Fransa U19 Ulusal Şampiyona Maç Tahminleri

Önümüzdeki günlerde Fransa U19 Ulusal Şampiyona programında 11 maç var (8 Kasım); ilk maç Paris FC U19 - Annecy, . Gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçim Quevilly U19 - Lens U19 maçında Karşılıklı Gol Var: %67, oran 1.21. Son 30 günde öne çıkan tahminlerin %52 kadarı tuttu (23 / 44).

Sıradaki Maç —
Karşılaşma program tamamlandı
Bu hafta
11 maç
1 güne yayılı
Oynanan
11 / 11
tamamlandı
Takım
22
programda yer alan
Maç Günü
1
8 Kasım - 8 Kasım

Haftanın Programı

11 maç listeleniyor
Tarih Ev Sahibi - Konuk Takım Öne Çıkan Tahmin TAHMİN DETAY Favorilerim
Pazar · 8 Kasım 11 maç 13:00 - 16:30
13:00 08/11/2026 başladı Paris FC U19 - Annecy 2.5 Üst %60 Oran 1.41 TAHMİN DETAY
15:00 08/11/2026 başladı Gazélec - Nice U19 MS 2 %64 Oran 1.32 TAHMİN DETAY
16:30 08/11/2026 başladı Stade Poitevin U19 - Stade Laval U19 Karşılıklı Gol Var %62 Oran 1.34 TAHMİN DETAY
16:30 08/11/2026 başladı Auxerre U19 - Pontarlier U19 2.5 Üst %62 Oran 1.35 TAHMİN DETAY
16:30 08/11/2026 başladı Amiens U19 - PSG U19 2.5 Üst %62 Oran 1.37 TAHMİN DETAY
16:30 08/11/2026 başladı Montfermeil - Reims U19 Karşılıklı Gol Var %55 Oran 1.50 TAHMİN DETAY
16:30 08/11/2026 başladı Quevilly U19 - Lens U19 Karşılıklı Gol Var %67 Oran 1.21 TAHMİN DETAY
16:30 08/11/2026 başladı Sochaux U19 - Troyes U19 Karşılıklı Gol Var %61 Oran 1.28 TAHMİN DETAY
16:30 08/11/2026 başladı Guingamp U19 - Rennes U19 Karşılıklı Gol Var %61 Oran 1.30 TAHMİN DETAY
16:30 08/11/2026 başladı Metz U19 - Strasbourg U19 2.5 Üst %59 Oran 1.40 TAHMİN DETAY
16:30 08/11/2026 başladı Valenciennes U19 - Caen U19 Karşılıklı Gol Var %61 Oran 1.28 TAHMİN DETAY
Pazar · 8 Kasım 11 maç 13:00 - 16:30
13:00 08/11/2026 başladı
Paris FC U19 - Annecy
Öne Çıkan Tahmin 2.5 Üst %60 Oran 1.41
TAHMİN DETAY
15:00 08/11/2026 başladı
Gazélec - Nice U19
Öne Çıkan Tahmin MS 2 %64 Oran 1.32
TAHMİN DETAY
16:30 08/11/2026 başladı
Stade Poitevin U19 - Stade Laval U19
Öne Çıkan Tahmin Karşılıklı Gol Var %62 Oran 1.34
TAHMİN DETAY
16:30 08/11/2026 başladı
Auxerre U19 - Pontarlier U19
Öne Çıkan Tahmin 2.5 Üst %62 Oran 1.35
TAHMİN DETAY
16:30 08/11/2026 başladı
Amiens U19 - PSG U19
Öne Çıkan Tahmin 2.5 Üst %62 Oran 1.37
TAHMİN DETAY
16:30 08/11/2026 başladı
Montfermeil - Reims U19
Öne Çıkan Tahmin Karşılıklı Gol Var %55 Oran 1.50
TAHMİN DETAY
16:30 08/11/2026 başladı
Quevilly U19 - Lens U19
Öne Çıkan Tahmin Karşılıklı Gol Var %67 Oran 1.21
TAHMİN DETAY
16:30 08/11/2026 başladı
Sochaux U19 - Troyes U19
Öne Çıkan Tahmin Karşılıklı Gol Var %61 Oran 1.28
TAHMİN DETAY
16:30 08/11/2026 başladı
Guingamp U19 - Rennes U19
Öne Çıkan Tahmin Karşılıklı Gol Var %61 Oran 1.30
TAHMİN DETAY
16:30 08/11/2026 başladı
Metz U19 - Strasbourg U19
Öne Çıkan Tahmin 2.5 Üst %59 Oran 1.40
TAHMİN DETAY
16:30 08/11/2026 başladı
Valenciennes U19 - Caen U19
Öne Çıkan Tahmin Karşılıklı Gol Var %61 Oran 1.28
TAHMİN DETAY

Fransa U19 Ulusal Şampiyona maç tahminleri: öne çıkan seçimler

Programdaki maçlar arasında gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçimler aşağıda. Her maçın tüm pazarlardaki yüzdeleri, oranları ve takım formu maç sayfasında.

Programda hangi seçimler öne çıkıyor?

Bu programda öne çıkan seçim en sık Karşılıklı Gol Var oldu (6 maç).

Programdaki 11 maç için öne çıkan seçimin pazarlara göre dağılımı:

Fransa U19 Ulusal Şampiyona tahminleri son 30 günde ne kadar tuttu?

Son 30 günde Fransa U19 Ulusal Şampiyona maçlarında her maçın öne çıkan tahmini izlendi. Sonuçlanan tahmin: 44, tutan: 23 (%52).

Pazara göre isabet

Pazar Tahmin Tutan Gerçekleşen
Karşılıklı Gol Var 20 7 %35
2.5 Üst 10 8 %80
Maç Sonucu 1 8 4 %50
Maç Sonucu 2 3 3 %100
Karşılıklı Gol Yok 3 1 %33

Son biten maçlar:

Tahminler nasıl hazırlanıyor?

Her maç için gösterilen yüzde, o seçimin gerçekleşme yüzdesidir: iki takımın geçmiş maçlarında bu sonucun ne sıklıkla gerçekleştiğine ve maçın oranına dayanır. Aynı pazardaki seçeneklerin yüzdeleri toplamı 100 etmeyebilir.

Öne çıkan tahmin; maç sonucu (1, X, 2), karşılıklı gol ve 2.5 alt/üst pazarları arasında yüzdesi en yüksek seçimdir. Çifte şans seçimleri bu karşılaştırmaya alınmaz, yüzdeleri doğal olarak yüksek çıkar.

Yüzdeler istatistiksel bir göstergedir, sonuç garantisi değildir. Oranlar ve yüzdeler maç saatine kadar güncellenebilir.