Tarih Kod |
Ev Sahibi | MS | Rakip | IY | ||
---|---|---|---|---|---|---|
18/11/2020 00:00 174433 |
Venezuela | 2 | 1 | Şili | 1-1 | |
18/11/2020 00:00 244268 |
Sampaio Corrêa FC | 2 | 1 | Nautico PE | 0-0 | |
18/11/2020 00:00 174430 |
Ekvador | 6 | 1 | Kolombiya | 4-1 | |
18/11/2020 00:00 237257 |
Cartaginés | 0 | 1 | Herediano | 0-1 | |
18/11/2020 02:00 174432 |
Paraguay | 2 | 2 | Bolivya | 1-2 | |
18/11/2020 02:00 174434 |
Uruguay | 0 | 2 | Brezilya | 0-2 | |
18/11/2020 03:00 252327 |
Estudiantes de Mérida | 1 | 2 | Trujillanos | 1-0 | |
18/11/2020 03:30 174431 |
Peru | 0 | 2 | Arjantin | 0-2 | |
18/11/2020 07:00 156441 |
Grulla Marioka | 1 | 1 | Sagamihara | 0-0 | |
18/11/2020 07:00 156638 |
Vanraure Hachinohe | 1 | 2 | Kataller Toyama | 0-2 | |
18/11/2020 07:00 156373 |
Fukushima United FC | 2 | 2 | YSCC | 1-1 | |
18/11/2020 10:30 286600 |
Jiangxi Beidamen | 2 | 1 | Shaanxi Chanba | 0-0 | |
18/11/2020 11:00 156697 |
Fujieda MYFC | 1 | 0 | Azul Claro Numazu | 0-0 | |
18/11/2020 12:00 195515 |
Vissel Kobe | 0 | 1 | Urawa Reds | 0-0 | |
18/11/2020 13:00 216075 |
BB Bodrumspor | 2 | 2 | Sivas Bld | 1-1 | |
18/11/2020 13:00 156745 |
Gamba Osaka U23 | 0 | 2 | Blaublitz Akita | 0-1 | |
18/11/2020 13:00 216113 |
1922 Konyaspor | 1 | 2 | Turgutluspor | 0-1 | |
18/11/2020 13:00 216350 |
Eyüpspor | 7 | 0 | Karabükspor | 4-0 | |
18/11/2020 13:00 217558 |
Siirt İl Özel İdaresi | 1 | 3 | Bergama Bld | 1-1 | |
18/11/2020 13:00 217690 |
Silivrispor | 1 | 0 | Modafen | 0-0 | |
18/11/2020 13:00 156530 |
Roasso Kumamoto | 1 | 2 | FC Imabari | 0-2 | |
18/11/2020 13:00 156709 |
Gifu | 3 | 0 | Cerezo Osaka U23 | 0-0 | |
18/11/2020 13:00 156641 |
Kamatamare Sanuki | 1 | 2 | Kagoshima United | 1-1 | |
18/11/2020 13:00 156377 |
Parceiro Nagano | 0 | 1 | Gainare Tottori | 0-0 | |
18/11/2020 13:00 216055 |
Ergene Velimeşespor | 3 | 2 | Niğde Anadolu | 3-2 | |
18/11/2020 13:00 216003 |
Hekimoğlu Trabzon | 2 | 0 | Sarıyer | 0-0 | |
18/11/2020 13:00 217764 |
Adıyaman 1954 | 2 | 2 | Kırıkkale Büyük Anadolu | 1-1 | |
18/11/2020 13:00 217533 |
Kestelspor | 1 | 1 | 52 Orduspor FK | 0-1 | |
18/11/2020 13:00 216254 |
Sakaryaspor | 3 | 1 | Mamak FK | 2-1 | |
18/11/2020 13:00 216230 |
Vanspor FK | 2 | 1 | Elazığspor | 1-0 | |
18/11/2020 13:00 216112 |
Kastamonuspor | 2 | 1 | Etimesgut Belediyespor | 0-0 | |
18/11/2020 13:00 216095 |
Tarsus İdman Yurdu | 1 | 3 | Serik Bld | 1-1 | |
18/11/2020 13:00 195343 |
Vegalta Sendai | 2 | 2 | Tokyo | 0-1 | |
18/11/2020 13:00 195384 |
Kawasaki Frontale | 3 | 1 | F. Marinos | 0-0 | |
18/11/2020 13:00 215087 |
Perth Glory FC | 1 | 2 | Shanghai Shenhua | 0-2 | |
18/11/2020 13:00 217555 |
Bayrampaşaspor | 2 | 3 | 68 Aksaray Bld | 2-1 | |
18/11/2020 13:00 216140 |
Karacabey Bld | 2 | 2 | Kırşehir Bld | 2-2 | |
18/11/2020 13:00 215811 |
Uşakspor | 3 | 2 | Zonguldak Kömürspor | 2-1 | |
18/11/2020 13:00 217599 |
Yıldırımspor | 3 | 0 | Sultanbeyli Bld | 0-0 | |
18/11/2020 13:00 215992 |
Sancaktepe FK | 0 | 2 | Afjet Afyonspor | 0-0 | |
18/11/2020 13:00 215812 |
24 Erzincanspor | 2 | 3 | Manisa FK | 1-2 | |
18/11/2020 13:00 215851 |
Amed Sportif | 3 | 0 | Kocaelispor | 3-0 | |
18/11/2020 13:00 217679 |
Karaköprü Bld | 0 | 1 | 1954 Kelkit | 0-0 | |
18/11/2020 14:00 274868 |
Śląsk Wrocław II | 0 | 3 | GKS Katovice | 0-1 | |
18/11/2020 14:00 276247 |
Resovia Rzeszów | 0 | 0 | Sandecja Nowy Sącz | 0-0 | |
18/11/2020 14:00 263742 |
Sputnik | 4 | 2 | Orsha | 2-1 | |
18/11/2020 15:00 274821 |
FC NSA Sofia (K) | 0 | 7 | Spartak Subotica (K) | 0-3 | |
18/11/2020 15:00 276239 |
Stargard Szczeciński | 1 | 0 | Lech Poznań II | 1-0 | |
18/11/2020 15:00 274820 |
ZNK Pomurje (K) | 4 | 1 | Ferencváros (K) | 2-0 | |
18/11/2020 15:00 274845 |
Grorud | 2 | 1 | Strømmen | 1-1 | |
18/11/2020 16:00 276243 |
Puszcza Niepołomice | 1 | 0 | Gornik Leczna | 1-0 | |
18/11/2020 16:00 287785 |
Granada II | 2 | 2 | Sevilla II | 2-2 | |
18/11/2020 16:30 282435 |
Curicó Unido | 2 | 2 | Universidad Concepción | 2-1 | |
18/11/2020 17:00 271061 |
Como | 1 | 0 | Pro Patria | 0-0 | |
18/11/2020 17:00 272731 |
Chrobry Głogów | 2 | 3 | Odra Opole | 1-0 | |
18/11/2020 17:00 287783 |
CD Tudelano | 1 | 1 | Haro Deportivo | 0-0 | |
18/11/2020 17:00 271063 |
Pro Vercelli | 4 | 0 | Giana Erminio | 2-0 | |
18/11/2020 17:00 271062 |
Olbia | 0 | 0 | Lucchese | 0-0 | |
18/11/2020 17:00 274823 |
Valur (K) | 1 | 1 | Glasgow City (K) | 0-0 | |
18/11/2020 17:00 271064 |
Palermo | 1 | 0 | Potenza Calcio | 0-0 | |
18/11/2020 18:00 276248 |
Arka Gdynia | 2 | 0 | Zagłębie Sosnowiec | 1-0 | |
18/11/2020 18:00 195261 |
Arnavutluk | 3 | 2 | Beyaz Rusya | 3-1 | |
18/11/2020 18:00 195258 |
Kazakistan | 1 | 2 | Litvanya | 1-1 | |
18/11/2020 18:00 276240 |
Sokół Ostróda | 1 | 1 | Garbarnia Kraków | 0-0 | |
18/11/2020 19:00 276249 |
Korona Kielce | 1 | 3 | Olsztyn | 0-2 | |
18/11/2020 19:00 287784 |
Alcoyano | 1 | 2 | Ibiza | 1-2 | |
18/11/2020 19:00 287782 |
Real Union | 1 | 2 | Deportivo Alavés II | 0-2 | |
18/11/2020 19:30 274825 |
Górnik Łęczna (K) | 2 | 1 | Apollon Limassol (K) | 0-1 | |
18/11/2020 19:30 268760 |
Llagostera | 2 | 1 | UCAM Murcia | 2-0 | |
18/11/2020 19:30 243462 |
İtalya U21 | 4 | 1 | İsveç U21 | 1-0 | |
18/11/2020 19:30 243463 |
Lüksemburg U21 | 1 | 2 | İrlanda Cumhuriyeti U21 | 0-1 | |
18/11/2020 20:00 268757 |
Lillestrøm | 1 | 0 | Jerv | 1-0 | |
18/11/2020 20:00 274790 |
Alemannia Aachen | 0 | 1 | Fortuna Köln | 0-1 | |
18/11/2020 20:00 283297 |
Sandnes Ulf | 4 | 1 | Stjørdals-Blink | 3-0 | |
18/11/2020 20:00 277639 |
Iztapa | 1 | 0 | Cobán Imperial | 0-0 | |
18/11/2020 20:00 195267 |
Gürcistan | 0 | 0 | Estonya | 0-0 | |
18/11/2020 20:00 276238 |
Motor Lublin | 2 | 1 | Bytovia Bytów | 0-0 | |
18/11/2020 20:00 195266 |
Ermenistan | 1 | 0 | Makedonya | 0-0 | |
18/11/2020 20:00 276245 |
Radomiak Radom | 1 | 0 | LKS Lodz | 0-0 | |
18/11/2020 20:15 287770 |
Aucas | 3 | 3 | Ind. del Valle | 1-1 | |
18/11/2020 20:30 282432 |
KVC Westerlo | 3 | 0 | K.M.S.K. Deinze | 2-0 | |
18/11/2020 20:30 235706 |
Teramo | 2 | 0 | Foggia | 0-0 | |
18/11/2020 20:30 274792 |
Borussia M'gladbach II | 0 | 2 | Rot-Weiss Essen | 0-0 | |
18/11/2020 21:00 235636 |
Bristol Rovers | 4 | 3 | Chelsea U21 | 2-1 | |
18/11/2020 21:30 274822 |
Anderlecht (K) | 1 | 2 | SL Benfica (K) | 0-0 | |
18/11/2020 21:30 276230 |
Rödinghausen | 2 | 0 | Wiedenbrück | 2-0 | |
18/11/2020 21:30 235625 |
Morecambe | 4 | 0 | Manchester United U21 | 3-0 | |
18/11/2020 22:30 287772 |
Delfin | 1 | 1 | Guayaquil City F.C. | 0-0 | |
18/11/2020 22:30 266489 |
Catania | 2 | 1 | Vibonese | 1-0 | |
18/11/2020 22:30 243460 |
Portekiz U21 | 2 | 1 | Hollanda U21 | 1-1 | |
18/11/2020 22:30 274756 |
Gremio | 2 | 0 | Cuiaba | 2-0 | |
18/11/2020 22:45 195244 |
Kuzey İrlanda | 1 | 1 | Romanya | 0-0 | |
18/11/2020 22:45 195278 |
Belçika | 4 | 2 | Danimarka | 1-1 | |
18/11/2020 22:45 195281 |
İngiltere | 4 | 0 | İzlanda | 2-0 | |
18/11/2020 22:45 195251 |
İsrail | 1 | 0 | İskoçya | 1-0 | |
18/11/2020 22:45 195245 |
Avusturya | 1 | 1 | Norveç | 0-0 | |
18/11/2020 22:45 195254 |
Çek Cumhuriyeti | 2 | 0 | Slovakya | 1-0 | |
18/11/2020 22:45 195182 |
Sırbistan | 5 | 0 | Rusya | 4-0 | |
18/11/2020 22:45 195183 |
Macaristan | 2 | 0 | Türkiye | 0-0 | |
18/11/2020 22:45 195210 |
Galler | 3 | 1 | Finlandiya | 1-0 | |
18/11/2020 22:45 195213 |
İrlanda Cumhuriyeti | 0 | 0 | Bulgaristan | 0-0 | |
18/11/2020 22:45 195218 |
Yunanistan | 0 | 0 | Slovenya | 0-0 | |
18/11/2020 22:45 195219 |
Kosova | 1 | 0 | Moldova | 1-0 | |
18/11/2020 22:45 195232 |
Polonya | 1 | 2 | Hollanda | 1-0 | |
18/11/2020 22:45 195235 |
Bosna-Hersek | 0 | 2 | İtalya | 0-1 | |
18/11/2020 23:00 271052 |
Deportes Quindío | 1 | 1 | Deportivo Cali | 1-0 | |
18/11/2020 23:00 282440 |
Cobresal | 1 | 2 | La Serena | 1-1 | |
18/11/2020 23:30 271054 |
Envigado | 3 | 3 | Junior | 2-1 |
18 Kasım 2020 Çarşamba günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.
Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig, diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.
UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.