MAÇ SONUÇLARI

Tarih :
Tarih
Kod
Ev Sahibi MS Rakip IY
11/10/2019
00:00
23986
Once Caldas 3 0 Atlético Bucaramanga 1-0
11/10/2019
00:00
23985
Itagüí Ditaires 0 0 La Equidad 0-0
11/10/2019
00:10
32711
Estudiantes de San Luis 2 2 Estudiantes 1-0
11/10/2019
01:00
32911
Venezuela 4 1 Bolivya 2-0
11/10/2019
01:15
23966
Avai 0 0 Vasco da Gama 0-0
11/10/2019
01:15
23972
Corinthians 2 2 Athletico Paranaense 2-2
11/10/2019
02:00
23983
Patriotas 1 2 Atlético Nacional 1-1
11/10/2019
02:00
21125
Trinidad ve Tobago 0 2 Honduras 0-0
11/10/2019
02:00
23970
Flamengo 3 1 Atlético Mineiro 1-0
11/10/2019
04:00
21361
Haiti 1 1 Kosta Rika 0-0
11/10/2019
04:00
24262
El Paso Locomotive 1 1 Austin Bold 0-0
11/10/2019
04:00
23979
Medellín 3 0 Cucuta Deportivo 0-0
11/10/2019
11:30
24428
Adelaide United 2 3 Sydney 1-2
11/10/2019
14:00
34592
İsrail U19 2 0 Moldova U19 0-0
11/10/2019
14:00
23387
Ermenistan U21 2 0 Lüksemburg U21 0-0
11/10/2019
14:30
39622
Persebaya Surabaya 0 0 Borneo 0-0
11/10/2019
15:00
34573
Sırbistan U19 8 0 Litvanya U19 5-0
11/10/2019
15:00
34574
İspanya U19 1 0 Romanya U19 1-0
11/10/2019
17:00
23275
Rusya U21 2 2 Polonya U21 1-2
11/10/2019
17:00
23465
Moldova U21 2 1 Galler U21 1-1
11/10/2019
17:15
24668
Bani Yas 3 3 Ajman 2-1
11/10/2019
17:15
24667
Khorfakkan 0 0 Kalba 0-0
11/10/2019
17:30
34670
Al Sadd 1 5 Al Wakrah 1-3
11/10/2019
18:00
23377
Beyaz Rusya U21 1 1 Norveç U21 0-0
11/10/2019
18:00
34593
Hollanda U19 8 2 Letonya U19 6-1
11/10/2019
18:30
37350
Gnistan 5 3 Ilves II 3-1
11/10/2019
18:45
24568
Olsztyn 1 1 Nieciecza 0-0
11/10/2019
19:00
23290
Bulgaristan U21 0 1 Sırbistan U21 0-0
11/10/2019
19:00
39611
Slovenya U21 2 2 İngiltere U21 0-1
11/10/2019
19:15
23278
Estonya U21 2 1 Letonya U21 2-1
11/10/2019
19:30
27308
Kolding IF 3 1 LFA 2-0
11/10/2019
19:30
39386
Fredericia 3 3 Silkeborg 2-1
11/10/2019
19:30
23382
Hollanda U21 4 2 Portekiz U21 1-1
11/10/2019
19:40
34671
Al-Shahaniya 0 3 Al Rayyan 0-1
11/10/2019
19:40
34672
Al Ahli 2 0 Umm Salal 0-0
11/10/2019
19:45
24698
Al Ain 3 1 Al Nasr 2-0
11/10/2019
20:00
24696
Hoffenheim II 2 2 TSV Steinbach 1-1
11/10/2019
20:00
23310
İsviçre U21 2 1 Gürcistan U21 0-0
11/10/2019
20:00
24689
Kufstein 2 0 Schwaz 1-0
11/10/2019
20:00
24934
Rosenheim 1 1 Memmingen 0-1
11/10/2019
20:00
24686
Kalsdorf 1 1 St. Anna 0-0
11/10/2019
20:00
24692
Kuchl 1 5 Anif 1-1
11/10/2019
20:00
24684
Mattersburg II 2 1 Admira II 1-0
11/10/2019
20:00
24694
Elite 3000 7 0 Skovshoved 5-0
11/10/2019
20:00
24688
Gleisdorf 1 2 Bad Gleichenberg 0-1
11/10/2019
20:00
24691
Pinzgau Saalfelden 1 1 Seekirchen 0-1
11/10/2019
20:00
24687
Deutschlandsberger SC 3 4 Allerheiligen 2-2
11/10/2019
20:00
24695
Buchbach 1 1 Garching 0-1
11/10/2019
20:00
24690
Bischofshofen 0 2 TSV St. Johann 0-1
11/10/2019
20:00
24683
Bruck/Leitha 1 2 Rapid Viyana II 1-1
11/10/2019
20:00
24991
Wolfsberg 1 1 Gurten 1-1
11/10/2019
20:10
24601
Sandecja Nowy Sącz 4 4 Chojniczanka Chojnice 3-2
11/10/2019
20:30
24779
Astoria Walldorf 2 2 Kickers Offenbach 0-0
11/10/2019
20:30
24703
Ebreichsdorf 0 0 SC Mannsdorf 0-0
11/10/2019
20:30
24701
Mauerwerk 2 0 Leobendorf 0-0
11/10/2019
20:30
24941
Rot-Weiss Essen 0 1 Fortuna Köln 0-1
11/10/2019
20:30
24702
Wiener SC 2 1 Neusiedl 1-0
11/10/2019
20:30
24700
Viyanaer Neustadt 2 6 Draßburg 2-1
11/10/2019
21:00
39602
Fas 1 1 Libya 1-1
11/10/2019
21:00
39610
Macaristan U21 1 4 Hırvatistan U21 1-1
11/10/2019
21:30
25085
Wilrijk 1 2 Westerlo 0-1
11/10/2019
21:30
23320
Avusturya U21 3 0 Türkiye U21 2-0
11/10/2019
21:35
25168
Stenhousemuir 3 2 Waterford United 1-1
11/10/2019
21:45
20041
İzlanda 0 1 Fransa 0-0
11/10/2019
21:45
20034
Portekiz 3 0 Lüksemburg 1-0
11/10/2019
21:45
20048
Türkiye 1 0 Arnavutluk 0-0
11/10/2019
21:45
20047
Andorra 1 0 Moldova 0-0
11/10/2019
21:45
19949
Karadağ 0 0 Bulgaristan 0-0
11/10/2019
21:45
20037
Ukrayna 2 0 Litvanya 1-0
11/10/2019
21:45
24780
MVV 0 0 Cambuur 0-0
11/10/2019
21:45
33014
Longford Town 1 1 Cabinteely 1-1
11/10/2019
21:45
17282
Cork City 3 2 UCD 1-0
11/10/2019
21:45
24801
Cefn Druids 1 2 Newtown 0-2
11/10/2019
21:45
17284
Bohemians 2 1 Dundalk 1-0
11/10/2019
21:45
19951
Çek Cumhuriyeti 2 1 İngiltere 1-1
11/10/2019
22:00
23011
Rayo Vallecano 2 1 Tenerife 1-1
11/10/2019
22:00
17283
Shamrock Rovers 1 0 Finn Harps 0-0
11/10/2019
23:00
24818
UTC Cajamarca 1 1 Academia Cantolao 1-1

Maç Sonuçları

11 Ekim 2019 Cuma günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.

Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig,  diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.