MAÇ SONUÇLARI

Tarih :
Tarih
Kod
Ev Sahibi MS Rakip IY
20/11/2022
00:00
906326
Marathón 4 0 Olancho -
20/11/2022
01:00
924756
Vila Nova FC 1 1 Paysandu 1-0
20/11/2022
02:00
924757
Copiapo 4 0 Puerto Montt 2-0
20/11/2022
02:10
918287
Instituto 1 1 Estudiantes de Caseros 0-1
20/11/2022
04:00
926634
Kolombiya 2 0 Paraguay 1-0
20/11/2022
05:00
887751
Auckland City 2 1 Miramar FC 1-0
20/11/2022
05:00
922899
Bolivya 1 0 Peru 0-0
20/11/2022
06:00
887750
Cashmere Technical 1 3 Wellington Phoenix Res. 1-2
20/11/2022
06:45
909113
Everton 0 0 Celtic FC 0-0
20/11/2022
08:00
887745
Matsumoto Yamaga 1 0 Sagamihara 0-0
20/11/2022
08:00
887741
Parceiro Nagano 0 0 Fujieda MYFC 0-0
20/11/2022
08:00
887746
Gifu 1 2 Giravanz Kitakyushu 1-0
20/11/2022
08:00
887742
Fukushima United FC 0 3 Ehime 0-2
20/11/2022
08:00
887747
Azul Claro Numazu 1 2 Tegevajaro Miyazaki 1-2
20/11/2022
08:00
887743
Iwaki 1 1 YSCC 0-0
20/11/2022
08:00
887748
Gainare Tottori 3 0 Kamatamare Sanuki 0-0
20/11/2022
08:00
887744
Kataller Toyama 2 4 Kagoshima United 2-1
20/11/2022
08:00
887749
Vanraure Hachinohe 2 1 FC Imabari 1-0
20/11/2022
10:00
888129
BC Rangers 4 0 Sham Shui Po 2-0
20/11/2022
10:30
888137
Yuen Long 3 1 Citizen AA 2-1
20/11/2022
10:30
888132
Wong Tai 0 1 Wing Yee 0-0
20/11/2022
10:30
888134
Shatin SA 3 0 Eastern District 2-0
20/11/2022
10:30
888138
Hoi King 3 4 Happy Valley AA 0-0
20/11/2022
10:30
888133
Fourway Rangers 2 5 Central & Western 2-2
20/11/2022
10:30
888135
Kowloon City 2 0 South China 1-0
20/11/2022
10:30
888136
North District 3 1 Kwai Tsing DFA 0-1
20/11/2022
11:30
888130
Hong Kong FC 2 1 HK U23 1-1
20/11/2022
12:00
888266
FK Ufa 1 2 FC Rubin Kazan 1-1
20/11/2022
13:00
886167
Minai 1 0 Metal Kharkiv 0-0
20/11/2022
13:00
888062
Atletic Club d'Escaldes 1 1 Ordino 1-0
20/11/2022
13:00
926632
Tallinna Kalev II 0 1 Ida-Virumaa FC Alliance 0-0
20/11/2022
13:00
888131
Kitchee 4 0 Wofoo Tai Po 1-0
20/11/2022
13:00
888268
Yenisey 2 0 Alaniya II 0-0
20/11/2022
13:00
906330
Real SC Massama 1 2 Fontinhas 1-1
20/11/2022
13:30
917775
BB Bodrumspor 1 2 Tuzlaspor 1-0
20/11/2022
13:30
888359
Navalcarnero 2 0 Coria 1-0
20/11/2022
13:30
888373
Nakhon Ratchasima 1 0 Chonburi 1-0
20/11/2022
13:30
888356
Sevilla II 2 2 Mar Menor 1-2
20/11/2022
13:30
888370
Kasetsart 2 1 Phrae United 1-0
20/11/2022
14:00
888348
Formentera 1 0 Mallorca II 1-0
20/11/2022
14:00
888392
Kırşehir Bld 1 3 Erzin Spor 0-2
20/11/2022
14:00
888371
Suphanburi 3 2 Krabi 1-0
20/11/2022
14:00
888320
Intercity 1 2 Real Union 1-0
20/11/2022
14:00
888383
Somaspor 0 1 Şanlıurfaspor 0-0
20/11/2022
14:00
888310
SS Reyes 1 3 Badajoz 0-2
20/11/2022
14:00
888270
Neftekhimik 1 2 Volga Ulyanovsk 1-1
20/11/2022
14:00
888397
Kocaelispor 1 0 Diyarbekirspor 1-0
20/11/2022
14:00
888388
Sivas Bld 0 2 İnegölspor 0-1
20/11/2022
14:00
888316
Numancia 3 3 Sabadell 2-0
20/11/2022
14:00
888358
Melilla 3 0 Don Benito 1-0
20/11/2022
14:00
888349
Atlético Mancha Real 1 2 Antequera 0-1
20/11/2022
14:00
912707
Churchill Brothers 2 3 Sreenidi 0-2
20/11/2022
14:00
888393
Kastamonuspor 1 0 Etimesgut Belediyespor 0-0
20/11/2022
14:00
888363
Atlético Paso 3 1 Gimnástica Segoviana 2-1
20/11/2022
14:00
888339
Peña Deportiva 5 0 Badalona 3-0
20/11/2022
14:00
888384
Bursaspor 1 2 Isparta 32 0-0
20/11/2022
14:00
888354
Utrera 0 0 Recreativo Huelva 0-0
20/11/2022
14:00
888398
Sarıyer 1 0 Zonguldak Kömürspor 1-0
20/11/2022
14:00
888389
Uşakspor 0 1 Hekimoğlu Trabzon 0-0
20/11/2022
14:00
927782
Torreense 1 1 Academico Viseu 0-1
20/11/2022
14:00
888380
Yeni Çorumspor 1 0 24 Erzincanspor 1-0
20/11/2022
14:00
912708
Minerva Punjab 1 0 Mohammedan 1-0
20/11/2022
14:00
888394
Balıkesirspor 2 0 Fethiyespor 1-0
20/11/2022
14:00
888364
AD Alcorcon II 0 2 Montijo 0-2
20/11/2022
14:00
888385
Amed Sportif 2 0 Bayburt İÖİ 1-0
20/11/2022
14:00
888345
Valencia II 4 0 Prat 1-0
20/11/2022
14:00
888390
Bucaspor 1928 5 1 Adıyaman 1954 1-1
20/11/2022
14:00
888318
Calahorra 1 1 Atlético Baleares 0-0
20/11/2022
14:00
888381
Batman Petrolspor 3 2 Düzcespor 1-0
20/11/2022
14:00
888308
Merida AD 2 0 Ceuta 0-0
20/11/2022
14:00
888324
Real Oviedo II 2 1 Guijuelo 1-0
20/11/2022
14:00
888360
Socuéllamos 0 0 CD Guadalajara 0-0
20/11/2022
14:00
888351
Velez 1 0 Granada II 1-0
20/11/2022
14:00
888395
Pazarspor 0 0 Kırklarelispor 0-0
20/11/2022
14:00
888153
Carrarese 1 0 Olbia 0-0
20/11/2022
14:00
888341
Saguntino 1 1 Teruel 1-1
20/11/2022
14:00
888374
Khon Kaen United 0 0 BEC Tero Sasana 0-0
20/11/2022
14:00
888386
Erokspor 2 0 Tarsus İdman Yurdu 0-0
20/11/2022
14:00
888314
Celta de Vigo II 3 1 Rayo Majadahonda 1-0
20/11/2022
14:00
888347
Manresa 2 0 Ibiza Islas Pitiusas 1-0
20/11/2022
14:00
888391
Serik Bld 2 4 Vanspor FK 2-1
20/11/2022
14:00
888361
Cacereño 3 0 Atlético Madrid II 2-0
20/11/2022
14:00
888319
Amorebieta 2 0 La Nucia 1-0
20/11/2022
14:00
888382
Nazilli Bld 1 1 Arnavutköy Bld 1-1
20/11/2022
14:00
888309
RB Linense 2 1 Racing Ferrol 1-1
20/11/2022
14:00
888396
Ankara Demirspor 3 1 Karacabey Bld 2-0
20/11/2022
14:00
888367
Diocesano 1 1 Unión Adarve 1-0
20/11/2022
14:00
888342
Ebro 0 1 Espanyol II 0-1
20/11/2022
14:00
888375
Lampang 1 2 Lamphun Warrior 1-0
20/11/2022
14:00
888387
Afjet Afyonspor 2 0 Menemenspor 0-0
20/11/2022
14:00
888357
San Roque 1 0 Real Betis II 0-0
20/11/2022
14:15
911059
Kercem 3 2 Marsaskala 3-0
20/11/2022
14:30
888369
Chainat 1 0 Udon Thani 0-0
20/11/2022
15:00
885860
Sloboda Tuzla 5 1 Igman 1-0
20/11/2022
15:00
922552
Özbekistan 0 0 Rusya 0-0
20/11/2022
15:00
888151
Norveç U19 6 2 Makedonya U19 4-2
20/11/2022
15:00
888372
Ratchaburi 3 0 BG Pathum United 1-0
20/11/2022
15:00
888271
Akron 0 0 Arsenal-Tula 0-0
20/11/2022
15:00
886168
Hirnyk 0 2 Metalist 1925 Kharkiv 0-2
20/11/2022
15:00
888368
Nakhon Si Utd 3 2 Customs United 2-2
20/11/2022
15:00
888267
Rodina Moskva 1 1 Veles 0-0
20/11/2022
15:00
885858
Leotar 2 0 Sarajevo 0-0
20/11/2022
15:00
888107
BW Lohne 4 0 Borussia Hildesheim 1-0
20/11/2022
15:00
888077
Næsby 4 0 Tårnby 2-0
20/11/2022
15:30
888280
Primorje 5 2 Triglav 2-0
20/11/2022
15:30
886057
Glentoran 0 1 Cliftonville 0-1
20/11/2022
15:30
914947
Reims Sainte-Anne 3 0 Wasquehal 3-0
20/11/2022
15:30
888281
Bilje 2 2 Fužinar 0-1
20/11/2022
15:30
888282
Jadran Dekani 2 0 Beltinci 1-0
20/11/2022
15:30
898450
Slovakya 0 0 Şili 0-0
20/11/2022
15:30
928547
Güney Kıbrıs U21 2 2 Sırbistan U21 2-1
20/11/2022
15:40
888399
Masafi 2 1 Hatta 1-0
20/11/2022
15:40
888400
Jazira Hamra 1 0 Fujairah 0-0
20/11/2022
15:40
888401
Al-Taawoun FC 2 3 Gulf Heroes 1-1
20/11/2022
15:45
888402
Al Hamriyah 0 2 Emirates 0-0
20/11/2022
16:00
915000
Plouvorn 0 0 Vannes 0-0
20/11/2022
16:00
925799
S.S. Sfaxien 0 4 Jeunesse Sportive Omrane 0-3
20/11/2022
16:00
888108
Havelse 4 0 Jeddeloh 1-0
20/11/2022
16:00
888078
Akademisk Bo 2 1 Thisted 0-0
20/11/2022
16:00
925800
Sporting Ben Arous 0 2 Hammam-Lif 0-0
20/11/2022
16:00
888109
Teutonia Ottensen 2 1 Bremer SV 0-1
20/11/2022
16:00
917776
Eyüpspor 1 0 Göztepe 0-0
20/11/2022
16:00
888112
Stuttgart II 4 1 Mainz 05 II 2-1
20/11/2022
16:00
925795
EM Mahdia 2 1 CS Msaken 2-0
20/11/2022
16:00
888146
Norveç 1 1 Finlandiya 0-1
20/11/2022
16:00
914964
FCOSK 2 1 Louhans-Cuiseaux 1-0
20/11/2022
16:00
917777
Çaykur Rizespor 1 0 Boluspor 0-0
20/11/2022
16:00
888144
Makedonya 1 3 Azerbaycan 1-1
20/11/2022
16:00
909920
Villarreal II 1 0 Ibiza 0-0
20/11/2022
16:00
888076
Silkeborg KFUM 0 0 SfB-Oure 0-0
20/11/2022
16:00
888269
Makhachkala 1 2 Volgar-Gazprom 1-0
20/11/2022
16:15
904176
Vaduz 1 0 Lausanne Sports 0-0
20/11/2022
16:30
888164
Acr Messina 1 1 Potenza Calcio 1-0
20/11/2022
16:30
888155
Sassari Torres 1903 0 2 Reggiana FC 0-0
20/11/2022
16:30
888169
Giugliano 2 1 Monopoli 1-0
20/11/2022
16:30
888160
Cesena 0 1 Ancona 1905 0-0
20/11/2022
16:30
888165
Viterbese Castrense 1 3 Crotone 1-1
20/11/2022
16:30
913810
Dordrecht 2 2 Willem II 2-1
20/11/2022
16:30
888166
Foggia 2 3 Audace Cerignola 1-0
20/11/2022
16:30
888171
Picerno 2 1 Avellino 0-0
20/11/2022
16:30
888162
Pontedera 1 0 Fiorenzuola 1-0
20/11/2022
16:30
888167
F. Andria 1 0 Nuova Monterosi 1-0
20/11/2022
16:30
888158
Alessandria 0 1 Siena 0-0
20/11/2022
16:30
888163
Catanzaro 3 0 Gelbison Cilento SSD 1-0
20/11/2022
16:30
888168
Latina 0 0 Juve Stabia 0-0
20/11/2022
16:45
911063
Ghajnsielem 5 0 Qrendi 5-0
20/11/2022
17:00
888139
Goa 3 0 ATK Mohun 0-0
20/11/2022
17:00
898452
Slovenya 1 0 Karadağ 1-0
20/11/2022
17:00
888264
Krasnodar II 1 4 SKA-Energiya 1-1
20/11/2022
17:00
914967
Olympique Marcquois 0 1 Olympique Saint Quentin 0-1
20/11/2022
17:00
885859
Zrinjski 1 0 Borac Banja Luka 0-0
20/11/2022
17:00
888149
Lüksemburg 0 0 Bulgaristan 0-0
20/11/2022
17:45
888366
Leganés II 1 2 Cerdanyola del Vallès 0-0
20/11/2022
18:00
888312
Cordoba 2 1 Linares Deportivo 0-1
20/11/2022
18:00
888331
UD Logroñés II 5 1 Arenas Getxo 0-0
20/11/2022
18:00
888064
K.M.S.K. Deinze 2 1 Lierse Kempenzonen 1-0
20/11/2022
18:00
888315
Real Sociedad II 1 1 Alcoyano 1-0
20/11/2022
18:15
909912
FC Andorra 4 0 Lugo 0-0
20/11/2022
18:15
888335
Izarra 1 0 Mutilvera 0-0
20/11/2022
18:30
888336
Utebo 1 0 Deportivo Alavés II 0-0
20/11/2022
18:45
888327
Arenteiro 0 1 Compostela 0-1
20/11/2022
18:55
888263
Zalgiris V 5 0 FA Šiauliai 3-0
20/11/2022
19:00
888362
Villanovense 2 1 Estepona 0-0
20/11/2022
19:00
888337
SD Tarazona 3 1 AD San Juan Pamplona 1-0
20/11/2022
19:00
888328
Coruxo 0 1 UP Langreo 0-1
20/11/2022
19:00
888353
Xerez Deportivo 0 2 Cartagena II 0-2
20/11/2022
19:00
888343
UE Olot 1 2 Real Zaragoza II 0-1
20/11/2022
19:00
888333
Alfaro 0 2 Gernika 0-1
20/11/2022
19:00
888344
Terrassa 3 1 Hercules 2-1
20/11/2022
19:00
888322
Gimnástica Torrelavega 1 0 CD Burgos Promesas 2000 1-0
20/11/2022
19:00
888350
Yeclano 3 1 Atletico Sanluqueno 1-0
20/11/2022
19:00
888340
Lleida Esportiu 0 1 Alzira 0-1
20/11/2022
19:00
888330
CD Tudelano 0 2 Cirbonero 0-0
20/11/2022
19:00
888355
UCAM Murcia 2 1 Cadiz II 1-1
20/11/2022
19:00
928073
İsveç U21 8 1 Azerbaycan U21 2-1
20/11/2022
19:00
917778
Sakaryaspor 4 2 Bandırmaspor 2-0
20/11/2022
19:00
888352
Juventud Torremolinos 0 1 El Ejido 0-1
20/11/2022
19:00
888325
Cristo Atlético 0 2 Racing Santander II 0-1
20/11/2022
19:00
888150
Katar 0 2 Ekvador 0-2
20/11/2022
19:00
888265
KAMAZ 2 1 Urozhay 0-1
20/11/2022
19:30
888159
San Donato Tavarnelle 1 1 Virtus Entella 0-0
20/11/2022
19:30
888329
Real Avilés 1 0 Marino de Luanco 1-0
20/11/2022
19:30
888156
Recanatese 0 1 Rimini 0-1
20/11/2022
19:30
888334
Sestao 0 1 Brea 0-1
20/11/2022
19:30
888170
Virtus Francavilla 3 0 Taranto 0-0
20/11/2022
19:30
888161
Vis Pesaro 1 1 Fermana 0-0
20/11/2022
19:30
888157
Imolese 0 2 Montevarchi Calcio 0-0
20/11/2022
19:30
888154
Lucchese 0 2 Gubbio 0-1
20/11/2022
19:30
898451
İsrail 2 3 Güney Kıbrıs 0-2
20/11/2022
20:00
888317
SD Logroñés 1 1 Osasuna II 0-0
20/11/2022
20:00
888313
Real Madrid II 2 0 San Fernando 2-0
20/11/2022
20:15
888332
Real Sociedad III 3 0 Arnedo 2-0
20/11/2022
21:00
927751
Sporting Covilha 2 2 Gil Vicente 0-1
20/11/2022
21:00
888307
Deportivo La Coruña 2 2 Cultural Leonesa 0-0
20/11/2022
21:00
909918
Real Racing Santander 0 1 Burgos 0-0
20/11/2022
21:00
886017
Iztapa 0 1 Guastatoya 0-1
20/11/2022
21:00
909911
Eibar 0 0 Deportivo Alavés 0-0
20/11/2022
21:30
888148
Moldova 0 5 Romanya 0-2
20/11/2022
22:00
888143
Malta 0 1 İrlanda Cumhuriyeti 0-0
20/11/2022
22:00
888063
Dender 2 1 Anderlecht II 1-1
20/11/2022
22:00
927745
Estrela 2 3 Benfica 1-2
20/11/2022
22:00
886020
Malacateco 2 1 Xinabajul 0-0
20/11/2022
22:15
888147
Macaristan 2 1 Yunanistan 1-0
20/11/2022
22:45
888145
Avusturya 2 0 İtalya 2-0
20/11/2022
23:00
909914
Levante 1 1 Las Palmas 0-0
20/11/2022
23:00
891024
St Luçiya 1 0 San Marino 0-0
20/11/2022
23:15
927746
Paços de Ferreira 1 1 Casa Pia 1-0

Maç Sonuçları

20 Kasım 2022 Pazar günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.

Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig,  diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.