MAÇ SONUÇLARI

Tarih :
Tarih
Kod
Ev Sahibi MS Rakip IY
18/06/2022
00:00
752390
Rubio Ñú 2 0 Sportivo Iteño -
18/06/2022
00:00
752398
General Caballero JLM 1 1 Club Sol de América 1-0
18/06/2022
01:00
750948
Criciuma E.C. 0 1 Brusque 0-0
18/06/2022
02:00
752227
Pacajus 0 1 Juventude MA 0-0
18/06/2022
02:00
764393
Curicó Unido 1 1 Santiago Wanderers 0-0
18/06/2022
02:15
752500
Carabobo 2 2 Deportivo Lara 1-1
18/06/2022
02:15
752394
Club Libertad 2 0 Guaireña 1-0
18/06/2022
03:00
773006
Deportes Quindío 2 2 Boyaca Chico 1-0
18/06/2022
03:10
752168
Deportivo Santamarina 0 4 Instituto 0-2
18/06/2022
03:30
750944
Clube de Regatas Brasil (CRB) 1 1 Ituano 0-0
18/06/2022
07:00
752189
South Hobart 3 0 Glenorchy Knights 1-0
18/06/2022
07:15
752202
Woden Weston 2 2 Canberra Olympic 2-2
18/06/2022
07:30
752188
Devonport City 10 1 Olympia Warriors 6-1
18/06/2022
08:00
752182
Adelaide Galaxy 0 0 Adelaide Olympic 0-0
18/06/2022
08:00
752203
North Shore Mariners 0 3 Manly United 0-2
18/06/2022
08:00
752199
Eastern Lions 0 2 Dandenong City 0-1
18/06/2022
08:00
752200
O'Connor Knights 3 2 Cooma Tigers 2-0
18/06/2022
08:00
752326
JEF United 1 1 Omiya Ardija 1-1
18/06/2022
08:30
752186
White City Woodville 1 0 Croydon Kings 0-0
18/06/2022
08:30
752183
NE MetroStars 1 1 Cumberland United 0-0
18/06/2022
08:30
752184
Sturt Lions FC 1 3 South Adelaide Panthers 0-0
18/06/2022
08:30
752185
Adelaide Comets 0 3 Adelaide City 0-1
18/06/2022
09:30
752187
Clarence Zebras 0 4 Kingborough Lions 0-1
18/06/2022
09:45
752181
Lions 7 0 Brisbane City 4-0
18/06/2022
10:00
752191
Balcatta 2 3 Floreat Athena 1-1
18/06/2022
10:00
752193
Perth RedStar 4 0 Bayswater City 4-0
18/06/2022
10:00
752194
Perth Glory II 0 2 Inglewood United 0-0
18/06/2022
10:00
752195
Armadale 3 0 Sorrento FC 2-0
18/06/2022
10:00
774882
Gwelup Croatia 0 1 Cockburn City 0-0
18/06/2022
10:30
770107
BIT 0 2 Nanjing City 0-0
18/06/2022
10:30
770115
Kunshan 1 0 Qingdao Jonoon 0-0
18/06/2022
10:45
752201
Monaro Panthers 0 1 Canberra 0-1
18/06/2022
11:00
752413
Pocheon 1 0 Dangjin 1-0
18/06/2022
11:00
752336
Fukushima United FC 0 1 Gifu 0-1
18/06/2022
11:00
752414
Yangju Citizen 1 0 Siheung Citizen 0-0
18/06/2022
11:00
752180
Gold Coast United 5 1 Brisbane Olympic 2-0
18/06/2022
12:00
752325
Júbilo Iwata 3 1 Sagan Tosu 3-0
18/06/2022
12:00
752409
Anyang 2 2 Daejeon Citizen 0-1
18/06/2022
12:00
752327
Vegalta Sendai 2 3 Yokohama 0-1
18/06/2022
12:00
752332
Grulla Marioka 1 0 Tokushima Vortis 0-0
18/06/2022
12:00
752407
Jeju United 2 1 Incheon United 1-0
18/06/2022
12:00
752323
Shimizu S-Pulse 3 1 Avispa Fukuoka 2-0
18/06/2022
12:00
752328
Roasso Kumamoto 0 0 Mito Hollyhock 0-0
18/06/2022
12:00
752333
Tochigi 1 1 Oita Trinita 0-0
18/06/2022
12:00
752190
Perth SC 3 0 Stirling Lions 1-0
18/06/2022
12:00
752337
Ehime 3 2 Matsumoto Yamaga 1-0
18/06/2022
12:00
752196
Dandenong Thunder 0 2 Port Melbourne 0-2
18/06/2022
12:00
752321
Kashima Antlers 1 0 Kyoto Sanga 0-0
18/06/2022
12:00
752338
Sagamihara 0 1 Kamatamare Sanuki 0-1
18/06/2022
12:00
752197
Hume City 1 3 South Melbourne 0-3
18/06/2022
12:00
752331
Tokyo Verdy 3 0 Renofa Yamaguchi 1-0
18/06/2022
12:00
752317
Shonan Bellmare 2 0 Tokyo 1-0
18/06/2022
12:30
752198
Oakleigh Cannons 3 0 Altona Magic 2-0
18/06/2022
12:30
752405
Tanjong Pagar 2 0 Young Lions 1-0
18/06/2022
12:30
752406
Tampines Rovers 2 0 Geylang United 1-0
18/06/2022
13:00
752416
Ulsan Citizen 0 0 Incheon Korail 0-0
18/06/2022
13:00
752322
Gamba Osaka 1 2 F. Marinos 1-0
18/06/2022
13:00
752412
Gangneung City 2 3 Cheonan City 1-0
18/06/2022
13:00
752318
Urawa Reds 3 0 Nagoya Grampus 3-0
18/06/2022
13:00
752335
Kagoshima United 3 0 YSCC 2-0
18/06/2022
13:00
752319
Kawasaki Frontale 5 2 Consadole Sapporo 1-1
18/06/2022
13:00
752324
Sanfrecce Hiroshima 2 1 Cerezo Osaka 0-0
18/06/2022
13:00
752329
V-Varen Nagasaki 2 0 Thespa Kusatsu 2-0
18/06/2022
13:00
752334
Fagiano Okayama 1 0 Ryūkyū 0-0
18/06/2022
13:00
752320
Kashiwa Reysol 3 1 Vissel Kobe 2-1
18/06/2022
13:00
752330
Montedio Yamagata 0 1 Ventforet Kofu 0-0
18/06/2022
13:00
752415
Paju Citizen 2 1 Gimhae City 1-1
18/06/2022
13:30
752408
Seongnam 1 1 Daegu 0-0
18/06/2022
14:00
752354
Kvik Halden 2 0 Vard 1-0
18/06/2022
14:00
752410
Chunnam Dragons 1 1 Gwangju 0-0
18/06/2022
14:00
752368
Express 2 2 Randesund 1-1
18/06/2022
14:00
752411
Gimpo Citizen 2 1 Bucheon 1995 2-1
18/06/2022
14:00
752344
Valmiera 1 0 Super Nova 0-0
18/06/2022
14:00
752445
Sollentuna United 1 2 Örebro Syrianska 0-1
18/06/2022
14:00
752442
Lund 1 3 Falkenberg 1-1
18/06/2022
14:00
752373
Bossekop 2 1 Senja 1-0
18/06/2022
14:00
752384
Brattvåg 3 1 Gjøvik-Lyn 1-1
18/06/2022
14:00
752443
Tvååker 2 0 IFK Malmö 1-0
18/06/2022
14:10
754040
Harstad 2 6 Strømsgodset II 1-3
18/06/2022
14:30
752359
Brumunddal 1 2 Florö 1-2
18/06/2022
15:00
752279
Viimsi 2 2 Harju Jalgpallikool 0-0
18/06/2022
15:00
752361
Hønefoss BK 2 0 Volda 2-0
18/06/2022
15:00
752287
Haka 3 2 Mariehamn 2-1
18/06/2022
15:00
752367
Follo 5 0 Halsen 1-0
18/06/2022
15:00
752288
Honka 2 0 KuPS 2-0
18/06/2022
15:00
752365
Oppsal 0 0 Sandviken 0-0
18/06/2022
15:00
752345
Ekranas 1 0 Atmosfera 1-0
18/06/2022
15:00
752277
Ida-Virumaa FC Alliance 0 3 Flora II 0-1
18/06/2022
15:00
752278
Nõmme United 0 6 Levadia II 0-2
18/06/2022
15:00
752353
Flekkerøy 2 0 Ørn Horten 1-0
18/06/2022
15:00
752357
Elverum 2 1 Førde 0-0
18/06/2022
15:00
752296
TPS 5 0 KPV 3-0
18/06/2022
15:30
752204
Dnepr Mogilev 1 3 Neman Grodno 0-0
18/06/2022
15:30
752364
Viking II 5 1 Bjarg 2-0
18/06/2022
16:00
752372
Tromsø II 2 1 FuVo 1-0
18/06/2022
16:00
752363
Åkra 1 4 Fana 0-2
18/06/2022
16:00
752370
Vindbjart 3 4 Fredrikstad II 1-1
18/06/2022
16:00
752356
Arendal 2 0 Strømmen 0-0
18/06/2022
16:00
752314
Japonya U23 3 0 Avusturalya U23 2-0
18/06/2022
16:00
752342
Tukums 2000 0 1 Riga FC 0-1
18/06/2022
16:00
752374
Fløya 6 1 Mjøndalen II 1-0
18/06/2022
16:00
752366
Eik Tønsberg 4 0 Urædd 2-0
18/06/2022
16:00
752385
Eidsvold 1 2 Ullensaker / Kisa 0-0
18/06/2022
16:00
752369
Sprint-Jeløy 3 2 Mandalskameratene 2-0
18/06/2022
17:00
752439
Oddevold 2 0 Torns 0-0
18/06/2022
17:00
752305
KaaPo 1 2 HJS Akatemia 1-0
18/06/2022
17:00
752444
Trollhättan 1 3 Olympic FC 1-0
18/06/2022
17:00
752298
Jaro 2 2 KTP 1-0
18/06/2022
17:00
752293
Keski-Uusimaa 1 0 JIPPO 1-0
18/06/2022
17:00
752380
Trygg/Lade 0 1 Melhus 0-1
18/06/2022
17:00
752448
Forward 0 5 Sandvikens IF 0-1
18/06/2022
17:00
752313
Fjölnir 1 2 Vestri 0-0
18/06/2022
17:00
752440
Åtvidaberg 1 1 Lindome 0-0
18/06/2022
17:00
752299
PEPO 2 1 PIF 2-1
18/06/2022
17:00
752381
Strindheim 6 0 Orkla 3-0
18/06/2022
17:00
752347
BFA 0 3 Babrungas 0-2
18/06/2022
17:00
752441
GAIS 2 0 Vänersborgs IF 1-0
18/06/2022
17:00
752311
Fjard./Leiknir 4 3 ÍR Reykjavík 2-1
18/06/2022
17:00
750945
Gremio 2 0 Sampaio Corrêa FC 1-0
18/06/2022
17:00
752371
Fram Larvik 3 2 Pors Grenland 0-1
18/06/2022
17:00
752300
MP 1 1 Gnistan 0-0
18/06/2022
17:00
752352
Notodden 1 1 Ullern 0-0
18/06/2022
17:00
752280
Trans 1 1 Tallinna Kalev 1-0
18/06/2022
17:00
752310
Haukar 1 0 Höttur / Huginn 1-0
18/06/2022
17:00
752382
Kolstad 1 1 Byåsen 0-1
18/06/2022
17:00
752349
Džiugas Telšiai 2 2 Sūduva 1-1
18/06/2022
17:00
752289
Ilves 3 2 Lahti 1-1
18/06/2022
17:00
752243
Nova Iguaçu 0 2 Portuguesa RJ 0-2
18/06/2022
17:00
752358
Lillehammer 3 1 Toten 1-0
18/06/2022
17:00
752292
HJK 0 1 Oulu 0-0
18/06/2022
17:00
752446
Stockholm Internazionale 1 1 IF Karlstad 1-1
18/06/2022
17:00
752362
Lysekloster 1 0 Brodd 1-0
18/06/2022
17:00
752438
Ängelholm 1 0 Oskarshamns AIK 0-0
18/06/2022
17:00
752301
EIF 5 0 SJK II 2-0
18/06/2022
17:00
752304
GrIFK 0 1 SalPa 0-0
18/06/2022
17:00
752291
SJK 1 1 Inter Turku 1-1
18/06/2022
17:00
752351
Sarpsborg 08 5 1 Strømsgodset 4-1
18/06/2022
17:00
752375
Skjetten 0 1 Lørenskog 0-0
18/06/2022
17:00
752447
Vasalund 0 1 Gefle 0-0
18/06/2022
18:00
752294
NJS 3 4 KäPa 2-2
18/06/2022
18:00
770744
FC Dornbirn 2 3 Austria Lustenau 0-1
18/06/2022
18:00
752208
BATE 0 1 Isloch 0-1
18/06/2022
18:00
752343
Rīgas Futbola skola 2 2 Liepāja 0-1
18/06/2022
18:00
774709
Leobendorf 0 1 St. Pölten 0-0
18/06/2022
18:00
752360
Molde II 1 0 Aalesund II 0-0
18/06/2022
18:00
775396
Hartberg 2 2 Lafnitz 2-1
18/06/2022
18:00
752306
OTP 1 2 FCV 0-1
18/06/2022
18:30
766226
Slovakya U19 0 5 Fransa U19 0-2
18/06/2022
18:30
752295
Reipas 4 1 Atlantis 0-1
18/06/2022
18:30
774713
SV Ried 0 3 Slovan Bratislava 0-0
18/06/2022
18:30
752303
VJS 3 2 Musan Salama 3-0
18/06/2022
19:00
754784
Monastir 2 0 Etoile Sahel 0-0
18/06/2022
19:00
752302
Jazz 3 3 Klubi-04 1-0
18/06/2022
19:00
752383
Hødd 6 1 Oslo Frigg 1-1
18/06/2022
19:00
752350
Kristiansund 0 2 Bodø / Glimt 0-0
18/06/2022
19:00
752493
Detroit City 1 1 El Paso Locomotive 1-1
18/06/2022
19:00
752348
Riteriai 1 1 FA Šiauliai 0-0
18/06/2022
19:30
752281
Paide 1 1 Kuressaare 0-1
18/06/2022
19:30
764392
Magallanes 1 1 CD Everton 0-1
18/06/2022
20:00
752297
PK-35 2 2 JäPS 2-0
18/06/2022
20:00
752211
Dinamo Minsk 1 1 Slutsksakhar 1-1
18/06/2022
20:00
752274
ENPPI 1 2 Coca-Cola 0-2
18/06/2022
20:00
770735
Lamia 1 1 Veria 0-1
18/06/2022
20:00
752275
Al Masry 1 0 El Gouna 0-0
18/06/2022
20:10
752174
All Boys 3 0 Nueva Chicago 0-0
18/06/2022
21:00
752152
Huracán Las Heras 0 0 Sportivo Peñarol 0-0
18/06/2022
21:00
752216
Brasil de Pelotas 3 1 Ferroviário AC 2-0
18/06/2022
21:00
752224
Caxias 0 0 FC Cascavel 0-0
18/06/2022
21:00
752154
Ciudad Bolívar 2 1 Juventud Unida Uni. 0-1
18/06/2022
21:00
752156
Sansinena 2 0 Ferro Carril Oeste Gral. Pico 1-0
18/06/2022
21:00
752226
Juventus SC 1 0 Marcílio Dias 0-0
18/06/2022
21:00
752147
Gimnasia Concepción 4 1 Defensores de Pronunciamiento 1-1
18/06/2022
21:00
752245
Santo André 2 0 Oeste 2-0
18/06/2022
21:00
753017
Lagarto 2 1 Sergipe 0-1
18/06/2022
21:00
752229
Tuna Luso 0 3 Castanhal 0-2
18/06/2022
21:00
766222
İtalya - U19 2 1 Romanya U19 0-0
18/06/2022
21:00
752157
Deportivo Camioneros 1 0 Sol de Mayo 0-0
18/06/2022
21:00
752171
Estudiantes de Caseros 1 1 Sacachispas F.C. 0-0
18/06/2022
21:15
728372
Deportivo Municipal 1 1 Carlos Stein 0-0
18/06/2022
21:15
772227
Youssoufia Berrechid 0 0 Khouribga 0-0
18/06/2022
21:30
752159
Deportivo Riestra 3 0 Alvarado 1-0
18/06/2022
21:30
752173
Almİrante Brown 1 1 Deportivo Morón 1-0
18/06/2022
21:30
752143
Sportivo Belgrano 0 1 Central Norte 0-1
18/06/2022
21:30
752233
Ceilândia 0 1 Brasiliense 0-0
18/06/2022
21:30
752160
Villa Dálmine 3 3 Deportivo Madryn 3-1
18/06/2022
21:30
752225
São Luiz 0 1 Aimoré 0-0
18/06/2022
21:30
752145
Crucero del Norte 0 2 Sportivo Las Parejas 0-0
18/06/2022
21:30
752165
Gimnasia Mendoza 1 1 Deportivo Maipú 1-1
18/06/2022
21:30
752150
Sportivo Desamparados 0 1 Argentino MM 0-1
18/06/2022
21:30
752316
Longford Town 1 1 Cork City 0-1
18/06/2022
21:45
752315
Sligo Rovers 3 0 Finn Harps 2-0
18/06/2022
22:00
752230
4 de Julho 1 2 Fluminense EC PI 0-1
18/06/2022
22:00
750942
Novorizontino 1 3 Tombense 1-1
18/06/2022
22:00
752459
Seattle Sounders 1 1 Los Angeles 0-0
18/06/2022
22:00
752151
Cipolletti 4 2 Circulo Deportivo 1-0
18/06/2022
22:00
752232
Gremio Anapolis 0 0 Iporá 0-0
18/06/2022
22:00
764420
CD Santiago Morning 1 2 Unión La Calera 0-1
18/06/2022
22:00
752155
Estudiantes de San Luis 1 0 Independiente Chivilcoy 1-0
18/06/2022
22:00
752237
Bahia de Feira 2 0 Pouso Alegre 2-0
18/06/2022
22:00
752236
URT 3 2 Caldense 2-1
18/06/2022
22:00
752238
Inter de Limeira 0 1 Ferroviária 0-1
18/06/2022
22:00
750946
Londrina 0 1 Vasco da Gama 0-0
18/06/2022
22:00
752158
Atlético Rafaela 2 2 Agropecuario 2-2
18/06/2022
22:00
764388
Cobresal 2 1 Barnechea 1-1
18/06/2022
22:00
752244
Paraná 2 0 Pérolas Negras 1-0
18/06/2022
22:30
752276
Al Ittihad 1 0 Misr Lel Makasa 1-0
18/06/2022
22:30
754662
Porto Velho 1 4 Trem 1-2
18/06/2022
22:30
764411
Unión San Felipe 1 3 Univ. Catolica 1-2
18/06/2022
23:00
752247
York9 0 0 Pacific FC 0-0
18/06/2022
23:00
764408
HIFK 1 5 VPS 0-2
18/06/2022
23:00
752219
AD Confiança 2 3 Campinense 2-0
18/06/2022
23:00
752241
América RN 1 0 Globo 0-0
18/06/2022
23:30
752396
12 de Octubre 0 1 Cerro Porteno 0-0
18/06/2022
23:30
728376
Cienciano 1 0 Academia Cantolao 0-0
18/06/2022
23:30
772237
Rapide Oued Zem 1 0 Ittihad Tanger 0-0

Maç Sonuçları

18 Haziran 2022 Cumartesi günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.

Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig,  diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.