Tarih Kod |
Ev Sahibi | MS | Rakip | IY | ||
---|---|---|---|---|---|---|
19/11/2022 04:00 886053 |
Wellington Olympic | 7 | 1 | Christchurch United | 4-1 | |
19/11/2022 05:00 886051 |
Birkenhead United | 2 | 0 | Auckland Utd | 1-0 | |
19/11/2022 06:00 886052 |
Melville United | 4 | 3 | Napier | 4-3 | |
19/11/2022 08:00 915706 |
Gamba Osaka | 2 | 1 | E. Frankfurt | 0-1 | |
19/11/2022 10:00 886031 |
Resources Capital | 0 | 1 | Southern District RSA | 0-1 | |
19/11/2022 11:30 912685 |
Real Kashmir | 2 | 0 | Rajasthan Utd | 1-0 | |
19/11/2022 12:30 928087 |
Tampines Rovers | 3 | 2 | Hougang United | 1-1 | |
19/11/2022 13:00 886175 |
Hoang Anh Gia Lai | 1 | 1 | TT Ha Noi | 0-1 | |
19/11/2022 13:00 886139 |
Ağrı 1970 Spor | 0 | 0 | Karşıyaka | 0-0 | |
19/11/2022 13:00 886176 |
Viettel | 3 | 0 | Da Nang | 2-0 | |
19/11/2022 13:00 886030 |
Eastern Football Team | 0 | 1 | Warriors | 0-1 | |
19/11/2022 13:00 886173 |
TT Ha Noi II | 2 | 1 | Binh Duong | 1-0 | |
19/11/2022 13:00 886174 |
Hồng Lĩnh Hà Tĩnh | 2 | 1 | Lam So'n Thanh Hoa | 2-1 | |
19/11/2022 13:00 886177 |
Binh Dinh | 2 | 1 | Ho Chi Minh | 0-0 | |
19/11/2022 13:00 886178 |
Song Lam Nghe An | 2 | 1 | Nam Dinh | 1-1 | |
19/11/2022 13:30 886127 |
Ranong | 0 | 2 | Nakhon Pathom | 0-0 | |
19/11/2022 13:30 917772 |
Ankara Keçiörengücü | 2 | 0 | Denizlispor | 1-0 | |
19/11/2022 13:30 917773 |
Manisa FK | 0 | 0 | BB Erzurumspor | 0-0 | |
19/11/2022 13:45 904172 |
Kheybar | 0 | 0 | Khooshe Talaee | 0-0 | |
19/11/2022 14:00 886131 |
Bangkok United | 1 | 1 | Prachuap | 0-1 | |
19/11/2022 14:00 886135 |
Bld. Kütahyaspor | 1 | 0 | Şile Yıldızspor | 0-0 | |
19/11/2022 14:00 886158 |
Siirt İl Özel İdaresi | 0 | 0 | Efeler 09 Spor | 0-0 | |
19/11/2022 14:00 886146 |
Gümüşhanespor | 0 | 0 | Karaman Belediyespor | 0-0 | |
19/11/2022 14:00 886142 |
Elazığspor | 1 | 2 | 1922 Konyaspor | 1-1 | |
19/11/2022 14:00 886138 |
Yomraspor | 2 | 1 | Edirnespor | 0-0 | |
19/11/2022 14:00 886141 |
52 Orduspor FK | 1 | 0 | Karaköprü Bld | 0-0 | |
19/11/2022 14:00 886137 |
Yeni Amasyaspor | 1 | 0 | 1954 Kelkit | 1-0 | |
19/11/2022 14:00 927766 |
Leixoes | 2 | 1 | UD Oliveirense | 1-0 | |
19/11/2022 14:00 886123 |
Raj Pracha | 1 | 0 | Chiangmai | 0-0 | |
19/11/2022 14:00 886124 |
Ayutthaya United | 1 | 1 | Uthai Thani | 0-1 | |
19/11/2022 14:00 886152 |
Artvin Hopaspor | 2 | 2 | Kepez Belediyespor | 1-1 | |
19/11/2022 14:00 886156 |
68 Aksaray Bld | 1 | 0 | Büyükçekmece Tepecikspor | 1-0 | |
19/11/2022 14:00 886151 |
Eynesil Blds | 1 | 1 | Darıca Gençlerbirliği | 1-1 | |
19/11/2022 14:00 886159 |
Sapanca | 1 | 0 | Muş Menderesspor | 1-0 | |
19/11/2022 14:00 886150 |
Ayvalıkgücü Belediyespor | 1 | 1 | Orduspor 1967 | 0-0 | |
19/11/2022 14:00 886149 |
Kuşadası GSK | 3 | 0 | Ofspor | 2-0 | |
19/11/2022 14:00 886148 |
Kırıkkale Büyük Anadolu | 0 | 0 | 76 Iğdır Bld | 0-0 | |
19/11/2022 14:00 886161 |
Dnipro-1 | 2 | 1 | Shakhtar | 1-1 | |
19/11/2022 14:00 886147 |
Ergene Velimeşespor | 0 | 1 | Turgutluspor | 0-1 | |
19/11/2022 14:00 886145 |
Kestelspor | 3 | 0 | Kahramanmaraşspor | 1-0 | |
19/11/2022 14:00 886144 |
Bulvarspor | 3 | 0 | Elazığ Bld FK | 2-0 | |
19/11/2022 14:00 886143 |
İçel İdmanyurdu | 2 | 0 | Altındağ Bld | 1-0 | |
19/11/2022 14:00 886153 |
Fatsa Bld | 2 | 1 | Akhisarspor | 1-0 | |
19/11/2022 14:00 886154 |
Beyoğlu Yeni Çarşı FK | 4 | 1 | Osmaniyespor | 1-0 | |
19/11/2022 14:00 886155 |
Bergama Bld | 3 | 1 | Erbaaspor | 1-0 | |
19/11/2022 14:00 886140 |
Nevşehir Bld | 3 | 0 | Belediye Derincespor | 0-0 | |
19/11/2022 14:00 886157 |
Niğde Anadolu | 0 | 3 | Arguvan BSK | 0-2 | |
19/11/2022 14:00 886160 |
Çankaya FK | 2 | 2 | Yıldırımspor | 0-2 | |
19/11/2022 14:00 886040 |
Hırvatistan U19 | 1 | 2 | Finlandiya U19 | 1-2 | |
19/11/2022 14:00 886136 |
Çatalcaspor | 1 | 1 | Eskişehirspor | 0-0 | |
19/11/2022 14:30 886126 |
Trat | 1 | 0 | Samut Prakan City | 1-0 | |
19/11/2022 14:30 886128 |
Chiangrai United | 3 | 1 | Muang Thong United | 2-1 | |
19/11/2022 15:00 886163 |
Kolos Kovalivka | 1 | 2 | Vorskla | 0-1 | |
19/11/2022 15:00 885873 |
Lyseng | 0 | 4 | Middelfart | 0-1 | |
19/11/2022 15:00 886129 |
Sukhothai | 0 | 0 | Nong Bua Pitchaya | 0-0 | |
19/11/2022 15:00 885875 |
Vanløse | 1 | 2 | Ishøj | 1-0 | |
19/11/2022 15:00 885877 |
HIK | 1 | 3 | Aarhus Fremad | 0-2 | |
19/11/2022 15:00 885857 |
FK Velež | 2 | 2 | Sloga Doboj | 1-1 | |
19/11/2022 15:00 910052 |
Exeter City | 0 | 2 | Ipswich Town | 0-1 | |
19/11/2022 15:00 886033 |
Chennaiyin F.C. | 3 | 1 | Jamshedpur | 1-0 | |
19/11/2022 15:30 885876 |
VSK Århus | 3 | 0 | Dalum | 2-0 | |
19/11/2022 15:30 888285 |
Rogaška | 5 | 3 | NK Rudar Velenje | 2-3 | |
19/11/2022 15:30 888286 |
ND Ilirija | 2 | 3 | Aluminij | 1-1 | |
19/11/2022 15:30 886130 |
Thai Port | 1 | 3 | Buriram PEA | 1-1 | |
19/11/2022 15:30 914956 |
Linas-Montlhery | 2 | 1 | Paris 13 Atletico | 2-1 | |
19/11/2022 15:30 888284 |
Dob | 1 | 1 | Bistrica | 0-1 | |
19/11/2022 15:40 886169 |
Masfut | 2 | 1 | Al Urooba | 0-1 | |
19/11/2022 15:40 886172 |
Baynounah | 0 | 3 | Dibba Al Hisn | 0-3 | |
19/11/2022 15:40 886170 |
Al Thaid | 3 | 0 | Dubai City FC | 2-0 | |
19/11/2022 15:45 886171 |
AL Arabi (UAE) | 9 | 2 | Fursan | 4-1 | |
19/11/2022 15:45 885874 |
FA 2000 | 2 | 0 | Holstebro | 0-0 | |
19/11/2022 16:00 885989 |
Alemannia Aachen | 0 | 0 | Kaan-Marienborn | 0-0 | |
19/11/2022 16:00 885991 |
Wuppertaler SV | 2 | 0 | Fortuna Köln | 0-0 | |
19/11/2022 16:00 885992 |
Köln II | 0 | 0 | SV Lippstadt 08 | 0-0 | |
19/11/2022 16:00 885993 |
Rot Weiss Ahlen | 0 | 3 | Preußen Münster | 0-1 | |
19/11/2022 16:00 885995 |
Wiedenbrück | 3 | 0 | Düren Merzenich | 1-0 | |
19/11/2022 16:00 885996 |
Freiberg | 3 | 1 | Barockstadt Fulda-Lehn. | 2-0 | |
19/11/2022 16:00 885988 |
Wattenscheid 09 | 3 | 2 | Fortuna Düsseldorf II | 0-2 | |
19/11/2022 16:00 885987 |
SV 1919 Straelen | 0 | 0 | Rödinghausen | 0-0 | |
19/11/2022 16:00 885972 |
Viktoria Aschaffenburg | 3 | 0 | Heimstetten | 1-0 | |
19/11/2022 16:00 885970 |
Ansbach | 3 | 1 | Greuther Fürth II | 2-0 | |
19/11/2022 16:00 885969 |
Buchbach | 3 | 2 | Rain / Lech | 3-0 | |
19/11/2022 16:00 885968 |
Unterhaching | 1 | 0 | Augsburg II | 0-0 | |
19/11/2022 16:00 885967 |
Pipinsried | 1 | 2 | Würzburger Kickers | 1-0 | |
19/11/2022 16:00 885961 |
Atlas Delmenhorst | 0 | 2 | Hannover 96 II | 0-0 | |
19/11/2022 16:00 885963 |
Lübeck | 0 | 1 | Eintracht Norderstedt | 0-1 | |
19/11/2022 16:00 885997 |
Hessen Kassel | 1 | 1 | Wormatia Worms | 0-1 | |
19/11/2022 16:00 885999 |
Aalen | 2 | 1 | FSV Frankfurt | 1-0 | |
19/11/2022 16:00 917774 |
Adanaspor | 2 | 1 | Altınordu | 1-1 | |
19/11/2022 16:00 914961 |
Oissel | 1 | 1 | Loon-Plage | 0-0 | |
19/11/2022 16:00 926988 |
Austria Klagenfurt | 2 | 1 | Grazer AK | 1-0 | |
19/11/2022 16:00 925445 |
Oued Ellil | 1 | 0 | Jerba | 1-0 | |
19/11/2022 16:00 925444 |
Kairouan | 3 | 1 | Gabès | 2-1 | |
19/11/2022 16:00 925442 |
Radès | 2 | 0 | Rogba Tataouine | 0-0 | |
19/11/2022 16:00 925441 |
CS Korba | 1 | 1 | Marsa | 0-0 | |
19/11/2022 16:00 925440 |
Bembla | 0 | 0 | Mohamdia | 0-0 | |
19/11/2022 16:00 885880 |
Brabrand | 1 | 2 | B 93 | 0-0 | |
19/11/2022 16:00 885879 |
Frem | 1 | 3 | Kolding IF | 0-3 | |
19/11/2022 16:00 885953 |
Ashton United | 3 | 0 | Bamber Bridge | 1-0 | |
19/11/2022 16:00 886000 |
Ulm | 2 | 2 | TSV Steinbach | 1-1 | |
19/11/2022 16:30 886049 |
Pro Vercelli | 1 | 1 | Pizzighettone | 1-1 | |
19/11/2022 16:30 886048 |
Mantova | 0 | 0 | FeralpiSalò | 0-0 | |
19/11/2022 16:30 886046 |
F.C. Sangiuliano City | 1 | 2 | Arzignano Valchiampo | 0-2 | |
19/11/2022 16:30 886045 |
Pro Patria | 0 | 1 | Juventus II | 0-0 | |
19/11/2022 16:30 886042 |
Pordenone | 1 | 0 | Novara | 0-0 | |
19/11/2022 16:30 914945 |
Granville | 6 | 0 | Etoile de Morne-à-l'Eau | 4-0 | |
19/11/2022 16:30 885927 |
Royston Town FC | 4 | 2 | Hitchin Town | 1-1 | |
19/11/2022 16:30 886041 |
Renate | 3 | 4 | Pro Sesto | 2-0 | |
19/11/2022 17:00 910955 |
Ebbsfleet United | 0 | 1 | Eastbourne Borough | 0-1 | |
19/11/2022 17:00 886032 |
Hyderabad | 0 | 1 | Kerala Blasters | 0-1 | |
19/11/2022 17:00 888287 |
Krka | 2 | 1 | Nafta | 1-1 | |
19/11/2022 17:00 886193 |
Conwy United | 1 | 1 | Chirk AAA | 0-0 | |
19/11/2022 17:00 886188 |
Llanidloes Town | 2 | 2 | Gresford Athletic | 1-2 | |
19/11/2022 17:00 914951 |
Feignies-Aulnoye | 0 | 3 | Valenciennes | 0-1 | |
19/11/2022 17:00 914968 |
Grenoble | 2 | 0 | Villefranche | 1-0 | |
19/11/2022 17:00 886186 |
Cwmbran Celtic | 1 | 4 | Afan Lido | 0-2 | |
19/11/2022 17:00 886185 |
Llantwit Major | 0 | 1 | Llanelli Town | 0-0 | |
19/11/2022 17:00 886064 |
Knockbreda | 1 | 1 | Annagh United | 1-0 | |
19/11/2022 17:00 914931 |
Baník Ostrava | 2 | 3 | Sparta Prag | 1-1 | |
19/11/2022 17:00 926987 |
Ruanda | 1 | 0 | Sudan | 1-0 | |
19/11/2022 17:00 926994 |
İsrail U21 | 1 | 1 | Ukrayna U21 | 1-0 | |
19/11/2022 17:00 927826 |
Letonya | 1 | 1 | İzlanda | 0-0 | |
19/11/2022 17:00 927802 |
Estonya | 2 | 0 | Litvanya | 0-0 | |
19/11/2022 17:00 885962 |
Schwarz-Weiß Rehden | 2 | 1 | Kickers Emden | 0-1 | |
19/11/2022 17:00 886192 |
Llandudno | 0 | 1 | Ruthin Town | 0-1 | |
19/11/2022 17:30 886187 |
Carmarthen Town | 2 | 4 | Briton Ferry | 2-1 | |
19/11/2022 17:30 886119 |
Basel II | 0 | 0 | Biel-Bienne | 0-0 | |
19/11/2022 17:30 886190 |
Guilsfield | 4 | 1 | Penrhyncoch | 1-1 | |
19/11/2022 17:30 886191 |
Cefn Druids | 2 | 1 | Mold Alexandra | 1-0 | |
19/11/2022 17:30 886179 |
UWIC Cardiff | 1 | 0 | Bala Town | 0-0 | |
19/11/2022 17:30 886182 |
Flint Town United | 1 | 4 | Newtown | 1-0 | |
19/11/2022 17:30 886181 |
Airbus UK | 1 | 2 | Haverfordwest County | 1-0 | |
19/11/2022 18:00 886114 |
Rapperswil-Jona | 2 | 1 | Bavois | 2-1 | |
19/11/2022 18:00 885956 |
Atherton Collieries | 1 | 1 | Stalybridge Celtic | 0-0 | |
19/11/2022 18:00 885955 |
United of Manchester | 1 | 3 | Gainsborough Trinity | 0-1 | |
19/11/2022 18:00 910924 |
Warrington Town | 0 | 1 | Guiseley | 0-0 | |
19/11/2022 18:00 886117 |
SC Cham | 0 | 2 | Baden | 0-0 | |
19/11/2022 18:00 885952 |
Belper Town | 2 | 2 | Whitby Town | 1-2 | |
19/11/2022 18:00 885950 |
Rylands | 2 | 0 | Morpeth Town | 2-0 | |
19/11/2022 18:00 885957 |
Radcliffe | 1 | 2 | Nantwich Town | 0-1 | |
19/11/2022 18:00 885959 |
South Shields | 2 | 0 | Stafford Rangers | 0-0 | |
19/11/2022 18:00 890146 |
St Ives Town | 1 | 1 | Needham Market | 1-0 | |
19/11/2022 18:00 890147 |
Ilkeston Town | 2 | 0 | Barwell | 1-0 | |
19/11/2022 18:00 891022 |
Tiverton Town | 2 | 2 | Merthyr Town | 2-2 | |
19/11/2022 18:00 915712 |
Kuveyt | 2 | 0 | Lübnan | 0-0 | |
19/11/2022 18:00 910921 |
Chorley | 1 | 0 | Leek Town | 1-0 | |
19/11/2022 18:00 910923 |
Marine | 1 | 0 | Scarborough Athletic | 0-0 | |
19/11/2022 18:00 910922 |
Southport | 1 | 3 | Curzon Ashton | 1-1 | |
19/11/2022 18:00 885938 |
Salisbury | 0 | 0 | Yate Town | 0-0 | |
19/11/2022 18:00 885937 |
Gosport Borough | 2 | 3 | Chesham United | 0-0 | |
19/11/2022 18:00 885934 |
Hayes & Yeading United | 1 | 2 | Hartley Wintney | 1-2 | |
19/11/2022 18:00 914934 |
Bohemians 1905 | 3 | 0 | Hlučín | 1-0 | |
19/11/2022 18:00 914973 |
FCSR Haguenau | 1 | 2 | Belfort | 1-1 | |
19/11/2022 18:00 886095 |
Clyde | 3 | 3 | Falkirk | 2-1 | |
19/11/2022 18:00 886062 |
Dundela | 4 | 0 | Ballinamallard United | 2-0 | |
19/11/2022 18:00 886061 |
Warrenpoint Town | 4 | 2 | Dergview | 3-1 | |
19/11/2022 18:00 886060 |
Institute | 1 | 0 | H&W Welders | 1-0 | |
19/11/2022 18:00 886122 |
Zürih II | 1 | 1 | Brühl | 1-0 | |
19/11/2022 18:00 886121 |
Stade Nyonnais | 0 | 1 | Bulle | 0-0 | |
19/11/2022 18:00 862865 |
Bromsgrove Sporting | 3 | 0 | Nuneaton Borough | 1-0 | |
19/11/2022 18:00 885919 |
AFC Rushden & Diamonds | 1 | 3 | Stourbridge | 1-0 | |
19/11/2022 18:00 885922 |
Basford United | 1 | 1 | Rushall Olympic | 1-0 | |
19/11/2022 18:00 885923 |
Mickleover Sports | 4 | 3 | Stratford Town | 3-1 | |
19/11/2022 18:00 885931 |
Weston-super-Mare | 2 | 0 | Poole Town | 2-0 | |
19/11/2022 18:00 885932 |
Truro City | 3 | 0 | Winchester City | 1-0 | |
19/11/2022 18:00 885933 |
North Leigh | 0 | 2 | Hendon | 0-1 | |
19/11/2022 18:00 886120 |
Chiasso | 2 | 1 | Breitenrain | 1-0 | |
19/11/2022 18:00 886054 |
Glenavon | 0 | 0 | Coleraine | 0-0 | |
19/11/2022 18:00 885905 |
Dagenham & Redbridge | 2 | 1 | Scunthorpe United | 1-1 | |
19/11/2022 18:00 885906 |
Maidstone United | 0 | 0 | Oldham Athletic | 0-0 | |
19/11/2022 18:00 885907 |
Dorking Wanderers | 2 | 3 | Bromley | 1-2 | |
19/11/2022 18:00 885908 |
York City | 1 | 2 | Wealdstone | 1-0 | |
19/11/2022 18:00 885909 |
Chesterfield | 2 | 0 | Solihull Moors | 1-0 | |
19/11/2022 18:00 885910 |
Wrexham | 2 | 0 | Aldershot Town | 2-0 | |
19/11/2022 18:00 885911 |
Barnet | 1 | 0 | Torquay United | 1-0 | |
19/11/2022 18:00 885912 |
Woking | 1 | 1 | Altrincham | 0-0 | |
19/11/2022 18:00 885913 |
Gateshead | 3 | 1 | Southend United | 0-0 | |
19/11/2022 18:00 885914 |
Notts County | 0 | 0 | Yeovil Town | 0-0 | |
19/11/2022 18:00 885915 |
Maidenhead United | 2 | 1 | Eastleigh | 1-1 | |
19/11/2022 18:00 886100 |
Stenhousemuir | 1 | 1 | Bonnyrigg Rose Athletic | 1-1 | |
19/11/2022 18:00 886099 |
Annan Athletic | 1 | 3 | Elgin City | 0-2 | |
19/11/2022 18:00 886056 |
Crusaders | 4 | 0 | Newry City AFC | 2-0 | |
19/11/2022 18:00 886059 |
Carrick Rangers | 2 | 0 | Portadown FC | 0-0 | |
19/11/2022 18:00 886086 |
Raith Rovers | 2 | 5 | Queen's Park | 1-2 | |
19/11/2022 18:00 886087 |
Dundee FC | 1 | 0 | Hamilton Academical | 0-0 | |
19/11/2022 18:00 886088 |
Cove Rangers | 1 | 2 | Greenock Morton | 0-1 | |
19/11/2022 18:00 886089 |
Partick Thistle | 3 | 0 | Arbroath | 1-0 | |
19/11/2022 18:00 910091 |
Grimsby Town | 1 | 1 | Stevenage | 0-0 | |
19/11/2022 18:00 886090 |
Inverness CT | 2 | 2 | Ayr United | 1-0 | |
19/11/2022 18:00 886096 |
Stirling Albion | 3 | 1 | East Fife | 2-1 | |
19/11/2022 18:00 886097 |
Albion Rovers FC | 1 | 0 | Stranraer | 0-0 | |
19/11/2022 18:00 886098 |
Dumbarton | 2 | 2 | Forfar Athletic | 1-1 | |
19/11/2022 18:00 885916 |
Halifax Town | 1 | 0 | Boreham Wood | 0-0 | |
19/11/2022 18:00 886091 |
Edinburgh City | 4 | 3 | Alloa Athletic | 1-3 | |
19/11/2022 18:00 910088 |
Barrow | 3 | 1 | Hartlepool United | 3-0 | |
19/11/2022 18:00 910089 |
Bradford City | 1 | 3 | Northampton Town | 0-2 | |
19/11/2022 18:00 910090 |
Colchester United | 3 | 0 | Doncaster Rovers FC | 1-0 | |
19/11/2022 18:00 910092 |
Harrogate Town | 3 | 0 | Mansfield Town | 3-0 | |
19/11/2022 18:00 910093 |
Newport County | 2 | 0 | Gillingham | 1-0 | |
19/11/2022 18:00 910094 |
Salford City | 1 | 4 | Carlisle United | 0-1 | |
19/11/2022 18:00 910095 |
Stockport County | 1 | 2 | Leyton Orient | 1-1 | |
19/11/2022 18:00 910096 |
Sutton United | 1 | 0 | Rochdale | 1-0 | |
19/11/2022 18:00 910097 |
Swindon Town | 0 | 1 | Crewe Alexandra | 0-1 | |
19/11/2022 18:00 910098 |
Tranmere Rovers | 0 | 2 | AFC Wimbledon | 0-1 | |
19/11/2022 18:00 910099 |
Walsall | 2 | 1 | Crawley Town | 1-1 | |
19/11/2022 18:00 910062 |
Sheffield Wednesday | 1 | 0 | Shrewsbury Town | 1-0 | |
19/11/2022 18:00 910061 |
Port Vale | 1 | 0 | Charlton Athletic | 0-0 | |
19/11/2022 18:00 886092 |
Airdrie United | 1 | 0 | Kelty Hearts | 0-0 | |
19/11/2022 18:00 910938 |
Darlington 1883 | 4 | 1 | Alfreton Town | 3-0 | |
19/11/2022 18:00 886094 |
Peterhead | 0 | 2 | Dunfermline Athletic | 0-2 | |
19/11/2022 18:00 910053 |
Barnsley | 3 | 1 | Milton Keynes Dons | 1-1 | |
19/11/2022 18:00 910054 |
Bristol Rovers | 1 | 0 | Peterborough United | 0-0 | |
19/11/2022 18:00 910055 |
Burton Albion | 2 | 2 | Plymouth Argyle | 1-0 | |
19/11/2022 18:00 910056 |
Cambridge United | 0 | 1 | Accrington Stanley | 0-1 | |
19/11/2022 18:00 910057 |
Cheltenham Town | 1 | 0 | Wycombe Wanderers | 1-0 | |
19/11/2022 18:00 910058 |
Fleetwood Town FC | 1 | 2 | Bolton | 1-0 | |
19/11/2022 18:00 910059 |
Lincoln City | 2 | 1 | Morecambe | 1-0 | |
19/11/2022 18:00 910060 |
Oxford United | 1 | 1 | Forest Green Rovers | 1-0 | |
19/11/2022 18:00 886093 |
Queen of the South | 4 | 0 | Montrose | 2-0 | |
19/11/2022 18:00 910926 |
Spennymoor Town | 3 | 2 | Runcorn Linnets | 3-1 | |
19/11/2022 18:00 910946 |
Taunton Town | 2 | 1 | Dulwich Hamlet | 0-1 | |
19/11/2022 18:00 910947 |
Tonbridge Angels | 2 | 4 | Bracknell Town | 1-2 | |
19/11/2022 18:00 910948 |
AFC Fylde | 2 | 1 | Colne FC | 2-0 | |
19/11/2022 18:00 910949 |
Banbury United | 6 | 0 | Stowmarket Town | 2-0 | |
19/11/2022 18:00 910950 |
Lewes | 2 | 2 | Bognor Regis Town | 2-1 | |
19/11/2022 18:00 910951 |
Peterborough Sports | 3 | 2 | Cheshunt | 2-2 | |
19/11/2022 18:00 910952 |
Welling United | 3 | 2 | Havant & Waterlooville | 2-1 | |
19/11/2022 18:00 910953 |
Coalville Town | 2 | 0 | Hednesford Town | 1-0 | |
19/11/2022 18:00 910954 |
Matlock Town | 1 | 2 | Marske United | 1-0 | |
19/11/2022 18:00 910956 |
King's Lynn Town | 1 | 1 | Hemel Hempstead Town | 1-0 | |
19/11/2022 18:00 910957 |
Beaconsfield SYCOB | 1 | 1 | Folkestone Invicta | 1-0 | |
19/11/2022 18:00 910958 |
Oxford City | 1 | 1 | Plymouth Parkway | 0-0 | |
19/11/2022 18:00 910959 |
Hanwell Town | 0 | 3 | Slough Town | 0-1 | |
19/11/2022 18:00 910945 |
Blyth Spartans | 4 | 2 | Buxton | 1-2 | |
19/11/2022 18:00 910944 |
Braintree Town | 1 | 0 | Brackley Town | 1-0 | |
19/11/2022 18:00 910931 |
Billericay Town | 1 | 3 | Bath City | 0-1 | |
19/11/2022 18:00 910932 |
Heybridge Swifts | 3 | 0 | Hereford | 1-0 | |
19/11/2022 18:00 910933 |
Chelmsford City | 2 | 1 | Redditch United | 1-0 | |
19/11/2022 18:00 910934 |
Swindon Supermarine | 4 | 0 | Dartford | 2-0 | |
19/11/2022 18:00 910935 |
Concord Rangers | 2 | 4 | Harrow Borough | 1-3 | |
19/11/2022 18:00 910925 |
Chester | 2 | 1 | Lancaster City | 0-1 | |
19/11/2022 18:00 910936 |
Tavistock | 1 | 2 | Hungerford Town | 0-0 | |
19/11/2022 18:00 910937 |
Hampton & Richmond | 0 | 1 | Farnborough | 0-0 | |
19/11/2022 18:00 910939 |
St. Albans City | 1 | 2 | Kidderminster Harriers | 1-0 | |
19/11/2022 18:00 910940 |
Leiston | 4 | 3 | Alvechurch | 3-1 | |
19/11/2022 18:00 910941 |
Kings Langley | 1 | 2 | AFC Telford United | 1-1 | |
19/11/2022 18:00 910942 |
Leamington | 1 | 0 | Bishop's Stortford | 0-0 | |
19/11/2022 18:00 910943 |
Kettering Town | 1 | 0 | Gloucester City | 0-0 | |
19/11/2022 18:00 910960 |
Uxbridge | 1 | 1 | Dover Athletic | 0-1 | |
19/11/2022 18:00 910961 |
Worthing | 4 | 2 | Weymouth | 2-1 | |
19/11/2022 18:00 910962 |
Tamworth FC | 1 | 1 | Boston United | 0-1 | |
19/11/2022 18:00 910927 |
Bradford (Park Avenue) | 1 | 2 | Farsley Celt | 0-1 | |
19/11/2022 18:00 925793 |
Kongsvinger | 2 | 1 | Sandefjord | 0-1 | |
19/11/2022 18:00 885854 |
Beerschot-Wilrijk | 1 | 0 | Club Brugge II | 1-0 | |
19/11/2022 18:00 910963 |
Hastings United | 1 | 2 | Chippenham Town | 0-1 | |
19/11/2022 18:15 909917 |
Ponferradina | 1 | 1 | Real Oviedo | 0-0 | |
19/11/2022 18:30 927752 |
N. Madeira | 2 | 0 | Portimonense | 0-0 | |
19/11/2022 18:30 913806 |
Den Bosch | 0 | 2 | VVV | 0-1 | |
19/11/2022 18:30 888338 |
Beasain | 1 | 2 | Racing Rioja | 1-1 | |
19/11/2022 18:30 886036 |
BAE | 2 | 1 | Kazakistan | 1-0 | |
19/11/2022 18:45 888323 |
Bergantiños | 1 | 0 | Ourense CF | 1-0 | |
19/11/2022 19:00 886109 |
AD Alcorcon | 2 | 0 | Algeciras | 1-0 | |
19/11/2022 19:00 914935 |
Thaon | 2 | 2 | Sochaux | 0-1 | |
19/11/2022 19:00 888272 |
Baltika | 1 | 0 | Shinnik | 0-0 | |
19/11/2022 19:00 886118 |
Young Boys II | 3 | 0 | Kriens | 1-0 | |
19/11/2022 19:00 927873 |
El Dakhleya | 1 | 1 | Haras El Hodood | 0-0 | |
19/11/2022 19:00 888321 |
Polvorín | 0 | 2 | Zamora | 0-0 | |
19/11/2022 19:00 886110 |
Gimnàstic Tarragona | 2 | 1 | Castellon | 1-1 | |
19/11/2022 19:00 886111 |
Eldense | 2 | 0 | Cornella | 0-0 | |
19/11/2022 19:00 888326 |
Real Valladolid II | 0 | 1 | Laredo | 0-0 | |
19/11/2022 19:00 914952 |
Épinal | 0 | 1 | Metz | 0-0 | |
19/11/2022 19:00 914954 |
Union Cosnoise | 0 | 2 | Paris FC | 0-1 | |
19/11/2022 19:00 914940 |
Chambéry | 4 | 1 | Rumilly V. | 0-0 | |
19/11/2022 19:00 914971 |
Amiens SC | 10 | 0 | Aiglon | 4-0 | |
19/11/2022 19:00 885855 |
Široki Brijeg | 1 | 0 | Tuzla City | 0-0 | |
19/11/2022 19:00 885856 |
Željezničar | 1 | 1 | Posušje | 1-0 | |
19/11/2022 19:00 914955 |
Alençon | 0 | 0 | Stade Pontivy | 0-0 | |
19/11/2022 19:30 886050 |
Vicenza Virtus | 4 | 0 | Triestina | 3-0 | |
19/11/2022 19:30 886044 |
Trento Calcio 1921 | 0 | 2 | Virtus Verona | 0-1 | |
19/11/2022 19:30 886043 |
Calcio Padova | 2 | 2 | AlbinoLeffe | 1-0 | |
19/11/2022 19:30 925787 |
İtalya U21 | 2 | 4 | Almanya U21 | 0-1 | |
19/11/2022 19:30 886047 |
Lecco | 3 | 1 | Piacenza | 1-1 | |
19/11/2022 19:30 902342 |
Arnavutluk | 2 | 0 | Ermenistan | 1-0 | |
19/11/2022 20:00 884574 |
Aarau | 1 | 0 | FC Schaffhausen | 1-0 | |
19/11/2022 20:00 914974 |
Onet-le-Château | 0 | 1 | Grasse | 0-1 | |
19/11/2022 20:00 902341 |
Cebelitarık | 1 | 0 | Andorra | 1-0 | |
19/11/2022 20:00 914975 |
Drapeau Fougères | 0 | 1 | Avranches | 0-0 | |
19/11/2022 20:00 914943 |
Bourges | 1 | 1 | St-Pryvé St-Hilaire | 0-0 | |
19/11/2022 20:00 914948 |
Les Herbiers | 2 | 2 | Guingamp | 1-2 | |
19/11/2022 20:00 891025 |
Türkiye | 2 | 1 | Çek Cumhuriyeti | 1-0 | |
19/11/2022 20:00 902343 |
Kosova | 1 | 1 | Faroe Adaları | 0-0 | |
19/11/2022 20:00 884577 |
Stade Lausanne-Ouchy | 5 | 0 | Yverdon Sport | 2-0 | |
19/11/2022 20:15 886180 |
Penybont | 0 | 0 | The New Saints | 0-0 | |
19/11/2022 20:30 909916 |
Sporting Gijon | 2 | 2 | CD Leganes | 2-1 | |
19/11/2022 20:30 909919 |
Tenerife | 2 | 0 | Huesca | 0-0 | |
19/11/2022 20:45 913807 |
Heracles | 3 | 0 | TOP Oss | 2-0 | |
19/11/2022 21:00 886107 |
Unionistas de Salamanca | 1 | 2 | Talavera | 0-1 | |
19/11/2022 21:00 886113 |
Barcelona II | 2 | 0 | Athletic Club II | 2-0 | |
19/11/2022 21:00 886112 |
Real Murcia | 1 | 0 | UD Logrones | 1-0 | |
19/11/2022 21:00 927775 |
Tondela | 0 | 0 | Estoril | 0-0 | |
19/11/2022 21:00 886108 |
Pontevedra | 0 | 0 | Fuenlabrada | 0-0 | |
19/11/2022 21:30 886063 |
Ards | 3 | 3 | Ballyclare Comrades | 2-1 | |
19/11/2022 22:00 885853 |
Waasland-Beveren | 1 | 1 | RWDM | 1-0 | |
19/11/2022 22:00 913808 |
MVV Maastricht | 1 | 0 | Almere City | 1-0 | |
19/11/2022 22:00 914942 |
Trélissac | 2 | 3 | Bordeaux | 2-0 | |
19/11/2022 22:30 909114 |
CSD Colo-Colo | 1 | 0 | Real Betis | 0-0 | |
19/11/2022 22:30 912715 |
İsveç | 2 | 0 | Cezayir | 1-0 | |
19/11/2022 23:00 909921 |
Real Zaragoza | 1 | 1 | Málaga FC | 0-0 | |
19/11/2022 23:00 926698 |
Jicaral | 2 | 2 | AD Municipal Liberia | 0-1 | |
19/11/2022 23:00 913809 |
NAC Breda | 0 | 2 | Zwolle | 0-2 | |
19/11/2022 23:00 928074 |
Fransa U21 | 1 | 1 | Norveç U21 | 1-0 | |
19/11/2022 23:30 927760 |
Vilafranquense | 0 | 0 | Vitoria Guimaraes | 0-0 |
19 Kasım 2022 Cumartesi günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.
Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig, diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.
UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.