MAÇ SONUÇLARI

Tarih :
Tarih
Kod
Ev Sahibi MS Rakip IY
10/03/2023
01:00
1032020
Nautico PE 2 1 Vila Nova FC 1-0
10/03/2023
01:00
1031322
Fortaleza FC 0 1 Cerro Porteno 0-1
10/03/2023
01:00
999226
Cobresal 0 1 Palestino 0-1
10/03/2023
01:00
999224
Blooming 6 0 Atlético Palmaflor 3-0
10/03/2023
01:30
996308
Vasco da Gama 2 0 Bangu 1-0
10/03/2023
02:00
1032030
Botafogo SP 3 1 São Raimundo RR 1-0
10/03/2023
02:00
998509
Expreso Rojo 0 0 Valledupar 0-0
10/03/2023
03:00
1000026
Deportes Tolima 1 0 Junior 1-0
10/03/2023
03:00
1031323
Huracan 0 0 Sporting Cristal 0-0
10/03/2023
03:00
1000027
Emelec 2 1 Club Deportivo Cuenca 1-0
10/03/2023
03:30
1032022
Santos FC 3 0 Iguatu 2-0
10/03/2023
04:00
1036714
Real Esteli F.C. 3 1 Municipal Jalapa 2-0
10/03/2023
04:00
1018003
Alianza Petrolera 3 1 Deportivo Pasto 1-0
10/03/2023
04:00
1000025
Motagua 0 0 Pachuca 0-0
10/03/2023
04:00
1000059
Tepatitlán de Morelos 1 2 Celaya 0-1
10/03/2023
04:00
1036715
Diriangén F.C 2 1 Matagalpa 2-0
10/03/2023
05:00
1000028
Universitario 2 0 Cienciano 1-0
10/03/2023
06:00
1000024
Alajuelense 0 3 Los Angeles 0-0
10/03/2023
06:05
1000060
Cimarrones de Sonora 0 0 Pumas De Tabasco 0-0
10/03/2023
11:00
1002285
Kaspyi 0 1 Tobol 0-0
10/03/2023
11:30
999927
South Coast Wolves 1 3 Rockdale City Suns 0-3
10/03/2023
11:45
999926
Mt Druitt Town 0 0 NWS Spirit FC 0-0
10/03/2023
12:00
999922
South Adelaide Panthers 1 1 Sturt Lions FC 0-1
10/03/2023
12:00
999925
Green Gully 3 2 Port Melbourne 2-2
10/03/2023
12:00
999923
Campbelltown City 3 0 White City Woodville 1-0
10/03/2023
12:00
999921
Croydon Kings 1 6 NE MetroStars 1-3
10/03/2023
12:30
999924
Heidelberg United 0 5 Oakleigh Cannons 0-1
10/03/2023
13:00
1002284
Atyrau 2 1 Kaisar 2-1
10/03/2023
14:00
999951
Kapaz 1 1 Zira 1-0
10/03/2023
14:00
999929
Perth Glory FC 1 0 Western Sydney Wanderers 0-0
10/03/2023
14:00
1000069
Suphanburi 1 0 Chiangmai 1-0
10/03/2023
14:15
1000032
Chooka Talesh 2 2 Shahrdari Hamedan 0-1
10/03/2023
14:15
1000031
Chadormalu 1 1 Kheybar 1-1
10/03/2023
14:15
1000030
Khooshe Talaee 4 0 Esteghlal Mollasani 3-0
10/03/2023
14:15
1000029
Caspian 3 0 Mes Shahr-e B. 0-0
10/03/2023
14:15
1000034
Van Pars 4 0 Saipa 3-0
10/03/2023
14:30
1000033
Khalij Fars 2 1 Darya 1-0
10/03/2023
14:45
1005832
Tanjong Pagar 2 0 Geylang United 1-0
10/03/2023
14:45
1000035
Esteghlal Khuzestan 1 0 Shahrdari Astara 0-0
10/03/2023
14:45
1005833
DPMM FC 3 4 Balestier Khalsa 3-1
10/03/2023
15:00
1000076
Sukhothai 2 3 Nakhon Ratchasima 0-3
10/03/2023
15:00
1002277
Kyzylzhar 1 0 Maqtaaral 1-0
10/03/2023
16:00
999238
Abha 2 2 Al Fateh 2-0
10/03/2023
16:25
1000061
SUR SC 1 2 Oman FC 0-0
10/03/2023
16:45
1000086
Khorfakkan 2 2 Ajman 2-0
10/03/2023
16:45
1001645
Al Bataeh 1 1 Al Dhafra 0-1
10/03/2023
17:00
1006916
Al Qadsia 2 1 Al Arabi SC 0-0
10/03/2023
17:00
1027044
RC Arba 2 0 JS Saoura 1-0
10/03/2023
17:00
1033566
Tunus U20 0 4 Nijerya U20 0-1
10/03/2023
17:00
1027043
El Bayadh 1 1 Biskra 1-0
10/03/2023
18:00
999955
Sabah FC 4 0 Sumqayıt 1-0
10/03/2023
18:30
1001554
FC Botoşani 1 1 Mioveni 1-0
10/03/2023
19:00
1001160
Pribram 2 0 Líšeň 1-0
10/03/2023
19:00
1000064
Petrotrest 0 4 Gazovik Orenburg 0-1
10/03/2023
19:00
999967
HNK Gorica 5 4 Istra 1961 1-2
10/03/2023
19:00
1030085
Babrungas 3 2 Garliava 3-0
10/03/2023
19:00
1000062
Al-Nasr SC (Salalah) 1 2 Ittehad 0-1
10/03/2023
19:30
1001606
ND Gorica 1 1 NS Mura 0-0
10/03/2023
19:30
1000087
Dibba Al Fujairah 2 2 Kalba 0-0
10/03/2023
19:30
1006912
Kazma 2 2 Al Sahel SC 2-1
10/03/2023
19:30
1032643
FK AS Trencin 0 3 Ružomberok 0-1
10/03/2023
19:30
1000088
Al Wahda FC 0 3 Al Ain 0-1
10/03/2023
20:00
1002726
Triglav 0 2 ND Ilirija 0-1
10/03/2023
20:00
1001540
Podb. Bielsko-Biała 6 0 Chrobry Głogów 3-0
10/03/2023
20:00
1018023
Giresunspor 2 2 Karagümrük 2-1
10/03/2023
20:00
1001532
Lechia Gdańsk 4 0 Miedź Legnica 0-0
10/03/2023
20:10
999932
Austria Wien II 0 2 St. Pölten 0-1
10/03/2023
20:10
999933
Lafnitz 1 1 Blau-Weiß Linz 0-1
10/03/2023
20:10
999930
Amstetten 1 0 Floridsdorfer AC 0-0
10/03/2023
20:10
999931
Vorwärts Steyr 1 1 Kapfenberger SV 0-0
10/03/2023
20:10
999934
Liefering 3 1 SV Horn 1-0
10/03/2023
20:15
1025350
Jeunesse Sportive Soualem 0 2 Mouloudia Oujda 0-0
10/03/2023
20:30
999986
Kaiserslautern 2 2 Sandhausen 1-1
10/03/2023
20:30
999239
Al Taawon 0 4 Al Hilal 0-2
10/03/2023
20:30
999985
Nürnberg 2 0 Eintracht Braunschweig 0-0
10/03/2023
20:30
1038188
Valletta 0 0 Balzan Youths 0-0
10/03/2023
20:30
1019432
Sekhukhune United 2 0 Ajax Cape Town 2-0
10/03/2023
20:30
1015605
Selfoss 0 2 ÍBV Vestmannaeyjar 0-1
10/03/2023
20:30
1005829
Zalgiris 0 0 FA Šiauliai 0-0
10/03/2023
21:00
915322
Moreirense 3 1 Penafiel 1-1
10/03/2023
21:00
999984
Verl 2 2 Hallescher FC 2-1
10/03/2023
21:00
999970
OB Odense 2 1 Aalborg BK 1-0
10/03/2023
21:00
999987
Bayern Münih II 3 0 Buchbach 0-0
10/03/2023
21:00
999994
Kickers Offenbach 2 1 Freiberg 1-1
10/03/2023
21:00
999995
Astoria Walldorf 1 2 FSV Frankfurt 0-0
10/03/2023
21:30
999974
Chateauroux 4 2 Concarneau 1-0
10/03/2023
21:30
999981
Red Star 2 3 Le Puy 2-1
10/03/2023
21:30
999978
Stade Briochin 0 3 Dunkerque 0-1
10/03/2023
21:30
999982
Cholet 1 1 Nancy 1-1
10/03/2023
21:30
999980
Sedan 0 0 Bourg-Péronnas 0-0
10/03/2023
21:30
1001391
Köln II 3 0 Rot Weiss Ahlen 2-0
10/03/2023
21:30
1025572
Pacajus 5 0 Guarani de Juazeiro 4-0
10/03/2023
21:30
999977
Villefranche 1 2 Orleans 1-0
10/03/2023
21:30
1001552
Universitatea Craiova 2 1 FC UTA Arad 0-1
10/03/2023
21:30
999976
Paris 13 Atletico 2 2 Martigues 1-0
10/03/2023
21:30
999979
Avranches 4 0 Le Mans 2-0
10/03/2023
22:00
1000013
Eindhoven 5 1 Ajax II 2-1
10/03/2023
22:00
1000011
Helmond Sport 3 0 PSV II 1-0
10/03/2023
22:00
1017997
Beerschot-Wilrijk 0 1 Waasland-Beveren 0-0
10/03/2023
22:00
1018000
Dender 1 0 K.M.S.K. Deinze 0-0
10/03/2023
22:00
1000010
Dordrecht 0 4 De Graafschap 0-2
10/03/2023
22:00
1000019
Fylkir 0 2 Fjölnir 0-2
10/03/2023
22:00
1000009
VVV 4 0 Den Bosch 2-0
10/03/2023
22:00
1000016
Fram 3 1 Njardvík 0-1
10/03/2023
22:00
1000008
NAC Breda 4 1 MVV Maastricht 3-1
10/03/2023
22:00
1000014
TOP Oss 2 3 ADO Den Haag 1-1
10/03/2023
22:00
1000006
Willem II 2 3 Zwolle 1-2
10/03/2023
22:00
1000015
Roda JC 1 2 Telstar 0-1
10/03/2023
22:15
1000068
FC Schaffhausen 1 2 Lausanne Sports 0-1
10/03/2023
22:30
1000053
Cagliari 4 1 Ascoli 0-1
10/03/2023
22:30
999983
Köln 0 2 Bochum 0-1
10/03/2023
22:30
999935
First Viyana 0 2 Grazer AK 0-2
10/03/2023
22:30
1000090
Ammanford 0 1 Llanelli Town 0-1
10/03/2023
22:30
1000091
Briton Ferry 1 1 Barry Town 0-1
10/03/2023
22:30
1001543
Chojniczanka Chojnice 0 1 Ruch Chorzów 0-1
10/03/2023
22:30
1001537
Raków Częstochowa 4 1 Śląsk Wrocław 1-0
10/03/2023
22:30
1000099
Conwy United 1 4 Holywell 1-3
10/03/2023
22:30
1000092
Swansea University 0 5 Carmarthen Town 0-3
10/03/2023
22:45
937927
Queen's Park 1 0 Cove Rangers 0-0
10/03/2023
22:45
999971
Crewe Alexandra 4 3 Salford City 2-2
10/03/2023
22:45
1000036
Shelbourne 0 0 Shamrock Rovers 0-0
10/03/2023
22:45
1000038
St Patrick's 0 2 Bohemians 0-1
10/03/2023
22:45
1000039
Derry City 0 0 Dundalk 0-0
10/03/2023
22:45
1000054
Spezia 2 1 Inter 0-0
10/03/2023
22:45
1000040
Treaty United 0 3 Cobh Ramblers 0-0
10/03/2023
22:45
1000041
Bray Wanderers 0 0 Longford Town 0-0
10/03/2023
22:45
1000089
Cambrian & Clydach 6 0 Trefelin 1-0
10/03/2023
22:45
1016798
Inverness CT 2 1 Kilmarnock 1-1
10/03/2023
22:45
1000012
Heracles 2 0 AZ II 1-0
10/03/2023
22:45
1000037
UCD 0 1 Drogheda United 0-0
10/03/2023
22:45
1003892
UWIC Cardiff 0 0 Newtown 0-0
10/03/2023
22:45
999956
Sporting Charleroi 0 1 OH Leuven 0-1
10/03/2023
22:45
1000044
Galway 9 1 Kerry 5-0
10/03/2023
22:45
1000043
Athlone Town 0 1 Waterford United 0-1
10/03/2023
23:00
1003165
Real Oviedo 0 0 Tenerife 0-0
10/03/2023
23:00
1003147
Cadiz CF 2 2 Getafe CF 1-0
10/03/2023
23:00
1000042
Finn Harps 0 0 Wexford Youths 0-0
10/03/2023
23:00
1002497
Lille 3 3 Lyon 0-0
10/03/2023
23:00
1001221
Stoke City 3 2 Blackburn Rovers FC 2-0
10/03/2023
23:00
1003039
Barracas Central 1 1 Independiente 1-1
10/03/2023
23:00
1038207
Boca Unidos 0 2 Sarmiento Resistencia 0-2
10/03/2023
23:15
915310
Porto 3 2 Estoril 2-1
10/03/2023
23:30
1028803
ADT 1 0 Sport Boys 1-0

Maç Sonuçları

10 Mart 2023 Cuma günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.

Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig,  diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.