İspanya 2. Lig B Maç Tahminleri

Önümüzdeki günlerde İspanya 2. Lig B programında 10 maç var (8 Kasım); ilk maç Villarreal II - Juventud Torremolinos, . Gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçim Villarreal II - Juventud Torremolinos maçında Maç Sonucu 1: %72, oran 1.19. Takımların son 10 maçında 2.5 Üst %45 oranında görülüyor (88 lig ortalaması %56). Son 30 günde öne çıkan tahminlerin %63 kadarı tuttu (59 / 93).

Sıradaki Maç 23 dk sonra
Karşılaşma Cultural Leonesa - Ponferradina
Bu hafta
10 maç
1 güne yayılı
Oynanan
6 / 10
tamamlandı
Takım
20
programda yer alan
Maç Günü
1
8 Kasım - 8 Kasım

Haftanın Programı

10 maç listeleniyor
Tarih Ev Sahibi - Konuk Takım Öne Çıkan Tahmin TAHMİN DETAY Favorilerim
Pazar · 8 Kasım 10 maç 14:00 - 22:30
14:00 08/11/2026 başladı Villarreal II - Juventud Torremolinos MS 1 %72 Oran 1.19 TAHMİN DETAY
14:00 08/11/2026 başladı CE Europa - Atlético Madrid II Karşılıklı Gol Var %61 Oran 1.37 TAHMİN DETAY
14:00 08/11/2026 başladı CDA Aguilas FC - Gimnàstic Tarragona 2.5 Alt %66 Oran 1.27 TAHMİN DETAY
14:00 08/11/2026 başladı Arenas Getxo - Deportivo La Coruña II Karşılıklı Gol Var %56 Oran 1.43 TAHMİN DETAY
14:00 08/11/2026 başladı Teruel - Ibiza 2.5 Alt %54 Oran 1.53 TAHMİN DETAY
18:00 08/11/2026 başladı Real Madrid II - Hercules Karşılıklı Gol Var %53 Oran 1.53 TAHMİN DETAY
20:15 08/11/2026 23 dk sonra Cultural Leonesa - Ponferradina 2.5 Alt %65 Oran 1.30 TAHMİN DETAY
20:15 08/11/2026 23 dk sonra CD Mirandés - Coria MS 1 %62 Oran 1.37 TAHMİN DETAY
20:15 08/11/2026 23 dk sonra Merida AD - Athletic Club II Karşılıklı Gol Var %56 Oran 1.47 TAHMİN DETAY
22:30 08/11/2026 2 sa 38 dk Real Murcia - Algeciras MS 1 %56 Oran 1.55 TAHMİN DETAY
Pazar · 8 Kasım 10 maç 14:00 - 22:30
14:00 08/11/2026 başladı
Villarreal II - Juventud Torremolinos
Öne Çıkan Tahmin MS 1 %72 Oran 1.19
TAHMİN DETAY
14:00 08/11/2026 başladı
CE Europa - Atlético Madrid II
Öne Çıkan Tahmin Karşılıklı Gol Var %61 Oran 1.37
TAHMİN DETAY
14:00 08/11/2026 başladı
CDA Aguilas FC - Gimnàstic Tarragona
Öne Çıkan Tahmin 2.5 Alt %66 Oran 1.27
TAHMİN DETAY
14:00 08/11/2026 başladı
Arenas Getxo - Deportivo La Coruña II
Öne Çıkan Tahmin Karşılıklı Gol Var %56 Oran 1.43
TAHMİN DETAY
14:00 08/11/2026 başladı
Teruel - Ibiza
Öne Çıkan Tahmin 2.5 Alt %54 Oran 1.53
TAHMİN DETAY
18:00 08/11/2026 başladı
Real Madrid II - Hercules
Öne Çıkan Tahmin Karşılıklı Gol Var %53 Oran 1.53
TAHMİN DETAY
20:15 08/11/2026 23 dk sonra
Cultural Leonesa - Ponferradina
Öne Çıkan Tahmin 2.5 Alt %65 Oran 1.30
TAHMİN DETAY
20:15 08/11/2026 23 dk sonra
CD Mirandés - Coria
Öne Çıkan Tahmin MS 1 %62 Oran 1.37
TAHMİN DETAY
20:15 08/11/2026 23 dk sonra
Merida AD - Athletic Club II
Öne Çıkan Tahmin Karşılıklı Gol Var %56 Oran 1.47
TAHMİN DETAY
22:30 08/11/2026 2 sa 38 dk
Real Murcia - Algeciras
Öne Çıkan Tahmin MS 1 %56 Oran 1.55
TAHMİN DETAY

İspanya 2. Lig B maç tahminleri: öne çıkan seçimler

Programdaki maçlar arasında gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçimler aşağıda. Her maçın tüm pazarlardaki yüzdeleri, oranları ve takım formu maç sayfasında.

İspanya 2. Lig B istatistikleri: gol ve sonuç eğilimi

İspanya 2. Lig B maçlarında 2.5 Üst oranı (%45) ortalamanın (%56) altında; maçlar daha az gollü geçiyor. Ev sahibi galibiyeti (%44) deplasman galibiyetinin (%27) belirgin şekilde üstünde; iç saha avantajı güçlü. Karşılıklı gol %49 oranında görülüyor (ortalama %56).

İspanya 2. Lig B takımlarının son 10 maçında pazarların görülme oranı; karşılaştırma için 88 lig ortalaması ve sıralama.

Pazar Bu lig Ortalama Sıra
Maç Sonucu 1 %44 %44 41 / 88
Maç Sonucu X %28 %25 18 / 88
Maç Sonucu 2 %27 %31 75 / 88
2.5 Üst %45 %56 80 / 88
2.5 Alt %55 %44 8 / 88
Karşılıklı Gol Var %49 %56 72 / 88
İlk Yarı 0.5 Üst %66 %73 73 / 88

Değerler ligde oynayan takımların (59 takım) son 10 maçından hesaplanır ve düzenli olarak güncellenir.

Programda hangi seçimler öne çıkıyor?

Bu programda öne çıkan seçim en sık Karşılıklı Gol Var oldu (4 maç).

Programdaki 10 maç için öne çıkan seçimin pazarlara göre dağılımı:

İspanya 2. Lig B tahminleri son 30 günde ne kadar tuttu?

Son 30 günde İspanya 2. Lig B maçlarında her maçın öne çıkan tahmini izlendi. Sonuçlanan tahmin: 93, tutan: 59 (%63).

Pazara göre isabet

Pazar Tahmin Tutan Gerçekleşen
2.5 Alt 46 33 %72
Karşılıklı Gol Var 30 16 %53
Maç Sonucu 1 15 9 %60
2.5 Üst 2 1 %50

Yüzde aralığına göre isabet

Yüzde aralığı Tahmin Tutan Gerçekleşen
%0–59 64 37 %58
%60–100 29 22 %76

Bir aralığın gerçekleşen oranı aralığın kendisine ne kadar yakınsa, sayfadaki yüzdeler o kadar tutarlıdır.

Son biten maçlar:

Tahminler nasıl hazırlanıyor?

Her maç için gösterilen yüzde, o seçimin gerçekleşme yüzdesidir: iki takımın geçmiş maçlarında bu sonucun ne sıklıkla gerçekleştiğine ve maçın oranına dayanır. Aynı pazardaki seçeneklerin yüzdeleri toplamı 100 etmeyebilir.

Öne çıkan tahmin; maç sonucu (1, X, 2), karşılıklı gol ve 2.5 alt/üst pazarları arasında yüzdesi en yüksek seçimdir. Çifte şans seçimleri bu karşılaştırmaya alınmaz, yüzdeleri doğal olarak yüksek çıkar.

Yüzdeler istatistiksel bir göstergedir, sonuç garantisi değildir. Oranlar ve yüzdeler maç saatine kadar güncellenebilir.