:00
220960
FK AS Trencin 1 1 Pohronie 1-0
17/10/2020
18:05
190659
Rijeka 2 1 Varazdin 2-1
17/10/2020
18:15
246544
Aris F.C. 1 0 Apollon Smirnis 1-0
17/10/2020
18:30
220009
FeralpiSalò 0 1 Südtirol 0-0
17/10/2020
18:30
165573
Ljungskile 0 2 Västerås SK 0-0
17/10/2020
18:30
220772
Górnik Zabrze 1 3 Raków Częstochowa 1-2
17/10/2020
18:30
165620
GIF Sundsvall 3 2 Jönköpings Södra 1-2
17/10/2020
18:30
233353
Al Ittihad 1 2 El Entag El Harby 0-1
17/10/2020
19:00
163703
Team Viyanaer Linien 0 1 Admira II 0-1
17/10/2020
19:00
219892
Frosinone 1 0 Ascoli 0-0
17/10/2020
19:00
178013
Khimki 2 3 Spartak Moskova 0-0
17/10/2020
19:00
242034
Orlando Pirates 1 0 Mpumalanga Black Aces 1-0
17/10/2020
19:00
177656
Tekstilshchik 0 0 Fakel 0-0
17/10/2020
19:00
215413
Cork City 0 0 Waterford United 0-0
17/10/2020
19:00
220120
Sampdoria 3 0 Lazio 2-0
17/10/2020
19:00
216638
Fethiyespor 2 0 Karaman Belediyespor 2-0
17/10/2020
19:00
216577
Buca FK 6 1 Manisaspor 4-1
17/10/2020
19:00
213145
Altay 1 0 Adana Demirspor 1-0
17/10/2020
19:00
221115
Trabzonspor 0 2 İstanbul Başakşehir 0-1
17/10/2020
19:00
191559
Gorica 0 4 Maribor 0-1
17/10/2020
19:00
164001
Sturm Graz II 3 1 Bad Gleichenberg 2-1
17/10/2020
19:00
220133
Inter 1 2 Milan 1-2
17/10/2020
19:00
235736
Mjøndalen 2 0 Brann 2-0
17/10/2020
19:15
221005
Las Palmas 2 0 Almería 1-0
17/10/2020
19:15
220976
F.C. Cartagena 1 1 Fuenlabrada 0-0
17/10/2020
19:15
221225
Barry Town 0 0 Connah's Quay 0-0
17/10/2020
19:20
206244
Chesterfield 1 2 Stockport County 1-1
17/10/2020
19:30
221128
Zorya 1 1 Kolos Kovalivka 1-0
17/10/2020
19:30
227794
Glenavon 2 4 Portadown 0-2
17/10/2020
19:30
196797
Arminia Bielefeld 1 4 Bayern Münih 0-3
17/10/2020
19:30
218934
Leyton Orient 2 3 Grimsby Town 1-2
17/10/2020
19:30
218515
Beerschot-Wilrijk 6 3 Sint-Truiden 5-1
17/10/2020
19:30
209266
Real Madrid 0 1 Cadiz 0-1
17/10/2020
19:30
218521
Mechelen 1 2 KV Kortrijk 0-0
17/10/2020
19:30
219983
Grosseto 1 2 Pro Vercelli 0-1
17/10/2020
19:30
196337
Manchester City 1 0 Arsenal 1-0
17/10/2020
19:45
251167
Al Sadd 0 0 Al Khor 0-0
17/10/2020
19:45
207044
Heracles 0 1 RKC Waalwijk 0-1
17/10/2020
20:00
242029
Al Wahda 2 1 Al Quadisiya 0-1
17/10/2020
20:00
190902
Ajaccio 0 1 Toulouse FC 0-0
17/10/2020
20:00
219718
CSD Comunicaciones 3 0 Iztapa 2-0
17/10/2020
20:00
191047
Le Havre 1 1 Chateauroux 1-1
17/10/2020
20:00
238368
Al-Nasr (Dubai) 1 1 Al Jazira 1-1
17/10/2020
20:00
191049
Amiens SC 1 0 Grenoble 0-0
17/10/2020
20:00
164094
St. Anna 0 2 Kalsdorf 0-1
17/10/2020
20:00
221080
Servette 0 0 Young Boys 0-0
17/10/2020
20:00
221218
Chattanooga Red Wolves 1 1 Forward Madison 1-0
17/10/2020
20:00
190940
Paris FC 1 0 Pau 0-0
17/10/2020
20:00
221083
Vaduz 1 1 FC Lugano 1-0
17/10/2020
20:00
190945
Nancy 2 1 Dunkerque 2-0
17/10/2020
20:00
190811
Niort 3 0 Caen 1-0
17/10/2020
20:00
207269
Sporting Braga 2 1 N. Madeira 2-0
17/10/2020
20:00
191006
Rodez 0 1 Troyes 0-0
17/10/2020
20:05
218555
Sarajevo 2 0 Široki Brijeg 1-0
17/10/2020
20:30
246543
Olympiakos 4 0 Atromitos 0-0
17/10/2020
20:30
219489
KÍ Klaksvík 2 1 EB / Streymur 1-0
17/10/2020
20:30
219746
Puskas FC 0 3 MTK 0-2
17/10/2020
21:00
207006
AZ Alkmaar 2 2 VVV 2-0
17/10/2020
21:00
220774
Jagiellonia Białystok 2 1 Lech Poznań 1-0
17/10/2020
21:15
205212
Deportivo Municipal 1 2 Melgar 0-1
17/10/2020
21:25
241122
First Viyana 3 2 Vorwärts Steyr 2-0
17/10/2020
21:30
220986
Castellon 0 1 Lugo 0-0
17/10/2020
21:30
235758
Molde 4 2 Bodø / Glimt 2-1
17/10/2020
21:30
219891
Longford Town 0 1 Cobh Ramblers 0-0
17/10/2020
21:30
196686
M'gladbach 1 1 Wolfsburg 0-0
17/10/2020
21:30
220981
UD Logrones 0 1 CD Leganes 0-1
17/10/2020
21:30
220821
FC CFR Cluj 2 1 Botoşani 1-1
17/10/2020
21:45
220119
Crotone 1 1 Juventus FC 1-1
17/10/2020
21:45
219969
Juventus II 1 1 AlbinoLeffe 0-1
17/10/2020
21:45
218545
Lommel United 1 1 KVC Westerlo 1-1
17/10/2020
21:45
218532
Standard Liège 1 1 Club Brugge 0-1
17/10/2020
22:00
131508
Chapecoense 1 1 Vitoria FC 1-0
17/10/2020
22:00
196329
Newcastle Utd 1 4 Manchester United 1-1
17/10/2020
22:00
207202
Willem II 0 3 Twente 0-1
17/10/2020
22:00
209268
Getafe 1 0 Barcelona 0-0
17/10/2020
22:00
209082
Marsilya 3 1 Bordeaux 1-0
17/10/2020
22:30
249995
Aucas 2 1 Técnico Universitario 1-0
17/10/2020
22:30
131515
AD Confiança 3 1 Oeste 3-1
17/10/2020
22:30
207310
Sporting Lizbon 2 2 Porto 1-2
17/10/2020
22:30
229013
Chicago Fire 2 2 Sporting KC 1-1
17/10/2020
23:00
205871
Ferroviário 1 0 Remo 0-0
17/10/2020
23:30
205206
Alianza Universidad 0 1 Sport Boys 0-0
17/10/2020
23:30
205205
Cienciano 2 1 Alianza Lima 1-1

Maç Sonuçları

17 Ekim 2020 Cumartesi günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.

Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig,  diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.