Baltika Takım Analizi

Baltika takımının oynadığı maçların detaylı iddaa analiz ve iddaa istatistiklerini sayfamızda bulabilirsiniz. Baltika takımının geçmiş tüm maçlarının istatistikleri.

İddaa Programı

Tarih Lig Kod Ev Sahibi Rakip IY MS
25/11/2020 FNL 177882 Shinnik Baltika - -

İddaa Oran ve Tahminleri

Tahmin Oran Yuzde
0,5 ÜST 1.00 %93.94
4,5 ALT 1.00 %92.27
İY 2,5 ALT 1.00 %91.48
3,5 ALT 1.15 %78.99
1,5 ÜST 1.20 %72.08
ÇŞ X/2 1.20 %71.20
İY 1,5 ALT 1.25 %71.10
ÇŞ 1/2 1.20 %70.83
İY 0,5 ÜST 1.35 %64.66
ÇŞ 1/X 1.35 %61.23
2,5 ALT 1.50 %55.96
KG YOK 1.65 %51.26
KG VAR 1.67 %51.18
ÇİFT 1.62 %50.98
TEK 1.70 %49.39
İYX 1.80 %48.35
TG 23 1.65 %46.19
2,5 ÜST 1.80 %45.77
MS2 1.95 %44.26
İY 0,5 ALT 2.15 %35.30
TG 01 2.50 %32.76
İY2 2.55 %32.00
MS1 2.70 %30.11
1,5 ALT 2.50 %29.00
İY 1,5 ÜST 2.55 %28.19
MSX 2.85 %28.07
3,5 ÜST 2.80 %26.31
İY/MS 2/2 2.95 %25.31
TG 4-5 3.50 %21.20
İY1 3.30 %20.90
İY/MS X/X 3.75 %19.66
İY/MS 1/1 4.25 %19.07
İY/MS X/2 4.25 %16.47
Skor 1-1 4.75 %13.32
Skor 0-1 5.50 %12.62
İY/MS X/1 5.50 %12.07
4,5 ÜST 4.00 %11.95
Skor 1-2 7.50 %9.71
İY 2,5 ÜST 4.40 %9.03
0,5 ALT 4.60 %8.68
Skor 1-0 6.75 %8.05
Skor 2-1 9.00 %7.78
Skor 0-0 4.75 %6.85
Skor 0-2 8.00 %6.33
İY/MS 1/X 12.00 %5.24
İY/MS 2/X 12.00 %4.96
Skor 2-2 12.50 %4.78
Skor 2-0 12.00 %3.62
Skor 1-3 17.00 %3.39
TG 6+ 12.00 %2.39
İY/MS 1/2 25.00 %2.31
Skor 3-2 35.00 %2.27
İY/MS 2/1 30.00 %1.98
Skor 0-3 17.00 %1.94
Skor Diğer 50.00 %1.81
Skor 3-0 35.00 %1.70
Skor 2-3 30.00 %1.68
Skor 3-1 25.00 %1.15
Skor 0-4 50.00 %1.08
Skor 1-4 45.00 %0.90
Skor 3-3 75.00 %0.58
Skor 2-4 80.00 %0.39
Skor 4-0 120.00 %0.37
Skor 4-1 100.00 %0.26
Skor 4-2 150.00 %0.23
Skor 6-0 250.00 %0.09
Skor 5-0 250.00 %0.09
Skor 0-6 250.00 %0.04
Skor 0-5 200.00 %0.00
Skor 1-5 150.00 %0.00
Skor 5-1 250.00 %0.00
Tarih
Lig
Ev Sahibi Rakip IY Skor MS Skor -
21/11/2020
FNL
Baltika Fakel 0-0 0-0 Sonuç Detayları
15/11/2020
FNL
Volgar-Gazprom Baltika 0-0 0-0 Sonuç Detayları
11/11/2020
FNL
Tekstilshchik Baltika 1-0 1-0 Sonuç Detayları
07/11/2020
FNL
Alaniya II Baltika 1-0 5-0 Sonuç Detayları
01/11/2020
FNL
Baltika Neftekhimik 0-1 0-1 Sonuç Detayları
28/10/2020
FNL
Dinamo Bryansk Baltika 0-2 1-3 Sonuç Detayları
24/10/2020
FNL
Baltika Irtysh 2-1 3-2 Sonuç Detayları
17/10/2020
FNL
Tom Tomsk Baltika 0-1 0-1 Sonuç Detayları
13/10/2020
FNL
Baltika Chertanovo 0-1 1-2 Sonuç Detayları
09/10/2020
FNL
Nizhny Novgorod Baltika 2-1 2-1 Sonuç Detayları
04/10/2020
FNL
Baltika Yenisey 0-0 1-0 Sonuç Detayları
27/09/2020
FNL
Gazovik Orenburg Baltika 1-0 2-2 Sonuç Detayları
23/09/2020
FNL
Baltika FC Chayka Peschanokopskoye 0-0 0-1 Sonuç Detayları
19/09/2020
FNL
SKA-Energiya Baltika 0-0 0-0 Sonuç Detayları
13/09/2020
FNL
Baltika Veles 0-2 1-2 Sonuç Detayları
09/09/2020
FNL
Spartak Moskova II Baltika 0-1 0-2 Sonuç Detayları
05/09/2020
FNL
Krasnodar II Baltika 1-1 3-1 Sonuç Detayları
30/08/2020
FNL
Baltika Akron 1-0 1-0 Sonuç Detayları
22/08/2020
FNL
Torpedo Moskova Baltika 1-0 1-1 Sonuç Detayları
16/08/2020
FNL
Baltika Shinnik 1-0 2-0 Sonuç Detayları
12/08/2020
FNL
Fakel Baltika 0-1 0-1 Sonuç Detayları
08/08/2020
FNL
Baltika Volgar-Gazprom 1-0 2-0 Sonuç Detayları
02/08/2020
FNL
Krylya Sovetov Baltika 0-0 0-0 Sonuç Detayları
15/03/2020
FNL
Baltika Torpedo Armavir 2-0 2-0 Sonuç Detayları
09/03/2020
FNL
Nizhny Novgorod Baltika 0-0 0-0 Sonuç Detayları
23/11/2019
FNL
Baltika Mordovia Saransk 0-0 0-2 Sonuç Detayları
17/11/2019
FNL
Baltika SKA-Energiya 0-0 1-0 Sonuç Detayları
13/11/2019
FNL
Chertanovo Baltika 2-1 3-1 Sonuç Detayları
09/11/2019
FNL
Baltika Fakel 1-0 3-0 Sonuç Detayları
03/11/2019
FNL
FC Chayka Peschanokopskoye Baltika 1-0 1-0 Sonuç Detayları
31/10/2019
CUP
Torpedo Moskova Baltika 0-0 1-0 Sonuç Detayları
27/10/2019
FNL
Baltika Torpedo Moskova 0-0 1-1 Sonuç Detayları
23/10/2019
FNL
Shinnik Baltika 0-1 0-2 Sonuç Detayları
19/10/2019
FNL
Baltika Neftekhimik 0-0 1-0 Sonuç Detayları
12/10/2019
FNL
Tom Tomsk Baltika 0-0 0-0 Sonuç Detayları
05/10/2019
FNL
Baltika Krasnodar II 2-1 4-1 Sonuç Detayları
29/09/2019
FNL
Khimki Baltika 0-0 0-1 Sonuç Detayları
25/09/2019
CUP
Baltika Lokomotiv Moscow 0-1 1-1 Sonuç Detayları
21/09/2019
FNL
Baltika Rotor Volgograd 0-0 2-1 Sonuç Detayları
14/09/2019
FNL
Yenisey Baltika 1-0 2-2 Sonuç Detayları
08/09/2019
FNL
Tekstilshchik Baltika 1-0 1-5 Sonuç Detayları
31/08/2019
FNL
Avangard Kursk Baltika 0-0 0-0 Sonuç Detayları
25/08/2019
FNL
Baltika Luch Vladivostok 0-0 0-0 Sonuç Detayları
21/08/2019
CUP
Leningradets Baltika 0-1 1-2 Sonuç Detayları
18/08/2019
FNL
Torpedo Armavir Baltika 1-0 1-1 Sonuç Detayları
14/08/2019
FNL
Baltika Nizhny Novgorod 1-1 2-1 Sonuç Detayları
10/08/2019
FNL
Mordovia Saransk Baltika 0-2 0-3 Sonuç Detayları
03/08/2019
FNL
SKA-Energiya Baltika 1-0 2-0 Sonuç Detayları
28/07/2019
FNL
Baltika Chertanovo 1-1 1-2 Sonuç Detayları
24/07/2019
FNL
Fakel Baltika 0-2 1-2 Sonuç Detayları
20/07/2019
FNL
Baltika FC Chayka Peschanokopskoye 0-0 0-1 Sonuç Detayları
13/07/2019
FNL
Torpedo Moskova Baltika 1-0 2-0 Sonuç Detayları
07/07/2019
FNL
Baltika Spartak Moskova II 0-1 0-1 Sonuç Detayları
25/05/2019
FNL
Baltika Tyumen 1-0 1-1 Sonuç Detayları
19/05/2019
FNL
Mordovia Saransk Baltika 1-0 1-0 Sonuç Detayları
11/05/2019
FNL
Baltika SKA-Energiya 1-0 1-0 Sonuç Detayları
04/05/2019
FNL
Krasnodar II Baltika 1-0 2-1 Sonuç Detayları
28/04/2019
FNL
Baltika Torpedo Armavir 1-0 1-1 Sonuç Detayları
24/04/2019
FNL
Nizhny Novgorod Baltika 0-0 0-0 Sonuç Detayları
18/04/2019
FNL
Baltika Sibir Novosibirsk 1-1 1-1 Sonuç Detayları
13/04/2019
FNL
Baltika Zenit II 0-2 0-2 Sonuç Detayları
07/04/2019
FNL
Rotor Volgograd Baltika 0-0 1-0 Sonuç Detayları
30/03/2019
FNL
Baltika Khimki 1-1 2-1 Sonuç Detayları
24/03/2019
FNL
Fakel Baltika 1-0 1-1 Sonuç Detayları
16/03/2019
FNL
Baltika Spartak Moskova II 0-0 2-0 Sonuç Detayları
10/03/2019
FNL
Shinnik Baltika 1-0 1-0 Sonuç Detayları
03/03/2019
FNL
Baltika Avangard Kursk 1-1 2-1 Sonuç Detayları
24/11/2018
FNL
Petrotrest Baltika 1-1 4-1 Sonuç Detayları
18/11/2018
FNL
Baltika Chertanovo 0-0 2-0 Sonuç Detayları
14/11/2018
FNL
Baltika Luch Vladivostok 0-1 0-2 Sonuç Detayları
10/11/2018
FNL
Baltika Tom Tomsk 1-0 1-0 Sonuç Detayları
04/11/2018
FNL
FK Tambov Baltika 1-0 2-0 Sonuç Detayları
28/10/2018
FNL
Baltika Mordovia Saransk 1-0 1-0 Sonuç Detayları
24/10/2018
FNL
SKA-Energiya Baltika 0-0 1-1 Sonuç Detayları
20/10/2018
FNL
Baltika Krasnodar II 1-3 1-4 Sonuç Detayları
13/10/2018
FNL
Torpedo Armavir Baltika 2-0 2-2 Sonuç Detayları
06/10/2018
FNL
Baltika Nizhny Novgorod 1-1 1-2 Sonuç Detayları
30/09/2018
FNL
Sibir Novosibirsk Baltika 0-0 2-1 Sonuç Detayları
23/09/2018
FNL
Zenit II Baltika 0-1 0-1 Sonuç Detayları
19/09/2018
FNL
Baltika Rotor Volgograd 0-0 1-1 Sonuç Detayları
15/09/2018
FNL
Khimki Baltika 3-2 3-3 Sonuç Detayları
08/09/2018
FNL
Baltika Fakel 0-0 0-2 Sonuç Detayları
01/09/2018
FNL
Spartak Moskova II Baltika 1-0 2-1 Sonuç Detayları
26/08/2018
FNL
Baltika Shinnik 0-0 1-0 Sonuç Detayları
22/08/2018
CUP
Znamya Baltika 0-1 0-1 Sonuç Detayları
18/08/2018
FNL
Avangard Kursk Baltika 0-2 0-2 Sonuç Detayları
12/08/2018
FNL
Baltika Petrotrest 1-1 2-2 Sonuç Detayları
08/08/2018
FNL
Tom Tomsk Baltika 0-0 1-1 Sonuç Detayları
04/08/2018
FNL
Luch Vladivostok Baltika 0-0 0-0 Sonuç Detayları
29/07/2018
FNL
Chertanovo Baltika 0-1 3-1 Sonuç Detayları
22/07/2018
FNL
Baltika FK Tambov 0-1 1-2 Sonuç Detayları
17/07/2018
FNL
Tyumen Baltika 3-0 4-1 Sonuç Detayları
12/05/2018
FNL
Baltika Tyumen 1-0 3-1 Sonuç Detayları
06/05/2018
FNL
Petrotrest Baltika 0-0 3-1 Sonuç Detayları
02/05/2018
FNL
Baltika Shinnik 0-0 0-0 Sonuç Detayları
28/04/2018
FNL
Volgar-Gazprom Baltika 0-0 0-1 Sonuç Detayları
21/04/2018
FNL
Baltika Khimki 0-0 0-0 Sonuç Detayları
15/04/2018
FNL
Tom Tomsk Baltika 0-0 1-0 Sonuç Detayları
11/04/2018
FNL
Baltika Krylya Sovetov 0-0 1-0 Sonuç Detayları
07/04/2018
FNL
Nizhny Novgorod Baltika 1-1 1-2 Sonuç Detayları
31/03/2018
FNL
Luch Vladivostok Baltika 0-0 0-0 Sonuç Detayları
24/03/2018
FNL
Kuban Krasnodar Baltika 0-1 0-1 Sonuç Detayları
17/03/2018
FNL
Baltika Rotor Volgograd 0-0 1-0 Sonuç Detayları
10/03/2018
FNL
Fakel Baltika 0-1 0-1 Sonuç Detayları
04/03/2018
FNL
Baltika Zenit II 0-0 0-1 Sonuç Detayları
25/11/2017
FNL
Yenisey Baltika 0-0 1-1 Sonuç Detayları
18/11/2017
FNL
Baltika Avangard Kursk 1-0 1-0 Sonuç Detayları
12/11/2017
FNL
Baltika Spartak Moskova II 3-0 6-0 Sonuç Detayları
08/11/2017
FNL
FK Tambov Baltika 0-0 2-1 Sonuç Detayları
04/11/2017
FNL
Baltika Gazovik Orenburg 0-1 0-1 Sonuç Detayları
29/10/2017
FNL
Sibir Novosibirsk Baltika 1-0 3-0 Sonuç Detayları
21/10/2017
FNL
Baltika Petrotrest 2-1 3-2 Sonuç Detayları
14/10/2017
FNL
Shinnik Baltika 1-0 1-0 Sonuç Detayları
07/10/2017
FNL
Baltika Volgar-Gazprom 1-0 2-1 Sonuç Detayları
30/09/2017
FNL
Khimki Baltika 1-0 1-0 Sonuç Detayları
24/09/2017
FNL
Baltika Tom Tomsk 2-1 2-1 Sonuç Detayları
16/09/2017
FNL
Krylya Sovetov Baltika 1-0 3-0 Sonuç Detayları
10/09/2017
FNL
Baltika Nizhny Novgorod 0-0 0-0 Sonuç Detayları
06/09/2017
FNL
Baltika Luch Vladivostok 1-1 2-1 Sonuç Detayları
02/09/2017
FNL
Baltika Kuban Krasnodar 3-0 5-1 Sonuç Detayları
27/08/2017
FNL
Rotor Volgograd Baltika 0-0 0-1 Sonuç Detayları
23/08/2017
CUP
Ararat Moskva Baltika 2-1 2-1 Sonuç Detayları
19/08/2017
FNL
Baltika Fakel 0-0 0-1 Sonuç Detayları
13/08/2017
FNL
Zenit II Baltika 1-0 2-0 Sonuç Detayları
09/08/2017
FNL
Baltika Yenisey 0-0 0-5 Sonuç Detayları
05/08/2017
FNL
Avangard Kursk Baltika 0-1 1-1 Sonuç Detayları
01/08/2017
FNL
Spartak Moskova II Baltika 0-0 0-2 Sonuç Detayları
26/07/2017
FNL
Baltika FK Tambov 2-0 3-0 Sonuç Detayları
22/07/2017
FNL
Gazovik Orenburg Baltika 0-0 0-1 Sonuç Detayları
15/07/2017
FNL
Baltika Sibir Novosibirsk 0-0 0-0 Sonuç Detayları
08/07/2017
FNL
Tyumen Baltika 0-1 1-2 Sonuç Detayları
20/05/2017
FNL
Shinnik Baltika 0-0 0-1 Sonuç Detayları
14/05/2017
FNL
Baltika Sokol Saratov 0-0 1-0 Sonuç Detayları
10/05/2017
FNL
Fakel Baltika 0-0 1-2 Sonuç Detayları
06/05/2017
FNL
Baltika Kuban Krasnodar 0-0 0-1 Sonuç Detayları
29/04/2017
FNL
Mordovia Saransk Baltika 0-1 0-1 Sonuç Detayları
23/04/2017
FNL
Baltika Sibir Novosibirsk 0-1 1-1 Sonuç Detayları
17/04/2017
FNL
Khimki Baltika 0-0 1-0 Sonuç Detayları
12/04/2017
FNL
Baltika SKA-Energiya 0-0 0-0 Sonuç Detayları
07/04/2017
FNL
FK Tambov Baltika 0-0 0-1 Sonuç Detayları
01/04/2017
FNL
Baltika Ruan-Tosno 0-0 0-2 Sonuç Detayları
23/03/2017
FNL
Spartak Moskova II Baltika 0-1 1-2 Sonuç Detayları
19/03/2017
FNL
Baltika Luch Vladivostok 0-0 0-0 Sonuç Detayları
12/03/2017
FNL
Spartak Nal'chik Baltika 0-0 0-0 Sonuç Detayları
08/03/2017
FNL
Baltika Volgar-Gazprom 0-0 1-0 Sonuç Detayları
26/11/2016
FNL
Zenit II Baltika 0-1 1-1 Sonuç Detayları
19/11/2016
FNL
Neftekhimik Baltika 0-0 0-0 Sonuç Detayları
13/11/2016
FNL
Baltika Dynamo Moscow 0-2 0-3 Sonuç Detayları
09/11/2016
FNL
Yenisey Baltika 2-0 2-1 Sonuç Detayları
05/11/2016
FNL
Tyumen Baltika 1-1 2-2 Sonuç Detayları
30/10/2016
FNL
Sokol Saratov Baltika 1-0 1-0 Sonuç Detayları
22/10/2016
FNL
Baltika Fakel 0-0 0-0 Sonuç Detayları
15/10/2016
FNL
Kuban Krasnodar Baltika 0-0 1-1 Sonuç Detayları
08/10/2016
FNL
Baltika Mordovia Saransk 1-1 1-2 Sonuç Detayları
02/10/2016
FNL
Sibir Novosibirsk Baltika 0-1 1-1 Sonuç Detayları
26/09/2016
FNL
Baltika Khimki 0-0 0-0 Sonuç Detayları
17/09/2016
FNL
SKA-Energiya Baltika 0-0 1-0 Sonuç Detayları
10/09/2016
FNL
Baltika FK Tambov 1-1 1-2 Sonuç Detayları
03/09/2016
FNL
Ruan-Tosno Baltika 2-0 4-1 Sonuç Detayları
28/08/2016
FNL
Baltika Spartak Moskova II 1-0 1-2 Sonuç Detayları
21/08/2016
FNL
Luch Vladivostok Baltika 1-1 1-1 Sonuç Detayları
17/08/2016
FNL
Baltika Spartak Nal'chik 0-1 1-1 Sonuç Detayları
13/08/2016
FNL
Volgar-Gazprom Baltika 1-0 1-0 Sonuç Detayları
06/08/2016
FNL
Baltika Zenit II 0-0 0-0 Sonuç Detayları
31/07/2016
FNL
Baltika Neftekhimik 0-0 0-0 Sonuç Detayları
27/07/2016
FNL
Dynamo Moscow Baltika 1-1 2-1 Sonuç Detayları
23/07/2016
FNL
Baltika Yenisey 0-1 0-1 Sonuç Detayları
16/07/2016
FNL
Baltika Tyumen 0-0 1-0 Sonuç Detayları
11/07/2016
FNL
Baltika Shinnik 1-0 1-0 Sonuç Detayları
21/05/2016
FNL
Baltika Shinnik 0-1 0-3 Sonuç Detayları
15/05/2016
FNL
Gazovik Orenburg Baltika 1-0 2-0 Sonuç Detayları
10/05/2016
FNL
Baltika Tom Tomsk 0-2 0-3 Sonuç Detayları
06/05/2016
FNL
Ruan-Tosno Baltika 1-1 3-1 Sonuç Detayları
02/05/2016
FNL
Baltika Arsenal-Tula 0-1 1-4 Sonuç Detayları
25/04/2016
FNL
Zenit II Baltika 1-1 3-1 Sonuç Detayları
21/04/2016
FNL
Tyumen Baltika 1-0 1-1 Sonuç Detayları
17/04/2016
FNL
Baltika Radian-Baykal 0-0 3-1 Sonuç Detayları
11/04/2016
FNL
Fakel Baltika 1-0 1-0 Sonuç Detayları
07/04/2016
FNL
Baltika Spartak Moskova II 0-0 1-1 Sonuç Detayları
03/04/2016
FNL
KAMAZ Baltika 0-0 0-0 Sonuç Detayları
27/03/2016
FNL
Baltika Torpedo Armavir 0-0 0-1 Sonuç Detayları
20/03/2016
FNL
Baltika Sibir Novosibirsk 2-0 3-1 Sonuç Detayları
16/03/2016
FNL
Volga Baltika 0-0 0-1 Sonuç Detayları
12/03/2016
FNL
Baltika Sokol Saratov 0-0 0-0 Sonuç Detayları
29/11/2015
FNL
SKA-Energiya Baltika 0-0 1-1 Sonuç Detayları
25/11/2015
FNL
Baltika Luch Vladivostok 3-0 3-0 Sonuç Detayları
15/11/2015
FNL
Baltika Yenisey 0-0 0-0 Sonuç Detayları
08/11/2015
FNL
Volgar-Gazprom Baltika 0-0 1-0 Sonuç Detayları
01/11/2015
FNL
Baltika Gazovik Orenburg 2-0 2-1 Sonuç Detayları
25/10/2015
FNL
Tom Tomsk Baltika 0-1 2-1 Sonuç Detayları
19/10/2015
FNL
Baltika Ruan-Tosno 1-2 1-3 Sonuç Detayları
15/10/2015
FNL
Arsenal-Tula Baltika 1-0 1-0 Sonuç Detayları
11/10/2015
FNL
Baltika Zenit II 2-0 3-1 Sonuç Detayları
04/10/2015
FNL
Radian-Baykal Baltika 1-0 1-0 Sonuç Detayları
28/09/2015
FNL
Baltika Fakel 0-0 1-1 Sonuç Detayları
20/09/2015
FNL
Spartak Moskova II Baltika 0-0 0-1 Sonuç Detayları
14/09/2015
FNL
Baltika KAMAZ 1-0 1-2 Sonuç Detayları
07/09/2015
FNL
Torpedo Armavir Baltika 0-1 1-2 Sonuç Detayları
31/08/2015
FNL
Sibir Novosibirsk Baltika 0-0 1-0 Sonuç Detayları
26/08/2015
CUP
Volga Tver Baltika 1-0 1-0 Sonuç Detayları
23/08/2015
FNL
Baltika Volga 0-1 0-1 Sonuç Detayları
17/08/2015
FNL
Sokol Saratov Baltika 0-1 1-1 Sonuç Detayları
10/08/2015
FNL
Baltika SKA-Energiya 1-0 1-0 Sonuç Detayları
03/08/2015
FNL
Luch Vladivostok Baltika 2-2 2-2 Sonuç Detayları
27/07/2015
FNL
Baltika Tyumen 1-0 1-1 Sonuç Detayları
20/07/2015
FNL
Yenisey Baltika 0-0 1-1 Sonuç Detayları
15/07/2015
FNL
Baltika Volgar-Gazprom 2-1 2-1 Sonuç Detayları
11/07/2015
FNL
Shinnik Baltika 0-1 0-1 Sonuç Detayları
30/05/2015
FNL
Baltika Shinnik 1-1 1-1 Sonuç Detayları
24/05/2015
FNL
Baltika Sibir Novosibirsk 0-0 1-0 Sonuç Detayları
16/05/2015
FNL
Tyumen Baltika 1-0 3-0 Sonuç Detayları
10/05/2015
FNL
Baltika Ruan-Tosno 0-1 0-2 Sonuç Detayları
03/05/2015
FNL
Tom Tomsk Baltika 0-1 0-1 Sonuç Detayları
25/04/2015
FNL
Baltika Sokol Saratov 0-0 1-1 Sonuç Detayları
19/04/2015
FNL
Khimik Dzerzhinsk Baltika 2-0 2-0 Sonuç Detayları
12/04/2015
FNL
Baltika SKA-Energiya 1-1 1-1 Sonuç Detayları
05/04/2015
FNL
Luch Vladivostok Baltika 1-0 1-1 Sonuç Detayları
29/03/2015
FNL
Baltika Krylya Sovetov 0-0 0-2 Sonuç Detayları
22/03/2015
FNL
Yenisey Baltika 0-1 0-1 Sonuç Detayları
18/03/2015
FNL
Baltika Petrotrest 0-0 1-0 Sonuç Detayları
14/03/2015
FNL
Gazovik Orenburg Baltika 1-0 1-0 Sonuç Detayları
22/11/2014
FNL
Baltika Volgar-Gazprom 0-0 0-0 Sonuç Detayları
18/11/2014
FNL
Volga Baltika 0-0 0-0 Sonuç Detayları
14/11/2014
FNL
Sakhalin Baltika 0-0 0-0 Sonuç Detayları
08/11/2014
FNL
Baltika Anzhi Makhachkala 0-2 2-3 Sonuç Detayları
02/11/2014
FNL
Sibir Novosibirsk Baltika 0-0 2-0 Sonuç Detayları
25/10/2014
FNL
Baltika Tyumen 0-0 1-1 Sonuç Detayları
19/10/2014
FNL
Ruan-Tosno Baltika 0-0 1-0 Sonuç Detayları
11/10/2014
FNL
Baltika Tom Tomsk 1-1 1-2 Sonuç Detayları
05/10/2014
FNL
Sokol Saratov Baltika 0-1 1-1 Sonuç Detayları
29/09/2014
FNL
Baltika Khimik Dzerzhinsk 1-0 1-0 Sonuç Detayları
24/09/2014
CUP
Baltika Kuban Krasnodar 1-1 1-2 Sonuç Detayları
20/09/2014
FNL
SKA-Energiya Baltika 0-0 2-0 Sonuç Detayları
13/09/2014
FNL
Baltika Luch Vladivostok 0-1 1-2 Sonuç Detayları
07/09/2014
FNL
Krylya Sovetov Baltika 1-0 2-0 Sonuç Detayları
31/08/2014
CUP
Vityaz Podolsk Baltika 0-2 0-3 Sonuç Detayları
24/08/2014
FNL
Baltika Yenisey 1-0 1-1 Sonuç Detayları
17/08/2014
FNL
Petrotrest Baltika 0-1 0-2 Sonuç Detayları
10/08/2014
FNL
Baltika Gazovik Orenburg 0-0 2-2 Sonuç Detayları
03/08/2014
FNL
Volgar-Gazprom Baltika 1-1 1-1 Sonuç Detayları
27/07/2014
FNL
Baltika Volga 0-1 2-1 Sonuç Detayları
19/07/2014
FNL
Baltika Sakhalin 0-0 1-0 Sonuç Detayları
12/07/2014
FNL
Anzhi Makhachkala Baltika 0-0 0-0 Sonuç Detayları
06/07/2014
FNL
Shinnik Baltika 2-0 2-1 Sonuç Detayları
15/05/2014
FNL
Baltika Shinnik 0-0 2-2 Sonuç Detayları
11/05/2014
FNL
Gazovik Orenburg Baltika 0-0 2-0 Sonuç Detayları
05/05/2014
FNL
Baltika SKA-Energiya 1-0 3-0 Sonuç Detayları
30/04/2014
FNL
Yenisey Baltika 0-1 0-2 Sonuç Detayları
25/04/2014
FNL
Baltika Sibir Novosibirsk 0-0 0-0 Sonuç Detayları
20/04/2014
FNL
Petrotrest Baltika 1-0 2-0 Sonuç Detayları