İddaa Bülteni - İddaa Programı

Tarih :

iddaa oran analizi yapmak için seçtiğiniz orana tıklayınca analiz sayfamız açılır ve o oranda yapılan maçların detaylı istatistikleri karşınıza gelir.

Takım Analizi yapmak için takım üzerine tıklayıp açılan sayfada takımın geçmiş maçlarının analizini bulabilirsiniz.
Ayrıca takımların iddaa oranları sayfamızda bulabilirsiniz.

13 HAZİRAN PERŞEMBE
MAÇ SONUCU
2.5 ALTI/ÜSTÜ
Çifte Şans
KG Var/Yok
Lig
Saat
KOD
MBS
Ev Sahibi - Konuk Takım
1
0
2
ALT
ÜST
1-0
1-2
0-2
VAR
YOK
+

13 Haziran 2024 Perşembe Maç Programı

13 Haziran 2024 Perşembe günü oynanacak olan iddaa maçları sayfamızdan takip edebilirsiniz. sayfamızda yayınlanan maç programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktadır. iddaa bülteni anlık olarak oranların detaylı analizi yapılmaktadır.

Bugünün futbol maç bülteni, yaklaşan maçlar ve maç geniş bülteni. Futbol maç programı, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig,  diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere ait maç analiz. her ülkede kupalar ve diğer tüm maçların maç oran analizleri. bugünkü maçlar UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının iddaa bülteni sitemizde bulabilirsiniz.