MAÇ SONUÇLARI

Tarih :
Tarih
Kod
Ev Sahibi MS Rakip IY
18/11/2020
00:00
174433
Venezuela 2 1 Şili 1-1
18/11/2020
00:00
237257
Cartaginés 0 1 Herediano 0-1
18/11/2020
00:00
244268
Sampaio Corrêa FC 2 1 Náutico 0-0
18/11/2020
00:00
174430
Ekvador 6 1 Kolombiya 4-1
18/11/2020
02:00
174434
Uruguay 0 2 Brezilya 0-2
18/11/2020
02:00
174432
Paraguay 2 2 Bolivya 1-2
18/11/2020
03:00
252327
Estudiantes de Mérida 1 2 Trujillanos 1-0
18/11/2020
03:30
174431
Peru 0 2 Arjantin 0-2
18/11/2020
07:00
156441
Grulla Marioka 1 1 Sagamihara 0-0
18/11/2020
07:00
156638
Vanraure Hachinohe 1 2 Kataller Toyama 0-2
18/11/2020
07:00
156373
Fukushima United FC 2 2 YSCC 1-1
18/11/2020
10:30
286600
Jiangxi Liansheng 2 1 Shaanxi Chanba 0-0
18/11/2020
11:00
156697
Fujieda MYFC 1 0 Azul Claro Numazu 0-0
18/11/2020
12:00
195515
Vissel Kobe 0 1 Urawa Reds 0-0
18/11/2020
13:00
216230
Vanspor FK 2 1 Elazığspor 1-0
18/11/2020
13:00
217690
Silivrispor 1 0 Modafen 0-0
18/11/2020
13:00
215812
24 Erzincanspor 2 3 Manisa FK 1-2
18/11/2020
13:00
156377
Parceiro Nagano 0 1 Gainare Tottori 0-0
18/11/2020
13:00
217679
Karaköprü Bld 0 1 1954 Kelkit 0-0
18/11/2020
13:00
215087
Perth Glory FC 1 2 Shanghai Shenhua 0-2
18/11/2020
13:00
216075
BB Bodrumspor 2 2 Sivas Bld 1-1
18/11/2020
13:00
216254
Sakaryaspor 3 1 Mamak FK 2-1
18/11/2020
13:00
215851
Amed Sportif 3 0 Kocaelispor 3-0
18/11/2020
13:00
217764
Adıyaman 1954 2 2 Kırıkkale Büyük Anadolu 1-1
18/11/2020
13:00
216113
1922 Konyaspor 1 2 Turgutluspor 0-1
18/11/2020
13:00
156709
Gifu 3 0 Cerezo Osaka U23 0-0
18/11/2020
13:00
217533
Kestelspor 1 1 52 Orduspor FK 0-1
18/11/2020
13:00
195343
Vegalta Sendai 2 2 Tokyo 0-1
18/11/2020
13:00
215992
Sancaktepe FK 0 2 Afjet Afyonspor 0-0
18/11/2020
13:00
156530
Roasso Kumamoto 1 2 Imabari 0-2
18/11/2020
13:00
216095
Tarsus İdman Yurdu 1 3 Serik Bld 1-1
18/11/2020
13:00
216350
Eyüpspor 7 0 Karabükspor 4-0
18/11/2020
13:00
216140
Karacabey Bld 2 2 Kırşehir Bld 2-2
18/11/2020
13:00
156745
Gamba Osaka U23 0 2 Blaublitz Akita 0-1
18/11/2020
13:00
217555
Bayrampaşaspor 2 3 68 Aksaray Bld 2-1
18/11/2020
13:00
195384
Kawasaki Frontale 3 1 F. Marinos 0-0
18/11/2020
13:00
216003
Hekimoğlu Trabzon 2 0 Sarıyer 0-0
18/11/2020
13:00
216112
Kastamonuspor 2 1 Etimesgut Belediyespor 0-0
18/11/2020
13:00
217558
Siirt İl Özel İdaresi 1 3 Bergama Bld 1-1
18/11/2020
13:00
215811
Uşakspor 3 2 Zonguldak Kömürspor 2-1
18/11/2020
13:00
217599
Yıldırımspor 3 0 Sultanbeyli Bld 0-0
18/11/2020
13:00
216055
Ergene Velimeşespor 3 2 Niğde Anadolu 3-2
18/11/2020
13:00
156641
Kamatamare Sanuki 1 2 Kagoshima United 1-1
18/11/2020
14:00
274868
Śląsk Wrocław II 0 3 GKS Katovice 0-1
18/11/2020
14:00
276247
Resovia Rzeszów 0 0 Sandecja Nowy Sącz 0-0
18/11/2020
14:00
263742
Sputnik 4 2 Orsha 2-1
18/11/2020
15:00
274845
Grorud 2 1 Strømmen 1-1
18/11/2020
15:00
274821
FC NSA Sofia (K) 0 7 Spartak Subotica (K) 0-3
18/11/2020
15:00
276239
Stargard Szczeciński 1 0 Lech Poznań II 1-0
18/11/2020
15:00
274820
Pomurje 4 1 Ferencváros (K) 2-0
18/11/2020
16:00
287785
Granada II 2 2 Sevilla II 2-2
18/11/2020
16:00
276243
Puszcza Niepołomice 1 0 Gornik Leczna 1-0
18/11/2020
16:30
282435
Curicó Unido 2 2 Universidad Concepción 2-1
18/11/2020
17:00
271063
Pro Vercelli 4 0 Giana Erminio 2-0
18/11/2020
17:00
272731
Chrobry Głogów 2 3 Odra Opole 1-0
18/11/2020
17:00
271064
Palermo 1 0 Potenza Calcio 0-0
18/11/2020
17:00
271061
Como 1 0 Pro Patria 0-0
18/11/2020
17:00
287783
Tudelano 1 1 Haro Deportivo 0-0
18/11/2020
17:00
271062
Olbia 0 0 Lucchese 0-0
18/11/2020
17:00
274823
Valur (K) 1 1 Glasgow City (K) 0-0
18/11/2020
18:00
195258
Kazakistan 1 2 Litvanya 1-1
18/11/2020
18:00
195261
Arnavutluk 3 2 Beyaz Rusya 3-1
18/11/2020
18:00
276240
Sokół Ostróda 1 1 Garbarnia Kraków 0-0
18/11/2020
18:00
276248
Arka Gdynia 2 0 Zagłębie Sosnowiec 1-0
18/11/2020
19:00
287782
Real Union 1 2 Deportivo Alavés II 0-2
18/11/2020
19:00
287784
Alcoyano 1 2 Ibiza 1-2
18/11/2020
19:00
276249
Korona Kielce 1 3 Olsztyn 0-2
18/11/2020
19:30
268760
Llagostera 2 1 UCAM Murcia 2-0
18/11/2020
19:30
274825
Górnik Łęczna (K) 2 1 Apollon Limassol (K) 0-1
18/11/2020
19:30
243462
İtalya U21 4 1 İsveç U21 1-0
18/11/2020
19:30
243463
Lüksemburg U21 1 2 İrlanda Cumhuriyeti U21 0-1
18/11/2020
20:00
276245
Radomiak Radom 1 0 LKS Lodz 0-0
18/11/2020
20:00
276238
Motor Lublin 2 1 Bytovia Bytów 0-0
18/11/2020
20:00
274790
Alemannia Aachen 0 1 Fortuna Köln 0-1
18/11/2020
20:00
277639
Iztapa 1 0 Cobán Imperial 0-0
18/11/2020
20:00
195266
Ermenistan 1 0 Makedonya 0-0
18/11/2020
20:00
283297
Sandnes Ulf 4 1 Stjørdals-Blink 3-0
18/11/2020
20:00
195267
Gürcistan 0 0 Estonya 0-0
18/11/2020
20:00
268757
Lillestrøm 1 0 Jerv 1-0
18/11/2020
20:15
287770
Aucas 3 3 Ind. del Valle 1-1
18/11/2020
20:30
282432
KVC Westerlo 3 0 K.M.S.K. Deinze 2-0
18/11/2020
20:30
274792
Borussia M'gladbach II 0 2 Rot-Weiss Essen 0-0
18/11/2020
20:30
235706
Teramo 2 0 Foggia 0-0
18/11/2020
21:00
235636
Bristol Rovers 4 3 Chelsea U21 2-1
18/11/2020
21:30
235625
Morecambe 4 0 Manchester United U21 3-0
18/11/2020
21:30
274822
Anderlecht (K) 1 2 SL Benfica (K) 0-0
18/11/2020
21:30
276230
Rödinghausen 2 0 Wiedenbrück 2-0
18/11/2020
22:30
287772
Delfin 1 1 Guayaquil City F.C. 0-0
18/11/2020
22:30
266489
Catania 2 1 Vibonese 1-0
18/11/2020
22:30
243460
Portekiz U21 2 1 Hollanda U21 1-1
18/11/2020
22:30
274756
Gremio 2 0 Cuiaba 2-0
18/11/2020
22:45
195278
Belçika 4 2 Danimarka 1-1
18/11/2020
22:45
195235
Bosna-Hersek 0 2 İtalya 0-1
18/11/2020
22:45
195213
İrlanda Cumhuriyeti 0 0 Bulgaristan 0-0
18/11/2020
22:45
195281
İngiltere 4 0 İzlanda 2-0
18/11/2020
22:45
195244
Kuzey İrlanda 1 1 Romanya 0-0
18/11/2020
22:45
195218
Yunanistan 0 0 Slovenya 0-0
18/11/2020
22:45
195245
Avusturya 1 1 Norveç 0-0
18/11/2020
22:45
195182
Sırbistan 5 0 Rusya 4-0
18/11/2020
22:45
195219
Kosova 1 0 Moldova 1-0
18/11/2020
22:45
195251
İsrail 1 0 İskoçya 1-0
18/11/2020
22:45
195183
Macaristan 2 0 Türkiye 0-0
18/11/2020
22:45
195232
Polonya 1 2 Hollanda 1-0
18/11/2020
22:45
195254
Çek Cumhuriyeti 2 0 Slovakya 1-0
18/11/2020
22:45
195210
Galler 3 1 Finlandiya 1-0
18/11/2020
23:00
271052
Deportes Quindío 1 1 Deportivo Cali 1-0
18/11/2020
23:00
282440
Cobresal 1 2 La Serena 1-1
18/11/2020
23:30
271054
Envigado 3 3 Junior 2-1

Maç Sonuçları

18 Kasım 2020 Çarşamba günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.

Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig,  diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.