MAÇ SONUÇLARI

Tarih :
Tarih
Kod
Ev Sahibi MS Rakip IY
14/11/2020
00:30
192321
Avai 2 1 Paraná 1-1
14/11/2020
00:30
261260
SC Guaraní 2 1 Monagas 1-0
14/11/2020
01:00
276216
CA Rosario Central 2 4 Banfield 1-2
14/11/2020
01:15
192445
Oeste 1 2 Clube de Regatas Brasil (CRB) 0-1
14/11/2020
02:00
205847
Remo 0 2 Santa Cruz FC 0-0
14/11/2020
02:00
170122
Şili 2 0 Peru 2-0
14/11/2020
03:00
282292
Club Deportivo Cuenca 2 1 Delfin 0-0
14/11/2020
03:15
276170
Atlético Tucumán 3 1 Union 0-0
14/11/2020
03:30
170123
Brezilya 1 0 Venezuela 0-0
14/11/2020
04:00
266503
Wellington Phoenix Res. 0 1 Team Wellington 0-0
14/11/2020
04:00
266493
Canterbury United 0 4 Waitakere United 0-1
14/11/2020
07:00
156677
Gainare Tottori 1 0 Grulla Marioka 1-0
14/11/2020
07:00
156552
Imabari 3 1 YSCC 2-1
14/11/2020
07:00
156582
Blaublitz Akita 1 0 Gifu 0-0
14/11/2020
08:00
195391
Shimizu S-Pulse 3 1 Cerezo Osaka 0-0
14/11/2020
08:00
156465
Roasso Kumamoto 2 3 Fujieda MYFC 1-1
14/11/2020
08:00
195405
Consadole Sapporo 1 1 Sagan Tosu 0-0
14/11/2020
08:00
195460
Sanfrecce Hiroshima 1 1 Yokohama 1-1
14/11/2020
08:00
156669
Kataller Toyama 2 3 Fukushima United FC 0-1
14/11/2020
09:00
195415
Gamba Osaka 0 4 Vegalta Sendai 0-2
14/11/2020
09:45
239866
Eastern Suburbs A.F.C. 3 1 Brisbane Strikers 0-0
14/11/2020
10:00
195377
F. Marinos 6 2 Urawa Reds 4-1
14/11/2020
11:00
195466
Kashima Antlers 1 1 Kawasaki Frontale 0-1
14/11/2020
11:30
241120
Gold Coast Knights 5 1 Capalaba 3-0
14/11/2020
11:30
239867
Peninsula Power 3 0 Lions 0-0
14/11/2020
11:30
239868
SC Wanderers 2 1 Gold Coast United 1-0
14/11/2020
13:00
216384
Pendikspor 3 5 Vanspor FK 0-2
14/11/2020
13:00
216010
Sarıyer 1 0 24 Erzincanspor 0-0
14/11/2020
13:00
216097
Karabükspor 0 5 1922 Konyaspor 0-2
14/11/2020
13:00
216388
Kırşehir Bld 0 1 Sakaryaspor 0-0
14/11/2020
13:00
216018
Manisa FK 3 1 Kahramanmaraşspor 0-0
14/11/2020
13:00
216109
Elazığspor 0 1 Kırklarelispor 0-1
14/11/2020
13:00
215874
Gümüşhanespor 1 4 Hekimoğlu Trabzon 1-3
14/11/2020
13:00
216019
İnegölspor 1 0 Ergene Velimeşespor 0-0
14/11/2020
13:00
216168
Sivas Bld 0 0 Etimesgut Belediyespor 0-0
14/11/2020
13:00
215941
Zonguldak Kömürspor 2 0 Şanlıurfaspor 0-0
14/11/2020
13:00
216396
BB Bodrumspor 2 1 Karacabey Bld 2-0
14/11/2020
13:00
216051
Kocaelispor 0 1 Sancaktepe FK 0-1
14/11/2020
13:00
216335
Serik Bld 0 3 Eyüpspor 0-2
14/11/2020
13:00
215974
Hacettepe 1 1 Uşakspor 0-1
14/11/2020
13:00
216073
Turgutluspor 2 1 Kastamonuspor 1-1
14/11/2020
14:00
281112
Estoril 5 1 CD Cova Piedade 2-0
14/11/2020
14:00
282301
Ebro 0 0 SD Logroñés 0-0
14/11/2020
14:00
273002
TJK Legion 1 2 Levadia 0-2
14/11/2020
14:30
240118
Jastrzebie 0 3 LKS Lodz 0-1
14/11/2020
14:30
240120
Puszcza Niepołomice 1 0 Odra Opole 0-0
14/11/2020
14:40
240122
Widzew Łódź 2 0 Resovia Rzeszów 0-0
14/11/2020
15:00
240115
Radomiak Radom 0 0 Zagłębie Sosnowiec 0-0
14/11/2020
15:00
239899
Sydvest 1 1 Middelfart 0-1
14/11/2020
15:00
240113
Lech Poznań II 2 1 Śląsk Wrocław II 0-0
14/11/2020
15:00
240109
Pogoń Siedlce 1 2 SKRA Częstochowa 0-1
14/11/2020
15:00
240110
GKS Katovice 4 1 Kalisz 1-1
14/11/2020
15:00
239906
Vanløse 0 0 HIK 0-0
14/11/2020
15:00
255891
Skeid 0 0 Fredrikstad 0-0
14/11/2020
15:00
240112
Stal Rzeszow 3 3 Bytovia Bytów 2-2
14/11/2020
15:00
150511
Örebro Syrianska 2 1 IF Karlstad 0-1
14/11/2020
15:30
252024
Kurilovec 0 4 Osijek 0-1
14/11/2020
15:30
239908
KFUM Roskilde 3 3 Avarta 2-2
14/11/2020
15:45
239907
FA 2000 3 1 Næstved 1-0
14/11/2020
16:00
240029
Wehen Wiesbaden 3 1 Zwickau 2-1
14/11/2020
16:00
240044
SV Lippstadt 08 0 4 Preußen Münster 0-2
14/11/2020
16:00
255905
Egersunds 7 2 Sotra 4-0
14/11/2020
16:00
240034
Uerdingen 3 1 Unterhaching 0-0
14/11/2020
16:00
240051
Köln II 1 0 Wuppertaler SV 0-0
14/11/2020
16:00
150582
Täby 1 3 Gefle 1-3
14/11/2020
16:00
224990
Zalgiris V 3 0 Sūduva 2-0
14/11/2020
16:00
240030
Kaiserslautern 1 1 Magdeburg 0-0
14/11/2020
16:00
240045
Rot Weiss Ahlen 1 2 Borussia M'gladbach II 1-2
14/11/2020
16:00
174941
Assyriska Turabdin 4 2 Eskilsminne 3-2
14/11/2020
16:00
239896
Næsby 0 0 VSK Århus 0-0
14/11/2020
16:00
282207
Chrudim 3 0 Slavoj Vyšehrad 1-0
14/11/2020
16:00
240031
Türkgücü-Ataspor 2 1 MSV Duisburg 0-0
14/11/2020
16:00
240046
Sportfreunde Lotte 0 2 Homberg 0-1
14/11/2020
16:00
239909
Tårnby 1 1 Akademisk Bo 1-1
14/11/2020
16:00
239905
Skovshoved 1 2 Hillerød 1-1
14/11/2020
16:00
174960
Tvååker Lindome 0-0
14/11/2020
16:00
239897
Aarhus Fremad 2 1 Dalum 2-0
14/11/2020
16:00
241318
Fuenlabrada 1 1 Espanyol 0-1
14/11/2020
16:00
240032
Hallescher FC 1 1 Hansa Rostock 1-0
14/11/2020
16:00
240047
Wiedenbrück 4 1 Bergisch Gladbach 1-0
14/11/2020
16:00
240043
Fortuna Düsseldorf II 3 2 Fortuna Köln 2-1
14/11/2020
16:00
239898
Frem 2 0 Holbaek 0-0
14/11/2020
16:00
240033
Waldhof Mannheim 4 1 Ingolstadt 2-0
14/11/2020
16:00
240049
Bonner SC 1 0 Rödinghausen 1-0
14/11/2020
16:45
245931
Bicskei Ferencváros 0-1
14/11/2020
17:00
276218
Allerheiligen 0 0 Amstetten 0-0
14/11/2020
17:00
195272
San Marino 0 0 Cebelitarık 0-0
14/11/2020
17:00
239895
B 93 1 0 SfB-Oure 0-0
14/11/2020
17:00
239904
LFA 2 0 Roskilde 0-0
14/11/2020
17:00
278697
TPS 1 1 KTP 0-0
14/11/2020
17:00
274829
Virtus Entella 0 2 Venezia 0-0
14/11/2020
17:00
274759
Palestino 3 1 CSD Colo-Colo 1-0
14/11/2020
17:00
150545
Haninge 10 2 Berga 5-0
14/11/2020
17:00
195223
Malta 3 1 Andorra 0-1
14/11/2020
17:00
239910
Brønshøj 3 1 B 73 Slagelse 1-0
14/11/2020
17:00
175031
Lund 1 2 Trollhättan 1-1
14/11/2020
17:30
240180
Bala Town 4 1 Penybont 3-1
14/11/2020
17:30
282298
Real Valladolid II 3 2 Covadonga 2-1
14/11/2020
17:30
240181
Newtown 3 2 Flint Town United 1-1
14/11/2020
17:45
250925
Athletic Club II 2 0 Deportivo Alavés II 1-0
14/11/2020
18:00
239950
Forest Green Rovers 1 2 Mansfield Town 0-2
14/11/2020
18:00
240141
Peterhead 1 3 St. Johnstone 0-0
14/11/2020
18:00
239937
Sunderland 1 2 Milton Keynes Dons 1-1
14/11/2020
18:00
240146
Dunfermline Athletic 3 2 Clyde 0-1
14/11/2020
18:00
239973
Gateshead 2 2 Brackley Town 1-0
14/11/2020
18:00
240106
Górnik Polkowice 2 1 Garbarnia Kraków 2-0
14/11/2020
18:00
239956
Torquay United 1 1 Boreham Wood 1-1
14/11/2020
18:00
240104
Coleraine 0 2 Linfield 0-1
14/11/2020
18:00
239945
Cambridge United 1 1 Barrow 0-0
14/11/2020
18:00
239981
Havant & Waterlooville 2 1 Oxford City 1-1
14/11/2020
18:00
239930
Crewe Alexandra 2 0 Peterborough United 2-0
14/11/2020
18:00
240149
Queen's Park 0 1 St. Mirren 0-0
14/11/2020
18:00
239967
Darlington 1883 1 2 AFC Telford United 1-1
14/11/2020
18:00
282206
RWDM 2 0 Lierse Kempenzonen 0-0
14/11/2020
18:00
239951
Oldham Athletic 0 2 Scunthorpe United 0-0
14/11/2020
18:00
240143
Ross County 3 0 Stirling Albion 1-0
14/11/2020
18:00
239941
Port Vale 3 4 Tranmere Rovers 2-0
14/11/2020
18:00
240150
Partick Thistle 0 0 Greenock Morton 0-0
14/11/2020
18:00
239976
Chippenham Town 1 2 Ebbsfleet United 1-0
14/11/2020
18:00
239958
Altrincham 1 2 Aldershot Town 0-1
14/11/2020
18:00
239946
Harrogate Town 1 1 Crawley Town 0-1
14/11/2020
18:00
255908
Arendal 3 3 Bryne FC 1-2
14/11/2020
18:00
239982
Eastbourne Borough 4 0 Braintree Town 1-0
14/11/2020
18:00
239931
Bristol Rovers 1 4 Fleetwood Town FC 0-2
14/11/2020
18:00
240151
Alloa Athletic 4 2 Stenhousemuir 0-2
14/11/2020
18:00
281076
Reichenau 0 3 Blau-Weiß Linz 0-2
14/11/2020
18:00
239968
Blyth Spartans 0 3 Hereford 0-2
14/11/2020
18:00
239952
Chesterfield 1 2 Maidenhead United 1-0
14/11/2020
18:00
240144
Arbroath 3 0 Elgin City 2-0
14/11/2020
18:00
239942
Walsall 0 1 Southend United 0-0
14/11/2020
18:00
240139
Inverness CT 1 0 East Fife 0-0
14/11/2020
18:00
239977
Billericay Town 2 0 Slough Town 0-0
14/11/2020
18:00
239960
Sutton United 5 1 King's Lynn Town 1-0
14/11/2020
18:00
150430
Sylvia 2 0 Frej 0-0
14/11/2020
18:00
239947
Carlisle United 1 2 Cheltenham Town 1-2
14/11/2020
18:00
239983
Chelmsford City 0 1 Hampton & Richmond 0-0
14/11/2020
18:00
239933
Hull City 2 0 Burton Albion 0-0
14/11/2020
18:00
240152
Livingston 4 1 Airdrie United 0-0
14/11/2020
18:00
239969
Southport 0 2 Spennymoor Town 0-2
14/11/2020
18:00
239953
Woking 1 1 Yeovil Town 0-1
14/11/2020
18:00
240147
Ayr United 1 1 Stranraer 0-1
14/11/2020
18:00
239943
Colchester United 2 1 Leyton Orient 1-0
14/11/2020
18:00
240140
Cove Rangers 1 0 Forfar Athletic 0-0
14/11/2020
18:00
239978
Dorking Wanderers 4 1 Tonbridge Angels 3-1
14/11/2020
18:00
239965
Gloucester City 4 4 Bradford (Park Avenue) 3-2
14/11/2020
18:00
239948
Morecambe 1 1 Stevenage 0-1
14/11/2020
18:00
240138
Cowdenbeath 0 1 Raith Rovers 0-1
14/11/2020
18:00
239984
Hemel Hempstead Town 1 2 Welling United 0-1
14/11/2020
18:00
239935
Shrewsbury Town 3 3 Swindon Town 2-1
14/11/2020
18:00
240142
Brechin City 0 2 Kelty Hearts 0-0
14/11/2020
18:00
239972
Alfreton Town 3 1 Farsley 3-1
14/11/2020
18:00
239955
Barnet 1 3 Bromley 0-2
14/11/2020
18:00
239944
Bradford City 2 2 Exeter City 2-2
14/11/2020
18:00
240145
Kilmarnock 2 0 Dumbarton 2-0
14/11/2020
18:00
239980
Maidstone United 0 2 Dartford 0-0
14/11/2020
18:00
239929
Northampton Town 0 1 Accrington Stanley 0-1
14/11/2020
18:00
239966
Kettering Town 1 2 Curzon Ashton 1-1
14/11/2020
18:15
241314
Almería 2 1 CD Mirandés 2-1
14/11/2020
18:30
250948
Amorebieta 2 1 Real Sociedad II 0-1
14/11/2020
18:30
240072
Dordrecht 0 2 De Graafschap 0-1
14/11/2020
19:00
191118
Annecy 1 1 Bastia-Borgo 1-0
14/11/2020
19:00
274866
Academia Cantolao 2 0 Cienciano 0-0
14/11/2020
19:00
269538
Benin 1 0 Lesotho FC 1-0
14/11/2020
19:00
191309
Bourg-Péronnas 0 0 Créteil 0-0
14/11/2020
19:00
282299
Burgos 0 2 UP Langreo 0-1
14/11/2020
19:00
269557
Aluminij 1 2 Domžale 1-0
14/11/2020
19:30
282485
Suudi Arabistan 3 0 Jamaika 2-0
14/11/2020
20:00
195286
Güney Kıbrıs 2 1 Lüksemburg 1-1
14/11/2020
20:00
240108
Olimpia Grudziądz 2 2 Stargard Szczeciński 2-0
14/11/2020
20:00
240119
Korona Kielce 1 0 Sandecja Nowy Sącz 1-0
14/11/2020
20:00
195289
Azerbaycan 0 0 Karadağ 0-0
14/11/2020
20:00
276198
Aldosivi 1 4 San Lorenzo 0-3
14/11/2020
20:00
195224
Letonya 1 1 Faroe Adaları 0-0
14/11/2020
20:00
240105
Sokół Ostróda 1 0 Motor Lublin 0-0
14/11/2020
20:15
240178
The New Saints 2 1 Barry Town 1-0
14/11/2020
20:30
241313
Girona 0 1 Mallorca 0-1
14/11/2020
20:30
241322
Lugo 1 0 Albacete 0-0
14/11/2020
20:30
240099
Larne 2 1 Crusaders 0-0
14/11/2020
20:45
240073
NAC Breda 1 0 Telstar 0-0
14/11/2020
21:00
205863
Ferroviário 0 0 Jacuipense 0-0
14/11/2020
21:00
282293
Guayaquil City F.C. 3 2 Mushuc Runa 2-1
14/11/2020
21:15
274858
Universitario 2 3 Universidad San Martín 1-1
14/11/2020
21:30
241144
Patriotas 2 0 Jaguares de Córdoba 0-0
14/11/2020
22:00
266506
Dinamo Bükreş 1 1 Astra Ploieşti 0-0
14/11/2020
22:00
283287
Club Brugge II 1 1 KVC Westerlo 1-1
14/11/2020
22:00
205884
Sao Bento 2 2 Tombense 2-1
14/11/2020
22:00
205876
Ypİranga Erechim 2 3 Volta Redonda F.C 0-1
14/11/2020
22:00
269540
Mısır 1 0 Togo 0-0
14/11/2020
22:00
282300
Don Benito 1 2 Extremadura UD 0-1
14/11/2020
22:00
269546
Demokratik Kongo Cumh. 0 0 Angola 0-0
14/11/2020
22:00
274762
Deportes Iquique 1 2 Curicó Unido 1-2
14/11/2020
22:05
249084
Sacachispas 3 3 Iztapa 1-2
14/11/2020
22:15
276204
Lanus 2 4 Newell's Old Boys 0-1
14/11/2020
22:25
279782
Floridsdorfer AC 1 1 Austria Klagenfurt 0-0
14/11/2020
22:30
184123
Santos FC 2 0 Internacional 0-0
14/11/2020
22:30
184354
Sport Recife 0 2 Vasco da Gama 0-1
14/11/2020
22:45
195172
İsviçre 1 1 İspanya 1-0
14/11/2020
22:45
195178
Almanya 3 1 Ukrayna 2-1
14/11/2020
22:45
195295
İsveç 2 1 Hırvatistan 2-0
14/11/2020
22:45
241244
Livorno 1 2 Carrarese 1-2
14/11/2020
22:45
195298
Portekiz 0 1 Fransa 0-0
14/11/2020
22:45
241253
Sambenedettese 2 0 Vis Pesaro 2-0
14/11/2020
23:00
269527
Meksika 3 2 Güney Kore 0-1
14/11/2020
23:00
240071
Roda JC 2 0 MVV Maastricht 1-0
14/11/2020
23:00
184154
Goias ES 0 1 CA Paranaense 0-1
14/11/2020
23:00
205864
Treze 1 1 Manaus 0-0
14/11/2020
23:30
274857
Deportivo Municipal 1 1 Inti Gas 0-1

Maç Sonuçları

14 Kasım 2020 Cumartesi günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.

Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig,  diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.