MAÇ SONUÇLARI

Tarih :
Tarih
Kod
Ev Sahibi MS Rakip IY
13/09/2019
01:45
24140
Ovetense 0 1 Deportivo Capiatá 0-0
13/09/2019
02:00
12931
Deportivo Pereira 2 0 Deportivo Pasto 1-0
13/09/2019
03:30
15093
Ponte Preta 0 1 Vila Nova 0-0
13/09/2019
04:15
20260
Junior 2 1 Deportivo Cali 1-1
13/09/2019
04:30
15356
Atlante 0 0 Tampico Madero 0-0
13/09/2019
11:30
9862
PS Semen Padang 0 1 PSS Sleman 0-0
13/09/2019
11:30
9990
Bhayangkara Utd 0 0 Bali United 0-0
13/09/2019
13:30
15686
Shimizu S-Pulse 3 2 Nagoya Grampus 1-1
13/09/2019
13:30
15689
Urawa Reds 1 2 Cerezo Osaka 0-0
13/09/2019
14:30
9977
Arema 2 2 Borneo 2-2
13/09/2019
14:35
15015
Shenzhen Ruby 1 1 Beijing Guoan 1-0
13/09/2019
14:35
15014
Jiangsu Shuntian 3 1 Guangzhou 1-0
13/09/2019
14:35
15009
Shandong Luneng 3 1 Shanghai East Asia 3-1
13/09/2019
16:55
15694
Al Khor 2 3 Al Ahli 1-0
13/09/2019
17:30
12133
Buftea 1 1 Astra Ploieşti 1-1
13/09/2019
18:30
22668
HIFK 3 1 KPV 0-0
13/09/2019
18:30
22666
SJK 1 1 VPS 0-1
13/09/2019
18:50
15699
Damak 2 1 Al Ittihad 2-1
13/09/2019
19:00
15111
Zalgiris 5 0 Panevėžys 1-0
13/09/2019
19:00
9056
Zaglebie 5 0 Wisla Plock 3-0
13/09/2019
19:00
15222
Ústí nad Labem 2 2 Baník Sokolov 1-1
13/09/2019
19:00
15228
Sigma Olomouc 2 0 Opava 0-0
13/09/2019
19:00
15136
Dinamo Zagreb 1 0 Istra 1961 0-0
13/09/2019
19:00
15221
Vysočina Jihlava 4 2 Chrudim 2-2
13/09/2019
19:00
15506
Laval 0 2 Red Star 0-1
13/09/2019
19:00
11813
Atlantas 0 4 Sūduva 0-3
13/09/2019
19:00
15329
Rudar 1 4 Bravo 0-2
13/09/2019
19:00
15593
Balıkesirspor 2 0 Ümraniyespor 2-0
13/09/2019
19:05
15695
Umm Salal 1 5 Al Arabi 1-2
13/09/2019
19:30
15214
Amstetten 2 1 Vorwärts Steyr 1-0
13/09/2019
19:30
1094
Greuther Fürth 2 1 Wehen Wiesbaden 0-0
13/09/2019
19:30
1096
Karlsruher SC 1 0 Sandhausen 0-0
13/09/2019
20:00
15297
Hertha 1 0 Bad Gleichenberg 1-0
13/09/2019
20:00
15473
Homberg 2 4 Fortuna Düsseldorf II 1-2
13/09/2019
20:00
24430
Chojniczanka Chojnice 3 0 GKS Belchatow 2-0
13/09/2019
20:00
15474
SV Lippstadt 08 2 4 Rot-Weiss Essen 1-1
13/09/2019
20:00
15475
Verl 5 3 Borussia M'gladbach II 3-1
13/09/2019
20:00
20328
TSV St. Johann 1 5 Salzburger AK 1-2
13/09/2019
20:00
15304
Skive 2 2 Fredericia 1-2
13/09/2019
20:00
15431
Astoria Walldorf 3 1 Ulm 1-1
13/09/2019
20:00
15299
Kalsdorf 0 3 Gurten 0-0
13/09/2019
20:00
15301
Weiz 5 0 Neuhofen / Ried II 4-0
13/09/2019
20:00
14818
Grasshopper 1 0 Servette 0-0
13/09/2019
20:00
15188
Augsburg II 2 1 Rain / Lech 0-0
13/09/2019
20:00
15381
HIK 0 0 B 73 Slagelse 0-0
13/09/2019
20:00
15298
Wolfsberg 1 2 Union Vöcklamarkt 0-1
13/09/2019
20:00
4550
Lille 2 1 Angers 1-0
13/09/2019
20:00
15142
SønderjyskE 0 0 Horsens 0-0
13/09/2019
20:00
547
Zenit 3 1 Arsenal-Tula 1-0
13/09/2019
20:00
14947
Sirius 2 0 Falkenberg 1-0
13/09/2019
20:00
14950
GAIS 1 1 Halmstad 0-0
13/09/2019
20:00
1537
Magdeburg 1 1 MSV Duisburg 0-1
13/09/2019
20:10
15215
Austria Wien II 0 0 SV Ried 0-0
13/09/2019
20:10
15219
Floridsdorfer AC 1 1 Lafnitz 0-0
13/09/2019
20:10
15213
Austria Klagenfurt 3 3 Austria Lustenau 1-1
13/09/2019
20:10
15218
SV Horn 5 1 Kapfenberger SV 3-1
13/09/2019
20:30
15291
Wiener SC 2 1 Stripfing 1-1
13/09/2019
20:30
15476
Rot-Weiß Oberhausen 5 1 Wuppertaler SV 2-0
13/09/2019
20:30
15189
Memmingen 2 1 Heimstetten 0-0
13/09/2019
20:30
15289
Ebreichsdorf 3 1 Traiskirchen 1-0
13/09/2019
20:30
15290
Draßburg 1 5 Rapid Viyana II 0-4
13/09/2019
20:30
15295
SC Mannsdorf 2 0 Leobendorf 1-0
13/09/2019
20:30
15551
Galatasaray 1 0 Kasımpaşa 1-0
13/09/2019
20:35
15698
Al Nasr 0 0 Al Shabab 0-0
13/09/2019
20:45
15319
Olsztyn 1 0 Stal Mielec 0-0
13/09/2019
20:45
15324
Odra Opole 1 1 Sandecja Nowy Sącz 1-1
13/09/2019
21:00
15501
Avranches 2 1 Lyon-Duchère 0-0
13/09/2019
21:00
12867
Benfica-B 0 0 Academico Viseu 0-0
13/09/2019
21:00
15196
Cambuur 5 1 Helmond Sport 3-0
13/09/2019
21:00
15177
Guingamp 1 1 Nancy 1-1
13/09/2019
21:00
15505
Créteil 3 1 Béziers 2-1
13/09/2019
21:00
14808
Winterthur 2 0 St. Gallen 0-0
13/09/2019
21:00
15502
Pau 2 1 Bourg-Péronnas 0-1
13/09/2019
21:00
15507
Concarneau 0 0 Quevilly 0-0
13/09/2019
21:00
15179
Chambly 1 4 Auxerre 0-0
13/09/2019
21:00
15176
Niort 0 1 Grenoble 0-0
13/09/2019
21:00
15175
Ajaccio 0 0 Orleans 0-0
13/09/2019
21:00
15195
MVV 1 2 Telstar 0-0
13/09/2019
21:00
15503
Le Puy 0 2 Boulogne 0-0
13/09/2019
21:00
15158
PSV II 3 2 AZ II 0-2
13/09/2019
21:00
15157
NAC Breda 0 0 Utrecht II 0-0
13/09/2019
21:00
15181
Troyes 2 1 Caen 1-0
13/09/2019
21:00
15183
Rodez 4 1 Le Mans 2-0
13/09/2019
21:00
15182
Sochaux 0 0 Valenciennes 0-0
13/09/2019
21:00
15178
Le Havre 0 0 Paris FC 0-0
13/09/2019
21:00
12062
CFR Cluj 5 0 Voluntari 3-0
13/09/2019
21:00
15156
Den Bosch 2 2 NEC 1-0
13/09/2019
21:00
15508
Dunkerque 0 1 Gazélec Ajaccio 0-1
13/09/2019
21:00
15197
Eindhoven 1 1 Roda JC 1-0
13/09/2019
21:00
15194
Excelsior 4 2 Almere City 0-0
13/09/2019
21:00
15509
Bastia-Borgo 3 2 Cholet 0-0
13/09/2019
21:00
15504
Villefranche 2 1 Toulon 0-1
13/09/2019
21:00
15193
De Graafschap 3 2 Ajax II 0-2
13/09/2019
21:00
15198
Volendam 1 1 Dordrecht 1-1
13/09/2019
21:05
15256
Arbroath 1 1 Partick Thistle 1-0
13/09/2019
21:30
9031
Jagiellonia Białystok 0 0 Legia Varşova 0-0
13/09/2019
21:30
25098
Tristán Suárez 3 1 Colegiales 1-1
13/09/2019
21:30
15344
Sporting Charleroi 2 1 Genk 2-0
13/09/2019
21:30
13861
Fortuna Düsseldorf 1 1 Wolfsburg 1-1
13/09/2019
21:30
15347
Lokeren 1 1 Westerlo 1-1
13/09/2019
21:45
4755
Amiens SC 2 2 Lyon 1-2
13/09/2019
21:45
15237
Derby County 1 1 Cardiff City 1-1
13/09/2019
21:45
14982
Limerick 4 1 Wexford Youths 2-0
13/09/2019
21:45
3531
Bohemians 1 2 Waterford United 0-1
13/09/2019
21:45
14985
Cabinteely 3 1 Athlone Town 3-0
13/09/2019
21:45
15333
Connah's Quay 4 1 Aberystwyth Town 2-0
13/09/2019
21:45
14983
Drogheda United 1 3 Shelbourne 0-0
13/09/2019
21:45
3535
St Patrick's 0 0 UCD 0-0
13/09/2019
21:45
14986
Galway 7 1 Cobh Ramblers 0-1
13/09/2019
22:00
15488
Rayo Vallecano 2 0 Racing Santander 1-0
13/09/2019
22:00
15757
Pordenone 1 0 Spezia 0-0
13/09/2019
22:00
12892
Mallorca 0 0 Athletic Bilbao 0-0
13/09/2019
22:00
3532
Sligo Rovers 3 1 Finn Harps 3-0
13/09/2019
22:30
10235
Vitoria Setubal 1 0 Sporting Braga 0-0
13/09/2019
23:00
14990
Inti Gas 0 1 Sport Boys 0-1
13/09/2019
23:30
11905
General Díaz 3 0 Luqueno 2-0

Maç Sonuçları

13 Eylül 2019 Cuma günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.

Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig,  diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.