Manchester United U19 - Roma U20 İddaa Oranları

UEFA Gençlik Ligi 13'
Manchester United U19 Ev sahibi
M M G B G
—
Maç oynanıyor
Canlı
0 - 0
IY 0-0
03/11/2026
Roma U20 Deplasman
B G B M G

Manchester United U19 - Roma U20 maçı oynanıyor: canlı skor, maç öncesi iddaa oranları ve gerçekleşme yüzdeleri bu sayfada.

En yüksek yüzde 4.5 ALT Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.12
2. sırada ÇŞ 1/2 Çifte Şans · oran 1.08
3. sırada ÇŞ 1/X Çifte Şans · oran 1.12

İddaa Oran ve Tahminleri

25 tahmin gösteriliyor · toplam 25 oran

Gerçekleşme
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.12%81
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.08%76
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.12%75
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.25%67
KG VARKarşılıklı Gol1.25%63
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.47%59
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.47%56
MS1Maç Sonucu1.65%51
TEKToplam Gol Tek/Çift1.66%50
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.59%49
ÇŞ X/2Çifte Şans1.54%47
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.80%46
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.80%41
TG 4-5DEĞERToplam Gol Aralığı2.52%41
TG 23Toplam Gol Aralığı1.96%39
İY1İlk Yarı Sonucu2.07%38
KG YOKKarşılıklı Gol2.31%38
İYXİlk Yarı Sonucu2.23%35
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.31%34
MS2Maç Sonucu2.96%25
İY2İlk Yarı Sonucu3.30%21
MSXMaç Sonucu3.45%21
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst2.95%19
TG 01Toplam Gol Aralığı5.28%14
TG 6+Toplam Gol Aralığı5.80%0

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Manchester United U19 - Roma U20 maç bilgileri

Manchester United U19 ile Roma U20 arasındaki UEFA Gençlik Ligi (Avrupa) maçı başladı (başlama saati , TSİ). Canlı skor sayfanın üstünde takip edilebilir.

Manchester United U19 - Roma U20 maçı için iddaa tahmini nedir?

Maç öncesi verilere göre MS 4.5 ALT seçimi %81 ile ilk sıradaydı (oran 1.12). Listede onu Çifte Şans 1/2 (%76) ve Çifte Şans 1/X (%75) izliyor.

Maç sonucu yüzdeleri: Manchester United U19 %51, beraberlik %21, Roma U20 %25. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %63. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %67. Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Manchester United U19 son 5 iç saha maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 11-3.

Deplasman formu – Roma U20: son 5 deplasman maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet; atılan gol 10, yenilen gol 9.

Manchester United U19 - Roma U20 aralarındaki maçlar

Veri tabanımızda iki takım arasında oynanmış maç kaydı bulunmuyor.