Vardar Takım Analizi

Vardar takımının oynadığı maçların detaylı iddaa analiz ve iddaa istatistiklerini sayfamızda bulabilirsiniz. Vardar takımının geçmiş tüm maçlarının istatistikleri.

Tarih
Lig
Ev Sahibi Rakip IY Skor MS Skor -
11/03/2020
Vardar Struga 0-0 1-0 Sonuç Detayları
08/03/2020
Renova Vardar 1-0 2-0 Sonuç Detayları
29/02/2020
Vardar Rabotnicki 0-0 0-0 Sonuç Detayları
22/02/2020
Borec Vardar 0-1 0-1 Sonuç Detayları
15/02/2020
Vardar Treska 1-0 3-1 Sonuç Detayları
08/12/2019
Vardar Škendija 79 1-1 2-2 Sonuç Detayları
01/12/2019
Akademija Pandev Vardar 0-1 0-3 Sonuç Detayları
27/11/2019
Sileks Vardar 1-0 2-2 Sonuç Detayları
24/11/2019
Vardar Shkupi 1-0 1-1 Sonuç Detayları
09/11/2019
Struga Vardar 2-0 2-1 Sonuç Detayları
03/11/2019
Vardar Renova 1-0 2-0 Sonuç Detayları
30/10/2019
Škendija 79 Vardar 0-0 1-0 Sonuç Detayları
26/10/2019
Rabotnicki Vardar 0-0 0-2 Sonuç Detayları
23/10/2019
Vardar Borec 1-0 2-0 Sonuç Detayları
19/10/2019
Treska Vardar 0-0 1-1 Sonuç Detayları
05/10/2019
Škendija 79 Vardar 0-0 0-0 Sonuç Detayları
29/09/2019
Vardar Akademija Pandev 1-0 1-0 Sonuç Detayları
25/09/2019
Vardar Škendija 79 0-0 2-2 Sonuç Detayları
22/09/2019
Vardar Sileks 3-0 3-0 Sonuç Detayları
18/09/2019
Shkupi Vardar 0-1 1-2 Sonuç Detayları
14/09/2019
Vardar Struga 0-0 3-0 Sonuç Detayları
01/09/2019
Renova Vardar 0-0 0-1 Sonuç Detayları
28/08/2019
Kamenica-Sasa Vardar 0-0 0-5 Sonuç Detayları
24/08/2019
Vardar Rabotnicki 0-0 2-0 Sonuç Detayları
18/08/2019
Borec Vardar 0-0 0-0 Sonuç Detayları
11/08/2019
Vardar Treska 0-1 0-2 Sonuç Detayları
31/07/2019
CLF
Vardar Kasımpaşa 0-0 1-0 Sonuç Detayları
26/05/2019
Akademija Pandev Vardar 0-0 1-1 Sonuç Detayları
19/05/2019
Vardar Pobeda Junior 4-0 6-0 Sonuç Detayları
12/05/2019
Sileks Vardar 1-0 1-0 Sonuç Detayları
08/05/2019
Vardar Rabotnicki 0-1 1-1 Sonuç Detayları
04/05/2019
Shkupi Vardar 1-1 2-2 Sonuç Detayları
27/04/2019
Vardar Belasica 0-1 1-1 Sonuç Detayları
24/04/2019
Treska Vardar 0-1 0-2 Sonuç Detayları
20/04/2019
Vardar Renova 1-0 2-0 Sonuç Detayları
14/04/2019
Vardar Škendija 79 0-0 0-0 Sonuç Detayları
07/04/2019
Vardar Akademija Pandev 1-0 1-1 Sonuç Detayları
03/04/2019
Pobeda Junior Vardar 0-0 0-0 Sonuç Detayları
31/03/2019
Vardar Sileks 0-0 1-0 Sonuç Detayları
28/03/2019
Rabotnicki Vardar 0-1 0-2 Sonuç Detayları
16/03/2019
Vardar Shkupi 1-0 1-0 Sonuç Detayları
10/03/2019
Belasica Vardar 0-0 0-0 Sonuç Detayları
03/03/2019
Vardar Treska 2-0 3-1 Sonuç Detayları
24/02/2019
Renova Vardar 2-0 4-0 Sonuç Detayları
17/02/2019
Škendija 79 Vardar 1-0 1-0 Sonuç Detayları
02/12/2018
Akademija Pandev Vardar 0-0 0-0 Sonuç Detayları
28/11/2018
Vardar Pobeda Junior 1-0 3-0 Sonuç Detayları
25/11/2018
Sileks Vardar 0-1 0-1 Sonuç Detayları
22/11/2018
Vardar Rabotnicki 0-0 0-1 Sonuç Detayları
10/11/2018
Shkupi Vardar 0-0 1-0 Sonuç Detayları
04/11/2018
Vardar Belasica 1-0 1-1 Sonuç Detayları
31/10/2018
Treska Vardar 0-1 1-3 Sonuç Detayları
28/10/2018
Vardar Renova 0-0 0-0 Sonuç Detayları
21/10/2018
Vardar Škendija 79 0-1 0-2 Sonuç Detayları
06/10/2018
Vardar Akademija Pandev 1-0 3-0 Sonuç Detayları
03/10/2018
Treska Vardar 0-0 2-1 Sonuç Detayları
29/09/2018
Pobeda Junior Vardar 0-0 0-1 Sonuç Detayları
26/09/2018
Vardar Sileks 0-0 1-0 Sonuç Detayları
22/09/2018
Rabotnicki Vardar 0-1 0-2 Sonuç Detayları
19/09/2018
Vardar Treska 0-0 1-1 Sonuç Detayları
16/09/2018
Vardar Shkupi 0-1 2-1 Sonuç Detayları
01/09/2018
Belasica Vardar 0-0 1-1 Sonuç Detayları
26/08/2018
Vardar Treska 1-0 1-0 Sonuç Detayları
22/08/2018
Vardar Forino Vardar 0-0 0-4 Sonuç Detayları
19/08/2018
Renova Vardar 0-0 0-1 Sonuç Detayları
11/08/2018
Škendija 79 Vardar 0-1 2-2 Sonuç Detayları
19/07/2018
UEL
Vardar Pyunik 0-0 0-2 Sonuç Detayları
12/07/2018
UEL
Pyunik Vardar 1-0 1-0 Sonuç Detayları
20/05/2018
Shkupi Vardar 3-1 4-1 Sonuç Detayları
16/05/2018
Vardar Akademija Pandev 0-1 3-2 Sonuç Detayları
13/05/2018
Vardar Pelister 1-1 2-3 Sonuç Detayları
06/05/2018
Renova Vardar 0-0 1-1 Sonuç Detayları
02/05/2018
Vardar Skopje 0-1 0-1 Sonuç Detayları
29/04/2018
Sileks Vardar 0-2 0-2 Sonuç Detayları
25/04/2018
Vardar Rabotnicki 0-0 0-1 Sonuç Detayları
22/04/2018
Pobeda Junior Vardar 1-0 2-0 Sonuç Detayları
18/04/2018
Vardar Škendija 79 1-1 2-3 Sonuç Detayları
15/04/2018
Vardar Shkupi 0-1 1-1 Sonuç Detayları
07/04/2018
Akademija Pandev Vardar 0-0 1-1 Sonuç Detayları
01/04/2018
Pelister Vardar 0-0 0-0 Sonuç Detayları
17/03/2018
Vardar Renova 1-0 1-0 Sonuç Detayları
11/03/2018
Skopje Vardar 0-0 0-0 Sonuç Detayları
07/03/2018
Škendija 79 Vardar 0-0 4-0 Sonuç Detayları
04/03/2018
Vardar Sileks 1-3 2-3 Sonuç Detayları
24/02/2018
Rabotnicki Vardar 2-0 2-1 Sonuç Detayları
21/02/2018
Vardar Škendija 79 0-0 1-1 Sonuç Detayları
18/02/2018
Vardar Pobeda Junior 1-0 3-0 Sonuç Detayları
14/02/2018
Škendija 79 Vardar 0-0 1-1 Sonuç Detayları
17/12/2017
Shkupi Vardar 0-0 0-2 Sonuç Detayları
13/12/2017
Vardar Rabotnicki 0-0 1-0 Sonuç Detayları
10/12/2017
Vardar Akademija Pandev 2-0 3-1 Sonuç Detayları
07/12/2017
UEL
Vardar Rosenborg 1-1 1-1 Sonuç Detayları
03/12/2017
Shkupi Vardar 0-0 2-0 Sonuç Detayları
30/11/2017
Vardar Shkupi 0-0 1-1 Sonuç Detayları
26/11/2017
Akademija Pandev Vardar 0-1 0-2 Sonuç Detayları
23/11/2017
UEL
Zenit Vardar 2-0 2-1 Sonuç Detayları
19/11/2017
Vardar Pelister 0-0 1-0 Sonuç Detayları
16/11/2017
Renova Vardar 2-4 2-5 Sonuç Detayları
05/11/2017
Vardar Skopje 1-0 3-0 Sonuç Detayları
02/11/2017
UEL
Real Sociedad Vardar 1-0 3-0 Sonuç Detayları
29/10/2017
Sileks Vardar 0-0 0-0 Sonuç Detayları
25/10/2017
Rabotnicki Vardar 1-0 3-1 Sonuç Detayları
22/10/2017
Pobeda Junior Vardar 0-0 1-0 Sonuç Detayları
19/10/2017
UEL
Vardar Real Sociedad 0-3 0-6 Sonuç Detayları
14/10/2017
Vardar Škendija 79 0-1 4-2 Sonuç Detayları
01/10/2017
Vardar Shkupi 0-0 1-0 Sonuç Detayları
28/09/2017
UEL
Rosenborg Vardar 1-0 3-1 Sonuç Detayları
24/09/2017
Pelister Vardar 0-1 0-1 Sonuç Detayları
20/09/2017
Vardar Renova 1-1 2-1 Sonuç Detayları
17/09/2017
Skopje Vardar 1-1 1-1 Sonuç Detayları
14/09/2017
UEL
Vardar Zenit 0-3 0-5 Sonuç Detayları
09/09/2017
Vardar Sileks 1-0 3-1 Sonuç Detayları
31/08/2017
Lokomotiva Vardar 0-0 1-4 Sonuç Detayları
24/08/2017
UEL
Fenerbahçe Vardar 0-0 1-2 Sonuç Detayları
20/08/2017
Vardar Pobeda Junior 2-0 4-0 Sonuç Detayları
17/08/2017
UEL
Vardar Fenerbahçe 1-0 2-0 Sonuç Detayları
12/08/2017
Škendija 79 Vardar 0-0 2-0 Sonuç Detayları
02/08/2017
UCL
FC Copenhagen Vardar 2-1 4-1 Sonuç Detayları
25/07/2017
UCL
Vardar FC Copenhagen 0-0 1-0 Sonuç Detayları
18/07/2017
UCL
Vardar Malmö FF 0-1 3-1 Sonuç Detayları
12/07/2017
UCL
Malmö FF Vardar 0-0 1-1 Sonuç Detayları
31/05/2017
Vardar Sileks 0-0 0-0 Sonuç Detayları
28/05/2017
Pelister Vardar 0-2 2-3 Sonuç Detayları
21/05/2017
Vardar Renova 0-0 2-0 Sonuç Detayları
14/05/2017
Rabotnicki Vardar 0-1 2-2 Sonuç Detayları
07/05/2017
Vardar Treska 3-0 6-0 Sonuç Detayları
03/05/2017
Bregalnica Štip Vardar 1-2 3-3 Sonuç Detayları
30/04/2017
Vardar Pobeda Junior 2-0 4-0 Sonuç Detayları
26/04/2017
Škendija 79 Vardar 1-1 3-1 Sonuç Detayları
23/04/2017
Shkupi Vardar 0-1 0-2 Sonuç Detayları
19/04/2017
Škendija 79 Vardar 0-0 0-1 Sonuç Detayları
15/04/2017
Sileks Vardar 0-0 0-1 Sonuç Detayları
09/04/2017
Vardar Pelister 3-0 3-1 Sonuç Detayları
05/04/2017
Renova Vardar 0-0 0-1 Sonuç Detayları
02/04/2017
Vardar Rabotnicki 1-0 2-0 Sonuç Detayları
18/03/2017
Treska Vardar 0-2 0-5 Sonuç Detayları
12/03/2017
Vardar Bregalnica Štip 0-0 2-0 Sonuç Detayları
05/03/2017
Pobeda Junior Vardar 0-1 2-1 Sonuç Detayları
01/03/2017
Vardar Škendija 79 0-2 1-3 Sonuç Detayları
26/02/2017
Vardar Škendija 79 2-1 3-1 Sonuç Detayları
19/02/2017
Vardar Shkupi 2-0 3-0 Sonuç Detayları
07/12/2016
Vardar Metalurg 1-0 4-1 Sonuç Detayları
04/12/2016
Vardar Sileks 1-1 1-1 Sonuç Detayları
30/11/2016
Pelister Vardar 0-1 0-1 Sonuç Detayları
27/11/2016
Vardar Renova 0-0 1-0 Sonuç Detayları
23/11/2016
Metalurg Vardar 0-4 1-4 Sonuç Detayları
20/11/2016
Rabotnicki Vardar 1-0 3-0 Sonuç Detayları
16/11/2016
Vardar Treska 1-0 4-1 Sonuç Detayları
05/11/2016
Bregalnica Štip Vardar 0-0 0-1 Sonuç Detayları
30/10/2016
Vardar Pobeda Junior 0-1 2-1 Sonuç Detayları
23/10/2016
Škendija 79 Vardar 0-1 0-2 Sonuç Detayları
19/10/2016
Vardar Vlazrimi Kičevo 0-0 2-0 Sonuç Detayları
16/10/2016
Shkupi Vardar 0-0 0-0 Sonuç Detayları
02/10/2016
Sileks Vardar 0-2 1-3 Sonuç Detayları
28/09/2016
Vardar Pelister 0-0 1-1 Sonuç Detayları
25/09/2016
Renova Vardar 0-0 0-0 Sonuç Detayları
21/09/2016
Vlazrimi Kičevo Vardar 0-0 1-3 Sonuç Detayları
18/09/2016
Vardar Rabotnicki 1-0 1-0 Sonuç Detayları
11/09/2016
Treska Vardar 0-1 0-4 Sonuç Detayları
27/08/2016
Vardar Bregalnica Štip 3-1 5-1 Sonuç Detayları
24/08/2016
Skënderbeu Poroj Vardar 0-0 0-9 Sonuç Detayları
21/08/2016
Pobeda Junior Vardar 0-1 0-1 Sonuç Detayları
14/08/2016
Vardar Škendija 79 1-0 3-0 Sonuç Detayları
07/08/2016
Vardar Shkupi 1-1 1-1 Sonuç Detayları
20/07/2016
UCL
Dinamo Zagreb Vardar 0-1 3-2 Sonuç Detayları
12/07/2016
UCL
Vardar Dinamo Zagreb 0-2 1-2 Sonuç Detayları
19/05/2016
Rabotnicki Vardar 0-0 0-1 Sonuç Detayları
08/05/2016
Vardar Shkupi 0-0 2-0 Sonuç Detayları
30/04/2016
Sileks Vardar 0-1 1-2 Sonuç Detayları
24/04/2016
Vardar Škendija 79 1-0 1-0 Sonuç Detayları
20/04/2016
Vardar Bregalnica Štip 1-1 2-1 Sonuç Detayları
17/04/2016
Vardar Škendija 79 1-1 1-1 Sonuç Detayları
10/04/2016
Sileks Vardar 2-1 3-2 Sonuç Detayları
06/04/2016
Vardar Rabotnicki 1-0 1-0 Sonuç Detayları
03/04/2016
Shkupi Vardar 0-0 0-1 Sonuç Detayları
19/03/2016
Vardar Metalurg 1-0 2-1 Sonuç Detayları
08/03/2016
Vardar Bregalnica Štip 2-0 4-0 Sonuç Detayları
28/02/2016
Turnovo Vardar 0-0 0-1 Sonuç Detayları
21/02/2016
Vardar Renova 2-0 4-1 Sonuç Detayları
10/12/2015
Vardar Sileks 1-0 4-0 Sonuç Detayları
05/12/2015
Rabotnicki Vardar 0-1 1-1 Sonuç Detayları
02/12/2015
Vardar Škendija 79 0-1 1-2 Sonuç Detayları
29/11/2015
Vardar Renova 0-0 2-0 Sonuç Detayları
26/11/2015
Škendija 79 Vardar 2-0 3-0 Sonuç Detayları
22/11/2015
Turnovo Vardar 0-0 2-1 Sonuç Detayları
08/11/2015
Vardar Bregalnica Štip 1-1 3-1 Sonuç Detayları
01/11/2015
Metalurg Vardar 0-1 0-1 Sonuç Detayları
28/10/2015
Mladost CD Vardar 0-1 0-1 Sonuç Detayları
25/10/2015
Vardar Škendija 79 0-0 0-0 Sonuç Detayları
21/10/2015
Pelister Vardar 0-0 0-2 Sonuç Detayları
18/10/2015
Shkupi Vardar 0-2 0-3 Sonuç Detayları
04/10/2015
Sileks Vardar 0-1 0-3 Sonuç Detayları
30/09/2015
Vardar Pelister 0-0 4-1 Sonuç Detayları
27/09/2015
Vardar Rabotnicki 0-1 2-1 Sonuç Detayları
20/09/2015
Renova Vardar 0-0 0-0 Sonuç Detayları
13/09/2015
Vardar Turnovo 4-0 5-1 Sonuç Detayları
29/08/2015
Bregalnica Štip Vardar 0-2 0-2 Sonuç Detayları
26/08/2015
Vardar Metalurg 1-0 1-0 Sonuç Detayları
23/08/2015
Vardar Mladost CD 3-0 6-0 Sonuç Detayları
16/08/2015
Škendija 79 Vardar 1-1 1-3 Sonuç Detayları
12/08/2015
FK Kozuv Gevgelija Vardar 0-0 0-1 Sonuç Detayları
09/08/2015
Vardar Shkupi 0-1 2-2 Sonuç Detayları
21/07/2015
UCL
Vardar APOEL 0-0 1-1 Sonuç Detayları
14/07/2015
UCL
APOEL Vardar 0-0 0-0 Sonuç Detayları
24/05/2015
Sileks Vardar 0-0 2-2 Sonuç Detayları
16/05/2015
Vardar Renova 3-1 4-1 Sonuç Detayları
12/05/2015
Škendija 79 Vardar 0-0 1-0 Sonuç Detayları
06/05/2015
Vardar Rabotnicki 0-1 2-2 Sonuç Detayları
03/05/2015
Vardar Metalurg 1-0 2-0 Sonuç Detayları
28/04/2015
Vardar Rabotnicki 2-0 2-0 Sonuç Detayları
24/04/2015
Škendija 79 Vardar 2-1 3-2 Sonuç Detayları
19/04/2015
Vardar Renova 0-0 1-0 Sonuç Detayları
11/04/2015
Sileks Vardar 0-1 0-2 Sonuç Detayları
08/04/2015
Vardar Teteks 0-0 2-0 Sonuç Detayları
04/04/2015
Bregalnica Štip Vardar 0-0 0-0 Sonuç Detayları
22/03/2015
Vardar Pelister 1-0 1-1 Sonuç Detayları
15/03/2015
Turnovo Vardar 0-0 0-2 Sonuç Detayları
10/03/2015
Vardar Metalurg 1-1 2-1 Sonuç Detayları
01/03/2015
Sileks Vardar 0-3 0-3 Sonuç Detayları
06/12/2014
Renova Vardar 0-0 2-0 Sonuç Detayları
30/11/2014
Vardar Rabotnicki 0-0 0-0 Sonuç Detayları
22/11/2014
Renova Vardar 1-0 3-0 Sonuç Detayları
18/11/2014
Vardar Renova 1-1 3-1 Sonuç Detayları
09/11/2014
Vardar Metalurg 2-0 3-1 Sonuç Detayları
02/11/2014
Turnovo Vardar 0-0 0-0 Sonuç Detayları
29/10/2014
Vardar Teteks 2-0 5-0 Sonuç Detayları
26/10/2014
Vardar Bregalnica Štip 1-0 1-0 Sonuç Detayları
22/10/2014
Vardar Škendija 79 0-0 3-0 Sonuç Detayları
19/10/2014
Škendija 79 Vardar 0-2 1-2 Sonuç Detayları
04/10/2014
Vardar Pelister 1-0 1-0 Sonuç Detayları
28/09/2014
Vardar Sileks 1-0 2-0 Sonuç Detayları
24/09/2014
Škendija 79 Vardar 0-0 2-1 Sonuç Detayları
20/09/2014
Rabotnicki Vardar 0-1 0-2 Sonuç Detayları
14/09/2014
Vardar Renova 0-0 1-1 Sonuç Detayları
31/08/2014
Metalurg Vardar 1-2 1-4 Sonuç Detayları
27/08/2014
Vardar Turnovo 0-0 0-0 Sonuç Detayları
24/08/2014
Teteks Vardar 1-1 2-2 Sonuç Detayları
20/08/2014
Vlaznimi Vardar 0-0 1-9 Sonuç Detayları
17/08/2014
Bregalnica Štip Vardar 1-1 1-2 Sonuç Detayları
10/08/2014
Vardar Škendija 79 1-0 3-0 Sonuç Detayları
03/08/2014
Pelister Vardar 0-0 0-1 Sonuç Detayları
18/05/2014
Bregalnica Štip Vardar 0-0 0-0 Sonuç Detayları
11/05/2014
Vardar Turnovo 1-0 2-1 Sonuç Detayları
04/05/2014
Rabotnicki Vardar 2-0 3-1 Sonuç Detayları
26/04/2014
Vardar Gorno Lisiče 0-0 1-0 Sonuç Detayları
23/04/2014
Vardar Pelister 0-0 0-0 Sonuç Detayları
20/04/2014
Metalurg Vardar 1-0 2-1 Sonuç Detayları
12/04/2014
Vardar Renova 2-1 5-1 Sonuç Detayları
05/04/2014
Rinija Vardar 0-0 0-2 Sonuç Detayları
30/03/2014
Vardar Napredok 5-0 6-0 Sonuç Detayları
26/03/2014
Treska Vardar 2-2 2-2 Sonuç Detayları
23/03/2014
Vardar Škendija 79 0-1 1-2 Sonuç Detayları
15/03/2014
Rabotnicki Vardar 1-1 2-1 Sonuç Detayları
09/03/2014
Vardar Pelister 1-1 1-1 Sonuç Detayları
01/03/2014
Napredok Vardar 0-1 0-1 Sonuç Detayları
08/12/2013
Vardar Škendija 79 0-0 0-0 Sonuç Detayları
03/12/2013
Rinija Vardar 1-1 1-2 Sonuç Detayları
27/11/2013
Vardar Metalurg 3-0 3-0 Sonuç Detayları
24/11/2013
Bregalnica Štip Vardar 1-1 1-1 Sonuç Detayları