Tarih Kod |
Ev Sahibi | MS | Rakip | IY | ||
---|---|---|---|---|---|---|
14/01/2023 02:00 943033 |
Tapatío | 4 | 3 | Atlante | 1-2 | |
14/01/2023 04:05 944383 |
Atlético San Luis FC | 0 | 0 | Guadalajara | 0-0 | |
14/01/2023 06:05 944384 |
Puebla | 2 | 0 | Querétaro | 1-0 | |
14/01/2023 09:00 944186 |
Brisbane Roar | 0 | 1 | Wellington Phoenix | 0-0 | |
14/01/2023 10:00 944351 |
HK U23 | 1 | 2 | Sham Shui Po | 0-1 | |
14/01/2023 10:00 944352 |
Southern District RSA | 1 | 2 | Eastern Football Team | 1-2 | |
14/01/2023 11:00 981195 |
PSM Makassar | 4 | 0 | PSS Sleman | 2-0 | |
14/01/2023 11:00 981192 |
Barito Putera | 1 | 2 | Madura United | 1-1 | |
14/01/2023 11:45 944187 |
Adelaide United | 1 | 1 | Melbourne Victory | 1-0 | |
14/01/2023 13:00 944353 |
Kitchee | 5 | 0 | Hong Kong FC | 3-0 | |
14/01/2023 13:30 953606 |
Rayong | 2 | 0 | Udon Thani | 0-0 | |
14/01/2023 13:30 945835 |
Antalyaspor | 2 | 2 | Giresunspor | 1-1 | |
14/01/2023 13:30 945829 |
Ankara Keçiörengücü | 1 | 1 | Çaykur Rizespor | 0-0 | |
14/01/2023 13:30 945828 |
Boluspor | 3 | 1 | Manisa FK | 1-1 | |
14/01/2023 14:00 945882 |
Beyoğlu Yeni Çarşı FK | 5 | 0 | Niğde Anadolu | 4-0 | |
14/01/2023 14:00 944356 |
Minerva Punjab | 3 | 0 | Kenkre | 2-0 | |
14/01/2023 14:00 945840 |
Ankaraspor | 0 | 2 | Düzcespor | 0-2 | |
14/01/2023 14:00 945723 |
Penafiel | 0 | 0 | Torreense | 0-0 | |
14/01/2023 14:00 945839 |
Erokspor | 4 | 0 | Menemenspor | 2-0 | |
14/01/2023 14:00 944405 |
Canelas 2010 | 0 | 1 | Braga-B | 0-0 | |
14/01/2023 14:00 953603 |
Customs United | 1 | 1 | Ranong | 1-1 | |
14/01/2023 14:00 945875 |
Yıldırımspor | 0 | 0 | Büyükçekmece Tepecikspor | 0-0 | |
14/01/2023 14:30 944188 |
Perth Glory FC | 2 | 2 | Sydney | 0-2 | |
14/01/2023 14:30 953604 |
Nakhon Si Utd | 1 | 1 | Trat | 0-0 | |
14/01/2023 14:30 981196 |
Dewa United | 1 | 1 | Persis Solo | 0-1 | |
14/01/2023 15:00 944355 |
Bengaluru | 3 | 1 | Odisha | 2-0 | |
14/01/2023 15:00 953607 |
Phrae United | 3 | 3 | Chainat | 2-2 | |
14/01/2023 15:30 944220 |
Rotherham United | 4 | 0 | Blackburn Rovers FC | 1-0 | |
14/01/2023 15:30 944242 |
Manchester United | 2 | 1 | Manchester City | 0-0 | |
14/01/2023 15:30 943039 |
Al Baten | 1 | 2 | Al-Ittihad FC | 1-1 | |
14/01/2023 15:30 944418 |
Al Faisaly | 1 | 2 | Al Ahli SC | 1-2 | |
14/01/2023 16:00 944329 |
Wehen Wiesbaden | 1 | 0 | Elversberg | 1-0 | |
14/01/2023 16:00 977612 |
Attard | 2 | 8 | Kercem | 1-4 | |
14/01/2023 16:00 943006 |
Etiyopya | 0 | 0 | Mozambik | 0-0 | |
14/01/2023 16:00 944451 |
F.C. Cartagena | 0 | 0 | Huesca | 0-0 | |
14/01/2023 16:00 944331 |
Saarbrücken | 2 | 3 | MSV Duisburg | 0-2 | |
14/01/2023 16:00 944372 |
Reggina | 0 | 1 | SPAL | 0-0 | |
14/01/2023 16:00 945742 |
Real Valladolid | 0 | 1 | Rayo Vallecano | 0-0 | |
14/01/2023 16:00 944371 |
Perugia | 3 | 3 | Palermo | 3-1 | |
14/01/2023 16:00 944369 |
AC Pisa | 1 | 2 | Cittadella | 0-2 | |
14/01/2023 16:00 945830 |
Konyaspor | 1 | 2 | Beşiktaş | 1-0 | |
14/01/2023 16:00 945834 |
Adana Demirspor | 3 | 1 | MKE Ankaragücü | 0-0 | |
14/01/2023 16:00 944330 |
Rot-Weiss Essen | 0 | 0 | Hallescher FC | 0-0 | |
14/01/2023 16:00 944466 |
Ramms | 2 | 1 | Gulf Heroes | 1-0 | |
14/01/2023 16:00 945825 |
Samsunspor | 2 | 1 | Altay | 1-0 | |
14/01/2023 16:00 944328 |
Waldhof Mannheim | 3 | 1 | 1860 Münih | 1-1 | |
14/01/2023 16:00 944375 |
Bari | 4 | 0 | Parma | 3-0 | |
14/01/2023 16:00 944373 |
Cagliari | 2 | 0 | Como | 1-0 | |
14/01/2023 16:00 944327 |
Freiburg II | 1 | 1 | Verl | 0-0 | |
14/01/2023 16:00 944326 |
Osnabrück | 3 | 1 | Viktoria Köln | 2-1 | |
14/01/2023 16:00 977617 |
Birkirkara | 4 | 0 | Nadur | 2-0 | |
14/01/2023 16:05 944468 |
Fursan | 0 | 6 | Emirates | 0-2 | |
14/01/2023 16:05 943044 |
Dubai City FC | 1 | 2 | Hatta | 0-0 | |
14/01/2023 16:05 944467 |
Al Hamriyah | 2 | 1 | Al-Taawoun FC | 0-1 | |
14/01/2023 16:30 944446 |
Black Leopards | 1 | 1 | Venda Football Academy | 0-0 | |
14/01/2023 16:30 945582 |
Triestina | 2 | 0 | Novara | 2-0 | |
14/01/2023 16:30 944441 |
Orlando Pirates | 3 | 1 | Golden Arrows | 1-0 | |
14/01/2023 16:30 944442 |
Marumo Gallants FC | 0 | 2 | Richards Bay | 0-0 | |
14/01/2023 16:30 945580 |
AlbinoLeffe | 2 | 0 | Pizzighettone | 1-0 | |
14/01/2023 16:30 945578 |
Calcio Padova | 1 | 1 | Juventus II | 1-0 | |
14/01/2023 16:30 945584 |
Arzignano Valchiampo | 1 | 1 | Pro Sesto | 0-1 | |
14/01/2023 16:30 944445 |
Pretoria University | 1 | 3 | Baroka | 1-0 | |
14/01/2023 16:30 945590 |
Rimini | 1 | 4 | Virtus Entella | 0-1 | |
14/01/2023 16:30 945597 |
Virtus Francavilla | 1 | 0 | Foggia | 1-0 | |
14/01/2023 16:30 945586 |
Pordenone | 0 | 0 | Virtus Verona | 0-0 | |
14/01/2023 16:30 944448 |
Casric Stars FC | 2 | 1 | Platinum City Rovers | 1-0 | |
14/01/2023 17:00 944470 |
Guilsfield | 1 | 2 | Holywell | 0-2 | |
14/01/2023 17:00 944473 |
Briton Ferry | 2 | 2 | Buckley Town | 2-1 | |
14/01/2023 17:00 944471 |
Pontardawe Town | 1 | 1 | Airbus UK | 1-1 | |
14/01/2023 17:00 944472 |
Gresford Athletic | 0 | 2 | Penybont | 0-1 | |
14/01/2023 17:00 944377 |
Cremonese | 2 | 3 | Monza | 0-2 | |
14/01/2023 17:00 945456 |
Inter de Limeira | 0 | 3 | São Bernardo FC | 0-1 | |
14/01/2023 17:00 979687 |
Chirk AAA | 1 | 1 | Conwy United | 0-1 | |
14/01/2023 17:00 944400 |
Knockbreda | 0 | 0 | Loughgall | 0-0 | |
14/01/2023 17:00 944475 |
The New Saints | 7 | 0 | Newtown | 4-0 | |
14/01/2023 17:00 945725 |
Trofense | 2 | 0 | Sporting Covilha | 2-0 | |
14/01/2023 17:00 944354 |
ATK Mohun | 0 | 1 | Mumbai City | 0-1 | |
14/01/2023 17:00 944476 |
Bala Town | 2 | 1 | Pontypridd Town AFC | 1-0 | |
14/01/2023 17:30 967876 |
Schalke 04 | 0 | 1 | Werder Bremen | 0-1 | |
14/01/2023 17:30 979686 |
Ruthin Town | 1 | 1 | Llandudno | 0-1 | |
14/01/2023 17:30 956433 |
Porthmadog | 0 | 1 | Mold Alexandra | 0-1 | |
14/01/2023 18:00 944332 |
Lamia | 1 | 1 | Atromitos | 0-1 | |
14/01/2023 18:00 976581 |
RSB Berkane | 0 | 2 | Raja Casablanca | 0-0 | |
14/01/2023 18:00 944428 |
Hamilton Academical | 1 | 0 | Greenock Morton | 1-0 | |
14/01/2023 18:00 944272 |
Dover Athletic | 1 | 2 | Ebbsfleet United | 0-1 | |
14/01/2023 18:00 944279 |
Welling United | 2 | 4 | Dulwich Hamlet | 1-1 | |
14/01/2023 18:00 944278 |
St. Albans City | 2 | 3 | Tonbridge Angels | 1-2 | |
14/01/2023 18:00 944276 |
Eastbourne Borough | 0 | 2 | Worthing | 0-1 | |
14/01/2023 18:00 944270 |
Hampton & Richmond | 1 | 1 | Oxford City | 0-0 | |
14/01/2023 18:00 979662 |
Al-Shabab Club | 0 | 1 | Khalidiya | 0-1 | |
14/01/2023 18:00 944427 |
Ayr United | 2 | 2 | Arbroath | 1-0 | |
14/01/2023 18:00 944426 |
Cove Rangers | 2 | 2 | Raith Rovers | 1-2 | |
14/01/2023 18:00 944280 |
Basford United | 3 | 0 | Alvechurch | 2-0 | |
14/01/2023 18:00 944438 |
Forfar Athletic | 2 | 1 | Dumbarton | 0-0 | |
14/01/2023 18:00 944437 |
East Fife | 1 | 1 | Stenhousemuir | 1-0 | |
14/01/2023 18:00 944436 |
Elgin City | 1 | 1 | Annan Athletic | 1-0 | |
14/01/2023 18:00 944434 |
Stranraer | 0 | 4 | Albion Rovers FC | 0-1 | |
14/01/2023 18:00 944274 |
Dartford | 1 | 3 | Hemel Hempstead Town | 1-2 | |
14/01/2023 18:00 944301 |
Dorchester Town | 2 | 1 | Winchester City | 1-1 | |
14/01/2023 18:00 944298 |
Gosport Borough | 0 | 1 | Yate Town | 0-0 | |
14/01/2023 18:00 944294 |
Merthyr Town | 4 | 1 | Hartley Wintney | 3-1 | |
14/01/2023 18:00 944291 |
Metropolitan Police | 1 | 0 | Plymouth Parkway | 1-0 | |
14/01/2023 18:00 944399 |
Warrenpoint Town | 3 | 1 | H&W Welders | 1-1 | |
14/01/2023 18:00 944402 |
Ballinamallard United | 1 | 0 | Ards | 0-0 | |
14/01/2023 18:00 944401 |
Dundela | 1 | 0 | Institute | 0-0 | |
14/01/2023 18:00 944398 |
Ballyclare Comrades | 0 | 4 | Dergview | 0-3 | |
14/01/2023 18:00 945809 |
Cadiz II | 0 | 3 | Antequera | 0-1 | |
14/01/2023 18:00 944417 |
Al Raed | 2 | 4 | Al Feiha | 2-2 | |
14/01/2023 18:00 944281 |
Barwell | 1 | 1 | Stourbridge | 0-1 | |
14/01/2023 18:00 944282 |
Bromsgrove Sporting | 2 | 2 | Bedford Town | 1-1 | |
14/01/2023 18:00 944287 |
Mickleover Sports | 1 | 2 | Hitchin Town | 1-1 | |
14/01/2023 18:00 944425 |
Inverness CT | 0 | 0 | Queen's Park | 0-0 | |
14/01/2023 18:00 944408 |
Moncarapachense | 1 | 1 | Caldas | 0-0 | |
14/01/2023 18:00 944407 |
Real SC Massama | 0 | 1 | Amora | 0-1 | |
14/01/2023 18:00 944396 |
Glenavon | 1 | 6 | Linfield | 1-1 | |
14/01/2023 18:00 944395 |
Coleraine | 4 | 1 | Portadown FC | 3-1 | |
14/01/2023 18:00 944392 |
Crusaders | 3 | 1 | Newry City AFC | 1-0 | |
14/01/2023 18:00 944391 |
Ballymena United | 2 | 0 | Dungannon Swifts | 0-0 | |
14/01/2023 18:00 944322 |
Marine | 2 | 3 | Bamber Bridge | 2-0 | |
14/01/2023 18:00 944321 |
Belper Town | 1 | 3 | Nantwich Town | 1-1 | |
14/01/2023 18:00 944319 |
Stafford Rangers | 0 | 2 | Matlock Town | 0-2 | |
14/01/2023 18:00 944317 |
Guiseley | 1 | 0 | South Shields | 0-0 | |
14/01/2023 18:00 944316 |
United of Manchester | 4 | 4 | Hyde | 3-3 | |
14/01/2023 18:00 944315 |
Rylands | 1 | 2 | Warrington Town | 1-0 | |
14/01/2023 18:00 944314 |
Morpeth Town | 2 | 0 | Gainsborough Trinity | 2-0 | |
14/01/2023 18:00 944289 |
Royston Town FC | 4 | 2 | Stratford Town | 3-1 | |
14/01/2023 18:00 944288 |
Hednesford Town | 2 | 2 | St Ives Town | 1-2 | |
14/01/2023 18:00 979661 |
Al Hidd | 3 | 1 | Al Riffa | 2-0 | |
14/01/2023 18:00 944249 |
Mansfield Town | 1 | 1 | Crewe Alexandra | 1-0 | |
14/01/2023 18:00 944263 |
Southport | 1 | 2 | AFC Fylde | 0-1 | |
14/01/2023 18:00 944264 |
Chester | 2 | 2 | Curzon Ashton | 0-1 | |
14/01/2023 18:00 944265 |
Scarborough Athletic | 3 | 2 | Blyth Spartans | 1-1 | |
14/01/2023 18:00 944429 |
Alloa Athletic | 2 | 1 | Edinburgh City | 2-0 | |
14/01/2023 18:00 944238 |
Brighton & Hove Albion | 3 | 0 | Liverpool FC | 0-0 | |
14/01/2023 18:00 944243 |
Everton | 1 | 2 | Southampton | 1-0 | |
14/01/2023 18:00 944430 |
Falkirk | 4 | 0 | Clyde | 1-0 | |
14/01/2023 18:00 944431 |
Montrose | 1 | 0 | Queen of the South | 0-0 | |
14/01/2023 18:00 944432 |
Kelty Hearts | 1 | 1 | Airdrie United | 0-1 | |
14/01/2023 18:00 944261 |
Chorley | 0 | 0 | Alfreton Town | 0-0 | |
14/01/2023 18:00 944260 |
King's Lynn Town | 2 | 1 | Peterborough Sports | 2-1 | |
14/01/2023 18:00 944257 |
Gloucester City | 2 | 0 | Hereford | 2-0 | |
14/01/2023 18:00 944250 |
Gillingham | 2 | 0 | Hartlepool United | 1-0 | |
14/01/2023 18:00 944251 |
Salford City | 2 | 0 | Sutton United | 2-0 | |
14/01/2023 18:00 944252 |
Harrogate Town | 1 | 1 | Stevenage | 0-0 | |
14/01/2023 18:00 944253 |
Rochdale | 1 | 2 | Colchester United | 1-1 | |
14/01/2023 18:00 944254 |
Stockport County | 2 | 0 | Northampton Town | 1-0 | |
14/01/2023 18:00 944255 |
Swindon Town | 5 | 0 | Grimsby Town | 1-0 | |
14/01/2023 18:00 960139 |
Scunthorpe United | 0 | 2 | Woking | 0-1 | |
14/01/2023 18:00 975430 |
Bromley | 4 | 1 | Yeovil Town | 2-0 | |
14/01/2023 18:00 944256 |
Buxton | 0 | 2 | AFC Telford United | 0-0 | |
14/01/2023 18:00 944433 |
Dunfermline Athletic | 4 | 0 | Peterhead | 2-0 | |
14/01/2023 18:00 944258 |
Spennymoor Town | 3 | 2 | Bradford (Park Avenue) | 1-1 | |
14/01/2023 18:00 944213 |
Preston North End | 0 | 4 | Norwich City | 0-3 | |
14/01/2023 18:00 944214 |
Watford | 2 | 0 | Blackpool | 0-0 | |
14/01/2023 18:00 944215 |
Burnley | 1 | 0 | Coventry City | 0-0 | |
14/01/2023 18:00 944216 |
Hull City | 1 | 1 | Huddersfield Town | 0-1 | |
14/01/2023 18:00 944218 |
Sheffield United | 3 | 1 | Stoke City | 2-1 | |
14/01/2023 18:00 944219 |
Luton Town | 2 | 3 | West Bromwich | 2-1 | |
14/01/2023 18:00 944221 |
Bristol City | 4 | 2 | Birmingham City | 2-1 | |
14/01/2023 18:00 944222 |
Sunderland | 1 | 3 | Swansea City | 0-0 | |
14/01/2023 18:00 944223 |
Cardiff City | 1 | 1 | Wigan Athletic | 0-0 | |
14/01/2023 18:00 974157 |
York City | 1 | 1 | Chelmsford City | 1-1 | |
14/01/2023 18:00 961336 |
Dagenham & Redbridge | 0 | 2 | Maidenhead United | 0-2 | |
14/01/2023 18:00 961335 |
Gateshead | 3 | 1 | Oldham Athletic | 1-1 | |
14/01/2023 18:00 961324 |
Aldershot Town | 4 | 1 | Leiston | 1-0 | |
14/01/2023 18:00 961326 |
Farsley Celt | 7 | 1 | Marske United | 4-0 | |
14/01/2023 18:00 961327 |
Hungerford Town | 2 | 1 | Tamworth FC | 1-1 | |
14/01/2023 18:00 944217 |
Middlesbrough | 1 | 0 | Millwall | 0-0 | |
14/01/2023 18:00 961330 |
Eastleigh | 1 | 0 | Braintree Town | 0-0 | |
14/01/2023 18:00 961331 |
Solihull Moors | 0 | 2 | Barnet | 0-1 | |
14/01/2023 18:00 961332 |
Southend United | 2 | 1 | Darlington 1883 | 1-1 | |
14/01/2023 18:00 961333 |
Dorking Wanderers | 3 | 2 | Kidderminster Harriers | 3-1 | |
14/01/2023 18:00 961334 |
Bracknell Town | 1 | 0 | Bath City | 0-0 | |
14/01/2023 18:00 944224 |
Reading | 2 | 2 | Queens Park Rangers | 2-0 | |
14/01/2023 18:00 944248 |
AFC Wimbledon | 0 | 0 | Bradford City | 0-0 | |
14/01/2023 18:00 944247 |
Tranmere Rovers | 1 | 1 | Walsall | 0-0 | |
14/01/2023 18:00 944232 |
Burton Albion | 0 | 4 | Shrewsbury Town | 0-2 | |
14/01/2023 18:00 944419 |
Hibernian | 2 | 2 | Dundee United | 1-2 | |
14/01/2023 18:00 944231 |
Ipswich Town | 1 | 1 | Plymouth Argyle | 0-0 | |
14/01/2023 18:00 944230 |
Cheltenham Town | 2 | 3 | Derby County | 1-2 | |
14/01/2023 18:00 944229 |
Wycombe Wanderers | 0 | 1 | Sheffield Wednesday | 0-1 | |
14/01/2023 18:00 944406 |
Varzim | 2 | 1 | Anadia | 1-0 | |
14/01/2023 18:00 942957 |
Sérésien | 1 | 1 | Standard Liège | 1-1 | |
14/01/2023 18:00 944226 |
Exeter City | 1 | 1 | Forest Green Rovers | 0-0 | |
14/01/2023 18:00 944422 |
Motherwell | 1 | 1 | Ross County | 0-0 | |
14/01/2023 18:00 944421 |
St. Johnstone | 2 | 4 | Livingston | 0-3 | |
14/01/2023 18:00 944228 |
Fleetwood Town FC | 1 | 2 | Oxford United | 1-0 | |
14/01/2023 18:00 944245 |
Leyton Orient | 0 | 0 | Barrow | 0-0 | |
14/01/2023 18:00 944244 |
Carlisle United | 2 | 0 | Newport County | 1-0 | |
14/01/2023 18:00 944240 |
Wolverhampton | 1 | 0 | West Ham | 0-0 | |
14/01/2023 18:00 944239 |
Nottingham Forest FC | 2 | 0 | Leicester City | 0-0 | |
14/01/2023 18:00 944225 |
Milton Keynes Dons | 0 | 0 | Lincoln City | 0-0 | |
14/01/2023 18:00 944394 |
Glentoran | 0 | 1 | Larne | 0-0 | |
14/01/2023 18:00 944236 |
Bolton | 3 | 0 | Portsmouth | 1-0 | |
14/01/2023 18:00 944235 |
Accrington Stanley | 2 | 0 | Bristol Rovers | 0-0 | |
14/01/2023 18:00 944234 |
Charlton Athletic | 2 | 0 | Barnsley | 1-0 | |
14/01/2023 18:15 944367 |
Frosinone | 2 | 1 | Modena | 0-0 | |
14/01/2023 18:15 944452 |
Villarreal II | 2 | 3 | Real Zaragoza | 2-0 | |
14/01/2023 18:15 944454 |
Ibiza | 1 | 2 | Las Palmas | 1-0 | |
14/01/2023 18:15 945747 |
Girona | 2 | 1 | Sevilla | 0-1 | |
14/01/2023 18:30 945802 |
Juventud Torremolinos | 1 | 0 | Xerez Deportivo | 0-0 | |
14/01/2023 18:30 945811 |
Atlético Madrid II | 1 | 0 | Estepona | 1-0 | |
14/01/2023 18:30 945715 |
Vizela | 3 | 0 | Marítimo | 2-0 | |
14/01/2023 18:30 945727 |
Vilafranquense | 2 | 0 | Leixoes | 0-0 | |
14/01/2023 18:30 944443 |
Stellenbosch FC | 0 | 1 | Sekhukhune United | 0-1 | |
14/01/2023 18:30 944444 |
Chippa United | 1 | 1 | Mpumalanga Black Aces | 1-1 | |
14/01/2023 19:00 945833 |
Trabzonspor | 1 | 0 | İstanbul Başakşehir | 1-0 | |
14/01/2023 19:00 945822 |
Göztepe | 0 | 1 | Sakaryaspor | 0-0 | |
14/01/2023 19:00 944358 |
Demokratik Kongo Cumh. | 0 | 0 | Uganda | 0-0 | |
14/01/2023 19:00 977614 |
Balzan Youths | 4 | 0 | Tarxien Rainbows | 2-0 | |
14/01/2023 19:00 944465 |
Eldense | 1 | 0 | Real Murcia | 0-0 | |
14/01/2023 19:00 977615 |
Mtarfa | 1 | 2 | Qala Saints | 0-0 | |
14/01/2023 19:00 944462 |
AD Alcorcon | 3 | 1 | Deportivo La Coruña | 1-0 | |
14/01/2023 19:00 945521 |
Lens | 1 | 0 | Auxerre | 0-0 | |
14/01/2023 19:15 945774 |
Real Valladolid II | 2 | 1 | UP Langreo | 1-0 | |
14/01/2023 19:30 945577 |
Renate | 1 | 0 | Pro Vercelli | 0-0 | |
14/01/2023 19:30 945581 |
Lecco | 3 | 0 | Vicenza Virtus | 0-0 | |
14/01/2023 19:30 945583 |
F.C. Sangiuliano City | 0 | 2 | Trento Calcio 1921 | 0-0 | |
14/01/2023 19:30 945579 |
Mantova | 2 | 0 | Pro Patria | 1-0 | |
14/01/2023 19:30 945585 |
FeralpiSalò | 0 | 1 | Piacenza | 0-0 | |
14/01/2023 20:00 945804 |
San Roque | 2 | 0 | Cartagena II | 1-0 | |
14/01/2023 20:00 944378 |
Lecce | 2 | 2 | Milan | 2-0 | |
14/01/2023 20:15 942954 |
AS Eupen | 0 | 2 | Sint-Truiden | 0-1 | |
14/01/2023 20:15 942951 |
Mechelen | 2 | 1 | KV Oostende | 1-0 | |
14/01/2023 20:15 976580 |
Khouribga | 0 | 2 | FAR Rabat | 0-1 | |
14/01/2023 20:15 944469 |
Llanelli Town | 0 | 2 | Connah's Quay | 0-1 | |
14/01/2023 20:30 944453 |
Real Racing Santander | 2 | 0 | Sporting Gijon | 2-0 | |
14/01/2023 20:30 943038 |
AL Shabab FC (KSA) | 0 | 0 | Al-Nasr Riyad | 0-0 | |
14/01/2023 20:30 945748 |
Osasuna | 1 | 0 | Mallorca | 0-0 | |
14/01/2023 20:30 944439 |
Celtic FC | 2 | 0 | Kilmarnock | 1-0 | |
14/01/2023 20:30 944237 |
Brentford | 2 | 0 | AFC Bournemouth | 1-0 | |
14/01/2023 20:30 945808 |
Yeclano | 0 | 0 | Mar Menor | 0-0 | |
14/01/2023 20:30 944450 |
Tenerife | 0 | 0 | Ponferradina | 0-0 | |
14/01/2023 20:45 944346 |
Volendam | 2 | 1 | RKC Waalwijk | 0-0 | |
14/01/2023 20:45 944349 |
Heerenveen | 0 | 2 | AZ Alkmaar | 0-1 | |
14/01/2023 21:00 944205 |
Globo | 0 | 0 | Santa Cruz de Natal RN | 0-0 | |
14/01/2023 21:00 969811 |
Íbis SC | 1 | 1 | Maguary | 1-1 | |
14/01/2023 21:00 944336 |
PAOK | 0 | 0 | OFI | 0-0 | |
14/01/2023 21:00 944464 |
Alcoyano | 0 | 1 | Osasuna II | 0-1 | |
14/01/2023 21:00 944460 |
Unionistas de Salamanca | 1 | 0 | Pontevedra | 0-0 | |
14/01/2023 21:00 945714 |
Rio Ave | 0 | 1 | Paços de Ferreira | 0-1 | |
14/01/2023 21:00 944461 |
Algeciras | 3 | 3 | Linares Deportivo | 1-2 | |
14/01/2023 21:00 945520 |
Marsilya | 3 | 1 | Lorient | 1-1 | |
14/01/2023 21:00 944463 |
Cornella | 1 | 0 | Gimnàstic Tarragona | 1-0 | |
14/01/2023 21:30 944202 |
Nova Iguaçu | 0 | 0 | Volta Redonda F.C | 0-0 | |
14/01/2023 21:30 945459 |
Portuguesa | 0 | 2 | Botafogo SP | 0-1 | |
14/01/2023 21:45 964696 |
Sampaio Corrêa FC | 2 | 0 | Chapadinha | 0-0 | |
14/01/2023 21:45 944196 |
Fluminense EC PI | 2 | 1 | Corí-Sabbá | 1-0 | |
14/01/2023 22:00 944197 |
Sergipe | 1 | 0 | Dorense | 0-0 | |
14/01/2023 22:00 969804 |
Rio Branco PR | 0 | 4 | Athletico Paranaense | 0-3 | |
14/01/2023 22:00 944204 |
Resende FC RJ | 0 | 2 | Fluminense FC | 0-1 | |
14/01/2023 22:00 945491 |
Fortaleza FC | 2 | 0 | Iguatu | 1-0 | |
14/01/2023 22:00 969799 |
Serra Branca | 1 | 2 | Sousa | 0-1 | |
14/01/2023 22:00 941368 |
ASA AL | 2 | 0 | Coruripe | 2-0 | |
14/01/2023 22:00 945455 |
Santo André | 1 | 0 | Guarani | 1-0 | |
14/01/2023 22:00 974827 |
Iape MA | 0 | 1 | Pinheiro | 0-0 | |
14/01/2023 22:00 945511 |
Jacó Rays | 1 | 2 | Cariari Pococí | 1-2 | |
14/01/2023 22:00 941371 |
CSE | 1 | 0 | CSA | 1-0 | |
14/01/2023 22:00 944357 |
Fildişi Sahili | 0 | 1 | Senegal | 0-0 | |
14/01/2023 22:30 969808 |
Sport Recife | 2 | 0 | Petrolina | 1-0 | |
14/01/2023 22:30 944195 |
Chapecoense | 2 | 0 | Avai | 0-0 | |
14/01/2023 22:30 976583 |
Ittihad Tanger | 0 | 1 | UTS Rabat | 0-0 | |
14/01/2023 22:45 944376 |
Inter | 1 | 0 | Hellas Verona | 1-0 | |
14/01/2023 22:45 942952 |
Genk | 1 | 0 | Zulte-Waregem | 1-0 | |
14/01/2023 23:00 945749 |
Real Sociedad | 3 | 1 | Athletic Bilbao | 2-1 | |
14/01/2023 23:00 944347 |
Sparta Rotterdam | 1 | 0 | SBV Excelsior | 0-0 | |
14/01/2023 23:00 945525 |
Lyon | 1 | 2 | Strasbourg | 1-2 | |
14/01/2023 23:00 944459 |
Levante | 3 | 1 | Granada | 2-1 | |
14/01/2023 23:00 944348 |
Ajax | 0 | 0 | Twente | 0-0 | |
14/01/2023 23:30 945711 |
Sporting Braga | 1 | 0 | Boavista FC | 0-0 |
14 Ocak 2023 Cumartesi günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.
Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig, diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.
UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.