MAÇ SONUÇLARI

Tarih :
Tarih
Kod
Ev Sahibi MS Rakip IY
19/03/2023
00:00
1039000
Portuguesa RJ 0 0 Botafogo 0-0
19/03/2023
00:00
1038997
Tombense 0 0 Pouso Alegre 0-0
19/03/2023
00:00
1032961
Guaireña 0 1 Sportivo Ameliano 0-1
19/03/2023
00:00
1009771
Cobresal 3 1 CSD Colo-Colo 2-0
19/03/2023
00:00
1009765
O'Higgins 0 2 Coquimbo Unido 0-0
19/03/2023
00:00
1008640
Memphis 901 1 3 Pittsburgh Riverhounds 1-2
19/03/2023
00:00
1008645
Real Esppor 3 0 Zamora FC 2-0
19/03/2023
00:10
1009788
La Equidad 0 0 Unión Magdalena 0-0
19/03/2023
00:15
1008162
Firpo 1 0 Isidro Metapán 1-0
19/03/2023
00:30
1044953
Guayaquil City F.C. 4 1 Mushuc Runa 2-1
19/03/2023
00:30
1008165
Once Deportivo de Ahuachapan 2 0 Jocoro 1-0
19/03/2023
01:00
1009725
CA Platense 1 0 Defensa y Justicia 1-0
19/03/2023
01:00
1009794
Santos de Guápiles 1 0 Puntarenas 0-0
19/03/2023
01:00
1008016
All Boys 1 1 Guillermo Brown 1-0
19/03/2023
01:00
1009724
Independiente 2 2 C.A. Colón 1-1
19/03/2023
01:00
1042584
Barra FC 2 0 Chapecoense 1-0
19/03/2023
01:00
1040836
Alvorada Club 0 2 Athletico Paranaense 0-0
19/03/2023
01:00
1031649
ASA AL 1 0 Murici 1-0
19/03/2023
01:30
1038049
CA Penarol 1 0 CA River Plate (Montevideo) 0-0
19/03/2023
01:35
1001075
Chacarita Juniors 1 1 Mitre Santiago d. Estero 0-0
19/03/2023
02:00
1022109
Liniers Bahía Blanca 2 1 Deportivo Santamarina 0-1
19/03/2023
02:00
1028880
Cienciano 3 1 Unión Comercio 2-1
19/03/2023
02:00
1008443
Cruz Azul 1 0 Atlético San Luis FC 0-0
19/03/2023
02:00
1008643
Miami FC 0 1 New Mexico United 0-0
19/03/2023
02:20
1009790
Deportivo Pasto 2 1 Deportivo Cali 0-0
19/03/2023
02:30
1008633
Atlanta United 5 1 Portland Timbers 2-0
19/03/2023
02:30
1032960
Club Nacional 0 1 Luqueno 0-0
19/03/2023
02:30
1008632
New York City 3 2 DC United 2-0
19/03/2023
02:30
1008631
New England 1 0 Nashville SC 0-0
19/03/2023
02:30
1008648
Monagas 1 1 Estudiantes de Mérida 1-0
19/03/2023
02:30
1008078
Cacoalense 3 0 Real Ariquemes EC 2-0
19/03/2023
02:30
1008630
New York RB 2 1 Columbus Crew 0-1
19/03/2023
02:30
1009767
Unión La Calera 0 0 Audax Italiano 0-0
19/03/2023
02:30
1008627
Orlando City 1 2 Charlotte 0-2
19/03/2023
02:30
1008629
Montreal Impact 3 2 Philadelphia Union 1-0
19/03/2023
02:30
1008628
Toronto 2 0 Inter Miami 0-0
19/03/2023
03:00
1044952
Ind. del Valle 1 0 Barcelona SC 1-0
19/03/2023
03:00
1008641
Colorado Springs 1 1 Hartford Athletic 0-0
19/03/2023
03:30
1010259
Dallas 2 1 Sporting KC 0-1
19/03/2023
03:30
1010256
St. Louis 3 0 SJ Earthquakes 2-0
19/03/2023
03:30
1010258
Chicago Fire 3 3 Cincinnati 2-1
19/03/2023
03:30
1010260
Houston Dynamo 2 0 Austin 0-0
19/03/2023
03:30
1009722
Godoy Cruz 3 1 Belgrano 2-1
19/03/2023
03:30
1009729
Atlético Tucumán 1 1 Barracas Central 1-0
19/03/2023
03:35
1001079
Quilmes 2 0 Estudiantes de Caseros 1-0
19/03/2023
04:00
1009801
AD Municipal Santa Ana 2 2 FC Uruguay 1-1
19/03/2023
04:00
1028885
Universitario 3 1 Asociacion Deportiva Tarm 1-1
19/03/2023
04:00
1043822
Deportivo Ocotal 2 2 Real Esteli F.C. 1-2
19/03/2023
04:05
1010053
CF Tigres UANL 0 1 C.F. Monterrey 0-0
19/03/2023
04:15
1044811
Honduras Progreso 2 2 C.D. Real Sociedad 0-2
19/03/2023
04:30
1009781
Junior 1 1 Santa Fe 1-1
19/03/2023
04:30
1010257
Colorado Rapids 1 2 Minnesota Stars 0-0
19/03/2023
04:30
1008638
El Paso Locomotive 1 3 Detroit City 1-1
19/03/2023
05:00
1008637
Sacramento Republic 1 1 Charleston Battery 0-1
19/03/2023
05:00
1008642
Monterey Bay 0 1 Louisville City 0-0
19/03/2023
05:00
1009791
Herediano 3 0 Grecia 1-0
19/03/2023
05:00
1043824
Juventus Managua 2 1 Managua F.C 2-1
19/03/2023
05:00
1008639
Los Angeles Blues 1 1 Tampa Bay 1-0
19/03/2023
05:30
1010255
LA Galaxy 1 1 Whitecaps 1-1
19/03/2023
06:10
1010054
Guadalajara 2 4 America 0-3
19/03/2023
07:00
1010041
FC Imabari 2 2 Ryūkyū 1-0
19/03/2023
07:00
1010040
Gainare Tottori 2 3 Ehime 0-1
19/03/2023
07:00
1010043
Fukushima United FC 0 1 Tegevajaro Miyazaki 0-0
19/03/2023
07:00
1010044
YSCC 0 3 Matsumoto Yamaga 0-0
19/03/2023
07:00
1009737
Central Coast II 1 4 Mt Druitt Town 1-1
19/03/2023
07:00
1009736
Rockdale City Suns 5 1 Western Sydney W. II 1-0
19/03/2023
07:30
1010113
Busan I'Park 3 1 Sangju Sangmu 0-0
19/03/2023
08:00
1010029
Sanfrecce Hiroshima 1 0 Kashiwa Reysol 0-0
19/03/2023
08:00
1010030
Fujieda MYFC 0 5 Tokyo Verdy 0-3
19/03/2023
08:00
1010028
Avispa Fukuoka 2 1 Shonan Bellmare 0-0
19/03/2023
08:00
1010038
Fagiano Okayama 2 3 Ventforet Kofu 2-3
19/03/2023
08:00
1010039
Oita Trinita 2 1 JEF United 1-0
19/03/2023
08:00
1010037
Thespa Kusatsu 1 2 Vegalta Sendai 0-1
19/03/2023
08:00
1010042
Parceiro Nagano 0 3 Nara Club 0-1
19/03/2023
08:00
1010035
Blaublitz Akita 1 1 Mito Hollyhock 1-0
19/03/2023
08:00
1010045
Kamatamare Sanuki 1 0 Sagamihara 1-0
19/03/2023
08:00
1010036
Iwaki 1 0 Tokushima Vortis 0-0
19/03/2023
08:00
1010046
Kataller Toyama 3 2 Giravanz Kitakyushu 2-0
19/03/2023
08:00
1010032
Zweigen Kanazawa 5 2 Renofa Yamaguchi 2-1
19/03/2023
08:00
1010033
Roasso Kumamoto 0 2 V-Varen Nagasaki 0-1
19/03/2023
08:00
1010031
Montedio Yamagata 0 3 Machida Zelvia 0-1
19/03/2023
08:00
1010034
Tochigi 2 1 Omiya Ardija 0-0
19/03/2023
08:00
1010109
Daegu 2 0 Jeonbuk Motors 1-0
19/03/2023
08:00
1010108
Suwon Bluewings 1 3 Daejeon Citizen 0-0
19/03/2023
08:00
1017432
Hwaseong 2 1 Chuncheon Citizen 1-1
19/03/2023
08:00
1017429
Pocheon 0 2 Gangneung City 0-0
19/03/2023
09:00
1009741
Melbourne Victory 2 0 Central Coast Mariners 1-0
19/03/2023
09:00
1044933
St. Albans Saints 1 1 Oakleigh Cannons 0-0
19/03/2023
09:30
1009739
Sydney United 0 1 Sydney II 0-0
19/03/2023
10:00
1009888
Sham Shui Po 0 7 BC Rangers 0-3
19/03/2023
10:00
1009886
Wofoo Tai Po 2 1 Kitchee 1-0
19/03/2023
10:00
1010111
Chunnam Dragons 0 2 Gimpo Citizen 0-2
19/03/2023
10:00
1010112
Anyang 2 1 Seongnam 1-0
19/03/2023
10:30
1009895
Eastern District 2 5 South China 1-3
19/03/2023
10:30
1009733
Peninsula Power 0 2 Gold Coast United 0-1
19/03/2023
10:30
1009893
Kowloon City 2 0 North District 2-0
19/03/2023
10:30
1009892
Yuen Long 2 2 Kwai Tsing DFA 2-1
19/03/2023
10:30
1009890
Shatin SA 2 5 Hoi King 0-1
19/03/2023
10:30
1009889
Citizen AA 0 1 Fourway Rangers 0-0
19/03/2023
10:30
1010110
Ulsan 3 0 Suwon City 1-0
19/03/2023
11:00
1009738
Blacktown City Demons 5 1 Sydney Olympic 2-0
19/03/2023
11:00
1009891
Wing Yee 0 0 Central & Western -
19/03/2023
11:00
1009740
Macarthur 1 1 Melbourne Heart 1-0
19/03/2023
11:30
1009735
SC Wanderers 1 0 Rochedale Rovers 1-0
19/03/2023
12:00
1010081
FK Ufa 1 2 Shinnik 0-2
19/03/2023
12:30
1009734
Brisbane Roar II 0 1 Lions 0-1
19/03/2023
12:30
1008119
Sparta Prag II 0 0 Chrudim 0-0
19/03/2023
12:30
1008060
Blau-Weiß Linz 2 1 Amstetten 1-1
19/03/2023
12:30
1010093
Rača 1 1 Dubnica 0-1
19/03/2023
13:00
1044498
Siirt İl Özel İdaresi 0 1 Büyükçekmece Tepecikspor 0-0
19/03/2023
13:00
1009887
HK U23 1 1 Hong Kong FC 0-0
19/03/2023
13:00
1040258
Botev Vratsa 0 0 Pirin Blagoevgrad 0-0
19/03/2023
13:00
1010091
Albirex Niigata S 0 1 Tampines Rovers 0-1
19/03/2023
13:00
1010092
DPMM FC 1 3 Geylang United 0-1
19/03/2023
13:30
1010186
Real Zaragoza II 1 0 Terrassa 0-0
19/03/2023
13:30
1010187
Hercules 1 0 Formentera 1-0
19/03/2023
13:30
1010189
Alzira 1 1 Manresa 1-0
19/03/2023
13:30
1009837
Levadia II 2 1 Tabasalu Charma 0-1
19/03/2023
13:30
1008587
Chonburi 1 2 Ratchaburi 0-2
19/03/2023
13:30
1010166
Racing Santander II 2 2 Arenteiro 0-0
19/03/2023
13:30
1009836
Flora II 5 2 TJK Legion 1-1
19/03/2023
13:30
1008289
Kuressaare 1 2 Vaprus 0-0
19/03/2023
13:30
1018059
Manisa FK 0 1 Eyüpspor 0-0
19/03/2023
14:00
1010215
Nakhon Si Utd 1 3 Rayong 1-0
19/03/2023
14:00
1044983
Sarıyer 1 2 Bucaspor 1928 0-0
19/03/2023
14:00
1023456
Zorka-BDU 1 0 Slutsksakhar 1-0
19/03/2023
14:00
921519
Tondela 1 2 Mafra 1-1
19/03/2023
14:00
1010052
Panevėžys 2 1 Zalgiris 0-1
19/03/2023
14:00
1008622
Inhulets' 1 2 Chornomorets 0-2
19/03/2023
14:00
1010071
Benfica-B 2 0 UD Oliveirense 0-0
19/03/2023
14:00
1027151
Erzin Spor 2 1 Kırklarelispor 1-0
19/03/2023
14:00
1008585
BEC Tero Sasana 1 1 Lampang 1-0
19/03/2023
14:00
1010184
Mallorca II 1 0 Valencia II 1-0
19/03/2023
14:00
1010201
Unión Adarve 0 0 Villanovense 0-0
19/03/2023
14:00
1010195
Granada II 0 0 Sevilla II 0-0
19/03/2023
14:00
1010202
CD Guadalajara 0 1 Cacereño 0-0
19/03/2023
14:00
1010204
Atlético Madrid II 3 2 Atlético Paso 0-1
19/03/2023
14:00
1010205
Coria 0 2 Cerdanyola del Vallès 0-1
19/03/2023
14:00
1010206
Estepona 1 0 Melilla 1-0
19/03/2023
14:00
1032968
Bld. Kütahyaspor 3 2 Edirnespor 2-2
19/03/2023
14:00
1032967
Yomraspor 3 0 Altındağ Bld 1-0
19/03/2023
14:00
1010199
Don Benito 2 1 AD Alcorcon II 0-1
19/03/2023
14:00
1010164
Real Valladolid II 3 3 Cristo Atlético 2-2
19/03/2023
14:00
1010183
UE Olot 0 2 Lleida Esportiu 0-1
19/03/2023
14:00
1010203
Socuéllamos 0 0 Diocesano 0-0
19/03/2023
14:00
1010181
Ibiza Islas Pitiusas 0 3 Peña Deportiva 0-1
19/03/2023
14:00
1010175
Deportivo Alavés II 2 0 Izarra 0-0
19/03/2023
14:00
1010188
Badalona 2 0 Ebro 1-0
19/03/2023
14:00
1010192
Mar Menor 1 0 Utrera 0-0
19/03/2023
14:00
1010197
Cartagena II 2 2 Recreativo Huelva 2-0
19/03/2023
14:00
1032972
1954 Kelkit 2 1 Karaköprü Bld 0-0
19/03/2023
14:00
1044495
Bergama Bld 0 0 Kepez Belediyespor 0-0
19/03/2023
14:00
1032966
Çatalcaspor 1 2 Belediye Derincespor 1-0
19/03/2023
14:00
1010082
Khimki 0 1 FK Rostov 0-1
19/03/2023
14:00
1027147
Ankara Demirspor 2 1 Fethiyespor 0-1
19/03/2023
14:00
1026180
Niğde Anadolu 0 4 68 Aksaray Bld 0-1
19/03/2023
14:00
1010154
Amorebieta 2 0 Cornella 0-0
19/03/2023
14:00
1044497
Çankaya FK 0 0 Artvin Hopaspor 0-0
19/03/2023
14:00
1044499
Fatsa Bld 0 0 Muş Menderesspor 0-0
19/03/2023
14:00
1032964
İçel İdmanyurdu 2 1 Elazığspor 0-1
19/03/2023
14:00
1010147
Ceuta 2 2 San Fernando 0-2
19/03/2023
14:00
1010177
Brea 3 0 Racing Rioja 0-0
19/03/2023
14:00
1044500
Beyoğlu Yeni Çarşı FK 1 1 Akhisarspor 1-1
19/03/2023
14:00
1027148
Kırşehir Bld 0 0 Balıkesirspor 0-0
19/03/2023
14:00
1032970
Yeni Amasyaspor 2 0 Şile Yıldızspor 0-0
19/03/2023
14:00
1010160
Atlético Baleares 3 2 Osasuna II 1-1
19/03/2023
14:00
1032965
Ağrı 1970 Spor 0 1 1922 Konyaspor 0-0
19/03/2023
14:00
1027152
Karacabey Bld 1 2 Zonguldak Kömürspor 0-1
19/03/2023
14:00
1044496
Efeler 09 Spor 1 0 Erbaaspor 0-0
19/03/2023
14:00
1010158
Eldense 2 2 Real Sociedad II 1-1
19/03/2023
14:00
1010157
Alcoyano 2 0 SD Logroñés 1-0
19/03/2023
14:00
1027149
Kastamonuspor 2 4 Hekimoğlu Trabzon 0-2
19/03/2023
14:00
1010142
Real Madrid II 0 0 Merida AD 0-0
19/03/2023
14:15
1008394
Groningen 0 2 Heerenveen 0-2
19/03/2023
14:15
1009885
VVV 1 1 Roda JC 0-0
19/03/2023
14:30
1008305
Samgurali 0 0 Torpedo 0-0
19/03/2023
14:30
1009922
Juventus II 1 1 Pro Patria 1-0
19/03/2023
14:30
1008589
Thai Port 2 0 Sukhothai 1-0
19/03/2023
14:30
1009935
Sampdoria 3 1 Hellas Verona 2-0
19/03/2023
14:30
1008578
Chiangmai United 1 1 Uthai Thani 1-1
19/03/2023
14:30
1008474
Warta Poznań 2 0 Lechia Gdańsk 1-0
19/03/2023
14:30
1010193
Atletico Sanluqueno 2 1 Atlético Mancha Real 1-1
19/03/2023
15:00
1009859
Elversberg 1 1 Hallescher FC 1-0
19/03/2023
15:00
1009871
BAK '07 0 1 Luckenwalde 0-0
19/03/2023
15:00
1009864
BW Lohne 2 0 Weiche Flensburg 1-0
19/03/2023
15:00
1008588
BG Pathum United 0 1 Bangkok United 0-1
19/03/2023
15:00
1030177
Sheffield United 3 2 Blackburn Rovers FC 1-1
19/03/2023
15:00
1010214
Chainat 0 0 Nakhon Pathom 0-0
19/03/2023
15:00
1009846
Ajaccio 0 2 Monaco 0-1
19/03/2023
15:00
1008617
Kolos Kovalivka 0 1 Minai 0-1
19/03/2023
15:00
1008541
Bravo 2 1 ND Gorica 0-0
19/03/2023
15:30
1009838
Harju Jalgpallikool 1 2 Kalju 0-0
19/03/2023
15:30
1009861
Hansa Rostock 2 5 Fortuna Düsseldorf 0-3
19/03/2023
15:30
1006820
Antwerp 0 1 Sporting Charleroi 0-1
19/03/2023
15:30
1040189
Arda 0 3 Levski Sofya 0-2
19/03/2023
15:30
1009862
Eintracht Braunschweig 1 0 Hannover 96 0-0
19/03/2023
15:30
1009863
Sandhausen 0 5 St. Pauli 0-4
19/03/2023
15:30
1008172
Swansea City 2 0 Bristol City 1-0
19/03/2023
15:30
1008404
Vasas 2 3 Paksi SE 0-1
19/03/2023
15:30
1009872
Meuselwitz 0 2 Lichtenberg 0-0
19/03/2023
15:45
1010072
Academico Viseu 1 0 Sporting Covilha 1-0
19/03/2023
15:45
1038048
Cerro Largo 0 3 Defensor Sporting 0-1
19/03/2023
16:00
1010114
Real Betis 1 0 Mallorca 0-0
19/03/2023
16:00
1010077
Makhachkala 1 0 Krasnodar II 0-0
19/03/2023
16:00
1009896
Mosonmagyaróvári TE 0 0 Békéscsaba 0-0
19/03/2023
16:00
1008462
Zaglebie Lubin SSA II 3 3 Wisła Puławy 1-1
19/03/2023
16:00
1010079
Volga Ulyanovsk 2 1 Alaniya II 2-1
19/03/2023
16:00
1010134
Burgos 0 0 Sporting Gijon 0-0
19/03/2023
16:00
989170
Sivasspor 2 0 MKE Ankaragücü 1-0
19/03/2023
16:00
989169
Karagümrük 2 2 İstanbul Başakşehir 1-1
19/03/2023
16:00
1008620
Shakhtar 2 0 Rukh Vynnyky 2-0
19/03/2023
16:00
1010050
FA Šiauliai 3 0 Sūduva 3-0
19/03/2023
16:00
1009873
Hoffenheim II 0 0 TSV Steinbach 0-0
19/03/2023
16:00
1009867
Phönix Lübeck 1 0 Eintracht Norderstedt 1-0
19/03/2023
16:00
1018124
Boluspor 3 1 Ankara Keçiörengücü 0-1
19/03/2023
16:00
1009898
Siófok 0 2 Ajka 0-1
19/03/2023
16:00
1009899
Nyiregyhaza Spartacus 2 3 Gyirmót 1-1
19/03/2023
16:00
1009905
Szombathelyi Haladás 1 1 Pécsi MFC 0-0
19/03/2023
16:00
1009903
Csákvári TK 0 0 MTK 0-0
19/03/2023
16:00
1009860
Borussia Dortmund II 4 0 Zwickau 2-0
19/03/2023
16:00
1009897
Budafoki MTE 1 2 Szeged 2011 1-1
19/03/2023
16:00
1009865
St. Pauli II 2 1 Lübeck 0-1
19/03/2023
16:00
1018109
Super Nova 2 0 Tukums 2000 1-0
19/03/2023
16:00
1040839
São Francisco PA 1 0 Independente PA 1-0
19/03/2023
16:00
1010074
Urozhay 3 2 Veles 2-0
19/03/2023
16:00
1009906
Saint Eloi Lupopo 1 1 USM Alger 0-0
19/03/2023
16:00
1023454
Smorgon 1 0 Belshina 0-0
19/03/2023
16:00
1009902
Soroksár SC 1 0 Tiszakecske 0-0
19/03/2023
16:05
1010086
Al Kholood 1 1 Al Jabalain 1-0
19/03/2023
16:15
1010210
Winterthur 1 0 St. Gallen 0-0
19/03/2023
16:15
1039808
Desportiva ES 2 2 Porto Vitória 1-1
19/03/2023
16:15
1006931
Bellinzona 1 1 Neuchâtel Xamax 1-0
19/03/2023
16:30
1037304
Jerba 2 1 Mohamdia 1-0
19/03/2023
16:30
1037305
Oued Ellil 0 1 Kairouan 0-0
19/03/2023
16:30
1037307
CO Médenine 0 0 Marsa 0-0
19/03/2023
16:30
1042605
EO Sidi Bouzid 4 0 Hammam-Sousse 1-0
19/03/2023
16:30
1042606
Metlaoui 0 0 AS Slimane 0-0
19/03/2023
16:30
1042607
Stade Tunisien 1 0 Bizertin 0-0
19/03/2023
16:30
1010107
Ajax Cape Town 1 2 Callies 0-1
19/03/2023
16:30
1010106
Venda Football Academy 3 2 Bay United 1-1
19/03/2023
16:30
1009934
Monopoli 1 3 Giugliano 1-1
19/03/2023
16:30
1009933
Potenza Calcio 0 1 Acr Messina 0-0
19/03/2023
16:30
1037306
Jendouba Sports 1 1 Radès 1-0
19/03/2023
16:30
1009920
Novara 4 1 Pordenone 3-0
19/03/2023
16:30
1009931
Nuova Monterosi 0 0 F. Andria 0-0
19/03/2023
16:30
1009929
Juve Stabia 1 3 Latina 0-1
19/03/2023
16:30
1009927
Pescara 3 1 ASD Turris Calcio 0-0
19/03/2023
16:30
1009926
Avellino 0 2 Picerno 0-0
19/03/2023
16:30
1009925
Crotone 3 2 Viterbese Castrense 0-1
19/03/2023
16:30
1009918
Arzignano Valchiampo 0 0 F.C. Sangiuliano City 0-0
19/03/2023
16:30
1009917
AlbinoLeffe 2 3 Calcio Padova 1-1
19/03/2023
16:30
1009915
Piacenza 0 0 Lecco 0-0
19/03/2023
16:30
1010104
TS Galaxy 4 0 Richards Bay 2-0
19/03/2023
16:30
1009884
Ajax 2 3 Feyenoord 2-1
19/03/2023
16:30
1009932
Gelbison Cilento SSD 0 2 Catanzaro 0-1
19/03/2023
16:30
1008400
SBV Excelsior 4 1 Cambuur 4-0
19/03/2023
16:30
1037308
Rogba Tataouine 0 1 CS Korba 0-0
19/03/2023
16:30
1010083
Krylya Sovetov 0 1 Akhmat Grozny 0-0
19/03/2023
16:30
1010084
Nizhny Novgorod 1 1 Torpedo Moskova 1-0
19/03/2023
16:40
1010251
Emirates 3 2 Jazira Hamra 1-0
19/03/2023
16:40
1010253
Hatta 3 1 Al-Taawoun FC 1-0
19/03/2023
16:40
1010252
Fujairah 1 2 Dibba Al Hisn 0-2
19/03/2023
16:45
1010254
Gulf Heroes 3 2 Baynounah 1-2
19/03/2023
16:45
1008484
Ruch Chorzów 3 3 LKS Lodz 2-2
19/03/2023
17:00
1008124
FK Pardubice 3 1 Teplice 2-1
19/03/2023
17:00
1009866
Borussia Hildesheim 4 2 Kickers Emden 1-0
19/03/2023
17:00
1010096
Rogaška 0 2 Triglav 0-1
19/03/2023
17:00
1009930
Audace Cerignola 4 2 Foggia 3-1
19/03/2023
17:00
921518
Penafiel 1 1 Vilafranquense 0-0
19/03/2023
17:00
1010103
Primorje 2 2 Jadran Dekani 1-1
19/03/2023
17:00
1009936
Torino 0 4 Napoli 0-2
19/03/2023
17:00
1009939
Fiorentina 1 0 Lecce 1-0
19/03/2023
17:00
1009848
Troyes 2 2 Brest 2-1
19/03/2023
17:00
1039542
Željezničar 4 1 Sloga Doboj 1-1
19/03/2023
17:00
1009853
Montpellier 2 1 Clermont F.A 0-1
19/03/2023
17:00
1009855
Strasbourg 2 0 Auxerre 1-0
19/03/2023
17:00
1008543
MND Tabor Sežana 0 1 Koper 0-1
19/03/2023
17:00
1009851
Nice 1 1 Lorient 0-1
19/03/2023
17:00
1009819
Nordsjaelland 2 1 Brøndby 0-1
19/03/2023
17:00
1009818
Silkeborg 3 3 Midtjylland 1-2
19/03/2023
17:00
1008567
Biel-Bienne 1 2 Brühl 1-1
19/03/2023
17:00
1040867
Hacken 3 0 Djurgårdens IF Fotboll 2-0
19/03/2023
17:00
1009835
Nõmme United 4 2 Ida-Virumaa FC Alliance 3-1
19/03/2023
17:00
1008115
FK MAS Táborsko 1 1 Vysočina Jihlava 1-1
19/03/2023
17:00
1008518
Spartak Subotica 0 1 Radnicki Nis 0-1
19/03/2023
17:00
1009904
Diósgyőr 5 1 Szentlőrinc SE 1-0
19/03/2023
17:00
1032963
Podbrezová 1 2 Slovan Bratislava 1-1
19/03/2023
17:00
1009833
Arsenal FC 4 1 Crystal Palace 2-0
19/03/2023
17:00
1040173
Sheriff 1 0 FC Petrocub Hîncești 1-0
19/03/2023
17:00
1008110
Istra 1961 0 0 Lokomotiva FC 0-0
19/03/2023
17:00
1008121
Slovácko 3 0 Zlín 1-0
19/03/2023
17:00
1044099
Raja Beni Mellal 1 3 Chabab Atlas Khenifra 0-1
19/03/2023
17:00
1044098
El Massira 5 1 Youssoufia Berrechid 0-1
19/03/2023
17:00
1009817
Lyngby 1 1 Horsens 1-0
19/03/2023
17:00
1009900
Győri ETO 1 1 Kazincbarcika 1-0
19/03/2023
17:00
1009901
Kozármisleny 0 1 Dorogi FC 0-0
19/03/2023
17:00
1009816
Kopenhag 2 1 Viborg 1-0
19/03/2023
17:00
1009815
Aalborg BK 0 1 Randers 0-0
19/03/2023
17:00
1009814
AGF 1 0 OB Odense 1-0
19/03/2023
17:00
1008478
Miedź Legnica 0 1 Piast Gliwice 0-1
19/03/2023
17:00
1044100
Chabab Ben Guerir 1 1 Olympique Dcheïra 0-1
19/03/2023
17:00
1008126
Zbrojovka Brno 1 2 Jablonec 1-0
19/03/2023
17:15
1010087
Al Orubah 0 0 Al Sahel 0-0
19/03/2023
17:15
1030179
Brighton & Hove Albion 5 0 Grimsby Town 1-0
19/03/2023
17:30
1044917
Farul Constanţa 1920 2 1 Sepsi 1-0
19/03/2023
17:30
1008406
Puskas FC 5 1 Ujpest FC 1-0
19/03/2023
17:30
1010076
Neftekhimik 1 1 Volgar-Gazprom 0-1
19/03/2023
17:30
1009856
Union Berlin 2 0 E. Frankfurt 0-0
19/03/2023
17:35
1044104
Oman FC 2 1 Seeb 1-0
19/03/2023
17:35
1044103
Al Bashair 2 4 Al Suwaiq 1-1
19/03/2023
17:45
1044102
Al Nahda 2 0 Al Oruba 2-0
19/03/2023
18:00
1009780
La Serena 1 0 Cobreloa 0-0
19/03/2023
18:00
1010161
UD Logrones 0 1 Intercity 0-0
19/03/2023
18:00
1006819
OH Leuven 0 2 Anderlecht 0-1
19/03/2023
18:00
1018074
Club Brugge II 2 1 Beerschot-Wilrijk 2-0
19/03/2023
18:00
1010073
Baltika 1 1 Akron 1-0
19/03/2023
18:00
1009839
Tammeka 0 0 Paide 0-0
19/03/2023
18:00
1043816
USMO 2 1 AS Salé 2-0
19/03/2023
18:00
1040186
Botev Plovdiv 1 1 Lokomotiv Plovdiv 0-0
19/03/2023
18:00
1009870
Lokomotive Leipzig 0 2 Energie Cottbus 0-0
19/03/2023
18:15
1010121
Real Sociedad 2 0 Elche CF 0-0
19/03/2023
18:15
1009914
Ternana 1 0 Bari 1-0
19/03/2023
18:15
1010130
Huesca 1 1 Real Zaragoza 1-1
19/03/2023
18:15
1010122
Osasuna 0 3 Villarreal 0-1
19/03/2023
18:25
1010089
Hajer 1 2 Al-Ain 0-0
19/03/2023
18:30
921517
Porto II 4 0 Leixoes 2-0
19/03/2023
18:30
1008469
Polonia Varşova 3 3 Lech Poznań II 2-3
19/03/2023
18:30
1042592
Volos NFC 0 3 Olympiakos 0-2
19/03/2023
18:30
1038993
Buri 2 2 Muharraq -
19/03/2023
18:30
1010211
FC Lugano 1 1 Servette 0-0
19/03/2023
18:30
921516
Farense 4 0 Belenenses 2-0
19/03/2023
18:30
1010209
Young Boys 3 0 Basel 0-0
19/03/2023
18:30
1010067
Casa Pia 2 0 Marítimo 1-0
19/03/2023
18:30
1013247
Lausanne Sports 1 3 Thun 0-1
19/03/2023
18:45
1008401
Vitesse 1 1 PSV 0-1
19/03/2023
18:55
1010051
Zalgiris V 1 0 Riteriai 0-0
19/03/2023
19:00
1009744
Salzburg 1 1 Rheindorf Altach 0-0
19/03/2023
19:00
1009911
Coca-Cola 3 0 ASKO 1-0
19/03/2023
19:00
1009742
SV Ried 0 0 Wolfsberger AC 0-0
19/03/2023
19:00
1009913
Young Africans 2 0 Monastir 1-0
19/03/2023
19:00
1009912
Réal Bamako 2 1 TP Mazembe 1-0
19/03/2023
19:00
1009746
Austria Lustenau 4 2 Austria Klagenfurt 2-1
19/03/2023
19:00
1009745
Austria Wien 2 0 Rapid Viyana 1-0
19/03/2023
19:00
989168
Alanyaspor 1 3 Fenerbahçe 1-0
19/03/2023
19:00
1009743
Swarovski Tirol 0 2 Sturm Graz 0-0
19/03/2023
19:00
1008117
Karviná 1 0 Sigma Olomouc II 0-0
19/03/2023
19:00
1040291
Tromsø 2 2 Lillestrøm 1-0
19/03/2023
19:00
1018123
Pendikspor 2 1 Denizlispor 1-0
19/03/2023
19:00
1010171
Gernika 1 1 SD Tarazona 1-0
19/03/2023
19:00
1010207
Gimnástica Segoviana 0 1 Navalcarnero 0-0
19/03/2023
19:00
1010198
El Ejido 2 1 Xerez Deportivo 0-0
19/03/2023
19:00
1010196
Antequera 4 0 Velez 2-0
19/03/2023
19:00
1010191
San Roque 1 1 Yeclano 0-0
19/03/2023
19:00
1010185
Prat 0 0 Teruel 0-0
19/03/2023
19:00
1039547
Široki Brijeg 1 1 Tuzla City 0-1
19/03/2023
19:00
1010172
Cirbonero 1 2 Real Sociedad III 1-1
19/03/2023
19:00
1010169
Marino de Luanco 0 2 Gimnástica Torrelavega 0-0
19/03/2023
19:00
1010163
UP Langreo 0 2 Guijuelo 0-0
19/03/2023
19:00
1009909
Rivers United 2 2 CSMD Diables Noirs 0-1
19/03/2023
19:00
1008523
Napredak 1 1 Kızılyıldız 0-1
19/03/2023
19:00
1010156
Gimnàstic Tarragona 3 2 Calahorra 2-0
19/03/2023
19:00
1010174
Arenas Getxo 1 0 Utebo 0-0
19/03/2023
19:00
1009747
Hartberg 2 2 LASK 1-1
19/03/2023
19:00
1010144
Cultural Leonesa 1 0 Deportivo La Coruña 0-0
19/03/2023
19:00
1010149
Celta de Vigo II 2 0 Badajoz 2-0
19/03/2023
19:05
1009847
Paris SG 0 2 Rennes 0-1
19/03/2023
19:05
1010088
Ohod 1 1 Al Qaisoma 1-0
19/03/2023
19:30
1009916
Triestina 1 1 Vicenza Virtus 0-1
19/03/2023
19:30
1010162
Zamora 0 2 Real Oviedo II 0-2
19/03/2023
19:30
1008111
Dinamo Zagreb 1 0 Rijeka 0-0
19/03/2023
19:30
1009858
Leverkusen 2 1 Bayern Münih 0-1
19/03/2023
19:30
1032918
DAC 3 1 Spartak Trnava 1-0
19/03/2023
19:30
1009928
Taranto 1 0 Virtus Francavilla 0-0
19/03/2023
19:30
1008545
NS Mura 2 1 Olimpija Ljubljana 2-1
19/03/2023
19:30
1009924
Virtus Verona 1 0 Trento Calcio 1921 0-0
19/03/2023
19:30
1009923
Pro Sesto 0 0 Renate 0-0
19/03/2023
19:30
1009919
FeralpiSalò 3 1 Mantova 2-1
19/03/2023
19:30
1008475
Widzew Łódź 1 2 Lech Poznań 0-0
19/03/2023
19:30
1010085
CSKA Moskova 1 0 Zenit 0-0
19/03/2023
19:30
1009921
Pizzighettone 1 0 Pro Vercelli 1-0
19/03/2023
19:30
1030178
Manchester United 3 1 Fulham 0-0
19/03/2023
20:00
1010151
Algeciras 1 1 Cordoba 0-0
19/03/2023
20:00
1009907
Akhdar 4 1 Marumo Gallants FC 1-0
19/03/2023
20:00
1008487
Odra Opole 1 1 Arka Gdynia 1-0
19/03/2023
20:00
1009937
Lazio 1 0 Roma 0-0
19/03/2023
20:00
1008120
Viktoria Plzeň 1 2 Bohemians 1905 1-0
19/03/2023
20:00
1015841
Guastatoya 4 1 Xinabajul 1-0
19/03/2023
20:00
1008480
Tychy 71 2 3 Sandecja Nowy Sącz 1-1
19/03/2023
20:00
1010150
Fuenlabrada 0 4 AD Alcorcon 0-1
19/03/2023
20:00
1010159
Numancia 0 0 Castellon 0-0
19/03/2023
20:00
1008483
Chrobry Głogów 0 0 Zagłębie Sosnowiec 0-0
19/03/2023
20:00
1009792
Cartaginés 4 1 Guanacasteca 2-0
19/03/2023
20:00
1042591
Aris F.C. 1 2 PAOK 1-0
19/03/2023
20:00
1042036
FC CFR Cluj 2 2 Rapid Bükreş 2-1
19/03/2023
20:00
1008482
Stal Rzeszow 2 2 Nieciecza 0-0
19/03/2023
20:00
1009834
Viimsi 2 0 Elva 1-0
19/03/2023
20:30
1006817
Union Saint-Gilloise 2 1 Mechelen 1-1
19/03/2023
20:30
1010129
Villarreal II 5 2 F.C. Cartagena 1-2
19/03/2023
20:30
1010182
Espanyol II 2 2 Saguntino 1-1
19/03/2023
20:30
1010115
Getafe CF 2 0 Sevilla 0-0
19/03/2023
20:30
1010132
Lugo 1 1 Real Racing Santander 1-0
19/03/2023
21:00
1028879
Cesar Vallejo 2 0 Deportivo Binacional 1-0
19/03/2023
21:00
1010055
Pumas UNAM 0 2 Pachuca 0-0
19/03/2023
21:00
1039544
FK Velež 0 0 Sloboda Tuzla 0-0
19/03/2023
21:00
1015842
Iztapa 1 1 Xelaju 1-0
19/03/2023
21:00
1010167
Compostela 0 0 Bergantiños 0-0
19/03/2023
21:00
1008524
Cukaricki 3 1 FK Vozdovac 1-1
19/03/2023
21:00
1010069
Sporting Braga 0 0 Porto 0-0
19/03/2023
21:15
1006818
Gent 3 0 AS Eupen 1-0
19/03/2023
21:15
1018075
Standard 1 1 Dender 0-0
19/03/2023
21:30
1009857
Mainz 05 1 1 Freiburg 0-0
19/03/2023
21:30
1040844
Bragantino PA 1 1 Águia de Marabá 0-1
19/03/2023
21:30
1008024
C.A. Defensores de Belgrano 0 1 San Martín San Juan 0-1
19/03/2023
21:30
1040842
Tapajós 1 1 Itupiranga 0-0
19/03/2023
22:00
1038998
Villa Nova 2 0 Democrata GV 0-0
19/03/2023
22:00
1042579
São Paulo Crystal 1 1 Treze 0-0
19/03/2023
22:00
1044721
Atlético SE 1 0 Lagarto 1-0
19/03/2023
22:00
1031648
Clube de Regatas Brasil (CRB) 3 1 Coruripe 1-0
19/03/2023
22:00
1031646
Jacuipense 3 0 Juazeirense 1-0
19/03/2023
22:00
1009752
Operário AC 1 2 Dourados AC MS 0-2
19/03/2023
22:00
1008399
Twente 2 1 AZ Alkmaar 2-0
19/03/2023
22:00
1009908
Motema Pembe 1 2 ASEC 0-1
19/03/2023
22:00
1040290
Brann 3 0 Sandefjord 3-0
19/03/2023
22:00
1008102
Valledupar 1 0 Centauros 0-0
19/03/2023
22:00
1042577
Palmeiras 1 0 Ituano 0-0
19/03/2023
22:00
1040837
FC Cascavel 2 1 Operário PR 1-1
19/03/2023
22:00
1040846
Ypİranga Erechim 2 1 Gremio 0-1
19/03/2023
22:00
1009754
Operário MS 1 0 Comercial MS 0-0
19/03/2023
22:00
1001074
Atletico Atlanta 2 2 Independiente Rivadavia 1-0
19/03/2023
22:00
1045661
Defensores de Pronunciamiento 3 3 Def. Belgrano Villa Ramalho 2-1
19/03/2023
22:00
1044950
Aucas 4 1 Universidad Católica 1-1
19/03/2023
22:00
1042589
Concórdia AC 0 0 Brusque 0-0
19/03/2023
22:00
1008649
Deportivo Tachira 1 1 UCV 1-1
19/03/2023
22:15
1008409
Zalaegerszegi TE 1 0 Ferencváros 1-0
19/03/2023
22:30
1022108
Olimpo 5 0 Sol de Mayo 3-0
19/03/2023
22:30
1035849
Manauara 1 0 Rio Negro AM 1-0
19/03/2023
22:30
1042593
AEK 0 0 Panathinaikos F.C. 0-0
19/03/2023
22:30
1038045
Boston River 3 3 Danubio 2-1
19/03/2023
22:30
1009732
Gimnasia La P. 2 1 Estudiantes de La Plata 0-1
19/03/2023
22:45
1010263
Loudoun United 1 1 San Antonio 1-0
19/03/2023
22:45
1009854
Reims 1 2 Marsilya 1-2
19/03/2023
22:45
1009938
Inter 0 1 Juventus FC 0-1
19/03/2023
23:00
1010119
FC Barcelona 2 1 Real Madrid 1-1
19/03/2023
23:00
1038212
San Martín Formosa 0 0 Boca Unidos 0-0
19/03/2023
23:00
1038208
Gimnasia y Tiro 1 0 Juventud Antoniana 1-0
19/03/2023
23:00
1022112
Juventud Unida Uni. 1 0 Ferro Carril Oeste Gral. Pico 0-0
19/03/2023
23:00
1008100
Real San Andrés 2 0 Bogotá 1-0
19/03/2023
23:00
1009910
FAR Rabat 1 0 Pyramids 0-0
19/03/2023
23:00
1042583
Figueirense 0 1 Hercílio Luz 0-1
19/03/2023
23:00
1045667
Independiente Chivilcoy 0 0 Douglas Haig 0-0
19/03/2023
23:00
1045671
Sportivo Las Parejas 1 0 Union Sunchales 0-0
19/03/2023
23:00
1009803
Cariari Pococí 2 1 Turrialba 0-0
19/03/2023
23:00
1022113
Sportivo Peñarol 1 1 Estudiantes de San Luis 1-1
19/03/2023
23:00
1008101
Expreso Rojo 0 1 Deportivo Rionegro 0-0
19/03/2023
23:00
1009748
Guaporé 1 0 Rondoniense 0-0
19/03/2023
23:30
1010068
Boavista FC 1 2 FC Famalicao 0-0
19/03/2023
23:30
1028884
Sporting Cristal 2 1 Atlético Grau 1-1
19/03/2023
23:30
1008106
Orsomarso 0 2 Real Cartagena 0-1
19/03/2023
23:30
1009789
América de Cali 1 0 Alianza Petrolera 1-0

Maç Sonuçları

19 Mart 2023 Pazar günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.

Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig,  diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.