MAÇ SONUÇLARI

Tarih :
Tarih
Kod
Ev Sahibi MS Rakip IY
10/09/2019
03:00
11346
Patriotas 1 1 La Equidad 1-0
10/09/2019
04:00
21124
Trinidad ve Tobago 2 2 Martinik 1-0
10/09/2019
08:30
15511
Guam 1 4 Filipinler 0-2
10/09/2019
12:00
15565
Moğolistan 0 1 Tacikistan 0-0
10/09/2019
13:00
20778
Kars 36 0 0 Pazarspor 0-0
10/09/2019
14:10
18550
Tayvan 0 2 Nepal 0-1
10/09/2019
14:30
15560
Kamboçya 0 1 Bahreyn 0-0
10/09/2019
14:45
15561
Singapur 2 1 Filistin 2-1
10/09/2019
15:00
15559
Hong Kong 0 2 İran 0-1
10/09/2019
15:00
20792
Yeni Orduspor 0 2 Fatsa Bld 0-1
10/09/2019
15:00
15671
Malavi 1 0 Botsvana 0-0
10/09/2019
15:00
20783
Kemerspor 2003 2 0 Karaman Belediyespor 0-0
10/09/2019
15:15
6516
DPMM FC 2 0 Albirex Niigata S 0-0
10/09/2019
15:20
15566
Myanmar 0 2 Japonya 0-2
10/09/2019
15:30
15567
Endonezya 0 3 Tayland 0-0
10/09/2019
15:30
20779
1877 Alemdağspor 2 0 Çatalcaspor 0-0
10/09/2019
15:45
15568
Malezya 1 2 BAE 1-1
10/09/2019
16:00
15027
Kazakistan U21 1 2 İsrail U21 1-1
10/09/2019
16:00
15663
Zimbabve 3 1 Somali 0-0
10/09/2019
17:00
16440
Pezinok 0 6 Senica 0-4
10/09/2019
17:00
16435
Fomat Martin 0 2 Ružomberok 0-1
10/09/2019
17:00
15570
Sri Lanka 0 1 Kuzey Kore 0-0
10/09/2019
17:00
16433
Veľké Lovce 0 7 Nitra 0-5
10/09/2019
17:00
15569
Türkmenistan 0 2 Güney Kore 0-1
10/09/2019
17:00
14681
Makedonya U21 7 1 Faroe Adaları U21 3-1
10/09/2019
17:00
16436
Predmier 1 2 Tatran Liptovský Mikuláš 0-2
10/09/2019
17:00
15564
Afganistan 1 0 Bangladeş 1-0
10/09/2019
17:00
15662
Mozambik 2 0 Mauritius 1-0
10/09/2019
17:30
15022
Yunanistan U21 1 0 Litvanya U21 0-0
10/09/2019
17:30
17125
Slávia TU Košice 1 1 Zemplín Michalovce 1-1
10/09/2019
17:30
16360
Hlučín 4 2 Vítkovice -
10/09/2019
18:00
15659
Angola 2 1 Gambiya 1-0
10/09/2019
18:00
19105
Middelfart 0 2 Skive 0-1
10/09/2019
18:00
15510
Maldivler 0 5 Çin 0-2
10/09/2019
18:15
15657
Lichtenberg 0 1 Optik Rathenow 0-0
10/09/2019
18:15
19103
Varde IF Elite 3 4 Thisted 1-1
10/09/2019
18:30
20803
Kocaelispor 3 1 Gölcükspor 0-1
10/09/2019
18:30
15029
Ukrayna U21 4 0 Malta U21 3-0
10/09/2019
18:30
6061
Ilves II 1 0 Tampere United 0-0
10/09/2019
18:30
15512
Kuveyt 0 3 Avustralya 0-3
10/09/2019
19:00
15562
Yemen 2 2 Suudi Arabistan 2-1
10/09/2019
19:00
21105
Ürdün 2 4 Paraguay 2-0
10/09/2019
19:00
15672
Togo 2 0 Komorlar 1-0
10/09/2019
19:00
15664
Ruanda 7 0 Seyşeller 4-0
10/09/2019
19:00
15017
Polonya U21 4 0 Estonya U21 1-0
10/09/2019
19:00
15028
Finlandiya U21 1 1 Kuzey İrlanda U21 1-1
10/09/2019
19:00
20804
İçel İdmanyurdu 1 0 Serik Bld 0-0
10/09/2019
19:15
19120
B 1908 2 5 Hvidovre 1-5
10/09/2019
19:30
15563
Katar 0 0 Hindistan 0-0
10/09/2019
19:30
15019
Lihtenştayn U21 0 5 İsviçre U21 0-1
10/09/2019
19:30
15025
İtalya U21 5 0 Lüksemburg U21 2-0
10/09/2019
19:30
12944
İsveç U21 1 3 İrlanda Cumhuriyeti U21 1-0
10/09/2019
19:30
15030
Danimarka U21 2 1 Romanya U21 1-0
10/09/2019
19:30
15667
Gine Bissau 2 1 Sao Tome ve Principe 0-1
10/09/2019
19:30
19107
Sønderborg 0 4 Viborg 0-2
10/09/2019
19:30
15020
Azerbaycan U21 0 3 Gürcistan U21 0-1
10/09/2019
20:00
15665
Sudan 0 0 Çad 0-0
10/09/2019
20:00
20863
Vendsyssel 1 0 Vejle 1-0
10/09/2019
20:00
23872
Tunus 1 2 Fildişi Sahili 0-0
10/09/2019
20:00
15661
Namibya 2 0 Eritre 1-0
10/09/2019
20:00
15023
Hollanda U21 5 1 Güney Kıbrıs U21 3-1
10/09/2019
20:00
15024
Beyaz Rusya U21 0 2 Portekiz U21 0-0
10/09/2019
20:00
15018
Sırbistan U21 1 1 Letonya U21 0-1
10/09/2019
20:30
15016
Bulgaristan U21 0 0 Rusya U21 0-0
10/09/2019
20:45
15026
İspanya U21 2 0 Karadağ U21 2-0
10/09/2019
21:00
23881
Macaristan U21 0 3 Norveç U21 0-1
10/09/2019
21:00
15021
Hırvatistan U21 1 2 İskoçya U21 1-0
10/09/2019
21:00
15032
Belçika U21 0 0 Bosna Hersek U21 0-0
10/09/2019
21:00
15031
Galler U21 1 5 Almanya U21 0-4
10/09/2019
21:30
20917
JJ Urquiza 2 1 Defensores Unidos 2-0
10/09/2019
21:30
16806
Ukrayna 2 2 Nijerya 0-2
10/09/2019
21:30
23153
Shepton Mallet 1 2 Tavistock -
10/09/2019
21:45
14926
Moldova 0 4 Türkiye 0-1
10/09/2019
21:45
23147
Atherton Collieries 0 1 United of Manchester -
10/09/2019
21:45
23160
Horsham 3 2 Metropolitan Police -
10/09/2019
21:45
23149
Marske United 1 2 Scarborough Athletic -
10/09/2019
21:45
23162
Ossett United 6 0 Thornaby -
10/09/2019
21:45
23157
Redditch United 1 3 Sutton Coldfield Town -
10/09/2019
21:45
14922
Lüksemburg 1 3 Sırbistan 0-1
10/09/2019
21:45
14924
Arnavutluk 4 2 İzlanda 1-0
10/09/2019
21:45
15330
Connah's Quay 1 0 Cefn Druids 1-0
10/09/2019
21:45
17355
İrlanda Cumhuriyeti 3 1 Bulgaristan 0-0
10/09/2019
21:45
727
Spennymoor Town 5 0 Blyth Spartans 2-0
10/09/2019
21:45
15331
The New Saints 2 1 Newtown 2-0
10/09/2019
21:45
14921
Karadağ 0 3 Çek Cumhuriyeti 0-0
10/09/2019
21:45
14920
İngiltere 5 3 Kosova 5-1
10/09/2019
21:45
18908
Grimsby Town 0 0 Macclesfield Town 0-0
10/09/2019
21:45
14923
Litvanya 1 5 Portekiz 1-1
10/09/2019
21:45
14925
Fransa 3 0 Andorra 1-0

Maç Sonuçları

10 Eylül 2019 Salı günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.

Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig,  diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.