Tarih Kod |
Ev Sahibi | MS | Rakip | IY | ||
---|---|---|---|---|---|---|
16/11/2019 00:00 0 |
Buzanada | 0 | 1 | Atlético Tacoronte | 0-0 | |
16/11/2019 00:00 0 |
Cruz Azul Hidalgo | 0 | 0 | Yalmakan | 0-0 | |
16/11/2019 01:00 0 |
Independiente FBC | 1 | 1 | Fulgencio Yegros | 0-0 | |
16/11/2019 01:00 0 |
Surinam | 4 | 0 | Dominika | 1-0 | |
16/11/2019 01:15 40681 |
Red Bull Bragantino | 1 | 1 | Criciuma E.C. | 1-1 | |
16/11/2019 02:00 0 |
Toluca (K) | 1 | 4 | Pachuca (K) | 0-0 | |
16/11/2019 02:00 42452 |
Belgrano | 2 | 2 | Alvarado | 1-1 | |
16/11/2019 03:00 0 |
Brisbane Roar U21 | 7 | 0 | Melbourne Victory U21 | 3-0 | |
16/11/2019 03:00 21356 |
ABD | 4 | 1 | Kanada | 3-0 | |
16/11/2019 03:00 0 |
Mayabeque | 1 | 2 | Cienfuegos | 0-0 | |
16/11/2019 03:00 0 |
Antigua ve Barbuda | 0 | 2 | Jamaika | 0-1 | |
16/11/2019 03:00 0 |
Pinar del Río | 0 | 0 | La Habana | 0-0 | |
16/11/2019 03:00 0 |
Sancti Spiritus | 0 | 3 | Granma | 0-0 | |
16/11/2019 03:00 0 |
Ciego de Ávila | 2 | 0 | Camagüey | 0-0 | |
16/11/2019 03:00 0 |
Las Tunas | 3 | 3 | Guantánamo | 0-0 | |
16/11/2019 03:00 0 |
Holguín | 1 | 2 | Santiago de Cuba | 0-0 | |
16/11/2019 03:00 0 |
Matanzas | 3 | 2 | Artemisa | 0-0 | |
16/11/2019 03:00 0 |
Isla Juventud | 0 | 1 | Villa Clara | 0-0 | |
16/11/2019 03:30 0 |
Deportivo Maipú | 1 | 1 | Villa Mitre | 0-0 | |
16/11/2019 03:30 40679 |
Atlético GO FC | 1 | 0 | Paraná | 0-0 | |
16/11/2019 03:30 42461 |
Gimnasia Jujuy | 0 | 0 | Club Almagro | 0-0 | |
16/11/2019 04:00 0 |
Estudiantes Tecos | 3 | 1 | Cimarrones de Sonora II | 0-0 | |
16/11/2019 04:00 0 |
Guyana | 4 | 2 | Aruba | 2-2 | |
16/11/2019 04:00 42455 |
San Martín San Juan | 1 | 0 | Nueva Chicago | 1-0 | |
16/11/2019 04:00 40704 |
Hamilton Wanderers | 0 | 5 | Auckland City | 0-3 | |
16/11/2019 04:30 46041 |
Kolombiya | 1 | 0 | Peru | 0-0 | |
16/11/2019 05:00 40705 |
Waitakere United | 1 | 1 | Canterbury United | 0-1 | |
16/11/2019 05:00 21085 |
Panama | 0 | 3 | Meksika | 0-1 | |
16/11/2019 06:00 40706 |
Hawkes Bay United Napier | 2 | 0 | Tasman United | 2-0 | |
16/11/2019 06:00 40707 |
Otago United Dunedin | 2 | 4 | Eastern Suburbs | 0-2 | |
16/11/2019 06:00 0 |
Coras de Nayarit | 2 | 2 | UA Zacatecas | 0-0 | |
16/11/2019 07:00 39297 |
Renofa Yamaguchi | 2 | 3 | Montedio Yamagata | 2-0 | |
16/11/2019 07:00 39366 |
Avispa Fukuoka | 0 | 2 | Zweigen Kanazawa | 0-1 | |
16/11/2019 07:00 0 |
Osaka | 1 | 1 | Ryutsu Keizai Dragons | 0-0 | |
16/11/2019 08:00 39223 |
V-Varen Nagasaki | 0 | 1 | Tochigi | 0-1 | |
16/11/2019 08:00 39347 |
Fagiano Okayama | 0 | 1 | Yokohama | 0-1 | |
16/11/2019 08:00 39211 |
Omiya Ardija | 1 | 1 | Albirex Niigata | 0-0 | |
16/11/2019 08:00 39168 |
Gifu | 1 | 3 | Ventforet Kofu | 0-0 | |
16/11/2019 08:00 0 |
Sydney U21 | 8 | 3 | Newcastle Jets U21 | 4-3 | |
16/11/2019 08:00 39339 |
Ehime | 1 | 2 | Ryūkyū | 1-0 | |
16/11/2019 08:00 39289 |
Machida Zelvia | 0 | 3 | Kashiwa Reysol | 0-2 | |
16/11/2019 08:00 39310 |
Kyoto Sanga | 1 | 0 | JEF United | 0-0 | |
16/11/2019 09:00 39121 |
Kagoshima United | 1 | 0 | Mito Hollyhock | 1-0 | |
16/11/2019 09:00 39377 |
Tokyo Verdy | 1 | 2 | Tokushima Vortis | 0-1 | |
16/11/2019 09:00 40561 |
Central Coast Mariners | 1 | 3 | Adelaide United | 1-3 | |
16/11/2019 11:30 42267 |
Western United FC | 0 | 1 | Newcastle Jets FC | 0-1 | |
16/11/2019 12:00 0 |
Ugyen Academy | 0 | 7 | Phuentsholing | 0-0 | |
16/11/2019 12:00 0 |
Zabudova-2007 | 2 | 2 | Stenles Pinsk | 0-0 | |
16/11/2019 12:00 0 |
Uzda | 0 | 2 | FC Arsenal Dzerzhinsk | 0-0 | |
16/11/2019 12:00 0 |
Pribram II | 0 | 1 | Sokol Hostouň | 0-0 | |
16/11/2019 12:00 0 |
SCM Gloria Buzău | 3 | 1 | Dunărea Călăraşi | 2-0 | |
16/11/2019 12:00 0 |
Viitorul P. Târgu Jiu | 1 | 1 | Csikszereda | 1-0 | |
16/11/2019 12:00 0 |
CSM Reşiţa | 1 | 2 | Ripensia Timişoara | 0-1 | |
16/11/2019 12:15 0 |
Slovácko II | 1 | 0 | Dolní Benešov | 0-0 | |
16/11/2019 12:15 0 |
Jablonec II | 2 | 0 | Hradec Králové II | 0-0 | |
16/11/2019 12:15 0 |
Frýdek-Místek | 3 | 0 | Velké Meziříčí | 0-0 | |
16/11/2019 13:00 40105 |
Bulgaristan U19 | 3 | 0 | Ermenistan - U19 | 1-0 | |
16/11/2019 13:00 0 |
Galatasaray | 4 | 0 | Ümraniyespor | 1-0 | |
16/11/2019 13:00 0 |
Oshmyany | 3 | 1 | Belshina II | 0-0 | |
16/11/2019 13:00 42534 |
Ofspor | 0 | 1 | Belediye Derincespor | 0-0 | |
16/11/2019 13:00 0 |
Viktoriya Maryina Horka | 5 | 0 | Kletsk | 0-0 | |
16/11/2019 13:00 0 |
Osipovichy | 0 | 0 | Gorki | 0-0 | |
16/11/2019 13:00 0 |
Rapid Bükreş | 4 | 0 | Pandurii Târgu Jiu | 1-0 | |
16/11/2019 13:30 42500 |
Hacettepe | 4 | 0 | 1922 Konyaspor | 2-0 | |
16/11/2019 13:30 42543 |
Bayrampaşaspor | 1 | 1 | Osmaniyespor | 0-0 | |
16/11/2019 13:30 42513 |
Tuzlaspor | 0 | 1 | Ankara Demirspor | 0-1 | |
16/11/2019 13:30 0 |
Bunny's Kyoto (K) | 0 | 0 | NGU Lublield Nagoya | 0-0 | |
16/11/2019 13:30 0 |
Çankaya FK | 0 | 2 | Sultanbeyli Bld | 0-1 | |
16/11/2019 13:30 0 |
Silivrispor | 1 | 1 | Serik Bld | 1-1 | |
16/11/2019 13:30 0 |
Dob | 0 | 1 | Krka | 0-1 | |
16/11/2019 13:30 42527 |
Büyükçekmece Tepecikspor | 1 | 0 | Turgutluspor | 1-0 | |
16/11/2019 13:30 42505 |
Sancaktepe FK | 2 | 2 | Pendikspor | 2-0 | |
16/11/2019 14:00 0 |
CSKA Moskva (K) | 2 | 0 | Yenisey (K) | 0-0 | |
16/11/2019 14:00 0 |
İstanbul Başakşehir | 2 | 1 | Karagümrük | 1-1 | |
16/11/2019 14:00 0 |
Vaprus | 1 | 4 | Kuressaare | 1-1 | |
16/11/2019 14:00 40125 |
Slovakya U19 | 3 | 0 | Malta U19 | 3-0 | |
16/11/2019 14:00 0 |
Bronowianka Kraków (K) | 3 | 1 | Wałbrzych (K) | 0-0 | |
16/11/2019 14:00 0 |
Jutrzenka Giebułtów | 0 | 1 | Sokół Sieniawa | 0-0 | |
16/11/2019 14:00 0 |
Khimik Svetlogorsk | 0 | 1 | Baranovichi | 0-0 | |
16/11/2019 14:00 0 |
Orsha | 0 | 3 | Naftan | 0-2 | |
16/11/2019 14:00 0 |
Kremin' | 2 | 0 | Cherkashchyna-Akademiya | 0-0 | |
16/11/2019 14:00 0 |
Sputnik | 0 | 2 | FC Krumkachy | 0-2 | |
16/11/2019 14:00 0 |
Volna | 2 | 4 | Ruh Brest | 1-1 | |
16/11/2019 14:00 0 |
Smorgon | 0 | 3 | Granit | 0-2 | |
16/11/2019 14:00 0 |
Kommunalnik | 0 | 5 | Gomelzheldortrans | 0-3 | |
16/11/2019 14:00 0 |
Belshina | 2 | 1 | Lida | 2-0 | |
16/11/2019 14:30 0 |
Inter Milano | 2 | 0 | Orobica | 0-0 | |
16/11/2019 14:30 0 |
Lagos | 1 | 1 | Louletano | 0-1 | |
16/11/2019 14:40 24537 |
Podb. Bielsko-Biała | 4 | 1 | Zagłębie Sosnowiec | 3-0 | |
16/11/2019 15:00 47724 |
Super Nova | 1 | 3 | Metta / LU | 1-1 | |
16/11/2019 15:00 0 |
Avaldsnes (K) | 0 | 1 | Trondheims-Ørn | 0-0 | |
16/11/2019 15:00 0 |
Fart | 1 | 6 | Klepp | 1-3 | |
16/11/2019 15:00 0 |
Kolbotn | 0 | 0 | Lyn (K) | 0-0 | |
16/11/2019 15:00 0 |
Røa | 2 | 2 | Sandviken (K) | 1-0 | |
16/11/2019 15:00 0 |
Stabæk (K) | 2 | 2 | Lillestrøm (K) | 0-0 | |
16/11/2019 15:00 0 |
Sokół Aleksandrów Łódzki | 1 | 3 | Olimpia Zambrów | 0-0 | |
16/11/2019 15:00 0 |
Hoffenheim (K) | 6 | 1 | USV Jena (K) | 4-0 | |
16/11/2019 15:00 0 |
FFC Frankfurt (K) | 0 | 1 | Bayer Leverkusen (K) | 0-1 | |
16/11/2019 15:00 0 |
Balkany Zorya | 0 | 1 | Ahrobiznes Volochysk | 0-1 | |
16/11/2019 15:00 0 |
Arna-Bjørnar (K) | 0 | 2 | Vålerenga (K) | 0-2 | |
16/11/2019 15:00 0 |
Brøndby (K) | 2 | 2 | Fortuna Hjørring (K) | 0-1 | |
16/11/2019 15:00 40140 |
Bosna Hersek U19 | 1 | 0 | Lüksemburg U19 | 0-0 | |
16/11/2019 15:00 40536 |
Almanya U17 | 2 | 0 | Azerbaycan - U17 | 1-0 | |
16/11/2019 15:00 40139 |
İngiltere U19 | 5 | 0 | Makedonya U19 | 1-0 | |
16/11/2019 15:00 40131 |
Fransa U19 | 2 | 0 | Finlandiya U19 | 2-0 | |
16/11/2019 15:00 40151 |
İsveç U19 | 4 | 0 | Estonya U19 | 1-0 | |
16/11/2019 15:00 0 |
ASU Poli Timişoara | 2 | 0 | Damila Măciuca | 1-0 | |
16/11/2019 15:00 0 |
Farum | 3 | 0 | OB (K) | 1-0 | |
16/11/2019 15:00 0 |
KoldingQ (K) | 0 | 1 | VSK Aarhus (K) | 0-1 | |
16/11/2019 15:00 0 |
BSF (K) | 0 | 2 | FC Thy - ThistedQ (K) | 0-1 | |
16/11/2019 15:00 0 |
Mykolaiv | 0 | 1 | Avanhard Kramators'k | 0-1 | |
16/11/2019 15:00 0 |
Falubaz Zielona Góra | 0 | 0 | Pawłowice Śląskie | 0-0 | |
16/11/2019 15:00 42309 |
Partizán Bardejov | 2 | 5 | Slovan Bratislava | 1-4 | |
16/11/2019 15:00 34242 |
Resovia Rzeszów | 3 | 2 | Stal Stalowa Wola | 0-1 | |
16/11/2019 15:00 34268 |
Lech Poznań II | 1 | 1 | Olimpia Elbląg | 1-0 | |
16/11/2019 15:00 42306 |
Hannover 96 II | 2 | 1 | Jeddeloh | 0-1 | |
16/11/2019 15:00 22841 |
Fuenlabrada | 3 | 2 | Huesca | 1-0 | |
16/11/2019 15:00 0 |
Chernomorets | 0 | 1 | Alaniya II | 0-0 | |
16/11/2019 15:00 0 |
Konyaspor | 1 | 1 | Adanaspor | 1-0 | |
16/11/2019 15:00 34283 |
Stargard Szczeciński | 3 | 2 | Górnik Polkowice | 1-2 | |
16/11/2019 15:00 0 |
Neman-Agro Stolbtsy | 4 | 1 | SMI Autotrans | 0-0 | |
16/11/2019 15:00 0 |
İrlanda Cumhuriyeti - U19 | 13 | 0 | Cebelitarık U19 | 4-0 | |
16/11/2019 15:30 0 |
Split | 1 | 2 | Hrvace | 0-0 | |
16/11/2019 15:30 0 |
Melle (K) | 6 | 0 | VCD Eendracht Aalst | 0-0 | |
16/11/2019 15:30 26614 |
Líšeň | 2 | 0 | Chrudim | 1-0 | |
16/11/2019 15:30 42308 |
Weiche Flensburg | 4 | 1 | HSC Hannover | 1-0 | |
16/11/2019 15:30 0 |
Neretva Metković | 0 | 0 | Jadran LP | 0-0 | |
16/11/2019 15:30 0 |
Junak | 2 | 2 | Uskok Klis | 0-0 | |
16/11/2019 15:30 0 |
Vodice | 0 | 2 | Zadar | 0-0 | |
16/11/2019 15:30 0 |
Ludwigsfelder FC | 6 | 0 | BSC Süd 05 | 0-0 | |
16/11/2019 15:30 0 |
Vukovar | 0 | 4 | NAŠK Našice | 0-0 | |
16/11/2019 15:30 0 |
Unión Viera | 2 | 1 | Mensajero | 1-0 | |
16/11/2019 15:30 0 |
Gwarek Tarnowskie Góry | 0 | 0 | Górnik Zabrze II | 0-0 | |
16/11/2019 15:30 0 |
Miedź Legnica II | 1 | 2 | Kluczbork | 0-0 | |
16/11/2019 15:30 0 |
Stal Brzeg | 2 | 1 | Ślęza Wrocław | 0-0 | |
16/11/2019 15:30 0 |
Hlučín | 1 | 0 | Sigma Olomouc II | 0-0 | |
16/11/2019 15:30 0 |
Uherský Brod | 1 | 4 | Baník Ostrava II | 0-0 | |
16/11/2019 16:00 42330 |
Bergisch Gladbach | 3 | 1 | TuS Haltern | 1-1 | |
16/11/2019 16:00 42334 |
Sportfreunde Lotte | 2 | 2 | Wuppertaler SV | 0-0 | |
16/11/2019 16:00 42332 |
Schalke 04 II | 1 | 2 | Rödinghausen | 0-1 | |
16/11/2019 16:00 42303 |
Rain / Lech | 3 | 2 | Rosenheim | 2-0 | |
16/11/2019 16:00 42324 |
Nürnberg II | 2 | 1 | Buchbach | 1-0 | |
16/11/2019 16:00 42325 |
Illertissen | 1 | 3 | Augsburg II | 1-1 | |
16/11/2019 16:00 42326 |
Greuther Fürth II | 2 | 0 | Heimstetten | 1-0 | |
16/11/2019 16:00 42327 |
Eichstätt | 1 | 2 | Viktoria Aschaffenburg | 1-0 | |
16/11/2019 16:00 42328 |
Borussia M'gladbach II | 1 | 0 | Homberg | 1-0 | |
16/11/2019 16:00 42302 |
Wacker Burghausen | 0 | 3 | Schweinfurt | 0-3 | |
16/11/2019 16:00 42299 |
Aubstadt | 2 | 3 | Schalding-Heining | 0-1 | |
16/11/2019 16:00 42301 |
Türkgücü-Ataspor | 3 | 1 | Garching | 1-0 | |
16/11/2019 16:00 40534 |
Yunanistan U17 | 5 | 1 | Kazakistan - U17 | 1-0 | |
16/11/2019 16:00 40109 |
Türkiye U19 | 2 | 1 | Karadağ U19 | 1-1 | |
16/11/2019 16:00 40120 |
Rusya - U19 | 2 | 2 | Galler U19 | 1-0 | |
16/11/2019 16:00 42368 |
Institute | 0 | 3 | Linfield | 0-2 | |
16/11/2019 16:00 45334 |
Madagaskar | 1 | 0 | Etiyopya | 1-0 | |
16/11/2019 16:00 0 |
La Charité | 0 | 4 | Auxerre | 0-2 | |
16/11/2019 16:00 47736 |
Balingen | 1 | 0 | TuS RW Koblenz | 0-0 | |
16/11/2019 16:00 0 |
Gennevilliers | 0 | 2 | Le Mans | 0-1 | |
16/11/2019 16:00 42335 |
Rot-Weiss Essen | 3 | 0 | Alemannia Aachen | 2-0 | |
16/11/2019 16:00 42336 |
Al Gharafa | 0 | 3 | Katar SC | 0-2 | |
16/11/2019 16:00 42300 |
Bayreuth | 4 | 0 | Memmingen | 2-0 | |
16/11/2019 16:00 0 |
Lokomotiv Moskva (K) | 0 | 2 | Ryazan (K) | 0-1 | |
16/11/2019 16:00 0 |
Inhulets' | 3 | 2 | Metalurh Zaporizhya FC | 0-1 | |
16/11/2019 16:00 40119 |
Polonya U19 | 4 | 1 | Kosova U19 | 3-0 | |
16/11/2019 16:00 0 |
Saint-Flour | 3 | 1 | Ajaccio | 1-1 | |
16/11/2019 16:00 0 |
Belfort | 1 | 0 | Gazélec Ajaccio | 0-0 | |
16/11/2019 16:00 0 |
Prykarpattia | 1 | 2 | Volyn | 1-1 | |
16/11/2019 16:00 0 |
Bayern Münih (K) | 1 | 3 | Wolfsburg (K) | 1-1 | |
16/11/2019 16:00 0 |
Elektra | 3 | 0 | Donaufeld | 0-0 | |
16/11/2019 16:00 0 |
Dachau | 1 | 2 | Schwaben Augsburg | 0-0 | |
16/11/2019 16:00 0 |
Freiburg (K) | 2 | 3 | Turbine Potsdam (K) | 1-1 | |
16/11/2019 16:00 0 |
Nœux-les-Mines | 0 | 2 | Bastia-Borgo | 0-0 | |
16/11/2019 16:00 0 |
Auch | 0 | 5 | Rodez | 0-3 | |
16/11/2019 16:00 38805 |
Stripfing | 1 | 0 | Draßburg | 1-0 | |
16/11/2019 16:00 0 |
Koblenz | 1 | 0 | Wormatia Worms | 0-0 | |
16/11/2019 16:00 0 |
Werder Bremen (K) | 0 | 2 | Sand (K) | 0-1 | |
16/11/2019 16:00 0 |
Lydia Ludic | 0 | 1 | Dynamik | 0-0 | |
16/11/2019 16:00 0 |
Les Lierres | 2 | 1 | Olympic Star | 0-0 | |
16/11/2019 16:00 0 |
Le Messager Ngozi | 1 | 1 | Ngozi City | 0-0 | |
16/11/2019 16:00 0 |
Musongati | 0 | 0 | Kayanza United | 0-0 | |
16/11/2019 16:00 0 |
Albania U20 | 0 | 1 | Hırvatistan U20 | 0-0 | |
16/11/2019 16:00 0 |
ASV 13 | 1 | 0 | Stadlau | 0-0 | |
16/11/2019 16:00 0 |
Türkspor Augsburg | 2 | 3 | Schwabmünchen | 0-0 | |
16/11/2019 16:30 0 |
Scheveningen | 2 | 1 | Volendam II | 0-0 | |
16/11/2019 16:30 0 |
Noordwijk | 2 | 0 | HHC | 0-0 | |
16/11/2019 16:30 0 |
Chepstow Town | 0 | 5 | STM Sports | 0-0 | |
16/11/2019 16:30 0 |
Bergerac | 1 | 0 | Clermont F.A | 1-0 | |
16/11/2019 16:30 0 |
Bari (K) | 0 | 3 | Firenze (K) | 0-2 | |
16/11/2019 17:00 46251 |
Chateauroux | 1 | 1 | Niort | 1-1 | |
16/11/2019 17:00 0 |
Kozakken Boys | 1 | 3 | IJsselmeervogels | 1-2 | |
16/11/2019 17:00 0 |
Spakenburg | 1 | 0 | Excelsior Maassluis | 1-0 | |
16/11/2019 17:00 46586 |
Fenix | 1 | 2 | Progreso | 0-0 | |
16/11/2019 17:00 20029 |
Güney Kıbrıs | 1 | 2 | İskoçya | 0-1 | |
16/11/2019 17:00 38832 |
Wiener Viktoria | 3 | 3 | Traiskirchen | 1-0 | |
16/11/2019 17:00 42339 |
Schwarz-Weiß Rehden | 0 | 1 | Wolfsburg II | 0-0 | |
16/11/2019 17:00 24645 |
Olsztyn | 0 | 1 | GKS Belchatow | 0-0 | |
16/11/2019 17:00 0 |
ASWH | 0 | 1 | Quick Boys | 0-0 | |
16/11/2019 17:00 0 |
Standard Liège (K) | 9 | 0 | OH Leuven II | 0-0 | |
16/11/2019 17:00 0 |
Ardziv | 0 | 1 | Le Puy | 0-0 | |
16/11/2019 17:00 42341 |
Al Dhafra | 0 | 2 | Al Ain | 0-1 | |
16/11/2019 17:00 40126 |
İtalya - U19 | 2 | 0 | Güney Kıbrıs U19 | 1-0 | |
16/11/2019 17:00 42342 |
Hatta | 1 | 0 | Sharjah | 1-0 | |
16/11/2019 17:00 40147 |
Ukrayna U19 | 1 | 1 | Slovenya U19 | 1-1 | |
16/11/2019 17:00 42373 |
Loughgall | 0 | 3 | Knockbreda | 0-0 | |
16/11/2019 17:00 42340 |
PSNI | 5 | 3 | Queen's University | 0-0 | |
16/11/2019 17:00 0 |
Koper | 0 | 2 | ND Gorica | 0-1 | |
16/11/2019 17:00 42372 |
Dundela | 0 | 4 | Ballinamallard United | 0-0 | |
16/11/2019 17:00 0 |
Épinal | 2 | 0 | Sochaux | 1-0 | |
16/11/2019 17:00 0 |
Anderlecht (K) | 4 | 0 | OH Leuven (K) | 0-0 | |
16/11/2019 17:00 0 |
Obolon-Brovar | 0 | 2 | Hirnyk-Sport | 0-1 | |
16/11/2019 17:00 0 |
Breitenrain | 4 | 0 | Bavois | 0-0 | |
16/11/2019 17:30 0 |
Koninklijke HFC | 2 | 1 | Rijnsburgse Boys | 0-1 | |
16/11/2019 17:30 0 |
Pontardawe Town | 6 | 1 | Croesyceiliog AFC | 0-0 | |
16/11/2019 17:30 42349 |
Cefn Druids | 1 | 0 | Barry Town | 1-0 | |
16/11/2019 17:30 0 |
Katwijk | 2 | 0 | De Treffers | 0-0 | |
16/11/2019 17:30 42351 |
UWIC Cardiff | 0 | 3 | Carmarthen Town | 0-2 | |
16/11/2019 17:30 0 |
Cortes | 0 | 0 | Burlades | 0-0 | |
16/11/2019 17:45 0 |
Salamanca II | 2 | 4 | Cultural Leonesa II | 1-3 | |
16/11/2019 18:00 0 |
SF Baumberg | 1 | 1 | Monheim | 0-0 | |
16/11/2019 18:00 0 |
Kelty Hearts | 7 | 1 | Edinburgh University | 0-0 | |
16/11/2019 18:00 0 |
Macclesfield Town | 0 | 0 | Mansfield Town | 0-0 | |
16/11/2019 18:00 0 |
Chornomorets | 1 | 1 | Minai | 1-1 | |
16/11/2019 18:00 0 |
Vitoria Guimaraes II | 3 | 0 | União Madeira | 1-0 | |
16/11/2019 18:00 0 |
Berço | 2 | 1 | AD Oliveirense | 1-1 | |
16/11/2019 18:00 0 |
Vizela | 0 | 0 | AR São Martinho | 0-0 | |
16/11/2019 18:00 0 |
BSC Glasgow | 4 | 1 | Civil Service Strollers | 0-0 | |
16/11/2019 18:00 0 |
East Kilbride | 2 | 0 | Gretna 2008 | 0-0 | |
16/11/2019 18:00 0 |
Loures | 2 | 1 | Amora | 2-1 | |
16/11/2019 18:00 0 |
Donau | 1 | 2 | Mannswörth | 0-0 | |
16/11/2019 18:00 0 |
Atzeneta | 0 | 1 | Villarreal III | 0-0 | |
16/11/2019 18:00 0 |
Jura Sud | 0 | 1 | Saint-Pierroise | 0-1 | |
16/11/2019 18:00 37042 |
Woking | 0 | 0 | Halifax Town | 0-0 | |
16/11/2019 18:00 32834 |
Port Vale | 2 | 1 | Carlisle United | 0-1 | |
16/11/2019 18:00 42377 |
Peterhead | 0 | 0 | Montrose | 0-0 | |
16/11/2019 18:00 36921 |
Notts County | 0 | 3 | Barrow | 0-2 | |
16/11/2019 18:00 32833 |
Leyton Orient | 0 | 2 | Scunthorpe United | 0-1 | |
16/11/2019 18:00 37630 |
Kettering Town | 4 | 4 | Blyth Spartans | 0-3 | |
16/11/2019 18:00 42464 |
Inverness CT | 0 | 0 | Clyde | 0-0 | |
16/11/2019 18:00 37810 |
Hungerford Town | 0 | 1 | Eastbourne Borough | 0-0 | |
16/11/2019 18:00 37931 |
Havant & Waterlooville | 2 | 1 | Bath City | 0-1 | |
16/11/2019 18:00 37753 |
Hampton & Richmond | 2 | 0 | Wealdstone | 0-0 | |
16/11/2019 18:00 13068 |
Gillingham | 1 | 0 | Lincoln City | 1-0 | |
16/11/2019 18:00 25982 |
Greenock Morton | 1 | 0 | Arbroath | 1-0 | |
16/11/2019 18:00 45484 |
Glasgow Rangers FC B | 2 | 0 | Wrexham | 1-0 | |
16/11/2019 18:00 13016 |
Rotherham United | 1 | 0 | Accrington Stanley | 1-0 | |
16/11/2019 18:00 37930 |
Welling United | 6 | 2 | Braintree Town | 4-1 | |
16/11/2019 18:00 32840 |
Walsall | 2 | 1 | Cambridge United | 2-0 | |
16/11/2019 18:00 36923 |
Torquay United | 1 | 2 | Sutton United | 1-1 | |
16/11/2019 18:00 37934 |
Tonbridge Angels | 2 | 1 | St. Albans City | 1-0 | |
16/11/2019 18:00 37499 |
AFC Telford United | 2 | 2 | Spennymoor Town | 1-2 | |
16/11/2019 18:00 42380 |
Stranraer | 0 | 2 | Airdrie United | 0-0 | |
16/11/2019 18:00 42382 |
Stirling Albion | 2 | 0 | Annan Athletic | 1-0 | |
16/11/2019 18:00 42465 |
Stenhousemuir | 1 | 4 | Partick Thistle | 0-1 | |
16/11/2019 18:00 37543 |
Southport | 1 | 2 | King's Lynn Town | 1-1 | |
16/11/2019 18:00 37041 |
Solihull Moors | 3 | 1 | AFC Fylde | 3-1 | |
16/11/2019 18:00 32832 |
Salford City | 2 | 3 | Swindon Town | 1-1 | |
16/11/2019 18:00 32835 |
Forest Green Rovers | 0 | 1 | Plymouth Argyle | 0-1 | |
16/11/2019 18:00 37440 |
Farsley Celt | 2 | 4 | Boston United | 1-1 | |
16/11/2019 18:00 22874 |
Metropolitanos | 2 | 0 | Deportivo Tachira | 2-0 | |
16/11/2019 18:00 36800 |
Chesterfield | 2 | 3 | Chorley | 0-2 | |
16/11/2019 18:00 37767 |
Chelmsford City | 2 | 6 | Oxford City | 2-3 | |
16/11/2019 18:00 21270 |
Casa Pia | 0 | 1 | Chaves | 0-1 | |
16/11/2019 18:00 37957 |
Concord Rangers | 3 | 3 | Dorking Wanderers | 1-2 | |
16/11/2019 18:00 37010 |
Bromley | 3 | 3 | Harrogate Town | 1-3 | |
16/11/2019 18:00 37453 |
Bradford (Park Avenue) | 0 | 3 | Leamington | 0-2 | |
16/11/2019 18:00 37646 |
Brackley Town | 5 | 1 | Darlington 1883 | 5-0 | |
16/11/2019 18:00 36929 |
Boreham Wood | 2 | 1 | Maidenhead United | 0-0 | |
16/11/2019 18:00 13434 |
Bolton | 1 | 0 | Milton Keynes Dons | 0-0 | |
16/11/2019 18:00 13380 |
Blackpool | 2 | 0 | AFC Wimbledon | 0-0 | |
16/11/2019 18:00 36934 |
Barnet | 1 | 2 | Stockport County | 0-0 | |
16/11/2019 18:00 37885 |
Chippenham Town | 0 | 3 | Slough Town | 0-1 | |
16/11/2019 18:00 42384 |
Cove Rangers | 3 | 0 | Brechin City | 0-0 | |
16/11/2019 18:00 32830 |
Exeter City | 0 | 0 | Cheltenham Town | 0-0 | |
16/11/2019 18:00 42383 |
Edinburgh City | 3 | 2 | Albion Rovers FC | 0-1 | |
16/11/2019 18:00 36863 |
Ebbsfleet United | 2 | 2 | Hartlepool United | 0-2 | |
16/11/2019 18:00 26012 |
Dundee United | 3 | 0 | Queen of the South | 2-0 | |
16/11/2019 18:00 42376 |
Dumbarton | 1 | 1 | Falkirk | 1-0 | |
16/11/2019 18:00 37696 |
Dulwich Hamlet | 0 | 1 | Billericay Town | 0-0 | |
16/11/2019 18:00 37861 |
Dartford | 2 | 2 | Maidstone United | 0-0 | |
16/11/2019 18:00 37627 |
Curzon Ashton | 1 | 0 | York City | 1-0 | |
16/11/2019 18:00 32831 |
Crawley Town | 1 | 1 | Morecambe | 1-0 | |
16/11/2019 18:00 42385 |
Cowdenbeath | 1 | 0 | Queen's Park | 1-0 | |
16/11/2019 18:00 13384 |
Coventry City | 2 | 1 | Rochdale | 1-1 | |
16/11/2019 18:00 37605 |
Altrincham | 5 | 1 | Hereford | 2-0 | |
16/11/2019 18:00 32836 |
Northampton Town | 4 | 1 | Crewe Alexandra | 3-1 | |
16/11/2019 18:00 24460 |
Chojniczanka Chojnice | 1 | 3 | Wigry Suwałki | 0-1 | |
16/11/2019 18:00 41443 |
Sporting Gijón II | 1 | 1 | Celta de Vigo II | 1-1 | |
16/11/2019 18:00 41537 |
Arenas Getxo | 0 | 3 | Leioa | 0-1 | |
16/11/2019 18:00 47010 |
Varzim | 1 | 3 | Farense | 1-3 | |
16/11/2019 18:00 40529 |
Ukrayna U17 | 2 | 0 | Arnavutluk - U17 | 0-0 | |
16/11/2019 18:00 42365 |
Dungannon Swifts | 0 | 1 | Larne | 0-0 | |
16/11/2019 18:00 42363 |
Cliftonville | 1 | 0 | Ballymena United | 0-0 | |
16/11/2019 18:00 37035 |
Dagenham & Redbridge | 6 | 1 | Aldershot Town | 4-0 | |
16/11/2019 18:00 47776 |
Belouizdad | 1 | 0 | Chlef | 0-0 | |
16/11/2019 18:00 42366 |
Warrenpoint Town | 3 | 1 | Coleraine | 0-0 | |
16/11/2019 18:00 34320 |
Bytovia Bytów | 1 | 1 | Elana Toruń | 0-0 | |
16/11/2019 18:10 42375 |
Arabi Doha | 2 | 1 | Al Sailiya | 2-1 | |
16/11/2019 18:10 42374 |
Lekhwiya | 0 | 7 | Al Khor | 0-3 | |
16/11/2019 18:15 0 |
Gent II | 0 | 5 | Ladies Genk (K) | 0-0 | |
16/11/2019 18:30 0 |
Santa Catalina Atlético | 3 | 2 | Santanyí | 3-1 | |
16/11/2019 18:30 41727 |
Amorebieta | 0 | 0 | Izarra | 0-0 | |
16/11/2019 18:30 41569 |
Osasuna II | 1 | 0 | Barakaldo | 0-0 | |
16/11/2019 18:30 0 |
Theix | 2 | 3 | Red Star | 0-2 | |
16/11/2019 19:00 0 |
Étoile Carouge | 2 | 1 | Sion II | 0-0 | |
16/11/2019 19:00 0 |
Amnéville | 0 | 2 | Paris FC | 0-1 | |
16/11/2019 19:00 40145 |
Avusturya - U19 | 2 | 1 | İsviçre U19 | 1-1 | |
16/11/2019 19:00 0 |
Tours | 2 | 0 | Chauray | 2-0 | |
16/11/2019 19:00 0 |
Sarre-Union | 0 | 2 | Créteil | 0-1 | |
16/11/2019 19:00 46318 |
Lens | 1 | 1 | Boulogne | 0-0 | |
16/11/2019 19:00 42169 |
Villarrobledo | 0 | 4 | San Fernando | 0-2 | |
16/11/2019 19:00 38770 |
Leobendorf | 0 | 0 | Neusiedl | 0-0 | |
16/11/2019 19:00 41434 |
Coruxo | 0 | 0 | Las Rozas | 0-0 | |
16/11/2019 19:00 34373 |
Gornik Leczna | 1 | 0 | Garbarnia Kraków | 1-0 | |
16/11/2019 19:00 0 |
Roda | 1 | 0 | Hércules II | 0-0 | |
16/11/2019 19:00 0 |
Vauban Strasbourg | 3 | 1 | Hienghène Sport | 1-0 | |
16/11/2019 19:00 24575 |
Tychy 71 | 2 | 2 | Radomiak Radom | 1-0 | |
16/11/2019 19:00 24616 |
Sandecja Nowy Sącz | 2 | 2 | Nieciecza | 2-0 | |
16/11/2019 19:00 0 |
Atlético Tordesillas | 4 | 0 | Becerril Campos | 1-0 | |
16/11/2019 19:00 41564 |
Athletic Club II | 4 | 1 | Unionistas de Salamanca | 1-0 | |
16/11/2019 19:00 0 |
Fréjus St-Raphaël | 2 | 1 | Grenoble | 1-0 | |
16/11/2019 19:30 42405 |
Al Wasl | 2 | 0 | FC Baniyas | 0-0 | |
16/11/2019 19:30 47009 |
Lorient | 3 | 0 | Guingamp | 1-0 | |
16/11/2019 19:30 0 |
Constancia | 0 | 0 | Felanitx | 0-0 | |
16/11/2019 19:30 0 |
Santa Úrsula | 1 | 2 | Ibarra | 0-0 | |
16/11/2019 19:30 0 |
Olympique Lyon (K) | 1 | 0 | PSG (K) | 0-0 | |
16/11/2019 20:00 0 |
Ancienne Château-Gontier | 0 | 1 | C' Chartres | 0-0 | |
16/11/2019 20:00 0 |
TEC | 1 | 2 | GVVV | 0-0 | |
16/11/2019 20:00 19990 |
Slovenya | 1 | 0 | Letonya | 0-0 | |
16/11/2019 20:00 20031 |
Rusya | 1 | 4 | Belçika | 0-3 | |
16/11/2019 20:00 20011 |
Azerbaycan | 0 | 2 | Galler | 0-2 | |
16/11/2019 20:00 0 |
Schonnebeck | 0 | 1 | SV 1919 Straelen | 0-0 | |
16/11/2019 20:00 20022 |
San Marino | 1 | 3 | Kazakistan | 0-3 | |
16/11/2019 20:00 0 |
Gonfreville | 1 | 0 | Le Touquet | 0-0 | |
16/11/2019 20:00 0 |
Trélissac | 2 | 0 | Mont-de-Marsan | 1-0 | |
16/11/2019 20:00 0 |
Grasse | 2 | 0 | Marseille End. Catalans | 0-0 | |
16/11/2019 20:00 0 |
Santfeliuenc | 0 | 0 | Cerdanyola del Vallès | 0-0 | |
16/11/2019 20:00 0 |
Igualada | 1 | 1 | CE Europa | 0-1 | |
16/11/2019 20:00 0 |
Moulins-Yzeure Foot | 1 | 2 | St-Pryvé St-Hilaire | 0-2 | |
16/11/2019 20:00 0 |
Chilly | 1 | 0 | Hauts Lyonnais | 0-0 | |
16/11/2019 20:00 0 |
Lons | 1 | 2 | Annecy | 0-1 | |
16/11/2019 20:00 0 |
FC Lyon | 0 | 1 | Athlético Marseille | 0-1 | |
16/11/2019 20:00 0 |
Alberes Argelès | 0 | 1 | Pau | 0-1 | |
16/11/2019 20:00 0 |
Challans | 3 | 0 | Le Poiré-sur-Vie | 2-0 | |
16/11/2019 20:00 0 |
Mûrs-Erigné | 0 | 6 | Caen | 0-3 | |
16/11/2019 20:00 0 |
RC La Fleche | 2 | 3 | Linas-Montlhery | 1-2 | |
16/11/2019 20:00 0 |
Granville | 2 | 0 | AG Caennaise | 1-0 | |
16/11/2019 20:00 0 |
Betton | 0 | 6 | Concarneau | 0-2 | |
16/11/2019 20:00 0 |
Cambrai | 0 | 1 | Quevilly | 0-0 | |
16/11/2019 20:00 0 |
Voltigeurs de Chateaubriant | 4 | 0 | La Tour d'Auvergne | 0-0 | |
16/11/2019 20:00 0 |
Belçika U18 | 2 | 1 | Rusya U18 | 0-0 | |
16/11/2019 20:00 0 |
La Baule-Le Pouliguen | 0 | 1 | Angoulême | 0-0 | |
16/11/2019 20:00 0 |
Vasco da Gama U20 | 0 | 1 | Palmeiras U20 | 0-0 | |
16/11/2019 20:00 38806 |
Team Viyanaer Linien | 2 | 1 | Viyanaer Neustadt | 0-0 | |
16/11/2019 20:00 41975 |
Villarreal II | 1 | 1 | UE Olot | 1-0 | |
16/11/2019 20:00 40132 |
Danimarka U19 | 2 | 0 | Faroe Adaları U19 | 0-0 | |
16/11/2019 20:00 40531 |
Portekiz U17 | 0 | 0 | Gürcistan U17 | 0-0 | |
16/11/2019 20:00 47933 |
JS Saoura | 1 | 1 | MC Oran | 1-1 | |
16/11/2019 20:15 34412 |
Penafiel | 0 | 0 | C.D. Feirense | 0-0 | |
16/11/2019 20:20 36910 |
Yeovil Town | 0 | 1 | Dover Athletic | 0-0 | |
16/11/2019 20:30 41874 |
Ejea | 2 | 0 | Badalona | 1-0 | |
16/11/2019 20:30 23403 |
İtalya U21 | 3 | 0 | İzlanda U21 | 1-0 | |
16/11/2019 20:30 0 |
Caudal | 1 | 3 | Ceares | 0-1 | |
16/11/2019 20:30 0 |
Yagüe | 1 | 2 | Arnedo | 1-1 | |
16/11/2019 20:30 22752 |
Numancia | 2 | 2 | Rayo Vallecano | 1-1 | |
16/11/2019 20:30 22763 |
Elche CF | 1 | 1 | Almería | 0-0 | |
16/11/2019 21:00 0 |
Villemomble Sports | 1 | 5 | Orleans | 0-1 | |
16/11/2019 21:00 0 |
CDA Aguilas FC | 0 | 0 | Huércal Overa | 0-0 | |
16/11/2019 21:00 0 |
San Roque | 1 | 0 | Arcos | 0-0 | |
16/11/2019 21:00 0 |
Ales | 1 | 0 | Lattes | 0-0 | |
16/11/2019 21:00 0 |
Marssac SRDT | 2 | 1 | Saint-Médard-en-Jalles | 0-1 | |
16/11/2019 21:00 0 |
Tlaxcala | 1 | 2 | Pumas UNAM Premier | 0-0 | |
16/11/2019 21:00 0 |
Sireuil | 1 | 7 | Les Herbiers | 1-4 | |
16/11/2019 21:30 40111 |
Yunanistan U19 | 2 | 5 | İzlanda U19 | 0-1 | |
16/11/2019 21:30 40115 |
Belçika U19 | 2 | 1 | Arnavutluk U19 | 2-0 | |
16/11/2019 21:30 0 |
Tenerife II | 1 | 0 | Güímar | 0-0 | |
16/11/2019 22:00 46590 |
Danubio | 1 | 2 | Liverpool FC (Montevideo) | 1-0 | |
16/11/2019 22:00 0 |
Beauvais | 1 | 4 | Chambly | 0-3 | |
16/11/2019 22:00 0 |
Lierse Kempenzonen | 0 | 1 | Patro Eisden | 0-0 | |
16/11/2019 22:00 0 |
K.M.S.K. Deinze | 0 | 0 | Dessel Sport | 0-0 | |
16/11/2019 22:00 45337 |
Fildişi Sahili | 1 | 0 | Nijer | 0-0 | |
16/11/2019 22:00 46592 |
Cerro | 0 | 1 | Rampla Juniors | 0-0 | |
16/11/2019 22:00 46585 |
Cerro Largo | 2 | 1 | Racing Club de Montevideo | 2-0 | |
16/11/2019 22:00 46587 |
CA River Plate (Montevideo) | 1 | 0 | Defensor Sporting | 1-0 | |
16/11/2019 22:00 46588 |
Plaza Colonia | 1 | 0 | CA Juventud | 0-0 | |
16/11/2019 22:00 46589 |
Boston River | 1 | 3 | Montevideo Wanderers | 0-0 | |
16/11/2019 22:30 0 |
Yaracuyanos | 0 | 0 | Atlético Furrial | 0-0 | |
16/11/2019 22:30 40677 |
Guarani | 1 | 0 | Operário PR | 1-0 | |
16/11/2019 22:30 42401 |
Lokeren | 0 | 1 | Lommel United | 0-0 | |
16/11/2019 22:30 40678 |
Clube de Regatas Brasil (CRB) | 2 | 0 | Ponte Preta | 2-0 | |
16/11/2019 22:30 40676 |
Coritiba | 1 | 0 | Oeste | 1-0 | |
16/11/2019 22:45 20003 |
Almanya | 4 | 0 | Beyaz Rusya | 1-0 | |
16/11/2019 22:45 20001 |
Avusturya | 2 | 1 | Makedonya | 1-0 | |
16/11/2019 22:45 20012 |
Hırvatistan | 3 | 1 | Slovakya | 0-1 | |
16/11/2019 22:45 20000 |
İsrail | 1 | 2 | Polonya | 0-1 | |
16/11/2019 22:45 38466 |
FeralpiSalò | 1 | 0 | Calcio Padova | 1-0 | |
16/11/2019 22:45 38531 |
Monopoli | 2 | 1 | Bisceglie | 2-1 | |
16/11/2019 22:45 20008 |
Kuzey İrlanda | 0 | 0 | Hollanda | 0-0 | |
16/11/2019 22:45 38051 |
Pizzighettone | 2 | 1 | AlbinoLeffe | 0-0 | |
16/11/2019 23:00 0 |
Fénix FC | 0 | 0 | Defensores Unidos | 0-0 | |
16/11/2019 23:00 0 |
Juventud Unida | 2 | 3 | Central Ballester | 0-0 | |
16/11/2019 23:00 0 |
Puerto Nuevo FC | 0 | 2 | Argentino Rosario | 0-0 | |
16/11/2019 23:00 0 |
Saint Martin | 1 | 0 | Barbados | 0-0 | |
16/11/2019 23:00 0 |
Tristán Suárez | 0 | 1 | CA Villa San Carlos | 0-1 | |
16/11/2019 23:00 0 |
Flandria | 1 | 3 | JJ Urquiza | 0-3 | |
16/11/2019 23:00 0 |
Los Andes | 1 | 0 | Colegiales | 1-0 | |
16/11/2019 23:00 0 |
São Caetano | 1 | 1 | XV de Piracicaba | 0-0 | |
16/11/2019 23:00 0 |
Deportivo Madryn | 2 | 0 | Sol de Mayo | 2-0 | |
16/11/2019 23:00 42458 |
All Boys | 0 | 1 | Villa Dálmine | 0-1 | |
16/11/2019 23:00 45725 |
Delfin | 3 | 1 | LDU Quito | 1-1 | |
16/11/2019 23:00 22898 |
Real Zaragoza | 0 | 1 | Albacete | 0-0 | |
16/11/2019 23:00 40720 |
Santos FC | 1 | 1 | Sao Paulo | 1-0 | |
16/11/2019 23:00 0 |
Fortaleza C.E.I.F. | 0 | 2 | Boyaca Chico | 0-0 | |
16/11/2019 23:00 0 |
Deportivo Español | 1 | 1 | Midland | 0-0 | |
16/11/2019 23:00 0 |
Ituzaingó | 1 | 1 | Berazategui | 0-0 | |
16/11/2019 23:00 42460 |
Quilmes | 1 | 1 | Deportivo Riestra | 1-0 | |
16/11/2019 23:10 42462 |
C.A. Defensores de Belgrano | 2 | 1 | Chacarita Juniors | 2-1 | |
16/11/2019 23:30 40690 |
Alianza Lima | 3 | 1 | Sport Huancayo | 1-1 | |
16/11/2019 23:30 0 |
Gualaceo | 3 | 0 | LDU Loja | 0-0 | |
16/11/2019 23:30 0 |
Atletico Santo Domingo | 0 | 2 | CD Santa Rita | 0-0 |
16 Kasım 2019 Cumartesi günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.
Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig, diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.
UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.