MAÇ SONUÇLARI

Tarih :
Tarih
Kod
Ev Sahibi MS Rakip IY
15/11/2020
00:00
241208
Real de Minas 2 0 Marathón 1-0
15/11/2020
00:00
205879
Criciuma E.C. 0 2 Ituano 0-2
15/11/2020
00:30
274766
Unión Española 3 2 Unión La Calera 3-0
15/11/2020
00:30
272725
Guaireña 1 1 General Díaz 1-0
15/11/2020
00:45
276174
Racing Club AC 0 2 Arsenal FC 0-2
15/11/2020
01:00
184345
Fortaleza FC 2 3 Sao Paulo 1-1
15/11/2020
01:00
192359
Esporte Clube Juventude 2 3 Sampaio Corrêa FC 1-2
15/11/2020
01:00
205873
Londrina 2 1 Brusque 1-0
15/11/2020
01:00
184235
SC Corinthians 1 2 Clube Atlético Mineiro 1-0
15/11/2020
01:00
184258
Gremio 4 2 Ceara FC 3-1
15/11/2020
02:00
241147
Envigado 2 1 Medellín 2-0
15/11/2020
02:00
274865
Deportivo Binacional 1 2 Sporting Cristal 0-1
15/11/2020
02:00
237256
Santos de Guápiles 0 0 Limón 0-0
15/11/2020
02:15
282291
Macará 0 1 Orense 0-1
15/11/2020
03:00
279839
Real Madriz 1 1 Juventus Managua 1-1
15/11/2020
03:00
274761
Audax Italiano 2 0 Coquimbo Unido 1-0
15/11/2020
03:15
276214
Godoy Cruz 0 1 CA River Plate 0-0
15/11/2020
03:30
184219
Flamengo 1 1 Atlético GO FC 1-0
15/11/2020
03:30
192449
Cuiaba 0 0 América Mineiro 0-0
15/11/2020
03:30
184273
Palmeiras 2 0 Fluminense FC 0-0
15/11/2020
04:00
252343
Atlético Venezuela 3 1 Mineros de Guayana 2-0
15/11/2020
04:00
241145
Atlético Bucaramanga 1 2 Santa Fe 1-1
15/11/2020
04:00
279831
Deportivo Ocotal 2 0 Walter Ferreti 2-0
15/11/2020
04:00
266501
Hawkes Bay United Napier 0 3 Hamilton Wanderers 0-0
15/11/2020
04:30
282294
LDU Quito 4 1 Aucas 2-1
15/11/2020
06:00
266495
Auckland City 1 0 Eastern Suburbs 0-0
15/11/2020
07:00
156736
Kamatamare Sanuki 1 2 Parceiro Nagano 0-1
15/11/2020
07:00
156590
Vanraure Hachinohe 1 1 Gamba Osaka U23 1-0
15/11/2020
07:00
156591
Azul Claro Numazu 3 1 Kagoshima United 2-0
15/11/2020
07:00
134380
Fagiano Okayama 1 1 Júbilo Iwata 0-0
15/11/2020
08:00
195447
Vissel Kobe 0 2 Shonan Bellmare 0-0
15/11/2020
08:00
134093
Omiya Ardija 1 0 Zweigen Kanazawa 1-0
15/11/2020
08:00
134474
Renofa Yamaguchi 0 1 Avispa Fukuoka 0-0
15/11/2020
08:00
134200
Mito Hollyhock 2 1 Kyoto Sanga 0-1
15/11/2020
08:00
134530
Albirex Niigata 0 2 JEF United 0-0
15/11/2020
08:00
134290
Machida Zelvia 1 2 Matsumoto Yamaga 0-0
15/11/2020
08:00
177922
SKA-Energiya 1 0 Tekstilshchik 1-0
15/11/2020
08:00
134550
Montedio Yamagata 0 1 Tokushima Vortis 0-1
15/11/2020
08:00
133998
V-Varen Nagasaki 0 1 Ryūkyū 0-0
15/11/2020
09:00
134052
Giravanz Kitakyushu 1 0 Tochigi 0-0
15/11/2020
10:00
241119
Moreton Bay United 1 4 Brisbane Roar II 1-2
15/11/2020
11:00
177784
Tom Tomsk 1 2 Chertanovo 1-1
15/11/2020
11:00
241121
Brisbane Olympic 3 3 Brisbane City 2-0
15/11/2020
13:00
216675
Ağrı 1970 Spor 1 0 Nazilli Bld 0-0
15/11/2020
13:00
216729
Kahta 02 Spor 0 0 Yomraspor 0-0
15/11/2020
13:00
216697
Halide Edip Adıvar 0 0 Yozgatspor 1959 0-0
15/11/2020
13:00
216517
Kızılcabölükspor 1 1 Manisaspor 0-0
15/11/2020
13:00
216444
Artvin Hopaspor 4 3 1877 Alemdağspor 1-2
15/11/2020
13:00
216754
Mardin Fosfat 1 1 Büyükçekmece Tepecikspor 0-1
15/11/2020
13:00
216785
Ceyhanspor 2 2 Fethiyespor 1-2
15/11/2020
13:00
216417
Edirnespor 3 1 Ofspor 2-0
15/11/2020
13:00
216833
Erzin Spor 1 1 Karaman Belediyespor 0-0
15/11/2020
13:00
216790
Bld. Kütahyaspor 1 1 Tekirdağspor 0-1
15/11/2020
13:00
216493
Fatsa Bld 0 0 Diyarbekirspor 0-0
15/11/2020
13:00
216502
Nevşehir Bld 2 1 Bucaspor 1928 1-0
15/11/2020
13:00
195369
Nagoya Grampus 1 0 Tokyo 0-0
15/11/2020
13:00
216529
Çankaya FK 0 1 Belediye Derincespor 0-1
15/11/2020
13:00
216700
Tokatspor 1 2 Darıca Gençlerbirliği 0-1
15/11/2020
13:00
216583
Yeşilyurt Bld 1 0 Arnavutköy Bld 0-0
15/11/2020
13:30
134404
Thespa Kusatsu 0 3 Tokyo Verdy 0-2
15/11/2020
13:30
250947
Portugalete 1 0 Leioa 0-0
15/11/2020
14:00
250981
Gimnàstic Tarragona 4 2 FC Andorra 0-1
15/11/2020
14:00
240111
Znicz Pruszków 1 1 Olimpia Elbląg 1-0
15/11/2020
14:00
177812
Krylya Sovetov 2 1 Veles 0-0
15/11/2020
14:00
250985
Espanyol II 1 3 Lleida Esportiu 0-1
15/11/2020
14:00
177859
Shinnik 1 3 Akron 1-2
15/11/2020
14:00
177752
Irtysh 0 1 Nizhny Novgorod 0-0
15/11/2020
14:00
251000
UE Olot 1 1 Prat 0-1
15/11/2020
14:00
278834
SD Tarazona 1 0 Osasuna II 1-0
15/11/2020
14:00
283243
Rayo Majadahonda 1 0 Real Madrid II 0-0
15/11/2020
14:00
250979
Badalona 0 0 Llagostera 0-0
15/11/2020
14:15
241207
Go Ahead Eagles 3 0 Den Bosch 3-0
15/11/2020
14:40
240116
Miedź Legnica 2 3 Nieciecza 0-0
15/11/2020
15:00
177711
Volgar-Gazprom 0 0 Baltika 0-0
15/11/2020
15:00
177913
Alaniya II 1 1 FC Chayka Peschanokopskoye 1-0
15/11/2020
15:00
141799
Grorud 1 6 Raufoss 0-3
15/11/2020
15:00
240107
Hutnik Kraków 1 2 Wigry Suwałki 0-1
15/11/2020
15:00
177808
Neftekhimik 1 2 Gazovik Orenburg 0-0
15/11/2020
15:00
141634
Åsane 2 2 Kongsvinger 1-1
15/11/2020
15:00
141842
KFUM Oslo 1 1 Ranheim 0-1
15/11/2020
15:30
238361
İrlanda Cumhuriyeti U21 1 2 İzlanda U21 0-1
15/11/2020
16:00
241312
CD Leganes 1 0 AD Alcorcon 0-0
15/11/2020
16:00
279790
Viktoria Zizkov 0 2 Trinec 0-1
15/11/2020
16:00
241196
Dynamo Dresden 2 1 1860 Münih 1-1
15/11/2020
16:00
255909
Flekkerøy 1 4 Asker 1-2
15/11/2020
16:00
241259
Teramo 1 0 Catania 1-0
15/11/2020
16:00
150556
Sandvikens IF 3 1 Nyköping 3-0
15/11/2020
16:00
177972
Dinamo Bryansk 0 0 Yenisey 0-0
15/11/2020
16:00
270714
Burundi 3 1 Moritanya 1-1
15/11/2020
16:30
239002
Hollanda U21 5 0 Beyaz Rusya U21 2-0
15/11/2020
17:00
274765
Universidad Concepción 2 0 Deportivo Antofagasta 1-0
15/11/2020
17:00
241243
Pro Patria 1 2 AlbinoLeffe 1-1
15/11/2020
17:00
195270
Makedonya 2 1 Estonya 1-0
15/11/2020
17:00
241246
Grosseto 1 2 Lecco 1-1
15/11/2020
17:00
195252
Slovakya 1 0 İskoçya 1-0
15/11/2020
17:00
241255
Carpi 0 0 Perugia 0-0
15/11/2020
17:00
241257
Gubbio 1 1 Virtus Verona 1-1
15/11/2020
17:00
177653
Fakel 6 2 Krasnodar II 2-1
15/11/2020
17:00
241241
Giana Erminio 2 3 Pontedera 1-3
15/11/2020
17:00
175059
Oskarshamns AIK 1 3 Torns 0-1
15/11/2020
17:00
241267
Palermo 2 1 Paganese 2-0
15/11/2020
17:00
177689
Torpedo Moskova 1 0 Spartak Moskova II 1-0
15/11/2020
17:15
284440
Al Wakrah 1 1 Al Kharitiyath 1-0
15/11/2020
17:30
150564
Vasalund 3 2 Karlslund 1-1
15/11/2020
17:30
141640
Tromsø 1 0 Jerv 0-0
15/11/2020
17:30
141853
Stjørdals-Blink 0 0 Øygarden 0-0
15/11/2020
17:30
141653
Hamarkameratene 1 1 Strømmen 0-0
15/11/2020
17:30
141935
Sandnes Ulf 2 1 Sogndal 1-0
15/11/2020
17:30
282491
Shelbourne 0 1 Longford Town 0-0
15/11/2020
18:00
277626
K.M.S.K. Deinze 3 0 Sérésien 3-0
15/11/2020
18:00
150509
IFK Luleå 1 3 Sollentuna United 0-1
15/11/2020
18:00
240121
Gornik Leczna 1 1 Tychy 71 0-0
15/11/2020
18:00
150481
Tegs 0 1 Brommapojkarna 0-0
15/11/2020
18:15
241315
Ponferradina 1 1 Málaga FC 0-1
15/11/2020
18:30
241242
Pistoiese 1 2 Olbia 1-1
15/11/2020
19:00
250932
Real Union 2 1 Barakaldo 0-0
15/11/2020
19:00
270697
Gine Bissau 0 1 Senegal 0-0
15/11/2020
19:00
250933
Arenas Getxo 1 0 Laredo 1-0
15/11/2020
19:00
175042
Värnamo 0 0 Landskrona 0-0
15/11/2020
19:00
251002
Cornella 1 0 L'Hospitalet 1-0
15/11/2020
19:00
285504
Alcoyano 0 0 Hercules 0-0
15/11/2020
19:00
270706
Komorlar 2 1 Kenya 1-1
15/11/2020
19:00
270694
Çad 1 1 Gine 1-1
15/11/2020
19:00
285505
Real Murcia 1 2 Granada II 1-0
15/11/2020
19:30
241260
Bari 1 3 Ternana 1-1
15/11/2020
19:30
238362
Lüksemburg U21 0 4 İtalya U21 0-2
15/11/2020
19:30
241251
FeralpiSalò 2 1 Triestina 2-0
15/11/2020
19:30
241301
Hibernian 4 1 Dundee FC 1-0
15/11/2020
19:30
241262
Virtus Francavilla 1 1 Catanzaro 1-1
15/11/2020
19:30
241252
Cesena 4 0 Ravenna FC 0-0
15/11/2020
19:30
241238
Novara 1 2 Renate 0-0
15/11/2020
19:30
241264
Cavese 0 1 Foggia 0-0
15/11/2020
19:30
241240
Alessandria 2 0 Piacenza 1-0
15/11/2020
19:30
284441
El Arabi 2 2 Al Sailiya 2-0
15/11/2020
19:30
241266
ASD Turris Calcio 1 1 Juve Stabia 0-1
15/11/2020
20:00
270690
Guatemala 2 1 Honduras 1-0
15/11/2020
20:00
195264
Gürcistan 1 2 Ermenistan 0-1
15/11/2020
20:00
195179
Türkiye 3 2 Rusya 2-1
15/11/2020
20:00
276186
Huracan 3 2 Gimnasia La P. 1-1
15/11/2020
20:00
237254
Grecia 0 0 Sporting San José 0-0
15/11/2020
20:00
195233
Hollanda 3 1 Bosna-Hersek 2-0
15/11/2020
20:00
195256
Beyaz Rusya 2 0 Litvanya 2-0
15/11/2020
20:00
195208
Bulgaristan 1 2 Finlandiya 0-2
15/11/2020
20:00
141803
Ullensaker / Kisa 1 0 Lillestrøm 0-0
15/11/2020
20:00
195259
Arnavutluk 3 1 Kazakistan 2-1
15/11/2020
20:00
195212
Galler 1 0 İrlanda Cumhuriyeti 0-0
15/11/2020
20:15
282296
Olmedo 2 1 Universidad Católica 2-1
15/11/2020
20:30
241319
Castellon 2 1 F.C. Cartagena 0-0
15/11/2020
20:30
241320
UD Logrones 1 0 Sabadell 0-0
15/11/2020
22:00
270700
Ekvator Ginesi 1 0 Libya 1-0
15/11/2020
22:00
241249
Calcio Padova 3 0 Matelica Calcio 2-0
15/11/2020
22:00
241206
Cambuur 7 2 Almere City 4-1
15/11/2020
22:00
274763
La Serena 1 0 Huachipato 0-0
15/11/2020
22:05
249081
Achuapa 2 1 Malacateco 0-1
15/11/2020
22:15
276201
Estudiantes de La Plata 0 1 Argentinos Juniors 0-0
15/11/2020
22:30
282295
Ind. del Valle 2 3 LDU Portoviejo 0-1
15/11/2020
22:30
241239
Como 1 2 Pro Vercelli 1-2
15/11/2020
22:30
239000
Portekiz U21 2 1 Güney Kıbrıs U21 1-1
15/11/2020
22:45
195239
Avusturya 2 1 Kuzey İrlanda 0-0
15/11/2020
22:45
195216
Moldova 0 2 Yunanistan 0-2
15/11/2020
22:45
195248
Çek Cumhuriyeti 1 0 İsrail 1-0
15/11/2020
22:45
195222
Slovenya 2 1 Kosova 0-0
15/11/2020
22:45
195204
Macaristan 1 1 Sırbistan 1-1
15/11/2020
22:45
195275
Danimarka 2 1 İzlanda 1-0
15/11/2020
22:45
195277
Belçika 2 0 İngiltere 2-0
15/11/2020
22:45
195236
İtalya 2 0 Polonya 1-0
15/11/2020
23:15
272730
Club Sol de América 2 3 Club River Plate 1-2

Maç Sonuçları

15 Kasım 2020 Pazar günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.

Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig,  diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.