MAÇ SONUÇLARI

Tarih :
8 EKİM SALI
Kod - Ev Sahibi Rakip IY
Saat 01:30
22058 Barnechea 2 2 Rangers 0-1
Saat 02:00
23214 CRB 1 1 Sport Recife 0-1
22430 Sportivo San Lorenzo 2 0 Sportivo Luqueño 0-0
23208 São Bento 3 1 Vila Nova 3-0
Saat 14:00
34590 Hollanda U19 5 0 Moldova U19 2-0
Saat 15:00
21075 Yunanistan 0 5 Almanya 0-2
34594 Letonya U19 0 0 İsrail U19 0-0
Saat 16:00
20942 Türkiye 1 6 Slovenya 0-5
Saat 18:00
21050 Kazakistan 0 3 Fransa 0-0
Saat 18:30
34170 Romanya 0 1 Belçika 0-1
20963 İtalya 2 0 Bosna Hersek 2-0
Saat 19:00
21048 Sırbistan 0 1 Avusturya 0-1
34572 Romanya U19 1 1 Sırbistan U19 0-1
20964 Gürcistan 0 2 Danimarka 0-1
21020 Finlandiya 8 1 Arnavutluk 5-0
20976 Faroe Adaları 0 13 Norveç 0-4
20978 Beyaz Rusya 0 1 Galler 0-0
Saat 19:15
20939 Estonya 1 2 Kosova 1-1
Saat 19:45
21028 İsveç 7 0 Slovakya 3-0
Saat 20:00
20989 Çekya 1 5 İspanya 0-4
18967 İsviçre 2 0 Hırvatistan 2-0
21034 Letonya 0 6 İzlanda 0-3
Saat 21:00
23167 Rotherham United 3 2 Doncaster Rovers 1-1
20926 Hollanda 2 0 Rusya 1-0
23168 Forest Green Rovers 0 0 Coventry City 0-0
Saat 21:30
23170 Cambridge United 0 1 Northampton Town 0-1
23173 Colchester United 1 1 Tottenham Hotspur U21 1-0
21081 İrlanda Cumhuriyeti 3 2 Ukrayna 2-2
18079 Shrewsbury Town 3 0 Newcastle United U21 2-0
23172 AFC Wimbledon 3 0 Leyton Orient 1-0
Saat 21:45
23189 Tranmere Rovers 2 1 Aston Villa U21 1-1
23186 Swindon Town 0 3 Plymouth Argyle 0-2
23188 Sunderland 3 2 Grimsby Town 0-0
23183 Solihull Moors 2 0 Sutton United 1-0
35984 Slough Town 2 3 Chippenham Town -
23192 Oxford United 2 2 Portsmouth 1-1
23185 Oldham Athletic 0 3 Accrington Stanley 0-2
17280 Waterford United 2 0 Sligo Rovers 1-0
35987 Wealdstone 4 0 Bristol Manor Farm -
35989 Weston-super-Mare 1 4 Kingstonian -
23184 Wrexham 1 1 Harrogate Town 1-0
23195 Wycombe Wanderers 0 1 Stevenage 0-1
23178 Yeovil Town 3 1 Woking 3-0
36313 Institute 3 0 H&W Welders 1-0
23197 Coleraine 2 1 Glentoran 0-0
28572 Dungannon Swifts 0 4 Linfield 0-2
23181 Notts County 2 0 Dagenham & Redbridge 1-0
23194 Newport County 0 2 Exeter City 0-1
23182 Aldershot Town 4 0 Dover Athletic 2-0
32571 Bala Town 1 1 Bangor City 1-0
23200 Ballymena United 6 0 Dollingstown 2-0
23175 Barnet 1 2 Bromley 1-1
23180 Barrow 3 1 Boreham Wood 2-1
35988 Bowers & Pitsea 1 1 Canvey Island -
23193 Cheltenham Town 4 3 West Ham United U21 1-3
23201 Cliftonville 3 2 Bangor 2-0
23179 Eastleigh 2 1 Maidenhead United 1-1
23176 Ebbsfleet United 2 4 Torquay United 1-2
23177 Halifax Town 0 0 Chorley 0-0
35985 Hereford 0 0 Tamworth -
23191 Ipswich Town 4 0 Gillingham 2-0
23202 Larne 1 3 Dundela 0-1
23187 Mansfield Town 1 1 Crewe Alexandra 1-1
23174 AFC Fylde 1 3 Chesterfield 0-0

Maç Sonuçları

8 Ekim 2019 Salı günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.

Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig,  diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.