MAÇ SONUÇLARI

Tarih :
Tarih
Kod
Ev Sahibi MS Rakip IY
21/11/2020
00:00
288626
CD Santiago Morning 2 1 Deportes Santa Cruz 0-1
21/11/2020
00:00
261251
Zamora FC 1 3 Caracas 0-2
21/11/2020
00:00
261587
União de Leiria 1 0 Portimonense 0-0
21/11/2020
00:30
288638
Club River Plate 1 2 Cerro Porteno 1-2
21/11/2020
01:00
287779
Sporting Cristal 2 2 Universitario 1-1
21/11/2020
01:15
192515
Sampaio Corrêa FC 1 3 Chapecoense 1-1
21/11/2020
01:15
192419
Esporte Clube Juventude 5 0 Paraná 3-0
21/11/2020
01:15
288629
CSD Rangers 1 0 Melipilla 1-0
21/11/2020
01:15
192474
Guarani 2 1 Botafogo SP 1-1
21/11/2020
01:20
276202
Boca Juniors 1 2 Lanus 0-2
21/11/2020
02:00
184337
Red Bull Bragantino 4 0 Bahia FC 3-0
21/11/2020
02:30
277676
New England 2 1 Montreal Impact 1-0
21/11/2020
02:45
288637
Sportivo San Lorenzo 2 2 Club Libertad 2-1
21/11/2020
03:00
266505
Team Wellington 2 1 Hawkes Bay United Napier 0-0
21/11/2020
03:00
261240
SC Guaraní 0 1 Portuguesa FC 0-0
21/11/2020
03:30
276210
Banfield 0 2 CA River Plate 0-0
21/11/2020
03:30
192501
Cruzeiro 1 1 Figueirense 1-1
21/11/2020
04:00
266497
Waitakere United 1 4 Wellington Phoenix Res. 1-1
21/11/2020
05:00
277673
Nashville SC 3 0 Inter Miami 2-0
21/11/2020
08:00
134133
Ventforet Kofu 1 1 Júbilo Iwata 0-0
21/11/2020
08:00
134547
Avispa Fukuoka 1 1 Montedio Yamagata 0-1
21/11/2020
08:00
195411
Oita Trinita 1 0 Kawasaki Frontale 1-0
21/11/2020
08:00
134180
JEF United 0 1 V-Varen Nagasaki 0-0
21/11/2020
08:00
134038
Omiya Ardija 0 0 Machida Zelvia 0-0
21/11/2020
08:00
134061
Kyoto Sanga 2 0 Tokushima Vortis 1-0
21/11/2020
08:00
134464
Ehime 0 1 Thespa Kusatsu 0-0
21/11/2020
08:00
195368
Consadole Sapporo 5 1 Shimizu S-Pulse 3-1
21/11/2020
08:00
177685
SKA-Energiya 0 1 Krylya Sovetov 0-1
21/11/2020
08:00
134539
Zweigen Kanazawa 1 2 Albirex Niigata 0-0
21/11/2020
09:00
134022
Matsumoto Yamaga 1 0 Fagiano Okayama 1-0
21/11/2020
09:00
195514
Kashiwa Reysol 1 2 Sagan Tosu 0-0
21/11/2020
09:00
195333
Vegalta Sendai 1 3 Kashima Antlers 0-0
21/11/2020
09:00
111749
Gyeongnam 1 0 Daejeon Citizen 1-0
21/11/2020
09:00
111783
Seoul E-Land 1 1 Chunnam Dragons 1-1
21/11/2020
09:00
156761
Gifu 2 1 Fujieda MYFC 1-0
21/11/2020
10:00
290644
Shakhter Karagandy 3 1 Astana 2-0
21/11/2020
10:00
195431
Cerezo Osaka 0 1 Sanfrecce Hiroshima 0-1
21/11/2020
10:00
290427
Eastern Football Team 5 0 Resources Capital 2-0
21/11/2020
10:00
134276
Ryūkyū 1 1 Giravanz Kitakyushu 1-1
21/11/2020
10:30
287359
Shaanxi Chanba 1 1 Jiangxi Liansheng 1-1
21/11/2020
11:00
195386
Nagoya Grampus 3 1 Shonan Bellmare 1-1
21/11/2020
11:00
290523
Ordabasy 0 3 Kaisar 0-0
21/11/2020
11:00
290683
Zhetysu 0 1 Taraz 0-1
21/11/2020
12:00
274779
Saburtalo 1 0 Torpedo 0-0
21/11/2020
12:00
134111
Tochigi 1 3 Mito Hollyhock 1-1
21/11/2020
12:00
290522
Kairat 2 3 Kyzylzhar 2-2
21/11/2020
12:30
279814
Geylang United 2 0 Hougang United 1-0
21/11/2020
12:30
290426
TSW Pegasus 0 4 Southern District RSA 0-0
21/11/2020
12:30
279816
Balestier Khalsa 1 2 Young Lions 0-1
21/11/2020
13:00
219853
Seoul 1 2 Beijing Guoan 0-1
21/11/2020
13:00
177684
Yenisey 1 0 Neftekhimik 0-0
21/11/2020
13:30
213182
Altınordu 1 0 İstanbulspor 1-0
21/11/2020
13:30
249168
Karagümrük 1 1 Sivasspor 0-1
21/11/2020
13:30
213225
Boluspor 2 0 Ankaraspor 0-0
21/11/2020
14:00
247843
Buftea 1 0 Viitorul Constanţa 1-0
21/11/2020
14:00
177716
Veles 1 0 Volgar-Gazprom 1-0
21/11/2020
14:00
287361
Kuressaare 0 3 Trans 0-2
21/11/2020
14:00
177635
Spartak Moskova II 1 2 Tom Tomsk 0-2
21/11/2020
14:00
250962
Ebro 2 1 Tudelano 1-1
21/11/2020
14:00
261581
Oriental Dragon 0 0 Leixoes 0-0
21/11/2020
14:00
287360
Tallinna Kalev 0 2 TJK Legion 0-2
21/11/2020
14:00
177932
Akron 0 1 Torpedo Moskova 0-0
21/11/2020
14:00
178157
Krasnodar 1 0 FK Tambov 1-0
21/11/2020
14:00
247835
Resovia Rzeszów 1 2 Arka Gdynia 0-1
21/11/2020
14:15
261576
Oriental Lisboa 0 3 Famalicao 0-0
21/11/2020
14:40
247839
Olsztyn 0 1 Jastrzebie 0-1
21/11/2020
15:00
247767
Fortuna Düsseldorf 1 0 Sandhausen 0-0
21/11/2020
15:00
247658
FA 2000 1 1 KFUM Roskilde 0-0
21/11/2020
15:00
247773
Schalke 04 II 1 5 Borussia Dortmund II 1-2
21/11/2020
15:00
247768
Eintracht Braunschweig 1 3 Karlsruher SC 1-2
21/11/2020
15:00
249040
Silkeborg 3 3 FC Helsingør 2-1
21/11/2020
15:00
247652
SfB-Oure 3 5 Frem 1-2
21/11/2020
15:00
162566
Alaniya II 2 1 Gazovik Orenburg 0-0
21/11/2020
15:00
247657
Hillerød 1 4 Vanløse 1-0
21/11/2020
15:00
247769
Holstein Kiel 2 2 Heidenheim 1-0
21/11/2020
15:00
177663
FC Chayka Peschanokopskoye 1 3 Tekstilshchik 1-1
21/11/2020
15:00
247921
Inhulets' 0 2 Dynamo Kiev 0-1
21/11/2020
15:00
247654
Middelfart 3 4 Aarhus Fremad 1-3
21/11/2020
15:00
175044
Lindome 1 1 Värnamo 1-1
21/11/2020
15:00
247770
Paderborn 2 0 St. Pauli 1-0
21/11/2020
15:00
290682
Kaspyi 2 1 Okzhetpes 1-0
21/11/2020
15:00
255910
Vard 0 1 Arendal 0-1
21/11/2020
15:00
247655
VSK Århus 3 1 B 93 2-1
21/11/2020
15:00
247885
Inđija 1 0 Radnicki Nis 0-0
21/11/2020
15:00
247612
Qarabağ 6 1 Sumqayıt 3-0
21/11/2020
15:00
141854
Strømmen 3 1 Ullensaker / Kisa 2-1
21/11/2020
15:00
249037
Hvidovre 2 0 Vendsyssel 0-0
21/11/2020
15:00
255911
Bryne FC 2 1 Egersunds 2-1
21/11/2020
15:00
247632
Tuzla City 1 0 Mladost Doboj Kakanj 1-0
21/11/2020
15:30
195886
AFC Bournemouth 4 2 Reading 0-2
21/11/2020
15:30
285573
FK MAS Táborsko 1 2 Slovan Varnsdorf 0-0
21/11/2020
15:30
196302
Newcastle Utd 0 2 Chelsea 0-1
21/11/2020
15:30
285574
Slavoj Vyšehrad 0 2 Trinec 0-1
21/11/2020
15:30
285576
Hradec Kralove 5 1 Ústí nad Labem 1-0
21/11/2020
15:30
285577
Chrudim 1 2 Prostějov 0-1
21/11/2020
15:45
232460
Bravo 1 2 Maribor 1-2
21/11/2020
15:50
277655
Persepolis 1 0 Sanat Naft 1-0
21/11/2020
15:50
277654
Paykan 1 0 Shahr Khodrou 0-0
21/11/2020
16:00
247893
Zemplín Michalovce 0 1 Senica 0-1
21/11/2020
16:00
247775
Wuppertaler SV 2 0 Sportfreunde Lotte 2-0
21/11/2020
16:00
249031
Holbaek 3 1 Brabrand 2-1
21/11/2020
16:00
247762
Saarbrücken 3 3 Wehen Wiesbaden 2-2
21/11/2020
16:00
247779
Alemannia Aachen 0 0 Köln II 0-0
21/11/2020
16:00
247802
SPAL 2 0 Pescara 1-0
21/11/2020
16:00
247894
Pohronie 3 3 Spartak Trnava 1-0
21/11/2020
16:00
247887
Napredak 2 1 Backa Topola 2-1
21/11/2020
16:00
247772
Homberg 0 4 Rot-Weiss Essen 0-3
21/11/2020
16:00
249163
Gençlerbirliği 1 5 Fenerbahçe 1-2
21/11/2020
16:00
213248
Bursaspor 1 0 Adanaspor 0-0
21/11/2020
16:00
247763
Hansa Rostock 1 3 Dynamo Dresden 1-3
21/11/2020
16:00
247780
SV 1919 Straelen 0 4 Wiedenbrück 0-2
21/11/2020
16:00
247662
Gillingham 1 1 Charlton Athletic 0-0
21/11/2020
16:00
247890
SKF Sered 0 0 Ružomberok 0-0
21/11/2020
16:00
249151
Málaga FC 1 2 CD Leganes 0-1
21/11/2020
16:00
174969
Tvååker 2 1 Qviding FIF 0-1
21/11/2020
16:00
219846
Ulsan 3 1 Shanghai Shenhua 2-0
21/11/2020
16:00
247803
Pordenone 1 1 Monza 1-0
21/11/2020
16:00
247774
Fortuna Köln 2 2 Wegberg-Beeck 1-0
21/11/2020
16:00
249079
Lamia 2 2 Asteras Tripolis 0-1
21/11/2020
16:00
247798
Lecce 7 1 Reggiana FC 3-0
21/11/2020
16:00
247764
1860 Münih 0 0 Uerdingen 0-0
21/11/2020
16:00
247883
Vozdovac 1 1 FK Novi Pazar 1-0
21/11/2020
16:00
247776
Rot-Weiß Oberhausen 1 1 Rot Weiss Ahlen 1-0
21/11/2020
16:00
249170
Denizlispor 0 1 Gaziantep FK 0-1
21/11/2020
16:00
247799
Brescia 2 2 Venezia 1-1
21/11/2020
16:00
150527
Sandvikens IF 3 0 Örebro Syrianska 0-0
21/11/2020
16:00
177960
Nizhny Novgorod 3 0 Dinamo Bryansk 1-0
21/11/2020
16:00
247766
Hallescher FC 1 1 Kaiserslautern 0-1
21/11/2020
16:00
281081
Mlada Boleslav 4 1 FK Pardubice 3-0
21/11/2020
16:00
247761
Zwickau 0 0 Waldhof Mannheim 0-0
21/11/2020
16:00
247777
Borussia M'gladbach II 0 0 SV Lippstadt 08 0-0
21/11/2020
16:00
247771
Preußen Münster 2 1 Fortuna Düsseldorf II 2-0
21/11/2020
16:00
245909
Eindhoven 2 4 NAC Breda 1-2
21/11/2020
16:00
209555
Levante 1 1 Elche CF 1-0
21/11/2020
16:00
247801
Cittadella 2 2 Empoli 1-0
21/11/2020
16:00
150569
Frej 0 1 Haninge 0-1
21/11/2020
16:30
258159
CR Vasco da Gama 2 0 Chippa United 1-0
21/11/2020
16:30
178036
Akhmat Grozny 2 2 Zenit 1-1
21/11/2020
16:30
258136
Golden Arrows 2 2 Kaizer Chiefs 0-0
21/11/2020
16:30
247679
Crawley Town 0 3 Carlisle United 0-1
21/11/2020
16:30
247611
Juniors OÖ 0 3 FC Dornbirn 0-0
21/11/2020
16:30
258156
Black Leopards 1 0 Maritzburg United 0-0
21/11/2020
16:45
247796
Puskas FC 3 0 Budafoki MTE 1-0
21/11/2020
17:00
191024
Le Havre 1 2 Caen 1-0
21/11/2020
17:00
190623
Osijek 2 0 Dinamo Zagreb 0-0
21/11/2020
17:00
165638
Norrby 6 0 Umeå 3-0
21/11/2020
17:00
290732
NorthEast United 1 0 Mumbai City 0-0
21/11/2020
17:00
174965
Torns 0 3 Karlskrona 0-1
21/11/2020
17:00
247633
Željezničar 2 2 Sloboda Tuzla 1-1
21/11/2020
17:00
225156
Al Wahda FC 3 0 Ajman 2-0
21/11/2020
17:00
177806
Chertanovo 0 1 Irtysh 0-1
21/11/2020
17:00
165680
Ljungskile 0 1 Jönköpings Södra 0-1
21/11/2020
17:00
249114
Perugia 0 0 Gubbio 0-0
21/11/2020
17:00
165578
GIF Sundsvall 0 6 Halmstad 0-3
21/11/2020
17:00
249122
Juve Stabia 2 0 Viterbese Castrense 1-0
21/11/2020
17:00
247891
MSK Zilina 2 0 FK AS Trencin 1-0
21/11/2020
17:00
247808
Crotone 0 2 Lazio 0-1
21/11/2020
17:00
165579
AFC Eskilstuna 2 0 Degerfors 2-0
21/11/2020
17:00
156912
Al Faysali 1 3 Shabab Al Ordon 1-2
21/11/2020
17:00
165612
GAIS 0 1 Östers 0-0
21/11/2020
17:00
223042
Al Dhafra 2 0 Khorfakkan 0-0
21/11/2020
17:00
249100
Renate 2 1 Alessandria 1-0
21/11/2020
17:00
270774
Montalegre 2 3 Academico Viseu 0-2
21/11/2020
17:00
247659
Brønshøj 3 3 Næstved 0-2
21/11/2020
17:30
196613
Arminia Bielefeld 1 2 Leverkusen 0-1
21/11/2020
17:30
287377
Al Tadamun Buri 1 3 Sitra -
21/11/2020
17:30
141885
Øygarden 2 1 Sandnes Ulf 0-1
21/11/2020
17:30
196873
M'gladbach 1 1 Augsburg 1-0
21/11/2020
17:30
263432
Umm Salal 0 2 Al Ahli Doha 0-2
21/11/2020
17:30
141639
Kongsvinger 3 2 Stjørdals-Blink 1-1
21/11/2020
17:30
196636
Schalke 04 0 2 Wolfsburg 0-2
21/11/2020
17:30
250854
Real Valladolid II 1 1 Cultural Leonesa 0-1
21/11/2020
17:30
287374
Al Ittifaq 0 4 Isa Town -
21/11/2020
17:30
247927
UWIC Cardiff 0 1 The New Saints 0-0
21/11/2020
17:30
141654
Sogndal 2 1 Grorud 1-1
21/11/2020
17:30
261562
Fabril Barreiro 0 2 Porto 0-1
21/11/2020
17:30
287375
Manama 2 1 Al Hala Muharraq -
21/11/2020
17:30
247928
Haverfordwest County 0 3 Flint Town United 0-1
21/11/2020
17:30
141748
Ranheim 1 1 Hamarkameratene 1-0
21/11/2020
17:30
196783
Bayern Münih 1 1 Werder Bremen 0-1
21/11/2020
17:30
287376
Al Ahli Manama 1 4 Malkiya -
21/11/2020
17:30
247930
Barry Town 0 0 Newtown 0-0
21/11/2020
17:30
196847
Hoffenheim 3 3 Stuttgart 1-2
21/11/2020
17:45
253604
Real Oviedo II 0 0 Numancia 0-0
21/11/2020
17:45
250862
Sporting Gijón II 2 2 Lealtad 1-1
21/11/2020
18:00
165332
Dundee United 2 1 Hamilton Academical 0-0
21/11/2020
18:00
247665
Doncaster Rovers FC 1 1 Sunderland 0-1
21/11/2020
18:00
247886
Partizan 1 0 Proleter Novi Sad 0-0
21/11/2020
18:00
247691
Yeovil Town 1 3 Hartlepool United 1-3
21/11/2020
18:00
247873
Falkirk 1 0 Cove Rangers 0-0
21/11/2020
18:00
247681
Leyton Orient 3 0 Harrogate Town 2-0
21/11/2020
18:00
247711
Ebbsfleet United 0 1 Tonbridge Angels 0-1
21/11/2020
18:00
247670
Rochdale 0 1 AFC Wimbledon 0-0
21/11/2020
18:00
247699
Hereford 2 2 Chorley 0-0
21/11/2020
18:00
247661
Accrington Stanley 0 0 Lincoln City 0-0
21/11/2020
18:00
247879
Queen's Park 3 0 Brechin City 2-0
21/11/2020
18:00
247686
Halifax Town 1 2 Torquay United 0-1
21/11/2020
18:00
247716
Chelmsford City 0 2 Chippenham Town 0-1
21/11/2020
18:00
247869
Inverness CT 2 0 Raith Rovers 1-0
21/11/2020
18:00
247810
Linfield 2 0 Glenavon 1-0
21/11/2020
18:00
247677
Newport County 1 0 Port Vale 0-0
21/11/2020
18:00
247707
Curzon Ashton 0 3 Leamington 0-2
21/11/2020
18:00
196034
Millwall 1 1 Cardiff City 1-0
21/11/2020
18:00
165351
Hibernian 2 2 Celtic FC 0-0
21/11/2020
18:00
247666
Fleetwood Town FC 5 1 Plymouth Argyle 3-0
21/11/2020
18:00
281085
Sigma Olomouc 3 0 Karviná 1-0
21/11/2020
18:00
247692
King's Lynn Town 2 0 Dover Athletic 1-0
21/11/2020
18:00
247874
Partick Thistle 2 0 East Fife 1-0
21/11/2020
18:00
247682
Salford City 3 0 Bradford City 3-0
21/11/2020
18:00
247712
Dartford 2 0 Slough Town 0-0
21/11/2020
18:00
195896
Luton Town 1 1 Blackburn Rovers FC 0-0
21/11/2020
18:00
247671
Wigan Athletic 1 2 Oxford United 0-0
21/11/2020
18:00
247700
Gateshead 4 1 Southport 1-0
21/11/2020
18:00
247688
Wrexham 1 0 Aldershot Town 0-0
21/11/2020
18:00
247870
Clyde 3 2 Montrose 1-1
21/11/2020
18:00
247813
Larne 1 0 Cliftonville 0-0
21/11/2020
18:00
247678
Tranmere Rovers 5 0 Grimsby Town 4-0
21/11/2020
18:00
247708
Hampton & Richmond 1 0 Bath City 0-0
21/11/2020
18:00
196170
Bristol City 1 0 Derby County 0-0
21/11/2020
18:00
251031
Cordoba 1 2 Sevilla II 0-1
21/11/2020
18:00
247667
Peterborough United 1 2 Blackpool 0-1
21/11/2020
18:00
281086
Bohemians 1905 2 0 Teplice 1-0
21/11/2020
18:00
247875
Stenhousemuir 1 2 Annan Athletic 0-1
21/11/2020
18:00
247683
Exeter City 1 2 Oldham Athletic 1-2
21/11/2020
18:00
247824
Chojniczanka Chojnice 2 1 Stal Rzeszow 1-1
21/11/2020
18:00
247713
Concord Rangers 1 3 Dorking Wanderers 0-1
21/11/2020
18:00
247866
Arbroath 0 0 Greenock Morton 0-0
21/11/2020
18:00
150439
Sylvia 3 1 Täby 1-1
21/11/2020
18:00
247672
Portsmouth 4 1 Crewe Alexandra 2-0
21/11/2020
18:00
247701
Brackley Town 1 1 Chester 0-0
21/11/2020
18:00
195928
Preston North End 1 0 Sheffield Wednesday 0-0
21/11/2020
18:00
165255
St. Johnstone 1 1 Motherwell 1-1
21/11/2020
18:00
247663
Ipswich Town 2 1 Shrewsbury Town 0-1
21/11/2020
18:00
249154
CD Mirandés 4 1 F.C. Cartagena 1-0
21/11/2020
18:00
247689
Chesterfield 2 3 Notts County 1-1
21/11/2020
18:00
247871
Peterhead 1 0 Dumbarton 1-0
21/11/2020
18:00
247814
Crusaders 3 1 Dungannon Swifts 1-1
21/11/2020
18:00
247709
Oxford City 1 1 Eastbourne Borough 0-1
21/11/2020
18:00
196187
Barnsley 2 0 Not. Forest 0-0
21/11/2020
18:00
195788
Swansea City 1 0 Rotherham United 1-0
21/11/2020
18:00
290666
Livingston 0 1 St. Mirren 0-0
21/11/2020
18:00
247668
Swindon Town 1 0 Bristol Rovers 0-0
21/11/2020
18:00
247697
Farsley 2 2 Kidderminster Harriers 1-2
21/11/2020
18:00
247922
Shakhtar 1 1 Oleksandria 0-0
21/11/2020
18:00
247696
Woking 4 1 Barnet 2-0
21/11/2020
18:00
247877
Stirling Albion 1 2 Elgin City 0-1
21/11/2020
18:00
261566
Marinhense 1 1 CD Cova Piedade 0-0
21/11/2020
18:00
249143
Stabæk 0 3 Molde 0-1
21/11/2020
18:00
247684
Scunthorpe United 1 1 Morecambe 0-0
21/11/2020
18:00
247714
Maidstone United 1 1 Billericay Town 1-0
21/11/2020
18:00
247867
Queen of the South 2 0 Alloa Athletic 1-0
21/11/2020
18:00
247674
Cheltenham Town 3 0 Walsall 0-0
21/11/2020
18:00
247703
Guiseley 1 2 Gloucester City 0-0
21/11/2020
18:00
195930
Stoke City 4 3 Huddersfield Town 3-2
21/11/2020
18:00
165314
Kilmarnock 3 1 Ross County 1-1
21/11/2020
18:00
196480
Aston Villa FC 1 2 Brighton & Hove Albion 0-1
21/11/2020
18:00
247664
Milton Keynes Dons 1 3 Hull City 1-2
21/11/2020
18:00
247690
Boreham Wood 0 1 Altrincham 0-0
21/11/2020
18:00
247872
Forfar Athletic 1 3 Airdrie United 1-3
21/11/2020
18:00
247815
Ballymena United 2 0 Warrenpoint Town 2-0
21/11/2020
18:00
247680
Stevenage 1 2 Bolton 1-2
21/11/2020
18:00
247710
Hemel Hempstead Town 1 1 Dulwich Hamlet 1-1
21/11/2020
18:00
196207
Wycombe Wanderers 0 0 Brentford 0-0
21/11/2020
18:00
195794
Queens Park Rangers 1 1 Watford 0-1
21/11/2020
18:00
251035
Real Betis II 1 1 UCAM Murcia 1-0
21/11/2020
18:00
247669
Burton Albion 1 3 Northampton Town 0-1
21/11/2020
18:00
247698
Alfreton Town 0 2 Darlington 1883 0-1
21/11/2020
18:00
247878
Edinburgh City 0 1 Stranraer 0-1
21/11/2020
18:00
247685
Maidenhead United 2 2 Bromley 1-0
21/11/2020
18:00
247715
St. Albans City 0 0 Hungerford Town 0-0
21/11/2020
18:00
247868
Ayr United 2 0 Dundee FC 2-0
21/11/2020
18:00
177991
Baltika 0 0 Fakel 0-0
21/11/2020
18:00
247676
Barrow 2 2 Forest Green Rovers 0-0
21/11/2020
18:00
247705
Bradford (Park Avenue) 1 2 AFC Telford United 0-1
21/11/2020
18:00
196022
Middlesbrough 0 1 Norwich City 0-0
21/11/2020
18:15
209572
Villarreal 1 1 Real Madrid 0-1
21/11/2020
18:15
247617
Standard Liège 2 2 AS Eupen 1-1
21/11/2020
18:15
249080
Atromitos 2 2 Apollon Smirnis 1-1
21/11/2020
18:30
251027
Atzeneta 1 1 Villarreal II 0-0
21/11/2020
18:30
245905
Almere City 3 0 Go Ahead Eagles 1-0
21/11/2020
19:00
250984
FC Andorra 1 0 UE Olot 1-0
21/11/2020
19:00
250833
Racing Ferrol 1 1 Compostela 1-0
21/11/2020
19:00
249161
Beşiktaş 3 2 İstanbul Başakşehir 2-0
21/11/2020
19:00
247836
Zagłębie Sosnowiec 1 2 Chrobry Głogów 1-1
21/11/2020
19:00
247604
Rheindorf Altach 0 2 Wolfsberger AC 0-0
21/11/2020
19:00
178009
Lokomotiv Moskova 1 0 Arsenal-Tula 0-0
21/11/2020
19:00
287777
Carlos Stein 1 3 Deportivo Binacional 1-0
21/11/2020
19:00
247607
Hartberg 1 1 LASK 0-1
21/11/2020
19:00
150594
Brommapojkarna 7 1 Nyköping 2-1
21/11/2020
19:00
247840
Tychy 71 0 2 Miedź Legnica 0-1
21/11/2020
19:00
250964
Mutilvera 3 3 Osasuna II 0-3
21/11/2020
19:00
247608
Salzburg 1 3 Sturm Graz 0-0
21/11/2020
19:00
251032
Real Murcia 3 0 Linares Deportivo 0-0
21/11/2020
19:00
258143
Orlando Pirates 2 1 SuperSport United 0-1
21/11/2020
19:00
247636
Zrinjski 2 1 Borac Banja Luka 2-1
21/11/2020
19:00
247841
GKS Belchatow 0 1 Korona Kielce 0-0
21/11/2020
19:00
250978
Lleida Esportiu 2 3 Cornella 1-0
21/11/2020
19:00
247892
Nitra 0 1 DAC 0-0
21/11/2020
19:00
178194
Spartak Moskova 1 1 Dinamo Moskova 0-0
21/11/2020
19:00
247792
Mezőkövesd-Zsóry 0 1 MTK 0-1
21/11/2020
19:00
213002
Giresunspor 0 0 Samsunspor 0-0
21/11/2020
19:00
209118
Brest 4 1 Saint-Etienne 4-1
21/11/2020
19:05
190651
Slaven Koprivnica 0 2 Hajduk Split 0-1
21/11/2020
19:15
232458
NS Mura 0 1 Olimpija Ljubljana 0-1
21/11/2020
19:30
249107
Grosseto 1 0 Livorno 0-0
21/11/2020
19:30
261560
Arouca 0 0 Vitoria Guimaraes 0-0
21/11/2020
19:30
156900
Al Salt 0 0 Al Wihdat 0-0
21/11/2020
19:30
247829
Zaglebie 2 2 Stal Mielec 2-1
21/11/2020
19:45
263435
Al Khor 0 0 Al Sailiya 0-0
21/11/2020
19:45
263431
Katar SC 1 0 Al Wakrah 1-0
21/11/2020
20:00
225155
Al-Ahli Dubai 3 5 Al Jazira 1-3
21/11/2020
20:00
252168
Iztapa 4 1 Deportivo Sanarate 1-1
21/11/2020
20:00
247823
Kalisz 2 0 Lech Poznań II 2-0
21/11/2020
20:00
249142
Aalesund 1 1 Vålerenga 1-0
21/11/2020
20:00
250871
Burgos 2 0 Marino de Luanco 1-0
21/11/2020
20:00
277675
Orlando City 1 1 New York City 1-1
21/11/2020
20:00
247809
Spezia 0 0 Atalanta 0-0
21/11/2020
20:15
249149
Rayo Vallecano 2 1 Castellon 2-0
21/11/2020
20:15
247902
Thun 3 0 Wil 1-0
21/11/2020
20:15
247914
Luzern 1 1 Vaduz 1-0
21/11/2020
20:20
247695
Wealdstone 3 3 Sutton United 0-2
21/11/2020
20:30
281083
Opava 0 6 Slavia Prag 0-1
21/11/2020
20:30
250940
Laredo 0 0 Real Racing Santander 0-0
21/11/2020
20:30
249077
Olympiakos 1 0 Panathinaikos 1-0
21/11/2020
20:30
247849
FC Botoşani 0 0 Universitatea Craiova 0-0
21/11/2020
20:30
196876
E. Frankfurt 1 1 RB Leipzig 1-0
21/11/2020
20:30
247620
Waasland-Beveren 0 2 Cercle Brugge 0-1
21/11/2020
20:30
209270
Sevilla 4 2 Celta Vigo 2-2
21/11/2020
20:30
196416
Tottenham 2 0 Manchester City 1-0
21/11/2020
20:30
247623
KV Oostende 1 1 Antwerp 0-0
21/11/2020
20:45
207187
Willem II 2 1 VVV 2-1
21/11/2020
21:00
190888
Paris FC 0 3 Auxerre 0-3
21/11/2020
21:00
190922
Chambly 1 1 Toulouse FC 0-0
21/11/2020
21:00
190771
Valenciennes 1 1 Rodez 1-0
21/11/2020
21:00
190949
Amiens SC 1 1 Clermont F.A 1-0
21/11/2020
21:00
190787
Niort 1 2 Dunkerque 1-2
21/11/2020
21:00
190965
Chateauroux 2 1 Sochaux 0-1
21/11/2020
21:00
250888
Real Madrid II 3 1 Navalcarnero 0-0
21/11/2020
21:00
190842
Pau 0 2 Grenoble 0-2
21/11/2020
21:15
287776
Cesar Vallejo 0 1 Deportivo Municipal 0-0
21/11/2020
21:15
258132
Moroka Swallows 0 0 TS Galaxy 0-0
21/11/2020
21:30
247794
Budapest Honved 0 1 Ferencváros 0-1
21/11/2020
22:00
206999
Groningen 1 1 Vitesse 1-1
21/11/2020
22:00
205897
Ituano 4 3 Boa 0-0
21/11/2020
22:00
232461
Koper 1 1 Gorica 0-1
21/11/2020
22:00
247832
Warta Poznań 2 1 Wisla Krakow 0-1
21/11/2020
22:05
252165
Santa Lucía 2 0 Sacachispas 0-0
21/11/2020
22:30
261577
Trofense 1 2 Sporting Braga 0-1
21/11/2020
22:30
192382
Oeste 2 1 Brasil de Pelotas 2-0
21/11/2020
22:30
196725
Hertha Berlin 2 5 Dortmund 1-0
21/11/2020
22:30
247915
Young Boys 2 1 Basel 1-1
21/11/2020
22:30
192489
Operário PR 0 1 América Mineiro 0-1
21/11/2020
22:30
249148
Real Oviedo 1 1 Fuenlabrada 1-0
21/11/2020
22:45
247614
Club Brugge 1 0 KV Kortrijk 0-0
21/11/2020
22:45
247807
Juventus FC 2 0 Cagliari 2-0
21/11/2020
22:45
247631
K.M.S.K. Deinze 1 1 Lommel United 0-1
21/11/2020
23:00
196260
Manchester United 1 0 West Bromwich 0-0
21/11/2020
23:00
288646
Deportivo Llacuaba 0 6 Melgar 0-2
21/11/2020
23:00
207213
Zwolle 1 1 Utrecht 1-0
21/11/2020
23:00
277674
Columbus Crew 3 2 New York RB 1-1
21/11/2020
23:00
209396
Atlético Madrid 1 0 FC Barcelona 1-0
21/11/2020
23:00
205840
Imperatriz 1 3 Vila Nova FC 1-1
21/11/2020
23:10
276181
C.A. Colón 2 0 Defensa y Justicia 1-0
21/11/2020
23:30
287774
Alianza Lima 0 2 Sport Boys 0-2

Maç Sonuçları

21 Kasım 2020 Cumartesi günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.

Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig,  diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.